ver.comp.deel2
Venray (NED),    25.11.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, 9 - 11 jaar
Nr. 5. Dames, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag, Heren Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Dames Jeugd 2 en later    Nr. 11. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 50m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 13. Heren, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 14. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 15. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 16. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 17. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 18. Dames, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 19. Heren, 50m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag, Heren Jeugd 2 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m vlinderslag, Dames Jeugd 2 en later    Nr. 24. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 25. Dames, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder    Nr. 27. Heren, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 28. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 31. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 32. Dames, 4 x 100m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 33. Heren, 4 x 100m wisselslag, 11 jaar en ouder


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Jongens, 4 x 100m vrije slag      Jongens Junioren 4 en later
25.11.07 - 14:00                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noord Limburg(SG) 1                   Noord Limburg(SG)      4:09.63     1.          
        Kasper v. Dijk, 92                        Stan Gorree, 94
        Thijs Quaedvlieg, 92                      Geoff Ebskamp, 93
            58.15  4:09.63

    2.  Zon/S&S 1                             Zon/S&S                4:28.48     2.          
        Robin Ramaekers, 93                       Jeroen Wolthuis, 93
        Vasily Oros, 93                           Boy Coort, 94
          1:01.17  4:28.48

    3.  Nimo 1                                Nimo                   4:44.48     3.          
        Scott van't Land, 92                      Camiel Smeets, 94
        Andreas Waldus, 95                        Ronald Waldus, 92
          1:07.10  4:44.48




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Alle, 4 x 50m vrije slag                        9 - 11 jaar
25.11.07 - 14:05     meisjes junioren 1 e.l. en jongens minioren 6 e.l.               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noord Limburg(SG) 1                   Noord Limburg(SG)      2:21.06     1.          
        Merle Schoofs, 96                         Margot v. Iersel, 96
        Hugo v. Iersel, 97                        Nik Heeren, 96
            33.37  2:21.06

    2.  Nimo 1                                Nimo                   2:27.37     2.          
        Martijn Weinberg, 96                      Devi Weber, 98
        Mignon Peeters, 97                        Merel Jaspers, 96
            35.66  2:27.37

    3.  Zon/S&S 1                             Zon/S&S                2:30.60     3.          
        Elishia Sinkiewicz, 97                    Danae Remmel, 96
        Szymon Czurylo, 96                        Tim Ramaekers, 96
            35.00  2:30.60




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Dames, 200m wisselslag                    11 jaar en ouder
25.11.07 - 14:10                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lydia Colijn                  8600718 Nimo                   2:35.48     1.          
            32.91  2:35.48
    2.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)      2:37.95     2.          
            32.82  2:37.95
    3.  Melissa Meijer                9304374 Nimo                   2:43.16     3.          
            33.75  2:43.16
    4.  Danique Ubags                 9003780 Zon/S&S                2:48.65     4.          
            35.34  2:48.65
    5.  Jela Cnubben                  8800796 Nimo                   2:50.72     5.          
            37.08  2:50.72
    6.  Cato Vrouenraets              9006272 Zon/S&S                2:53.18     6.          
            36.15  2:53.18
    7.  Mariska Verstegen             8503008 Noord Limburg(SG)      2:56.29     7.          
            37.47  2:56.29
    8.  Tessa Quaedvlieg              9005918 Noord Limburg(SG)      3:02.80     8.          
            38.39  3:02.80
    9.  Renske Nielen                 8805550 Noord Limburg(SG)      3:14.34     9.          
            43.13  3:14.34



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Heren, 100m vlinderslag                   11 jaar en ouder
25.11.07 - 14:15                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelmer v. Dijk                9000653 Noord Limburg(SG)      1:04.76     1.          
          1:04.76
    2.  Job v. Duijnhoven             8800887 Noord Limburg(SG)      1:05.08     2.          
          1:05.08
    3.  Bob Goffin                    8904263 Nimo                   1:07.85     3.          
          1:07.85
    4.  Sander van den Berg           8700211 Nimo                   1:09.47     4.          
          1:09.47
    5.  Freddie Geerlings             7900379 Zon/S&S                1:13.54     5.          
          1:13.54
    6.  Rick Hellenbrand              8901173 Nimo                   1:14.04     6.          
          1:14.04
    7.  Imre Dehner                   9006195 Zon/S&S                1:14.24     7.FJ 1      
          1:14.24
    8.  Kenny Mühlenberg              8905923 Nimo                   1:14.24     8.FJ 2      
          1:14.24
    9.  Sander Slaghuis               8805305 Nimo                   1:21.01     9.          
          1:21.01
   10.  Rob Arts                      8805005 Noord Limburg(SG)      1:21.68    10.          
          1:21.68
   11.  Alex Bos                      9501273 Noord Limburg(SG)      1:25.06    11.          
          1:25.06
 AFGEM  Christian v. Iersel           9404217 Noord Limburg(SG)               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Dames, 100m schoolslag           Dames Senioren 2 en later
25.11.07 - 14:20                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bernadette Verstegen          9107878 Noord Limburg(SG)      1:21.16     1.          
          1:21.16
    2.  Lauke Knoop                   9002008 Zon/S&S                1:22.62     2.          
          1:22.62
    3.  Chloé Rutzerveld              9203450 Nimo                   1:25.98     3.          
          1:25.98
    4.  Minke Janssen                 9400830 Noord Limburg(SG)      1:27.30     4.          
          1:27.30
    5.  Daphne de Boer                9306828 Noord Limburg(SG)      1:27.61     5.          
          1:27.61
    6.  Fanny Robbertsen              9102622 Nimo                   1:28.08     6.          
          1:28.08
    7.  Maureen Muyen                 9102874 Zon/S&S                1:29.21     7.          
          1:29.21
    8.  Silvia Vousten                9004068 Noord Limburg(SG)      1:29.32     8.          
          1:29.32
    9.  Vera Hendriks                 9405270 Noord Limburg(SG)      1:33.61     9.          
          1:33.61
   10.  Sanne Kerkhoff                9305530 Nimo                   1:34.29    10.          
          1:34.29
   11.  Laura van der Aalst           9000006 Zon/S&S                1:35.41    11.          
          1:35.41
   12.  Danielle de Pagter            9106306 Noord Limburg(SG)      1:37.76    12.          
          1:37.76
   13.  Margot v. Iersel              9603098 Noord Limburg(SG)      1:44.96    13.          
          1:44.96
   14.  Naomi van Soest               9605356 Noord Limburg(SG)      2:07.60    14.          
          2:07.60
 AFGEM  Meta v. Duren                 9603014 Noord Limburg(SG)               AFGEM          
 AFGEM  Daphne v. Gabain              9103874 Noord Limburg(SG)               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Jongens, 200m vrije slag             Heren Jeugd 2 en later
25.11.07 - 14:30                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jérôme Ariës                  9000065 Zon/S&S                2:01.93     1.          
            58.84  2:01.93
    2.  Tristan Eisank                9000773 Zon/S&S                2:08.73     2.          
          1:00.38  2:08.73
    3.  Aaron Eisank                  9100577 Zon/S&S                2:09.70     3.          
          1:01.07  2:09.70
    4.  Michèl Theissen               9102777 Nimo                   2:16.62     4.          
          1:04.41  2:16.62
    5.  Alec Ebskamp                  9104305 Noord Limburg(SG)      2:19.73     5.          
          1:08.44  2:19.73
    6.  Leon Hendriks                 9106975 Noord Limburg(SG)      2:22.01     6.          
          1:07.25  2:22.01
    7.  Thijs Villevoye               9106589 Nimo                   2:23.13     7.          
          1:08.06  2:23.13
    8.  Indji Tan                     9102973 Nimo                   2:27.73     8.          
          1:08.83  2:27.73
 NG.ZA  Sjors Thomassen               9104843 Noord Limburg(SG)               NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Meisjes, 200m rugslag              Dames Jeugd 2 en later
25.11.07 - 14:35                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilona Remmel                  9302198 Zon/S&S                2:37.22     1.          
          1:15.53  2:37.22
    2.  Anke Snijkers                 9201638 Nimo                   2:50.24     2.          
          1:21.90  2:50.24
    3.  Chidi Hennigfeld              9303332 Zon/S&S                2:51.20     3.          
          1:21.64  2:51.20
    4.  Vera Weinberg                 9302144 Nimo                   2:52.89     4.          
          1:24.45  2:52.89
    5.  Bo Peeters                    9306564 Nimo                   2:52.92     5.          
          1:24.35  2:52.92
    6.  Denise Peeters                9406418 Noord Limburg(SG)      2:57.53     6.          
          1:27.28  2:57.53
    7.  Kelly Agterberg               9204882 Noord Limburg(SG)      2:59.06     7.          
          1:24.86  2:59.06
    8.  Renee Harkx                   9202220 Noord Limburg(SG)      2:59.28     8.          
          1:27.74  2:59.28
    9.  Lori Leenen                   9305060 Noord Limburg(SG)      3:06.47     9.          
          1:29.82  3:06.47



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Jongens, 100m vlinderslag       Jongens Junioren 4 en later
25.11.07 - 14:40                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)      1:04.86     1.          
          1:04.86
    2.  Geoff Ebskamp                 9301817 Noord Limburg(SG)      1:06.31     2.          
          1:06.31
    3.  Robin Ramaekers               9304385 Zon/S&S                1:12.23     3.          
          1:12.23
    4.  Scott van't Land              9205043 Nimo                   1:14.97     4.          
          1:14.97
    5.  Thijs Quaedvlieg              9204129 Noord Limburg(SG)      1:19.11     5.          
          1:19.11
    6.  Ronald Waldus                 9206275 Nimo                   1:26.39     6.FJ 1      
          1:26.39
    7.  Hans Westerkamp               9302745 Noord Limburg(SG)      1:26.39     7.FJ 2      
          1:26.39
    8.  Vasily Oros                   9304329 Zon/S&S                1:32.60     8.          
          1:32.60
    9.  Jeroen Wolthuis               9301599 Zon/S&S                1:32.87     9.          
          1:32.87
   10.  Joeri Kerkhoff                9501689 Nimo                   1:37.67    10.          
          1:37.67
   11.  Bjorn van de Kuit             9306693 Zon/S&S                1:38.88    11.          
          1:38.88



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 50m schoolslag                    11 jaar en ouder
25.11.07 - 14:45                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)        39.09     1.          
    2.  Daphne de Boer                9306828 Noord Limburg(SG)        40.20     2.          
    3.  Jela Cnubben                  8800796 Nimo                     40.40     3.FJ 1      
    4.  Melissa Geilen                9001128 Zon/S&S                  40.40     4.FJ 2      
    5.  Danique Ubags                 9003780 Zon/S&S                  40.71     5.          
    6.  Mariska Verstegen             8503008 Noord Limburg(SG)        41.85     6.          
    7.  Leslie Jacobs                 9108102 Nimo                     42.43     7.          
    8.  Judith Mingers                9505544 Nimo                     43.16     8.          
    9.  Tessa Quaedvlieg              9005918 Noord Limburg(SG)        45.67     9.          
 AFGEM  Maria Custers                 8302606 Noord Limburg(SG)               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Heren, 200m vrije slag                    11 jaar en ouder
25.11.07 - 14:50                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelmer v. Dijk                9000653 Noord Limburg(SG)      2:05.59     1.          
          1:01.31  2:05.59
    2.  Frabrice Ariës                9000063 Zon/S&S                2:06.67     2.          
          1:00.45  2:06.67
    3.  Fernando de Leon              8202461 Noord Limburg(SG)      2:14.72     3.          
          1:02.97  2:14.72
    4.  Sander van den Berg           8700211 Nimo                   2:16.50     4.          
          1:04.20  2:16.50
    5.  Martyn Slaghuis               9103035 Nimo                   2:19.58     5.          
          1:06.02  2:19.58
    6.  Mark Snijders                 8803187 Zon/S&S                2:19.63     6.          
          1:07.01  2:19.63
    7.  Rick Hellenbrand              8901173 Nimo                   2:22.76     7.          
          1:08.82  2:22.76
    8.  Job v. Duijnhoven             8800887 Noord Limburg(SG)      2:28.51     8.          
          1:07.64  2:28.51



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Meisjes, 200m wisselslag        Meisjes Junioren 3 en later
25.11.07 - 14:55                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Minke Janssen                 9400830 Noord Limburg(SG)      2:40.57     1.          
            35.32  2:40.57
    2.  Jona Pisters                  9501784 Nimo                   2:48.63     2.          
            35.04  2:48.63
    3.  Vera Hendriks                 9405270 Noord Limburg(SG)      2:57.31     3.          
            37.54  2:57.31
    4.  Rylana Slaghuis               9401286 Nimo                   2:59.32     4.          
            40.89  2:59.32
    5.  Karin van der Aalst           9501356 Zon/S&S                3:03.92     5.          
            39.93  3:03.92
    6.  Mandy Wetzels                 9401012 Zon/S&S                3:08.73     6.          
            39.66  3:08.73
    7.  Jamilla Franssen              9404872 Zon/S&S                3:09.04     7.          
            43.02  3:09.04
    8.  Sophie Melssen                9504228 Noord Limburg(SG)      3:15.95     8.          
            43.13  3:15.95
    9.  Lisette Ramaekers             9403984 Zon/S&S                3:19.89     9.          
            46.10  3:19.89
   10.  Hilary Pain                   9501980 Nimo                   3:22.61    10.          
            46.18  3:22.61
   11.  Linn Kniesmeijer              9505708 Noord Limburg(SG)      3:25.76    11.          
            46.32  3:25.76



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                   Jongens, 100m vrije slag        Jongens Junioren 2 en later
25.11.07 - 15:05                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stan Gorree                   9401325 Noord Limburg(SG)      1:05.85     1.          
          1:05.85
    2.  Boy Coort                     9402283 Zon/S&S                1:07.85     2.          
          1:07.85
    3.  Alex Bos                      9501273 Noord Limburg(SG)      1:11.26     3.          
          1:11.26
    4.  Yoeri Cuijpers                9403969 Nimo                   1:13.39     4.          
          1:13.39
    5.  Vince Weber                   9404233 Nimo                   1:15.24     5.          
          1:15.24
    6.  Andreas Waldus                9503581 Nimo                   1:15.34     6.          
          1:15.34
    7.  Camiel Smeets                 9400911 Nimo                   1:16.04     7.          
          1:16.04
    8.  Nick Wientjens                9503691 Noord Limburg(SG)      1:16.26     8.          
          1:16.26
    9.  Tim Ramaekers                 9600629 Zon/S&S                1:22.72     9.          
          1:22.72
   10.  Yannic van de Kuit            9504825 Zon/S&S                1:35.87    10.          
          1:35.87
 AFGEM  Christian v. Iersel           9404217 Noord Limburg(SG)               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Meisjes, 100m rugslag         Meisjes Minioren 5 en later
25.11.07 - 15:10                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Margot v. Iersel              9603098 Noord Limburg(SG)      1:26.61     1.          
          1:26.61
    2.  Elishia Sinkiewicz            9702110 Zon/S&S                1:29.07     2.          
          1:29.07
    3.  Merel Jaspers                 9602544 Nimo                   1:30.05     3.          
          1:30.05
    4.  Danae Remmel                  9600588 Zon/S&S                1:30.41     4.          
          1:30.41
    5.  Merle Schoofs                 9603016 Noord Limburg(SG)      1:30.48     5.          
          1:30.48
    6.  Céline Jennes                 9602154 Zon/S&S                1:31.02     6.          
          1:31.02
    7.  Naomi Euwes                   9701374 Noord Limburg(SG)      1:33.15     7.          
          1:33.15
    8.  Mignon Peeters                9701048 Nimo                   1:35.01     8.          
          1:35.01
    9.  Evi Schols                    9602912 Noord Limburg(SG)      1:41.93     9.          
          1:41.93
   10.  Emmy Linssen                  9600590 Zon/S&S                1:42.26    10.          
          1:42.26
   11.  Lotte v. Megen                9701376 Noord Limburg(SG)      1:45.92    11.          
          1:45.92
   12.  Chantal Veldman               9703000 Nimo                   1:46.47    12.          
          1:46.47
   13.  Melanie Leunissen             9800672 Nimo                   1:47.35    13.          
          1:47.35
   14.  Maxime Rintjema               9700916 Noord Limburg(SG)      1:48.79    14.          
          1:48.79
   15.  Fenne Vervoort                9802916 Noord Limburg(SG)      1:53.36    15.          
          1:53.36
   16.  Naomi van Soest               9605356 Noord Limburg(SG)      2:14.60    16.          
          2:14.60
   DIS  Kathleen de Beer              9702638 Zon/S&S                1:45.32    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:45.32
 AFGEM  Sarah Bos                     9700918 Noord Limburg(SG)               AFGEM          
 AFGEM  Meta v. Duren                 9603014 Noord Limburg(SG)               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m schoolslag        Jongens Minioren 6 en later
25.11.07 - 15:20                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn Weinberg              9600955 Nimo                     49.09     1.          
    2.  Hugo v. Iersel                9702287 Noord Limburg(SG)        53.02     2.          
    3.  Nik Heeren                    9602277 Noord Limburg(SG)        54.15     3.          
    4.  Szymon Czurylo                9603689 Zon/S&S                  55.85     4.          
    5.  Devi Weber                    9801215 Nimo                     56.07     5.          
    6.  Vincent Jacobs                9801669 Nimo                     58.51     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Dames, 200m vrije slag                    11 jaar en ouder
25.11.07 - 15:20                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lydia Colijn                  8600718 Nimo                   2:16.35     1.          
          1:05.09  2:16.35
    2.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)      2:23.12     2.          
          1:09.33  2:23.12
    3.  Melissa Meijer                9304374 Nimo                   2:23.99     3.          
          1:08.17  2:23.99
    4.  Melissa Geilen                9001128 Zon/S&S                2:24.86     4.          
          1:09.73  2:24.86
    5.  Michelle Hacking              9107646 Nimo                   2:25.21     5.          
          1:10.37  2:25.21
    6.  Danique Ubags                 9003780 Zon/S&S                2:30.51     6.          
          1:11.10  2:30.51
    7.  Mariska Verstegen             8503008 Noord Limburg(SG)      2:41.17     7.          
          1:16.58  2:41.17
    8.  Renske Nielen                 8805550 Noord Limburg(SG)      2:52.83     8.          
          1:19.38  2:52.83



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 50m schoolslag                    11 jaar en ouder
25.11.07 - 15:25                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fernando de Leon              8202461 Noord Limburg(SG)        32.31     1.          
    2.  Freddie Geerlings             7900379 Zon/S&S                  33.10     2.          
    3.  Math Smeets                   8704153 Nimo                     33.17     3.          
    4.  Dennis Colijn                 8400405 Nimo                     34.48     4.          
    5.  Mark Snijders                 8803187 Zon/S&S                  35.14     5.          
    6.  Sander Slaghuis               8805305 Nimo                     35.59     6.          
    7.  Sjoerd v. Dijk                8503593 Noord Limburg(SG)        35.77     7.          
    8.  Kenny Mühlenberg              8905923 Nimo                     36.14     8.          
    9.  Rob Arts                      8805005 Noord Limburg(SG)        40.15     9.          
   10.  Jeroen Wolthuis               9301599 Zon/S&S                  41.21    10.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Dames, 200m vrije slag           Dames Senioren 2 en later
25.11.07 - 15:30                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lauke Knoop                   9002008 Zon/S&S                2:21.89     1.          
          1:09.47  2:21.89
    2.  Bernadette Verstegen          9107878 Noord Limburg(SG)      2:22.71     2.          
          1:09.04  2:22.71
    3.  Chloé Rutzerveld              9203450 Nimo                   2:29.08     3.          
          1:12.47  2:29.08
    4.  Fanny Robbertsen              9102622 Nimo                   2:29.21     4.          
          1:12.17  2:29.21
    5.  Daphne de Boer                9306828 Noord Limburg(SG)      2:29.45     5.          
          1:11.19  2:29.45
    6.  Maureen Muyen                 9102874 Zon/S&S                2:36.42     6.          
          1:13.18  2:36.42
    7.  Sanne Kerkhoff                9305530 Nimo                   2:44.81     7.          
          1:20.00  2:44.81
    8.  Laura van der Aalst           9000006 Zon/S&S                2:45.31     8.          
          1:18.72  2:45.31
    9.  Silvia Vousten                9004068 Noord Limburg(SG)      2:48.75     9.          
          1:19.35  2:48.75
   10.  Danielle de Pagter            9106306 Noord Limburg(SG)      3:04.63    10.          
          1:25.85  3:04.63
 AFGEM  Daphne v. Gabain              9103874 Noord Limburg(SG)               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                   Jongens, 100m schoolslag             Heren Jeugd 2 en later
25.11.07 - 15:35                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aaron Eisank                  9100577 Zon/S&S                1:08.00     1.          
          1:08.00
    2.  Tristan Eisank                9000773 Zon/S&S                1:15.65     2.          
          1:15.65
    3.  Alec Ebskamp                  9104305 Noord Limburg(SG)      1:17.17     3.          
          1:17.17
    4.  Michèl Theissen               9102777 Nimo                   1:18.87     4.          
          1:18.87
    5.  Indji Tan                     9102973 Nimo                   1:20.70     5.          
          1:20.70
    6.  Jérôme Ariës                  9000065 Zon/S&S                1:21.63     6.          
          1:21.63
    7.  Leon Hendriks                 9106975 Noord Limburg(SG)      1:22.28     7.          
          1:22.28
    8.  Sjors Thomassen               9104843 Noord Limburg(SG)      1:31.89     8.          
          1:31.89
    9.  Thijs Villevoye               9106589 Nimo                   1:32.03     9.          
          1:32.03



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Meisjes, 100m vlinderslag            Dames Jeugd 2 en later
25.11.07 - 15:40                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilona Remmel                  9302198 Zon/S&S                1:11.25     1.          
          1:11.25
    2.  Vera Weinberg                 9302144 Nimo                   1:16.28     2.          
          1:16.28
    3.  Bo Peeters                    9306564 Nimo                   1:19.86     3.          
          1:19.86
    4.  Kelly Agterberg               9204882 Noord Limburg(SG)      1:20.12     4.          
          1:20.12
    5.  Renee Harkx                   9202220 Noord Limburg(SG)      1:24.22     5.          
          1:24.22
    6.  Lori Leenen                   9305060 Noord Limburg(SG)      1:26.43     6.          
          1:26.43
    7.  Chidi Hennigfeld              9303332 Zon/S&S                1:27.63     7.          
          1:27.63
    8.  Denise Peeters                9406418 Noord Limburg(SG)      1:32.25     8.          
          1:32.25
    9.  Anke Snijkers                 9201638 Nimo                   1:38.13     9.          
          1:38.13



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Jongens, 200m rugslag         Jongens Junioren 4 en later
25.11.07 - 15:45                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)      2:20.75     1.          
          1:08.97  2:20.75
    2.  Robin Ramaekers               9304385 Zon/S&S                2:21.75     2.          
          1:08.85  2:21.75
    3.  Geoff Ebskamp                 9301817 Noord Limburg(SG)      2:33.73     3.          
          1:13.78  2:33.73
    4.  Scott van't Land              9205043 Nimo                   2:45.16     4.          
          1:21.03  2:45.16
    5.  Ronald Waldus                 9206275 Nimo                   2:54.81     5.          
          1:24.08  2:54.81
    6.  Thijs Quaedvlieg              9204129 Noord Limburg(SG)      2:58.22     6.          
          1:27.63  2:58.22
    7.  Vasily Oros                   9304329 Zon/S&S                3:04.30     7.          
          1:32.39  3:04.30
    8.  Bjorn van de Kuit             9306693 Zon/S&S                3:06.65     8.          
          1:33.15  3:06.65
    9.  Joeri Kerkhoff                9501689 Nimo                   3:13.38     9.          
          1:34.21  3:13.38
   10.  Hans Westerkamp               9302745 Noord Limburg(SG)      3:20.23    10.          
          1:39.95  3:20.23
   11.  Jeroen Wolthuis               9301599 Zon/S&S                3:21.32    11.          
          1:38.13  3:21.32



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Dames, 100m vlinderslag                   11 jaar en ouder
25.11.07 - 15:55                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Suzanne Duijkers              8701024 Zon/S&S                1:12.25     1.          
          1:12.25
    2.  Lydia Colijn                  8600718 Nimo                   1:13.53     2.          
          1:13.53
    3.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)      1:14.96     3.          
          1:14.96
    4.  Michelle Hacking              9107646 Nimo                   1:16.27     4.          
          1:16.27
    5.  Cato Vrouenraets              9006272 Zon/S&S                1:19.45     5.          
          1:19.45
    6.  Tessa Quaedvlieg              9005918 Noord Limburg(SG)      1:27.38     6.          
          1:27.38
    7.  Renske Nielen                 8805550 Noord Limburg(SG)      1:49.90     7.          
          1:49.90
   DIS  Leslie Jacobs                 9108102 Nimo                   1:25.51    DIS          
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:25.51
 AFGEM  Maria Custers                 8302606 Noord Limburg(SG)               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Heren, 200m wisselslag                    11 jaar en ouder
25.11.07 - 15:55                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelmer v. Dijk                9000653 Noord Limburg(SG)      2:23.76     1.          
            30.25  2:23.76
    2.  Fernando de Leon              8202461 Noord Limburg(SG)      2:27.25     2.          
            29.96  2:27.25
    3.  Job v. Duijnhoven             8800887 Noord Limburg(SG)      2:28.53     3.          
            30.81  2:28.53
    4.  Math Smeets                   8704153 Nimo                   2:30.13     4.          
            32.13  2:30.13
    5.  Freddie Geerlings             7900379 Zon/S&S                2:30.92     5.          
            32.22  2:30.92
    6.  Imre Dehner                   9006195 Zon/S&S                2:32.95     6.          
            33.63  2:32.95
    7.  Bob Goffin                    8904263 Nimo                   2:34.51     7.          
            31.24  2:34.51
    8.  Martyn Slaghuis               9103035 Nimo                   2:37.06     8.          
            36.58  2:37.06
    9.  Sander Slaghuis               8805305 Nimo                   2:38.34     9.          
            36.96  2:38.34
   10.  Frabrice Ariës                9000063 Zon/S&S                2:38.49    10.          
            34.47  2:38.49
   11.  Sjoerd v. Dijk                8503593 Noord Limburg(SG)      2:42.82    11.          
            32.46  2:42.82
   12.  Rob Arts                      8805005 Noord Limburg(SG)      2:52.01    12.          
            38.39  2:52.01



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                   Meisjes, 100m vrije slag        Meisjes Junioren 3 en later
25.11.07 - 16:05                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Minke Janssen                 9400830 Noord Limburg(SG)      1:06.20     1.          
          1:06.20
    2.  Jona Pisters                  9501784 Nimo                   1:07.33     2.          
          1:07.33
    3.  Vera Hendriks                 9405270 Noord Limburg(SG)      1:07.89     3.          
          1:07.89
    4.  Rylana Slaghuis               9401286 Nimo                   1:11.70     4.          
          1:11.70
    5.  Judith Mingers                9505544 Nimo                   1:17.35     5.          
          1:17.35
    6.  Sophie Melssen                9504228 Noord Limburg(SG)      1:17.94     6.          
          1:17.94
    7.  Jamilla Franssen              9404872 Zon/S&S                1:18.41     7.FJ 1      
          1:18.41
    8.  Karin van der Aalst           9501356 Zon/S&S                1:18.41     8.FJ 2      
          1:18.41
    9.  Lisette Ramaekers             9403984 Zon/S&S                1:18.94     9.          
          1:18.94
   10.  Mandy Wetzels                 9401012 Zon/S&S                1:20.80    10.          
          1:20.80
   11.  Hilary Pain                   9501980 Nimo                   1:20.90    11.          
          1:20.90
   12.  Linn Kniesmeijer              9505708 Noord Limburg(SG)      1:23.40    12.          
          1:23.40



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                   Jongens, 200m wisselslag        Jongens Junioren 2 en later
25.11.07 - 16:10                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stan Gorree                   9401325 Noord Limburg(SG)      2:46.22     1.          
            34.43  2:46.22
    2.  Alex Bos                      9501273 Noord Limburg(SG)      2:51.00     2.          
            38.49  2:51.00
    3.  Vince Weber                   9404233 Nimo                   3:09.13     3.          
            43.13  3:09.13
    4.  Nick Wientjens                9503691 Noord Limburg(SG)      3:12.10     4.          
            42.46  3:12.10
    5.  Tim Ramaekers                 9600629 Zon/S&S                3:12.46     5.          
            40.41  3:12.46
    6.  Camiel Smeets                 9400911 Nimo                   3:14.21     6.          
            47.47  3:14.21
    7.  Andreas Waldus                9503581 Nimo                   3:16.55     7.          
            44.49  3:16.55
   DIS  Yannic van de Kuit            9504825 Zon/S&S                           DIS          
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (bij meer dan twee slagen geen tijd noteren).
   DIS  Boy Coort                     9402283 Zon/S&S                2:50.18    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            37.91  2:50.18
   DIS  Yoeri Cuijpers                9403969 Nimo                   3:14.67    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            42.87  3:14.67
 AFGEM  Christian v. Iersel           9404217 Noord Limburg(SG)               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 50m schoolslag        Meisjes Minioren 5 en later
25.11.07 - 16:15                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elishia Sinkiewicz            9702110 Zon/S&S                  44.78     1.          
    2.  Merle Schoofs                 9603016 Noord Limburg(SG)        45.62     2.          
    3.  Emmy Linssen                  9600590 Zon/S&S                  45.90     3.          
    4.  Merel Jaspers                 9602544 Nimo                     46.37     4.          
    5.  Naomi Euwes                   9701374 Noord Limburg(SG)        47.12     5.FJ 1      
    6.  Céline Jennes                 9602154 Zon/S&S                  47.12     6.FJ 2      
    7.  Margot v. Iersel              9603098 Noord Limburg(SG)        47.43     7.          
    8.  Kathleen de Beer              9702638 Zon/S&S                  48.71     8.          
    9.  Mignon Peeters                9701048 Nimo                     50.33     9.          
   10.  Evi Schols                    9602912 Noord Limburg(SG)        50.55    10.          
   11.  Chantal Veldman               9703000 Nimo                     51.67    11.          
   12.  Lotte v. Megen                9701376 Noord Limburg(SG)        51.68    12.          
   13.  Fenne Vervoort                9802916 Noord Limburg(SG)        52.94    13.          
   14.  Maxime Rintjema               9700916 Noord Limburg(SG)        53.55    14.          
   15.  Melanie Leunissen             9800672 Nimo                     56.68    15.          
   16.  Naomi van Soest               9605356 Noord Limburg(SG)        58.87    16.          
 AFGEM  Sarah Bos                     9700918 Noord Limburg(SG)               AFGEM          
 AFGEM  Meta v. Duren                 9603014 Noord Limburg(SG)               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Jongens, 100m rugslag         Jongens Minioren 6 en later
25.11.07 - 16:20                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn Weinberg              9600955 Nimo                   1:36.11     1.          
          1:36.11
    2.  Hugo v. Iersel                9702287 Noord Limburg(SG)      1:43.62     2.          
          1:43.62
    3.  Devi Weber                    9801215 Nimo                   1:45.02     3.          
          1:45.02
    4.  Vincent Jacobs                9801669 Nimo                   1:53.36     4.          
          1:53.36
   DIS  Nik Heeren                    9602277 Noord Limburg(SG)                 DIS          
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
   DIS  Szymon Czurylo                9603689 Zon/S&S                2:05.71    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:05.71



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Dames, 4 x 100m vrije slag                  11 jaar en ouder
25.11.07 - 16:25                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zon/S&S 1                             Zon/S&S                4:21.76     1.          
        Ilona Remmel, 93                          Lauke Knoop, 90
        Danique Ubags, 90                         Melissa Geilen, 90
          1:03.51  4:21.76

    2.  Nimo 1                                Nimo                   4:24.28     2.          
        Melissa Meijer, 93                        Fanny Robbertsen, 91
        Vera Weinberg, 93                         Lydia Colijn, 86
          1:03.97  4:24.28

    3.  Noord Limburg(SG) 1                   Noord Limburg(SG)      4:28.81     3.          
        Kimberley Teunissen, 92                   Minke Janssen, 94
        Bernadette Verstegen, 91                  Daphne de Boer, 93
          1:08.67  4:28.81

    4.  Nimo 2                                Nimo                   4:33.93     4.          
        Chloé Rutzerveld, 92                      Jela Cnubben, 88
        Bo Peeters, 93                            Michelle Hacking, 91
          1:08.53  4:33.93

    5.  Zon/S&S 2                             Zon/S&S                4:46.42     5.          
        Cato Vrouenraets, 90                      Laura van der Aalst, 90
        Chidi Hennigfeld, 93                      Maureen Muyen, 91
          1:09.17  4:46.42

    6.  Noord Limburg(SG) 2                   Noord Limburg(SG)      5:00.43     6.          
        Renske Nielen, 88                         Lori Leenen, 93
        Tessa Quaedvlieg, 90                      Kelly Agterberg, 92
          1:21.01  5:00.43




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                  Heren, 4 x 100m wisselslag                  11 jaar en ouder
25.11.07 - 16:30                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zon/S&S 1                             Zon/S&S                4:20.69     1.          
        Robin Ramaekers, 93                       Tristan Eisank, 90
        Aaron Eisank, 91                          Jérôme Ariës, 90
          1:07.50  4:20.69

    2.  Noord Limburg(SG) 1                   Noord Limburg(SG)      4:26.25     2.          
        Geoff Ebskamp, 93                         Job v. Duijnhoven, 88
        Kasper v. Dijk, 92                        Jelmer v. Dijk, 90
          1:11.43  4:26.25

    3.  Nimo 1                                Nimo                   4:33.11     3.          
        Michèl Theissen, 91                       Bob Goffin, 89
        Math Smeets, 87                           Sander van den Berg, 87
          1:10.20  4:33.11

    4.  Zon/S&S 2                             Zon/S&S                4:38.19     4.          
        Imre Dehner, 90                           Mark Snijders, 88
        Freddie Geerlings, 79                     Frabrice Ariës, 90
          1:10.56  4:38.19

    5.  Nimo 2                                Nimo                   4:57.87     5.          
        Martyn Slaghuis, 91                       Rick Hellenbrand, 89
        Sander Slaghuis, 88                       Thijs Villevoye, 91
          1:16.64  4:57.87




Splash Meet Manager 2007Registered to Noord-Limburg (SG)