Competitie Deel 5
's-Hertogenbosch (NED),    11.4.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 2. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 3. Alle, 100m wisselslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 12. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 14. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 18. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 221. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 25. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 31. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 34. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 37. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 38. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 39. Alle, 8 x 50m vrije slag, Mix    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Jongens, 4 x 50m wisselslag          Jongens Jeugd 2 en later
11-4-2010 - 13:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              2:10.04            2:07.04           
        Jeffrey Poirters, 95                       Stefan Engels, 92
        Bern Hoeven, 93                            Richie van Empel, 96
            33.48  2:07.04

  2. Bzv 1                         BZV 's-hertogenbosch   2:10.17            2:08.32           
        Diederick Groeneveld, 95                   Jeffrey Duif, 94
        Mark Schellekens, 92                       Willem Kleinendorst, 96
            32.92  2:08.32

  3. De Waalstroom 1               De Waalstroom          2:12.54            2:10.61           
        Daan Viering, 94                           Bryan Meeuwissen, 92
        Charlie van Aken, 92                       Bram Blonk, 95
            33.30  2:10.61




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Meisjes, 4 x 50m vrije slag          Meisjes Jeugd 2 en later
11-4-2010 - 13:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              2:04.61            2:02.98           
        Manouschka van Beek, 96                    Desiree Peltenburg, 94
        Robin Hilgerdenaar, 96                     Tamarah van der Pasch, 94
            31.51  2:02.98

  2. Bzv 1                         BZV 's-hertogenbosch   2:05.09            2:04.48           
        Simone van den Elzen, 97                   Julie Kleijzen, 95
        Julia Marasabessy, 96                      Arja den Boer, 94
            32.70  2:04.48

  3. De Waalstroom 1               De Waalstroom          2:14.31            2:12.29           
        Judith van der Knaap, 94                   Manon Bruijns, 95
        Fardau Lettinga, 94                        Carlijn Viering, 97
            33.23  2:12.29

AFGE Zegenwerp 2                   Zegenwerp              2:23.08                              
        Manon van Lith, 96                         Iris de Roij, 96
        Lotte van Grinsven, 96                     Daphne Portegijs, 95




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m wisselslag         Jongens Minioren 4 en later
11-4-2010 - 13:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van Empel                Zegenwerp              1:48.42 0100541    1:38.32           
          1:38.32
  2. Antoine van Dreumel           De Waalstroom               NT 0200187    2:09.18           
          2:09.18


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Minioren 4 en later
11-4-2010 - 13:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lonneke Kampman               Zegenwerp              1:55.04 0100146    1:44.33           
          1:44.33
  2. Maike Verploegen              De Waalstroom               NT 0102018    2:17.17           
          2:17.17
 DIS Suze Sips                     De Waalstroom               NT 0003788    2:20.54           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:20.54


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                          100m wisselslag                              unattached
11-4-2010 - 13:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Yara Kusters                  BZV 's-hertogenbosch        NT 0100926    2:01.88           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:01.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 50m vlinderslag         Meisjes Junioren 1 en later
11-4-2010 - 13:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kampman                 Zegenwerp                42.27 0000614      41.82           
  2. Saartje Vermeulen             BZV 's-hertogenbosch     44.67 9900934      43.51           
  3. Puk de Roij                   Zegenwerp                51.68 9802020      48.95           
  4. Lisa Rambach                  De Waalstroom               NT 9903652      50.59           
  5. Janneke Wouters               BZV 's-hertogenbosch     52.92 9900932      51.74           
  6. Gallyon Olde Hengel           De Waalstroom               NT 9902926      52.21           
  7. Daphne Helsper                De Waalstroom            56.57 9904100      55.64           
  8. Rixt Lettinga                 De Waalstroom          1:09.21 9800480    1:10.83           
 DIS Anouk Hornman                 BZV 's-hertogenbosch   1:06.51 0002256    1:00.95           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Renske Hornman                BZV 's-hertogenbosch     52.45 9803562                      
AFGE Anouk Gerrits                 Zegenwerp                42.29 9900992                      
AFGE Robin van't Hof               Zegenwerp                56.84 9804192                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Minioren 6 en later
11-4-2010 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fabian van Beek               Zegenwerp                41.57 9800635      43.07           
  2. Jochem Kroese                 De Waalstroom               NT 9804367      45.36           
  3. Sander Somers                 Zegenwerp                45.62 9900951      47.86           
  4. Ted Huijsmans                 Zegenwerp                49.27 9801231      52.48           
  5. Elias Semunovic               Zegenwerp                56.70 9801447      57.27           
  6. Karsten Paardenkooper         De Waalstroom               NT 9902375      59.14           
  7. Joost Geerdink                De Waalstroom            56.60 0002467    1:04.94           
  8. Thijs Arends                  De Waalstroom          1:15.57 0001851    1:12.76           
 DIS Gijs Mulder                   BZV 's-hertogenbosch     52.20 9900747      51.29           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Jasper Arends                 De Waalstroom            59.48 0001529      56.54           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Okke Jansen                   De Waalstroom               NT 0002475                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
11-4-2010 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carlijn Viering               De Waalstroom          2:33.79 9701142    2:32.48           
          1:12.80  2:32.48
  2. Simone van den Elzen          BZV 's-hertogenbosch   2:45.48 9701980    2:37.76           
          1:15.32  2:37.76
  3. Manon van Lith                Zegenwerp              2:50.85 9605544    2:40.39           
          1:16.30  2:40.39
  4. Manouschka van Beek           Zegenwerp              2:47.42 9603628    2:46.32           
          1:15.48  2:46.32
  5. Julia Marasabessy             BZV 's-hertogenbosch   2:42.52 9601820    2:46.36           
          1:15.82  2:46.36
  6. Emmeke Arends                 De Waalstroom          3:09.02 9801998    3:02.13 FJ 1      
          1:26.39  3:02.13
  7. Iris de Roij                  Zegenwerp              3:28.02 9604722    3:02.13 FJ 2      
          1:25.20  3:02.13
  8. Daphne Vos                    BZV 's-hertogenbosch        NT 9605372    3:03.00           
          1:28.39  3:03.00
  9. Anouk Verberne                BZV 's-hertogenbosch   3:46.78 9704638    3:27.39           
          1:33.80  3:27.39
AFGE Lotte van Grinsven            Zegenwerp              2:50.00 9601544                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
11-4-2010 - 14:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Richie van Empel              Zegenwerp              2:33.48 9603631    2:24.36           
          1:09.36  2:24.36
  2. Willem Kleinendorst           BZV 's-hertogenbosch   2:35.42 9602443    2:25.80           
          1:10.02  2:25.80
  3. Bobby Visser                  Zegenwerp              2:41.63 9601437    2:39.91 FJ 1      
          1:15.30  2:39.91
  4. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom          2:48.80 9604097    2:39.91 FJ 2      
          1:17.32  2:39.91
  5. Joren den Boer                BZV 's-hertogenbosch   2:51.94 9601463    2:43.74           
          1:18.79  2:43.74
  6. Guus Vermeulen                BZV 's-hertogenbosch   2:53.19 9701593    2:44.87           
          1:19.02  2:44.87
  7. Jelle Verploegen              De Waalstroom               NT 9604787    2:49.20           
          1:21.82  2:49.20
  8. Bram van Hulten               Zegenwerp              3:20.81 9603453    2:57.13           
          1:24.92  2:57.13
  9. Teun Maurix                   Zegenwerp              3:33.76 9702203    3:18.92           
          1:34.45  3:18.92
 10. Jesse Deenen                  Zegenwerp              3:38.03 9704603    3:26.75           
          1:38.63  3:26.75




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
11-4-2010 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arja den Boer                 BZV 's-hertogenbosch   1:14.60 9405634    1:14.48           
          1:14.48
  2. Julie Kleijzen                BZV 's-hertogenbosch   1:17.92 9502958    1:15.92           
          1:15.92
  3. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              1:15.75 9403308    1:16.57           
          1:16.57
  4. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              1:17.50 9605190    1:17.73           
          1:17.73
  5. Desiree Peltenburg            Zegenwerp              1:24.38 9403304    1:24.92           
          1:24.92
  6. Manon Bruijns                 De Waalstroom          1:25.06 9502430    1:25.86           
          1:25.86
  7. Judith van der Knaap          De Waalstroom          1:27.33 9406944    1:27.98           
          1:27.98
  8. Fardau Lettinga               De Waalstroom          1:32.26 9405364    1:31.17           
          1:31.17
  9. Merel Meekes                  De Waalstroom               NT 9506308    1:37.54           
          1:37.54
 10. Hanna Rogels                  De Waalstroom               NT 9506436    1:40.08           
          1:40.08
 DIS Yulan Duit                    De Waalstroom               NT 9407266    1:34.86           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:34.86
AFGE Daniela Riitano               BZV 's-hertogenbosch   1:27.32 9506092                      
AFGE Daphne Portegijs              Zegenwerp              1:32.36 9504814                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
11-4-2010 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Viering                  De Waalstroom          1:12.70 9403839    1:09.82           
          1:09.82
  2. Diederick Groeneveld          BZV 's-hertogenbosch   1:12.88 9502123    1:11.04           
          1:11.04
  3. Jeffrey Duif                  BZV 's-hertogenbosch   1:14.02 9401365    1:12.02           
          1:12.02
  4. Jeffrey Poirters              Zegenwerp              1:17.78 9504127    1:15.88           
          1:15.88
  5. Bram Blonk                    De Waalstroom          1:24.36 9502475    1:17.00           
          1:17.00
  6. Marco Hoogenraad              BZV 's-hertogenbosch   1:24.56 9503051    1:19.55           
          1:19.55
  7. Sofian Rechchad               BZV 's-hertogenbosch   1:34.38 9502793    1:30.73           
          1:30.73
  8. Sam Mir                       BZV 's-hertogenbosch   1:33.75 9504341    1:31.02           
          1:31.02
  9. Jip Durieux                   De Waalstroom          1:39.34 9405639    1:33.92           
          1:33.92
NG.Z Victor vd Wetering            BZV 's-hertogenbosch   1:29.32 9404179                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                       Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
11-4-2010 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa van der Schoot        Zegenwerp              1:17.83 9203120    1:17.45           
            38.16  1:17.45
  2. Jolijn van der Schoot         Zegenwerp              1:16.38 9302278    1:18.48           
            38.20  1:18.48
  3. Emma Verhoeven                Zegenwerp              1:19.20 9303326    1:22.33           
            40.51  1:22.33
  4. Rebecca Thijssen              De Waalstroom          1:23.77 9307192    1:22.48           
            41.20  1:22.48
  5. Danielle Thijssen             De Waalstroom          1:24.19 9306094    1:22.92           
            40.73  1:22.92
  6. Hanneke van der Steen         Zegenwerp              1:20.81 9302280    1:23.39           
            40.51  1:23.39
  7. Tessa Visser                  Zegenwerp              1:27.20 9306452    1:25.57           
            42.02  1:25.57
  8. Djuna Josepa                  BZV 's-hertogenbosch   1:25.94 9304600    1:25.98           
            41.51  1:25.98
  9. Laura van Reen                De Waalstroom          1:28.88 9306300    1:26.84           
            41.74  1:26.84




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
11-4-2010 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom          1:09.36 9200893    1:08.95           
            33.48  1:08.95
  2. Mark Schellekens              BZV 's-hertogenbosch   1:08.11 9201153    1:12.48           
            35.45  1:12.48
  3. Bern Hoeven                   Zegenwerp              1:10.83 9301773    1:13.55           
            35.78  1:13.55
  4. Stefan Engels                 Zegenwerp              1:13.36 9201985    1:15.76           
            37.42  1:15.76
  5. Charlie van Aken              De Waalstroom          1:31.85 9205625    1:34.77           
            45.87  1:34.77
  6. Jasper Vogels                 De Waalstroom               NT 9704749    2:06.00           
            59.08  2:06.00
AFGE Jeroen Straatman              Zegenwerp              1:31.23 9207041                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
11-4-2010 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda Schellekens             BZV 's-hertogenbosch   2:30.76 8803854    2:27.89           
          2:27.89
  2. Cindy Hendriks                De Waalstroom          2:47.07 9207672    2:44.39           
          2:44.39
  3. Patricia Becks                Zegenwerp              2:52.54 8705946    2:51.13           
          2:51.13
  4. Anita Engels                  Zegenwerp              2:55.86 9001016    2:53.48           
          2:53.48
  5. Emma Verhoeven                Zegenwerp              2:48.45 9303326    2:53.67           
          1:23.02  2:53.67
  6. Anne Jansen                   Zegenwerp              3:00.06 8802054    2:55.92           
          1:22.29  2:55.92
  7. Laura van Hassel              BZV 's-hertogenbosch   2:51.11 8302552    2:56.77           
          2:56.77
  8. Michelle Berg                 BZV 's-hertogenbosch        NT 7800048    2:57.02           
          2:57.02
  9. Jesse van Bijnen              BZV 's-hertogenbosch   3:13.90 8101996    2:57.70           
          2:57.70
 10. Alja Huibers                  De Waalstroom          3:01.08 9101352    3:00.67           
          3:00.67
 11. Marjoke Debets                De Waalstroom          2:58.85 8600768    3:02.16           
          1:29.53  3:02.16
 12. Manon Jansen                  Zegenwerp              3:04.20 9001738    3:06.96           
          3:06.96
 13. Joke Minkels                  Zegenwerp              3:05.78 9002592    3:12.64           
          3:12.64
 DIS Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              2:49.15 9403308                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
 DIS Kimberley Teunissen           De Waalstroom          2:30.93 9201742    2:29.70           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:29.70




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
11-4-2010 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raga Flores                   BZV 's-hertogenbosch   2:17.26 8900903    2:14.89           
          2:14.89
  2. Thomas Felten                 De Waalstroom          2:08.99 8300655    2:15.80           
          2:15.80
  3. Niek Havekes                  De Waalstroom          2:16.15 8601127    2:18.39 FJ 1      
          2:18.39
  4. Hermie Minkels                BZV 's-hertogenbosch   2:15.53 8702249    2:18.39 FJ 2      
          2:18.39
  5. Kenny van Krieken             BZV 's-hertogenbosch   2:20.80 9001675    2:21.33           
          2:21.33
  6. Dirk Zeelte                   De Waalstroom          2:29.14 9105911    2:24.54           
          2:24.54
  7. Tom Havekes                   De Waalstroom          2:26.82 8901119    2:24.98           
          2:24.98
  8. Leon Huijsmans                Zegenwerp              2:27.66 6900441    2:28.07 FJ 1      
          2:28.07
  9. Remco Driessen                BZV 's-hertogenbosch   2:29.39 8302627    2:28.07 FJ 2      
          2:28.07
 10. Mehmet Demirci                BZV 's-hertogenbosch   2:29.99 9100451    2:32.55           
          2:32.55
 11. Luuk Leering                  Zegenwerp              2:39.21 8702021    2:36.07           
          2:36.07
 12. Stef Hoeven                   Zegenwerp              2:33.89 9001223    2:37.30           
          2:37.30
 13. Martin Martens                BZV 's-hertogenbosch   2:53.23 8702173    2:48.64           
          2:48.64
 14. Guus Verhoeven                Zegenwerp              2:58.04 9104629    2:49.41           
          2:49.41
 15. Fons Terstappen               BZV 's-hertogenbosch   2:48.54 8905815    2:50.23           
          2:50.23
 16. Bobby Visser                  Zegenwerp              2:53.87 9601437    2:54.63           
          2:54.63
 17. Mike Vaes                     BZV 's-hertogenbosch   2:50.06 9106821    3:00.73           
          3:00.73
NG.Z Mart Baert                    BZV 's-hertogenbosch   2:25.42 9000093                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 221                    Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
11-4-2010 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van Empel                Zegenwerp                52.82 0100541      54.67           
  2. Antoine van Dreumel           De Waalstroom               NT 0200187    1:06.15           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 221                    Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Minioren 4 en later
11-4-2010 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lonneke Kampman               Zegenwerp                50.95 0100146      52.71           
  2. Maike Verploegen              De Waalstroom               NT 0102018    1:04.82           
  3. Suze Sips                     De Waalstroom               NT 0003788    1:05.36           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 221                        50m schoolslag                               unattached
11-4-2010 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  BM Yara Kusters                  BZV 's-hertogenbosch        NT 0100926      59.70           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
11-4-2010 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kampman                 Zegenwerp              1:20.12 0000614    1:21.53           
            39.56  1:21.53
  2. Puk de Roij                   Zegenwerp              1:27.62 9802020    1:27.59           
            40.82  1:27.59
  3. Janneke Wouters               BZV 's-hertogenbosch   1:32.70 9900932    1:31.68           
            43.27  1:31.68
  4. Lisa Rambach                  De Waalstroom               NT 9903652    1:33.08           
            44.79  1:33.08
  5. Saartje Vermeulen             BZV 's-hertogenbosch   1:29.50 9900934    1:33.45           
            44.00  1:33.45
  6. Daphne Helsper                De Waalstroom          1:39.67 9904100    1:36.73           
          1:36.73
  7. Gallyon Olde Hengel           De Waalstroom          2:41.45 9902926    1:43.98           
            48.07  1:43.98
  8. Rixt Lettinga                 De Waalstroom          1:46.70 9800480    1:54.45           
            54.82  1:54.45
 DIS Anouk Hornman                 BZV 's-hertogenbosch   1:44.57 0002256                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
            52.23
AFGE Anouk Gerrits                 Zegenwerp              1:20.36 9900992                      
AFGE Robin van't Hof               Zegenwerp              1:53.31 9804192                      
AFGE Renske Hornman                BZV 's-hertogenbosch   1:33.72 9803562                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
11-4-2010 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elias Semunovic               Zegenwerp              1:24.32 9801447    1:21.70           
            39.54  1:21.70
  2. Fabian van Beek               Zegenwerp              1:21.44 9800635    1:21.90           
            39.09  1:21.90
  3. Gijs Mulder                   BZV 's-hertogenbosch   1:25.08 9900747    1:27.15           
            41.40  1:27.15
  4. Jochem Kroese                 De Waalstroom          1:28.56 9804367    1:27.80           
            41.32  1:27.80
  5. Sander Somers                 Zegenwerp              1:30.51 9900951    1:28.41           
            43.14  1:28.41
  6. Ted Huijsmans                 Zegenwerp              1:28.65 9801231    1:31.11           
            44.90  1:31.11
  7. Karsten Paardenkooper         De Waalstroom          1:39.89 9902375    1:42.60           
            53.13  1:42.60
  8. Jasper Arends                 De Waalstroom          1:54.42 0001529    1:47.74           
            51.11  1:47.74
  9. Thijs Arends                  De Waalstroom          1:53.51 0001851    1:52.95           
            54.60  1:52.95
 10. Joost Geerdink                De Waalstroom          1:52.78 0002467    1:53.95           
            52.64  1:53.95
AFGE Okke Jansen                   De Waalstroom          1:32.80 0002475                      
            53.13




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
11-4-2010 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carlijn Viering               De Waalstroom            40.88 9701142      41.00           
  2. Simone van den Elzen          BZV 's-hertogenbosch     41.36 9701980      41.73           
  3. Manouschka van Beek           Zegenwerp                42.62 9603628      42.74           
  4. Julia Marasabessy             BZV 's-hertogenbosch     42.67 9601820      42.80           
  5. Manon van Lith                Zegenwerp                45.42 9605544      45.13           
  6. Iris de Roij                  Zegenwerp                47.66 9604722      46.50           
  7. Anouk Verberne                BZV 's-hertogenbosch     48.47 9704638      48.54           
  8. Emmeke Arends                 De Waalstroom            51.67 9801998      49.11           
  9. Daphne Vos                    BZV 's-hertogenbosch     52.36 9605372      52.82           
AFGE Lotte van Grinsven            Zegenwerp                48.06 9601544                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Jongens, 50m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
11-4-2010 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bobby Visser                  Zegenwerp                38.88 9601437      39.31           
  2. Richie van Empel              Zegenwerp                40.84 9603631      40.60           
  3. Willem Kleinendorst           BZV 's-hertogenbosch     44.25 9602443      43.14           
  4. Jelle Verploegen              De Waalstroom            50.04 9604787      44.95           
  5. Joren den Boer                BZV 's-hertogenbosch     46.19 9601463      46.48           
  6. Jesse Deenen                  Zegenwerp                45.78 9704603      47.02           
  7. Guus Vermeulen                BZV 's-hertogenbosch     47.81 9701593      48.16           
  8. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom            51.64 9604097      48.67           
  9. Bram van Hulten               Zegenwerp                50.13 9603453      50.51           
 10. Teun Maurix                   Zegenwerp                54.36 9702203      52.20           
 11. Jasper Vogels                 De Waalstroom               NT 9704749    1:02.33           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Meisjes, 200m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
11-4-2010 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arja den Boer                 BZV 's-hertogenbosch   2:42.52 9405634    2:41.64           
          1:19.63  2:41.64
  2. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              2:51.26 9605190    2:44.89           
          1:20.73  2:44.89
  3. Manon Bruijns                 De Waalstroom          3:03.32 9502430    3:02.99 FJ 1      
          1:29.29  3:02.99
  4. Julie Kleijzen                BZV 's-hertogenbosch   2:58.99 9502958    3:02.99 FJ 2      
          1:28.82  3:02.99
  5. Desiree Peltenburg            Zegenwerp                   NT 9403304    3:07.37           
          3:07.37
  6. Judith van der Knaap          De Waalstroom          3:20.21 9406944    3:12.79           
          1:33.44  3:12.79
  7. Fardau Lettinga               De Waalstroom          3:24.54 9405364    3:24.00           
          1:42.10  3:24.00
  8. Merel Meekes                  De Waalstroom               NT 9506308    3:38.54           
          1:47.32  3:38.54
  9. Yulan Duit                    De Waalstroom               NT 9407266    3:44.04           
          1:47.51  3:44.04
 10. Hanna Rogels                  De Waalstroom               NT 9506436    3:51.81           
          1:47.23  3:51.81
AFGE Daniela Riitano               BZV 's-hertogenbosch        NT 9506092                      
AFGE Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              2:57.00 9403308                      
AFGE Daphne Portegijs              Zegenwerp                   NT 9504814                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
11-4-2010 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Viering                  De Waalstroom          2:27.10 9403839    2:27.36           
          1:12.43  2:27.36
  2. Diederick Groeneveld          BZV 's-hertogenbosch   2:38.55 9502123    2:30.57           
          1:14.29  2:30.57
  3. Bram Blonk                    De Waalstroom          2:47.45 9502475    2:38.86           
          1:18.64  2:38.86
  4. Jeffrey Poirters              Zegenwerp              2:51.40 9504127    2:43.42           
          1:19.70  2:43.42
  5. Jeffrey Duif                  BZV 's-hertogenbosch   2:49.00 9401365    2:46.83           
          1:21.89  2:46.83
  6. Marco Hoogenraad              BZV 's-hertogenbosch   3:18.00 9503051    3:01.71           
          1:31.05  3:01.71
  7. Sam Mir                       BZV 's-hertogenbosch   3:57.32 9504341    3:33.82           
          1:46.23  3:33.82
  8. Jip Durieux                   De Waalstroom          3:56.92 9405639    3:45.50           
          1:50.50  3:45.50
 DIS Sofian Rechchad               BZV 's-hertogenbosch   3:31.18 9502793    3:20.86           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:36.54  3:20.86
NG.Z Victor vd Wetering            BZV 's-hertogenbosch   3:21.09 9404179                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
11-4-2010 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emma Verhoeven                Zegenwerp              1:05.63 9303326    1:07.51           
            32.56  1:07.51
  2. Rebecca Thijssen              De Waalstroom          1:10.56 9307192    1:07.81           
            33.09  1:07.81
  3. Danielle Thijssen             De Waalstroom          1:08.38 9306094    1:08.61           
            33.64  1:08.61
  4. Melissa van der Schoot        Zegenwerp              1:11.65 9203120    1:09.52           
            33.89  1:09.52
  5. Hanneke van der Steen         Zegenwerp              1:07.58 9302280    1:10.60 FJ 1      
            34.33  1:10.60
  6. Jolijn van der Schoot         Zegenwerp              1:08.43 9302278    1:10.60 FJ 2      
            34.07  1:10.60
  7. Djuna Josepa                  BZV 's-hertogenbosch   1:12.63 9304600    1:12.34           
            33.60  1:12.34
  8. Tessa Visser                  Zegenwerp              1:13.33 9306452    1:12.60           
            34.48  1:12.60
  9. Laura van Reen                De Waalstroom          1:17.72 9306300    1:21.84           
            37.44  1:21.84



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
11-4-2010 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom            57.70 9200893      57.20           
            27.29    57.20
  2. Bern Hoeven                   Zegenwerp                59.10 9301773    1:00.66           
            28.64  1:00.66
  3. Stefan Engels                 Zegenwerp                59.01 9201985    1:01.73           
            30.15  1:01.73
  4. Mark Schellekens              BZV 's-hertogenbosch     59.34 9201153    1:03.00           
            30.00  1:03.00
  5. Charlie van Aken              De Waalstroom          1:12.69 9205625    1:14.84           
            34.31  1:14.84
AFGE Jeroen Straatman              Zegenwerp              1:15.44 9207041                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
11-4-2010 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda Schellekens             BZV 's-hertogenbosch     28.09 8803854      28.38           
  2. Kimberley Teunissen           De Waalstroom            28.36 9201742      28.98           
  3. Cindy Hendriks                De Waalstroom            29.71 9207672      29.98           
  4. Patricia Becks                Zegenwerp                31.86 8705946      31.50           
  5. Jesse van Bijnen              BZV 's-hertogenbosch     30.86 8101996      31.53           
  6. Laura van Hassel              BZV 's-hertogenbosch     30.50 8302552      32.02           
  7. Michelle Berg                 BZV 's-hertogenbosch     32.26 7800048      32.51           
  8. Alja Huibers                  De Waalstroom            32.16 9101352      32.86           
  9. Anita Engels                  Zegenwerp                31.60 9001016      32.96           
 10. Marjoke Debets                De Waalstroom            32.83 8600768      33.23           
 11. Annemijn van Grinsven         BZV 's-hertogenbosch     33.01 8801450      33.29           
 12. Joke Minkels                  Zegenwerp                32.59 9002592      33.36           
 13. Manon Jansen                  Zegenwerp                33.42 9001738      33.67           
 14. Anne Jansen                   Zegenwerp                34.18 8802054      33.71           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
11-4-2010 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raga Flores                   BZV 's-hertogenbosch     23.26 8900903      23.63           
  2. Hermie Minkels                BZV 's-hertogenbosch     24.06 8702249      24.10           
  3. Thomas Felten                 De Waalstroom            24.74 8300655      25.16           
  4. Kenny van Krieken             BZV 's-hertogenbosch     25.18 9001675      26.00           
  5. Niek Havekes                  De Waalstroom            25.93 8601127      26.42           
  6. Mehmet Demirci                BZV 's-hertogenbosch     25.90 9100451      26.45           
  7. Tom Havekes                   De Waalstroom            27.39 8901119      27.15           
  8. Stef Hoeven                   Zegenwerp                26.94 9001223      27.20           
  9. Leon Huijsmans                Zegenwerp                26.68 6900441      27.23           
 10. Dirk Zeelte                   De Waalstroom            26.80 9105911      27.27           
 11. Luuk Leering                  Zegenwerp                28.00 8702021      27.96           
 12. Remco Driessen                BZV 's-hertogenbosch     27.75 8302627      28.96           
 13. Fons Terstappen               BZV 's-hertogenbosch     29.82 8905815      29.58           
 14. Guus Verhoeven                Zegenwerp                30.78 9104629      30.11           
 15. Mike Vaes                     BZV 's-hertogenbosch     30.34 9106821      31.39           
 16. Martin Martens                BZV 's-hertogenbosch     33.04 8702173      33.33           
NG.Z Mart Baert                    BZV 's-hertogenbosch     26.10 9000093                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 2 en later
11-4-2010 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              2:14.73            2:16.32           
        Bobby Visser, 96                           Bram van Hulten, 96
        Fabian van Beek, 98                        Richie van Empel, 96
            33.67  2:16.32

  2. De Waalstroom 2               De Waalstroom          2:41.64            2:36.92           
        Jasper Vogels, 97                          Jochem Kroese, 98
        Jelle Verploegen, 96                       Jeppe Komdeur, 96
            49.70  2:36.92




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Alle, 4 x 25m schoolslag             Mix Minioren 4 en later
11-4-2010 - 15:55                      (1j, 1m, 1j, 1m)                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              1:36.33            1:37.58           
        Sander Somers, 99                          Tygo van Empel, 01
        Lonneke Kampman, 01                        Manon Kampman, 00
          1:37.58

  2. De Waalstroom 1               De Waalstroom               NT            1:55.48           
        Joost Geerdink, 00                         Okke Jansen, 00
        Maike Verploegen, 01                       Suze Sips, 00
          1:55.48




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Alle, 8 x 50m vrije slag                                 Mix
11-4-2010 - 15:55              (1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m)                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bzv 1                         BZV 's-hertogenbosch   3:50.12            3:49.31           
        Willem Kleinendorst, 96                    Mark Schellekens, 92
        Julia Marasabessy, 96                      Arja den Boer, 94
        Diederick Groeneveld, 95                   Raga Flores, 89
        Julie Kleijzen, 95                         Linda Schellekens, 88
            29.27  3:49.31

  2. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              3:53.78            3:57.45           
        Richie van Empel, 96                       Bern Hoeven, 93
        Robin Hilgerdenaar, 96                     Emma Verhoeven, 93
        Jeffrey Poirters, 95                       Leon Huijsmans, 69
        Tamarah van der Pasch, 94                  Hanneke van der Steen, 93
            30.20  3:57.45

  3. De Waalstroom 2               De Waalstroom          4:00.19            3:57.76           
        Jeppe Komdeur, 96                          Bryan Meeuwissen, 92
        Carlijn Viering, 97                        Cindy Hendriks, 92
        Daan Viering, 94                           Thomas Felten, 83
        Judith van der Knaap, 94                   Kimberley Teunissen, 92
            33.88  3:57.76

  4. Zegenwerp 2                   Zegenwerp              4:11.59            4:16.45           
        Bobby Visser, 96                           Stefan Engels, 92
        Manouschka van Beek, 96                    Jolijn van der Schoot, 93
        Bram van Hulten, 96                        Stef Hoeven, 90
        Desiree Peltenburg, 94                     Anita Engels, 90
            33.36  4:16.45




SPLASH Meet Manager 2007Registered to BZV