Nr. 1. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4 en 5
Nr. 3. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 1
Nr. 6. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 2
Nr. 7. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 1
Nr. 8. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 2
Nr. 9. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 3
Nr. 10. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 4
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 3
Nr. 12. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 1
Nr. 16. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 17. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1
Nr. 18. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 2
Nr. 19. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 3
Nr. 20. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 4
Nr. 21. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 2
Nr. 22. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 3
Nr. 23. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 25. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 27. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 1
Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 2
Nr. 29. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 1
Nr. 30. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 2
Nr. 31. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 3
Nr. 32. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 4
Nr. 33. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 34. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 35. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 36. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 37. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Junioren 1
Nr. 38. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 39. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 1
Nr. 40. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 2
Nr. 41. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 3
Nr. 42. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 4
Nr. 43. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 2
Nr. 44. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 45. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 46. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 47. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 48. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 49. Gemengd, 4 x 25m vrije slag  5 - 8 jaar
Nr. 50. Gemengd, 4 x 25m vrije slag  7 - 11 jaar
Nr. 51. Gemengd, 4 x 25m vrije slag  11 - 12 jaar


Miniorenwedstrijd deel 3
Waddinxveen, 15.2.2009


Programmanr. 1
15.2.09
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danny MerkestijnVan Uden-De Gouwe44.86970103941.47
2.Calvin JongeleenDe Columbiaan40.43980013942.47
3.Bart CokVan Uden-De Gouwe44.10970192142.70
4.Bart HoutmanVan Uden-De Gouwe50.66970170546.71
5.Bob den DulkDe Columbiaan51.54980013750.81
6.Lorenzo BakkerVan Uden-De Gouwe57.17980173352.00
7.Kaj HeckDe Columbiaan53.29980034555.77


<< TOP >>
Programmanr. 2
15.2.09
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vianne den DulkDe Columbiaan46.48990004645.84
2.Marijn BrehlerDe Columbiaan51.75980342048.44
3.Merel te MarveldeVan Uden-De Gouwe50.86980279249.94
4.Stefani BuenrostroDe Columbiaan55.87990137853.12
5.Daphne HeemskerkDe Columbiaan52.51990032655.31
6.Daisy NonkesVan Uden-De Gouwe58.99980136057.24
7.Angelique RoskamVan Uden-De Gouwe1:06.1699002221:05.39


<< TOP >>
Programmanr. 3
15.2.09
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daniel van VlietDe Columbiaan50.88990003149.97


<< TOP >>
Programmanr. 4
15.2.09
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Loulou JanssenDe ColumbiaanNT010013245.50
2.Nicky LealDe ColumbiaanNT000136047.91


<< TOP >>
Programmanr. 5
15.2.09
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels van Noort (*)Van Uden-De GouweNT02000791:02.30
2.Boyd KoppeDe ColumbiaanNT02001211:06.34
3.Bas van WieringenDe ColumbiaanNT02001191:14.13


<< TOP >>
Programmanr. 6
15.2.09
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Olav SlootbeekDe ColumbiaanNT010040350.66
2.Sybren van der Werf (*)De ColumbiaanNT01004051:04.83
3.Bart BosmanDe ColumbiaanNT01007411:34.90


<< TOP >>
Programmanr. 7
15.2.09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Famke BontjeDe ColumbiaanNT02001241:15.75


<< TOP >>
Programmanr. 8
15.2.09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa van OudenaardenVan Uden-De GouweNT010077457.88
AFGEMCarlijn SimonsDe ColumbiaanNT0100576


<< TOP >>
Programmanr. 9
15.2.09
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bryan MazaVan Uden-De Gouwe1:00.84000082155.47
AFGEMMart van der HoekVan Uden-De GouweNT0000819
AFGEMMaarten BrouwerDe ColumbiaanNT0001313


<< TOP >>
Programmanr. 10
15.2.09
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Indy VoskuilenVan Uden-De GouweNT990200552.26
2.Wilco de HeerVan Uden-De Gouwe1:01.32990112556.69
3.Rik BosmanDe ColumbiaanNT99025031:09.24


<< TOP >>
Programmanr. 11
15.2.09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sophie KuipersVan Uden-De Gouwe1:00.04000131855.66
2.Debby MerkestijnVan Uden-De Gouwe1:04.92000132056.52
3.Britt PastoorsDe Columbiaan1:04.1700006421:07.61


<< TOP >>
Programmanr. 12
15.2.09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Simone SlootbeekDe Columbiaan44.41990278041.88
2.Francisca van VarkVan Uden-De Gouwe46.40990235646.97
3.Simone DoesDe Columbiaan50.65990293247.22
4.Ellen van der Werf (*)De Columbiaan53.89990278251.12


<< TOP >>
Programmanr. 13
15.2.09
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Koen KorbeeDe Columbiaan49.86980259151.94
2.Rida YousfiVan Uden-De Gouwe1:09.29980304956.63
3.Max PastoorsDe Columbiaan57.71980214557.22
AFGEMBilly VerboomVan Uden-De Gouwe1:03.169803479


<< TOP >>
Programmanr. 14
15.2.09
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erwin van NoortVan Uden-De Gouwe41.93970344139.44
2.Joris LatensteinDe ColumbiaanNT970414343.78


<< TOP >>
Programmanr. 15
15.2.09
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Freek KeizerVan Uden-De Gouwe42.62960200534.38
2.Ewout SimonsDe Columbiaan47.77960456740.23


<< TOP >>
Programmanr. 16
15.2.09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Francine SimonsDe Columbiaan46.36980395844.75


<< TOP >>
Programmanr. 17
15.2.09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anne LeltzDe Columbiaan38.96970298837.47
2.Nathalie HeemroodVan Uden-De Gouwe46.47970287443.00
3.Ilse van PolanenVan Uden-De GouweNT970516046.86
4.Janine HendriksVan Uden-De Gouwe48.22970265448.28
5.Francis HendriksVan Uden-De Gouwe51.95970265249.85
6.Esther van KlinkVan Uden-De GouweNT970497453.19


<< TOP >>
Programmanr. 18
15.2.09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jessica van OudenaardenVan Uden-De Gouwe38.45960298637.34
2.Emma LeltzDe Columbiaan40.59960441240.82
3.Merel van KampenVan Uden-De GouweNT960590856.59


<< TOP >>
Programmanr. 19
15.2.09
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nick BontjeDe Columbiaan49.12000014149.96


<< TOP >>
Programmanr. 20
15.2.09
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daniel van VlietDe Columbiaan40.36990003140.99


<< TOP >>
Programmanr. 21
15.2.09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Loulou JanssenDe Columbiaan40.96010013240.59
2.Inge BelforDe Columbiaan53.95010057852.90


<< TOP >>
Programmanr. 22
15.2.09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nicky LealDe Columbiaan41.77000136044.40


<< TOP >>
Programmanr. 23
15.2.09
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaj HeckDe Columbiaan37.82980034536.42
2.Calvin JongeleenDe Columbiaan37.07980013936.44
3.Bob den DulkDe Columbiaan41.33980013740.13
4.Lorenzo BakkerVan Uden-De Gouwe43.02980173342.45
5.Stijn DoesDe Columbiaan45.41980031942.56


<< TOP >>
Programmanr. 24
15.2.09
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danny MerkestijnVan Uden-De Gouwe33.51970103933.66
2.Bart CokVan Uden-De Gouwe35.60970192135.43
3.Bart HoutmanVan Uden-De Gouwe42.04970170539.07FJ 1
4.David SalmanDe Columbiaan38.26970306339.07FJ 2


<< TOP >>
Programmanr. 25
15.2.09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daphne HeemskerkDe Columbiaan41.90990032640.75
2.Stefani BuenrostroDe Columbiaan42.79990137840.85
3.Vianne den DulkDe Columbiaan43.06990004641.05
4.Angelique RoskamVan Uden-De Gouwe44.48990022244.78


<< TOP >>
Programmanr. 26
15.2.09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marijn BrehlerDe Columbiaan41.45980342040.22
2.Daisy NonkesVan Uden-De Gouwe43.86980136040.53
3.Merel te MarveldeVan Uden-De Gouwe42.77980279242.14


<< TOP >>
Programmanr. 27
15.2.09
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas van WieringenDe ColumbiaanNT02001191:05.64
2.Niels van Noort (*)Van Uden-De GouweNT02000791:08.25
DISBoyd KoppeDe ColumbiaanNT02001211:06.18
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 28
15.2.09
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Olav SlootbeekDe Columbiaan1:05.9501004031:03.69
2.Sybren van der Werf (*)De Columbiaan1:12.1401004051:09.15
DISBart BosmanDe ColumbiaanNT01007411:09.21
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 29
15.2.09
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Famke BontjeDe Columbiaan1:06.9402001241:07.14


<< TOP >>
Programmanr. 30
15.2.09
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa van OudenaardenVan Uden-De Gouwe1:05.2901007741:01.00
AFGEMCarlijn SimonsDe Columbiaan1:12.420100576


<< TOP >>
Programmanr. 31
15.2.09
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bryan MazaVan Uden-De Gouwe1:01.0800008211:01.15
AFGEMMaarten BrouwerDe Columbiaan1:01.290001313
AFGEMMart van der HoekVan Uden-De GouweNT0000819


<< TOP >>
Programmanr. 32
15.2.09
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wilco de HeerVan Uden-De Gouwe1:06.9099011251:07.17
DISIndy VoskuilenVan Uden-De Gouwe1:06.9599020051:02.70
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISRik BosmanDe ColumbiaanNT99025031:09.04
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 33
15.2.09
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sophie KuipersVan Uden-De Gouwe1:00.0000013181:02.06
2.Debby MerkestijnVan Uden-De Gouwe1:06.5100013201:03.15
3.Britt PastoorsDe Columbiaan1:11.3000006421:12.56


<< TOP >>
Programmanr. 34
15.2.09
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Francisca van VarkVan Uden-De Gouwe53.42990235653.18
2.Simone SlootbeekDe Columbiaan53.82990278053.39
3.Ellen van der Werf (*)De Columbiaan57.74990278257.42
AFGEMSimone DoesDe Columbiaan54.959902932


<< TOP >>
Programmanr. 35
15.2.09
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Koen KorbeeDe Columbiaan1:03.9098025911:03.39
2.Max PastoorsDe Columbiaan1:04.1198021451:04.79


<< TOP >>
Programmanr. 36
15.2.09
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joris LatensteinDe Columbiaan54.60970414353.41
2.Erwin van NoortVan Uden-De Gouwe51.42970344155.65


<< TOP >>
Programmanr. 37
15.2.09
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Freek KeizerVan Uden-De Gouwe47.40960200546.40
2.Ewout SimonsDe Columbiaan52.05960456747.27


<< TOP >>
Programmanr. 38
15.2.09
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Francine SimonsDe Columbiaan53.71980395854.49


<< TOP >>
Programmanr. 39
15.2.09
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anne LeltzDe Columbiaan50.14970298848.77
2.Ilse van PolanenVan Uden-De Gouwe52.35970516052.06
3.Nathalie HeemroodVan Uden-De Gouwe56.07970287454.73
4.Esther van KlinkVan Uden-De Gouwe55.31970497454.90
5.Janine HendriksVan Uden-De Gouwe58.31970265457.19
6.Francis HendriksVan Uden-De Gouwe1:01.2297026521:03.44


<< TOP >>
Programmanr. 40
15.2.09
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Emma LeltzDe Columbiaan45.40960441248.18
2.Jessica van OudenaardenVan Uden-De Gouwe51.93960298648.27
3.Merel van KampenVan Uden-De Gouwe59.36960590859.97


<< TOP >>
Programmanr. 41
15.2.09
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nick BontjeDe Columbiaan56.7000001411:01.09


<< TOP >>
Programmanr. 42
15.2.09
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daniel van VlietDe Columbiaan50.36990003153.79


<< TOP >>
Programmanr. 43
15.2.09
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Loulou JanssenDe Columbiaan56.18010013253.47
2.Inge BelforDe Columbiaan1:07.8801005781:12.43


<< TOP >>
Programmanr. 44
15.2.09
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nicky LealDe Columbiaan51.67000136056.96


<< TOP >>
Programmanr. 45
15.2.09
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Calvin JongeleenDe Columbiaan42.86980013948.04
2.Bob den DulkDe Columbiaan51.12980013750.00
3.Lorenzo BakkerVan Uden-De Gouwe49.26980173351.69
4.Kaj HeckDe Columbiaan51.61980034553.52
5.Stijn DoesDe Columbiaan53.72980031954.70


<< TOP >>
Programmanr. 46
15.2.09
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danny MerkestijnVan Uden-De Gouwe43.82970103944.92
2.David SalmanDe Columbiaan48.42970306347.16
3.Bart CokVan Uden-De Gouwe47.63970192147.87
4.Bart HoutmanVan Uden-De Gouwe49.59970170550.87


<< TOP >>
Programmanr. 47
15.2.09
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daphne HeemskerkDe Columbiaan47.82990032648.86
2.Vianne den DulkDe Columbiaan51.61990004651.99
3.Angelique RoskamVan Uden-De Gouwe53.68990022254.05
4.Stefani BuenrostroDe Columbiaan56.17990137856.68


<< TOP >>
Programmanr. 48
15.2.09
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daisy NonkesVan Uden-De Gouwe51.92980136051.34
2.Merel te MarveldeVan Uden-De Gouwe53.55980279253.67
3.Marijn BrehlerDe Columbiaan54.61980342054.04


<< TOP >>
Programmanr. 49
15.2.09
Gemengd, 4 x 25m vrije slag

5 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Van Uden-de Gouwe 1Van Uden-De GouweNT1:46.43
Mart van der Hoek
Melissa van Oudenaarden
00
01
Bryan Maza
Debby Merkestijn
00
00
2.De Columbiaan 3De ColumbiaanNT1:52.08
Britt Pastoors
Bas van Wieringen
00
02

Olav Slootbeek

01
3.De Columbiaan 1De ColumbiaanNT2:06.49
Loulou Janssen
Bart Bosman
01
01
Famke Bontje
Sybren van der Werf (*)
02
01


<< TOP >>
Programmanr. 50
15.2.09
Gemengd, 4 x 25m vrije slag

7 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Columbiaan 5De ColumbiaanNT1:17.23
Nick Bontje
Jesse Kuiper
00
99
Nicky Leal
Daniel van Vliet
00
99
2.De Columbiaan 4De ColumbiaanNT1:18.29
Ellen van der Werf (*)
Francine Simons
99
98
Daphne Heemskerk
Kaj Heck
99
98
3.De Columbiaan 1De Columbiaan1:37.611:19.36
Koen Korbee
Stefani Buenrostro
98
99
Vianne den Dulk
Stijn Does
99
98
4.De Columbiaan 3De ColumbiaanNT1:22.35
Max Pastoors
Simone Slootbeek
98
99
Marijn Brehler
Bob den Dulk
98
98
5.Van Uden-de Gouwe 1Van Uden-De Gouwe1:40.501:22.57
Lorenzo Bakker
Angelique Roskam
98
99
Wilco de Heer
Daisy Nonkes
99
98
6.Van Uden-de Gouwe 2Van Uden-De GouweNT1:28.16
Merel te Marvelde
Rida Yousfi
98
98
Francisca van Vark
Sophie Kuipers
99
00
7.De Columbiaan 2De ColumbiaanNT1:30.09
Rik Bosman
Joris Latenstein
99
97
Inge Belfor
Calvin Jongeleen
01
98


<< TOP >>
Programmanr. 51
15.2.09
Gemengd, 4 x 25m vrije slag

11 - 12 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Van Uden-de Gouwe 1Van Uden-De GouweNT1:09.96
Bart Cok
Nathalie Heemrood
97
97
Bart Houtman
Jessica van Oudenaarden
97
96
2.De Columbiaan 1De ColumbiaanNT1:11.43
Ewout Simons
Anne Leltz
96
97
David Salman
Emma Leltz
97
96
3.Van Uden-de Gouwe 2Van Uden-De GouweNT1:16.42
Danny Merkestijn
Ilse van Polanen
97
97
Erwin van Noort
Francis Hendriks
97
97
4.Van Uden-de Gouwe 3Van Uden-De GouweNT1:27.19
Merel van Kampen
Esther van Klink
96
97
Freek Keizer
Janine Hendriks
96
97