Golfslagbad
OSS (NED),    13.1.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 6. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 7. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 8. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 11. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 14. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 16. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 18. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 20. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 21. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 23. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 31. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 32. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Dames, 4 x 200m vrije slag               Dames Senioren Open
13-01-2008 - 14:00                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dzt'62 1                              Dzt'62                 9:17.98     1.          
        Sahar HAMAM, 94                           Yvon de WIT, 91
        Laura vd LAAR, 92                         Femke HENDRIKX, 88
            30.80  1:05.57  2:16.57  9:17.98

    2.  Z & Pc Dio 1                          Z & Pc Dio             9:28.76     2.          
        Siska POST, 88                            Martje GODSCHALK, 90
        Susanne van der LINDEN, 88                Jolanda POST, 90
          2:22.77  9:28.76

    3.  Arethusa 1                            Arethusa              10:06.07     3.          
        Danielle BEK, 88                          Esma van VONDEREN, 95
        Esther van KAMP, 91                       Margot van RIEL, 92
          2:31.32 10:06.07




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Meisjes, 100m schoolslag   Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
13-01-2008 - 14:10                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marlijn van VONDEREN          9700348 Arethusa               1:42.02     1.          
            48.32  1:42.02
    2.  Colinda BASTIAANSEN           9603064 Z & Pc Dio             1:43.74     2.          
            48.80  1:43.74
    3.  Evy ULIJN                     9604100 Arethusa               1:45.10     3.          
            47.81  1:45.10
    4.  Mandy STEVENS                 9702866 Dzt'62                 1:46.07     4.          
            49.51  1:46.07
    5.  Evi LAUWEN                    9700166 Z & Pc Dio             1:47.37     5.          
            51.21  1:47.37
    6.  Jara MERTENS                  9603062 Z & Pc Dio             1:50.52     6.          
            51.31  1:50.52
    7.  Mariska BASTIAANSEN           9603066 Z & Pc Dio             1:52.67     7.          
            53.16  1:52.67
    8.  Marlies WILKENS               9702240 Arethusa               1:53.57     8.          
            54.23  1:53.57
    9.  Danique RAYMAKERS             9603882 Arethusa               1:55.66     9.          
            54.46  1:55.66
   10.  Eva van de KERKHOF            9703092 Dzt'62                 1:56.20    10.          
            54.07  1:56.20
   11.  Anouk BRESSERS                9603880 Arethusa               1:57.12    11.          
            53.28  1:57.12
   12.  Els van GEMERT                9702878 Dzt'62                 2:03.67    12.          
            58.04  2:03.67
   13.  Roos de VRIES                 9703322 Arethusa               2:05.54    13.          
            56.45  2:05.54
   14.  Eva GEURTS                    9703538 Arethusa               2:10.45    14.          
          1:01.51  2:10.45
   DIS  Louise van HOUTEN             9703320 Arethusa               1:47.67    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            49.86  1:47.67
    NG  Selene WORTEL                 9700654 Z & Pc Dio                         NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 50m rugslag               Jongens Minioren 4,5,6
13-01-2008 - 14:15                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Loed JACOBS                   9800441 Dzt'62                   40.52     1.          
    2.  Rodney den UIJL               9602861 Arethusa                 42.70     2.          
    3.  Roy van der HEYDEN            9701209 Dzt'62                   43.32     3.          
    4.  Jari MICHELS                  9603527 Arethusa                 44.48     4.          
    5.  Mark SMITS                    9602525 Dzt'62                   46.66     5.          
    6.  Sjoerd CORNELIS               9602465 Z & Pc Dio               46.80     6.          
    7.  Cristhian van SCHIJNDEL       9800131 Dzt'62                   47.45     7.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 100m rugslag         Meisjes Junioren 3 en later
13-01-2008 - 14:18                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Whitney van HOECKEL           9402390 Z & Pc Dio             1:13.94     1.          
            36.98  1:13.94
    2.  Karlijn HOOGSTEDE             9404800 Arethusa               1:15.39     2.          
            36.45  1:15.39
    3.  Aniek RESINK                  9500738 Z & Pc Dio             1:16.82     3.          
            37.10  1:16.82
    4.  Kristie DEKKERS               9402068 Z & Pc Dio             1:17.82     4.          
            37.76  1:17.82
    5.  Milena van SCHIJNDEL          9400818 Dzt'62                 1:20.67     5.          
            39.13  1:20.67
    6.  Vera VINKEN                   9401928 Dzt'62                 1:21.24     6.          
            39.06  1:21.24
    7.  Esma van VONDEREN             9501112 Arethusa               1:21.42     7.          
            39.13  1:21.42
    8.  Vanessa van SCHIJNDEL         9500400 Dzt'62                 1:24.11     8.          
            41.60  1:24.11
    9.  Ananda VEUGEN                 9502070 Dzt'62                 1:24.73     9.          
            42.16  1:24.73
   10.  Lisa ZAMAN                    9405100 Arethusa               1:25.60    10.          
            41.10  1:25.60
   11.  Anneke de ROND                9404130 Z & Pc Dio             1:26.02    11.          
            42.82  1:26.02
   12.  Inge DAMEN                    9403334 Dzt'62                 1:27.10    12.          
            41.94  1:27.10
   13.  Marloes RUIS                  9503220 Arethusa               1:29.23    13.          
            42.36  1:29.23
    NG  Dimphy VISSERS                9505636 Arethusa                           NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Jongens, 200m schoolslag        Jongens Junioren 2 en later
13-01-2008 - 14:25                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Huub LEIJSSEN                 9402755 Dzt'62                 3:14.58     1.          
            42.80  1:32.92  3:14.58
    2.  Rik van GENNIP                9405067 Arethusa               3:21.91     2.          
            44.89  1:36.39  3:21.91
    3.  Martino VALENTIJN             9403913 Z & Pc Dio             3:23.48     3.          
            42.20  1:33.73  3:23.48
    4.  Lars ACKERMAN                 9402847 Z & Pc Dio             3:35.67     4.          
            46.45  1:42.00  3:35.67
    5.  Yaro SMETSERS                 9601535 Dzt'62                 3:42.95     5.          
            47.51  1:45.95  3:42.95
   DIS  Brian van HOOGSTRATEN         9502427 Arethusa               4:00.86    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            53.23  1:54.61  4:00.86



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 50m vlinderslag                 Dames Senioren Open
13-01-2008 - 14:33                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sahar HAMAM                   9405412 Dzt'62                   33.48     1.          
    2.  Lisanne RUTTEN                8903604 Dzt'62                   33.98     2.          
    3.  Liset de VEER                 8704190 Arethusa                 35.80     3.          
    4.  Hanny EVERS                   8400670 Z & Pc Dio               35.98     4.          
    5.  Laura vd LAAR                 9201054 Dzt'62                   36.42     5.          
    6.  Danielle BEK                  8800226 Arethusa                 36.64     6.          
    7.  Siska POST                    8805562 Z & Pc Dio               37.03     7.          
    8.  Amy van LIEROP                8602280 Dzt'62                   39.58     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Heren, 200m schoolslag                 Heren Senioren Open
13-01-2008 - 14:35                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joppe WISSE                   8903645 Dzt'62                 2:25.83     1.          
            32.51  1:09.73  2:25.83
    2.  Dirk FILIPPINI                8503559 Dzt'62                 2:39.39     2.          
            35.26  1:16.64  2:39.39
    3.  Paul van den HEUVEL           7000441 Arethusa               2:43.36     3.          
            35.89  1:17.86  2:43.36
    4.  Bob van HEES                  9103851 Z & Pc Dio             2:45.89     4.          
            37.00  1:18.80  2:45.89
    5.  Jan-Willem van HERPEN         7001347 Arethusa               2:51.31     5.          
            38.50  1:22.32  2:51.31
    6.  Ruud STOFFELS                 8402169 Dzt'62                 2:52.07     6.          
            38.29  1:22.23  2:52.07
    7.  Jan van OPSTAL                8602291 Z & Pc Dio             2:55.11     7.          
            39.23  1:23.36  2:55.11
    8.  André KOOLEN                  8401259 Z & Pc Dio             3:10.48     8.          
            42.80  1:31.26  3:10.48
    NG  Peter van DIJK                8800769 Dzt'62                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Meisjes, 100m vrije slag           Meisjes Jeugd 2 en later
13-01-2008 - 14:43                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilse RESINK                   9303632 Z & Pc Dio             1:05.72     1.          
            31.66  1:05.72
    2.  Margot van RIEL               9203838 Arethusa               1:07.60     2.          
            32.45  1:07.60
    3.  Evy BOKKERS                   9205414 Arethusa               1:09.26     3.          
            33.57  1:09.26
    4.  Chantalle van der LINDEN      9204524 Z & Pc Dio             1:10.12     4.          
            33.48  1:10.12
    5.  Mónica van SCHIJNDEL          9202362 Dzt'62                 1:10.95     5.          
            34.20  1:10.95
    6.  Lisanne de GRAEF              9306954 Dzt'62                 1:11.02     6.          
            33.86  1:11.02
    7.  Manon VERRIJT                 9204806 Dzt'62                 1:11.23     7.          
            34.02  1:11.23
    8.  Myrthe KONINGS                9204526 Z & Pc Dio             1:12.62     8.          
            35.32  1:12.62
    9.  Carmen GOSENS                 9304052 Z & Pc Dio             1:14.42     9.          
            35.26  1:14.42
   10.  Laura GOVERS                  9307096 Arethusa               1:16.06    10.          
            36.74  1:16.06
   11.  Loretta RUTTEN                9201544 Dzt'62                 1:20.08    11.          
            36.74  1:20.08
    NG  Irma VERBEEK                  9207566 Dzt'62                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Jongens, 200m wisselslag        Jongens Junioren 4 en later
13-01-2008 - 14:49                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Paul KOSTER                   9304465 Z & Pc Dio             2:27.43     1.          
            30.98  2:27.43
    2.  Joep vd BERSSELAAR            9303709 Arethusa               2:34.69     2.          
            33.97  2:34.69
    3.  Christian BINGEL              9303207 Z & Pc Dio             2:35.24     3.          
            33.82  2:35.24
    4.  Guus de WIT                   9303005 Dzt'62                 2:52.45     4.          
            37.32  2:52.45
    5.  Robin BERTENS                 9205663 Z & Pc Dio             2:55.60     5.          
            37.16  2:55.60
    6.  Teun VERRIJT                  9303003 Dzt'62                 3:00.12     6.          
            38.70  3:00.12
    7.  Rick van BAKEL                9306031 Arethusa               3:06.67     7.          
            41.32  3:06.67
   DIS  Kevin VERMEULEN               9305469 Arethusa               2:34.29    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            32.20  2:34.29
   DIS  Peter SWINKELS                9206521 Arethusa               2:48.20    DIS          
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            37.26  2:48.20



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Dames, 200m wisselslag           Dames Senioren 2 en later
13-01-2008 - 14:56                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jolanda POST                  9004848 Z & Pc Dio             2:35.58     1.          
            33.45  2:35.58
    2.  Martje GODSCHALK              9001186 Z & Pc Dio             2:43.73     2.          
            35.20  2:43.73
    3.  Yvon de WIT                   9103576 Dzt'62                 2:44.04     3.          
            35.73  2:44.04
    4.  Annemarie MENSEN              9002552 Z & Pc Dio             2:55.10     4.          
            39.18  2:55.10
    5.  Lisa KOOLEN                   9502072 Dzt'62                 3:01.30     5.          
            39.08  3:01.30
    6.  Esther van KAMP               9101532 Arethusa               3:02.48     6.          
            41.36  3:02.48
    7.  Willemijn MEEUWISSEN          9005550 Z & Pc Dio             3:04.86     7.          
            38.98  3:04.86
    8.  Marin SMETSERS                9107692 Dzt'62                 3:05.97     8.          
            38.42  3:05.97
   DIS  Sandra van den HELM           9007642 Arethusa               3:07.64    DIS          
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            37.82  3:07.64



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Jongens, 100m vlinderslag          Jongens Jeugd 2 en later
13-01-2008 - 15:04                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joey SMITS                    9306029 Dzt'62                 1:12.92     1.          
            34.70  1:12.92
    2.  Ramon BASTIAANSEN             9303797 Z & Pc Dio             1:13.41     2.          
            33.23  1:13.41
    3.  Mathijs van der LOGT          9105561 Z & Pc Dio             1:15.51     3.          
            33.57  1:15.51
    4.  Luuk van den BERSSELAAR       9105069 Arethusa               1:18.10     4.          
            35.94  1:18.10
    5.  Nils van WEERDENBURG          9102515 Arethusa               1:30.44     5.          
            40.04  1:30.44
   DIS  Marijn VERSTAPPEN             9003055 Dzt'62                 1:20.86    DIS          
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
            35.70  1:20.86
   DIS  Jory van TUIJL                9107019 Arethusa               1:45.54    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            45.07  1:45.54



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 200m rugslag                  Dames Senioren Open
13-01-2008 - 15:06                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke HENDRIKX                8801698 Dzt'62                 2:34.65     1.          
            36.08  1:15.81  2:34.65
    2.  Simone van der LINDEN         9002358 Z & Pc Dio             2:40.10     2.          
            37.54  1:17.76  2:40.10
    3.  Laura vd LAAR                 9201054 Dzt'62                 2:42.76     3.          
            36.57  1:17.36  2:42.76
    4.  Susanne van der LINDEN        8802736 Z & Pc Dio             2:47.42     4.          
            40.26  1:21.82  2:47.42
    5.  Sahar HAMAM                   9405412 Dzt'62                 2:48.08     5.          
            39.72  1:22.31  2:48.08
    6.  Lisanne RUTTEN                8903604 Dzt'62                 2:49.62     6.          
            39.44  1:22.08  2:49.62
    7.  Liset de VEER                 8704190 Arethusa               2:55.60     7.          
            40.82  1:24.95  2:55.60
    8.  Danielle BEK                  8800226 Arethusa               2:58.20     8.          
            42.48  1:28.00  2:58.20
   DIS  Hanny EVERS                   8400670 Z & Pc Dio             3:09.64    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            43.70  1:31.42  3:09.64



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Heren, 100m vrije slag                 Heren Senioren Open
13-01-2008 - 15:13                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joppe WISSE                   8903645 Dzt'62                   54.51     1.          
            26.39    54.51
    2.  Dirk FILIPPINI                8503559 Dzt'62                   54.80     2.          
            26.26    54.80
    3.  Jan van OPSTAL                8602291 Z & Pc Dio               58.04     3.          
            27.95    58.04
    4.  Aad VOGELAAR                  6100639 Dzt'62                   58.26     4.          
            27.92    58.26
    5.  Bob van HEES                  9103851 Z & Pc Dio               58.64     5.          
            28.02    58.64
    6.  Erik PIJL                     8002133 Arethusa                 59.12     6.          
            28.03    59.12
    7.  Ruud STOFFELS                 8402169 Dzt'62                 1:00.74     7.          
            29.29  1:00.74
    8.  André KOOLEN                  8401259 Z & Pc Dio             1:03.32     8.          
            29.60  1:03.32
    9.  Paul van den HEUVEL           7000441 Arethusa               1:03.89     9.          
            30.61  1:03.89
   10.  Janno KOOLEN                  8901737 Z & Pc Dio             1:06.56    10.          
            32.66  1:06.56
   11.  Frans IMANDT                  8100777 Z & Pc Dio             1:09.89    11.          
            32.76  1:09.89
   12.  Robbert NOOIJENS              8804357 Z & Pc Dio             1:12.32    12.          
            34.07  1:12.32
    NG  Peter van DIJK                8800769 Dzt'62                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Meisjes, 50m rugslag     Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
13-01-2008 - 15:18                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marlijn van VONDEREN          9700348 Arethusa                 41.02     1.          
    2.  Colinda BASTIAANSEN           9603064 Z & Pc Dio               41.03     2.          
    3.  Jara MERTENS                  9603062 Z & Pc Dio               43.39     3.          
    4.  Eva van de KERKHOF            9703092 Dzt'62                   43.70     4.          
    5.  Evy ULIJN                     9604100 Arethusa                 44.23     5.          
    6.  Marlies WILKENS               9702240 Arethusa                 44.85     6.          
    7.  Louise van HOUTEN             9703320 Arethusa                 45.08     7.FJ 1      
    8.  Mariska BASTIAANSEN           9603066 Z & Pc Dio               45.08     8.FJ 2      
    9.  Evi LAUWEN                    9700166 Z & Pc Dio               45.08     9.FJ 3      
   10.  Mandy STEVENS                 9702866 Dzt'62                   46.32    10.          
   11.  Els van GEMERT                9702878 Dzt'62                   46.54    11.          
   12.  Anouk BRESSERS                9603880 Arethusa                 50.55    12.          
   13.  Danique RAYMAKERS             9603882 Arethusa                 51.02    13.          
   14.  Eva GEURTS                    9703538 Arethusa                 56.39    14.          
   15.  Roos de VRIES                 9703322 Arethusa                 57.74    15.          
    NG  Selene WORTEL                 9700654 Z & Pc Dio                         NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                   Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 4,5,6
13-01-2008 - 15:23                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cristhian van SCHIJNDEL       9800131 Dzt'62                 1:43.32     1.          
            47.42  1:43.32
    2.  Rodney den UIJL               9602861 Arethusa               1:44.29     2.          
          1:44.29
    3.  Jari MICHELS                  9603527 Arethusa               1:45.70     3.          
            49.76  1:45.70
    4.  Roy van der HEYDEN            9701209 Dzt'62                 1:49.48     4.          
            52.32  1:49.48
    5.  Loed JACOBS                   9800441 Dzt'62                 1:49.55     5.          
            51.15  1:49.55
    6.  Sjoerd CORNELIS               9602465 Z & Pc Dio             1:49.82     6.          
            50.57  1:49.82
    7.  Mark SMITS                    9602525 Dzt'62                 2:02.75     7.          
            57.16  2:02.75



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                   Meisjes, 200m schoolslag        Meisjes Junioren 3 en later
13-01-2008 - 15:28                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kristie DEKKERS               9402068 Z & Pc Dio             3:02.96     1.          
            39.95  1:25.90  3:02.96
    2.  Whitney van HOECKEL           9402390 Z & Pc Dio             3:03.23     2.          
            42.20  1:31.16  3:03.23
    3.  Karlijn HOOGSTEDE             9404800 Arethusa               3:07.97     3.          
            42.20  1:29.81  3:07.97
    4.  Anneke de ROND                9404130 Z & Pc Dio             3:17.73     4.          
            44.92  1:35.73  3:17.73
    5.  Milena van SCHIJNDEL          9400818 Dzt'62                 3:18.16     5.          
          1:33.67  3:18.16
    6.  Vera VINKEN                   9401928 Dzt'62                 3:22.81     6.          
            46.96  1:39.73  3:22.81
    7.  Aniek RESINK                  9500738 Z & Pc Dio             3:25.82     7.          
            45.76  1:38.32  3:25.82
    8.  Ananda VEUGEN                 9502070 Dzt'62                 3:27.73     8.          
            47.23  1:40.86  3:27.73
    9.  Esma van VONDEREN             9501112 Arethusa               3:30.41     9.          
            46.57  1:39.56  3:30.41
   10.  Vanessa van SCHIJNDEL         9500400 Dzt'62                 3:33.61    10.          
            47.32  1:42.25  3:33.61
   11.  Lisa ZAMAN                    9405100 Arethusa               3:40.92    11.          
          1:46.39  3:40.92
   DIS  Inge DAMEN                    9403334 Dzt'62                            DIS          
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 100m rugslag         Jongens Junioren 2 en later
13-01-2008 - 15:41                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martino VALENTIJN             9403913 Z & Pc Dio             1:28.68     1.          
          1:28.68
    2.  Lars ACKERMAN                 9402847 Z & Pc Dio             1:30.29     2.          
            44.60  1:30.29
    3.  Brian van HOOGSTRATEN         9502427 Arethusa               1:46.93     3.          
            54.27  1:46.93
    4.  Yaro SMETSERS                 9601535 Dzt'62                 1:49.67     4.          
            50.17  1:49.67
   DIS  Huub LEIJSSEN                 9402755 Dzt'62                 1:13.36    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            35.29  1:13.36
   DIS  Rik van GENNIP                9405067 Arethusa               1:25.07    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            40.42  1:25.07



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Dames, 100m vrije slag                 Dames Senioren Open
13-01-2008 - 15:46                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke HENDRIKX                8801698 Dzt'62                 1:01.64     1.          
            28.86  1:01.64
    2.  Sahar HAMAM                   9405412 Dzt'62                 1:04.65     2.          
            31.21  1:04.65
    3.  Siska POST                    8805562 Z & Pc Dio             1:07.23     3.          
            32.26  1:07.23
    4.  Liset de VEER                 8704190 Arethusa               1:10.16     4.          
            33.73  1:10.16
    5.  Carlijn MARTENS               9102032 Arethusa               1:11.70     5.          
            34.26  1:11.70
    6.  Danielle BEK                  8800226 Arethusa               1:11.85     6.          
          1:11.85
    7.  Amy van LIEROP                8602280 Dzt'62                 1:14.07     7.          
            34.93  1:14.07
    8.  Hanny EVERS                   8400670 Z & Pc Dio             1:16.92     8.          
          1:16.92
    NG  Dimphy VISSERS                9505636 Arethusa                           NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Heren, 50m vlinderslag                 Heren Senioren Open
13-01-2008 - 15:50                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jan-Willem van HERPEN         7001347 Arethusa                 30.67     1.          
    2.  Aad VOGELAAR                  6100639 Dzt'62                   31.05     2.          
    3.  Erik PIJL                     8002133 Arethusa                 31.51     3.          
    4.  Ruud STOFFELS                 8402169 Dzt'62                   33.10     4.          
    5.  Frans IMANDT                  8100777 Z & Pc Dio               33.45     5.          
    6.  Robbert NOOIJENS              8804357 Z & Pc Dio               34.79     6.          
    7.  Janno KOOLEN                  8901737 Z & Pc Dio               35.51     7.          
    8.  André KOOLEN                  8401259 Z & Pc Dio               36.32     8.          
    NG  Peter van DIJK                8800769 Dzt'62                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Meisjes, 200m wisselslag           Meisjes Jeugd 2 en later
13-01-2008 - 15:53                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilse RESINK                   9303632 Z & Pc Dio             2:48.48     1.          
            36.64  2:48.48
    2.  Chantalle van der LINDEN      9204524 Z & Pc Dio             2:48.92     2.          
            35.42  2:48.92
    3.  Evy BOKKERS                   9205414 Arethusa               2:51.24     3.          
            37.44  2:51.24
    4.  Mónica van SCHIJNDEL          9202362 Dzt'62                 2:53.39     4.          
            37.51  2:53.39
    5.  Myrthe KONINGS                9204526 Z & Pc Dio             2:53.75     5.          
            39.85  2:53.75
    6.  Lisanne de GRAEF              9306954 Dzt'62                 2:54.73     6.          
            37.67  2:54.73
    7.  Margot van RIEL               9203838 Arethusa               2:56.02     7.          
            35.04  2:56.02
    8.  Manon VERRIJT                 9204806 Dzt'62                 3:00.89     8.          
            40.57  3:00.89
    9.  Carmen GOSENS                 9304052 Z & Pc Dio             3:02.16     9.          
            40.71  3:02.16
   10.  Laura GOVERS                  9307096 Arethusa               3:18.17    10.          
            42.62  3:18.17
   11.  Loretta RUTTEN                9201544 Dzt'62                 3:23.54    11.          
            43.07  3:23.54



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Jongens, 100m vrije slag        Jongens Junioren 4 en later
13-01-2008 - 16:04                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Paul KOSTER                   9304465 Z & Pc Dio               57.36     1.          
            27.57    57.36
    2.  Kevin VERMEULEN               9305469 Arethusa               1:00.32     2.          
            29.01  1:00.32
    3.  Christian BINGEL              9303207 Z & Pc Dio             1:01.07     3.          
            29.26  1:01.07
    4.  Joep vd BERSSELAAR            9303709 Arethusa               1:03.63     4.          
          1:03.63
    5.  Teun VERRIJT                  9303003 Dzt'62                 1:08.59     5.          
          1:08.59
    6.  Guus de WIT                   9303005 Dzt'62                 1:09.86     6.          
            33.02  1:09.86
    7.  Peter SWINKELS                9206521 Arethusa               1:10.64     7.          
          1:10.64
    8.  Rick van BAKEL                9306031 Arethusa               1:12.90     8.          
            35.08  1:12.90
    9.  Robin BERTENS                 9205663 Z & Pc Dio             1:14.67     9.          
            35.67  1:14.67



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Dames, 100m vlinderslag          Dames Senioren 2 en later
13-01-2008 - 16:08                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jolanda POST                  9004848 Z & Pc Dio             1:09.64     1.          
            32.51  1:09.64
    2.  Yvon de WIT                   9103576 Dzt'62                 1:14.40     2.          
            34.19  1:14.40
    3.  Martje GODSCHALK              9001186 Z & Pc Dio             1:16.16     3.          
            34.73  1:16.16
    4.  Lisa KOOLEN                   9502072 Dzt'62                 1:26.89     4.          
            39.20  1:26.89
    5.  Sandra van den HELM           9007642 Arethusa               1:27.45     5.          
          1:27.45
    6.  Marin SMETSERS                9107692 Dzt'62                 1:27.46     6.          
            39.21  1:27.46
    7.  Willemijn MEEUWISSEN          9005550 Z & Pc Dio             1:30.98     7.          
            40.95  1:30.98
    8.  Annemarie MENSEN              9002552 Z & Pc Dio             1:31.78     8.          
          1:31.78
    9.  Esther van KAMP               9101532 Arethusa               1:33.80     9.          
          1:33.80



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                   Jongens, 200m wisselslag           Jongens Jeugd 2 en later
13-01-2008 - 16:12                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mathijs van der LOGT          9105561 Z & Pc Dio             2:36.51     1.          
            32.36  2:36.51
    2.  Ramon BASTIAANSEN             9303797 Z & Pc Dio             2:41.76     2.          
            33.89  2:41.76
    3.  Luuk van den BERSSELAAR       9105069 Arethusa               2:42.37     3.          
            35.43  2:42.37
    4.  Joey SMITS                    9306029 Dzt'62                 2:43.23     4.          
            36.14  2:43.23
    5.  Marijn VERSTAPPEN             9003055 Dzt'62                 2:44.48     5.          
            34.83  2:44.48
    6.  Peter SWINKELS                9206521 Arethusa               2:49.99     6.          
          2:49.99
    7.  Jory van TUIJL                9107019 Arethusa               3:12.48     7.          
            44.10  3:12.48
    NG  Nils van WEERDENBURG          9102515 Arethusa                           NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Dames, 200m schoolslag                 Dames Senioren Open
13-01-2008 - 16:19                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke HENDRIKX                8801698 Dzt'62                 2:50.98     1.          
            38.70  1:21.86  2:50.98
    2.  Susanne van der LINDEN        8802736 Z & Pc Dio             2:51.43     2.          
            39.66  1:22.96  2:51.43
    3.  Simone van der LINDEN         9002358 Z & Pc Dio             3:05.86     3.          
            41.64  1:28.92  3:05.86
    4.  Lisanne RUTTEN                8903604 Dzt'62                 3:11.14     4.          
            42.90  1:32.14  3:11.14
    5.  Carlijn MARTENS               9102032 Arethusa               3:14.02     5.          
            44.13  1:33.57  3:14.02
    6.  Siska POST                    8805562 Z & Pc Dio             3:14.95     6.          
          1:34.36  3:14.95
    7.  Liset de VEER                 8704190 Arethusa               3:21.20     7.          
            44.86  1:35.16  3:21.20
    8.  Amy van LIEROP                8602280 Dzt'62                 3:23.90     8.          
            44.72  1:35.88  3:23.90



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Heren, 200m rugslag                  Heren Senioren Open
13-01-2008 - 16:27                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joppe WISSE                   8903645 Dzt'62                 2:14.39     1.          
            31.60  1:05.54  2:14.39
    2.  Dirk FILIPPINI                8503559 Dzt'62                 2:22.75     2.          
            33.96  1:10.09  2:22.75
    3.  Bob van HEES                  9103851 Z & Pc Dio             2:34.32     3.          
          1:16.26  2:34.32
    4.  Jan van OPSTAL                8602291 Z & Pc Dio             2:36.45     4.          
            37.20  1:17.02  2:36.45
    5.  Paul van den HEUVEL           7000441 Arethusa               2:36.73     5.          
            36.76  1:16.16  2:36.73
    6.  André KOOLEN                  8401259 Z & Pc Dio             2:43.46     6.          
            38.62  1:19.84  2:43.46
    7.  Aad VOGELAAR                  6100639 Dzt'62                 2:45.02     7.          
            36.57  1:17.70  2:45.02
    8.  Janno KOOLEN                  8901737 Z & Pc Dio             2:51.89     8.          
            41.07  1:24.92  2:51.89
    9.  Robbert NOOIJENS              8804357 Z & Pc Dio             2:58.79     9.          
            43.71  1:25.85  2:58.79
   DIS  Jan-Willem van HERPEN         7001347 Arethusa               2:39.76    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:17.89  2:39.76



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                  Meisjes, 4 x 50m vrije slag      Meisjes Junioren 3 en later
13-01-2008 - 16:34                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dzt'62 1                              Dzt'62                 2:03.30     1.          
        Sahar HAMAM, 94                           Milena van SCHIJNDEL, 94
        Vera VINKEN, 94                           Ananda VEUGEN, 95
            29.26  2:03.30

    2.  Z & Pc Dio 1                          Z & Pc Dio             2:05.73     2.          
        Kristie DEKKERS, 94                       Anneke de ROND, 94
        Aniek RESINK, 95                          Whitney van HOECKEL, 94
            29.82  2:05.73

    3.  Arethusa 1                            Arethusa               2:06.23     3.          
        Karlijn HOOGSTEDE, 94                     Lisa ZAMAN, 94
        Evy ULIJN, 96                             Esma van VONDEREN, 95
            29.32  2:06.23




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                 Jongens, 4 x 100m wisselslag      Jongens Junioren 4 en later
13-01-2008 - 16:37                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Z & Pc Dio 1                          Z & Pc Dio             5:02.95     1.          
        Lars ACKERMAN, 94                         Paul KOSTER, 93
        Christian BINGEL, 93                      Martino VALENTIJN, 94
            42.51  1:27.86  5:02.95

    2.  Dzt'62 1                              Dzt'62                 5:03.93     2.          
        Huub LEIJSSEN, 94                         Joey SMITS, 93
        Guus de WIT, 93                           Teun VERRIJT, 93
            35.46  1:13.80  5:03.93

   DIS  Arethusa 1                            Arethusa                          DIS          
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Rick van BAKEL, 93                        Kevin VERMEULEN, 93
        Joep vd BERSSELAAR, 93                    Peter SWINKELS, 92
            44.20  1:27.54




Splash Meet Manager 2007Registered to Arethusa