Verenigingscompetitie deel 3
Maastricht (NED),    16.1.2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 25. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 200m vrije slag                Dames Senioren Open
1/16/2011 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       9:23.94            9:10.46           
        Clara, WILLIGERS, 96                       Astrid, van den BRANDT, 95
        Audrey, BAMS, 98                           Ina, WILLIGERS, 97
          1:07.22  9:10.46

  2. RZL 1                         RZL                    9:38.20            9:30.02           
        Ilvy, van GRIMBERGEN, 88                   Michelle, MEUSEN, 94
        Karin, BONGERS, 93                         Renske, VENNER, 90
          1:05.39  2:22.54  9:30.02

  3. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                9:42.73            9:50.00           
        Rylana, SLAGHUIS, 94                       Danique, UBAGS, 90
        Suzanne, DUIJKERS, 87                      Cato, VROUENRAETS, 90
          1:07.96  2:24.79  9:50.00

  4. RZL 2                         RZL                   10:03.22           10:04.57           
        Saskia, COOLEN, 88                         Maaike, KNOPS, 94
        Ankie, MEUSEN, 93                          Majke, Van BOMMEL, 92
          1:06.01  2:20.83 10:04.57




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
1/16/2011 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mariecke, de BEER             ZON/S&S                1:43.20 9900524    1:37.93           
          1:37.93
  2. Daphne, DOLS                  RZL                         NT 9904622    1:41.01           
          1:41.01
  3. Loes, WILLIGERS               Zwemclub Eijsden       1:50.33 0001232    1:47.93 FJ 1      
          1:47.93
  4. Kirsten, THEUNISSEN           Zwemclub Eijsden       1:52.11 0000072    1:47.93 FJ 2      
          1:47.93
  5. Paulina, KONIG                ZON/S&S                     NT 9905192    1:49.38           
          1:49.38
  6. Fleur, WOLFS                  Zwemclub Eijsden       1:54.72 0100778    1:53.17           
          1:53.17
  7. Inge, JACOBS                  RZL                    2:00.91 0003158    1:57.92           
          1:57.92
  8. Britt, JACOBS                 RZL                    2:04.45 0101650    1:58.13           
          1:58.13
  9. Jadzia, van KRAAIJ            ZON/S&S                2:02.54 0002178    1:58.59           
          1:58.59
 10. Sara, van VLOKHOVEN           Zwemclub Eijsden            NT 0102484    2:01.04           
          2:01.04
 11. Iris, WILLIGERS               Zwemclub Eijsden       2:00.91 0100384    2:10.42           
          2:10.42
 12. Maartje, BUIJS                Zwemclub Eijsden       2:12.33 9904134    2:13.10           
          2:13.10
 DIS Manouk, VERSTAPPEN            RZL                    2:09.83 9902322    2:01.22           
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:01.22
AFGE Nian, WELTERS                 RZL                    2:07.21 0003694                      
AFGE Iris, HEUGEN                  Zwemclub Eijsden       2:10.80 9903114                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 50m rugslag                Jongens Minioren 4,5,6
1/16/2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Milo, SIMONS                  ZON/S&S                  41.61 0000513      39.73           
  2. Luuk, ROOSEN                  Zwemclub Eijsden         39.90 0100577      40.32           
  3. Bo, SNIJDERS                  RZL                      45.33 0000033      41.58           
  4. Timo, WARNIER                 Zwemclub Eijsden         48.72 9900145      43.10           
  5. Joshua, SINKIEWICZ            ZON/S&S                  42.95 9900431      47.22           
  6. Youri, van LIJF               Zwemclub Eijsden         53.04 0100811      47.64           
  7. Sidney, DUKE                  Zwemclub Eijsden         51.26 0002875      48.36           
  8. Thimo, ELISSEN                Zwemclub Eijsden         51.80 0100809      51.48           
  9. Czes, KORCZYNSKI              Zwemclub Eijsden       1:01.36 0100815      51.63           
 10. Kornel, KONIG                 ZON/S&S                     NT 0003675      51.73           
AFGE Alex, BUIJS                   Zwemclub Eijsden         46.18 0100807                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
1/16/2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rian, BONGERS                 RZL                    1:23.59 9802022    1:20.73           
          1:20.73
  2. Kathleen, de BEER             ZON/S&S                1:22.10 9702638    1:21.17           
          1:21.17
  3. Myrthe, SIMONS                ZON/S&S                1:26.10 9704330    1:21.67           
          1:21.67
  4. Renee, ROOSEN                 Zwemclub Eijsden       1:22.51 9900074    1:22.32           
          1:22.32
  5. Manon, HERBEN                 Zwemclub Eijsden       1:23.30 9903116    1:22.90           
          1:22.90
  6. Lieke, SCHORS                 RZL                    1:25.86 9802024    1:23.80           
          1:23.80
  7. Julie, THEUNISSEN             Zwemclub Eijsden       1:29.89 9700248    1:26.72           
          1:26.72
  8. Leonie, PACHEN                Zwemclub Eijsden       1:34.83 9803062    1:30.36           
          1:30.36
  9. Kelly, GEELEN                 Zwemclub Eijsden       1:36.45 9703408    1:34.06           
          1:34.06
 10. Justine, HOEKSEL              Zwemclub Eijsden       1:39.76 9803060    1:36.96           
          1:36.96
 11. Fleur, MOM                    ZON/S&S                1:47.74 9805352    1:41.04           
          1:41.04
 12. Ismay, SONNEMANS              RZL                    1:40.38 9702694    1:43.23           
          1:43.23
 DIS Lotte, OFFERMANS              ZON/S&S                1:51.65 9804126                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Amber, KNARREN                ZON/S&S                     NT 9706136    1:56.70           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:56.70
AFGE Nienke, TEIJEMA               RZL                    1:42.75 9700816                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
1/16/2011 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivo, GROSVELD                 RZL                    1:23.26 9702483    1:24.39           
          1:24.39
  2. Lars, HOBUS                   RZL                         NT 9804935    1:33.89           
          1:33.89
  3. Jules, SINSEL                 Zwemclub Eijsden       1:37.16 9800389    1:36.60           
          1:36.60
  4. Raoul, van LIJF               Zwemclub Eijsden       1:35.51 9802271    1:39.13           
          1:39.13
  5. Stefan, WILLIGERS             Zwemclub Eijsden       1:39.68 9803213    1:41.38           
          1:41.38
  6. Erik, BROENS                  RZL                    1:55.80 9702481    1:55.45           
          1:55.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 50m vlinderslag                  Dames Senioren Open
1/16/2011 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilvy, van GRIMBERGEN          RZL                      30.72 8805442      31.46           
  2. Ina, WILLIGERS                Zwemclub Eijsden         35.09 9702678      32.05           
  3. Natalie, WARNIER              Zwemclub Eijsden         32.17 9103432      32.66           
  4. Cato, VROUENRAETS             ZON/S&S                  32.99 9006272      32.95 FJ 1      
  5. Suzanne, DUIJKERS             ZON/S&S                  31.90 8701024      32.95 FJ 2      
  6. Saskia, COOLEN                RZL                      33.34 8805440      33.16           
  7. Astrid, van den BRANDT        Zwemclub Eijsden         32.88 9505226      33.24           
  8. Majke, Van BOMMEL             RZL                      34.40 9207738      33.70           
  9. Danique, UBAGS                ZON/S&S                  33.51 9003780      34.02           
 10. Renske, VENNER                RZL                      34.69 9008012      36.74           
 11. Kelly, van GRIMBERGEN         RZL                      36.76 9008016      38.07           
 12. Miranda, BOUTEN               RZL                      37.91 8600490      40.36           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
1/16/2011 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent, BAMS                 Zwemclub Eijsden       2:37.55 9600193    2:34.69           
          1:14.72  2:34.69
  2. Martin, TELEY                 RZL                    2:40.18 8906059    2:41.26           
          2:41.26
  3. Mark, SNIJDERS                ZON/S&S                2:47.42 8803187    2:46.40           
          1:19.51  2:46.40
  4. Stefan, TELEY                 RZL                    2:42.63 9107153    2:47.13           
          1:17.51  2:47.13
  5. Martyn, SLAGHUIS              ZON/S&S                2:48.86 9103035    2:50.67           
          1:22.13  2:50.67
  6. Ivo, BAKKER                   Zwemclub Eijsden       2:58.23 9204561    2:56.05           
          1:24.92  2:56.05
  7. Mark, van MELICK              RZL                         NT 8503671    3:09.33           
          1:30.20  3:09.33
  8. Bart, COOLEN                  RZL                    3:07.01 8603865    3:10.48           
          3:10.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
1/16/2011 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Irma, van den BRANDT          Zwemclub Eijsden       1:03.81 9702676    1:04.73           
          1:04.73
  2. Clara, WILLIGERS              Zwemclub Eijsden       1:03.59 9604088    1:05.29           
          1:05.29
  3. Marlou, JACOBS                RZL                    1:10.69 9502388    1:09.84           
          1:09.84
  4. Karin, van der AALST          ZON/S&S                1:10.52 9501356    1:10.66           
          1:10.66
  5. Femke, SNIJDERS               RZL                    1:13.70 9700814    1:11.42           
          1:11.42
  6. Emmy, LINSSEN                 ZON/S&S                1:12.72 9600590    1:12.57           
          1:12.57
  7. Dahnee, DE LA CROIX           Zwemclub Eijsden       1:17.42 9803064    1:15.47           
          1:15.47
  8. Denise, WETSELS               Zwemclub Eijsden       1:27.05 9506316    1:18.10           
          1:18.10
AFGE Larissa, DIRCHS               RZL                    1:37.04 9604726                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
1/16/2011 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Philip, BAMS                  Zwemclub Eijsden       2:32.89 9600195    2:29.64           
          2:29.64
  2. Jeroen, BONGERS               RZL                    2:42.23 9602629    2:34.60 FJ 1      
          2:34.60
  3. Stan, SNIJDERS                RZL                    2:31.38 9500485    2:34.60 FJ 2      
          2:34.60
  4. Tim, RAMAEKERS                ZON/S&S                2:47.34 9600629    2:37.10           
          2:37.10
  5. Yannic, van de KUIT           ZON/S&S                2:55.13 9504825    2:40.42           
          2:40.42
  6. Bram, JANSEN                  RZL                    2:51.62 9501695    2:47.76           
          2:47.76
  7. Casper, van den BROEK         RZL                    2:57.15 9500071    2:49.48           
          2:49.48
  8. Toine, WILLIGERS              Zwemclub Eijsden       2:55.73 9902155    2:52.82           
          2:52.82
 DIS Jordi, KNOPS                  RZL                    3:37.80 9601323                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Bart, KNARREN                 ZON/S&S                     NT 9605387    3:30.55           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          3:30.55



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
1/16/2011 - 15:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle, MEUSEN              RZL                    2:42.27 9400852    2:37.03           
          2:37.03
  2. Karin, BONGERS                RZL                    2:43.37 9303800    2:42.67           
          2:42.67
  3. Sabine, WETSELS               Zwemclub Eijsden       3:14.42 9704996    2:48.85           
          2:48.85
  4. Maaike, KNOPS                 RZL                    2:49.84 9404018    2:50.78           
          2:50.78
  5. Chidi, HENNIGFELD             ZON/S&S                2:50.33 9303332    2:50.98           
          2:50.98
  6. Rylana, SLAGHUIS              ZON/S&S                2:53.73 9401286    2:54.20           
          2:54.20
  7. Ankie, MEUSEN                 RZL                    2:56.00 9302180    2:56.80           
          2:56.80
  8. Audrey, BAMS                  Zwemclub Eijsden       2:49.11 9803700    3:02.81           
          3:02.81
  9. Jacqueline, TELEY             RZL                    3:24.10 9405944    3:03.07           
          3:03.07
 10. Lisette, RAMAEKERS            ZON/S&S                3:08.41 9403984    3:05.89           
          3:05.89
 11. Sabine, VERTOMMEN             Zwemclub Eijsden       3:15.10 9804546    3:08.07           
          3:08.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag           Jongens Jeugd 2 en later
1/16/2011 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven, BAMS                    Zwemclub Eijsden       1:04.32 9405853    1:05.11           
          1:05.11
  2. Ken, BOONEN                   RZL                    1:09.69 9401481    1:07.92           
          1:07.92
  3. Jochim, HERBEN                Zwemclub Eijsden       1:08.80 9503407    1:09.86           
          1:09.86
  4. Daan, JANSEN                  RZL                    1:16.76 9303621    1:17.30           
          1:17.30
  5. Bjorn, van de KUIT            ZON/S&S                1:16.70 9306693    1:21.39           
          1:21.39
  6. Tim, SONNEMANS                RZL                    1:24.10 9403017    1:22.59           
          1:22.59
  7. Jeroen, CRIENS                RZL                    1:33.94 9403019    1:30.17           
          1:30.17
 DIS Vasily, OROS                  ZON/S&S                1:28.46 9304329                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
1/16/2011 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina, WILLIGERS                Zwemclub Eijsden       2:39.08 9702678    2:37.24           
          1:16.80  2:37.24
  2. Ilvy, van GRIMBERGEN          RZL                    2:41.81 8805442    2:39.54           
          1:17.05  2:39.54
  3. Natalie, WARNIER              Zwemclub Eijsden       2:39.57 9103432    2:45.26           
          1:22.26  2:45.26
  4. Astrid, van den BRANDT        Zwemclub Eijsden       2:49.80 9505226    2:46.86           
          1:21.89  2:46.86
  5. Cato, VROUENRAETS             ZON/S&S                2:50.00 9006272    2:48.05           
          1:21.46  2:48.05
  6. Suzanne, DUIJKERS             ZON/S&S                2:42.34 8701024    2:49.90           
          1:26.30  2:49.90
  7. Saskia, COOLEN                RZL                    2:50.58 8805440    2:52.29           
          1:23.42  2:52.29
  8. Majke, Van BOMMEL             RZL                    2:48.50 9207738    3:01.02           
          1:26.36  3:01.02
  9. Miranda, BOUTEN               RZL                    2:52.63 8600490    3:03.62           
          1:28.21  3:03.62



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
1/16/2011 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent, BAMS                 Zwemclub Eijsden         53.97 9600193      53.34           
            53.34
  2. Martin, TELEY                 RZL                      54.00 8906059      55.70           
            55.70
  3. Stijn, AGTEN                  RZL                      56.25 8700037      58.39           
            58.39
  4. Robin, RAMAEKERS              ZON/S&S                  57.91 9304385      58.75           
            58.75
  5. Jeroen, GEURTS                ZON/S&S                  56.86 8801099      58.76           
            58.76
  6. Stefan, TELEY                 RZL                      57.75 9107153      59.42           
            59.42
  7. Ivo, BAKKER                   Zwemclub Eijsden         57.96 9204561      59.98           
            59.98
  8. Mark, SNIJDERS                ZON/S&S                  59.40 8803187    1:00.21           
          1:00.21
  9. Dick, DUISTERS                RZL                      59.03 9107427    1:01.08           
          1:01.08
 10. Timo, TABAK                   RZL                    1:00.02 8201697    1:01.76           
          1:01.76
 11. Ruud, BEX                     RZL                      57.23 9204133    1:03.86           
          1:03.86
 12. Bart, COOLEN                  RZL                    1:02.28 8603865    1:04.57           
          1:04.57
 13. Mark, van MELICK              RZL                    1:05.35 8503671    1:07.14           
          1:07.14



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 50m rugslag      Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
1/16/2011 - 16:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mariecke, de BEER             ZON/S&S                  44.41 9900524      42.03           
  2. Loes, WILLIGERS               Zwemclub Eijsden         45.25 0001232      43.60           
  3. Kirsten, THEUNISSEN           Zwemclub Eijsden         50.10 0000072      44.65           
  4. Daphne, DOLS                  RZL                         NT 9904622      45.52           
  5. Paulina, KONIG                ZON/S&S                     NT 9905192      46.35           
  6. Manouk, VERSTAPPEN            RZL                      54.24 9902322      46.98           
  7. Fleur, WOLFS                  Zwemclub Eijsden         52.23 0100778      49.09           
  8. Iris, WILLIGERS               Zwemclub Eijsden         46.52 0100384      50.02 FJ 1      
  9. Jadzia, van KRAAIJ            ZON/S&S                  51.60 0002178      50.02 FJ 2      
 10. Sara, van VLOKHOVEN           Zwemclub Eijsden         51.48 0102484      51.70           
 11. Inge, JACOBS                  RZL                      56.56 0003158      52.93           
 12. Maartje, BUIJS                Zwemclub Eijsden         54.92 9904134      54.70           
 13. Britt, JACOBS                 RZL                      59.83 0101650      55.10           
AFGE Iris, HEUGEN                  Zwemclub Eijsden         56.73 9903114                      
AFGE Nian, WELTERS                 RZL                         NT 0003694                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
1/16/2011 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo, WARNIER                 Zwemclub Eijsden       1:33.53 9900145    1:34.89           
          1:34.89
  2. Joshua, SINKIEWICZ            ZON/S&S                1:34.54 9900431    1:44.02           
          1:44.02
  3. Milo, SIMONS                  ZON/S&S                1:41.80 0000513    1:44.17           
          1:44.17
  4. Bo, SNIJDERS                  RZL                    1:55.57 0000033    1:51.53           
          1:51.53
  5. Thimo, ELISSEN                Zwemclub Eijsden       1:54.13 0100809    1:51.60           
          1:51.60
  6. Sidney, DUKE                  Zwemclub Eijsden       1:59.94 0002875    1:58.29           
          1:58.29
  7. Czes, KORCZYNSKI              Zwemclub Eijsden       2:10.16 0100815    2:06.25           
          2:06.25
  8. Kornel, KONIG                 ZON/S&S                     NT 0003675    2:08.76           
          2:08.76
  9. Youri, van LIJF               Zwemclub Eijsden       2:15.48 0100811    2:10.67           
          2:10.67
 DIS Luuk, ROOSEN                  Zwemclub Eijsden       1:42.04 0100577    1:44.17           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:44.17
AFGE Alex, BUIJS                   Zwemclub Eijsden       1:50.54 0100807                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
1/16/2011 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julie, THEUNISSEN             Zwemclub Eijsden       1:26.45 9700248    1:27.17           
          1:27.17
  2. Kathleen, de BEER             ZON/S&S                1:29.36 9702638    1:29.16           
          1:29.16
  3. Renee, ROOSEN                 Zwemclub Eijsden       1:30.53 9900074    1:32.99           
          1:32.99
  4. Rian, BONGERS                 RZL                    1:35.65 9802022    1:33.29 FJ 1      
          1:33.29
  5. Myrthe, SIMONS                ZON/S&S                1:35.50 9704330    1:33.29 FJ 2      
          1:33.29
  6. Kelly, GEELEN                 Zwemclub Eijsden       1:41.05 9703408    1:41.00           
          1:41.00
  7. Lieke, SCHORS                 RZL                    1:43.04 9802024    1:41.30           
          1:41.30
  8. Ismay, SONNEMANS              RZL                    1:34.45 9702694    1:41.62           
          1:41.62
  9. Leonie, PACHEN                Zwemclub Eijsden       1:49.08 9803062    1:41.75           
          1:41.75
 10. Lotte, OFFERMANS              ZON/S&S                1:53.56 9804126    1:48.48           
          1:48.48
 11. Manon, HERBEN                 Zwemclub Eijsden       1:49.91 9903116    1:48.51           
          1:48.51
 12. Justine, HOEKSEL              Zwemclub Eijsden       2:01.11 9803060    2:02.98           
          2:02.98
 13. Amber, KNARREN                ZON/S&S                     NT 9706136    2:09.04           
          2:09.04
 DIS Fleur, MOM                    ZON/S&S                1:51.73 9805352    1:48.16           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          1:48.16
AFGE Nienke, TEIJEMA               RZL                    1:51.97 9700816                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
1/16/2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivo, GROSVELD                 RZL                    1:15.25 9702483    1:18.37           
          1:18.37
  2. Stefan, WILLIGERS             Zwemclub Eijsden       1:25.75 9803213    1:28.20           
          1:28.20
  3. Lars, HOBUS                   RZL                         NT 9804935    1:29.13           
          1:29.13
  4. Raoul, van LIJF               Zwemclub Eijsden       1:26.47 9802271    1:30.01           
          1:30.01
  5. Jules, SINSEL                 Zwemclub Eijsden       1:37.02 9800389    1:37.22           
          1:37.22
  6. Erik, BROENS                  RZL                    1:47.34 9702481    1:51.70           
          1:51.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
1/16/2011 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina, WILLIGERS                Zwemclub Eijsden       1:00.76 9702678      59.71           
            59.71
  2. Astrid, van den BRANDT        Zwemclub Eijsden       1:03.41 9505226    1:04.21           
          1:04.21
  3. Renske, VENNER                RZL                    1:02.46 9008012    1:04.77           
          1:04.77
  4. Cato, VROUENRAETS             ZON/S&S                1:06.48 9006272    1:06.04           
          1:06.04
  5. Natalie, WARNIER              Zwemclub Eijsden       1:03.57 9103432    1:06.08           
          1:06.08
  6. Majke, Van BOMMEL             RZL                    1:07.16 9207738    1:06.98           
          1:06.98
  7. Saskia, COOLEN                RZL                    1:02.78 8805440    1:08.43           
          1:08.43
  8. Danique, UBAGS                ZON/S&S                1:06.71 9003780    1:08.86           
          1:08.86
  9. Kelly, van GRIMBERGEN         RZL                    1:12.08 9008016    1:16.34           
          1:16.34
 10. Miranda, BOUTEN               RZL                    1:10.59 8600490    1:20.44           
          1:20.44



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
1/16/2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent, BAMS                 Zwemclub Eijsden         27.64 9600193      27.50           
  2. Jeroen, GEURTS                ZON/S&S                  27.92 8801099      28.91 FJ 1      
  3. Martin, TELEY                 RZL                      28.99 8906059      28.91 FJ 2      
  4. Stijn, AGTEN                  RZL                      28.32 8700037      29.82           
  5. Stefan, TELEY                 RZL                      28.48 9107153      30.12           
  6. Dick, DUISTERS                RZL                      30.01 9107427      30.92           
  7. Mark, SNIJDERS                ZON/S&S                  30.87 8803187      31.19           
  8. Mark, van MELICK              RZL                      31.32 8503671      31.21           
  9. Ruud, BEX                     RZL                      31.21 9204133      31.66           
 10. Ivo, BAKKER                   Zwemclub Eijsden         30.14 9204561      31.67           
 11. Robin, RAMAEKERS              ZON/S&S                  29.57 9304385      32.04           
 12. Bart, COOLEN                  RZL                      32.02 8603865      32.16           
 13. Timo, TABAK                   RZL                      32.40 8201697      34.44           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 200m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
1/16/2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Irma, van den BRANDT          Zwemclub Eijsden       2:48.80 9702676    2:45.16           
          2:45.16
  2. Karin, van der AALST          ZON/S&S                2:52.45 9501356    2:51.70           
          2:51.70
  3. Marlou, JACOBS                RZL                    3:01.90 9502388    2:53.33           
          2:53.33
  4. Clara, WILLIGERS              Zwemclub Eijsden       2:55.09 9604088    2:57.03           
          2:57.03
  5. Emmy, LINSSEN                 ZON/S&S                2:59.56 9600590    2:59.26           
          2:59.26
  6. Femke, SNIJDERS               RZL                    3:02.59 9700814    3:03.67           
          3:03.67
  7. Dahnee, DE LA CROIX           Zwemclub Eijsden       3:11.78 9803064    3:10.96           
          3:10.96
  8. Denise, WETSELS               Zwemclub Eijsden       3:34.91 9506316    3:25.13           
          3:25.13
AFGE Larissa, DIRCHS               RZL                         NT 9604726                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
1/16/2011 - 16:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Philip, BAMS                  Zwemclub Eijsden         57.12 9600195      57.67           
            57.67
  2. Jeroen, BONGERS               RZL                    1:04.29 9602629    1:01.48           
          1:01.48
  3. Yannic, van de KUIT           ZON/S&S                1:03.95 9504825    1:05.51           
          1:05.51
  4. Toine, WILLIGERS              Zwemclub Eijsden       1:04.98 9902155    1:05.79           
          1:05.79
  5. Tim, RAMAEKERS                ZON/S&S                1:05.56 9600629    1:06.49           
          1:06.49
  6. Bram, JANSEN                  RZL                    1:06.20 9501695    1:06.64           
          1:06.64
  7. Casper, van den BROEK         RZL                    1:07.92 9500071    1:07.68           
          1:07.68
  8. Jordi, KNOPS                  RZL                    1:17.98 9601323    1:19.48           
          1:19.48
  9. Bart, KNARREN                 ZON/S&S                     NT 9605387    1:55.38           
          1:55.38



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Dames, 100m vlinderslag           Dames Senioren 2 en later
1/16/2011 - 17:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle, MEUSEN              RZL                    1:15.23 9400852    1:11.98           
          1:11.98
  2. Karin, BONGERS                RZL                    1:13.19 9303800    1:14.63           
          1:14.63
  3. Audrey, BAMS                  Zwemclub Eijsden       1:17.81 9803700    1:19.72           
          1:19.72
  4. Chidi, HENNIGFELD             ZON/S&S                1:20.96 9303332    1:21.14           
          1:21.14
  5. Maaike, KNOPS                 RZL                    1:19.16 9404018    1:24.33           
          1:24.33
  6. Ankie, MEUSEN                 RZL                    1:24.64 9302180    1:30.89           
          1:30.89
  7. Rylana, SLAGHUIS              ZON/S&S                1:28.84 9401286    1:34.07           
          1:34.07
  8. Sabine, VERTOMMEN             Zwemclub Eijsden       1:32.53 9804546    1:35.10           
          1:35.10
  9. Sabine, WETSELS               Zwemclub Eijsden       1:33.47 9704996    1:37.35           
          1:37.35
 10. Lisette, RAMAEKERS            ZON/S&S                1:37.13 9403984    1:38.20           
          1:38.20
 11. Jacqueline, TELEY             RZL                    1:43.05 9405944    1:40.79           
          1:40.79



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 200m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
1/16/2011 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven, BAMS                    Zwemclub Eijsden       2:31.78 9405853    2:29.45           
          2:29.45
  2. Ken, BOONEN                   RZL                    2:31.28 9401481    2:29.93           
          2:29.93
  3. Jochim, HERBEN                Zwemclub Eijsden       2:35.80 9503407    2:32.07           
          2:32.07
  4. Stan, SNIJDERS                RZL                    2:31.38 9500485    2:38.48           
          2:38.48
  5. Bjorn, van de KUIT            ZON/S&S                2:33.87 9306693    2:38.83           
          2:38.83
  6. Tim, SONNEMANS                RZL                    2:45.31 9403017    2:40.09           
          2:40.09
  7. Daan, JANSEN                  RZL                    2:42.53 9303621    2:48.57           
          2:48.57
  8. Vasily, OROS                  ZON/S&S                2:58.24 9304329    2:57.23           
          2:57.23
  9. Jeroen, CRIENS                RZL                    3:02.21 9403019    2:58.00           
          2:58.00



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
1/16/2011 - 17:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilvy, van GRIMBERGEN          RZL                    2:59.40 8805442    2:58.87           
          1:25.15  2:58.87
  2. Ina, WILLIGERS                Zwemclub Eijsden       3:11.26 9702678    3:02.98           
          1:28.58  3:02.98
  3. Suzanne, DUIJKERS             ZON/S&S                2:59.04 8701024    3:06.39           
          1:29.36  3:06.39
  4. Cato, VROUENRAETS             ZON/S&S                2:55.00 9006272    3:07.64           
          1:30.37  3:07.64
  5. Danique, UBAGS                ZON/S&S                3:00.75 9003780    3:13.66           
          1:30.59  3:13.66
  6. Renske, VENNER                RZL                    3:08.96 9008012    3:14.34           
          1:32.29  3:14.34
  7. Astrid, van den BRANDT        Zwemclub Eijsden       3:33.54 9505226    3:20.08           
          1:36.72  3:20.08
  8. Natalie, WARNIER              Zwemclub Eijsden       3:22.34 9103432    3:29.80           
          1:42.07  3:29.80
  9. Kelly, van GRIMBERGEN         RZL                    3:19.46 9008016    3:29.89           
          1:38.28  3:29.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
1/16/2011 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent, BAMS                 Zwemclub Eijsden       2:18.23 9600193    2:11.51           
          1:04.60  2:11.51
  2. Robin, RAMAEKERS              ZON/S&S                2:13.82 9304385    2:16.92           
          1:05.08  2:16.92
  3. Martin, TELEY                 RZL                    2:37.49 8906059    2:31.48           
          1:12.39  2:31.48
  4. Martyn, SLAGHUIS              ZON/S&S                2:32.70 9103035    2:31.58           
          1:14.36  2:31.58
  5. Ivo, BAKKER                   Zwemclub Eijsden       2:25.64 9204561    2:33.49           
          1:15.30  2:33.49
  6. Ruud, BEX                     RZL                    2:36.74 9204133    2:40.01           
          1:17.86  2:40.01
  7. Stefan, TELEY                 RZL                    2:37.16 9107153    2:40.26           
          1:16.36  2:40.26
  8. Stijn, AGTEN                  RZL                    2:38.06 8700037    2:43.80           
          1:17.45  2:43.80
  9. Timo, TABAK                   RZL                    2:41.68 8201697    2:46.11           
          1:18.61  2:46.11
 10. Dick, DUISTERS                RZL                    2:42.56 9107427    2:51.98           
          1:23.15  2:51.98



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
1/16/2011 - 17:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:10.47            2:09.43           
        Irma, van den BRANDT, 97                   Renee, ROOSEN, 99
        Sabine, WETSELS, 97                        Julie, THEUNISSEN, 97
            29.81  2:09.43

  2. RZL 1                         RZL                    2:16.00            2:15.51           
        Lieke, SCHORS, 98                          Rian, BONGERS, 98
        Ismay, SONNEMANS, 97                       Femke, SNIJDERS, 97
            32.76  2:15.51

  3. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                2:18.79            2:19.79           
        Myrthe, SIMONS, 97                         Mariecke, de BEER, 99
        Fleur, MOM, 98                             Kathleen, de BEER, 97
            33.23  2:19.79

  4. Zwemclub Eijsden 2            Zwemclub Eijsden       2:27.32            2:23.58           
        Dahnee, DE LA CROIX, 98                    Manon, HERBEN, 99
        Leonie, PACHEN, 98                         Sabine, VERTOMMEN, 98
            35.56  2:23.58




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                  Jongens, 4 x 100m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
1/16/2011 - 17:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       4:38.24            4:36.13           
        Laurent, BAMS, 96                          Philip, BAMS, 96
        Jochim, HERBEN, 95                         Toine, WILLIGERS, 99
          1:01.11  4:36.13

  2. RZL 1                         RZL                    4:43.08            4:58.64           
        Stan, SNIJDERS, 95                         Jeroen, BONGERS, 96
        Ivo, GROSVELD, 97                          Casper, van den BROEK, 95
          1:15.73  4:58.64

  3. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                5:37.52            5:36.60           
        Yannic, van de KUIT, 95                    Tim, RAMAEKERS, 96
        Joshua, SINKIEWICZ, 99                     Bart, KNARREN, 96
          1:12.97  5:36.60




SPLASH Meet Manager 11Registered to Zwemclub Eijsden