Nr. 2. Heren, 4 x 50m wisselslag  Senioren Open
Nr. 4. Alle, 25m vlinderslag  Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag  Junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag  Junioren 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 50m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m rugslag  Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag  Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 16. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m rugslag  Minioren 4 en later
Nr. 21. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 1 en later
Nr. 23. Jongens, 50m rugslag  Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 2 en later
Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag  Junioren 4 en later
Nr. 31. Dames, 100m rugslag  Senioren 2 en later
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 37. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 39. Gemengd, 4 x 25m schoolslag  Minioren 6 en later


VZC deel 3
baarn, 17.1.2010


Programmanr. 2
17.1.10 - 16:00
Heren, 4 x 50m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangTijd
1.Kon. AZ 1870 1Kon. AZ 18702:03.37FJ 1
Kaspur van der Lem
Marcel van der Lem
96
65
33.71Arjan Schilder
Andre van Looy
84
80
2.IJsselmeer 1IJsselmeer2:03.37FJ 2
Friedrich Vink
Loic Kemp
94
93
30.58Martijn Krouwel
Glenn Mooi
80
92
3.Az & Pc De Meerkoeten 1Az & Pc De Meerkoeten2:11.58
Mark Bedeker
Anthony Gorter
83
95
32.96Ricky de Jong
Michiel Vervoort
95
86
4.Kon. AZ 1870 1Kon. AZ 18702:21.16
Henk Klaasen
Erik de Wolf
89
60
Cees Lijzenga
Tariq Sakoer
60
94
5.Zc de Vuursche 1Zc de Vuursche2:22.18
Jeroen van Wilpen
Denny Vastenburg
93
95
34.74Jules Vermei
Nick Leeflang
96
84
6.IJsselmeer 2IJsselmeer2:22.55
Vincent Zuurveen
Dennis van der Velde
94
94
36.77Wouter Vos
Rick Mooi
90
97


<< TOP >>
Programmanr. 4
17.1.10 - 16:05
25m vlinderslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd
1.Sophie Bleijerveld00Zc de Vuursche21.32
2.Tim Kannegieter02Zc de Vuursche21.76
3.Leandre Soffers00Zc de Vuursche22.51
4.Sanne Boomsma01IJsselmeer24.42
5.Calina van der Lem02Kon. AZ 187024.61
6.Bas Morelissen01IJsselmeer24.69
7.Tobias van Vulpen00Zc de Vuursche25.22
8.Eline Berends01IJsselmeer27.70
9.Rabab Jabre el00D.J.K.-Zar28.27
10.Silke Heldoorn01IJsselmeer28.32
DISSander de Wolf02Kon. AZ 187038.76
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISAngelita Gharbaran01Kon. AZ 187039.45
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
17.1.10 - 16:10
Meisjes, 50m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd
1.Sofie Panneman99IJsselmeer46.47
2.Kim Vastenburg98Zc de Vuursche46.86
3.Marja Stensinski98Az & Pc De Meerkoeten47.01
4.Marleen de Jonge98Az & Pc De Meerkoeten48.56
5.Sharon van der Lem98Kon. AZ 187049.36
6.Frederique Henraat98Kon. AZ 187051.23
7.Femke Wolff99Az & Pc De Meerkoeten51.57
8.Simone van den Bosch99Az & Pc De Meerkoeten52.10
9.Roxy van Kesteren99Kon. AZ 187052.14
10.Marisa Goedar00Kon. AZ 187053.05
11.Paula Mestrum99Kon. AZ 187053.91
12.Martine Broekstra98IJsselmeer54.20
13.Julia Waardenburg98Kon. AZ 187054.27
14.Sherely Tankwi98Kon. AZ 187055.06FJ 1
15.Nouria Gischler99Dok55.06FJ 2
16.Eylin Kokulu00Kon. AZ 187055.48
17.Adeen Rehman98Kon. AZ 187056.48
18.Bodil Oorthuys00Dok57.32
19.Summer Tjin A Tsoi99Kon. AZ 187058.92
20.Denyzia White98Kon. AZ 18701:02.04
21.Rabdaah Rehman00Kon. AZ 18701:11.29
DISJasmijn Visser99IJsselmeer57.39
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
DISAbigail Hofgen98D.J.K.-Zar58.02
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISNashara Nap00Kon. AZ 18701:00.64
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISTanja Bouman98IJsselmeer1:03.43
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISWillemijn van Dijk98Zc de Vuursche1:06.02
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.ZALara Eljammal98ZV Nieuw-Vennep
NG.ZADaphne Rappange99IJsselmeer
AFGEMBarbara Stoop98Kon. AZ 1870
AFGEMStephanie van den Born99Az & Pc De Meerkoeten
AFGEMBritt Vonsteen99D.J.K.-Zar


<< TOP >>
Programmanr. 6
17.1.10 - 16:20
Jongens, 50m schoolslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd
1.Niek Heldoorn99IJsselmeer50.36
2.Max Ritt98ZV Nieuw-Vennep50.83
3.Pieter Stalenhoef98Zc de Vuursche50.96
4.Jeroen Rijswijk98IJsselmeer51.42
5.Bonk Stout99Dok51.55
6.Jordi van der Lem00Kon. AZ 187051.82
7.Freek Broekstra00IJsselmeer52.49
8.Benjamin San A Jong00Kon. AZ 187052.64
9.Alex Algra99Zc de Vuursche53.28
10.Marius Birkhoff99Az & Pc De Meerkoeten53.80
11.Mohamed Chhima98D.J.K.-Zar54.12
12.Bart van Dijk99Zc de Vuursche54.16
13.Kevin Rijswijk98IJsselmeer54.48
14.Stijn Sickenga98Zc de Vuursche55.42
15.Rutger Beijer99Zc de Vuursche57.19
16.Marlon Klein00IJsselmeer57.36
17.Tayyib Onay99Zc de Vuursche58.19
18.Lucas Wolffers99IJsselmeer58.51
19.Kaj Horst00IJsselmeer59.08
20.Julien Soffers98Zc de Vuursche1:01.20
21.Leon Chen98Kon. AZ 18701:01.65
22.Arthur de Jong99Kon. AZ 18701:02.75
23.Michael Sheikrojan99D.J.K.-Zar1:03.07
AFGEMRyan van Ingen98D.J.K.-Zar
AFGEMEmmanuel Petrosian99IJsselmeer
AFGEMChavez Jubitana99Kon. AZ 1870


<< TOP >>
Programmanr. 7
17.1.10 - 16:30
Meisjes, 50m vlinderslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd
1.Tiffany Pikker96IJsselmeer37.29
2.Demi Rijlaarsdam97Az & Pc De Meerkoeten42.40
3.Larissa Keizerweerd97Kon. AZ 187043.69
4.Diyar Savut96Kon. AZ 187044.70
5.Maja van Gisbergern97Zc de Vuursche44.91
6.Mary-Ann Remak96Kon. AZ 187045.52
7.Gabriëlla Bouman97Kon. AZ 187052.60
8.Zinzi Theeuwes97Kon. AZ 187055.04
9.Dianyra Valerius97Kon. AZ 187057.59
10.Rebecca Remak97Kon. AZ 18701:02.05
AFGEMFranklina Dzokotoe97Kon. AZ 1870
AFGEMAnouk Brands98IJsselmeer
AFGEMFamke Mochél96Kon. AZ 1870


<< TOP >>
Programmanr. 8
17.1.10 - 16:35
Jongens, 50m vlinderslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd
1.Rick Mooi97IJsselmeer34.51
2.Jules Vermei96Zc de Vuursche34.57
3.Anthony Brouwer96Zc de Vuursche38.79
4.Brent van Kesteren97Kon. AZ 187045.15
5.Othman Tbib96D.J.K.-Zar50.52
6.Sam-Lin Fung-A-Loi97Kon. AZ 187052.89
7.Melchior Oudemans96Az & Pc De Meerkoeten55.92
8.Ilias Tbib96D.J.K.-Zar58.45
NG.ZAMervan Yasli96D.J.K.-Zar
AFGEMIza Awad97Dok
AFGEMMatthew Barnes97Dok
AFGEMSebastiaan Toet97ZV Nieuw-Vennep
AFGEMMichael Ladru97ZV Nieuw-Vennep


<< TOP >>
Programmanr. 10
17.1.10 - 16:35
Meisjes, 50m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd
1.Ismay Cohen94Az & Pc De Meerkoeten36.99FJ 1
2.Ilse Schram94Az & Pc De Meerkoeten36.99FJ 2
3.Seren Savut95Kon. AZ 187039.73
4.Kimberley Quint95Dok39.85
5.Iris Zijtveld95Kon. AZ 187041.11
6.Disney van der Dussen95Zc de Vuursche42.37
7.Selin Kokulu94Kon. AZ 187043.52
8.Sanne Jansen95Zc de Vuursche44.48
9.Gaia Jongkind95Az & Pc De Meerkoeten45.49
10.Valeria Hardy95Kon. AZ 187048.21
11.Babette van der Weyden96Kon. AZ 187053.71
DISIris Smit95Kon. AZ 1870
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISGuusje Gieling95IJsselmeer44.30
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMDebby Distelblom94IJsselmeer
AFGEMEva Onstein95D.J.K.-Zar


<< TOP >>
Programmanr. 12
17.1.10 - 16:40
Jongens, 50m rugslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd
1.Friedrich Vink94IJsselmeer30.63
2.Mees Kersbergen96Dok35.15
3.Vincent Zuurveen94IJsselmeer35.98
4.Denny Vastenburg95Zc de Vuursche36.45
5.Ricky de Jong95Az & Pc De Meerkoeten36.57
6.Mario Milos95D.J.K.-Zar38.24
7.Christiaan Legue95IJsselmeer39.33
8.Wesley van Spaandonk94IJsselmeer39.36
9.Anthony Gorter95Az & Pc De Meerkoeten39.45
10.Dennis van der Velde94IJsselmeer39.58
11.Martijn Klaasen95Kon. AZ 187039.70
12.Tariq Sakoer94Kon. AZ 187039.93
13.Maarten Vos95IJsselmeer41.85
14.Charley Ranzijn94Kon. AZ 187044.47
15.Pim Stroomer97IJsselmeer47.91
16.Paul Ammerlaan96ZV Nieuw-Vennep57.42
DISDamien Loevenzijn97D.J.K.-Zar1:00.94
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH
AFGEMSelim Ozturk94D.J.K.-Zar
AFGEMKeanu Pengelly94D.J.K.-Zar


<< TOP >>
Programmanr. 13
17.1.10 - 16:50
Dames, 50m vrije slagSenioren 2 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd
1.Jessica Algra94Zc de Vuursche32.42
2.Lisa Aardewijn92IJsselmeer32.62
3.Anne-Sophie vd. Heerik93Az & Pc De Meerkoeten32.77
4.Merel Hoek93Az & Pc De Meerkoeten33.89
5.Mandy Busch93Az & Pc De Meerkoeten33.91
6.Eva Panneman93IJsselmeer34.30
7.Cesika Savut92Kon. AZ 187035.51
8.Christina Vucica92Kon. AZ 187038.02
9.Ingrid Hoofd93Zc de Vuursche38.47
10.Tessa Rijswijk95IJsselmeer39.82
11.Isabelle Kemper93Az & Pc De Meerkoeten41.96
AFGEMNina Lijzenga96Kon. AZ 1870


<< TOP >>
Programmanr. 14
17.1.10 - 16:50
Jongens, 50m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd
1.Loic Kemp93IJsselmeer26.56
2.Jeroen van Wilpen93Zc de Vuursche29.06
3.Kaspur van der Lem96Kon. AZ 187029.23
4.Glenn Mooi92IJsselmeer29.57
5.Joost Stoffel95Dok29.80
6.Dennis Meijboom93Az & Pc De Meerkoeten36.91


<< TOP >>
Programmanr. 16
17.1.10 - 16:55
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m
1.Marein de Jong80IJsselmeer1:25.5740.801:25.57
2.Fleur van der Kroon89Az & Pc De Meerkoeten1:26.3939.981:26.39
3.Katya Buts91Az & Pc De Meerkoeten1:28.2941.171:28.29
4.Desiree van der Lem68Kon. AZ 18701:30.1742.121:30.17
5.Wendy Knoppers87Kon. AZ 18701:33.4443.831:33.44
6.Mandy Vleeschhouwer90Az & Pc De Meerkoeten1:34.1044.861:34.10
7.Lilianne van der Dussen90Zc de Vuursche1:36.0944.641:36.09
8.Roxane Lubbers88Kon. AZ 18701:38.0645.511:38.06
9.Anne-Marieke van Dijk94IJsselmeer1:40.1846.671:40.18
10.Janice Milan85Kon. AZ 18701:46.0248.741:46.02
11.Linda Schmale93Dok1:48.3052.181:48.30
12.Elly de Galan58Kon. AZ 18701:55.3253.291:55.32
13.Beau Hage91ZV Nieuw-Vennep2:16.411:04.712:16.41
AFGEMRichelle Epskamp91Az & Pc De Meerkoeten


<< TOP >>
Programmanr. 18
17.1.10 - 17:00
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m
1.Arjan Schilder84Kon. AZ 18701:18.3436.341:18.34
2.Marcel van der Lem65Kon. AZ 18701:19.4636.651:19.46
3.Martijn Krouwel80IJsselmeer1:20.8338.091:20.83
4.Andre van Looy80Kon. AZ 18701:21.5138.861:21.51
5.Michiel Vervoort86Az & Pc De Meerkoeten1:21.6938.431:21.69
6.Roel Jacobs92ZV Nieuw-Vennep1:22.2638.801:22.26
7.Mark Bedeker83Az & Pc De Meerkoeten1:22.3936.731:22.39
8.Cees Lijzenga60Kon. AZ 18701:25.9539.481:25.95
9.Wouter Vos90IJsselmeer1:29.7042.161:29.70
10.Nick Leeflang84Zc de Vuursche1:33.5243.331:33.52
11.Henk Klaasen89Kon. AZ 18701:38.6445.761:38.64
12.Erik de Wolf60Kon. AZ 18701:39.7245.921:39.72
NG.ZADamien Pengelly91D.J.K.-Zar
AFGEMTerry Topsvoort87Kon. AZ 1870


<< TOP >>
Programmanr. 19
17.1.10 - 17:10
50m rugslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd
1.Leandre Soffers00Zc de Vuursche48.65
2.Bas Morelissen01IJsselmeer50.54
3.Tim Kannegieter02Zc de Vuursche51.44
4.Sophie Bleijerveld00Zc de Vuursche52.04
5.Silke Heldoorn01IJsselmeer52.15
6.Calina van der Lem02Kon. AZ 187052.36
7.Tobias van Vulpen00Zc de Vuursche52.69
8.Marlon Klein00IJsselmeer54.65
9.Sanne Boomsma01IJsselmeer57.15
10.Eline Berends01IJsselmeer58.88
11.Rabab Jabre el00D.J.K.-Zar1:01.89


<< TOP >>
Programmanr. 21
17.1.10 - 17:10
Meisjes, 50m rugslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd
1.Sofie Panneman99IJsselmeer43.04
2.Kim Vastenburg98Zc de Vuursche45.58
3.Paula Mestrum99Kon. AZ 187045.76
4.Marja Stensinski98Az & Pc De Meerkoeten46.88
5.Simone van den Bosch99Az & Pc De Meerkoeten46.92
6.Jasmijn Visser99IJsselmeer48.16
7.Sharon van der Lem98Kon. AZ 187048.95
8.Femke Wolff99Az & Pc De Meerkoeten50.92
9.Bodil Oorthuys00Dok51.46
10.Frederique Henraat98Kon. AZ 187051.65
11.Roxy van Kesteren99Kon. AZ 187052.06
12.Martine Broekstra98IJsselmeer53.64
12.Marisa Goedar00Kon. AZ 187053.64
14.Julia Waardenburg98Kon. AZ 187054.63
15.Abigail Hofgen98D.J.K.-Zar56.88
16.Adeen Rehman98Kon. AZ 18701:00.79
17.Nouria Gischler99Dok1:02.32
18.Nashara Nap00Kon. AZ 18701:05.98
19.Willemijn van Dijk98Zc de Vuursche1:12.26
20.Rabdaah Rehman00Kon. AZ 18701:17.10
DISTanja Bouman98IJsselmeer
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISMarleen de Jonge98Az & Pc De Meerkoeten44.89
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISEylin Kokulu00Kon. AZ 187053.35
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISSummer Tjin A Tsoi99Kon. AZ 18701:02.06
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
NG.ZADaphne Rappange99IJsselmeer
NG.ZALara Eljammal98ZV Nieuw-Vennep
AFGEMBritt Vonsteen99D.J.K.-Zar
AFGEMStephanie van den Born99Az & Pc De Meerkoeten


<< TOP >>
Programmanr. 23
17.1.10 - 17:20
Jongens, 50m rugslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd
1.Niek Heldoorn99IJsselmeer42.53
2.Bonk Stout99Dok43.15
3.Freek Broekstra00IJsselmeer46.30
4.Jeroen Rijswijk98IJsselmeer47.10
5.Stijn Sickenga98Zc de Vuursche49.07
6.Julien Soffers98Zc de Vuursche49.14
7.Tayyib Onay99Zc de Vuursche49.27
8.Alex Algra99Zc de Vuursche49.48
9.Kevin Rijswijk98IJsselmeer49.77
10.Leon Chen98Kon. AZ 187051.70
11.Bart van Dijk99Zc de Vuursche51.76
12.Jordi van der Lem00Kon. AZ 187052.32
13.Max Ritt98ZV Nieuw-Vennep53.77
14.Kaj Horst00IJsselmeer54.15
15.Pieter Stalenhoef98Zc de Vuursche55.92
16.Marius Birkhoff99Az & Pc De Meerkoeten56.26
17.Mohamed Chhima98D.J.K.-Zar56.52
18.Benjamin San A Jong00Kon. AZ 187056.75
19.Michael Sheikrojan99D.J.K.-Zar1:01.63
20.Lucas Wolffers99IJsselmeer1:02.19
21.Rutger Beijer99Zc de Vuursche1:04.54
AFGEMRyan van Ingen98D.J.K.-Zar
AFGEMEmmanuel Petrosian99IJsselmeer


<< TOP >>
Programmanr. 24
17.1.10 - 17:30
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd
1.Tiffany Pikker96IJsselmeer32.94
2.Demi Rijlaarsdam97Az & Pc De Meerkoeten34.16
3.Diyar Savut96Kon. AZ 187035.63
4.Mary-Ann Remak96Kon. AZ 187036.08
5.Zinzi Theeuwes97Kon. AZ 187037.42
6.Larissa Keizerweerd97Kon. AZ 187038.72
7.Gabriëlla Bouman97Kon. AZ 187040.13
8.Babette van der Weyden96Kon. AZ 187041.23
9.Dianyra Valerius97Kon. AZ 187041.64
10.Maja van Gisbergern97Zc de Vuursche43.05
11.Rebecca Remak97Kon. AZ 187045.00
AFGEMAnouk Brands98IJsselmeer
AFGEMFamke Mochél96Kon. AZ 1870
AFGEMFranklina Dzokotoe97Kon. AZ 1870


<< TOP >>
Programmanr. 25
17.1.10 - 17:35
Jongens, 50m vrije slagJunioren 2 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd
1.Rick Mooi97IJsselmeer29.86
2.Jules Vermei96Zc de Vuursche31.10
3.Anthony Brouwer96Zc de Vuursche33.91
4.Brent van Kesteren97Kon. AZ 187038.32
5.Sam-Lin Fung-A-Loi97Kon. AZ 187038.70
6.Pim Stroomer97IJsselmeer40.86
7.Melchior Oudemans96Az & Pc De Meerkoeten43.15
8.Ilias Tbib96D.J.K.-Zar43.25
9.Othman Tbib96D.J.K.-Zar43.59
10.Paul Ammerlaan96ZV Nieuw-Vennep47.96
11.Damien Loevenzijn97D.J.K.-Zar53.28
NG.ZAMervan Yasli96D.J.K.-Zar
AFGEMSebastiaan Toet97ZV Nieuw-Vennep
AFGEMMichael Ladru97ZV Nieuw-Vennep
AFGEMIza Awad97Dok
AFGEMMatthew Barnes97Dok


<< TOP >>
Programmanr. 27
17.1.10 - 17:35
Meisjes, 100m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m
1.Ismay Cohen94Az & Pc De Meerkoeten1:19.631:19.63
2.Ilse Schram94Az & Pc De Meerkoeten1:23.601:23.60
3.Seren Savut95Kon. AZ 18701:27.921:27.92
4.Disney van der Dussen95Zc de Vuursche1:28.391:28.39
5.Sanne Jansen95Zc de Vuursche1:31.591:31.59
6.Kimberley Quint95Dok1:31.921:31.92
7.Iris Zijtveld95Kon. AZ 18701:38.421:38.42
8.Selin Kokulu94Kon. AZ 18701:42.641:42.64
9.Valeria Hardy95Kon. AZ 18701:56.701:56.70
10.Iris Smit95Kon. AZ 18702:01.542:01.54
DISGuusje Gieling95IJsselmeer1:29.581:29.58
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISGaia Jongkind95Az & Pc De Meerkoeten1:37.141:37.14
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMDebby Distelblom94IJsselmeer


<< TOP >>
Programmanr. 29
17.1.10 - 17:45
Jongens, 100m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m
1.Friedrich Vink94IJsselmeer1:06.061:06.06
2.Ricky de Jong95Az & Pc De Meerkoeten1:15.431:15.43
3.Vincent Zuurveen94IJsselmeer1:16.381:16.38
4.Mees Kersbergen96Dok1:17.581:17.58
5.Denny Vastenburg95Zc de Vuursche1:19.381:19.38
6.Christiaan Legue95IJsselmeer1:20.661:20.66
7.Martijn Klaasen95Kon. AZ 18701:23.541:23.54
8.Anthony Gorter95Az & Pc De Meerkoeten1:23.891:23.89
9.Dennis van der Velde94IJsselmeer1:23.981:23.98
10.Wesley van Spaandonk94IJsselmeer1:24.151:24.15
11.Mario Milos95D.J.K.-Zar1:25.261:25.26
12.Maarten Vos95IJsselmeer1:27.091:27.09
13.Charley Ranzijn94Kon. AZ 18701:38.161:38.16
AFGEMKeanu Pengelly94D.J.K.-Zar
AFGEMSelim Ozturk94D.J.K.-Zar


<< TOP >>
Programmanr. 31
17.1.10 - 17:50
Dames, 100m rugslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m
1.Jessica Algra94Zc de Vuursche1:23.5440.161:23.54
2.Merel Hoek93Az & Pc De Meerkoeten1:24.6441.801:24.64
3.Anne-Sophie vd. Heerik93Az & Pc De Meerkoeten1:24.991:24.99
4.Mandy Busch93Az & Pc De Meerkoeten1:27.1241.921:27.12
5.Eva Panneman93IJsselmeer1:28.9144.231:28.91
6.Lisa Aardewijn92IJsselmeer1:29.271:29.27
7.Cesika Savut92Kon. AZ 18701:38.0444.911:38.04
8.Tessa Rijswijk95IJsselmeer1:40.751:40.75
9.Ingrid Hoofd93Zc de Vuursche1:41.001:41.00
10.Isabelle Kemper93Az & Pc De Meerkoeten1:46.6654.011:46.66
AFGEMNina Lijzenga96Kon. AZ 1870


<< TOP >>
Programmanr. 33
17.1.10 - 17:55
Jongens, 100m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m
1.Loic Kemp93IJsselmeer1:09.781:09.78
2.Kaspur van der Lem96Kon. AZ 18701:12.551:12.55
3.Glenn Mooi92IJsselmeer1:17.3337.621:17.33
4.Joost Stoffel95Dok1:17.8537.511:17.85
5.Jeroen van Wilpen93Zc de Vuursche1:20.4139.791:20.41
6.Dennis Meijboom93Az & Pc De Meerkoeten1:42.6251.411:42.62


<< TOP >>
Programmanr. 35
17.1.10 - 18:00
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangGeb.Tijd
1.Marein de Jong80IJsselmeer28.63
2.Fleur van der Kroon89Az & Pc De Meerkoeten30.87
3.Mandy Vleeschhouwer90Az & Pc De Meerkoeten31.39
4.Wendy Knoppers87Kon. AZ 187031.92
5.Desiree van der Lem68Kon. AZ 187032.08
6.Katya Buts91Az & Pc De Meerkoeten32.59
7.Lilianne van der Dussen90Zc de Vuursche34.04
8.Roxane Lubbers88Kon. AZ 187034.66
9.Janice Milan85Kon. AZ 187036.58
10.Anne-Marieke van Dijk94IJsselmeer37.29
11.Christina Vucica92Kon. AZ 187037.83
12.Linda Schmale93Dok37.88
13.Elly de Galan58Kon. AZ 187043.66
14.Beau Hage91ZV Nieuw-Vennep48.03
AFGEMRichelle Epskamp91Az & Pc De Meerkoeten
AFGEMEva Onstein95D.J.K.-Zar


<< TOP >>
Programmanr. 37
17.1.10 - 18:05
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangGeb.Tijd
1.Arjan Schilder84Kon. AZ 187026.30
2.Andre van Looy80Kon. AZ 187026.45
3.Mark Bedeker83Az & Pc De Meerkoeten28.13
4.Michiel Vervoort86Az & Pc De Meerkoeten28.39
5.Marcel van der Lem65Kon. AZ 187028.45
6.Cees Lijzenga60Kon. AZ 187028.53
7.Henk Klaasen89Kon. AZ 187028.65
8.Roel Jacobs92ZV Nieuw-Vennep29.04
9.Martijn Krouwel80IJsselmeer29.19
10.Wouter Vos90IJsselmeer30.55
11.Nick Leeflang84Zc de Vuursche33.11
12.Erik de Wolf60Kon. AZ 187033.54
NG.ZADamien Pengelly91D.J.K.-Zar
AFGEMTerry Topsvoort87Kon. AZ 1870


<< TOP >>
Programmanr. 38
17.1.10 - 18:10
Meisjes, 4 x 50m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangTijd
1.Az & Pc De Meerkoeten 1Az & Pc De Meerkoeten2:35.58
Demi Rijlaarsdam
Gaia Jongkind
97
95
41.76Ismay Cohen
Ilse Schram
94
94
2.Kon. AZ 1870 1Kon. AZ 18702:46.10
Iris Zijtveld
Diyar Savut
95
96
42.12Seren Savut
Larissa Keizerweerd
95
97
3.Zc de Vuursche 1Zc de Vuursche2:47.02
Jessica Algra
Disney van der Dussen
94
95
39.80Sanne Jansen
Maja van Gisbergern
95
97
4.IJsselmeer 1IJsselmeer2:50.23
Guusje Gieling
Anne-Marieke van Dijk
95
94
49.10Tiffany Pikker
Tessa Rijswijk
96
95
5.Kon. AZ 1870 1Kon. AZ 18703:06.98
Babette van der Weyden
Valeria Hardy
96
95
53.42Selin Kokulu
Mary-Ann Remak
94
96


<< TOP >>
Programmanr. 39
17.1.10 - 18:15
Gemengd, 4 x 25m schoolslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangTijd
1.Zc de Vuursche 1Zc de Vuursche1:34.56
Alex Algra
Sophie Bleijerveld
99
00
Pieter Stalenhoef
Kim Vastenburg
98
98
2.Kon. AZ 1870 1Kon. AZ 18701:35.18
Jordi van der Lem
Julia Waardenburg
00
98
Benjamin San A Jong
Sharon van der Lem
00
98
3.IJsselmeer 1IJsselmeer1:36.48
Sofie Panneman
Jeroen Rijswijk
99
98
Martine Broekstra
Kevin Rijswijk
98
98
4.Kon. AZ 1870 1Kon. AZ 18701:40.51
Leon Chen
Frederique Henraat
98
98
Arthur de Jong
Roxy van Kesteren
99
99
5.IJsselmeer 2IJsselmeer1:50.40
Tanja Bouman
Kaj Horst
98
00
Jasmijn Visser
Freek Broekstra
99
00