Nr. 1. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m vlinderslag  Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag  Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m rugslag  Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag  Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag  Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m rugslag  Junioren 1 en 2
Nr. 17. Alle, 4 x 50m wisselslag  Minioren 2, 3 en 4
Nr. 18. Alle, 4 x 50m vrije slag  Minioren 4, 5 en (jongens) 6



Programmanr. 1
21-03-2009
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 2 en 3
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Lindy ElkerboutDe Veene1:56.0800006041:54.24
2.Madelon Jasper FaijerVZ&PC1:58.4800002721:59.00
3.Ellen SmeltVZ&PC1:57.9500004482:00.73
4.Sterre van SchravendijkWS Twente2:04.1000004982:03.16
5.Joyce AsteleijnerDe Veene2:12.2000006062:15.35
6.Eva de GoeiWS Twente2:24.5100004842:16.95
DISNaomi Tjon-asoiDe Veene1:55.8000003941:55.48
SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.


<< TOP >>
Programmanr. 2
21-03-2009
Jongens, 100m vrije slagMinioren 2, 3 en 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Jesse HendrikseWS Twente1:31.7699012671:24.74
2.Koen van den AssemWS Twente1:27.2999006151:25.42
3.Louwrens EngbersenDe Grunte1:29.1099006471:26.91
4.Ron TeunisDe Wieke1:31.1699014591:30.90FJ 1
5.Stef PoolmanWS Twente1:37.3699008031:30.90FJ 2
6.Niels HofmeijerWS TwenteNT00069991:32.02
7.Jelle DekkerDe Grunte1:41.2999016211:37.42
8.Thomas HuismanWS Twente1:42.7700002471:41.51
9.Stefan VolkersHet Ravijn1:44.8999017451:41.89
10.Laurens SpoelstraDe Veene1:45.9299012731:44.07
11.Marijn HoogenkampHet Ravijn1:53.6099025611:47.54


<< TOP >>
Programmanr. 3
21-03-2009
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Daphne JurriënsDe Veene3:28.5199003163:20.22
2.Lauri LesscherDe Veene3:25.5799003183:25.29
3.Gabrielle BolkOlde VechteNT99003443:27.26
4.Renske DaenenVZ&PCNT99017923:27.43
5.Natascha NijsinkDe Veene3:37.6099000083:36.48
6.Jeanine WesterhofWS Twente3:38.7099010703:38.67
7.Rixt KeetmanWS TwenteNT99010723:39.73
8.Jessie StegemanZPC Maarkel3:52.3499011763:47.54
9.Claudia NorderDZ & PC de IJselNT99015763:48.08
10.Helene StaalDZ & PC de IJselNT99015783:50.23
11.Laura HaanDe ZandstuveNT99006023:55.95
DISJisca ZilversmitWS TwenteNT99021103:51.07
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMarjon KuilderDe Veene3:51.7699011603:56.20
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMuriel SchildwachtVZ&PCNT99009224:04.39
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJetske PezyVZ&PCNT99011704:07.26
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 4
21-03-2009
Jongens, 100m schoolslagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Luuk ter MorsWS Twente1:35.0298016271:35.20
2.Gideon TeeuwDe Veene1:39.6198012371:37.57FJ 1
3.Luc NieuwenhuisHet Ravijn1:43.6798021851:37.57FJ 2
4.Pepijn HilleniusDZ & PC de IJsel1:45.8498003791:42.29
5.Twan EenkhoornWS Twente1:45.3298016291:44.57
6.Marc den OudstenWS Twente1:43.2298005971:45.32
7.Mart EgginkZPC Maarkel1:49.6498001011:50.63
8.Wilco NijenhuisDZ & PC de IJsel2:00.4898024631:52.06
9.Mathieu BoersDe Veene1:57.0298001871:56.70
10.Tobias RamermanDe Zandstuve2:05.2698007711:57.26
11.Marc LouterDe Veene1:56.3698000131:57.74
12.Martijn AltenaZPC Maarkel2:02.1698012191:57.76
DISSybren KappertZPC Maarkel1:53.9698014811:51.10
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISRobin DekkerDe Grunte1:55.9498026891:56.98
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISJelmer van de VenWS Twente1:57.8698000411:57.45
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISTobias BoersDe Veene2:15.0498001852:08.60
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISBart CloostermanDZ & PC de IJsel2:03.5198022892:14.76
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMLars EenkhoornDe Veene1:48.109800701


<< TOP >>
Programmanr. 5
21-03-2009
Meisjes, 100m rugslagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Christa MarkslagHet Ravijn1:30.0698007161:23.70
2.Sterre MooiweerZPC Maarkel1:29.4998002361:24.21
3.Nadja SandermanVZ&PC1:28.3298000741:25.64
4.Sharon VelthuisHet Ravijn1:31.5198002221:27.30
5.Eva GroenendijkWS Twente1:35.5198009201:33.61
6.Iris BolinkHet Ravijn1:37.4698012481:34.04
7.Demi MossWS Twente1:46.3698022741:34.58
8.Renske van der WijngaardDe Veene1:38.4098006221:37.10
9.Marleen HofWS Twente1:40.2398024641:37.32
10.Anouk HofWS Twente1:36.3298024621:37.42
11.Geralda WoolderinkDe Veene1:39.7398016961:37.54
12.Eva HagreisWS Twente1:38.1498002901:37.84
13.Tarissa EngbersenDZ & PC de IJsel1:42.6798007721:41.80
14.Britt PetersWS Twente1:51.0098024801:46.64
15.Seline FlietstraDe Veene1:46.9598017861:52.67
DISLisanne van FaassenWS Twente1:38.9298022721:34.04
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 6
21-03-2009
Jongens, 100m schoolslagMinioren 6
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Thomas de LangeWS Twente1:30.8297014751:30.10
2.Hans-Jan WesterhofWS Twente1:35.9497014811:35.44
3.Michael BolkOlde Vechte1:39.9597015991:36.39
4.JesseDerk v SchravendijkWS Twente1:37.8697014791:36.89
5.Loran BentWS Twente1:49.6197000091:42.78
6.Gijs HegemanDe Veene1:47.2897006631:43.53FJ 1
7.Menno BrinkmanDZ & PC de IJsel1:51.5197010831:43.53FJ 2
8.Brent HofmeijerWS Twente1:46.8997019871:48.32
9.Edwin BaanHet Ravijn1:53.5197005971:50.60
10.Patrick TempelmanHet Ravijn1:49.9297006031:51.14
DISJustin WiggersWS Twente1:38.1697014871:39.89
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 7
21-03-2009
Meisjes, 200m vlinderslag

Junioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Sabine van den HoevenDe Veene2:41.0296000142:39.10
2.Hannah TeeuwDe Veene3:00.2396011282:51.02
3.Franka DamDe Veene3:14.5196023703:01.73
4.Marissa BotermanDZ & PC de IJsel3:21.6796008463:13.29
5.Mayke VelthuisHet Ravijn3:36.2096022523:17.11
6.Elianne LetinkHet Ravijn3:15.9296001463:18.16
7.Janieke VliermaatDe Zandstuve3:34.4296000683:23.64
8.Iris FolbertVZ&PC3:25.1697006323:25.20
9.Jet BijenDe Veene3:40.0996023663:26.12
10.Danaé KreuwelDe Veene3:28.5797004383:27.48
11.Esmée HeijnekampWS Twente3:31.1097011483:30.54
12.Danique WeghorstDe WiekeNT96005403:30.73
13.Wivineke BolkOlde Vechte3:45.3296037523:36.95
14.Susan de VriesDe Veene3:54.3697003903:42.07
15.Maddi WeerninkWS Twente3:42.8096033403:43.32
16.Tessa StruisDe Veene3:34.5096037603:45.71
DISLaura HagreisWS Twente2:59.1396005482:59.96
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
DISEmma SeppenwooldeWS Twente3:34.5197020683:31.33
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISBabette AubriDe Veene3:50.0297009863:35.89
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISRosa KolkmanHet RavijnNT96005143:38.66
VD - Schoolslagbenen gezwommen.


<< TOP >>
Programmanr. 8
21-03-2009
Jongens, 200m vlinderslag

Junioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Tico WindHet Ravijn2:57.4295027052:56.64
2.Mark BeijeringDZ & PC de IJsel2:58.7695023792:58.73
3.Jesper HeuverDe Veene3:15.2395019173:07.45
4.Pim TeunisDe Wieke3:28.0795044573:18.80
5.Jeffrey PetersenDe Veene3:45.1395014533:21.51
6.Daan WeerninkWS Twente3:19.9595004893:21.67
7.Ruben van de VenWS TwenteNT96000313:29.33
8.Tristan HendriksOlde VechteNT96004114:28.70
DISAbe VeenstraDe Veene3:48.6495019233:54.29
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 9
21-03-2009
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 2 en 3
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Naomi Tjon-asoiDe Veene55.00000039451.59
2.Lindy ElkerboutDe Veene52.29000060452.26
3.Eva de GoeiWS TwenteNT000048459.36
4.Sterre van SchravendijkWS Twente1:16.95000049859.76
5.Ellen SmeltVZ&PC1:15.9200004481:06.23
DISJoyce AsteleijnerDe Veene1:09.3200006061:07.57
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMadelon Jasper FaijerVZ&PC1:06.5100002721:15.92
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 10
21-03-2009
Jongens, 100m rugslagMinioren 2, 3 en 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Louwrens EngbersenDe Grunte1:41.8099006471:35.46
2.Koen van den AssemWS Twente1:38.4899006151:40.36
3.Jesse HendrikseWS Twente1:43.8999012671:42.00
4.Jelle DekkerDe GrunteNT99016211:42.08
5.Laurens SpoelstraDe Veene1:57.9899012731:45.48
6.Ron TeunisDe Wieke1:56.4199014591:47.29
7.Niels HofmeijerWS Twente1:56.9500069991:48.02
8.Stef PoolmanWS Twente1:58.6799008031:50.20
9.Stefan VolkersHet RavijnNT99017451:50.95
10.Thomas HuismanWS Twente2:01.6100002471:55.83
11.Marijn HoogenkampHet RavijnNT99025611:59.04


<< TOP >>
Programmanr. 11
21-03-2009
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Gabrielle BolkOlde Vechte1:26.3299003441:24.98
2.Daphne JurriënsDe Veene1:28.2399003161:25.67
3.Natascha NijsinkDe Veene1:30.8399000081:26.16
4.Renske DaenenVZ&PC1:34.6199017921:28.56
5.Lauri LesscherDe Veene1:23.4699003181:29.29
6.Jessie StegemanZPC Maarkel1:32.8999011761:29.92
7.Jeanine WesterhofWS Twente1:32.2399010701:33.73
8.Jisca ZilversmitWS Twente1:42.5199021101:35.45
9.Marjon KuilderDe Veene1:36.3999011601:38.16
10.Claudia NorderDZ & PC de IJsel1:41.2099015761:39.38
11.Rixt KeetmanWS Twente1:32.2999010721:39.58
12.Helene StaalDZ & PC de IJsel1:42.2699015781:41.23
13.Laura HaanDe Zandstuve1:40.2399006021:42.29
14.Jetske PezyVZ&PC1:38.5799011701:45.67
15.Marissa VeurinkDe Grunte1:46.5799023061:49.67
16.Muriel SchildwachtVZ&PC1:39.7099009221:50.92
AFGEMChantal JurriesDe Grunte1:40.119901096


<< TOP >>
Programmanr. 12
21-03-2009
Jongens, 100m rugslagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Mathieu BoersDe Veene1:27.0098001871:24.54
2.Twan EenkhoornWS Twente1:27.4898016291:26.07
3.Luuk ter MorsWS Twente1:31.3398016271:27.70
4.Gideon TeeuwDe Veene1:27.5498012371:31.04
5.Pepijn HilleniusDZ & PC de IJsel1:34.1398003791:31.10
6.Wilco NijenhuisDZ & PC de IJsel1:35.0898024631:32.23
7.Robin DekkerDe Grunte1:44.9698026891:37.11
8.Sybren KappertZPC Maarkel1:36.3298014811:37.57
9.Martijn AltenaZPC Maarkel1:38.8098012191:38.76
10.Mart EgginkZPC Maarkel1:39.5098001011:40.74
11.Marc den OudstenWS Twente1:43.9898005971:41.54
12.Tobias RamermanDe Zandstuve1:55.0798007711:51.73
13.Tobias BoersDe Veene1:53.6798001851:52.62
14.Bart CloostermanDZ & PC de IJsel1:54.9298022891:52.70
DISJelmer van de VenWS Twente2:00.449800041
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
DISLuc NieuwenhuisHet Ravijn1:34.3998021851:31.89
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMarc LouterDe Veene1:58.4598000131:56.95
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMLars EenkhoornDe Veene1:33.779800701


<< TOP >>
Programmanr. 13
21-03-2009
Meisjes, 400m vrije slagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Sterre MooiweerZPC MaarkelNT98002365:33.64
2.Christa MarkslagHet RavijnNT98007165:42.07
3.Nadja SandermanVZ&PCNT98000745:55.92
4.Sharon VelthuisHet RavijnNT98002226:03.67
5.Eva HagreisWS Twente6:24.3998002906:16.02
6.Demi MossWS TwenteNT98022746:29.32
7.Lisanne van FaassenWS TwenteNT98022726:30.95
8.Anouk HofWS TwenteNT98024626:36.08
9.Eva GroenendijkWS TwenteNT98009206:38.17
10.Marleen HofWS TwenteNT98024646:49.02
11.Tarissa EngbersenDZ & PC de IJselNT98007726:53.51
12.Geralda WoolderinkDe Veene6:51.3298016966:59.82
13.Britt PetersWS Twente7:17.7398024807:00.13
14.Renske van der WijngaardDe Veene7:10.0898006227:00.64
15.Iris BolinkHet RavijnNT98012487:04.36
16.Seline FlietstraDe Veene9:11.6598017868:40.42


<< TOP >>
Programmanr. 14
21-03-2009
Jongens, 100m vlinderslagMinioren 6
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Hans-Jan WesterhofWS Twente1:23.4897014811:28.36
2.Justin WiggersWS Twente1:39.0797014871:35.80
3.Edwin BaanHet RavijnNT97005971:41.00
4.Menno BrinkmanDZ & PC de IJselNT97010831:42.02
5.Michael BolkOlde Vechte1:47.9297015991:45.80
DISJesseDerk v SchravendijkWS Twente1:28.0797014791:29.26
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISGijs HegemanDe Veene1:50.0397006631:40.89
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISThomas de LangeWS Twente1:50.5197014751:47.95
VO - De armen niet de GEHELE race over water voorwaarts en onder water achterwaarts gebracht.
DISBrent HofmeijerWS Twente2:01.2397019871:52.45
VL - Tijdens de race op de rug gedraaid.
DISPatrick TempelmanHet RavijnNT97006031:53.67
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 15
21-03-2009
Meisjes, 200m rugslagJunioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Sabine van den HoevenDe Veene2:44.2296000142:34.48
2.Laura HagreisWS Twente2:46.6096005482:40.76
3.Hannah TeeuwDe Veene2:55.8296011282:45.64
4.Babette AubriDe Veene2:56.7397009862:51.89
5.Jet BijenDe Veene3:17.6096023662:59.29
6.Rosa KolkmanHet Ravijn3:03.6496005143:01.13
7.Iris FolbertVZ&PC3:03.0297006323:03.16
8.Tessa StruisDe Veene3:05.9596037603:04.23
9.Elianne LetinkHet Ravijn3:12.6496001463:04.60
10.Danique WeghorstDe Wieke3:01.3696005403:04.74
11.Franka DamDe Veene3:16.1496023703:06.76
12.Mayke VelthuisHet Ravijn3:14.3696022523:07.42
13.Janieke VliermaatDe Zandstuve3:07.2996000683:07.95
14.Emma SeppenwooldeWS TwenteNT97020683:10.16
15.Marissa BotermanDZ & PC de IJsel3:16.2396008463:10.73
16.Esmée HeijnekampWS Twente3:13.8697011483:10.92
17.Renske WoldZPC Maarkel3:12.1897003123:11.23
18.Danaé KreuwelDe Veene3:06.7097004383:11.26
19.Wivineke BolkOlde Vechte3:20.2996037523:22.10
DISSusan de VriesDe Veene3:19.0197003903:17.04
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMaddi WeerninkWS Twente3:17.8696033403:18.57
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 16
21-03-2009
Jongens, 200m rugslagJunioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Tico WindHet Ravijn2:41.6795027052:38.51
2.Mark BeijeringDZ & PC de IJsel2:51.3695023792:44.86
3.Jeffrey PetersenDe Veene3:04.6895014532:48.39
4.Pim TeunisDe Wieke3:01.2095044572:49.80
5.Bart VeurinkDe Grunte2:55.0695008092:54.39
6.Joey NijboerDe Wieke2:58.2995046592:58.45
7.Abe VeenstraDe Veene3:00.8995019233:01.23
8.Teun RedekerZPC Maarkel3:08.2996007373:03.16
9.Jesper HeuverDe Veene3:03.9595019173:06.29
10.Ruben van de VenWS Twente3:21.0296000313:18.10
11.Tristan HendriksOlde Vechte3:41.5696004113:35.13
DISDaan WeerninkWS Twente3:00.7795004892:54.36
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMMarco RotgerinkZPC Maarkel3:10.519500573


<< TOP >>
Programmanr. 17
21-03-2009
4 x 50m wisselslagMinioren 2, 3 en 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.De Veene 1De Veene3:07.413:03.02
Lauri Lesscher
Lindy Elkerbout
99
00
43.76Daphne Jurriëns
Laurens Spoelstra
99
99
2.WS Twente 1WS Twente3:08.363:08.82
Jeanine Westerhof
Rixt Keetman
99
99
48.54Koen van den Assem
Jesse Hendrikse
99
99
3.WS Twente 2WS Twente3:22.173:22.89
Niels Hofmeijer
Sterre van Schravendijk
00
00
48.92Thomas Huisman
Jisca Zilversmit
00
99


<< TOP >>
Programmanr. 18
21-03-2009
4 x 50m vrije slagMinioren 4, 5 en (jongens) 6
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.WS Twente 2WS Twente2:19.132:17.16
JesseDerk v Schravendijk
Luuk ter Mors
97
98
34.00Eva Groenendijk
Hans-Jan Westerhof
98
97
2.De Veene 1De Veene2:26.082:22.10
Mathieu Boers
Gideon Teeuw
98
98
33.89Gijs Hegeman
Natascha Nijsink
97
99
3.WS Twente 1WS Twente2:16.702:24.95
Eva Hagreis
Lisanne van Faassen
98
98
38.67Justin Wiggers
Thomas de Lange
97
97
4.De IJsel 1DZ & PC de IJsel2:31.372:27.20
Menno Brinkman
Tarissa Engbersen
97
98
34.77Pepijn Hillenius
Wilco Nijenhuis
98
98
5.WS Twente 4WS Twente2:36.542:40.16
Demi Moss
Brent Hofmeijer
98
97
37.86Jelmer van de Ven
Anouk Hof
98
98
6.De Veene 2De Veene2:45.902:47.48
Marjon Kuilder
Renske van der Wijngaard
99
98
41.20Marc Louter
Geralda Woolderink
98
98
DISZPC Maarkel 1ZPC Maarkel2:34.40
EA - Te vroeg overgenomen., foute overname 4e zwemmer
Sterre Mooiweer
Mart Eggink
98
98
34.00Martijn Altena
Sybren Kappert
98
98
AFGEMWS Twente 3WS Twente2:27.48
Twan Eenkhoorn, Eva Groenendijk, Eva Hagreis, Marc den Oudsten