Nr. 1. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 3. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 4. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 5. Heren, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 6. Dames, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 7. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 8. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 9. Heren, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 10. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 11. Heren, 1500m vrije slag  Senioren Open
Nr. 12. Dames, 800m vrije slag  Senioren Open
Nr. 13. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 14. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 15. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 16. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 17. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 18. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 19. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 20. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open


Zwembad "de Welle"
Limietwedstrijd 50 m. Drachten


Programmanr. 1
14-2-2009
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michiel JorinkSwol 189454.43870161356.10
2.Ewoud PotiekDZ&PC53.17890250356.23
3.Jos DuitZPC Stadskanaal54.63900074557.30
3.Vincent van IperenOrca54.98910617957.30
5.Hans Peter HartogDAW-Finenzo55.26910085957.54
6.Maiko PostmaDZ&PC57.39940096358.10
7.Martijn GroenewegenEemsrobben56.64890549759.69
8.Peter de BoerDedemsvaart-AC59.2692061991:00.11
9.Jesper KloekDedemsvaart-AC57.2190015851:00.14
10.Matthijs WubboltsZC Haren59.5891036091:00.15
11.Jens KobesenZPC Stadskanaal57.7395001171:00.37
12.Arjan DolstraDedemsvaart-AC55.8178002551:00.74
13.Mike BakkerZPCA57.6590072531:01.18
14.Bart VerbonDe Kikker59.6493022731:02.16
15.Peter HummelDe Kikker1:00.3293006991:02.65
16.Hans ScheperEemsrobben1:04.0293035291:04.41
17.Rick VeldmanZPC Stadskanaal1:02.7395037051:04.68
18.Ingmar KloekDedemsvaart-AC1:05.4493054091:05.15
19.Rico RoelsDAW-Finenzo1:02.5794031191:05.75
20.Jeroen LoriusZPC Bikkel Hoogeveen1:06.0195005231:06.10
21.Daniël de WagtZignea1:04.8996013391:06.67
22.Ardi KnolZPC Bikkel Hoogeveen1:06.0996034471:07.25
23.Hendrik RozemaNeptunia '241:12.9396002811:13.28
24.Koen LemsDe Kikker1:10.6296037091:14.17
25.Arend-Jan OomsSwol 18941:16.6497021691:18.93
26.Emiel van EssenSwol 18941:27.9297029251:27.15
AFGEMWillem van de EndeNeptunia '241:05.419305129


<< TOP >>
Programmanr. 2
14-2-2009
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rochelle KirindongoZPC Bikkel Hoogeveen59.9786019241:03.01ht
2.Maxime de WildeDZ&PC1:01.1093046581:03.64ht
3.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo1:03.2896049381:03.94ht
4.Danielle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen1:05.0193012801:04.23
5.Melissa ZwaanDAW-Finenzo1:00.4091036661:04.39ht
6.Mandy VerhageDAW-Finenzo1:04.7695013821:05.83ht
7.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen1:08.9694000681:06.54ht
8.Karin RijkelijkhuizenZignea1:05.5194033581:07.46ht
9.Carmen KemperZignea1:05.7394015461:07.88
10.Marjon PolZignea1:06.0691025021:07.92
11.Sjoukje KarstenDZ&PC1:08.5792024521:08.13ht
12.Irene TeuferDAW-Finenzo1:06.8696023401:08.41
13.Claudia HackeOrca1:06.7596029361:08.66ht
14.Antje van der MeerDe Kikker1:05.8592041461:09.05
15.Geeske WindDZ&PC1:06.6593009801:09.16
16.Stefanie van der WalleO Z & P C1:07.9894002881:09.21
17.Tineke WindDZ&PC1:06.9494008261:09.58
18.Air TochaiyaphumO Z & P C1:10.1095037681:10.68ht
19.Andrea BandstraNeptunia '241:13.1195015201:11.41
20.Carina RietemaEemsrobben1:07.5991079021:11.65
21.Yvonne DotingaNeptunia '241:12.1493060961:11.72ht
22.Sanne WiersmaZignea1:09.6997011081:11.86
23.Claris de VriesDZ&PC1:11.1597009421:12.15
24.Lieke van EssenSwol 18941:11.2595028141:12.69ht
25.Madelon VosSwol 18941:11.8993057101:14.09ht
26.Demi RotheO Z & P C1:12.8997033881:14.60ht
27.Sanne de NijsZignea1:11.4295007181:15.00
28.Kim BouhuysDe Kikker1:13.9394017561:15.22ht
29.Nienke HeugenDe Kikker1:14.8994026141:17.99
30.Irene DotingaNeptunia '241:18.3196035161:18.62
31.Mathilde BauschDe Kikker1:17.0496006421:19.58ht
DISStéphanie BergsmaDedemsvaart-AC1:03.699203374
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 3
14-2-2009
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen2:09.4089007932:20.74
100m:1:09.87200m:2:20.74
2.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen2:15.1691012412:22.30
100m:1:04.99200m:2:22.30
3.Demi de RooijDAW-Finenzo2:19.9491056072:22.73
100m:1:08.40200m:2:22.73
4.Patrick MolenkampDAW-Finenzo2:17.4288024272:23.47
100m:1:07.79200m:2:23.47
5.Peter Paul HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen2:28.6593006512:25.56
100m:1:09.18200m:2:25.56
6.Dennis CramerZPCA2:25.5692001992:27.73ht
100m:1:40.68200m:2:27.73
7.Thom de BoerDAW-Finenzo2:22.7491001812:30.00
100m:1:10.59200m:2:30.00
8.Niels KemperinkO Z & P C2:34.5896000052:31.73
100m:1:10.94200m:2:31.73
9.Michel TielbekeSC Salland2:23.0281021012:32.02
100m:1:10.36200m:2:32.02
10.Marco BarkhuisZPC Stadskanaal2:28.2295002792:34.80
100m:1:12.26200m:2:34.80
11.Erik NijholtDZ&PC2:40.6094013492:36.76
100m:1:12.93200m:2:36.76
12.Sander HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen2:22.9490012672:37.53
100m:1:15.73200m:2:37.53
13.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen2:33.3295034272:41.83
100m:1:16.05200m:2:41.83
14.Rycklef EpemaDZ&PC2:38.4392027872:45.20
100m:1:17.47200m:2:45.20
15.Pieter YtsmaOrca2:46.4495018092:45.94ht
16.Mark RozemaDZ&PC2:42.3492027852:49.72
100m:1:17.63200m:2:49.72
17.Raoul BergsmaDedemsvaart-AC2:54.9994006032:50.55
100m:1:19.06200m:2:50.55
18.Arjan FranckenDedemsvaart-AC2:58.8494025032:59.42
100m:1:24.79200m:2:59.42
19.Mark FolkertsmaDZ&PC2:59.8996014133:04.16
100m:1:31.45200m:3:04.16
20.Jens KuitertOrca3:07.4996038913:12.78
100m:1:31.32200m:3:12.78
21.Hein Jouke WindDZ&PC3:21.7896009493:28.12
100m:1:38.24200m:3:28.12


<< TOP >>
Programmanr. 4
14-2-2009
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wendan PoelstraOrca2:21.3491024962:28.45
100m:1:08.53200m:2:28.45
2.Mariët KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:22.7783011622:28.61
100m:1:08.20200m:2:28.61
3.Mariëlle ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen2:31.1891029742:32.58
100m:1:12.98200m:2:32.58
4.Nienke van EckZPC Bikkel Hoogeveen2:24.5091008382:34.31
100m:1:15.92200m:2:34.31
5.Charlotte MolZPC Bikkel Hoogeveen2:27.7591021382:37.86
100m:1:15.06200m:2:37.86
6.Maaike VoorenDAW-Finenzo2:29.7091033242:40.52
100m:1:16.74200m:2:40.52
7.Femke GroosDZ&PC2:50.3294044922:45.39
100m:1:18.31200m:2:45.39
8.Freya HolwerdaOrca2:42.2595027802:45.63
100m:1:17.72200m:2:45.63
9.Minke BettenDZ&PCNT94040122:46.01ht
10.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen2:57.7896009822:48.76
100m:1:18.94200m:2:48.76
11.Mirl de BoerDAW-Finenzo2:51.9297004682:49.98ht
100m:1:26.15200m:2:49.98
12.Judith VeldmanEemsrobben2:44.3397024222:50.68
100m:1:22.43200m:2:50.68
13.Rixt MengerDZ&PC2:48.3796020522:51.25
100m:1:23.30200m:2:51.25
14.Rianne SlagterEemsrobben2:47.7393040882:51.36
100m:1:23.22200m:2:51.36
15.Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen2:38.0094026382:51.99
100m:1:21.34200m:2:51.99
16.Lynde HansDedemsvaart-AC2:45.5894026062:55.72
100m:1:23.95200m:2:55.72
17.Amarens GaikemaDZ&PC2:53.1892035282:58.91
100m:1:26.89200m:2:58.91
18.Joëlle RozemaDZ&PC2:56.8296011243:07.45
100m:1:28.67200m:3:07.45
19.Eline GeschiereZignea3:04.3895037983:08.49
100m:1:32.75200m:3:08.49
20.Maureen MulderO Z & P C3:15.6496054563:14.63
100m:1:33.84200m:3:14.63
21.Mathilde BauschDe Kikker3:22.3996006423:15.62
100m:1:37.79200m:3:15.62
DISAniek van UnenZignea3:03.519505016
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMJoyce MenninkDedemsvaart-AC2:50.919601180
AFGEMBabet DijkSwol 18942:42.068600846


<< TOP >>
Programmanr. 5
14-2-2009
Heren, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Fabian BeiminO Z & P C2:06.4991000872:12.85
100m:1:01.83200m:2:12.85
2.Floris PolmanDedemsvaart-AC2:51.6495000932:40.79
100m:1:10.57200m:2:40.79
3.Joey StokxDAW-Finenzo2:36.3593012512:42.60
100m:1:13.48200m:2:42.60
DISJordy KerssiesDedemsvaart-AC2:27.6491059772:41.63
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m:1:11.77200m:2:41.63
AFGEMJorrick DruyvenDAW-Finenzo2:26.219400507


<< TOP >>
Programmanr. 6
14-2-2009
Dames, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kelly TeunissenO Z & P C2:38.5892017402:45.01
100m:1:16.50200m:2:45.01
2.Renate HemmesBubble2:41.9796004182:52.54
100m:1:18.99200m:2:52.54
AFGEMMinke BettenDZ&PC2:47.659404012


<< TOP >>
Programmanr. 7
14-2-2009
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Willem Kees RoosDe Vikings1:04.0394026931:06.66
2.Wouter SikmaNeptunia '241:05.3793023351:08.06
3.Niels KemperinkO Z & P C1:07.2096000051:09.83
4.Jesper KloekDedemsvaart-AC1:06.8690015851:11.27
5.Marco KripsNeptunia '241:11.3792038351:13.36
6.Mark SchoutenEemsrobben1:12.0394051711:15.78ht
7.Peter HummelDe Kikker1:11.6493006991:15.88
8.Pieter GroosDZ&PC1:15.2593049071:17.26
9.Jelmer GroosDZ&PC1:20.1096029451:22.30
10.Arend-Jan OomsSwol 18941:22.6797021691:29.36
AFGEMBram RomkesDedemsvaart-AC1:04.508602595


<< TOP >>
Programmanr. 8
14-2-2009
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariët KosterZPC Bikkel Hoogeveen1:02.4283011621:07.52
2.Mariëlle ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen1:08.6291029741:10.80
3.Danielle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen1:09.4293012801:10.98
4.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen1:08.4894000681:13.53
5.Mariska MeemsZPC Stadskanaal1:07.7789028121:13.82
6.Janine KosseDedemsvaart-AC1:11.8287023261:14.17ht
7.Charlotte MolZPC Bikkel Hoogeveen1:09.5491021381:14.70
8.Beau de BruijnDedemsvaart-AC1:13.0094006081:14.96
9.Jolanda CnossenNeptunia '241:12.7986007121:15.15
10.Wieteke ElzingaDAW-Finenzo1:15.6986010381:16.45
11.Nienke van EckZPC Bikkel Hoogeveen1:09.8291008381:17.65
12.Liza SalverdaOrca1:18.5695005701:19.80
13.Saskia ZwiersDedemsvaart-AC1:18.3094040641:20.06
14.Claudia HackeOrca1:18.2696029361:21.03
15.Sjoukje KarstenDZ&PC1:19.7392024521:21.93ht
16.Stefanie van der WalleO Z & P C1:17.3394002881:22.59
17.Susan VoortmanDedemsvaart-AC1:21.3694040661:22.63
18.Saranda HofstraDe Kikker1:19.9297005261:24.67
19.Air TochaiyaphumO Z & P C1:21.1295037681:24.88
20.Kim BouhuysDe Kikker1:21.6494017561:26.30
21.Demi RotheO Z & P C1:25.3097033881:26.83
22.Eva VisscherSwol 18941:27.7194027221:27.12
23.Wendy MeijnaarZignea1:31.3896038141:29.80
24.Sanne WiersmaZignea1:25.8297011081:31.94
25.Mare ZijlstraDZ&PC1:37.2597027001:37.19
AFGEMMarsha HiddingDe Kikker1:18.929402612


<< TOP >>
Programmanr. 9
14-2-2009
Heren, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen2:25.4789007932:35.40
100m:1:16.79200m:2:35.40
2.Dennis WijbengaZPC Stadskanaal2:29.2390032832:35.69
100m:1:16.00200m:2:35.69
3.Peter Paul HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen2:45.9993006512:38.44
100m:1:15.66200m:2:38.44
4.Dennis EliveldDAW-Finenzo2:38.3092023512:44.75
100m:1:18.22200m:2:44.75
5.Mart de BoerDAW-Finenzo2:40.2893035892:46.16
100m:1:17.56200m:2:46.16
6.Rick CristenO Z & P C2:47.5092002012:49.22
100m:1:20.07200m:2:49.22
7.Patrick MolenkampDAW-Finenzo2:40.2988024272:52.67
100m:1:22.23200m:2:52.67
8.Sjors LieverstDAW-Finenzo2:57.8495013892:56.53
100m:1:22.25200m:2:56.53
9.Klaas SchouteDAW-Finenzo2:51.3295008912:57.92
100m:1:25.35200m:2:57.92
10.Robert WesterdijkNeptunia '243:09.1094021393:05.77
100m:1:30.03200m:3:05.77
11.Koen LemsDe Kikker3:09.3596037093:21.38
100m:1:36.97200m:3:21.38
DISWietse WiersmaZigneaNT95042993:29.70
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
100m:1:39.42200m:3:29.70


<< TOP >>
Programmanr. 10
14-2-2009
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lia DekkerDZ&PC2:27.1487008302:47.08
100m:1:19.75200m:2:47.08
2.Jessie SmedingOrca2:50.0595045282:58.19
100m:1:25.88200m:2:58.19
3.Paula DuursmaDZ&PC2:47.0493009822:58.38
100m:1:25.37200m:2:58.38
4.Maxine AlfonsiDAW-Finenzo3:01.2395029003:03.44
100m:1:26.50200m:3:03.44
5.Irene TeuferDAW-Finenzo2:58.7796023403:10.87
100m:1:30.84200m:3:10.87
6.Andrea BandstraNeptunia '243:21.0895015203:15.37
100m:1:35.51200m:3:15.37
7.Lilian OttensEemsrobben3:13.3596025523:18.43
100m:1:35.37200m:3:18.43
8.Laura StokxDAW-Finenzo3:15.6096015103:23.36
100m:1:35.27200m:3:23.36
9.Anouk DijkstraEemsrobbenNT97043783:30.78
100m:1:44.91200m:3:30.78
10.Nienke HeugenDe Kikker3:36.7794026143:36.44
100m:1:44.61200m:3:36.44


<< TOP >>
Programmanr. 11
14-2-2009
Heren, 1500m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vincent van IperenOrca16:15.15910617916:57.92
100m:
200m:
300m:
1:02.69
2:09.85
3:17.50
400m:
500m:
600m:
4:26.15
5:34.41
6:43.05
700m:
800m:
900m:
7:51.77
9:00.24
10:08.76
1000m:
1100m:
1200m:
11:17.57
12:26.67
13:35.56
1300m:
1400m:
1500m:
14:44.15
15:52.99
16:57.92
2.Hans Peter HartogDAW-Finenzo16:42.02910085916:59.08
100m:
200m:
300m:
1:02.51
2:09.69
3:17.88
400m:
500m:
600m:
4:26.41
5:35.05
6:44.22
700m:
800m:
900m:
7:53.04
9:01.58
10:09.94
1000m:
1100m:
1200m:
11:18.92
12:27.58
13:36.67
1300m:
1400m:
1500m:
14:45.33
15:53.87
16:59.08
3.Bernd KobesenZPC Stadskanaal16:34.38930098117:48.97
100m:
200m:
300m:
1:03.78
2:13.07
3:24.03
400m:
500m:
600m:
4:35.59
5:47.08
6:58.83
700m:
800m:
900m:
8:10.80
9:22.71
10:35.03
1000m:
1100m:
1200m:
11:47.83
13:00.35
14:13.06
1300m:
1400m:
1500m:
15:25.53
16:38.16
17:48.97
4.Luc van der WoldeZPC Stadskanaal19:28.72950028118:24.34
100m:
200m:
300m:
1:05.81
2:17.87
3:31.90
400m:
500m:
600m:
4:47.53
6:03.14
7:18.23
700m:
800m:
900m:
8:33.85
9:48.99
11:04.02
1000m:
1100m:
1200m:
12:19.47
13:34.10
14:47.00
1300m:
1400m:
1500m:
16:00.96
17:13.64
18:24.34
5.René BeetsmaDZ&PC18:34.92690006919:09.94
100m:
200m:
300m:
1:10.83
2:26.76
3:42.17
400m:
500m:
600m:
4:58.44
6:15.24
7:32.75
700m:
800m:
900m:
8:50.41
10:07.75
11:25.19
1000m:
1100m:
1200m:
12:42.56
14:00.39
15:18.84
1300m:
1400m:
1500m:
16:36.66
17:53.70
19:09.94
6.Maiko PostmaDZ&PC19:24.50940096319:44.11
100m:
200m:
300m:
1:10.53
2:28.07
3:47.59
400m:
500m:
600m:
5:08.06
6:29.46
7:49.84
700m:
800m:
900m:
9:10.47
10:31.07
11:50.91
1000m:
1100m:
1200m:
13:11.46
14:32.89
15:53.03
1300m:
1400m:
1500m:
17:12.40
18:30.25
19:44.11
7.Ardi KnolZPC Bikkel Hoogeveen21:23.20960344722:26.24
100m:
200m:
300m:
1:20.32
2:50.63
4:20.93
400m:
500m:
600m:
5:49.69
7:21.03
8:52.20
700m:
800m:
900m:
10:22.62
11:51.53
13:20.77
1000m:
1100m:
1200m:
14:51.22
16:22.73
17:53.86
1300m:
1400m:
1500m:
19:26.68
20:57.79
22:26.24
AFGEMRemco KampsDZ&PC18:40.239001465


<< TOP >>
Programmanr. 12
14-2-2009
Dames, 800m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Renske de GrootDZ&PC9:53.03930027610:18.55
100m:
200m:
1:15.14
2:32.81
300m:
400m:
3:50.92
5:08.77
500m:
600m:
6:26.66
7:45.01
700m:
800m:
9:02.55
10:18.55
2.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo10:29.01960493810:24.05
100m:
200m:
1:13.63
2:32.99
300m:
400m:
3:53.02
5:13.73
500m:
600m:
6:33.52
7:53.64
700m:
800m:
9:11.43
10:24.05
3.Freya HolwerdaOrca10:44.73950278010:32.71
100m:
200m:
1:15.24
2:36.41
300m:
400m:
3:56.63
5:17.79
500m:
600m:
6:38.13
7:58.33
700m:
800m:
9:17.18
10:32.71
4.Josephine MeermanDZ&PC10:27.35930425810:32.80
100m:
200m:
1:16.08
2:36.13
300m:
400m:
3:57.03
5:17.81
500m:
600m:
6:38.13
7:57.34
700m:
800m:
9:16.52
10:32.80
5.Mandy VerhageDAW-Finenzo10:28.16950138210:33.77
100m:
200m:
1:13.01
2:31.65
300m:
400m:
3:51.56
5:12.73
500m:
600m:
6:33.98
7:54.99
700m:
800m:
9:15.65
10:33.77
6.Stéphanie BergsmaDedemsvaart-AC10:29.89920337411:01.97
100m:
200m:
1:17.15
2:40.68
300m:
400m:
4:04.54
5:28.69
500m:
600m:
6:52.89
8:17.64
700m:
800m:
9:41.71
11:01.97
7.Tineke WindDZ&PC11:28.13940082611:17.64
100m:
200m:
1:18.06
2:43.96
300m:
400m:
4:08.00
5:33.02
500m:
600m:
7:00.42
8:27.08
700m:
800m:
9:53.13
11:17.64
8.Geeske WindDZ&PC10:54.78930098011:33.61
100m:
200m:
1:19.13
2:45.57
300m:
400m:
4:10.58
5:37.68
500m:
600m:
7:07.23
8:38.91
700m:
800m:
10:08.00
11:33.61


<< TOP >>
Programmanr. 13
14-2-2009
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ewoud PotiekDZ&PC1:53.1489025032:02.10
100m:1:00.22200m:2:02.10
2.Demi de RooijDAW-Finenzo2:04.4891056072:05.37
100m:1:00.64200m:2:05.37
3.Thom de BoerDAW-Finenzo2:04.5891001812:09.49
100m:1:03.74200m:2:09.49
4.Willem Kees RoosDe Vikings2:03.5594026932:09.52
100m:1:03.41200m:2:09.52
5.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen2:02.6891012412:10.00
100m:1:02.98200m:2:10.00
6.Wouter SikmaNeptunia '242:09.1193023352:11.04
100m:1:03.83200m:2:11.04
7.Rick CristenO Z & P C2:09.4292002012:11.91
100m:1:02.72200m:2:11.91
8.Jens KobesenZPC Stadskanaal2:07.6595001172:13.35
100m:1:04.36200m:2:13.35
9.Jordy KerssiesDedemsvaart-AC2:09.2691059772:15.06
100m:1:04.58200m:2:15.06
10.Peter de BoerDedemsvaart-AC2:17.7792061992:17.61
100m:1:06.62200m:2:17.61
11.Martijn GroenewegenEemsrobben2:08.1089054972:19.16
100m:1:03.90200m:2:19.16
12.Peter HummelDe Kikker2:14.0093006992:19.83
100m:1:08.25200m:2:19.83
13.Marco BarkhuisZPC Stadskanaal2:14.5995002792:20.81
100m:1:08.04200m:2:20.81
14.Bart VerbonDe Kikker2:14.7593022732:21.02
100m:1:09.37200m:2:21.02
15.Rycklef EpemaDZ&PC2:15.8192027872:21.08
100m:1:06.81200m:2:21.08
16.Rico RoelsDAW-Finenzo2:16.1594031192:21.21
100m:1:08.89200m:2:21.21
17.Marco KripsNeptunia '242:27.9092038352:21.39
100m:1:07.23200m:2:21.39
18.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen2:22.3495034272:25.86
100m:1:09.24200m:2:25.86
19.Mark RozemaDZ&PC2:16.9092027852:26.34
100m:1:08.83200m:2:26.34
20.Mark SchoutenEemsrobben2:11.9694051712:29.09
100m:1:08.62200m:2:29.09
21.Hans ScheperEemsrobben2:26.6093035292:30.09
100m:1:12.61200m:2:30.09
22.Hein Jouke WindDZ&PC3:00.4496009493:04.28
100m:1:59.15200m:3:04.28
DISEmiel van EssenSwol 1894NT9702925
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 14
14-2-2009
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ilse KraaijeveldOrca2:06.1690021102:12.67
100m:1:02.90200m:2:12.67
2.Rochelle KirindongoZPC Bikkel Hoogeveen2:11.1686019242:17.95
100m:1:06.03200m:2:17.95
3.Renate HemmesBubble2:13.1596004182:18.02
100m:1:07.03200m:2:18.02
4.Jessie SmedingOrca2:17.2895045282:22.63
100m:1:08.21200m:2:22.63
5.Maxime de WildeDZ&PC2:13.8093046582:24.03
100m:1:08.94200m:2:24.03
6.Femke GroosDZ&PC2:17.1594044922:24.89
100m:1:10.10200m:2:24.89
7.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:21.5594000682:25.08
100m:1:11.51200m:2:25.08
8.Carmen KemperZignea2:24.0094015462:31.72
100m:1:13.38200m:2:31.72
9.Maxine AlfonsiDAW-Finenzo2:30.5995029002:32.53
100m:1:12.55200m:2:32.53
10.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen2:36.3096009822:34.24
100m:1:15.08200m:2:34.24
11.Joëlle RozemaDZ&PC2:32.9096011242:35.20
100m:1:15.76200m:2:35.20
12.Claris de VriesDZ&PC2:35.0297009422:37.11
100m:1:16.49200m:2:37.11
13.Antje van der MeerDe Kikker2:23.5792041462:38.29
100m:1:15.14200m:2:38.29
14.Saranda HofstraDe Kikker2:39.1697005262:41.58
100m:1:19.36200m:2:41.58
15.Laura StokxDAW-Finenzo2:32.0196015102:42.57
100m:1:18.53200m:2:42.57
16.Lieke van EssenSwol 18942:38.9595028142:44.19
100m:1:18.90200m:2:44.19
17.Aniek van UnenZignea2:42.2695050162:45.39
100m:1:19.23200m:2:45.39
18.Yvonne DotingaNeptunia '242:39.5993060962:45.96
100m:1:18.52200m:2:45.96
19.Carina RietemaEemsrobben2:29.6691079022:48.46
100m:1:19.46200m:2:48.46
20.Sanne de NijsZignea2:53.1995007182:53.74
100m:1:24.01200m:2:53.74
21.Maureen MulderO Z & P C2:50.8996054562:58.40
100m:1:24.31200m:2:58.40
AFGEMMarsha HiddingDe Kikker2:34.429402612


<< TOP >>
Programmanr. 15
14-2-2009
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Fabian BeiminO Z & P C58.35910008759.31
2.Michiel JorinkSwol 18941:00.5887016131:02.62
3.Jos DuitZPC Stadskanaal1:00.6990007451:04.40
4.Michel TielbekeSC Salland1:03.2281021011:06.35
5.Mart de BoerDAW-Finenzo1:07.5893035891:10.52
6.Erik NijholtDZ&PC1:13.0794013491:12.96
7.Jeroen LoriusZPC Bikkel Hoogeveen1:14.0995005231:14.60
8.Klaas SchouteDAW-Finenzo1:14.9495008911:19.03
9.Mark FolkertsmaDZ&PC1:25.1996014131:31.13
10.Hendrik RozemaNeptunia '241:38.4096002811:38.59
11.Jelmer GroosDZ&PC1:23.6196029451:38.78
12.Arend-Jan OomsSwol 1894NT97021691:42.92
AFGEMWillem van de EndeNeptunia '241:14.559305129


<< TOP >>
Programmanr. 16
14-2-2009
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariët KosterZPC Bikkel Hoogeveen1:02.9683011621:06.70
2.Wendan PoelstraOrca1:06.5091024961:08.20
3.Marjon PolZignea1:08.6191025021:11.15
4.Charlotte MolZPC Bikkel Hoogeveen1:06.7691021381:11.22
5.Mariska MeemsZPC Stadskanaal1:08.9389028121:11.92
6.Janine KosseDedemsvaart-AC1:09.3987023261:13.80
7.Minke BettenDZ&PC1:11.2594040121:13.83
8.Jolanda CnossenNeptunia '241:13.2886007121:13.96
9.Kelly TeunissenO Z & P C1:09.1092017401:14.08
10.Maaike VoorenDAW-Finenzo1:08.9591033241:14.89
11.Lynde HansDedemsvaart-AC1:17.7494026061:18.69
12.Liza SalverdaOrca1:18.2995005701:19.32
13.Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen1:24.2794026381:22.03
14.Mirl de BoerDAW-Finenzo1:25.4797004681:23.76
15.Madelon VosSwol 18941:22.6493057101:26.47
16.Mandy SlagterEemsrobben1:33.0497001161:31.72
DISMelissa ZwaanDAW-Finenzo1:09.929103666
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMBabet DijkSwol 18941:14.678600846


<< TOP >>
Programmanr. 17
14-2-2009
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen2:12.5789007932:23.11
100m:1:10.75200m:2:23.11
2.Joey StokxDAW-Finenzo2:22.8893012512:23.19
100m:1:09.37200m:2:23.19
3.Arjan DolstraDedemsvaart-AC2:17.9778002552:26.68
100m:1:11.71200m:2:26.68
4.Dennis CramerZPCA2:17.6492001992:27.40
100m:1:11.45200m:2:27.40
5.Floris PolmanDedemsvaart-AC2:19.5295000932:28.63
100m:1:12.01200m:2:28.63
6.Sander HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen2:35.3090012672:29.50
100m:1:12.39200m:2:29.50
7.Niels KemperinkO Z & P C2:24.8996000052:31.21
100m:1:13.05200m:2:31.21
8.Sjors LieverstDAW-Finenzo2:30.7195013892:36.96
100m:1:16.91200m:2:36.96
9.Arjan FranckenDedemsvaart-AC2:40.4394025032:44.01
100m:1:21.20200m:2:44.01
10.Jens KuitertOrca2:45.4696038912:53.03
100m:1:26.22200m:2:53.03
11.Ardi KnolZPC Bikkel Hoogeveen2:50.2296034472:59.50
100m:1:26.74200m:2:59.50
12.Wietse WiersmaZigneaNT95042992:59.62
100m:1:28.22200m:2:59.62
AFGEMBram RomkesDedemsvaart-AC2:22.048602595
AFGEMJorrick DruyvenDAW-Finenzo2:24.569400507


<< TOP >>
Programmanr. 18
14-2-2009
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariëlle ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen2:28.3591029742:30.74
100m:1:14.79200m:2:30.74
2.Danielle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen2:32.3693012802:31.32
100m:1:15.74200m:2:31.32
3.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:33.3294000682:38.32
100m:1:19.51200m:2:38.32
4.Beau de BruijnDedemsvaart-AC2:38.4594006082:43.20
100m:1:20.61200m:2:43.20
5.Saskia ZwiersDedemsvaart-AC2:50.6394040642:54.90
100m:1:25.83200m:2:54.90
6.Rixt MengerDZ&PC2:48.0396020522:57.90
100m:1:26.76200m:2:57.90
7.Irene DotingaNeptunia '242:59.8496035163:02.16
100m:1:30.55200m:3:02.16
AFGEMJoyce MenninkDedemsvaart-AC2:49.389601180


<< TOP >>
Programmanr. 19
14-2-2009
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dennis WijbengaZPC Stadskanaal1:08.7490032831:12.45
2.Peter Paul HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen1:14.9293006511:12.82
3.Dennis EliveldDAW-Finenzo1:12.1792023511:17.57
4.Ingmar KloekDedemsvaart-AC1:21.4193054091:24.44
5.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen1:14.3891012411:25.91
6.Robert WesterdijkNeptunia '241:27.0294021391:26.52
7.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen1:32.0595034271:28.90
8.Pieter GroosDZ&PC1:24.9493049071:29.20
9.Rick VeldmanZPC Stadskanaal1:28.8395037051:30.61
10.Pieter YtsmaOrca1:33.5095018091:32.71
11.Raoul BergsmaDedemsvaart-AC1:29.5294006031:33.69
12.Koen LemsDe Kikker1:30.7096037091:33.76
DISDaniël de WagtZignea1:20.179601339
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISMike BakkerZPCA1:15.2690072531:20.62
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 20
14-2-2009
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lia DekkerDZ&PC1:08.0487008301:13.74
2.Karin RijkelijkhuizenZignea1:14.9294033581:16.67
3.Nienke van EckZPC Bikkel Hoogeveen1:14.8491008381:19.50
4.Paula DuursmaDZ&PC1:16.3193009821:24.14
5.Rochelle KirindongoZPC Bikkel Hoogeveen1:18.9186019241:24.81
6.Wieteke ElzingaDAW-Finenzo1:23.7586010381:26.62
7.Judith VeldmanEemsrobben1:29.0797024221:32.05
8.Rianne SlagterEemsrobben1:28.3493040881:32.29
9.Susan VoortmanDedemsvaart-AC1:28.0994040661:32.47
10.Air TochaiyaphumO Z & P C1:30.9895037681:32.50
11.Eva VisscherSwol 18941:29.8294027221:32.97
12.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen1:27.6596009821:33.28
13.Demi RotheO Z & P C1:29.4597033881:34.55
14.Lilian OttensEemsrobben1:30.9796025521:34.72
15.Wendy MeijnaarZignea1:34.4596038141:35.69
16.Eline GeschiereZignea1:34.6195037981:39.26
17.Nienke HeugenDe Kikker1:39.5494026141:41.27
18.Saranda HofstraDe Kikker1:41.1497005261:45.00
19.Mare ZijlstraDZ&PC1:41.8397027001:48.57
DISAnouk DijkstraEemsrobbenNT9704378
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMMarsha HiddingDe Kikker1:26.729402612