Speedo Deel 4
Horst (NED),    29.3.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 2 en 3
29.3.09 - 15:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romy Ewalds                   MOSA~regio             1:51.90 0000164    1:50.44           
          1:50.44
  2. Naomi Driessen                Eszet                  2:34.56 0100704    2:22.22           
          2:22.22
  3. Julia Hietkamp                HZPC                   2:46.80 0001638    2:24.23           
          2:24.23
  4. Samantha Schmidgall           Eszet                       NT 0002154    2:31.73           
          2:31.73
AFGE Lissa van der Beek            Eszet                  2:28.62 0001112                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
29.3.09 - 15:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   HZPC                   1:14.55 9900517    1:13.56           
          1:13.56
  2. Servé Nelissen                RZ                     1:20.47 9900579    1:21.44           
          1:21.44
  3. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:34.17 0000267    1:24.28           
          1:24.28
  4. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   1:32.89 0000263    1:27.07           
          1:27.07
  5. Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)      1:44.60 9900849    1:33.77           
          1:33.77
  6. Rick Delvaux                  MOSA~regio             1:44.30 9901099    1:34.78           
          1:34.78
  7. Giel van Megen                HZPC                   1:40.00 0000265    1:38.74           
          1:38.74
  8. Dimitar Kamnarovski           RZ                          NT 0000593    1:42.96           
          1:42.96
  9. Sander Aerts                  HZPC                   1:38.12 9902045    1:43.41           
          1:43.41
 10. Jort Ottenheim                Eszet                       NT 0000673    2:13.00           
          2:13.00
 11. Nick van Mölken               Eszet                       NT 9901981    2:33.18           
          2:33.18



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
29.3.09 - 15:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sterre Schlicher              RZ                          NT 9901672    3:30.87           
            48.69  3:30.87
  2. Hilde Litjens                 HZPC                        NT 9901156    3:36.45           
            52.64  3:36.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 5
29.3.09 - 15:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michel Henkel                 RZ                     1:46.66 9802301    1:39.63           
          1:39.63
  2. Finn Timmermans               HZPC                   1:45.69 9801961    1:42.20           
          1:42.20
  3. Bart van der Linden           MOSA~regio             1:55.27 9801229    1:48.45           
          1:48.45
  4. Max Peuten                    HZPC                   1:56.28 9800431    1:55.34           
          1:55.34
  5. Jesper Lemmen                 HZPC                   2:14.88 9802319    2:06.89           
          2:06.89
 DIS Pieter Otten                  HZPC                   1:52.18 9800937    1:50.11           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:50.11



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 5
29.3.09 - 16:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:31.76 9802916    1:28.89           
          1:28.89
  2. Rianne Menten                 RZ                     1:41.66 9801162    1:30.92           
          1:30.92
  3. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig   1:35.56 9801362    1:31.46           
          1:31.46
  4. Gina Feenstra                 MOSA~regio             1:39.55 9802798    1:34.48           
          1:34.48
  5. Milou Peeters                 HZPC                   1:42.60 9800668    1:36.34           
          1:36.34
  6. Celine Buijssen               HZPC                   1:40.42 9801484    1:37.82           
          1:37.82
  7. Eva Hietkamp                  HZPC                   1:51.46 9803990    1:38.28           
          1:38.28
  8. Shae Bours                    RZ                          NT 9803982    1:39.94           
          1:39.94
  9. Alette Litjens                HZPC                   1:45.59 9802220    1:40.98           
          1:40.98
 10. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig   1:48.27 9801364    1:41.29           
          1:41.29
 11. Aniek Ketelings               RZ                     1:42.06 9800588    1:42.12           
          1:42.12
 12. Michelle Smeets               Eszet                       NT 9802536    1:45.90           
          1:45.90
 DIS Kiki Reijnders                Noord Limburg(SG)           NT 9803784    2:00.44           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:00.44
  NG Vivian Schraven               MOSA~regio             1:52.81 9804138                      
  NG Nikki Rovers                  RZ                     2:21.35 9802411                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 6
29.3.09 - 16:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:26.94 9700879    1:23.57           
          1:23.57
  2. Ted Wilders                   MOSA~regio             1:27.70 9701177    1:26.04           
          1:26.04
  3. Zjef Nelissen                 RZ                     1:30.01 9701679    1:31.07           
          1:31.07
  4. Jitse Zonneveld               RZ                     1:35.90 9703133    1:37.60           
          1:37.60
  5. Tim Wienhoven                 MOSA~regio             1:54.74 9702199    1:44.30           
          1:44.30
  6. Tim Peeters                   RZ                     1:45.71 9700363    1:45.01           
          1:45.01
  7. Eddie Soruvskis               HZPC                   2:01.92 9702081    2:01.26           
          2:01.26
  8. Tom van Mölken                Eszet                       NT 9702703    2:32.22           
          2:32.22
AFGE Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)      1:49.24 9702287                      
  NG Guus Wolswinkel               RZ                     1:49.33 9701677                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 200m vlinderslag            Meisjes Junioren 1 en 2
29.3.09 - 16:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  HZPC                   3:19.41 9701312    3:03.90           
            38.88  1:25.68  3:03.90
  2. Rianne Mooren                 MOSA~regio             3:27.80 9703018    3:16.11           
            43.50  1:34.93  3:16.11
  3. Denise van der Klij           HZPC                   3:23.69 9600482    3:17.01           
            39.97  1:31.25  3:17.01
  4. Celina Austen                 RZ                     3:26.92 9602056    3:20.19           
            40.82  1:33.28  3:20.19
  5. Ilse Litjens                  HZPC                   3:32.25 9602640    3:22.83           
            44.42  1:36.19  3:22.83
  6. Lotte van Megen               HZPC                   3:50.89 9701376    3:23.41           
          1:36.45  3:23.41
  7. Floor Brouwer                 MOSA~regio             3:29.73 9703012    3:28.05           
            41.12  1:36.07  3:28.05
  8. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)           NT 9700916    3:34.25           
            46.83  1:42.05  3:34.25
  9. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   3:44.70 9602096    3:36.00           
            39.88  1:34.15  3:36.00
 10. Judith Wienen                 MOSA~regio                  NT 9701644    3:42.31           
            48.57  1:46.32  3:42.31
 11. Lieke Seelen                  MOSA~regio             4:05.18 9701642    3:42.99           
            49.07  1:46.65  3:42.99
 12. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   3:54.48 9702664    3:46.85           
            43.65  1:41.46  3:46.85
 13. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)           NT 9701374    4:00.48           
            47.96  1:50.46  4:00.48
 DIS Jessica Hesen                 RZ                     3:28.10 9601194    3:24.66           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            41.78  1:34.68  3:24.66



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 200m vlinderslag            Jongens Junioren 1 en 2
29.3.09 - 16:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Hermans                   HZPC                   2:48.89 9601259    2:42.65           
            34.94  1:16.99  2:42.65
  2. Sam Derks                     HZPC                   3:08.07 9600719    2:57.51           
          1:24.33  2:57.51
  3. Luuk Janssen                  MOSA~regio                  NT 9503497    2:59.77           
            37.62  1:24.59  2:59.77
  4. Sven Brouwer                  MOSA~regio             3:03.33 9504449    3:07.06           
            37.46  1:23.44  3:07.06
 DIS Xavier Wuts                   RZ                          NT 9602661    3:06.90           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            43.57  1:20.02  3:06.90
 DIS Djeremy Hesseling             MOSA~regio             3:20.64 9603197    3:23.07           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            44.65  1:36.99  3:23.07
AFGE Bram in 't Zandt              MOSA~regio             3:15.56 9601257                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 2 en 3
29.3.09 - 16:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romy Ewalds                   MOSA~regio               52.43 0000164      50.29           
 DIS Julia Hietkamp                HZPC                        NT 0001638    1:23.06           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 100m rugslag           Jongens Minioren 2, 3 en 4
29.3.09 - 16:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   HZPC                   1:25.67 9900517    1:24.72           
          1:24.72
  2. Servé Nelissen                RZ                     1:34.10 9900579    1:36.22           
          1:36.22
  3. Rick Delvaux                  MOSA~regio             1:52.98 9901099    1:38.99           
          1:38.99
  4. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   1:54.56 0000263    1:43.11           
          1:43.11
  5. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:45.57 0000267    1:43.42           
            48.21  1:43.42
  6. Giel van Megen                HZPC                   1:53.88 0000265    1:44.96           
          1:44.96
  7. Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)      1:47.92 9900849    1:45.18           
          1:45.18
  8. Sander Aerts                  HZPC                   1:55.26 9902045    1:49.21           
          1:49.21
  9. Jort Ottenheim                Eszet                  2:20.18 0000673    2:16.45           
          2:16.45
 DIS Nick van Mölken               Eszet                       NT 9901981                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., dis RF 
 DIS Dimitar Kamnarovski           RZ                          NT 0000593    1:47.83           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:47.83



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
29.3.09 - 16:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sterre Schlicher              RZ                     1:27.51 9901672    1:28.83           
          1:28.83
  2. Hilde Litjens                 HZPC                   1:31.56 9901156    1:30.96           
          1:30.96
AFGE Amber Vervoort                RZ                     2:13.94 9901188                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
29.3.09 - 16:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Peuten                    HZPC                   1:39.76 9800431    1:36.75           
          1:36.75
  2. Bart van der Linden           MOSA~regio             1:40.02 9801229    1:38.74           
          1:38.74
  3. Michel Henkel                 RZ                     1:46.87 9802301    1:39.28           
          1:39.28
  4. Finn Timmermans               HZPC                   1:46.38 9801961    1:42.22           
          1:42.22
  5. Jesper Lemmen                 HZPC                   1:52.20 9802319    1:51.36           
          1:51.36
  6. Pieter Otten                  HZPC                   1:55.03 9800937    2:00.00           
          2:00.00



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 400m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
29.3.09 - 16:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)           NT 9802916    6:24.21           
            41.20  1:29.53  3:11.31  4:38.16  6:24.21
  2. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig        NT 9801362    6:26.77           
          1:32.56  3:11.81  4:51.78  6:26.77
  3. Celine Buijssen               HZPC                        NT 9801484    6:34.67           
          1:32.76  3:12.88  4:52.68  6:34.67
  4. Shae Bours                    RZ                          NT 9803982    6:43.60           
          1:32.40  3:16.52  5:01.63  6:43.60
  5. Milou Peeters                 HZPC                        NT 9800668    6:44.44           
          1:35.81  3:19.85  5:04.24  6:44.44
  6. Eva Hietkamp                  HZPC                   7:18.53 9803990    6:47.87           
          1:32.82  3:16.54  5:03.82  6:47.87
  7. Gina Feenstra                 MOSA~regio                  NT 9802798    6:52.74           
          1:35.72  3:22.81  5:10.38  6:52.74
  8. Aniek Ketelings               RZ                          NT 9800588    7:05.04           
          1:32.27  3:20.59  5:15.58  7:05.04
  9. Alette Litjens                HZPC                        NT 9802220    7:21.41           
          1:41.38  3:34.32  5:27.22  7:21.41
  NG Vivian Schraven               MOSA~regio                  NT 9804138                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag                 Jongens Minioren 6
29.3.09 - 17:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:16.10 9700879    1:17.30           
          1:17.30
  2. Jitse Zonneveld               RZ                          NT 9703133    1:27.32           
          1:27.32
  3. Ted Wilders                   MOSA~regio             1:30.53 9701177    1:31.50           
          1:31.50
  4. Tim Peeters                   RZ                          NT 9700363    1:42.81           
          1:42.81
  5. Zjef Nelissen                 RZ                          NT 9701679    1:45.33           
          1:45.33
  6. Eddie Soruvskis               HZPC                   2:07.31 9702081    1:59.70           
          1:59.70
 DIS Tim Wienhoven                 MOSA~regio                  NT 9702199    1:51.64           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:51.64
AFGE Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)      2:02.84 9702287                      
  NG Guus Wolswinkel               RZ                          NT 9701677                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Meisjes, 200m rugslag              Meisjes Junioren 1 en 2
29.3.09 - 17:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      2:47.00 9603098    2:44.96           
          1:20.28  2:44.96
  2. Ilse Litjens                  HZPC                   2:53.87 9602640    2:48.76           
          1:22.66  2:48.76
  3. Manon Koster                  HZPC                   2:53.47 9701312    2:50.41           
          1:24.05  2:50.41
  4. Denise van der Klij           HZPC                   2:56.22 9600482    2:54.67           
          1:26.23  2:54.67
  5. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   3:07.65 9702664    3:01.18           
          1:28.53  3:01.18
  6. Floor Brouwer                 MOSA~regio             3:08.25 9703012    3:03.95           
          1:30.23  3:03.95
  7. Rianne Mooren                 MOSA~regio             3:18.80 9703018    3:04.14           
          1:31.60  3:04.14
  8. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   3:08.69 9602096    3:05.03           
          1:28.91  3:05.03
  9. Lotte van Megen               HZPC                   3:18.40 9701376    3:06.21           
          1:30.85  3:06.21
 10. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)           NT 9701374    3:09.14           
          1:33.48  3:09.14
 11. Judith Wienen                 MOSA~regio                  NT 9701644    3:10.26           
          1:34.94  3:10.26
 12. Lieke Seelen                  MOSA~regio             3:16.03 9701642    3:11.00           
          1:35.33  3:11.00
 13. Elke Teunissen                RZ                     3:25.78 9703446    3:19.98           
          1:37.75  3:19.98
 14. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)           NT 9700916    3:23.14           
          1:40.32  3:23.14
 15. Meta v. Duren                 Noord Limburg(SG)           NT 9603014    3:26.09           
          1:40.81  3:26.09
 16. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig        NT 9704548    3:30.96           
          1:43.03  3:30.96
 DIS Karin Strolenberg             Eszet                  4:24.03 9604302                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
  NG Naomi van Soest               Noord Limburg(SG)      4:11.52 9605356                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Jongens, 200m rugslag              Jongens Junioren 1 en 2
29.3.09 - 17:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Janssen                  MOSA~regio             2:45.41 9503497    2:33.62           
          1:15.02  2:33.62
  2. Sem Hermans                   HZPC                   2:38.68 9601259    2:36.88           
          1:17.52  2:36.88
  3. Sam Derks                     HZPC                   2:38.14 9600719    2:37.31           
          1:18.23  2:37.31
  4. Bram in 't Zandt              MOSA~regio                  NT 9601257    2:52.64           
          1:23.04  2:52.64
  5. Sven Brouwer                  MOSA~regio             2:58.62 9504449    2:52.75           
          1:24.84  2:52.75
  6. Kay Thijssen                  HZPC                   2:59.31 9601799    2:56.22           
          1:27.49  2:56.22
  7. Björn Piket                   HZPC                   3:01.62 9602133    2:56.78           
          1:28.21  2:56.78
  8. Xavier Wuts                   RZ                     3:12.05 9602661    2:58.46           
          1:28.35  2:58.46
  9. Djeremy Hesseling             MOSA~regio             3:05.83 9603197    2:59.84           
          1:31.44  2:59.84
 10. Dylan Bos                     HZPC                   3:12.82 9600717    3:10.80           
          1:33.94  3:10.80
 11. Teun van Rens                 HZPC                   3:12.77 9503949    3:12.27           
          1:33.81  3:12.27
 12. Mark Linssen                  HZPC                   3:13.36 9500535    3:13.06           
          1:34.08  3:13.06
AFGE Max Vervoort                  RZ                     3:10.59 9601405                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to hzpc