Nr. 1. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m vlinderslag  Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag  Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m rugslag  Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag  Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag  Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m rugslag  Junioren 1 en 2
Nr. 17. Alle, 4 x 50m wisselslag  Minioren 2, 3 en 4
Nr. 18. Alle, 4 x 50m vrije slag  Minioren 4, 5 en (jongens) 6



Programmanr. 1
22-03-2009
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 2 en 3
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Marlin KlarenbeekGZ en PC de Whee1:52.4800001061:46.39
2.Myrthe KappertGZ en PC de Whee1:54.2600000241:49.73
3.Romee SpinZwemclub Losser1:52.4500007241:49.92
4.Anniko MaasZwemclub Losser1:52.0200003561:57.07
5.Naomi MorshuisZwemclub Losser2:00.4800001781:57.20
6.Jitske BoomarsO Z & P C2:16.2300003741:59.61
7.Marloes BekhuisO Z & P C2:05.8600000281:59.67
8.Maartje ten HoopenO Z & P C2:05.2900001702:07.29
9.Amber BergmanDe Dinkel2:05.5700011262:11.20
10.Puck VeenendaalE Z C2:45.9500009242:11.36
11.Jasmin OddoZwemclub Losser2:06.7601002622:11.51
12.Loreen OddoZwemclub Losser2:05.4801002642:12.76
AFGEMMaaike MasselinkDe Dinkel2:03.260001124


<< TOP >>
Programmanr. 2
22-03-2009
Jongens, 100m vrije slagMinioren 2, 3 en 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Pascal BloemenZwemclub Losser1:20.4599001351:19.73
2.Marnix KleinO Z & P C1:22.8599000711:20.80
3.Björn van der VeldeDe Dinkel1:25.3899002391:22.82
4.Django KlosDe Dinkel1:25.9000005951:24.60
5.Jelte VeldkampGZ en PC de Whee1:37.2699000511:31.23
6.Joost SchröderO Z & P C1:35.7099001171:35.20
7.Emiel WestlandO Z & P C1:37.7799013111:35.39
8.Sören EkkelboomDe Dinkel1:43.9599002411:36.86
9.Dennis KampsO Z & P C1:32.6100001911:37.67
10.Jurre KeupinkDe Dinkel1:41.6099002371:38.10
11.Joost DavinaO Z & P C1:50.2600002051:40.98
12.Quirijn KamerbeekE Z C1:43.0200003391:41.20
13.Jan WienkO Z & P C1:53.1400001971:41.32
14.Reniet VastertDe Dinkel1:39.2399015791:44.02
15.Chris CoelinghZwemclub Losser1:48.1099004791:44.04
16.Gijsbert PelleboerZwemclub Losser1:47.7000003271:44.60
17.Jurgen SiersO Z & P C1:54.4899011091:48.89
18.Jerom SchollinkO Z & P C1:55.7399001071:49.86
19.Brent OttenhofO Z & P C1:53.0700003811:50.39
NGGeert KluitmanDe Dinkel1:51.020000687
zie voorblad


<< TOP >>
Programmanr. 3
22-03-2009
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Laura SteggeDe Dinkel3:15.0099002623:11.82
2.Isabel NibourgDe Dinkel3:28.9899002203:21.10
3.Renske MulderO Z & P C3:23.7699001363:23.42
4.Aniek GiesselinkO Z & P CNT99000043:26.23
5.Manon KorfageZwemclub Losser3:22.3699000263:26.67
6.Lotte KuipersDe Dinkel3:36.2399009763:41.92
7.Laurette van der WoningDe Dinkel3:39.3699009743:43.26
8.Danique JansenZV ScholtenhagenNT99010383:46.86
9.Irene LinderhofSC SallandNT99010403:50.02
10.Tippy RolinkDe Dinkel3:48.0199021303:51.82
11.Linde HaverkateGZ en PC de WheeNT99002443:56.57
DISLaura RolinkDe Dinkel3:34.269902018
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
DISLindy VelthuisZwemclub LosserNT99000283:46.51
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMMaartje PollemansDe Dinkel3:53.019900404
AFGEMEmily de ZeeZwemclub Losser3:56.989900758
AFGEMFemke BonnesZwemclub LosserNT9901738


<< TOP >>
Programmanr. 4
22-03-2009
Jongens, 100m schoolslagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Tom LaarhuisDe Dinkel1:32.9798003091:35.14
2.Mart KortmanDe Dinkel1:35.2098003571:35.58
3.Bas NeefO Z & P C1:43.9598000191:42.39
4.Luc van DijkSC Salland1:48.9398020971:47.13
5.Thomas van PiggelenGZ en PC de Whee1:54.1398000971:52.39
6.Jari MorsinkO Z & P C1:58.2398007271:52.74
DISBoyd KosterGZ en PC de Whee2:13.2698002992:03.54
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 5
22-03-2009
Meisjes, 100m rugslagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Eefje SlootwegO Z & P C1:28.5498002181:25.07
2.Elles TijinkDe Dinkel1:32.2098004081:26.48
3.Laurie AarninkhofDe Dinkel1:29.8098008221:29.04
4.Apolonia JacobsDe Dinkel1:34.0498020081:30.02
5.Emma WeustinkDe Dinkel1:33.8098011841:30.64
6.Annick van der KraatsDe Dinkel1:34.9298008081:33.67
7.Julia WeustinkDe Dinkel1:37.8298011801:34.57
8.Sanne EskesZwemclub Losser1:39.3698009301:36.23
9.Xanne KamerbeekE Z C1:39.5898028141:38.11
10.Laura KreugerZwemclub Losser1:45.9298036081:40.60
11.Sophie HeesinkDe Dinkel1:36.3898008241:40.61
12.Myrthe KamerbeekE Z C1:40.3998040081:40.73
13.Renske DunhoftZwemclub Losser1:45.6098001221:42.39
14.Sanne ReukersDe Dinkel1:46.7398008161:43.82
15.Manon PoellE Z C1:45.3698017561:46.10
DISLaureen BekhuisO Z & P C1:34.8498002761:34.08
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMarleen VerhoefZV Scholtenhagen1:44.0298010521:41.39
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISRomee HoeksmaZV Scholtenhagen1:39.9598017481:45.60
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMSterre HeerinkDe Dinkel1:37.169800820


<< TOP >>
Programmanr. 6
22-03-2009
Jongens, 100m schoolslagMinioren 6
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Fedde BeukersDe Dinkel1:29.8397010071:31.23
2.Rens van AmelsvoortO Z & P C1:39.3597003851:37.45
3.Kars VeldkampGZ en PC de Whee1:39.3297007471:38.17
4.Ferdinand StruisSC Salland1:45.2097025271:44.13
5.Bram ZeelteO Z & P C1:48.6897002031:45.36
6.Brandon RibberinkDe Dinkel1:45.3697003691:45.73
DISGeoffrey RampenSC Salland1:50.389701509
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).


<< TOP >>
Programmanr. 7
22-03-2009
Meisjes, 200m vlinderslag

Junioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Veronique van der VeldeDe Dinkel2:59.0296017402:58.60
2.Stefanie ter BruggenO Z & P C3:16.1096002043:07.64
100m:1:23.73200m:3:07.64
3.Ilse GiesselinkO Z & P C3:41.7696000303:30.48
100m:1:38.67200m:3:30.48
4.Maudi GroeneveldO Z & P C3:40.0796001943:34.39
100m:1:39.60200m:3:34.39


<< TOP >>
Programmanr. 8
22-03-2009
Jongens, 200m vlinderslag

Junioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Niels KemperinkO Z & P C2:40.3796000052:33.98
2.Damon PeperkampDe Dinkel2:37.8295011012:36.02
3.Lorenzo PeperkampDe Dinkel2:39.8996008472:44.54
4.Robin SchollinkO Z & P C2:56.8695001032:45.60
5.Karst BoersmaDe Dinkel3:03.3896008492:54.89
6.Hein RödelO Z & P CNT95008952:56.80
7.Coen ReukersDe Dinkel3:24.7795002133:12.20
8.Bryan KortmanZwemclub LosserNT95038253:16.45
9.Teun NijhofGZ en PC de Whee3:38.7396002913:27.08
10.Dennis BennekerO Z & P C3:40.2995001933:30.13
11.Christopher ter HorstO Z & P CNT96025333:33.89
AFGEMYoran KlosDe Dinkel3:02.269600481


<< TOP >>
Programmanr. 9
22-03-2009
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 2 en 3
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Marloes BekhuisO Z & P CNT000002852.64
2.Marlin KlarenbeekGZ en PC de Whee49.23000010654.67
3.Romee SpinZwemclub LosserNT000072456.23
4.Jitske BoomarsO Z & P CNT000037458.64
5.Maartje ten HoopenO Z & P CNT000017058.80
6.Naomi MorshuisZwemclub LosserNT00001781:13.76
DISMyrthe KappertGZ en PC de Whee55.32000002452.76
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VG
DISAnniko MaasZwemclub Losser55.02000035656.20
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISPuck VeenendaalE Z CNT00009241:13.82
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VG
DISLoreen OddoZwemclub LosserNT01002641:15.10
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJasmin OddoZwemclub LosserNT01002621:17.95
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 10
22-03-2009
Jongens, 100m rugslagMinioren 2, 3 en 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Pascal BloemenZwemclub Losser1:31.9299001351:32.36
2.Marnix KleinO Z & P C1:34.0699000711:32.64
3.Django KlosDe Dinkel1:45.1300005951:37.39
4.Björn van der VeldeDe Dinkel1:33.9599002391:37.54
5.Jelte VeldkampGZ en PC de Whee1:42.3299000511:43.29
6.Joost SchröderO Z & P C1:52.8999001171:46.67
7.Joost DavinaO Z & P C2:06.8300002051:48.51
8.Jurre KeupinkDe Dinkel1:51.6099002371:49.64
9.Quirijn KamerbeekE Z C1:52.4500003391:52.01
10.Jan WienkO Z & P C1:59.0200001971:53.57
11.Gijsbert PelleboerZwemclub Losser1:55.1700003271:53.95
12.Reniet VastertDe Dinkel1:54.5199015791:55.36
13.Jurgen SiersO Z & P C2:01.6899011091:58.02
14.Brent OttenhofO Z & P C1:59.1700003812:02.23
DISJerom SchollinkO Z & P C2:00.489900107
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISDennis KampsO Z & P C1:47.6700001911:46.76
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISEmiel WestlandO Z & P C1:49.3299013111:48.51
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISChris CoelinghZwemclub Losser1:51.2399004791:52.01
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISSören EkkelboomDe Dinkel1:55.6799002411:52.45
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGGeert KluitmanDe Dinkel2:00.010000687
zie voorblad


<< TOP >>
Programmanr. 11
22-03-2009
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Laura SteggeDe Dinkel1:17.8299002621:18.92
2.Isabel NibourgDe Dinkel1:24.7099002201:24.42
3.Manon KorfageZwemclub Losser1:20.0799000261:25.07
4.Renske MulderO Z & P C1:24.5199001361:26.26
5.Aniek GiesselinkO Z & P C1:28.2999000041:27.54
6.Lotte KuipersDe Dinkel1:31.9599009761:30.70
7.Laurette van der WoningDe Dinkel1:27.6099009741:30.80
8.Laura RolinkDe Dinkel1:32.1399020181:30.82
9.Linde HaverkateGZ en PC de Whee1:36.7699002441:32.23
10.Danique JansenZV Scholtenhagen1:36.2399010381:35.82
11.Tippy RolinkDe Dinkel1:46.3299021301:36.42
12.Lindy VelthuisZwemclub Losser1:32.0299000281:38.39
13.Irene LinderhofSC Salland1:39.5399010401:43.20
AFGEMMaartje PollemansDe Dinkel1:32.989900404
AFGEMFemke BonnesZwemclub Losser1:41.809901738
AFGEMEmily de ZeeZwemclub Losser1:34.399900758


<< TOP >>
Programmanr. 12
22-03-2009
Jongens, 100m rugslagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Tom LaarhuisDe Dinkel1:13.7698003091:14.64
2.Mart KortmanDe Dinkel1:29.5498003571:25.17
3.Luc van DijkSC Salland1:27.5898020971:26.64
4.Bas NeefO Z & P C1:27.2698000191:29.16
5.Thomas van PiggelenGZ en PC de Whee1:37.7698000971:36.04
6.Boyd KosterGZ en PC de Whee1:55.8098002991:49.60
7.Jari MorsinkO Z & P C1:56.4298007271:50.95


<< TOP >>
Programmanr. 13
22-03-2009
Meisjes, 400m vrije slagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Elles TijinkDe Dinkel6:07.2098004085:51.42
2.Eefje SlootwegO Z & P C5:55.3598002186:02.64
3.Laurie AarninkhofDe Dinkel6:22.7798008226:11.64
4.Annick van der KraatsDe Dinkel6:16.1098008086:14.86
5.Emma WeustinkDe Dinkel6:37.5198011846:17.11
6.Apolonia JacobsDe Dinkel6:45.3698020086:29.10
7.Julia WeustinkDe Dinkel6:56.6298011806:31.32
8.Laureen BekhuisO Z & P C6:32.7698002766:34.10
9.Xanne KamerbeekE Z C7:14.4898028146:39.82
10.Sanne EskesZwemclub Losser6:52.2698009306:42.82
11.Renske DunhoftZwemclub LosserNT98001226:50.36
12.Romee HoeksmaZV ScholtenhagenNT98017487:03.80
13.Marleen VerhoefZV ScholtenhagenNT98010527:07.00
14.Sanne ReukersDe Dinkel7:09.4298008167:07.57
15.Sophie HeesinkDe Dinkel7:32.1498008247:10.51
16.Myrthe KamerbeekE Z CNT98040087:15.95
17.Manon PoellE Z CNT98017567:28.20
AFGEMSterre HeerinkDe Dinkel6:35.459800820


<< TOP >>
Programmanr. 14
22-03-2009
Jongens, 100m vlinderslagMinioren 6
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Rens van AmelsvoortO Z & P C1:30.0297003851:30.26
2.Fedde BeukersDe Dinkel1:42.1697010071:33.80
3.Kars VeldkampGZ en PC de Whee1:44.6797007471:47.67
4.Geoffrey RampenSC SallandNT97015091:50.51
5.Bram ZeelteO Z & P CNT97002031:51.16
6.Brandon RibberinkDe Dinkel1:55.0197003691:54.07
7.Ferdinand StruisSC SallandNT97025271:55.98


<< TOP >>
Programmanr. 15
22-03-2009
Meisjes, 200m rugslagJunioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Veronique van der VeldeDe Dinkel2:41.8996017402:38.67
2.Ilse GiesselinkO Z & P C2:59.6496000302:51.39
3.Maudi GroeneveldO Z & P C3:01.2996001942:52.10
4.Stefanie ter BruggenO Z & P C3:01.0796002042:55.82


<< TOP >>
Programmanr. 16
22-03-2009
Jongens, 200m rugslagJunioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Niels KemperinkO Z & P C2:23.1496000052:22.86
2.Damon PeperkampDe Dinkel2:24.0095011012:24.10
3.Karst BoersmaDe Dinkel2:44.4196008492:36.32
4.Hein RödelO Z & P C2:55.7395008952:40.54
5.Lorenzo PeperkampDe Dinkel2:53.3296008472:40.80
6.Robin SchollinkO Z & P C2:39.4595001032:42.39
7.Coen ReukersDe Dinkel2:50.3995002132:46.26
8.Dennis BennekerO Z & P C3:00.3995001932:57.29
9.Teun NijhofGZ en PC de Whee3:09.6496002913:07.64
10.Christopher ter HorstO Z & P C3:10.0496025333:11.73
DISBryan KortmanZwemclub Losser3:06.9895038253:00.07
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMYoran KlosDe Dinkel2:44.709600481


<< TOP >>
Programmanr. 17
22-03-2009
4 x 50m wisselslagMinioren 2, 3 en 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.De Dinkel 1De Dinkel2:49.442:50.26
Laura Stegge
Björn van der Velde
99
99
41.64Isabel Nibourg
Django Klos
99
00
2.O Z & P C 1O Z & P C3:05.103:02.23
Aniek Giesselink
Marnix Klein
99
99
43.95Renske Mulder
Dennis Kamps
99
00
3.Zwemclub Losser 1Zwemclub Losser3:15.643:13.10
Anniko Maas
Gijsbert Pelleboer
00
00
52.36Manon Korfage
Pascal Bloemen
99
99
4.De Dinkel 2De Dinkel3:09.133:14.51
Laurette van der Woning
Jurre Keupink
99
99
44.23Laura Rolink
Reniet Vastert
99
99
5.O Z & P C 2O Z & P C3:33.293:20.67
Joost Schröder
Marloes Bekhuis
99
00
51.04Jan Wienk
Jitske Boomars
00
00
6.De Dinkel 3De Dinkel3:36.343:29.83
Amber Bergman
Tippy Rolink
00
99
54.42Lotte Kuipers
Sören Ekkelboom
99
99


<< TOP >>
Programmanr. 18
22-03-2009
4 x 50m vrije slagMinioren 4, 5 en (jongens) 6
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.De Dinkel 1De Dinkel2:12.552:13.32
Tom Laarhuis
Apolonia Jacobs
98
98
31.80Laurie Aarninkhof
Elles Tijink
98
98
2.O Z & P C 1O Z & P C2:27.902:19.13
Eefje Slootweg
Rens van Amelsvoort
98
97
35.70Laureen Bekhuis
Bas Neef
98
98
3.De Dinkel 2De Dinkel2:18.442:19.61
Mart Kortman
Emma Weustink
98
98
33.58Annick van der Kraats
Fedde Beukers
98
97
4.De Dinkel 3De Dinkel2:29.992:38.80
Brandon Ribberink
Julia Weustink
97
98
37.02Sanne Reukers
Sophie Heesink
98
98
5.Zwemclub Losser 1Zwemclub Losser3:07.232:50.80
Lindy Velthuis
Sanne Eskes
99
98
42.83Chris Coelingh
Renske Dunhoft
99
98