Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag  Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 5. Heren, 400m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 13. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 20. Jongens, 100m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 24. Heren, 50m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag  Heren Senioren Open


B-competitie 2009-2010- deel 1 - Landgraaf
Landgraaf, 4.10.2009


Programmanr. 2
4.10.09
Meisjes, 4 x 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nimo 1Nimo4:42.764:43.67
Merel Jaspers
Mignon Peeters
96
97
1:10.86Nieske Janssen
Chayenne Poorts
96
98
2.ZC Valkenburg 1ZC Valkenburg5:01.915:01.30
Nina Grispen
Carmen van de Rijt
97
98
1:08.43Inge Bastings
Michelle Bartelet
96
98
3.Zon/S&s 1Zon/S&s5:34.315:53.20
Lotte Offermans
Myrthe Simons
98
97
1:46.42Emmy Linssen
Kathleen de Beer
96
97
4.ZC Valkenburg 2ZC Valkenburg6:11.906:02.96
Minke Theunissen
Henriëtte van der Roer
98
96
1:20.92Elisa Helmer
Seline Bastings
98
98


<< TOP >>
Programmanr. 3
4.10.09
4 x 50m wisselslagMix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nimo 1Nimo2:46.542:44.70
Vincent Jacobs
Melanie Leunissen
98
98
37.74Daphne Erkens
Quint Jacobs
98
98
2.ZC Valkenburg 1ZC ValkenburgNT3:06.50
Stephan Hamers
Rianne de Croock
99
98
53.46Denise Blok
Dario van Hulst
99
99
3.Zon/S&s 1Zon/S&s3:08.133:06.72
Milo Simons
Joshua Sinkiewicz
00
99
46.09Mariecke de Beer
Demi Kievit
99
99
4.Nimo 2Nimo3:21.933:15.76
Leroy Brouwer de
Esmee Versteegen
99
98
46.76Chayenne Odenhoven
Bas Dijkstra
00
00


<< TOP >>
Programmanr. 4
4.10.09
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Chantal SendenZC Valkenburg1:16.0393006981:16.86
2.Lotte GrevenZC Valkenburg1:18.7387056201:21.40
3.Suzanne DuijkersZon/S&s1:23.3687010241:23.73
4.Sandra VerheijenZC ValkenburgNT92031921:24.76
5.Bo PeetersNimo1:24.3693065641:24.83
6.Fanny RobbertsenNimo1:24.1691026221:24.92
7.Dimphy van de LaarZC Valkenburg1:23.4592010521:27.46
8.Tessa KierkelsZC Valkenburg1:23.5091016021:27.60
9.Sanne KerkhoffNimo1:27.1593055301:29.80
10.Danique UbagsZon/S&s1:25.7090037801:30.32
11.Laura van der AalstZon/S&s1:35.4190000061:42.80
12.Tayo KamaansingNimo1:59.7297052901:44.23


<< TOP >>
Programmanr. 5
4.10.09
Heren, 400m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Yvo op den KampZC Valkenburg4:03.6389015531:00.542:04.134:06.36
2.Mitch NottenZC Valkenburg4:11.8892025051:03.222:03.184:09.95
3.Terrence OlariaZC Valkenburg4:34.9386022491:02.602:11.394:31.64
4.Sander van den BergNimo4:45.9787002111:04.132:14.624:34.62
5.Thijs VillevoijeNimo4:47.1691065891:04.892:17.164:43.13
6.Sander SlaghuisNimo4:46.5688053051:05.062:17.964:43.78
7.Mark SnijdersZon/S&s5:08.2488031871:09.512:28.085:04.58
8.Martyn SlaghuisNimo4:47.3891030351:07.072:22.315:09.54


<< TOP >>
Programmanr. 6
4.10.09
Dames, 100m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Misty CoertZC Valkenburg1:09.6193001621:11.48
2.Jamie SchepersZC Valkenburg1:11.8693008941:11.93
3.Anke SnijkersNimo1:15.1692016381:16.66
4.Melissa MeijerNimo1:14.6193043741:16.82
5.Chidi HennigfeldZon/S&s1:15.5993033321:19.78
6.Vera WeinbergNimo1:18.3793021441:20.16
7.Chloé RutzerveldNimo1:17.6192034501:21.36
8.Jamilla FranssenZon/S&s1:21.1994048721:26.73


<< TOP >>
Programmanr. 7
4.10.09
Jongens, 200m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lucas GrevenZC Valkenburg2:33.8095019411:11.802:30.10
2.Mart TheunissenZC Valkenburg2:53.9095004831:19.342:45.34
3.Robin RamaekersNimo2:49.7093043851:19.422:48.48
4.Ronald WaldusNimo3:07.0092062751:22.062:57.78
5.Bjorn van de KuitZon/S&s3:07.1993066931:28.273:03.48
AFGEMJeroen FeijsZC Valkenburg2:49.009200333
NGRaoul FrenkenZC ValkenburgNT9306725
NGVasily OrosZon/S&s3:22.219304329


<< TOP >>
Programmanr. 8
4.10.09
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Jona PistersNimo2:18.1795017841:06.512:19.61
2.Sanne ScheerderZC Valkenburg2:16.5494013161:07.422:22.14
3.Rylana SlaghuisNimo2:27.3994012861:10.022:28.07
4.Carmen van de RijtZC Valkenburg2:33.1298014121:12.812:29.11
5.Bo KerkhoffNimo2:30.0895023761:15.222:33.53
6.Mandy WetzelsZon/S&s2:37.6894010121:12.572:34.82
7.Kimberley Brouwer deNimo2:38.1395053921:15.002:40.38
8.Karin van der AalstZon/S&s2:42.9695013561:17.422:44.98
9.Lisette RamaekersZon/S&s2:50.4394039841:22.962:48.91
10.Henriëtte van der RoerZC Valkenburg3:12.5696006861:35.203:15.36
11.Melanie de BruinZon/S&sNT95056691:40.453:48.82
AFGEMInge VerboomZC ValkenburgNT9407090


<< TOP >>
Programmanr. 9
4.10.09
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jelle PeltzerZC Valkenburg1:15.8094037791:12.10
2.Lester SnackersZC Valkenburg1:17.7594009471:18.88
3.Arthur van NoordenZC Valkenburg1:24.2095012391:22.70
4.Kiowa KamaansingNimo1:28.0695001251:25.61
5.Yoeri CuijpersNimo1:24.9894039691:25.87
6.Camiel SmeetsNimo1:28.1094009111:27.10
7.Andreas WaldusNimo1:29.0195035811:28.45
8.Joeri KerkhoffNimo1:32.2995016891:30.16
9.Yannic van de KuitZon/S&s1:31.5995048251:30.86
10.Josiah MarkinkZC Valkenburg1:32.4394060951:30.89
11.Max GrispenZC Valkenburg1:26.3695017831:31.15
AFGEMDylan NottenZC Valkenburg1:29.469500099


<< TOP >>
Programmanr. 10
4.10.09
Dames, 50m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chantal SendenZC Valkenburg32.16930069833.67
2.Mara PfefferNimo33.59910547833.92
3.Lotte GrevenZC Valkenburg33.23870562035.10
4.Ingrid JansenNimo35.15870559235.35
5.Dimphy van de LaarZC Valkenburg34.28920105235.72
6.Bo PeetersNimo36.22930656436.11
7.Sandra VerheijenZC ValkenburgNT920319236.89
8.Suzanne DuijkersZon/S&s35.70870102437.16
9.Tessa KierkelsZC Valkenburg36.28910160237.48
10.Danique UbagsZon/S&s37.10900378037.77
11.Laura van der AalstZon/S&s37.50900000641.44


<< TOP >>
Programmanr. 11
4.10.09
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Yvo op den KampZC Valkenburg59.9189015531:01.04
2.Kay op den KampZC Valkenburg1:02.9391034251:03.61
3.Mitch NottenZC Valkenburg1:03.7792025051:04.04
4.Freddie GeerlingsNimo1:04.8679003791:06.09
5.Math SmeetsNimo1:06.4587041531:06.29
6.Jacky CoumansZC Valkenburg1:06.0790005731:06.68
7.Jeroen GeurtsZC Valkenburg1:08.7688010991:08.65
8.Mark SnijdersZon/S&s1:10.0388031871:11.02
9.Rick HellenbrandNimo1:15.2389011731:15.39
10.Karsten MeijersZC Valkenburg1:20.9890049591:22.21


<< TOP >>
Programmanr. 12
4.10.09
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Nina GrispenZC Valkenburg1:20.6097006561:16.98
2.Mignon PeetersNimo1:26.5797010481:23.01
3.Merel JaspersNimo1:22.9296025441:28.68
4.Nieske JanssenNimo1:28.5196013281:31.05
5.Rianne de CroockZC Valkenburg1:43.6098014661:35.13
6.Inge BastingsZC Valkenburg1:42.7396030681:37.45
7.Emmy LinssenZon/S&s1:42.0796005901:39.48
8.Kathleen de BeerZon/S&s1:33.9797026381:40.07
9.Myrthe SimonsZon/S&s2:14.0697043302:10.99
AFGEMGeertje de MugZon/S&sNT9703986


<< TOP >>
Programmanr. 13
4.10.09
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Martijn WeinbergNimoNT96009551:32.503:07.14
2.Tim RamaekersZon/S&s3:14.6396006291:31.543:07.85
3.Danny HamersZC ValkenburgNT97011691:34.703:12.80
4.Tim StassenZC ValkenburgNT97029391:40.153:22.87
5.David PaulissenNimoNT97034891:41.993:31.62
6.Mick KoutersZon/S&sNT97034471:49.163:37.20
AFGEMJeroen de CroockZC Valkenburg2:59.169702025
NGDennis AretsZon/S&sNT9704337


<< TOP >>
Programmanr. 15
4.10.09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chayenne PoortsNimo31.70980067032.10
2.Daphne ErkensNimo33.21980237233.21
3.Melanie LeunissenNimo33.48980067233.57
4.Denise BlokZC Valkenburg38.04990057236.14
5.Minke TheunissenZC Valkenburg39.47980182638.42
6.Mariecke de BeerZon/S&s39.16990052439.80
7.Michelle BarteletZC Valkenburg38.66980218440.15
8.Elisa HelmerZC Valkenburg39.98980336640.20
9.Demi KievitZon/S&s42.61990097841.40
10.Nina VriezelaarZC Valkenburg41.42990057041.98
11.Esmee VersteegenNimo42.86980443842.20
12.Demy Roessel vanNimo49.01990366644.67
13.Lotte OffermansZon/S&s54.04980412646.02
13.Chayenne OdenhovenNimo47.42000046846.02
15.Seline BastingsZC Valkenburg45.00980403247.12
16.Janneke GrootersZC Valkenburg57.13980420050.20
AFGEMLotte BrouwersZC Valkenburg54.879902878


<< TOP >>
Programmanr. 16
4.10.09
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Vincent JacobsNimo1:34.2898016691:25.80
2.Joshua SinkiewiczZon/S&s1:54.0299004311:42.82
3.Dario van HulstZC ValkenburgNT99031691:51.64
4.Quint JacobsNimo1:53.3198016711:52.40
5.Leroy Brouwer deNimo2:00.6799007392:01.54
DISBas DijkstraNimo1:51.9800000431:52.64
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMilo SimonsZon/S&s1:50.6100005131:53.72
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISStephan HamersZC Valkenburg2:22.2399000951:59.10
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 17
4.10.09
Dames, 400m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Chantal SendenZC Valkenburg4:51.9393006981:04.212:14.944:34.65
2.Lotte GrevenZC Valkenburg4:43.4787056201:08.482:22.454:48.95
3.Mara PfefferNimo5:01.7791054781:07.032:21.304:51.30
4.Michelle HackingNimo5:09.6591076461:11.092:29.265:06.41
5.Fanny RobbertsenNimo5:12.7391026221:12.782:31.685:11.41
6.Suzanne DuijkersZon/S&s5:03.7387010241:15.142:35.755:14.18
7.Danique UbagsZon/S&s5:15.0690037801:14.342:37.345:29.90


<< TOP >>
Programmanr. 18
4.10.09
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kay op den KampZC Valkenburg1:05.3591034251:08.18
2.Yvo op den KampZC Valkenburg1:06.9089015531:08.63
3.Freddie GeerlingsNimo1:09.0879003791:10.59
4.Terrence OlariaZC Valkenburg1:09.7786022491:11.21
5.Math SmeetsNimo1:12.3187041531:13.10
6.Sander SlaghuisNimo1:13.2888053051:14.15
7.Mark SnijdersZon/S&s1:17.0288031871:17.84
8.Martyn SlaghuisNimo1:15.4591030351:21.16
9.Rick HellenbrandNimo1:24.5489011731:27.89
10.Karsten MeijersZC Valkenburg1:27.3590049591:35.96


<< TOP >>
Programmanr. 19
4.10.09
Dames, 200m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Jamie SchepersZC Valkenburg2:56.4593008941:25.162:57.41
2.Melissa MeijerNimo3:00.9293043741:26.283:00.72
3.Misty CoertZC ValkenburgNT93001621:27.793:01.66
4.Chloé RutzerveldNimo2:59.9592034501:28.503:03.22
5.Vera WeinbergNimo3:00.5493021441:28.463:08.51
6.Chidi HennigfeldZon/S&s3:11.9093033321:32.923:15.92
7.Anke SnijkersNimo3:30.9392016381:35.453:27.83
8.Jamilla FranssenZon/S&s3:26.8594048721:41.523:28.81


<< TOP >>
Programmanr. 20
4.10.09
Jongens, 100m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Robin RamaekersNimo1:03.0493043851:04.51
2.Lucas GrevenZC Valkenburg1:08.3595019411:05.82
3.Mart TheunissenZC Valkenburg1:11.2695004831:08.13
4.Ronald WaldusNimo1:10.1992062751:12.72
5.Bjorn van de KuitZon/S&s1:14.0493066931:15.74
AFGEMJeroen FeijsZC Valkenburg1:00.829200333
NGRaoul FrenkenZC Valkenburg1:43.909306725
NGVasily OrosZon/S&s1:20.439304329


<< TOP >>
Programmanr. 21
4.10.09
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sanne ScheerderZC Valkenburg1:15.2094013161:22.34
2.Jona PistersNimo1:23.7595017841:26.20
3.Carmen van de RijtZC Valkenburg1:27.9698014121:26.66
4.Rylana SlaghuisNimo1:30.2794012861:33.27
5.Karin van der AalstZon/S&s1:32.5795013561:34.18
6.Bo KerkhoffNimo1:31.5395023761:34.87
7.Mandy WetzelsZon/S&s1:30.8194010121:35.10
8.Lisette RamaekersZon/S&s1:35.1194039841:36.45
9.Kimberley Brouwer deNimo1:44.0695053921:41.39
10.Henriëtte van der RoerZC Valkenburg1:46.0196006861:47.34
11.Melanie de BruinZon/S&sNT95056691:59.48
AFGEMInge VerboomZC ValkenburgNT9407090


<< TOP >>
Programmanr. 22
4.10.09
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lester SnackersZC Valkenburg2:00.10940094759.151:59.68
2.Jelle PeltzerZC Valkenburg2:07.51940377959.342:02.51
3.Arthur van NoordenZC Valkenburg2:07.4595012391:03.542:12.41
4.Max GrispenZC Valkenburg2:21.0795017831:07.202:22.10
5.Camiel SmeetsNimo2:21.0794009111:08.432:23.25
6.Yoeri CuijpersNimo2:23.5094039691:08.402:23.38
7.Joeri KerkhoffNimo2:29.5395016891:10.152:26.84
8.Josiah MarkinkZC Valkenburg2:35.7694060951:14.822:33.12
9.Kiowa KamaansingNimo2:37.0995001251:14.612:33.63
10.Andreas WaldusNimo2:30.7495035811:12.502:36.22
11.Yannic van de KuitZon/S&s2:40.8395048251:20.652:50.33
AFGEMDylan NottenZC Valkenburg2:21.899500099


<< TOP >>
Programmanr. 23
4.10.09
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Chantal SendenZC Valkenburg1:08.2693006981:09.60
2.Lotte GrevenZC Valkenburg1:09.1087056201:10.96
3.Fanny RobbertsenNimo1:15.0291026221:15.06
4.Suzanne DuijkersZon/S&s1:12.9287010241:16.38
5.Bo PeetersNimo1:14.5893065641:17.36
6.Tessa KierkelsZC Valkenburg1:15.2791016021:17.43
7.Michelle HackingNimo1:17.7191076461:17.73
8.Danique UbagsZon/S&s1:17.6590037801:18.26
9.Ingrid JansenNimo1:22.0987055921:18.51
10.Sanne KerkhoffNimo1:20.0993055301:21.77
11.Sandra VerheijenZC ValkenburgNT92031921:22.76
12.Laura van der AalstZon/S&s1:22.9790000061:29.94


<< TOP >>
Programmanr. 24
4.10.09
Heren, 50m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kay op den KampZC Valkenburg30.58910342530.69FJ 1
2.Yvo op den KampZC Valkenburg29.40890155330.69FJ 2
3.Jacky CoumansZC Valkenburg30.21900057330.94
4.Sander van den BergNimo30.98870021130.97
5.Jeroen GeurtsZC Valkenburg32.36880109933.10
6.Thijs VillevoijeNimo34.01910658934.30
7.Martyn SlaghuisNimo33.12910303534.49
8.Mark SnijdersZon/S&s35.12880318735.12
9.Karsten MeijersZC Valkenburg39.36900495941.33


<< TOP >>
Programmanr. 25
4.10.09
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Mignon PeetersNimo2:49.8697010481:20.322:46.95
2.Merel JaspersNimo2:48.9396025441:22.622:53.66
3.Nieske JanssenNimo2:59.6196013281:45.973:00.35
4.Nina GrispenZC Valkenburg3:05.0997006561:29.123:01.56
5.Rianne de CroockZC ValkenburgNT98014661:30.513:04.30
6.Inge BastingsZC Valkenburg3:08.2196030681:33.583:11.36
7.Kathleen de BeerZon/S&s3:19.5697026381:36.813:15.93
8.Emmy LinssenZon/S&s3:16.0696005901:38.483:17.98
9.Myrthe SimonsZon/S&s3:21.4897043301:47.893:33.85
10.Tayo KamaansingNimoNT97052901:57.394:05.05
AFGEMGeertje de MugZon/S&s4:23.789703986


<< TOP >>
Programmanr. 27
4.10.09
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Tim RamaekersZon/S&s1:20.5196006291:31.71
2.Martijn WeinbergNimo1:33.4596009551:33.81
3.Tim StassenZC Valkenburg1:55.0097029391:47.39
4.Mick KoutersZon/S&s2:00.0997034472:05.16
DISDanny HamersZC ValkenburgNT97011691:54.84
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISDavid PaulissenNimo2:21.3797034892:02.15
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMJeroen de CroockZC Valkenburg1:24.269702025
NGDennis AretsZon/S&s2:12.879704337


<< TOP >>
Programmanr. 28
4.10.09
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Chayenne PoortsNimo1:19.0098006701:20.10
2.Daphne ErkensNimo1:32.4798023721:28.96
3.Melanie LeunissenNimo1:31.5598006721:29.21
4.Minke TheunissenZC Valkenburg1:41.6398018261:35.82
5.Denise BlokZC Valkenburg1:37.9699005721:39.18
6.Nina VriezelaarZC Valkenburg1:43.4899005701:39.48
7.Michelle BarteletZC Valkenburg1:42.6098021841:40.08
8.Mariecke de BeerZon/S&s1:41.9499005241:41.88
9.Esmee VersteegenNimoNT98044381:43.50
10.Elisa HelmerZC Valkenburg2:10.4798033661:46.52
11.Chayenne OdenhovenNimo2:02.7200004681:53.09
12.Seline BastingsZC ValkenburgNT98040322:03.54
DISDemi KievitZon/S&s2:15.8999009781:53.16
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISLotte OffermansZon/S&s2:04.4898041261:59.00
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISDemy Roessel vanNimoNT99036662:03.44
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISJanneke GrootersZC ValkenburgNT98042002:10.79
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMLotte BrouwersZC ValkenburgNT9902878


<< TOP >>
Programmanr. 29
4.10.09
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vincent JacobsNimo33.20980166935.25
2.Milo SimonsZon/S&s43.03000051341.36
3.Joshua SinkiewiczZon/S&s41.37990043141.62
4.Bas DijkstraNimo44.16000004342.63
5.Dario van HulstZC ValkenburgNT990316944.52
6.Leroy Brouwer deNimo45.50990073944.84
7.Quint JacobsNimo45.43980167145.07
8.Stephan HamersZC Valkenburg52.30990009549.67


<< TOP >>
Programmanr. 30
4.10.09
Dames, 4 x 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.ZC Valkenburg 1ZC Valkenburg4:24.844:41.85
Misty Coert
Sanne Scheerder
93
94
1:12.62Lotte Greven
Chantal Senden
87
93
2.Nimo 1Nimo4:43.614:53.68
Mara Pfeffer
Chloé Rutzerveld
91
92
1:17.06Jona Pisters
Melissa Meijer
95
93
3.Nimo 2Nimo4:54.125:08.41
Anke Snijkers
Bo Peeters
92
93
1:18.50Michelle Hacking
Vera Weinberg
91
93
4.Zon/S&s 1Zon/S&s5:00.405:17.30
Chidi Hennigfeld
Danique Ubags
93
90
1:20.16Suzanne Duijkers
Mandy Wetzels
87
94
5.Nimo 3Nimo5:08.205:24.17
Ingrid Jansen
Sanne Kerkhoff
87
93
1:19.14Fanny Robbertsen
Rylana Slaghuis
91
94


<< TOP >>
Programmanr. 31
4.10.09
Heren, 4 x 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.ZC Valkenburg 1ZC Valkenburg3:36.103:37.86
Yvo op den Kamp
Terrence Olaria
89
86
53.23Mitch Notten
Jelle Peltzer
92
94
2.ZC Valkenburg 2ZC Valkenburg3:47.233:47.14
Lester Snackers
Mart Theunissen
94
95
55.80Jeroen Geurts
Kay op den Kamp
88
91
3.Nimo 1Nimo3:52.353:55.03
Robin Ramaekers
Freddie Geerlings
93
79
58.66Sander Slaghuis
Sander van den Berg
88
87
4.Nimo 2Nimo4:03.424:06.88
Math Smeets
Camiel Smeets
87
94
59.37Yoeri Cuijpers
Thijs Villevoije
94
91
5.Nimo 3Nimo4:13.994:17.16
Ronald Waldus
Joeri Kerkhoff
92
95
1:01.69Rick Hellenbrand
Martyn Slaghuis
89
91
6.Zon/S&s 1Zon/S&s4:24.014:35.51
Bjorn van de Kuit
Tim Ramaekers
93
96
1:03.11Yannic van de Kuit
Mark Snijders
95
88