Clubkampioenschappen 2010
Venray (NED),    24.10.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 1 en later    Nr. 2. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 6 en later
Nr. 3. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 4. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 5. Alle, 25m schoolslag, mix meisjes Min 3 en later mix jongens min 3 el    Nr. 8. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren 1 en later
Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 6 en later    Nr. 10. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 5 en later
Nr. 13. Dames, 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 14. Heren, 100m wisselslag, Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 1 en later    Nr. 18. Jongens, 50m rugslag, Minioren 6 en later
Nr. 19. Alle, 25m vrije slag, mix meisjes Min 3 en later mix jongens min 3 el    Nr. 20. Dames, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 21. Heren, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 1 en later
Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 6 en later    Nr. 26. Alle, 25m rugslag, mix meisjes Min 3 en later mix jongens min 3 el
Nr. 27. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 28. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Meisjes, 50m schoolslag                 Junioren 1 en later
24-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VAN DUREN, Ellen              Noord Limburg(SG)        46.86 9901412      43.76           
  2. BOSMANS, Flo                  Tritium (SG)             50.92 0000104      48.37           
  3. AERDTS, Sharon                Noord Limburg(SG)        53.20 9904716      51.82           
  4. KOC, Zeyda                    Noord Limburg(SG)        57.54 0102196      54.46           
  5. HESEN, Ciel                   Noord Limburg(SG)      1:00.70 0001378      54.75           
  6. VAN ROSSENBERG, Nica          Tritium (SG)             54.89 0100268      56.73           
  7. VAN BOXTEL, Channa            Noord Limburg(SG)        57.78 0100480      58.24           
  8. V GAMEREN, Sanne              Noord Limburg(SG)           NT 0101938      59.19           
  9. SCHINCK, Renee                Noord Limburg(SG)           NT 0004000      59.62           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Jongens, 50m schoolslag                 Minioren 6 en later
24-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. HOVEN, Dylan                  Noord Limburg(SG)        50.76 0002853      51.82           
  2. KERKHOF, Stan                 Tritium (SG)                NT 9903385      53.65           
  3. DE GROOT, Wouter              Noord Limburg(SG)        59.28 0002253      54.98           
  4. VERHAGEN, Quentin             Noord Limburg(SG)           NT 0101955    1:03.55           
AFGE BLOEMEN, Luc                  Noord Limburg(SG)        52.05 9902013                      
AFGE VAN DER ZANDEN, Bart          Noord Limburg(SG)        51.45 9900849                      
AFGE PEPPING, Rik                  Noord Limburg(SG)           NT 0003559                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 100m vlinderslag                       Senioren Open
24-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VERSTEGEN, Bernadette         Noord Limburg(SG)      1:11.04 9107878    1:10.15           
          1:10.15
  2. JANSSEN, Minke                Noord Limburg(SG)      1:12.73 9400830    1:15.56           
          1:15.56
  3. FEIDER, Charessa              Tritium (SG)           1:16.95 9404340    1:19.92           
          1:19.92
  4. VERVOORT, Fenne               Noord Limburg(SG)      1:31.81 9802916    1:21.51           
          1:21.51
  5. FEIDER, Shauny                Tritium (SG)           1:22.67 9305940    1:23.77           
          1:23.77
  6. PEETERS, Denise               Noord Limburg(SG)      1:20.67 9406418    1:28.39           
          1:28.39
  7. RINTJEMA, Maxime              Noord Limburg(SG)      1:27.34 9700916    1:28.87           
          1:28.87
  8. VAN DE WIJST, Suzanne         Noord Limburg(SG)           NT 7801228    1:33.58           
          1:33.58
  9. HOVEN, Joël                   Noord Limburg(SG)      1:57.50 9704816    1:37.26           
          1:37.26
 10. SCHOLS, Evi                   Noord Limburg(SG)      1:38.02 9602912    1:37.98           
          1:37.98
 11. EUWES, Naomi                  Noord Limburg(SG)      1:43.08 9701374    1:39.37           
          1:39.37
 12. EVERS, Maura                  Noord Limburg(SG)           NT 9805414    1:59.05           
          1:59.05
 DIS TEUNISSEN, Nicky              Noord Limburg(SG)           NT 9506694    1:36.19           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:36.19
 DIS REIJNTJES, Anne               Noord Limburg(SG)           NT 9301390    1:43.10           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:43.10
AFGE LEENEN, Lori                  Noord Limburg(SG)      1:26.26 9305060                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 100m vlinderslag                       Senioren Open
24-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. V. DIJK, Kasper               Noord Limburg(SG)        59.89 9200249    1:00.90           
          1:00.90
  2. VAN DUIJNHOVEN, Job           De Dolfijn             1:03.51 8800887    1:03.49           
          1:03.49
  3. EBSKAMP, Alec                 Noord Limburg(SG)      1:09.22 9104305    1:10.11           
          1:10.11
  4. STRIJBOSCH, Teun              Tritium (SG)           1:09.04 9603041    1:10.70           
          1:10.70
  5. DE BOER, Erik                 Noord Limburg(SG)           NT 9106973    1:12.39           
          1:12.39
  6. WIENTJENS, Nick               Noord Limburg(SG)      1:18.96 9503691    1:17.42           
          1:17.42
  7. WESSELING, Sieb               Tritium (SG)           1:27.98 9800489    1:28.98           
          1:28.98
  8. JANZ, Brayen                  Noord Limburg(SG)      2:12.92 9604889    1:48.13           
          1:48.13
 DIS RATS, Dion                    Noord Limburg(SG)           NT 9804761                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
 DIS EVERS, Kevin                  Noord Limburg(SG)      1:50.88 9605237    1:39.42           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
          1:39.42
AFGE GORREE, Stan                  Noord Limburg(SG)      1:11.94 9401325                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Alle, 25m schoolslag mix meisjes Min 3 en later mix jongens min 3 el
24-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. EUWES, Neri                   Noord Limburg(SG)        28.09 0200074      25.33           
  2. KOSTER, Jarno                 Tritium (SG)             26.67 0200637      26.60           
  3. BOSMANS, Evy                  Tritium (SG)             35.45 0300626      26.89           
  4. ELBERS, Mascha                Noord Limburg(SG)        35.45 0200560      31.49           
  5. BOSMANS, Lotta                Tritium (SG)             35.51 0200794      33.67           
  6. VAN BOXTEL, Maura             Noord Limburg(SG)           NT 0300428      34.49           
  7. HESEN, Hugo                   Noord Limburg(SG)           NT 0300403      37.02           
 DIS VAN TIEL, Thomas              Noord Limburg(SG)        28.74 0200315      25.94           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 50m vlinderslag                 Junioren 1 en later
24-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VAN DUREN, Ellen              Noord Limburg(SG)        42.04 9901412      43.59           
  2. BOSMANS, Flo                  Tritium (SG)             46.60 0000104      45.93           
  3. AERDTS, Sharon                Noord Limburg(SG)        51.80 9904716      48.16           
  4. KOC, Zeyda                    Noord Limburg(SG)           NT 0102196      54.14           
  5. VAN ROSSENBERG, Nica          Tritium (SG)             53.51 0100268      57.23           
  6. VAN BOXTEL, Channa            Noord Limburg(SG)      1:33.95 0100480      59.19           
 DIS SCHINCK, Renee                Noord Limburg(SG)           NT 0004000      59.11           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS HESEN, Ciel                   Noord Limburg(SG)      1:03.89 0001378    1:09.96           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS V GAMEREN, Sanne              Noord Limburg(SG)      1:17.70 0101938    1:11.08           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 50m vlinderslag                 Minioren 6 en later
24-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DE GROOT, Wouter              Noord Limburg(SG)      1:01.64 0002253      52.30           
  2. HOVEN, Dylan                  Noord Limburg(SG)      1:13.79 0002853      57.16           
AFGE VAN DER ZANDEN, Bart          Noord Limburg(SG)        47.50 9900849                      
AFGE PEPPING, Rik                  Noord Limburg(SG)           NT 0003559                      
AFGE BLOEMEN, Luc                  Noord Limburg(SG)        47.00 9902013                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Dames, 100m schoolslag                        Senioren Open
24-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VERSTEGEN, Bernadette         Noord Limburg(SG)      1:21.16 9107878    1:19.13           
          1:19.13
  2. JANSSEN, Minke                Noord Limburg(SG)      1:24.68 9400830    1:28.15           
          1:28.15
  3. VAN DE WIJST, Suzanne         Noord Limburg(SG)           NT 7801228    1:32.80           
          1:32.80
  4. VERVOORT, Fenne               Noord Limburg(SG)      1:38.00 9802916    1:34.24           
          1:34.24
  5. EUWES, Naomi                  Noord Limburg(SG)      1:37.77 9701374    1:37.37           
          1:37.37
  6. RINTJEMA, Maxime              Noord Limburg(SG)      1:37.87 9700916    1:38.07           
          1:38.07
  7. SCHOLS, Evi                   Noord Limburg(SG)      1:38.26 9602912    1:38.13           
          1:38.13
  8. REIJNTJES, Anne               Noord Limburg(SG)           NT 9301390    1:39.12           
          1:39.12
  9. KHALFALLA, Fatma              Noord Limburg(SG)      1:42.37 9406916    1:40.51           
          1:40.51
 10. PEETERS, Denise               Noord Limburg(SG)      1:37.04 9406418    1:41.54           
          1:41.54
 11. HOVEN, Joël                   Noord Limburg(SG)      1:50.26 9704816    1:46.77           
          1:46.77
 12. JASPERS, Lowaine              Noord Limburg(SG)           NT 9805574    1:53.08 FJ 1      
          1:53.08
 13. V BERLO, Nicka                Noord Limburg(SG)           NT 9805664    1:53.08 FJ 2      
          1:53.08
 DIS TEUNISSEN, Nicky              Noord Limburg(SG)           NT 9506694    1:48.16           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:48.16
 DIS EVERS, Maura                  Noord Limburg(SG)      1:56.34 9805414    1:49.84           
        SO - Tijdens de race op de rug gedraaid.
          1:49.84
AFGE LEENEN, Lori                  Noord Limburg(SG)      1:36.86 9305060                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m schoolslag                        Senioren Open
24-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. V. DIJK, Kasper               Noord Limburg(SG)      1:04.91 9200249    1:08.79           
          1:08.79
  2. VAN DUIJNHOVEN, Job           De Dolfijn             1:12.89 8800887    1:14.26           
          1:14.26
  3. EBSKAMP, Alec                 Noord Limburg(SG)      1:14.45 9104305    1:18.21           
          1:18.21
  4. DE BOER, Erik                 Noord Limburg(SG)           NT 9106973    1:22.95           
          1:22.95
  5. WIENTJENS, Nick               Noord Limburg(SG)      1:24.48 9503691    1:26.46           
          1:26.46
  6. EVERS, Kevin                  Noord Limburg(SG)      1:43.10 9605237    1:45.64           
          1:45.64
  7. JANZ, Brayen                  Noord Limburg(SG)      1:53.16 9604889    1:51.38           
          1:51.38
  8. RATS, Dion                    Noord Limburg(SG)           NT 9804761    1:51.52           
          1:51.52
 DIS AGTERBERG, Jeffrey            Noord Limburg(SG)      1:26.95 9007283                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE GORREE, Stan                  Noord Limburg(SG)      1:23.24 9401325                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 50m vlinderslag                 Minioren 5 en later
24-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. EUWES, Neri                   Noord Limburg(SG)        52.59 0200074      50.95           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m wisselslag                        Senioren Open
24-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. FEIDER, Shauny                Tritium (SG)           1:21.14 9305940    1:21.82           
          1:21.82



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m wisselslag                        Senioren Open
24-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. STRIJBOSCH, Teun              Tritium (SG)           1:09.34 9603041    1:10.10           
          1:10.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 50m rugslag                   Junioren 1 en later
24-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VAN DUREN, Ellen              Noord Limburg(SG)        37.47 9901412      38.03           
  2. BOSMANS, Flo                  Tritium (SG)             42.09 0000104      41.93           
  3. VAN BOXTEL, Channa            Noord Limburg(SG)        50.30 0100480      48.98           
  4. AERDTS, Sharon                Noord Limburg(SG)        50.54 9904716      50.57           
  5. VAN ROSSENBERG, Nica          Tritium (SG)             52.28 0100268      51.68           
  6. KOC, Zeyda                    Noord Limburg(SG)        52.15 0102196      53.74           
  7. SCHINCK, Renee                Noord Limburg(SG)           NT 0004000      57.77           
  8. HESEN, Ciel                   Noord Limburg(SG)        58.20 0001378    1:02.87           
 DIS V GAMEREN, Sanne              Noord Limburg(SG)           NT 0101938    1:01.60           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Jongens, 50m rugslag                   Minioren 6 en later
24-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. KERKHOF, Stan                 Tritium (SG)                NT 9903385      46.71           
  2. DE GROOT, Wouter              Noord Limburg(SG)        51.16 0002253      48.33           
  3. HOVEN, Dylan                  Noord Limburg(SG)        59.54 0002853      56.39           
 DIS VERHAGEN, Quentin             Noord Limburg(SG)           NT 0101955    1:02.24           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGE VAN DER ZANDEN, Bart          Noord Limburg(SG)        41.73 9900849                      
AFGE BLOEMEN, Luc                  Noord Limburg(SG)        44.20 9902013                      
AFGE PEPPING, Rik                  Noord Limburg(SG)           NT 0003559                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Alle, 25m vrije slag mix meisjes Min 3 en later mix jongens min 3 el
24-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. EUWES, Neri                   Noord Limburg(SG)        21.61 0200074      19.92           
  2. KOSTER, Jarno                 Tritium (SG)             22.00 0200637      21.58           
  3. BOSMANS, Evy                  Tritium (SG)             29.57 0300626      23.05           
  4. VAN TIEL, Thomas              Noord Limburg(SG)        25.60 0200315      23.68           
  5. BOSMANS, Lotta                Tritium (SG)             28.74 0200794      26.80           
  6. VAN BOXTEL, Maura             Noord Limburg(SG)           NT 0300428      31.16           
  7. ELBERS, Mascha                Noord Limburg(SG)        32.01 0200560      32.52           
  8. HESEN, Hugo                   Noord Limburg(SG)           NT 0300403      37.06           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                       Dames, 100m rugslag                         Senioren Open
24-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VERSTEGEN, Bernadette         Noord Limburg(SG)      1:13.28 9107878    1:12.17           
          1:12.17
  2. JANSSEN, Minke                Noord Limburg(SG)      1:11.40 9400830    1:12.47           
          1:12.47
  3. PEETERS, Denise               Noord Limburg(SG)      1:15.42 9406418    1:16.80           
          1:16.80
  4. VERVOORT, Fenne               Noord Limburg(SG)      1:22.86 9802916    1:20.83           
          1:20.83
  5. REIJNTJES, Anne               Noord Limburg(SG)           NT 9301390    1:25.70           
          1:25.70
  6. RINTJEMA, Maxime              Noord Limburg(SG)      1:24.41 9700916    1:26.61           
          1:26.61
  7. VAN DE WIJST, Suzanne         Noord Limburg(SG)           NT 7801228    1:27.40           
          1:27.40
  8. SCHOLS, Evi                   Noord Limburg(SG)      1:28.22 9602912    1:28.02           
          1:28.02
  9. KHALFALLA, Fatma              Noord Limburg(SG)      1:28.40 9406916    1:28.85           
          1:28.85
 10. TEUNISSEN, Nicky              Noord Limburg(SG)           NT 9506694    1:29.45           
          1:29.45
 11. EUWES, Naomi                  Noord Limburg(SG)      1:26.55 9701374    1:29.68           
          1:29.68
 12. HOVEN, Joël                   Noord Limburg(SG)      1:31.29 9704816    1:30.43           
          1:30.43
 13. EVERS, Maura                  Noord Limburg(SG)      2:08.23 9805414    2:01.44           
          2:01.44
 DIS V BERLO, Nicka                Noord Limburg(SG)           NT 9805664                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
 DIS JASPERS, Lowaine              Noord Limburg(SG)           NT 9805574                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGE LEENEN, Lori                  Noord Limburg(SG)      1:26.98 9305060                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Heren, 100m rugslag                         Senioren Open
24-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. V. DIJK, Kasper               Noord Limburg(SG)      1:02.16 9200249    1:04.77           
          1:04.77
  2. VAN DUIJNHOVEN, Job           De Dolfijn             1:09.96 8800887    1:10.24           
          1:10.24
  3. EBSKAMP, Alec                 Noord Limburg(SG)      1:09.06 9104305    1:12.90           
          1:12.90
  4. DE BOER, Erik                 Noord Limburg(SG)           NT 9106973    1:13.26           
          1:13.26
  5. WIENTJENS, Nick               Noord Limburg(SG)      1:16.23 9503691    1:19.23           
          1:19.23
  6. JANZ, Brayen                  Noord Limburg(SG)      1:37.85 9604889    1:41.00           
          1:41.00
  7. EVERS, Kevin                  Noord Limburg(SG)      1:38.69 9605237    1:43.36           
          1:43.36
  8. RATS, Dion                    Noord Limburg(SG)           NT 9804761    1:50.77           
          1:50.77
AFGE GORREE, Stan                  Noord Limburg(SG)      1:14.11 9401325                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Meisjes, 50m vrije slag                 Junioren 1 en later
24-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VAN DUREN, Ellen              Noord Limburg(SG)        35.36 9901412      35.65           
  2. BOSMANS, Flo                  Tritium (SG)             36.75 0000104      36.67           
  3. AERDTS, Sharon                Noord Limburg(SG)        43.40 9904716      41.64           
  4. VAN ROSSENBERG, Nica          Tritium (SG)             42.48 0100268      44.39           
  5. KOC, Zeyda                    Noord Limburg(SG)           NT 0102196      46.55           
  6. SCHINCK, Renee                Noord Limburg(SG)           NT 0004000      47.19           
  7. VAN BOXTEL, Channa            Noord Limburg(SG)        49.38 0100480      49.39           
  8. HESEN, Ciel                   Noord Limburg(SG)        56.64 0001378      52.77           
  9. V GAMEREN, Sanne              Noord Limburg(SG)           NT 0101938      53.71           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 6 en later
24-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. KERKHOF, Stan                 Tritium (SG)             42.80 9903385      41.19           
  2. DE GROOT, Wouter              Noord Limburg(SG)        44.99 0002253      44.77           
  3. HOVEN, Dylan                  Noord Limburg(SG)        47.03 0002853      48.19           
  4. VERHAGEN, Quentin             Noord Limburg(SG)           NT 0101955      57.93           
AFGE PEPPING, Rik                  Noord Limburg(SG)           NT 0003559                      
AFGE BLOEMEN, Luc                  Noord Limburg(SG)        45.06 9902013                      
AFGE VAN DER ZANDEN, Bart          Noord Limburg(SG)        45.97 9900849                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                        Alle, 25m rugslag mix meisjes Min 3 en later mix jongens min 3 el
24-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. EUWES, Neri                   Noord Limburg(SG)        27.67 0200074      22.58           
  2. KOSTER, Jarno                 Tritium (SG)             24.91 0200637      23.51           
  3. VAN BOXTEL, Maura             Noord Limburg(SG)           NT 0300428      28.10           
  4. BOSMANS, Evy                  Tritium (SG)             37.52 0300626      29.16           
  5. VAN TIEL, Thomas              Noord Limburg(SG)        30.91 0200315      29.19           
  6. BOSMANS, Lotta                Tritium (SG)             32.39 0200794      31.48           
  7. ELBERS, Mascha                Noord Limburg(SG)        31.91 0200560      32.13           
  8. HESEN, Hugo                   Noord Limburg(SG)           NT 0300403      37.33           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Dames, 100m vrije slag                        Senioren Open
24-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VERSTEGEN, Bernadette         Noord Limburg(SG)      1:02.43 9107878    1:02.54           
          1:02.54
  2. JANSSEN, Minke                Noord Limburg(SG)      1:05.06 9400830    1:07.21           
          1:07.21
  3. FEIDER, Charessa              Tritium (SG)           1:07.65 9404340    1:07.29           
          1:07.29
  4. REIJNTJES, Anne               Noord Limburg(SG)      1:15.77 9301390    1:10.52           
          1:10.52
  5. FEIDER, Shauny                Tritium (SG)           1:10.14 9305940    1:10.86           
          1:10.86
  6. VERVOORT, Fenne               Noord Limburg(SG)      1:10.69 9802916    1:11.40           
          1:11.40
  7. PEETERS, Denise               Noord Limburg(SG)      1:07.10 9406418    1:12.72           
          1:12.72
  8. RINTJEMA, Maxime              Noord Limburg(SG)      1:15.48 9700916    1:14.51           
          1:14.51
  9. VAN DE WIJST, Suzanne         Noord Limburg(SG)      1:22.32 7801228    1:15.30           
          1:15.30
 10. TEUNISSEN, Nicky              Noord Limburg(SG)      1:23.02 9506694    1:18.72           
          1:18.72
 11. HOVEN, Joël                   Noord Limburg(SG)      1:21.58 9704816    1:19.45           
          1:19.45
 12. KHALFALLA, Fatma              Noord Limburg(SG)      1:15.89 9406916    1:19.92           
          1:19.92
 13. EUWES, Naomi                  Noord Limburg(SG)      1:19.03 9701374    1:20.44           
          1:20.44
 14. SCHOLS, Evi                   Noord Limburg(SG)      1:22.86 9602912    1:20.52           
          1:20.52
 15. JASPERS, Lowaine              Noord Limburg(SG)           NT 9805574    1:44.71           
          1:44.71
 16. EVERS, Maura                  Noord Limburg(SG)      1:59.48 9805414    1:47.92           
          1:47.92
 17. V BERLO, Nicka                Noord Limburg(SG)           NT 9805664    1:53.89           
          1:53.89
AFGE LEENEN, Lori                  Noord Limburg(SG)      1:10.59 9305060                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 100m vrije slag                        Senioren Open
24-10-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. V. DIJK, Kasper               Noord Limburg(SG)        56.07 9200249      55.42           
            55.42
  2. VAN DUIJNHOVEN, Job           De Dolfijn               57.69 8800887      59.27           
            59.27
  3. STRIJBOSCH, Teun              Tritium (SG)             59.89 9603041    1:01.07           
          1:01.07
  4. WIENTJENS, Nick               Noord Limburg(SG)      1:03.80 9503691    1:04.55           
          1:04.55
  5. EBSKAMP, Alec                 Noord Limburg(SG)        59.22 9104305    1:05.74           
          1:05.74
  6. DE BOER, Erik                 Noord Limburg(SG)           NT 9106973    1:07.83           
          1:07.83
  7. WESSELING, Sieb               Tritium (SG)           1:09.44 9800489    1:12.02           
          1:12.02
  8. AGTERBERG, Jeffrey            Noord Limburg(SG)      1:09.76 9007283    1:12.56           
          1:12.56
  9. EVERS, Kevin                  Noord Limburg(SG)      1:31.04 9605237    1:25.80           
          1:25.80
 10. JANZ, Brayen                  Noord Limburg(SG)      1:30.65 9604889    1:26.02           
          1:26.02
 11. RATS, Dion                    Noord Limburg(SG)           NT 9804761    1:45.64           
          1:45.64
AFGE GORREE, Stan                  Noord Limburg(SG)      1:02.87 9401325                      



SPLASH Meet Manager 11Registered to Noord-Limburg (SG)