Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag  Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 5. Heren, 400m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 13. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 20. Jongens, 100m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 24. Heren, 50m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag  Heren Senioren Open


B-C competitie deel 1 04-10-2009
Oostburg, 4.10.2009


Programmanr. 2
4.10.09 - 14:30
Meisjes, 4 x 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Koewacht 1Koewacht4:40.204:36.24
Sophie Bonte
Simone de Rijcke
96
96
31.501:06.71Kelly Bergez
Larissa Gelderland
96
96
2.Scheldestroom 1Scheldestroom5:07.835:06.65
Vicky Vermeire
Romy van den Abeele
96
97
34.621:13.38Laura Hermans
Lore van Riel
96
97
3.De Schelde 1De Schelde5:02.325:07.27
Sophie van Bolderik
Amke Bruijnzeel
97
97
34.761:12.34Tessa Eijkman
Maaike Pladdet
97
97
4.Koewacht 2Koewacht5:15.885:28.56
Charlotte Bral
Nadine Koster
96
97
33.641:10.18Michelle de Rijcke
Sabine Menu
96
97
5.Scheldestroom 2Scheldestroom6:50.266:20.55
Amber Geelen
Nienke Dierikx
97
98
39.581:22.66Melloney Temmerman
Nicole Thomaes
97
98


<< TOP >>
Programmanr. 3
4.10.09 - 14:40
Alle, 4 x 50m wisselslagMix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Schelde 1De Schelde2:42.892:40.38
Elise de Kwaadsteniet
Claudia de Buck
98
98
42.26Gideon van Ee
Jomme Bruijnzeel
98
99
2.Scheldestroom 1Scheldestroom2:48.642:43.38
Manon Aerssens
Michael Vrolijk
99
99
38.90Manon Scherbeijn
Ruben de Kraker
98
98
3.Koewacht 1Koewacht3:01.213:02.53
Nicky Bergez
Kelly Dimkos
99
00
43.46Arjen Hiel
Romy Bonte
98
98
4.Scheldestroom 2Scheldestroom3:12.713:05.06
Daniël Waterman
Martijn de Jong
98
00
47.36Valerie Klaaijsen
Inge van Doeselaar
99
99
5.Koewacht 2Koewacht3:16.203:05.81
Jurgen Hiel
Lynn Mariman
99
99
47.74Imke Bun
Thijmen van de Beek
98
99
6.Scheldestroom 3Scheldestroom3:35.483:40.89
Laura Thomaes
Luc Smoorenburg
98
98
47.75Marenne Huigh
Twan Kerkhof
99
98


<< TOP >>
Programmanr. 4
4.10.09 - 14:40
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


PltsNaamVerenigingIn.tijdStartnr.Eindtijd50m100m
1.Josje van HouwelingenDe Schelde1:19.8590016061:21.1438.451:21.14
2.Ryan VerplankeScheldestroom1:16.9177006961:21.5438.181:21.54
3.Eline NijskensKoewacht1:20.4288031941:24.4640.161:24.46
4.Naomi GelderlandKoewacht1:20.1490052761:25.50FJ 140.841:25.50
5.Anouk MeesenKoewacht1:20.5189028281:25.50FJ 240.381:25.50
6.Marlinda EggermontScheldestroom1:25.7585008041:26.451:26.45
7.Veronique VasseurScheldestroom1:29.6183020261:30.4242.421:30.42
8.Lieke BeezemerDe Schelde1:25.9291001521:30.9942.261:30.99
9.Lisanne de JongDe Schelde1:28.9789020821:33.5443.091:33.54
10.Evelyn VerplankeScheldestroom1:32.7481015701:35.9645.501:35.96
11.Xantina Romkes-le ClercqKoewacht1:40.0394038461:37.6445.841:37.64
12.Talitha Romkes-le ClercqKoewacht1:35.2191043101:38.6546.201:38.65
13.Dorien VasseurScheldestroom1:36.7387041641:39.9847.341:39.98
14.Simone de RijckeKoewacht1:41.5196034521:40.3847.931:40.38
15.Michelle de RijckeKoewacht1:41.5196034221:40.9247.371:40.92
16.Tessy BlockKoewacht1:47.4696055401:47.1050.011:47.10
17.Rowena BlockKoewacht1:55.3896055381:50.7751.721:50.77
18.Sabine MenuKoewacht1:54.7597006761:51.5252.861:51.52
19.Romy VerschurenKoewacht2:00.3798010101:56.7554.191:56.75
20.Kelsey van de BroekeKoewacht1:55.9596039381:56.93FJ 154.771:56.93
21.Milou BogaertKoewacht1:56.6496054261:56.93FJ 254.211:56.93
22.Daniela ZegersKoewacht2:02.3698031941:57.3353.451:57.33
23.Indra GoossenKoewacht2:02.9497039621:58.1457.271:58.14
AFGEMSelina DimkosKoewacht1:48.329702458
AFGEMMeike MisseghersKoewacht2:00.329803192
AFGEMSanne van HamKoewacht1:41.549602964


<< TOP >>
Programmanr. 5
4.10.09 - 14:55
Heren, 400m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Kevin HondsmerkDe Schelde4:17.9088015011:00.602:05.244:16.25
2.Niels SuyDe Schelde4:33.3693029671:03.192:11.964:32.19
3.Roderick van DoeselaarKoewacht4:34.1692002611:04.362:15.804:41.06
4.Vincent KeijmelScheldestroom4:51.4291011691:05.682:19.444:52.28
5.Robin DellaertScheldestroom5:02.1388007451:09.662:25.564:58.53
6.Arno van den BergheKoewacht4:43.0071014571:08.202:23.735:02.23
7.Davy HermansScheldestroom4:59.7391039131:07.072:22.255:02.53
8.Martijn EggermontScheldestroom5:28.4182003951:11.272:29.005:13.07
9.Joris BoekhorstScheldestroom5:09.6591001631:12.832:35.485:23.74
10.Dennis EggermontScheldestroom5:38.7875002251:16.422:45.555:56.63


<< TOP >>
Programmanr. 6
4.10.09 - 15:05
Dames, 100m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


PltsNaamVerenigingIn.tijdStartnr.Eindtijd50m100m
1.Larissa GelderlandKoewacht1:17.8896004761:16.6837.561:16.68
2.Charlotte BralKoewacht1:18.3696002581:17.2738.081:17.27
3.Willemijn VerhelstDe Schelde1:20.1994053941:18.4438.121:18.44
4.Manon BooneDe Schelde1:18.3293042381:19.5538.421:19.55
5.Nicky VanhijfteScheldestroom1:20.3192018061:21.1040.421:21.10
6.Kirsten de BoevereScheldestroom1:19.6193000821:24.0640.681:24.06
7.Pauline RootsaertScheldestroom1:20.9692056041:24.7440.981:24.74
8.Tessa KarelsScheldestroom1:24.6694015201:25.6840.931:25.68
9.Bianca de PooterDe Schelde1:25.5792027381:27.2241.931:27.22
10.Ilona VrolijkScheldestroom1:40.0995007961:35.9847.581:35.98
AFGEMJanneke van de PoeleKoewacht1:24.969301128


<< TOP >>
Programmanr. 7
4.10.09 - 15:10
Jongens, 200m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Bas van HouwelingenDe Schelde2:36.27920056333.101:12.082:33.77
2.Christoph BralKoewacht2:41.19920239134.511:15.382:41.26
3.Tristan LoofDe Schelde2:49.52920414737.631:21.182:51.63
4.Robin HermansScheldestroom2:56.50940098739.441:23.052:54.21
5.Ivar Jansen v RosendaalDe Schelde3:18.91920333537.061:22.963:01.18
6.Mark LegtersDe Schelde3:07.03930336141.151:27.753:05.42
7.Aaron v d BroekeKoewacht3:39.08930615542.091:30.413:13.05
8.Joris van BunderKoewacht3:14.97930238142.211:33.763:21.10
9.Ivan DellaertScheldestroom3:42.31940099148.141:44.143:37.06
DISSander BoidinScheldestroom2:41.70920011136.421:18.172:50.35
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 8
4.10.09 - 15:20
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Rody VanhijfteScheldestroom2:27.65940080633.991:11.072:26.26
2.Sophie BonteKoewacht2:31.54960097633.941:11.752:29.20
3.Rani RootsaertScheldestroom2:34.65950129834.861:13.442:33.22
4.Kelly BergezKoewacht2:34.24960313234.751:13.302:36.29
5.Anouk MolewijkDe Schelde2:37.17950191634.641:13.062:36.45
6.Eline van der WerfDe Schelde2:49.68940426034.831:15.882:45.35
7.Xantina Romkes-le ClercqKoewacht2:51.23940384636.601:18.112:46.86
8.Anouk BronScheldestroom2:50.84950321236.261:19.162:49.98
9.Dunya LuteijnDe Schelde2:44.58940404037.321:18.862:51.38
10.Nadia van de WoestijneScheldestroom2:58.36950608038.951:23.522:52.15


<< TOP >>
Programmanr. 9
4.10.09 - 15:25
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


PltsNaamVerenigingIn.tijdStartnr.Eindtijd50m100m
1.Richard OskamDe Schelde1:22.3694021191:20.5437.981:20.54
2.Sjoerd van de PoeleKoewacht1:20.8795002651:20.9638.291:20.96
3.Gijs ManhaveDe Schelde1:29.8294031991:22.4238.551:22.42
4.Laurens WesterweeleScheldestroom1:28.5694024391:25.6139.281:25.61
5.Christian de DieDe Schelde1:25.9995016351:26.9641.121:26.96
6.Cas van VorstenbosDe Schelde1:37.5794032411:27.5041.301:27.50
7.Dylan van OpdurpKoewacht1:27.0894024371:28.6441.521:28.64
8.Karsten van AsselKoewacht1:33.2695015371:30.0342.551:30.03
9.Yoshua RijkScheldestroom1:40.5495024071:30.7542.251:30.75
10.Mariano KamoenKoewacht1:32.4796005591:33.9643.641:33.96
11.Arjen HielKoewacht1:36.8798010231:40.3346.201:40.33
12.Ryan VerschurenKoewacht1:43.2895029791:40.6947.051:40.69
13.Enrique van OpdurpKoewacht1:40.7197001611:41.0847.151:41.08
14.Bas SmoorenburgScheldestroom1:49.3497041911:50.2553.111:50.25
DISThijs de VriesScheldestroom1:28.7695024091:28.7141.481:28.71
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISBart VermeulenKoewacht1:45.4796034611:39.6847.321:39.68
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISBas GoossenKoewacht1:47.6095019551:47.3650.731:47.36
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
AFGEMTim TottéScheldestroom2:04.899501687
AFGEMNiek van HeeschKoewacht1:50.809802141


<< TOP >>
Programmanr. 10
4.10.09 - 15:35
Dames, 50m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Josje van HouwelingenDe Schelde30.80900160631.80
2.Marlinda EggermontScheldestroom34.30850080434.36
3.Ryan VerplankeScheldestroom33.44770069634.42
4.Sabine van WaesKoewacht36.25850313636.80
5.Sabina van DoeselaarKoewacht36.90890096236.85
6.Emelie BralKoewacht36.18910043037.82
7.Anouk MeesenKoewacht36.73890282838.18
8.Lieke BeezemerDe Schelde36.64910015238.26
8.Lisanne de JongDe Schelde37.02890208238.26
10.Evelyn VerplankeScheldestroom38.05810157039.26
11.Veronique VasseurScheldestroom41.20830202641.09
12.Josine van DorsselaerKoewacht41.62880104041.18
13.Talitha Romkes-le ClercqKoewacht40.02910431041.93
14.Dorien VasseurScheldestroom42.81870416443.40
15.Michelle de RijckeKoewacht48.14960342244.99
16.Milou BogaertKoewacht56.32960542650.08
17.Sabine MenuKoewacht50.70970067653.05
18.Tessy BlockKoewacht53.86960554054.00
19.Indra GoossenKoewacht57.84970396258.24


<< TOP >>
Programmanr. 11
4.10.09 - 15:40
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


PltsNaamVerenigingIn.tijdStartnr.Eindtijd50m100m
1.Roderick van DoeselaarKoewacht1:04.7392002611:03.851:03.85
2.Tommy van OvermeerenDe Schelde1:03.4084028871:03.971:03.97
3.Erwin van BovenDe Schelde1:04.7085003431:04.071:04.07
4.Niels SuyDe Schelde1:09.1793029671:07.381:07.38
5.Cees van HouwelingenDe Schelde1:06.1763003511:07.991:07.99
6.Davy HermansScheldestroom1:07.6291039131:11.651:11.65
7.Martijn EggermontScheldestroom1:12.7082003951:12.271:12.27
8.Ruud HamelinkKoewacht1:12.3877003891:13.871:13.87
9.Arno van den BergheKoewachtNT71014571:14.221:14.22
10.Robin DellaertScheldestroom1:10.3288007451:14.311:14.31
11.Vincent KeijmelScheldestroom1:14.0791011691:14.901:14.90
12.Joris BoekhorstScheldestroom1:12.5591001631:15.691:15.69
13.Dennis EggermontScheldestroom1:15.0375002251:17.381:17.38
14.Laurens WesterweeleScheldestroom1:17.8494024391:29.581:29.58
15.Didier StrijdonkKoewacht1:32.2691073891:34.391:34.39
AFGEMBert van WaesKoewacht1:07.557801179


<< TOP >>
Programmanr. 12
4.10.09 - 15:50
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


PltsNaamVerenigingIn.tijdStartnr.Eindtijd50m100m
1.Amke BruijnzeelDe Schelde1:45.2597011781:27.1439.191:27.14
2.Laura HermansScheldestroom1:34.9996006581:27.9640.561:27.96
3.Tessa EijkmanDe Schelde1:29.8197023161:28.3240.931:28.32
4.Sophie van BolderikDe Schelde1:42.5697023141:29.9041.621:29.90
5.Vicky VermeireScheldestroom1:33.7496006601:31.7539.881:31.75
6.Maaike PladdetDe Schelde2:17.5197032081:37.3243.341:37.32
7.Lore van RielScheldestroom1:35.9397010941:37.7443.581:37.74
8.Simone de RijckeKoewacht1:44.0796034521:39.9444.941:39.94
9.Romy van den AbeeleScheldestroom1:56.9297010981:40.6443.991:40.64
10.Nadine KosterKoewacht2:01.1497018981:41.2143.501:41.21
11.Amber GeelenScheldestroom2:07.1897041561:50.7746.811:50.77
12.Melloney TemmermanScheldestroom2:11.2597032121:54.8452.491:54.84
13.Nienke DierikxScheldestroom2:26.4898028982:21.771:03.442:21.77
AFGEMAnnemiek TottéScheldestroom2:50.549702178
AFGEMSelina DimkosKoewacht1:56.129702458
AFGEMFemke HielKoewacht1:28.119604014
AFGEMSanne van HamKoewachtNT9602964


<< TOP >>
Programmanr. 13
4.10.09 - 15:55
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Bjorn ScherbeijnScheldestroom2:31.73960034932.391:09.442:23.49
2.Thom AllonsiusDe ScheldeNT970235541.591:26.402:55.80
3.Rik VanhijfteScheldestroom3:10.00960064345.051:31.893:05.39
4.Thomas de VosDe Schelde3:16.63960261343.471:32.473:10.88
5.Max EngelenScheldestroom3:23.19960117945.381:33.863:11.02
6.Quinten de PutterDe ScheldeNT970267545.891:35.423:14.78
7.Carlo FieretScheldestroomNT970115947.891:39.403:21.12
8.Vincent de VosDe ScheldeNT970305149.791:43.093:27.64
DISLuka JaksicDe Schelde3:05.89960226741.491:28.053:00.29
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 14
4.10.09 - 16:05
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


PltsNaamVerenigingIn.tijdStartnr.Eindtijd50m100m
1.Mariano KamoenKoewacht1:27.3896005591:26.2042.141:26.20
2.Enrique van OpdurpKoewacht1:27.8397001611:26.9041.991:26.90
3.Bart VermeulenKoewacht1:37.4096034611:30.9244.971:30.92
4.Twan KerkhofScheldestroomNT98035111:50.83FJ 154.111:50.83
5.Bas SmoorenburgScheldestroomNT97041911:50.83FJ 255.801:50.83


<< TOP >>
Programmanr. 15
4.10.09 - 16:05
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Manon AerssensScheldestroom36.31990029434.44
2.Valerie KlaaijsenScheldestroom39.99990298836.10
3.Claudia de BuckDe Schelde36.47980181036.11
4.Manon ScherbeijnScheldestroom37.72980011437.11
5.Elise de KwaadstenietDe Schelde38.13980236637.12
5.Romy BonteKoewacht38.59980042637.12
7.Imke BunKoewacht43.15980143238.44
8.Meike RomeijnsenDe Schelde39.24990168238.66
9.Charlotte AllonsiusDe Schelde41.75990197641.96
10.Inge van DoeselaarScheldestroom45.67990029243.89
11.Kelly DimkosKoewacht45.74000116644.57
12.Marenne HuighScheldestroom47.90990085244.98
13.Nicole ThomaesScheldestroom46.90980106045.51
14.Lynn MarimanKoewacht44.92990019445.82
15.Romy VerschurenKoewacht50.70980101046.59
16.Laura ThomaesScheldestroom49.16980096247.15
17.Anouk EngelenScheldestroom48.68990171647.25
18.Naomi EsselingScheldestroom51.15000066248.01
19.Laura ValentKoewacht45.70990059848.12
20.Crisha de VisserKoewachtNT990365448.48
21.Daniela ZegersKoewacht50.99980319448.64
22.Daisy BlockKoewacht1:01.84990349650.26
23.Kiki GeelenScheldestroom56.92990171451.38
24.Manon van de WoestijneScheldestroom49.40990212052.06
25.Romy de BakkerKoewachtNT000239055.52
26.Annabel BoeckhoutScheldestroom1:06.4900006601:01.26
AFGEMMaartje LiepertScheldestroom1:01.980001882
AFGEMFelicia GroenewoldDe Schelde37.119803240
AFGEMBritt de BruijnScheldestroom1:03.980002126
AFGEMManon MolewijkDe Schelde35.609801812
AFGEMNathalie WeermannKoewacht1:11.159903498
AFGEMMeike MisseghersKoewacht55.789803192


<< TOP >>
Programmanr. 16
4.10.09 - 16:15
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


PltsNaamVerenigingIn.tijdStartnr.Eindtijd50m100m
1.Gideon van EeDe Schelde1:26.8998012251:22.481:22.48
2.Jomme BruijnzeelDe Schelde1:29.4299007551:29.091:29.09
3.Ruben de KrakerScheldestroom1:38.0798006391:33.771:33.77
4.Nicky BergezKoewacht1:40.2299005151:33.871:33.87
5.Michael VrolijkScheldestroom1:39.7399005051:38.421:38.42
6.Arjen HielKoewacht1:44.8598010231:39.781:39.78
7.Nick SoetmulderDe ScheldeNT98024031:41.231:41.23
8.Jurgen HielKoewacht1:55.5299002831:42.991:42.99
9.Romano de BruijneDe ScheldeNT98024171:43.561:43.56
10.Thijmen van de BeekKoewacht1:46.2299010751:45.621:45.62
11.Daniël WatermanScheldestroom1:50.1798013371:47.471:47.47
DISJacek LemieszkaDe Schelde1:40.519901377
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISMartijn de JongScheldestroom1:50.2900007171:50.991:50.99
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISLuc SmoorenburgScheldestroomNT98037112:30.362:30.36
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISTom VermeulenKoewachtNT99014792:41.012:41.01
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMArjan BoonmanKoewachtNT0000715
AFGEMDaan van HamKoewachtNT0000179
AFGEMNiek van HeeschKoewachtNT9802141


<< TOP >>
Programmanr. 17
4.10.09 - 16:20
Dames, 400m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Josje van HouwelingenDe Schelde4:55.2890016061:05.712:17.364:43.69
2.Marlinda EggermontScheldestroom5:04.0685008041:07.612:23.995:06.05
3.Ryan VerplankeScheldestroom5:04.2977006961:11.552:29.565:10.96
4.Eline NijskensKoewacht5:14.3388031941:14.462:34.225:17.43
5.Naomi GelderlandKoewacht5:00.6490052761:12.742:32.525:23.40
6.Anouk MeesenKoewacht5:19.7589028281:16.202:38.395:28.46
7.Sabine van WaesKoewacht5:13.0085031361:19.932:33.735:30.58
8.Lieke BeezemerDe Schelde5:23.2591001521:17.252:42.915:36.80
9.Sabina van DoeselaarKoewacht5:25.6489009621:18.792:44.425:42.77
10.Veronique VasseurScheldestroom5:39.4183020261:19.122:46.625:45.51
11.Evelyn VerplankeScheldestroom5:47.3581015701:22.612:53.636:00.04
12.Dorien VasseurScheldestroom6:21.1887041641:28.813:09.686:28.07


<< TOP >>
Programmanr. 18
4.10.09 - 16:35
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


PltsNaamVerenigingIn.tijdStartnr.Eindtijd50m100m
1.Kevin HondsmerkDe Schelde1:05.3288015011:09.5332.851:09.53
2.Tommy van OvermeerenDe Schelde1:08.5884028871:10.0733.261:10.07
3.Erwin van BovenDe Schelde1:13.2685003431:14.1434.291:14.14
4.Cees van HouwelingenDe Schelde1:12.1263003511:15.0735.431:15.07
5.Roderick van DoeselaarKoewacht1:16.4192002611:17.5637.031:17.56
6.Ruud HamelinkKoewacht1:19.6677003891:19.9637.851:19.96
7.Davy HermansScheldestroom1:17.3591039131:24.5037.661:24.50
8.Robin DellaertScheldestroom1:20.5888007451:24.5839.081:24.58
9.Joris BoekhorstScheldestroom1:21.2091001631:25.5140.351:25.51
10.Vincent KeijmelScheldestroom1:24.2691011691:26.1639.861:26.16
11.Dennis EggermontScheldestroom1:26.3575002251:29.5641.821:29.56
12.Martijn EggermontScheldestroom1:26.1582003951:29.8241.211:29.82
13.Rik VanhijfteScheldestroom1:36.2396006431:34.5444.481:34.54
14.Didier StrijdonkKoewacht1:37.4391073891:42.9747.091:42.97
15.Carlo FieretScheldestroom1:42.9997011591:52.1653.451:52.16
16.Max EngelenScheldestroom1:49.1196011791:54.7554.141:54.75
AFGEMBert van WaesKoewacht1:21.467801179


<< TOP >>
Programmanr. 19
4.10.09 - 16:40
Dames, 200m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Willemijn VerhelstDe Schelde3:03.01940539440.931:28.263:05.09
2.Charlotte BralKoewacht3:11.749600258FJ 142.261:30.223:06.79
3.Larissa GelderlandKoewacht3:01.579600476FJ 240.811:29.183:06.79
4.Nicky VanhijfteScheldestroom3:13.23920180643.681:31.643:09.08
5.Bianca de PooterDe Schelde3:13.68920273844.071:35.223:19.15
6.Kirsten de BoevereScheldestroom3:11.25930008244.921:35.493:19.21
7.Pauline RootsaertScheldestroom3:19.14920560445.821:38.843:31.24
8.Tessa KarelsScheldestroom3:52.98940152047.801:42.863:39.14
AFGEMJanneke van de PoeleKoewacht3:56.799301128
AFGEMManon BooneDe Schelde3:12.689304238


<< TOP >>
Programmanr. 20
4.10.09 - 17:00
Jongens, 100m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


PltsNaamVerenigingIn.tijdStartnr.Eindtijd50m100m
1.Bas van HouwelingenDe Schelde1:01.0792005631:01.1929.781:01.19
2.Christoph BralKoewacht1:10.4492023911:10.0533.441:10.05
3.Robin HermansScheldestroom1:11.9294009871:11.2335.451:11.23
4.Sander BoidinScheldestroom1:10.3692001111:11.5434.841:11.54
5.Tristan LoofDe Schelde1:10.8392041471:12.3635.071:12.36
6.Ivar Jansen v RosendaalDe Schelde1:16.8992033351:17.1837.091:17.18
7.Joris van BunderKoewacht1:13.9793023811:18.8837.831:18.88
8.Mark LegtersDe Schelde1:23.5193033611:21.8039.171:21.80
9.Aaron v d BroekeKoewacht1:22.9893061551:26.8043.451:26.80
10.Ivan DellaertScheldestroom1:33.9894009911:37.8848.201:37.88
11.Bas GoossenKoewacht1:38.7895019551:41.0047.361:41.00


<< TOP >>
Programmanr. 21
4.10.09 - 17:05
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


PltsNaamVerenigingIn.tijdStartnr.Eindtijd50m100m
1.Rody VanhijfteScheldestroom1:23.1294008061:25.8840.871:25.88
2.Rani RootsaertScheldestroom1:27.2595012981:27.1440.921:27.14
3.Kelly BergezKoewacht1:29.8696031321:27.1841.071:27.18
4.Anouk BronScheldestroom1:25.8895032121:28.1441.741:28.14
5.Anouk MolewijkDe Schelde1:28.0495019161:29.96FJ 142.231:29.96
6.Eline van der WerfDe Schelde1:26.8094042601:29.96FJ 243.361:29.96
7.Dunya LuteijnDe Schelde1:31.1594040401:31.6942.151:31.69
8.Sophie BonteKoewacht1:32.1196009761:34.9344.341:34.93
9.Nadine KosterKoewacht1:35.0797018981:37.3845.511:37.38
10.Xantina Romkes-le ClercqKoewacht1:40.0394038461:39.6746.351:39.67
11.Nadia van de WoestijneScheldestroom1:44.9295060801:44.8449.641:44.84
12.Ilona VrolijkScheldestroom1:39.8995007961:44.8948.971:44.89
13.Kelsey van de BroekeKoewacht1:55.9596039381:57.3455.941:57.34


<< TOP >>
Programmanr. 22
4.10.09 - 17:10
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Cas van VorstenbosDe Schelde2:34.56940324132.471:07.132:13.49
2.Gijs ManhaveDe Schelde2:31.86940319932.431:08.142:16.56
3.Richard OskamDe Schelde2:22.08940211930.941:06.432:17.00
4.Christian de DieDe Schelde2:23.99950163531.121:07.492:19.49
5.Sjoerd van de PoeleKoewacht2:18.70950026532.131:08.482:20.38
6.Thijs de VriesScheldestroom2:33.74950240932.641:09.482:32.54
7.Karsten van AsselKoewacht2:42.41950153736.841:17.302:39.82
8.Yoshua RijkScheldestroom2:38.149502407FJ 136.481:18.632:40.50
9.Laurens WesterweeleScheldestroom2:45.959402439FJ 237.151:19.522:40.50
10.Dylan van OpdurpKoewacht2:35.07940243737.061:20.462:55.26
11.Ryan VerschurenKoewacht3:38.07950297936.681:21.963:01.63
AFGEMTim TottéScheldestroom2:49.429501687


<< TOP >>
Programmanr. 23
4.10.09 - 17:20
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


PltsNaamVerenigingIn.tijdStartnr.Eindtijd50m100m
1.Josje van HouwelingenDe Schelde1:08.8690016061:11.151:11.15
2.Ryan VerplankeScheldestroom1:09.4277006961:13.541:13.54
3.Marlinda EggermontScheldestroom1:14.6185008041:14.661:14.66
4.Sabine van WaesKoewacht1:17.4885031361:18.541:18.54
5.Eline NijskensKoewacht1:17.9188031941:19.091:19.09
6.Anouk MeesenKoewacht1:15.2589028281:19.561:19.56
7.Naomi GelderlandKoewacht1:16.5590052761:21.671:21.67
8.Lieke BeezemerDe Schelde1:18.1291001521:21.721:21.72
9.Emelie BralKoewachtNT91004301:22.221:22.22
10.Lisanne de JongDe Schelde1:16.7389020821:22.601:22.60
11.Veronique VasseurScheldestroom1:21.4983020261:23.30FJ 11:23.30
12.Sabina van DoeselaarKoewacht1:20.5589009621:23.30FJ 21:23.30
13.Josine van DorsselaerKoewacht1:27.3288010401:24.781:24.78
14.Evelyn VerplankeScheldestroom1:24.0681015701:29.131:29.13
15.Dorien VasseurScheldestroom1:30.5087041641:31.821:31.82
16.Nadia van de WoestijneScheldestroom1:32.9495060801:34.481:34.48
17.Ilona VrolijkScheldestroom2:05.3995007961:40.071:40.07
18.Milou BogaertKoewacht2:00.3696054261:49.161:49.16
AFGEMTalitha Romkes-le ClercqKoewacht1:25.399104310
AFGEMFemke HielKoewacht1:23.489604014


<< TOP >>
Programmanr. 24
4.10.09 - 17:30
Heren, 50m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin HondsmerkDe Schelde28.58880150128.70
2.Erwin van BovenDe Schelde30.19850034330.05
3.Roderick van DoeselaarKoewacht30.08920026130.46
4.Tommy van OvermeerenDe Schelde30.36840288731.55
5.Niels SuyDe Schelde32.49930296731.87
6.Davy HermansScheldestroom32.02910391332.76
7.Robin HermansScheldestroom33.58940098733.42
8.Martijn EggermontScheldestroom35.14820039533.70
9.Cees van HouwelingenDe Schelde33.47630035134.40
10.Vincent KeijmelScheldestroom34.53910116935.55
11.Ruud HamelinkKoewacht36.16770038935.96
12.Thijs de VriesScheldestroom35.97950240936.78FJ 1
13.Robin DellaertScheldestroom37.17880074536.78FJ 2
14.Dennis EggermontScheldestroom35.77750022537.28
15.Joris BoekhorstScheldestroom37.82910016337.97
16.Yoshua RijkScheldestroom37.94950240738.89
17.Ryan VerschurenKoewacht40.41950297943.21
18.Karsten van AsselKoewacht44.46950153743.40FJ 1
19.Didier StrijdonkKoewacht41.66910738943.40FJ 2
20.Dylan van OpdurpKoewacht39.08940243743.45
21.Ivan DellaertScheldestroom45.71940099146.67
22.Bas GoossenKoewacht46.19950195547.14
AFGEMTim TottéScheldestroom39.929501687
AFGEMBert van WaesKoewacht32.927801179


<< TOP >>
Programmanr. 25
4.10.09 - 17:35
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Sophie van BolderikDe ScheldeNT970231441.951:26.702:57.39
2.Vicky VermeireScheldestroom3:02.26960066041.341:26.552:58.47
3.Amke BruijnzeelDe ScheldeNT970117843.071:29.423:03.09
4.Tessa EijkmanDe ScheldeNT970231643.721:30.693:05.14
5.Romy van den AbeeleScheldestroom3:17.00970109843.171:30.833:05.51
6.Laura HermansScheldestroom3:09.23960065844.181:31.803:09.42
7.Lore van RielScheldestroom3:30.00970109448.091:38.743:19.16
DISMaaike PladdetDe ScheldeNT970320844.251:34.343:19.76
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 26
4.10.09 - 17:40
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


PltsNaamVerenigingIn.tijdStartnr.Eindtijd50m100m
1.Sophie BonteKoewacht1:16.3796009761:16.9836.101:16.98
2.Kelly BergezKoewacht1:19.3996031321:22.5339.361:22.53
3.Nadine KosterKoewacht1:41.2497018981:33.5646.241:33.56
4.Michelle de RijckeKoewacht1:38.6596034221:39.3046.351:39.30
5.Amber GeelenScheldestroom1:49.3497041561:40.6648.461:40.66
6.Melloney TemmermanScheldestroom1:46.4897032121:47.5452.931:47.54
7.Sabine MenuKoewacht1:53.1097006761:51.9554.541:51.95
8.Nienke DierikxScheldestroom2:18.9898028981:54.1056.041:54.10
9.Tessy BlockKoewacht2:04.0796055401:56.7856.571:56.78
10.Indra GoossenKoewacht2:08.5597039622:04.181:02.062:04.18
DISSimone de RijckeKoewacht1:30.4296034521:28.651:28.65
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISKelsey van de BroekeKoewacht2:02.2596039382:04.0258.152:04.02
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISRowena BlockKoewacht2:14.9496055382:11.151:05.672:11.15
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMAnnemiek TottéScheldestroom2:02.879702178
AFGEMSelina DimkosKoewacht1:43.589702458
AFGEMFemke HielKoewacht1:26.409604014
AFGEMSanne van HamKoewacht1:36.149602964


<< TOP >>
Programmanr. 27
4.10.09 - 17:50
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


PltsNaamVerenigingIn.tijdStartnr.Eindtijd50m100m
1.Bjorn ScherbeijnScheldestroom1:05.0096003491:05.8930.551:05.89
2.Luka JaksicDe Schelde1:21.9396022671:16.9134.971:16.91
3.Thom AllonsiusDe Schelde1:31.7497023551:27.481:27.48
4.Rik VanhijfteScheldestroom1:39.6696006431:37.30FJ 143.421:37.30
5.Quinten de PutterDe Schelde1:41.5397026751:37.30FJ 245.131:37.30
6.Mariano KamoenKoewacht1:37.6696005591:40.2845.971:40.28
7.Thomas de VosDe Schelde1:47.7196026131:45.1148.151:45.11
8.Max EngelenScheldestroom1:46.1896011791:45.6748.861:45.67
9.Enrique van OpdurpKoewacht1:45.2297001611:48.9647.641:48.96
10.Vincent de VosDe Schelde1:52.7397030511:55.0252.741:55.02
11.Carlo FieretScheldestroom1:43.5097011591:56.8654.441:56.86
DISBart VermeulenKoewachtNT96034611:50.1849.431:50.18
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISBas SmoorenburgScheldestroomNT97041912:02.1455.582:02.14
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISTwan KerkhofScheldestroomNT98035112:12.6059.382:12.60
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 28
4.10.09 - 17:55
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


PltsNaamVerenigingIn.tijdStartnr.Eindtijd50m100m
1.Manon AerssensScheldestroom1:30.3299002941:27.871:27.87
2.Valerie KlaaijsenScheldestroom1:40.0299029881:30.081:30.08
3.Manon ScherbeijnScheldestroom1:33.7598001141:31.201:31.20
4.Romy BonteKoewacht1:39.2398004261:33.821:33.82
5.Imke BunKoewachtNT98014321:35.331:35.33
6.Claudia de BuckDe Schelde1:37.7098018101:37.131:37.13
7.Elise de KwaadstenietDe Schelde1:47.1098023661:38.941:38.94
8.Charlotte AllonsiusDe Schelde1:49.6499019761:41.141:41.14
9.Meike RomeijnsenDe Schelde1:38.8899016821:42.001:42.00
10.Lynn MarimanKoewacht1:51.6399001941:46.361:46.36
11.Nicole ThomaesScheldestroom1:57.5398010601:46.941:46.94
12.Inge van DoeselaarScheldestroom2:27.4899002921:48.271:48.27
13.Laura ThomaesScheldestroom1:58.4298009621:51.161:51.16
14.Kelly DimkosKoewachtNT00011661:53.071:53.07
15.Anouk EngelenScheldestroom2:20.7399017161:55.171:55.17
16.Marenne HuighScheldestroom2:02.1099008521:56.921:56.92
17.Naomi EsselingScheldestroom2:09.0000006621:57.451:57.45
18.Laura ValentKoewachtNT99005981:59.781:59.78
19.Manon van de WoestijneScheldestroom2:03.0799021202:00.082:00.08
20.Annabel BoeckhoutScheldestroom2:31.3600006602:13.832:13.83
DISCrisha de VisserKoewachtNT9903654
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
DISKiki GeelenScheldestroom2:12.369901714
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISRomy de BakkerKoewachtNT0002390
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
DISDaisy BlockKoewachtNT9903496
SN - Keerpunt of eindpunt in het geheel niet aangeraakt. (geen tijd noteren)
DISRomy VerschurenKoewacht2:01.1498010101:56.461:56.46
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISDaniela ZegersKoewachtNT98031942:05.722:05.72
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMManon MolewijkDe Schelde1:33.469801812
AFGEMBritt de BruijnScheldestroomNT0002126
AFGEMFelicia GroenewoldDe Schelde1:40.429803240
AFGEMMaartje LiepertScheldestroomNT0001882
AFGEMNathalie WeermannKoewachtNT9903498
AFGEMMeike MisseghersKoewachtNT9803192


<< TOP >>
Programmanr. 29
4.10.09 - 18:10
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Gideon van EeDe Schelde33.74980122531.89
2.Jomme BruijnzeelDe Schelde35.35990075534.45
3.Arjen HielKoewacht38.14980102337.38
4.Nicky BergezKoewacht38.86990051537.89
5.Ruben de KrakerScheldestroom39.84980063938.62
6.Nick SoetmulderDe Schelde40.62980240339.36
7.Romano de BruijneDe Schelde39.73980241739.73
8.Michael VrolijkScheldestroom40.16990050540.97
9.Jurgen HielKoewacht42.78990028341.34
10.Jacek LemieszkaDe Schelde41.26990137742.41FJ 1
11.Thijmen van de BeekKoewacht44.60990107542.41FJ 2
12.Martijn de JongScheldestroom46.63000071743.44
13.Daniël WatermanScheldestroom44.65980133743.72
14.Luc SmoorenburgScheldestroom1:08.6898037111:03.81
15.Tom VermeulenKoewacht1:17.4499014791:10.07
AFGEMNiek van HeeschKoewacht47.769802141
AFGEMArjan BoonmanKoewachtNT0000715
AFGEMDaan van HamKoewachtNT0000179


<< TOP >>
Programmanr. 30
4.10.09 - 18:15
Dames, 4 x 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Scheldestroom 1Scheldestroom4:49.745:02.14
Marlinda Eggermont
Rody Vanhijfte
85
94
1:14.03Ryan Verplanke
Kirsten de Boevere
77
93
2.Koewacht 2Koewacht4:58.075:08.06
Larissa Gelderland
Naomi Gelderland
96
90
30.331:17.58Sabine van Waes
Sophie Bonte
85
96
3.De Schelde 1De Schelde4:59.585:12.06
Manon Boone
Willemijn Verhelst
93
94
37.821:20.17Josje van Houwelingen
Lisanne de Jong
90
89
4.Koewacht 1Koewacht5:01.515:17.51
Charlotte Bral
Eline Nijskens
96
88
38.751:19.48Anouk Meesen
Kelly Bergez
89
96
5.Scheldestroom 2Scheldestroom5:27.225:40.20
Pauline Rootsaert
Anouk Bron
92
95
42.361:29.00Rani Rootsaert
Tessa Karels
95
94
6.Scheldestroom 3Scheldestroom5:30.945:48.06
Evelyn Verplanke
Dorien Vasseur
81
87
40.351:24.35Veronique Vasseur
Nicky Vanhijfte
83
92


<< TOP >>
Programmanr. 31
4.10.09 - 18:20
Heren, 4 x 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Schelde 1De Schelde3:38.573:41.88
Bas van Houwelingen
Kevin Hondsmerk
92
88
53.96Tommy van Overmeeren
Cees van Houwelingen
84
63
2.Scheldestroom 1Scheldestroom4:03.794:06.41
Bjorn Scherbeijn
Robin Dellaert
96
88
28.1458.98Davy Hermans
Vincent Keijmel
91
91
3.Koewacht 1Koewacht3:55.294:07.63
Roderick van Doeselaar
Christoph Bral
92
92
57.38Sjoerd van de Poele
Ruud Hamelink
95
77
4.De Schelde 2De Schelde4:13.354:09.32
Richard Oskam
Tristan Loof
94
92
29.161:01.26Cas van Vorstenbos
Mark Legters
94
93
5.Scheldestroom 2Scheldestroom4:11.624:22.18
Martijn Eggermont
Joris Boekhorst
82
91
29.441:02.64Dennis Eggermont
Sander Boidin
75
92
6.Koewacht 2Koewacht4:23.165:34.10
Bas Goossen
Ruud Hamelink
95
77
38.181:21.18Ryan Verschuren
Joris van Bunder
95
93