Kring Speedo Finale 2008 Deel 2
Zaandam (NED),    8.6.2008,    Korte baan (25m)

 
Heren    vrije slag   100m
rugslag   100m
schoolslag   100m
vlinderslag   50m, 100m
wisselslag   100m, 200m
 
Dames    vrije slag   400m
rugslag   100m
schoolslag   100m
vlinderslag   50m
wisselslag   100m, 200m


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 6
8-6-2008 - 14:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars Haarsma                  Z.V.Hoorn-Aurik        1:07.07 9600745    1:05.97           
          1:05.97
  2. Tim Walstock                  Hpc                    1:10.05 9601493    1:08.91           
          1:08.91
  3. Danny Berlemon                Z.V.Hoorn-Aurik        1:13.14 9600527    1:13.50           
          1:13.50
  4. Erno Snoek                    Zaanstad (SG)          1:17.42 9600925    1:16.19           
          1:16.19
  5. Kevin Schaaf                  Rapido '82             1:20.46 9602603    1:17.11           
          1:17.11
  6. Bas De Lange                  EZV Enkhuizen          1:17.60 9601243    1:17.19           
          1:17.19
  7. Ruben Sap                     A.Z.V.D.               1:18.54 9601145    1:17.90           
          1:17.90
  8. Jordi Kerssens                Z.V.Hoorn-Aurik        1:18.93 9601075    1:19.40           
          1:19.40
  9. Moreno Parmanand              DWT                         NT 9602639    1:20.64           
          1:20.64
 10. Gwyn Bird                     Hpc                    1:20.64 9601491    1:20.71           
          1:20.71
 11. Sander Kroep                  Rapido '82             1:22.22 9601389    1:21.17           
          1:21.17
 12. Ruben Pera                    Z.V.Hoorn-Aurik        1:24.09 9602249    1:21.46           
          1:21.46
 13. Martijn Falk                  DAW-Finenzo            1:24.17 9601457    1:21.63           
          1:21.63
 14. Marnix Vermeer                Zv Aquarius            1:25.04 9602275    1:23.32           
          1:23.32
 15. Jos Kalverboer                ZV Waterland           1:27.31 9602241    1:28.84           
          1:28.84
 16. Matthijs Fleumer              Zaanstad (SG)          1:24.11 9603273    1:30.43           
          1:30.43
NG.Z Corne Borst                   Oeza                   1:25.67 9602335                      
AFGE Jeroen Hoeben                 Z.V.Hoorn-Aurik        1:20.67 9602955                      
AFGE Yannick Vijver                Z.V.Hoorn-Aurik        1:14.82 9600469                      
AFGE Rick Peereboom                DAW-Finenzo            1:23.23 9600679                      
  NG Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend        1:10.55 9600467                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Jongens, 100m rugslag              Jongens Minioren 3 en 4
8-6-2008 - 13:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van der Velden           DAW-Finenzo            1:28.57 9800175    1:25.41           
          1:25.41
  2. Tim Tuijp                     Ed-Vo                  1:29.40 9800975    1:31.08           
          1:31.08
  3. Simon de Groot                Rapido '82             1:37.82 9800717    1:32.32           
          1:32.32
  4. Bradley Sap                   A.Z.V.D.               1:35.39 9801027    1:33.26           
          1:33.26
  5. Thomas Haneveld               DAW-Finenzo            1:35.33 9801631    1:34.26           
          1:34.26
  6. Shai Datauker                 A.Z.V.D.               1:40.88 9801819    1:34.62           
          1:34.62
  7. Ingmar Bakker                 A.Z.V.D.               1:35.47 9800493    1:34.98           
          1:34.98
  8. Lex Sandburg                  Zaanstad (SG)          1:38.15 9800699    1:35.88           
          1:35.88
  9. Rick van Zanten               ZV Waterland           1:33.42 9800351    1:36.15           
          1:36.15
 10. Steef Huiberts                Oude Veer              1:44.26 9800813    1:37.43           
          1:37.43
 11. Martijn de Leeuw              Rapido '82             1:34.25 9800715    1:37.92           
          1:37.92
 12. Robin Schulte                 Rapido '82             1:38.88 9800791    1:40.56           
          1:40.56
 13. Job de Wit                    Oeza                   1:38.78 9801683    1:41.55           
          1:41.55
 14. Jeljer Aldershof              Rapido '82             1:42.27 9800719    1:41.60           
          1:41.60
 15. Koen Gaal                     Oeza                   1:48.20 9901113    1:42.34           
          1:42.34
 16. Hugo Blom                     De Reuring             1:50.83 9801949    1:43.44           
          1:43.44
 17. Raoul Lieverst                Zaanstad (SG)          1:48.14 9900713    1:45.35           
          1:45.35
 18. Brian Otjes                   Zv Aquarius            1:47.79 9901135    1:52.81           
          1:52.81
  NG Nanne Brugman                 ZV Waterland           1:58.94 9901367                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 5
8-6-2008 - 14:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryan Snelderwaard             Zaanstad (SG)          1:41.47 9701235    1:32.54           
          1:32.54
  2. David van Groen               Hpc                    1:42.14 9701341    1:37.78           
          1:37.78
  3. Michael Tonsbeek              DWT                         NT 9701287    1:37.80           
          1:37.80
  4. Levi Tol                      Ed-Vo                  1:39.89 9700351    1:37.97           
          1:37.97
  5. Beau Kneppers                 Oude Veer              1:43.57 9703157    1:39.72           
          1:39.72
  6. Stan Blok                     Rapido '82             1:41.29 9700569    1:40.57           
          1:40.57
  7. Roy van der Woude             Rapido '82             1:41.36 9700579    1:43.09           
          1:43.09
  8. David Veen, van der           Aquafit                1:42.67 9702075    1:45.72           
          1:45.72
  9. Justin Spaans                 Zaanstad (SG)          1:42.64 9700913    1:47.04           
          1:47.04
  9. Nico Karregat                 Ed-Vo                  1:48.34 9701001    1:47.04           
          1:47.04
 11. Huib Koenen                   De Reuring             1:46.46 9702913    1:47.63           
          1:47.63
 12. Victor Nieuwstad              Noordkop-Zeemacht SG   1:47.05 9702177    1:48.72           
          1:48.72
 13. Sanjay Jagroep                DAW-Finenzo            1:49.82 9701625    1:48.82           
          1:48.82
 14. Daan Kaars Sijpestein         Hpc                    1:52.76 9701107    1:53.22           
          1:53.22
 15. Martijn Braspenning           Hpc                    1:53.82 9702875    1:53.46           
          1:53.46
 16. Chris Dekker                  Zaanstad (SG)          1:50.53 9700915    1:55.27           
          1:55.27
 17. Bram Kooi                     Zaanstad (SG)          1:55.98 9700979    1:55.28           
          1:55.28
 18. Timo Huitenga                 Rapido '82             1:53.02 9702317    1:57.32           
          1:57.32
 19. Koen de Jong                  Zaanstad (SG)          1:57.43 9700347    1:58.52           
          1:58.52
 DIS Maurits de Bruijn             DAW-Finenzo            1:39.38 9700917    1:40.29           
        SK -   Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:40.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 3 en 4
8-6-2008 - 13:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van der Velden           DAW-Finenzo              40.94 9800175      38.76           
  2. Rick van Zanten               ZV Waterland             40.04 9800351      41.48           
  3. Tim Tuijp                     Ed-Vo                    40.51 9800975      41.89           
  4. Robin Schulte                 Rapido '82               43.84 9800791      43.07           
  5. Bradley Sap                   A.Z.V.D.                 43.57 9801027      44.74           
  6. Martijn de Ruiter             Zv Aquarius              42.86 9900091      44.86           
  7. Thomas Haneveld               DAW-Finenzo              46.39 9801631      44.89           
  8. Ingmar Bakker                 A.Z.V.D.                 50.21 9800493      45.20           
  9. Lex Sandburg                  Zaanstad (SG)            47.46 9800699      46.07           
 10. Job de Wit                    Oeza                     52.48 9801683      46.09           
 11. Martijn de Leeuw              Rapido '82               44.09 9800715      46.20           
 12. Simon de Groot                Rapido '82               46.48 9800717      46.28           
 13. Shai Datauker                 A.Z.V.D.                 57.06 9801819      47.72           
 14. Raoul Lieverst                Zaanstad (SG)            54.87 9900713      48.10           
 15. Brian Otjes                   Zv Aquarius            1:04.03 9901135      51.23           
 16. Adam Eijer                    Zaanstad (SG)          1:12.22 9900673      54.75           
 17. Jeljer Aldershof              Rapido '82             1:01.43 9800719      54.98           
 18. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        1:01.60 9802127      59.68           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 100m vlinderslag                 Jongens Minioren 6
8-6-2008 - 13:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars Haarsma                  Z.V.Hoorn-Aurik        1:20.61 9600745    1:17.38           
          1:17.38
  2. Thierry Feld                  Z.V.Hoorn-Aurik        1:24.90 9601185    1:18.53           
          1:18.53
  3. Danny Berlemon                Z.V.Hoorn-Aurik        1:24.94 9600527    1:23.46           
          1:23.46
  4. Jeroen Jongert                A.Z.V.D.               1:27.28 9600445    1:26.56           
          1:26.56
  5. Erno Snoek                    Zaanstad (SG)          1:34.34 9600925    1:27.83           
          1:27.83
  6. Ruben Sap                     A.Z.V.D.               1:30.73 9601145    1:27.90           
          1:27.90
  7. Bas De Lange                  EZV Enkhuizen          1:36.46 9601243    1:37.66           
          1:37.66
  8. Wiebe Heetvelt                Nva/Hhc                1:43.83 9602477    1:38.53           
          1:38.53
  9. Sander Kroep                  Rapido '82             1:45.58 9601389    1:42.51           
          1:42.51
 10. Marnix Vermeer                Zv Aquarius            2:02.12 9602275    1:52.35           
          1:52.35
 11. Jos Kalverboer                ZV Waterland           1:49.57 9602241    1:53.50           
          1:53.50
 12. Danny Schmidt                 Zaanstad (SG)          1:59.13 9602311    1:54.36           
          1:54.36
 13. Brian de Pagter               DAW-Finenzo            2:07.28 9603585    1:56.25           
          1:56.25
 14. Allard de Vries               Oeza                   1:54.37 9602337    1:58.72           
          1:58.72
 DIS Jaimy Paul Bernards           Rapido '82             1:52.38 9601957    1:53.16           
        VN -   De armen niet gedurende de GEHELE race over water naar voren en onder water achterwaarts gebracht.
          1:53.16
 DIS Martijn Falk                  DAW-Finenzo            1:51.64 9601457    1:55.24           
        VD -   Schoolslagbenen gezwommen (meer dan twee slagen geen tijd noteren).
          1:55.24
 DIS Matthijs Fleumer              Zaanstad (SG)          1:56.13 9603273    2:01.96           
        VD -   Schoolslagbenen gezwommen (meer dan twee slagen geen tijd noteren).
          2:01.96
NG.Z Corne Borst                   Oeza                   1:59.90 9602335                      
AFGE Jeroen Hoeben                 Z.V.Hoorn-Aurik        1:56.13 9602955                      
AFGE Rick Peereboom                DAW-Finenzo            1:48.94 9600679                      
  NG Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend        1:34.09 9600467                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 100m wisselslag             Jongens Minioren 3 en 4
8-6-2008 - 14:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van der Velden           DAW-Finenzo            1:28.31 9800175    1:27.01           
          1:27.01
  2. Simon de Groot                Rapido '82             1:29.54 9800717    1:32.38           
          1:32.38
  3. Rick van Zanten               ZV Waterland           1:33.67 9800351    1:32.73           
          1:32.73
  4. Tim Tuijp                     Ed-Vo                  1:34.18 9800975    1:32.82           
          1:32.82
  5. Bradley Sap                   A.Z.V.D.               1:33.14 9801027    1:33.72           
          1:33.72
  6. Ingmar Bakker                 A.Z.V.D.               1:33.15 9800493    1:33.90           
          1:33.90
  7. Martijn de Leeuw              Rapido '82             1:30.40 9800715    1:34.65           
          1:34.65
  8. Robin Schulte                 Rapido '82             1:33.21 9800791    1:35.31           
          1:35.31
  9. Lex Sandburg                  Zaanstad (SG)          1:33.84 9800699    1:35.87           
          1:35.87
 10. Shai Datauker                 A.Z.V.D.               1:40.65 9801819    1:38.15           
          1:38.15
 11. Jeljer Aldershof              Rapido '82             1:41.15 9800719    1:38.43           
          1:38.43
 12. Martijn de Ruiter             Zv Aquarius            1:35.96 9900091    1:38.64           
          1:38.64
 13. Hugo Blom                     De Reuring             1:47.65 9801949    1:49.39           
          1:49.39



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 6
8-6-2008 - 15:10                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars Haarsma                  Z.V.Hoorn-Aurik        2:47.00 9600745    2:46.43           
            36.77  2:46.43
  2. Tim Walstock                  Hpc                    2:58.26 9601493    2:54.52           
            40.23  2:54.52
  3. Erno Snoek                    Zaanstad (SG)          3:07.35 9600925    2:58.57           
            41.61  2:58.57
  4. Danny Berlemon                Z.V.Hoorn-Aurik        3:02.61 9600527    2:58.64           
            39.46  2:58.64
  5. Jeroen Jongert                A.Z.V.D.               3:07.95 9600445    3:02.71           
            39.14  3:02.71
  6. Ruben Sap                     A.Z.V.D.               3:09.18 9601145    3:11.10           
            41.91  3:11.10
  7. Kevin Schaaf                  Rapido '82             3:17.27 9602603    3:11.91           
            46.90  3:11.91
  8. Bas De Lange                  EZV Enkhuizen          3:09.89 9601243    3:17.17           
            45.98  3:17.17
  9. Sander Kroep                  Rapido '82             3:23.28 9601389    3:18.40           
            47.60  3:18.40
 10. Jordi Kerssens                Z.V.Hoorn-Aurik        3:28.34 9601075    3:26.93           
            55.26  3:26.93
 11. Allard de Vries               Oeza                   3:33.13 9602337    3:29.30           
            50.96  3:29.30
 12. Martijn Falk                  DAW-Finenzo            3:36.65 9601457    3:29.46           
            53.51  3:29.46
 13. Moreno Parmanand              DWT                         NT 9602639    3:34.64           
          1:01.16  3:34.64
 14. Jos Kalverboer                ZV Waterland           3:34.82 9602241    3:34.65           
            51.46  3:34.65
 15. Matthijs Fleumer              Zaanstad (SG)          3:44.31 9603273    3:42.97           
            56.07  3:42.97
 16. Brian de Pagter               DAW-Finenzo            4:13.80 9603585    3:54.58           
            58.04  3:54.58
NG.Z Corne Borst                   Oeza                   3:33.71 9602335                      
AFGE Jeroen Hoeben                 Z.V.Hoorn-Aurik        3:23.86 9602955                      
AFGE Yannick Vijver                Z.V.Hoorn-Aurik        2:55.83 9600469                      
AFGE Rick Peereboom                DAW-Finenzo            3:29.75 9600679                      
  NG Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend        3:00.81 9600467                      



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 5
8-6-2008 - 13:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Levi Tol                      Ed-Vo                  3:16.83 9700351    3:01.62           
            41.84  3:01.62
  2. Michael Tonsbeek              DWT                         NT 9701287    3:02.38           
            41.56  3:02.38
  3. David van Groen               Hpc                    3:09.81 9701341    3:04.54           
            43.31  3:04.54
  4. Stan Blok                     Rapido '82             3:19.06 9700569    3:15.86           
            41.03  3:15.86
  5. Roy van der Woude             Rapido '82             3:26.07 9700579    3:19.63           
            49.29  3:19.63
  6. Sanjay Jagroep                DAW-Finenzo            3:43.69 9701625    3:21.60           
            43.56  3:21.60
  7. Huib Koenen                   De Reuring             3:33.43 9702913    3:26.42           
            49.03  3:26.42
  8. David Veen, van der           Aquafit                3:34.41 9702075    3:26.78           
            50.22  3:26.78
  9. Justin Spaans                 Zaanstad (SG)          3:32.25 9700913    3:30.33           
            52.59  3:30.33
 10. Chris Dekker                  Zaanstad (SG)          3:31.35 9700915    3:31.52           
            47.10  3:31.52
 11. Koen de Jong                  Zaanstad (SG)          3:42.21 9700347    3:34.62           
            55.53  3:34.62
 12. Nico Karregat                 Ed-Vo                  3:53.55 9701001    3:38.47           
            53.51  3:38.47
 13. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        3:49.61 9703033    3:40.47           
            58.41  3:40.47
 14. Davy Barrett                  Noordkop-Zeemacht SG   3:55.92 9701115    3:48.94           
            56.20  3:48.94
 DIS Timo Huitenga                 Rapido '82             3:55.43 9702317                      
        RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Victor Nieuwstad              Noordkop-Zeemacht SG   3:34.68 9702177    3:26.71           
        RC -   Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            49.31  3:26.71
 DIS Bram Kooi                     Zaanstad (SG)          3:58.77 9700979    3:53.98           
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:00.51  3:53.98
AFGE Clim Kerssens                 Kennemer Zwem Club     4:10.59 9702894                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Meisjes, 400m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
8-6-2008 - 14:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirl de Boer                  DAW-Finenzo            5:34.22 9700468    5:41.43           
            38.06  1:20.20  2:46.99  5:41.43
  2. Kimberly Aniceto              Zaanstad (SG)          5:51.02 9701726    5:46.31           
            38.81  1:22.80  2:52.03  5:46.31
  3. Chantal Beyer                 Hpc                    6:25.00 9700884    5:57.32           
            39.72  1:24.51  2:56.08  5:57.32
  4. Josť Verbeek                  WZ&PC Purmerend        6:10.50 9701248    6:01.36           
            40.75  1:27.32  3:01.20  6:01.36
  5. Elise Dekker                  Zaanstad (SG)          6:29.93 9700976    6:04.24           
            39.06  1:22.96  2:57.03  6:04.24
  6. Danielle Visser               De Reuring             6:10.53 9701346    6:05.67           
            41.15  1:26.43  3:00.02  6:05.67
  7. Johnny Mae Hauser             Zaanstad (SG)          6:24.74 9700682    6:13.30           
            39.06  1:24.82  3:00.78  6:13.30
  8. Demi Koelemeij                Zaanstad (SG)          6:49.78 9701724    6:18.24           
            40.61  1:26.89  3:04.67  6:18.24
  9. Annika Vader                  Noordkop-Zeemacht SG   6:26.78 9701552    6:23.34           
            43.91  1:30.78  3:09.32  6:23.34
 10. Bente Rogge                   Zaanstad (SG)          6:39.97 9701536    6:29.55           
            40.30  1:27.18  3:07.37  6:29.55
 11. Yara Tump                     Zaanstad (SG)          6:28.12 9700548    6:30.40           
            41.36  1:29.36  3:07.90  6:30.40
 12. Caitlin Smith                 De Zeeschuimers        6:48.08 9701100    6:32.26           
            41.68  1:31.11  3:12.28  6:32.26
 13. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend        6:52.54 9703888    6:36.25           
            44.50  1:33.73  3:15.57  6:36.25
 14. Jill Jansen                   Rapido '82             6:46.91 9700170    6:36.28           
            42.85  1:32.12  3:15.79  6:36.28
 15. Isabelle Otte                 Ed-Vo                  6:58.85 9702646    6:38.57           
            44.36  1:33.65  3:16.54  6:38.57
 16. Charlotte Jongebloet          De Zeeschuimers        6:52.21 9701102    6:40.33           
            42.91  1:31.63  3:13.82  6:40.33
 17. Samira Mijnen                 Zaanstad (SG)          6:41.33 9701320    6:42.32           
            44.90  1:36.21  3:20.44  6:42.32
 18. Sylle Hoogeveen               Hpc                    6:52.97 9703180    6:45.50           
            43.36  1:32.64  3:16.50  6:45.50
 19. Daphne Wassenaar              Zaanstad (SG)          6:42.66 9703606    6:46.18           
            45.79  1:37.62  3:24.28  6:46.18
 20. Kyla Groeneveld               De Reuring             6:42.85 9703454    6:50.97           
            46.36  1:37.54  3:21.67  6:50.97
 21. Yvanna Zuurveld               DAW-Finenzo            7:07.50 9702998    7:01.59           
            47.07  1:39.79  3:30.20  7:01.59
 22. Eilish Gerber                 Nva/Hhc                7:06.66 9702980    7:02.80           
            43.82  1:36.40  3:26.93  7:02.80
 23. Tori Gijzen                   Rapido '82             7:02.19 9703166    7:19.71           
            47.15  1:42.77  3:38.93  7:19.71



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 5
8-6-2008 - 13:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirl de Boer                  DAW-Finenzo            1:20.41 9700468    1:22.14           
          1:22.14
  2. Kimberly Aniceto              Zaanstad (SG)          1:23.58 9701726    1:26.93           
          1:26.93
  3. Samira Mijnen                 Zaanstad (SG)          1:30.61 9701320    1:27.40           
          1:27.40
  4. Demi Koelemeij                Zaanstad (SG)          1:34.63 9701724    1:29.26           
          1:29.26
  5. Danielle Visser               De Reuring             1:29.27 9701346    1:30.68           
          1:30.68
  6. Chantal Beyer                 Hpc                    1:36.24 9700884    1:30.81           
          1:30.81
  7. Josť Verbeek                  WZ&PC Purmerend        1:32.04 9701248    1:31.68           
          1:31.68
  8. FabiŽnne Kerkhoff             Rapido '82             1:39.90 9701290    1:32.68           
          1:32.68
  9. Bente Rogge                   Zaanstad (SG)          1:32.57 9701536    1:33.04           
          1:33.04
 10. Tami de Lange                 DAW-Finenzo            1:40.07 9704116    1:33.07           
          1:33.07
 11. Charlotte Jongebloet          De Zeeschuimers        1:42.46 9701102    1:34.91           
          1:34.91
 12. Yara Tump                     Zaanstad (SG)          1:36.48 9700548    1:36.25           
          1:36.25
 12. Daphne Wassenaar              Zaanstad (SG)          1:41.35 9703606    1:36.25           
          1:36.25
 14. Annika Vader                  Noordkop-Zeemacht SG   1:39.27 9701552    1:38.64           
          1:38.64
 15. Elise Dekker                  Zaanstad (SG)          1:26.49 9700976    1:39.82           
          1:39.82
 16. Yvanna Zuurveld               DAW-Finenzo            1:43.69 9702998    1:40.97           
          1:40.97
 17. Kyla Groeneveld               De Reuring             1:41.46 9703454    1:45.10           
          1:45.10
 DIS Isabelle Otte                 Ed-Vo                  1:41.57 9702646    1:40.64           
        RD -   Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:40.64
NG.Z Kim Hiemstra                  De Reuring             1:45.38 9703966                      



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 3
8-6-2008 - 13:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Berendrecht              Zaanstad (SG)          1:44.97 9900782    1:35.26           
          1:35.26
  2. Bibi Stokvis                  ZV De Bron             1:48.63 9900892    1:41.91           
          1:41.91
  3. Isabel Punt                   A.Z.V.D.               1:55.87 9901404    1:41.93           
          1:41.93
  4. Nikita Vos                    Hpc                    1:46.63 9900356    1:47.10           
          1:47.10
  5. Nikki Bernards                Rapido '82             1:55.87 9900810    1:48.75           
          1:48.75
  6. Denice Hukema                 Ed-Vo                  2:01.33 9901844    2:00.12           
          2:00.12
AFGE Jasmijn Padt                  DAW-Finenzo            1:50.79 9900156                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 5
8-6-2008 - 14:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Johnny Mae Hauser             Zaanstad (SG)          1:30.32 9700682    1:30.27           
          1:30.27
  2. Kimberly Aniceto              Zaanstad (SG)          1:34.32 9701726    1:37.35           
          1:37.35
  3. Mirl de Boer                  DAW-Finenzo            1:36.17 9700468    1:38.44           
          1:38.44
  4. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend        1:42.44 9703888    1:39.21           
          1:39.21
  5. Demi Koelemeij                Zaanstad (SG)          1:41.23 9701724    1:39.22           
          1:39.22
  6. Yara Tump                     Zaanstad (SG)          1:39.26 9700548    1:39.25           
          1:39.25
  7. FabiŽnne Kerkhoff             Rapido '82             1:38.50 9701290    1:39.44           
          1:39.44
  8. Yvanna Zuurveld               DAW-Finenzo            1:44.93 9702998    1:40.32           
          1:40.32
  9. Jill Jansen                   Rapido '82             1:41.16 9700170    1:41.69           
          1:41.69
 10. Lieke Koenderink              Zaanstad (SG)          1:41.74 9703566    1:41.71           
          1:41.71
 11. Josť Verbeek                  WZ&PC Purmerend        1:40.28 9701248    1:42.29           
          1:42.29
 12. Daphne Wassenaar              Zaanstad (SG)          1:41.37 9703606    1:42.40           
          1:42.40
 13. Tori Gijzen                   Rapido '82             1:46.28 9703166    1:42.88           
          1:42.88
 14. Danielle Visser               De Reuring             1:46.43 9701346    1:43.81           
          1:43.81
 15. Caitlin Smith                 De Zeeschuimers        1:41.41 9701100    1:45.15           
          1:45.15
 16. Sylle Hoogeveen               Hpc                    1:46.28 9703180    1:46.88           
          1:46.88
 17. Chantal Beyer                 Hpc                    1:47.11 9700884    1:47.33           
          1:47.33
 18. Annika Vader                  Noordkop-Zeemacht SG   1:45.41 9701552    1:48.04           
          1:48.04
 19. Kyla Groeneveld               De Reuring             1:46.56 9703454    1:49.62           
          1:49.62



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
8-6-2008 - 14:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Vermeulen               Zaanstad (SG)          1:34.07 9800068    1:35.98           
          1:35.98
  2. Anne Noom                     Zaanstad (SG)          1:42.54 9800062    1:41.00           
          1:41.00
  3. Serena Stel                   De Zeeschuimers        1:40.72 9801528    1:41.71           
          1:41.71
  4. Shanna Veerman                Ed-Vo                  1:40.07 9800302    1:42.41           
          1:42.41
  5. ZoŽ van der Kwaak             Zaanstad (SG)          1:45.65 9801064    1:44.26           
          1:44.26
  6. Saritha van Zanten            ZV Waterland           1:45.44 9801220    1:46.23           
          1:46.23
  7. Naomi Cohen                   ZV Waterland           1:52.20 9801222    1:49.79           
          1:49.79
  8. Melina Knol                   Zaanstad (SG)          1:53.99 9802232    1:50.37           
          1:50.37
  9. Lisa Brantjes                 Kennemer Zwem Club     1:52.05 9800950    1:50.71           
          1:50.71
 10. Kelsey Okkers                 Zaanstad (SG)          1:56.16 9801062    1:51.42           
          1:51.42
 11. Franka Rotterdam              Zaanstad (SG)          1:56.14 9800650    1:51.54           
          1:51.54
 12. Anouk van Dam                 Hpc                    1:48.40 9800032    1:52.60           
          1:52.60
 13. Benthe Vries de               De Reuring             1:58.47 9801914    1:54.15           
          1:54.15
 14. Maartje Feldberg              DAW-Finenzo            1:57.75 9801620    1:54.20           
          1:54.20
 15. Marielle Vijver               Z.V.Hoorn-Aurik        1:58.89 9800336    1:55.32           
          1:55.32
 16. Roanne Stolk                  ZV Waterland           1:52.62 9801002    1:55.77           
          1:55.77
 17. Sheri Zwietering              A.Z.V.D.               1:58.39 9802036    1:57.91           
          1:57.91
 18. Silke Jonk                    DAW-Finenzo            1:57.49 9802042    2:00.00           
          2:00.00
 19. Anouk Dijkman                 Kennemer Zwem Club     2:01.06 9801518    2:00.40           
          2:00.40
 20. Elise Rotterdam               Zaanstad (SG)          2:00.51 9800652    2:01.51           
          2:01.51
NG.Z Charlotte op den Velde        Zaanstad (SG)          1:58.72 9803378                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 3
8-6-2008 - 13:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki Bernards                Rapido '82               47.45 9900810      43.23           
  2. Nikita Vos                    Hpc                      46.44 9900356      46.09           
  3. Anne Berendrecht              Zaanstad (SG)            52.50 9900782      48.87           
  4. Isabel Punt                   A.Z.V.D.               1:00.23 9901404      54.95           
  5. Denice Hukema                 Ed-Vo                  1:00.29 9901844    1:07.57           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 3
8-6-2008 - 14:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bibi Stokvis                  ZV De Bron             1:42.96 9900892    1:38.19           
          1:38.19
  2. Anne Berendrecht              Zaanstad (SG)          1:49.96 9900782    1:38.68           
          1:38.68
  3. Nikki Bernards                Rapido '82             1:39.41 9900810    1:38.87           
          1:38.87
  4. Nikita Vos                    Hpc                    1:42.79 9900356    1:42.22           
          1:42.22
  5. Isabel Punt                   A.Z.V.D.               1:44.98 9901404    1:43.75           
          1:43.75



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
8-6-2008 - 13:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Vermeulen               Zaanstad (SG)          3:01.08 9800068    2:59.87           
            42.37  2:59.87
  2. Serena Stel                   De Zeeschuimers        3:11.87 9801528    3:08.12           
            45.31  3:08.12
  3. Saritha van Zanten            ZV Waterland           3:20.98 9801220    3:13.13           
            42.04  3:13.13
  4. Anouk van Dam                 Hpc                    3:20.19 9800032    3:13.81           
            46.11  3:13.81
  5. ZoŽ van der Kwaak             Zaanstad (SG)          3:27.46 9801064    3:16.57           
            42.82  3:16.57
  6. Lisa Brantjes                 Kennemer Zwem Club     3:25.90 9800950    3:19.15           
            44.63  3:19.15
  7. Shanna Veerman                Ed-Vo                  3:24.64 9800302    3:25.18           
            48.98  3:25.18
  8. Anne Noom                     Zaanstad (SG)          3:28.38 9800062    3:25.21           
            48.56  3:25.21
  9. Melina Knol                   Zaanstad (SG)          3:34.43 9802232    3:32.75           
            48.93  3:32.75
 10. Silke Jonk                    DAW-Finenzo            3:50.19 9802042    3:38.78           
            50.25  3:38.78
 11. Elvira Korthagen              Ed-Vo                  3:53.58 9801004    3:42.18           
            59.32  3:42.18
 12. Roanne Stolk                  ZV Waterland           3:45.99 9801002    3:43.51           
            51.26  3:43.51
 13. Benthe Vries de               De Reuring             3:49.23 9801914    3:44.55           
            53.50  3:44.55
 14. Maartje Feldberg              DAW-Finenzo            3:43.73 9801620    3:47.07           
            54.19  3:47.07
 15. Veerle Claassen               Hpc                    3:47.46 9800782    3:48.06           
            52.02  3:48.06
 16. Merel Tol                     Ed-Vo                  3:49.23 9800300    3:51.90           
            56.90  3:51.90
 17. Sheri Zwietering              A.Z.V.D.               3:59.48 9802036    3:51.92           
            53.87  3:51.92
 18. Carmen Bleeker                Zaanstad (SG)          4:33.63 9802052    4:05.61           
            56.34  4:05.61
 19. Alisa Groeneveld              De Reuring             4:18.35 9803450    4:10.04           
            56.51  4:10.04
 DIS Franka Rotterdam              Zaanstad (SG)          4:02.24 9800650    4:08.60           
        RC -   Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          4:08.60



Splash Meet Manager 2007Registered to Kring Noord-Holland