Nr. 1. Alle, 25m rugslag  5 - 7 jaar
Nr. 2. Jongens, 25m rugslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 25m rugslag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 4. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Alle, 25m schoolslag  5 - 7 jaar
Nr. 8. Jongens, 25m schoolslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 9. Meisjes, 25m schoolslag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 10. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 11. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 12. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 13. Alle, 4 x 25m vrije slag  5 - 8 jaar
Nr. 14. Meisjes, 4 x 25m vrije slag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 15. Jongens, 4 x 25m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later


Swimkcik deel 1
Landgraaf, 1.11.2007


Programmanr. 1
1.11.07
25m rugslag5 - 7 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 en 2, Jongens

1.Bas DijkstraNimo28.98000004333.78

Meisjes Minioren 1 en 2, Meisjes

1.Chayenne OdenhovenNimo34.18000046832.91
2.Layla SchuurmansNimoNT00nvt37.12


<< TOP >>
Programmanr. 2
1.11.07
Jongens, 25m rugslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vincent JacobsNimo23.95980166924.85
2.Quint JacobsNimo30.58980167128.45
3.Owyn PeetersNimo30.82990024331.68


<< TOP >>
Programmanr. 3
1.11.07
Meisjes, 25m rugslagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daphne ErkensNimo22.76980237224.02
2.Kassandra WolfNimo33.79990148235.45


<< TOP >>
Programmanr. 4
1.11.07
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 5
1.11.07
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Shannon OdenhovenNimo55.69970360852.29
2.Venya EvertzNimoNT97037041:01.66


<< TOP >>
Programmanr. 6
1.11.07
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Youran PeetersNimo51.39960069947.75


<< TOP >>
Programmanr. 7
1.11.07
25m schoolslag5 - 7 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 en 2, Jongens

1.Bas DijkstraNimo35.27000004335.81

Meisjes Minioren 1 en 2, Meisjes

1.Chayenne OdenhovenNimo48.13000046839.06
2.Layla SchuurmansNimoNT00nvt41.18


<< TOP >>
Programmanr. 8
1.11.07
Jongens, 25m schoolslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vincent JacobsNimoNT980166925.33
2.Quint JacobsNimoNT980167128.11
3.Owyn PeetersNimo30.76990024330.94


<< TOP >>
Programmanr. 9
1.11.07
Meisjes, 25m schoolslagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daphne ErkensNimoNT980237226.96
2.Kassandra WolfNimoNT990148231.10


<< TOP >>
Programmanr. 10
1.11.07
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 11
1.11.07
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Shannon OdenhovenNimo1:00.1897036081:04.49
2.Venya EvertzNimoNT97037041:08.93


<< TOP >>
Programmanr. 12
1.11.07
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Youran PeetersNimo54.12960069954.42


<< TOP >>
Programmanr. 13
1.11.07
4 x 25m vrije slag
2 jongens 2 meisjes minioren 1/2/3
5 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nimo 1Nimo2:29.112:06.57
Bas Dijkstra
Chayenne Odenhoven
00
00
27.36Owyn Peeters
Layla Schuurmans
99
00


<< TOP >>
Programmanr. 14
1.11.07
Meisjes, 4 x 25m vrije slagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nimo 1Nimo2:20.001:47.12
Daphne Erkens
Venya Evertz
98
97
22.79Kassandra Wolf
Shannon Odenhoven
99
97


<< TOP >>
Programmanr. 15
1.11.07
Jongens, 4 x 25m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nimo 1Nimo1:59.031:24.34
Vincent Jacobs
Quint Jacobs
98
98
19.49Joel Donckers
Youran Peeters
97
96