Speedowedstrijd Deel 1 - ZRO Groep 1
Dordrecht (NED),    11.10.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 12. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6    Nr. 14. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 100m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
11.10.08 - 13:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jens Krijgsman                KZV de Lansingh        1:25.02 9901429    1:22.99           
            37.68  1:22.99
  2. Melvin van Nassau             MNC Dordrecht               NT 9902103    1:46.58           
            48.05  1:46.58
AFGE Liam van Gool                 MNC Dordrecht               NT 0001111                      
AFGE Willem Smit                   MNC Dordrecht               NT 0001113                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 2 en 3
11.10.08 - 13:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike van Dalsen             KZV de Lansingh             NT 0001220    2:01.79           
            59.31  2:01.79
  2. Tatum Reppel                  MNC Dordrecht               NT 0001218    2:02.64           
            57.40  2:02.64
  3. Romee Venneman                Pcg                    2:01.48 0000120    2:07.77           
            59.21  2:07.77
  4. Sofia de Graaf                De Geul                     NT 0100304    2:16.08           
          1:03.74  2:16.08
  5. Zoë van Gool                  MNC Dordrecht          2:26.87 0000964    2:16.32           
          1:03.76  2:16.32
  6. Elaine Kruit                  KZV de Lansingh        2:23.11 0000326    2:22.15           
          1:07.15  2:22.15
  7. Anne van Middelkoop           De Geul                     NT 0001080    2:22.30           
          1:06.18  2:22.30
  8. Esmee Roodenburg              De Geul                     NT 0100040    2:26.73           
          1:06.95  2:26.73
 DIS Nalini Jhinkoe-Rai            KZV de Lansingh             NT 0001222    2:16.52           
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          1:03.43  2:16.52
AFGE Dané van Wijngaarden          De Geul                     NT 0100306                      
AFGE Lisa Korevaar                 Dwf                         NT 0001662                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
11.10.08 - 13:10                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Bougrimov              MNC Dordrecht          1:31.70 9800565    1:30.43           
            43.24  1:30.43
  2. Delano van Reede              Dwf                    1:35.35 9801267    1:35.89           
            45.46  1:35.89
  3. Mitchell van der Tak          KZV de Lansingh        1:36.35 9801373    1:38.52           
            48.47  1:38.52
  4. Koen van Kan                  MNC Dordrecht          1:40.36 9801367    1:41.73           
            50.29  1:41.73
  5. Max Muller                    De Geul                1:41.75 9800347    1:42.39           
            51.29  1:42.39
  6. Max Middelkoop                MNC Dordrecht          1:40.95 9800899    1:45.28           
            49.75  1:45.28
  7. Stijn Geelen                  MNC Dordrecht          1:49.01 9801363    1:45.33           
            52.18  1:45.33
  8. Tom Stehouwer                 De Geul                1:55.36 9801963    1:54.24           
            56.45  1:54.24
  9. Job Kooij                     Pcg                         NT 9802443    1:55.83           
            57.30  1:55.83
 10. Jiddo Marres                  MNC Dordrecht          2:01.35 9801847    2:02.25           
          1:00.02  2:02.25
 DIS Ben Muller                    De Geul                1:42.46 9801281    1:41.03           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            48.22  1:41.03
 DIS Bas van Middelkoop            De Geul                1:38.97 9801279    1:42.99           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            50.55  1:42.99
AFGE Dèvin van Buren               MNC Dordrecht               NT 9801751                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 4
11.10.08 - 13:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Katja Kuijlaars               MNC Dordrecht            45.77 9900016      44.61           
  2. Fabienne IJsselstein          MNC Dordrecht            52.20 9902108      45.42           
  3. Esmeralda van Werkhoven       Pcg                      49.40 9900412      45.82           
  4. Evi Mijnster                  Dwf                      46.16 9900450      47.60           
  5. Isabel van der Boor           MNC Dordrecht            52.99 9900916      50.91           
  6. Ilse Wijnmaalen               Pcg                      49.40 9900940      52.42           
  7. Iva den Haan                  KZV de Lansingh          55.15 9900882      55.36           
  8. Aisha Boelen                  Dwf                      58.64 9900452      59.91           
  9. Rowena van de Moosdijk        MNC Dordrecht          1:12.94 9901436    1:03.59           
 DIS Chémène de Klein              Dwf                    1:00.13 9900448      55.46           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 DIS Kimberly Coenders             KZV de Lansingh        1:05.16 9900880      57.06           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Lieke Ouwerkerk               KZV de Lansingh             NT 9902414    1:01.21           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Rachelle Meivogel             MNC Dordrecht               NT 9902846                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 200m vrije slag                  Jongens Minioren 6
11.10.08 - 13:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yaro Roodenburg               De Geul                3:05.73 9700335    2:59.46           
            40.84  1:26.52  2:59.46
  2. Kevin Kingma                  KZV de Lansingh             NT 9700559    3:16.32           
            44.18  1:35.81  3:16.32
  3. Virgill vd Heij               MNC Dordrecht               NT 9701565    3:18.68           
            41.11  1:34.37  3:18.68
  4. Jeremy Evers                  Pcg                         NT 9701175    3:26.83           
            45.90  1:38.08  3:26.83
  5. Luc Scholtes                  Pcg                         NT 9702453    3:34.06           
            46.22  1:42.90  3:34.06
  6. Nick Molle                    De Geul                3:46.98 9700623    3:37.83           
            46.27  1:47.30  3:37.83
  7. Janus de Vries                De Geul                     NT 9702579    3:41.02           
            47.57  1:44.04  3:41.02
  8. Joran Bakema                  De Geul                     NT 9703663    3:52.07           
            50.36  1:54.36  3:52.07
AFGE Sander Stuy                   Dwf                         NT 9702447                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
11.10.08 - 13:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Busch                     MNC Dordrecht          3:09.67 9801450    3:04.55           
            40.52  3:04.55
  2. Lilly de Wit                  MNC Dordrecht          3:13.40 9803498    3:09.52           
            44.52  1:30.32  3:09.52
  3. Brigitte Sleeking             MNC Dordrecht          3:13.43 9800616    3:10.69           
            43.76  1:31.93  3:10.69
  4. Sabrina de Graaf              De Geul                3:15.56 9801082    3:21.83           
            46.49  1:37.43  3:21.83
  5. Marjan van Heeringen          MNC Dordrecht          3:30.00 9801324    3:24.80           
            48.02  1:40.70  3:24.80
  6. Tessa Bruijgoms               MNC Dordrecht          3:33.88 9801322    3:30.27           
            46.44  1:40.89  3:30.27
  7. Gwendoline Kruit              KZV de Lansingh        3:27.37 9802084    3:32.07           
            47.76  1:43.26  3:32.07
  8. Rosa Smit                     MNC Dordrecht          3:59.71 9801890    3:51.21           
            49.93  3:51.21
  9. Iris van Valen                De Geul                4:05.78 9800496    4:01.27           
            58.99  2:02.49  4:01.27
 10. Merel Schenau                 Pcg                    4:07.25 9800586    4:10.81           
          1:01.53  2:02.04  4:10.81
 DIS Sanne Advocaat                MNC Dordrecht          3:18.11 9801320    3:10.54           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            43.27  1:31.95  3:10.54
AFGE Eva Kelderman                 MNC Dordrecht               NT 9802556                      
AFGE Diane Vink                    De Geul                     NT 9804000                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
11.10.08 - 13:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Duane Wemmers                 MNC Dordrecht          2:22.65 9501397    2:18.77           
            32.12  1:07.77  2:18.77
  2. Jan-Willem den Dunnen         Pcg                    2:22.04 9500883    2:21.87           
            32.55  1:08.43  2:21.87
  3. Joris Kraaijenstein           MNC Dordrecht          2:23.04 9502167    2:21.89           
            32.38  1:08.45  2:21.89
  4. Jesse de Win                  De Geul                2:30.37 9600191    2:25.61           
            31.89  1:09.23  2:25.61
  5. Melvin Prins                  MNC Dordrecht          2:27.57 9500201    2:26.02           
            33.83  1:11.11  2:26.02
  6. Tim Muller                    De Geul                2:30.00 9501019    2:26.36           
            33.25  1:11.39  2:26.36
  7. Jelmar Hillebrink             MNC Dordrecht          2:27.82 9500401    2:26.42           
            33.60  1:11.48  2:26.42
  8. Erik van Lopik                Pcg                    2:31.36 9603419    2:28.19           
            34.11  1:11.24  2:28.19
  9. Mitchel Bom                   KZV de Lansingh        2:44.83 9501945    2:37.49           
            36.24  1:17.02  2:37.49
 10. Bram Schenau                  Pcg                    2:47.50 9501611    2:46.27           
            37.77  1:21.37  2:46.27
 11. Beau Hagenstein               De Geul                3:07.00 9505159    2:50.00           
            38.48  1:21.02  2:50.00
 12. Arno de Bruijn                Dwf                    2:58.27 9504411    2:50.37           
            38.34  1:21.87  2:50.37
 13. Joëll Sadal                   KZV de Lansingh        3:03.90 9601379    3:07.80           
            41.61  1:31.17  3:07.80
 14. Rob van Leeuwen               De Geul                3:14.68 9504585    3:08.20           
            41.82  1:30.57  3:08.20
 15. Dennis Wijngaarden, van       KZV de Lansingh        3:29.80 9602385    3:17.80           
            44.02  1:37.39  3:17.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Junioren 1 en 2
11.10.08 - 13:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Doris Kragten                 Pcg                    2:43.75 9602318    2:39.36           
            36.93  1:19.71  2:39.36
  2. Debby Kraaijeveld             Dwf                    2:49.80 9601358    2:42.26           
            37.04  1:18.54  2:42.26
  3. Julia Mijnster                Dwf                    2:39.03 9602742    2:42.34           
            36.62  1:17.84  2:42.34
  4. Jasmijn Ponssen               MNC Dordrecht          2:56.10 9702020    2:42.67           
            37.45  1:19.45  2:42.67
  5. Laura de Jager                MNC Dordrecht          3:05.29 9702018    2:46.73           
            37.44  1:20.86  2:46.73
  6. Djamari Oetringer             De Geul                2:46.41 9600546    2:47.11           
            37.88  1:20.73  2:47.11
  7. Anne de Heer                  Dwf                    2:57.39 9602736    2:47.76           
            37.82  1:21.20  2:47.76
  8. Lesley Harlaar                MNC Dordrecht          2:55.45 9601650    2:52.33           
            40.28  1:24.89  2:52.33
  9. Janine Elsebos                MNC Dordrecht          3:01.93 9603184    2:53.40           
            39.12  1:23.11  2:53.40
 10. Latona Baart                  De Geul                3:03.13 9700378    2:53.80           
            39.36  1:24.48  2:53.80
 11. Romy Iking                    Pcg                    3:06.18 9700214    2:55.67           
            39.98  1:24.79  2:55.67
 12. Judith de Heer                Dwf                    3:08.69 9602738    2:57.09           
            39.57  1:24.78  2:57.09
 13. Brigitte Schuit               MNC Dordrecht          3:15.07 9702602    2:57.46           
            39.86  1:26.02  2:57.46
 14. Emese Ramstijn                De Geul                3:01.76 9703090    3:01.05           
            40.95  1:27.86  3:01.05
 15. Danique Lauritsen             Pcg                         NT 9702420    3:03.39           
            41.54  1:29.42  3:03.39
 16. Daphne Bikker                 Pcg                    3:20.61 9602316    3:04.53           
            40.87  1:28.09  3:04.53
 17. Rosalie van der Boor          MNC Dordrecht          2:36.74 9702580    3:05.08           
            40.18  1:29.37  3:05.08
 18. Sophia van Maren              De Geul                3:15.03 9701428    3:06.20           
            41.13  1:28.07  3:06.20
 19. Daphne Immerzeel              Pcg                    3:12.15 9600396    3:16.84           
            40.64  1:31.68  3:16.84
 20. Kaileigh van der Berg         KZV de Lansingh        3:53.33 9703272    3:23.48           
            45.35  1:38.73  3:23.48
 21. Anne Duijndam                 De Geul                3:38.61 9603058    3:30.94           
            45.89  1:39.97  3:30.94
 22. Talani Wright                 Pcg                    3:53.86 9703340    3:40.88           
            46.40  1:44.86  3:40.88
NG.Z Vanity Wolff                  KZV de Lansingh        3:32.39 9702484                      
  NG Tessa van Tent                Dwf                    4:16.67 9702224                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 100m rugslag           Jongens Minioren 2, 3 en 4
11.10.08 - 13:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jens Krijgsman                KZV de Lansingh             NT 9901429    1:30.49           
            42.56  1:30.49
  2. Melvin van Nassau             MNC Dordrecht               NT 9902103    1:51.74           
            54.27  1:51.74
AFGE Willem Smit                   MNC Dordrecht               NT 0001113                      
AFGE Liam van Gool                 MNC Dordrecht               NT 0001111                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 2 en 3
11.10.08 - 13:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tatum Reppel                  MNC Dordrecht               NT 0001218    2:00.26           
          2:00.26
  2. Romee Venneman                Pcg                    2:02.23 0000120    2:06.86           
          2:06.86
  3. Zoë van Gool                  MNC Dordrecht               NT 0000964    2:11.78           
          2:11.78
  4. Sofia de Graaf                De Geul                     NT 0100304    2:20.54           
          2:20.54
 DIS Esmee Roodenburg              De Geul                     NT 0100040    2:20.45           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:20.45
 DIS Anne van Middelkoop           De Geul                     NT 0001080    2:27.75           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:27.75
 DIS Maaike van Dalsen             KZV de Lansingh        2:26.72 0001220    2:29.64           
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
          2:29.64
 DIS Elaine Kruit                  KZV de Lansingh        2:18.04 0000326    2:32.23           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:32.23
AFGE Dané van Wijngaarden          De Geul                     NT 0100306                      
AFGE Lisa Korevaar                 Dwf                         NT 0001662                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
11.10.08 - 13:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Bougrimov              MNC Dordrecht          1:20.34 9800565    1:20.45           
            38.33  1:20.45
  2. Ben Muller                    De Geul                1:27.18 9801281    1:24.81           
            38.11  1:24.81
  3. Delano van Reede              Dwf                    1:23.95 9801267    1:25.14           
            38.50  1:25.14
  4. Max Muller                    De Geul                1:26.34 9800347    1:25.38           
            40.38  1:25.38
  5. Bas van Middelkoop            De Geul                1:24.43 9801279    1:25.42           
            41.74  1:25.42
  6. Mitchell van der Tak          KZV de Lansingh        1:24.33 9801373    1:26.58           
            39.39  1:26.58
  7. Max Middelkoop                MNC Dordrecht               NT 9800899    1:32.19           
            42.64  1:32.19
  8. Koen van Kan                  MNC Dordrecht          1:36.66 9801367    1:32.89           
            45.07  1:32.89
  9. Stijn Geelen                  MNC Dordrecht          1:38.64 9801363    1:35.18           
            44.49  1:35.18
 10. Tom Stehouwer                 De Geul                     NT 9801963    1:41.90           
            47.87  1:41.90
 11. Job Kooij                     Pcg                    1:36.66 9802443    1:43.35           
            47.09  1:43.35
 12. Jiddo Marres                  MNC Dordrecht               NT 9801847    1:56.55           
            52.86  1:56.55
AFGE Dèvin van Buren               MNC Dordrecht          1:41.76 9801751                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
11.10.08 - 14:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Katja Kuijlaars               MNC Dordrecht          1:46.20 9900016    1:44.71           
            48.68  1:44.71
  2. Fabienne IJsselstein          MNC Dordrecht               NT 9902108    1:48.90           
            51.33  1:48.90
  3. Rowena van de Moosdijk        MNC Dordrecht          1:59.79 9901436    1:53.67           
            51.10  1:53.67
  4. Isabel van der Boor           MNC Dordrecht          1:50.11 9900916    1:53.75           
            54.78  1:53.75
  5. Kimberly Coenders             KZV de Lansingh        2:00.52 9900880    1:53.96           
            52.89  1:53.96
  6. Chémène de Klein              Dwf                    1:53.40 9900448    1:54.65           
            54.46  1:54.65
  7. Evi Mijnster                  Dwf                    1:55.29 9900450    1:55.31           
            55.67  1:55.31
  8. Esmeralda van Werkhoven       Pcg                    1:56.68 9900412    2:02.35           
            55.70  2:02.35
  9. Lieke Ouwerkerk               KZV de Lansingh             NT 9902414    2:08.68           
          1:00.02  2:08.68
 10. Iva den Haan                  KZV de Lansingh        2:08.18 9900882    2:11.45           
          1:02.45  2:11.45
 11. Ilse Wijnmaalen               Pcg                    2:14.41 9900940    2:15.02           
          1:03.02  2:15.02
 12. Aisha Boelen                  Dwf                    2:15.25 9900452    2:15.35           
          1:03.91  2:15.35
AFGE Rachelle Meivogel             MNC Dordrecht               NT 9902846                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 6
11.10.08 - 14:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yaro Roodenburg               De Geul                1:31.26 9700335    1:35.74           
          1:35.74
  2. Virgill vd Heij               MNC Dordrecht          1:39.81 9701565    1:41.65           
          1:41.65
  3. Kevin Kingma                  KZV de Lansingh        1:40.80 9700559    1:43.27           
          1:43.27
  4. Jeremy Evers                  Pcg                    1:42.23 9701175    1:49.58           
          1:49.58
  5. Janus de Vries                De Geul                1:56.70 9702579    1:49.59           
          1:49.59
  6. Nick Molle                    De Geul                1:47.78 9700623    1:49.86           
          1:49.86
  7. Luc Scholtes                  Pcg                    1:53.62 9702453    1:53.07           
          1:53.07
  8. Joran Bakema                  De Geul                     NT 9703663    1:59.60           
          1:59.60
AFGE Sander Stuy                   Dwf                    1:47.96 9702447                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
11.10.08 - 14:10                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brigitte Sleeking             MNC Dordrecht          1:16.71 9800616    1:15.34           
            36.10  1:15.34
  2. Kim Busch                     MNC Dordrecht          1:15.36 9801450    1:17.09           
            36.84  1:17.09
  3. Sanne Advocaat                MNC Dordrecht          1:20.18 9801320    1:17.15           
            37.49  1:17.15
  4. Lilly de Wit                  MNC Dordrecht          1:22.14 9803498    1:19.73           
            38.11  1:19.73
  5. Sabrina de Graaf              De Geul                1:20.58 9801082    1:21.35           
          1:21.35
  6. Tessa Bruijgoms               MNC Dordrecht          1:27.09 9801322    1:24.51           
            39.89  1:24.51
  7. Marjan van Heeringen          MNC Dordrecht          1:26.54 9801324    1:27.36           
            39.24  1:27.36
  8. Gwendoline Kruit              KZV de Lansingh        1:26.42 9802084    1:29.54           
            39.79  1:29.54
  9. Rosa Smit                     MNC Dordrecht          1:44.60 9801890    1:42.24           
            47.08  1:42.24
 10. Iris van Valen                De Geul                1:45.02 9800496    1:44.59           
            48.93  1:44.59
 11. Merel Schenau                 Pcg                    1:46.27 9800586    1:49.12           
            50.80  1:49.12
 12. Amy 't Mannetje               KZV de Lansingh        1:49.17 9803260    1:52.85           
            52.62  1:52.85
 13. Yenai Jhinkoe-Rai             KZV de Lansingh             NT 9803594    2:12.42           
            59.64  2:12.42
AFGE Eva Kelderman                 MNC Dordrecht          1:52.21 9802556                      
AFGE Diane Vink                    De Geul                     NT 9804000                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 200m schoolslag             Jongens Junioren 1 en 2
11.10.08 - 14:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joris Kraaijenstein           MNC Dordrecht          2:57.43 9502167    2:50.15           
            38.49  1:22.30  2:50.15
  2. Duane Wemmers                 MNC Dordrecht          3:05.61 9501397    2:58.91           
            40.54  1:25.29  2:58.91
  3. Jesse de Win                  De Geul                     NT 9600191    3:09.25           
            41.25  1:30.72  3:09.25
  4. Jelmar Hillebrink             MNC Dordrecht          3:21.96 9500401    3:12.86           
            43.48  1:32.76  3:12.86
  5. Tim Muller                    De Geul                3:30.89 9501019    3:15.16           
            43.54  1:33.23  3:15.16
  6. Erik van Lopik                Pcg                    3:27.16 9603419    3:15.62           
            44.28  1:34.86  3:15.62
  7. Melvin Prins                  MNC Dordrecht          3:16.74 9500201    3:17.49           
            42.46  1:31.43  3:17.49
  8. Jan-Willem den Dunnen         Pcg                    3:21.91 9500883    3:19.71           
            44.02  1:35.27  3:19.71
  9. Mitchel Bom                   KZV de Lansingh        3:23.61 9501945    3:22.40           
            45.07  1:36.64  3:22.40
 10. Rob van Leeuwen               De Geul                3:49.49 9504585    3:43.86           
            51.86  1:51.85  3:43.86
 11. Dennis Wijngaarden, van       KZV de Lansingh             NT 9602385    3:54.24           
            54.22  1:57.22  3:54.24
 12. Joëll Sadal                   KZV de Lansingh             NT 9601379    4:01.45           
            54.51  1:57.63  4:01.45
 DIS Beau Hagenstein               De Geul                3:53.38 9505159    3:38.20           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
            47.78  1:44.44  3:38.20
 DIS Arno de Bruijn                Dwf                    3:53.08 9504411    3:38.52           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            50.05  3:38.52
 DIS Bram Schenau                  Pcg                    3:43.03 9501611    3:43.86           
        SQ - De eerste slag na start/keerpunt na een dolfijnbeenslag geen schoolslagbeenslag gemaakt., SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            51.11  1:49.11  3:43.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 200m schoolslag             Meisjes Junioren 1 en 2
11.10.08 - 14:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lesley Harlaar                MNC Dordrecht          3:06.66 9601650    3:03.99           
            43.02  1:29.89  3:03.99
  2. Jasmijn Ponssen               MNC Dordrecht               NT 9702020    3:22.00           
            48.65  1:43.82  3:22.00
  3. Julia Mijnster                Dwf                    3:21.10 9602742    3:22.50           
            46.18  1:38.14  3:22.50
  4. Anne de Heer                  Dwf                    3:26.06 9602736    3:23.48           
            45.26  1:38.19  3:23.48
  5. Djamari Oetringer             De Geul                3:25.20 9600546    3:23.87           
            47.42  1:40.00  3:23.87
  6. Doris Kragten                 Pcg                    3:24.58 9602318    3:24.40           
            46.46  1:39.24  3:24.40
  7. Judith de Heer                Dwf                    3:27.80 9602738    3:24.66           
            45.79  1:38.85  3:24.66
  8. Janine Elsebos                MNC Dordrecht          3:49.85 9603184    3:30.46           
            48.21  1:42.08  3:30.46
  9. Debby Kraaijeveld             Dwf                    3:34.89 9601358    3:31.96           
            46.57  1:40.74  3:31.96
 10. Rosalie van der Boor          MNC Dordrecht               NT 9702580    3:38.64           
            50.74  1:46.53  3:38.64
 11. Laura de Jager                MNC Dordrecht               NT 9702018    3:38.86           
            50.45  1:46.98  3:38.86
 12. Danique Lauritsen             Pcg                         NT 9702420    3:41.07           
            51.16  1:47.57  3:41.07
 13. Sophia van Maren              De Geul                     NT 9701428    3:48.18           
            53.76  1:52.44  3:48.18
 14. Latona Baart                  De Geul                     NT 9700378    3:48.26           
            52.02  1:51.51  3:48.26
 15. Daphne Immerzeel              Pcg                    3:46.75 9600396    3:50.57           
            50.32  1:49.80  3:50.57
 16. Anne Duijndam                 De Geul                4:10.56 9603058    3:51.83           
            51.90  1:52.08  3:51.83
 17. Daphne Bikker                 Pcg                    4:12.20 9602316    3:57.77           
            54.55  1:54.02  3:57.77
 18. Emese Ramstijn                De Geul                     NT 9703090    4:00.24           
            55.90  1:59.18  4:00.24
 19. Brigitte Schuit               MNC Dordrecht               NT 9702602    4:01.00           
            55.26  1:57.04  4:01.00
 20. Kaileigh van der Berg         KZV de Lansingh             NT 9703272    4:09.31           
            55.84  2:00.31  4:09.31
 DIS Romy Iking                    Pcg                         NT 9700214    3:45.34           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
            51.78  1:49.07  3:45.34
 DIS Talani Wright                 Pcg                         NT 9703340    4:03.86           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
            55.09  1:59.07  4:03.86
NG.Z Vanity Wolff                  KZV de Lansingh             NT 9702484                      
  NG Tessa van Tent                Dwf                         NT 9702224                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Lansingh