Als de bijlage afbeeldingen bevat, worden deze niet weergegeven.  De oorspronkelijke bijlage downloaden
Page 1
Splash Meet Manager 2006.142, registered to ZCV
Ranglijst
Bladzijde 0
Nr. 1
300m vrije slag Dames
Minioren 3 en 4
11-11-06
Geen limieten
Jr.
Afk./depot
Tijd
1. Elishia Sinkiewicz
97
14-038
5:01.89
100m: 1:31.86 1:31.86
200m: 3:12.48 1:40.62
300m: 5:01.89 1:49.41
Nr. 2
300m vrije slag Heren
Minioren 3 en 4
11-11-06
Geen limieten
Nr. 3
400m vrije slag Dames
Minioren 5 en 6
11-11-06
Geen limieten
Jr. Afk./depot
Tijd
100m
200m
300m
400m
1. Jona Pisters
95 14-015
5:42.74
1:20.39 1:27.38 1:29.09 1:25.88
2. Bo Kerkhoff
95 14-015
6:32.53
t
1:30.71 1:41.59 1:39.80 1:40.43
3. Danae Remmel
96 14-038
6:50.91
1:30.63 1:45.54 1:46.83 1:47.91
4. Merel Jaspers
96 14-015
7:02.05
1:35.61 1:50.08 1:53.03 1:43.33
5. Céline Jennes
96 14-038
7:05.76
1:37.32 1:47.94 1:52.10 1:48.40
6. Emmy Linssen
96 14-038
7:37.33
1:43.55 1:55.20 2:01.83 1:56.75
Jr. Afk./depot
Tijd
100m
200m
300m
400m
bm. Elena Habets
90 14-036
8:09.22
Nr. 4
400m vrije slag Heren
Minioren 5 en 6
11-11-06
Geen limieten
Jr. Afk./depot
Tijd
100m
200m
300m
400m
1. Lucas Greven
95 14-036
5:08.39
1:14.42 1:19.78 1:17.88 1:16.31
2. Arthur van Noorden
95 14-036
5:40.83
1:19.46 1:26.26 1:29.88 1:25.23
3. Mateusz Czurylo
95 14-038
5:57.22
1:21.49 1:29.41 1:32.67 1:33.65
4. Sander Lienaerts
96 14-038
6:23.78
1:32.15 1:42.52 1:35.68 1:33.43
5. Tim Ramaekers
96 14-038
6:28.17
1:29.19 1:39.45
6. Bart de Heer
95 14-025
6:29.21
1:29.18 1:40.32 1:43.15 1:36.56
7. Luciën Thijssen
95 14-036
6:32.23
1:28.42 1:40.19 1:43.25 1:40.37
8. Andreas Waldus
95 14-015
6:36.80
1:28.07 1:43.85 1:46.72 1:38.16
9. Joeri Kerkhoff
95 14-015
6:59.14
1:38.77 1:48.12 1:49.78 1:42.47
10. Martijn Weinberg
96 14-015
7:17.57
1:41.46 1:53.14 1:53.60 1:49.37
11. Rex Gian
95 14-015
8:46.56
1:55.02 2:14.91 2:21.18 2:15.45

Page 2
Splash Meet Manager 2006.142, registered to ZCV
Ranglijst
Bladzijde 1
Nr. 5
800m vrije slag Dames
Junioren 1 en 2
11-11-06
Geen limieten
Jr.
Afk./depot
Tijd
1. Misty Coert
93
14-036
9:52.35
100m: 1:09.79 1:09.79
300m: 3:38.76 1:14.62
500m: 6:07.69 1:14.34
700m: 8:38.22 1:15.47
200m: 2:24.14 1:14.35
400m: 4:53.35 1:14.59
600m: 7:22.75 1:15.06
800m: 9:52.35 1:14.13
2. Jamie Schepers
93
14-036
10:03.43
100m: 1:09.98 1:09.98
300m: 3:38.99 1:14.76
500m: 6:10.68 1:16.45
700m: 8:47.20 1:18.56
200m: 2:24.23 1:14.25
400m: 4:54.23 1:15.24
600m: 7:28.64 1:17.96
800m: 10:03.43 1:16.23
3. Chantal Senden
93
14-036
10:13.30
100m: 1:11.80 1:11.80
300m: 3:45.80 1:17.44
500m: 6:23.09 1:18.85
700m: 8:58.42 1:16.79
200m: 2:28.36 1:16.56
400m: 5:04.24 1:18.44
600m: 7:41.63 1:18.54
800m: 10:13.30 1:14.88
4. Ilona Remmel
93
14-038
10:15.67
100m: 1:11.23 1:11.23
300m: 3:42.42 1:16.42
500m: 6:18.32 1:18.43
700m: 8:56.86 1:19.47
200m: 2:26.00 1:14.77
400m: 4:59.89 1:17.47
600m: 7:37.39 1:19.07
800m: 10:15.67 1:18.81
5. Sanne Scheerder
94
14-036
10:37.02
100m: 1:15.04 1:15.04
300m: 3:55.07 1:20.05
500m: 6:34.80 1:19.78
700m: 9:14.82 1:20.18
200m: 2:35.02 1:19.98
400m: 5:15.02 1:19.95
600m: 7:54.64 1:19.84
800m: 10:37.02 1:22.20
6. Vera Weinberg
93
14-015
11:08.48
100m: 1:12.10 1:12.10
300m: 3:58.68 1:24.84
500m: 6:49.74 1:25.85
700m: 9:43.56 1:27.29
200m: 2:33.84 1:21.74
400m: 5:23.89 1:25.21
600m: 8:16.27 1:26.53
800m: 11:08.48 1:24.92
7. Celine Dekker
94
14-036
11:13.36
100m: 1:18.76 1:18.76
300m: 4:07.02 1:24.48
500m: 6:57.67 1:26.13
700m: 9:50.80 1:26.41
200m: 2:42.54 1:23.78
400m: 5:31.54 1:24.52
600m: 8:24.39 1:26.72
800m: 11:13.36 1:22.56
8. Rylana Slaghuis
94
14-015
11:35.63
100m:
-:--.--
300m: 4:14.83 1:27.90
500m: 7:13.29 1:29.39
700m: 10:10.88 1:27.92
200m: 2:46.93
400m: 5:43.90 1:29.07
600m: 8:42.96 1:29.67
800m: 11:35.63 1:24.75
9. Anouk Bours
93
14-036
12:25.16
100m: 1:24.86 1:24.86
300m: 4:32.16 1:33.14
500m: 7:43.23 1:35.41
700m: 10:55.86 1:35.47
200m: 2:59.02 1:34.16
400m: 6:07.82 1:35.66
600m: 9:20.39 1:37.16
800m: 12:25.16 1:29.30
10. Sanne Boelhouwers
94
14-025
12:46.98
100m: 1:24.15 1:24.15
300m: 4:33.71 1:35.87
500m: 7:54.27 1:40.87
700m: 11:13.67 1:39.32
200m: 2:57.84 1:33.69
400m: 6:13.40 1:39.69
600m: 9:34.35 1:40.08
800m: 12:46.98 1:33.31
11. Danique Hendrick
94
14-036
12:52.50
100m: 1:25.82 1:25.82
300m: 4:37.20 1:36.69
500m: 7:56.18 1:39.37
700m: 11:18.20 1:41.50
200m: 3:00.51 1:34.69
400m: 6:16.81 1:39.61
600m: 9:36.70 1:40.52
800m: 12:52.50 1:34.30
12. Mandy Wetzels
94
14-038
13:01.69
100m: 1:32.24 1:32.24
300m: 4:51.29 1:40.46
500m: 8:14.17 1:41.24
700m: 11:30.14 1:38.28
200m: 3:10.83 1:38.59
400m: 6:32.93 1:41.64
600m: 9:51.86 1:37.69
800m: 13:01.69 1:31.55
13. Chidi Hennigfeld
93
14-038
13:08.12
100m: 1:27.53 1:27.53
300m: 4:45.78 1:38.96
500m: 8:07.12 1:41.49
700m: 11:27.86 1:38.96
200m: 3:06.82 1:39.29
400m: 6:25.63 1:39.85
600m: 9:48.90 1:41.78
800m: 13:08.12 1:40.26

Page 3
Splash Meet Manager 2006.142, registered to ZCV
Ranglijst
Bladzijde 2
Nr. 6
800m vrije slag Heren
Junioren 1 en 2
11-11-06
Geen limieten
Jr.
Afk./depot
Tijd
1. Lester Snackers
94
14-036
10:05.54
100m: 1:10.26 1:10.26
300m: 3:41.72 1:16.14
500m: 6:15.92 1:17.17
700m: 8:49.45 1:16.54
200m: 2:25.58 1:15.32
400m: 4:58.75 1:17.03
600m: 7:32.91 1:16.99
800m: 10:05.54 1:16.09
2. Robin Ramaekers
93
14-038
10:11.33
100m: 1:11.14 1:11.14
300m: 3:44.92 1:17.18
500m: 6:21.74 1:18.91
700m: 8:55.70 1:17.06
200m: 2:27.74 1:16.60
400m: 5:02.83 1:17.91
600m: 7:38.64 1:16.90
800m: 10:11.33 1:15.63
3. Ruben Klinkers
94
14-036
10:39.82
100m: 1:18.40 1:18.40
300m: 4:01.05 1:20.97
500m: 6:43.65 1:21.93
700m: 9:24.21 1:20.42
200m: 2:40.08 1:21.68
400m: 5:21.72 1:20.67
600m: 8:03.79 1:20.14
800m: 10:39.82 1:15.61
4. Boy Coort
94
14-038
11:46.22
100m: 1:20.83 1:20.83
300m: 4:17.60 1:28.82
500m: 7:16.97 1:30.20
700m: 10:19.71 1:31.24
200m: 2:48.78 1:27.95
400m: 5:46.77 1:29.17
600m: 8:48.47 1:31.50
800m: 11:46.22 1:26.51
5. Carlo Meisters
94
14-038
12:09.70
100m: 1:24.90 1:24.90
300m: 4:27.19 1:32.64
500m: 7:32.59 1:31.86
700m: 10:43.98 1:35.47
200m: 2:54.55 1:29.65
400m: 6:00.73 1:33.54
600m: 9:08.51 1:35.92
800m: 12:09.70 1:25.72
6. Bas Janssen
93
14-036
12:11.02
100m: 1:21.04 1:21.04
300m: 4:25.29 1:33.06
500m: 7:33.29 1:33.87
700m: 10:41.04 1:34.04
200m: 2:52.23 1:31.19
400m: 5:59.42 1:34.13
600m: 9:07.00 1:33.71
800m: 12:11.02 1:29.98
7. Tom Broers
93
14-036
12:21.31
100m: 1:23.36 1:23.36
300m: 4:32.40 1:35.55
500m: 7:43.88 1:37.48
700m: 10:49.92 1:33.71
200m: 2:56.85 1:33.49
400m: 6:06.40 1:34.00
600m: 9:16.21 1:32.33
800m: 12:21.31 1:31.39
8. Vasily Oros
93
14-038
12:44.07
100m: 1:23.76 1:23.76
300m: 4:33.04 1:36.68
500m: 7:48.92 1:38.06
700m: 11:06.57 1:38.75
200m: 2:56.36 1:32.60
400m: 6:10.86 1:37.82
600m: 9:27.82 1:38.90
800m: 12:44.07 1:37.50
9. Jelle Peltzer
94
14-036
12:47.99
100m: 1:23.42 1:23.42
300m: 4:36.76 1:37.36
500m: 7:53.07 1:38.42
700m: 11:10.40 1:39.28
200m: 2:59.40 1:35.98
400m: 6:14.65 1:37.89
600m: 9:31.12 1:38.05
800m: 12:47.99 1:37.59
10. Jeroen Wolthuis
93
14-038
13:09.41
100m: 1:30.99 1:30.99
300m: 4:48.36 1:39.23
500m: 8:11.95 1:42.38
700m: 11:33.92 1:40.22
200m: 3:09.13 1:38.14
400m: 6:29.57 1:41.21
600m: 9:53.70 1:41.75
800m: 13:09.41 1:35.49
11. Yannick de Liege
94
14-036
15:44.76
100m: 1:47.57 1:47.57
300m: 5:57.16 2:03.77
500m:
-:--.--
700m: 13:49.45 2:00.81
200m: 3:53.39 2:05.82
400m: 8:01.51 2:04.35
600m: 11:48.64
800m: 15:44.76 1:55.31
Nr. 7
1500m vrije slag Dames
14 jaar en ouder
11-11-06
Geen limieten
Jr.
Afk./depot
Tijd
1. Jenny Schouten
87
14-036
18:45.30
100m: 1:08.17 1:08.17
500m: 6:08.51 1:15.59
900m: 11:10.45 1:15.34 1300m: 16:15.58 1:16.04
200m: 2:22.36 1:14.19
600m: 7:23.51 1:15.00 1000m: 12:26.17 1:15.72 1400m: 17:31.77 1:16.19
300m: 3:37.42 1:15.06
700m: 8:39.77 1:16.26 1100m: 13:42.48 1:16.31 1500m: 18:45.30 1:13.53
400m: 4:52.92 1:15.50
800m: 9:55.11 1:15.34 1200m: 14:59.54 1:17.06

Page 4
Splash Meet Manager 2006.142, registered to ZCV
Ranglijst
Bladzijde 3
Voortzetting nr. 7 1500m vrije slag Dames 14 jaar en ouder
Jr.
Afk./depot
Tijd
2. Lotte Greven
87
14-036
19:00.85
100m: 1:11.96 1:11.96
500m: 6:14.73 1:16.09
900m: 11:21.65 1:17.47 1300m: 16:31.09 1:17.14
200m: 2:27.50 1:15.54
600m: 7:31.32 1:16.59 1000m: 12:38.73 1:17.08 1400m: 17:48.34 1:17.25
300m: 3:43.28 1:15.78
700m: 8:47.53 1:16.21 1100m: 13:56.53 1:17.80 1500m: 19:00.85 1:12.51
400m: 4:58.64 1:15.36
800m: 10:04.18 1:16.65 1200m: 15:13.95 1:17.42
3. Liz Rompelberg
90
14-036
19:00.92
100m: 1:12.19 1:12.19
500m: 6:14.89 1:16.17
900m: 11:21.68 1:17.19 1300m: 16:31.13 1:17.34
200m: 2:28.08 1:15.89
600m: 7:31.56 1:16.67 1000m: 12:38.96 1:17.28 1400m: 17:47.73 1:16.60
300m: 3:43.26 1:15.18
700m: 8:48.01 1:16.45 1100m: 13:56.37 1:17.41 1500m: 19:00.92 1:13.19
400m: 4:58.72 1:15.46
800m: 10:04.49 1:16.48 1200m: 15:13.79 1:17.42
4. Irene Gubbels
88
14-036
19:14.52
100m: 1:11.32 1:11.32
500m: 6:16.14 1:17.24
900m: 11:26.89 1:18.09 1300m: 16:37.04 1:18.09
200m: 2:27.07 1:15.75
600m: 7:33.87 1:17.73 1000m: 12:44.71 1:17.82 1400m: 17:56.64 1:19.60
300m: 3:42.60 1:15.53
700m: 8:50.95 1:17.08 1100m: 14:02.85 1:18.14 1500m: 19:14.52 1:17.88
400m: 4:58.90 1:16.30
800m: 10:08.80 1:17.85 1200m: 15:18.95 1:16.10
5. Dimphy van de Laar
92
14-036
19:18.10
100m: 1:10.41 1:10.41
500m: 6:17.35 1:17.20
900m: 11:27.10 1:17.25 1300m: 16:41.26 1:19.64
200m: 2:26.51 1:16.10
600m: 7:34.87 1:17.52 1000m: 12:45.09 1:17.99 1400m: 18:01.01 1:19.75
300m: 3:43.47 1:16.96
700m: 8:52.27 1:17.40 1100m: 14:03.22 1:18.13 1500m: 19:18.10 1:17.09
400m: 5:00.15 1:16.68
800m: 10:09.85 1:17.58 1200m: 15:21.62 1:18.40
6. Lydia Colijn
86
14-015
19:29.84
100m: 1:12.23 1:12.23
500m: 6:22.68 1:17.86
900m: 11:36.29 1:18.95 1300m: 16:54.84 1:19.17
200m: 2:28.90 1:16.67
600m: 7:40.82 1:18.14 1000m: 12:56.48 1:20.19 1400m: 18:13.28 1:18.44
300m: 3:47.48 1:18.58
700m: 8:58.92 1:18.10 1100m: 14:16.00 1:19.52 1500m: 19:29.84 1:16.56
400m: 5:04.82 1:17.34
800m: 10:17.34 1:18.42 1200m: 15:35.67 1:19.67
7. Eva Martens
92
14-036
20:41.07
100m: 1:12.44 1:12.44
500m: 6:33.32 1:22.90
900m: 12:07.95 1:24.63 1300m: 17:51.87 1:26.15
200m: 2:29.68 1:17.24
600m: 7:55.28 1:21.96 1000m: 13:34.67 1:26.72 1400m: 19:28.21 1:36.34
300m: 3:49.38 1:19.70
700m: 9:19.31 1:24.03 1100m: 15:00.66 1:25.99 1500m: 20:41.07 1:12.86
400m: 5:10.42 1:21.04
800m: 10:43.32 1:24.01 1200m: 16:25.72 1:25.06
8. Danique Ubags
90
14-036
20:47.07
100m: 1:15.32 1:15.32
500m: 6:48.23 1:24.56
900m: 12:24.92 1:24.28 1300m: 18:02.42 1:24.03
200m: 2:37.36 1:22.04
600m: 8:12.13 1:23.90 1000m: 13:49.48 1:24.56 1400m: 19:26.67 1:24.25
300m: 4:00.20 1:22.84
700m: 9:36.13 1:24.00 1100m: 15:14.20 1:24.72 1500m: 20:47.07 1:20.40
400m: 5:23.67 1:23.47
800m: 11:00.64 1:24.51 1200m: 16:38.39 1:24.19
9. Tessa Kierkels
91
14-036
20:55.75
100m: 1:15.93 1:15.93
500m: 6:48.83 1:24.01
900m: 12:27.96 1:24.71 1300m: 18:07.01 1:24.83
200m: 2:38.56 1:22.63
600m: 8:13.54 1:24.71 1000m: 13:52.71 1:24.75 1400m: 19:32.14 1:25.13
300m: 4:01.33 1:22.77
700m: 9:38.25 1:24.71 1100m: 15:17.11 1:24.40 1500m: 20:55.75 1:23.61
400m: 5:24.82 1:23.49
800m: 11:03.25 1:25.00 1200m: 16:42.18 1:25.07
10. Fanny Robbertsen
91
14-015
20:59.24
100m: 1:15.22 1:15.22
500m: 6:50.22 1:24.60
900m: 12:28.14 1:24.44 1300m: 18:08.06 1:26.23
200m: 2:37.77 1:22.55
600m: 8:15.11 1:24.89 1000m: 13:52.83 1:24.69 1400m: 19:32.83 1:24.77
300m: 4:01.83 1:24.06
700m: 9:38.89 1:23.78 1100m: 15:17.05 1:24.22 1500m: 20:59.24 1:26.41
400m: 5:25.62 1:23.79
800m: 11:03.70 1:24.81 1200m: 16:41.83 1:24.78
11. Suzanne Duijkers
87
14-036
20:59.29
100m: 1:11.94 1:11.94
500m: 6:54.78 1:24.13
900m: 12:35.67 1:26.29 1300m: 18:15.98 1:25.62
200m: 2:41.28 1:29.34
600m: 8:19.46 1:24.68 1000m: 14:00.65 1:24.98 1400m: 19:40.22 1:24.24
300m: 4:06.68 1:25.40
700m: 9:45.40 1:25.94 1100m: 15:25.54 1:24.89 1500m: 20:59.29 1:19.07
400m: 5:30.65 1:23.97
800m: 11:09.38 1:23.98 1200m: 16:50.36 1:24.82

Page 5
Splash Meet Manager 2006.142, registered to ZCV
Ranglijst
Bladzijde 4
Voortzetting nr. 7 1500m vrije slag Dames 14 jaar en ouder
Jr.
Afk./depot
Tijd
12. Jela Cnubben
88
14-015
21:15.13
100m: 1:15.04 1:15.04
500m: 6:52.20 1:25.84
900m: 12:36.82 1:26.37 1300m: 18:25.02 1:27.22
200m: 2:37.54 1:22.50
600m: 8:18.39 1:26.19 1000m: 14:04.26 1:27.44 1400m: 19:51.32 1:26.30
300m: 4:01.26 1:23.72
700m: 9:44.82 1:26.43 1100m: 15:31.02 1:26.76 1500m: 21:15.13 1:23.81
400m: 5:26.36 1:25.10
800m: 11:10.45 1:25.63 1200m: 16:57.80 1:26.78
13. Michelle Hacking
91
14-015
21:25.15
100m: 1:16.52 1:16.52
500m: 6:55.76 1:25.69
900m: 12:45.13 1:27.04 1300m: 18:34.09 1:27.69
200m: 2:39.80 1:23.28
600m: 8:23.12 1:27.36 1000m: 14:13.13 1:28.00 1400m: 20:01.34 1:27.25
300m: 4:04.39 1:24.59
700m: 9:50.39 1:27.27 1100m: 15:39.62 1:26.49 1500m: 21:25.15 1:23.81
400m: 5:30.07 1:25.68
800m: 11:18.09 1:27.70 1200m: 17:06.40 1:26.78
14. Cato Vrouenraets
90
14-038
21:39.39
100m: 1:16.54 1:16.54
500m: 7:02.23 1:27.78
900m: 12:53.20 1:26.97 1300m: 18:47.70 1:28.68
200m: 2:41.92 1:25.38
600m: 8:30.54 1:28.31 1000m: 14:22.00 1:28.80 1400m: 20:14.04 1:26.34
300m: 4:08.20 1:26.28
700m: 9:59.20 1:28.66 1100m: 15:50.26 1:28.26 1500m: 21:39.39 1:25.35
400m: 5:34.45 1:26.25
800m: 11:26.23 1:27.03 1200m: 17:19.02 1:28.76
15. Annemieke de Heer
92
14-025
22:11.25
100m: 1:24.58 1:24.58
500m: 7:24.96 1:29.59
900m: 13:26.23 1:31.08 1300m: 19:21.23 1:28.42
200m: 2:54.25 1:29.67
600m: 8:54.79 1:29.83 1000m: 14:55.63 1:29.40 1400m: 20:42.58 1:21.35
300m: 4:25.53 1:31.28
700m: 10:24.16 1:29.37 1100m: 16:25.20 1:29.57 1500m: 22:11.25 1:28.67
400m: 5:55.37 1:29.84
800m: 11:55.15 1:30.99 1200m: 17:52.81 1:27.61
16. Fleur Boelhouwers
90
14-025
22:18.60
100m: 1:18.16 1:18.16
500m: 7:11.64 1:30.13
900m: 13:18.04 1:30.59 1300m: 19:22.70 1:29.75
200m: 2:44.86 1:26.70
600m: 8:43.10 1:31.46 1000m: 14:48.92 1:30.88 1400m: 20:52.45 1:29.75
300m: 4:12.23 1:27.37
700m: 10:15.29 1:32.19 1100m: 16:20.64 1:31.72 1500m: 22:18.60 1:26.15
400m: 5:41.51 1:29.28
800m: 11:47.45 1:32.16 1200m: 17:52.95 1:32.31
17. Riky Jansen
84
14-025
22:21.67
100m: 1:22.64 1:22.64
500m: 7:24.77 1:30.73
900m: 13:24.45 1:29.37 1300m: 19:22.26 1:29.52
200m: 2:52.23 1:29.59
600m: 8:55.17 1:30.40 1000m: 14:54.42 1:29.97 1400m: 20:49.11 1:26.85
300m: 4:22.67 1:30.44
700m: 10:25.77 1:30.60 1100m: 16:24.61 1:30.19 1500m: 22:21.67 1:32.56
400m: 5:54.04 1:31.37
800m: 11:55.08 1:29.31 1200m: 17:52.74 1:28.13
18. Jolien van Golde
92
14-036
22:22.80
100m: 1:23.50 1:23.50
500m: 7:21.88 1:29.64
900m: 13:25.82 1:31.19 1300m: 19:29.52 1:34.13
200m: 2:52.43 1:28.93
600m: 8:52.26 1:30.38 1000m: 14:55.81 1:29.99 1400m: 21:00.81 1:31.29
300m: 4:21.77 1:29.34
700m: 10:23.88 1:31.62 1100m: 16:25.66 1:29.85 1500m: 22:22.80 1:21.99
400m: 5:52.24 1:30.47
800m: 11:54.63 1:30.75 1200m: 17:55.39 1:29.73
19. Vivianne Heidendaal
92
14-036
24:12.50
100m: 1:24.40 1:24.40
500m: 7:48.47 1:38.30
900m: 14:24.15 1:34.69 1300m: 21:00.27 1:38.69
200m: 2:58.29 1:33.89
600m: 9:26.75 1:38.28 1000m: 16:04.09 1:39.94 1400m: 22:38.03 1:37.76
300m: 4:33.86 1:35.57
700m: 11:04.75 1:38.00 1100m: 17:43.65 1:39.56 1500m: 24:12.50 1:34.47
400m: 6:10.17 1:36.31
800m: 12:49.46 1:44.71 1200m: 19:21.58 1:37.93
dis. Deborah Thijssen
92
14-036
afNiet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd
100m:
-:--.--
500m:
-:--.--
900m:
-:--.--
1300m:
-:--.--
200m:
-:--.--
600m:
-:--.--
1000m:
-:--.--
1400m:
-:--.--
300m:
-:--.--
700m:
-:--.--
1100m:
-:--.--
1500m:
-:--.--
400m:
-:--.--
800m:
-:--.--
1200m:
-:--.--
zk. Sandra Verheijen
92
14-036

Page 6
Splash Meet Manager 2006.142, registered to ZCV
Ranglijst
Bladzijde 5
Nr. 8
1500m vrije slag Heren
14 jaar en ouder
11-11-06
Geen limieten
Jr.
Afk./depot
Tijd
1. Michel Heijnen
87
14-036
16:47.24
100m: 1:01.80 1:01.80
500m: 5:28.09 1:07.92
900m: 10:00.21 1:08.09 1300m: 14:32.70 1:08.36
200m: 2:07.84 1:06.04
600m: 6:36.13 1:08.04 1000m: 11:08.09 1:07.88 1400m: 15:40.92 1:08.22
300m: 3:13.60 1:05.76
700m: 7:44.23 1:08.10 1100m: 12:16.35 1:08.26 1500m: 16:47.24 1:06.32
400m: 4:20.17 1:06.57
800m: 8:52.12 1:07.89 1200m: 13:24.34 1:07.99
2. Yvo op den Kamp
89
14-036
16:50.89
100m: 1:00.29 1:00.29
500m: 5:27.67 1:07.87
900m: 10:00.87 1:08.43 1300m: 14:34.42 1:08.12
200m: 2:06.14 1:05.85
600m: 6:35.61 1:07.94 1000m: 11:09.55 1:08.68 1400m: 15:43.68 1:09.26
300m: 3:12.71 1:06.57
700m: 7:44.32 1:08.71 1100m: 12:17.87 1:08.32 1500m: 16:50.89 1:07.21
400m: 4:19.80 1:07.09
800m: 8:52.44 1:08.12 1200m: 13:26.30 1:08.43
3. Mitch Notten
92
14-036
17:32.51
100m: 1:03.13 1:03.13
500m: 5:42.70 1:10.84
900m: 10:27.67 1:11.35 1300m: 15:11.45 1:11.13
200m: 2:10.82 1:07.69
600m: 6:54.10 1:11.40 1000m: 11:38.86 1:11.19 1400m: 16:23.54 1:12.09
300m: 3:20.92 1:10.10
700m: 8:05.39 1:11.29 1100m: 12:49.64 1:10.78 1500m: 17:32.51 1:08.97
400m: 4:31.86 1:10.94
800m: 9:16.32 1:10.93 1200m: 14:00.32 1:10.68
4. Bram Dekker
89
14-036
17:41.02
100m: 1:03.23 1:03.23
500m: 5:46.23 1:10.37
900m: 10:32.48 1:11.62 1300m: 15:21.07 1:12.81
200m: 2:13.92 1:10.69
600m: 6:57.32 1:11.09 1000m: 11:44.29 1:11.81 1400m: 16:32.67 1:11.60
300m: 3:24.86 1:10.94
700m: 8:09.20 1:11.88 1100m: 12:56.23 1:11.94 1500m: 17:41.02 1:08.35
400m: 4:35.86 1:11.00
800m: 9:20.86 1:11.66 1200m: 14:08.26 1:12.03
5. Yannick Mommers
91
14-036
17:44.70
100m: 1:04.07 1:04.07
500m: 5:46.89 1:12.25
900m: 10:34.35 1:11.67 1300m: 15:23.40 1:12.19
200m: 2:12.53 1:08.46
600m: 6:59.00 1:12.11 1000m: 11:46.48 1:12.13 1400m: 16:36.38 1:12.98
300m: 3:23.31 1:10.78
700m: 8:10.60 1:11.60 1100m: 12:58.80 1:12.32 1500m: 17:44.70 1:08.32
400m: 4:34.64 1:11.33
800m: 9:22.68 1:12.08 1200m: 14:11.21 1:12.41
6. Terrence Olaria
86
14-036
17:54.40
100m: 1:03.76 1:03.76
500m: 5:47.32 1:11.83
900m: 10:37.37 1:12.97 1300m: 15:30.91 1:13.57
200m: 2:12.88 1:09.12
600m: 6:59.62 1:12.30 1000m: 11:50.26 1:12.89 1400m: 16:49.94 1:19.03
300m: 3:23.70 1:10.82
700m: 8:12.24 1:12.62 1100m: 13:03.27 1:13.01 1500m: 17:54.40 1:04.46
400m: 4:35.49 1:11.79
800m: 9:24.40 1:12.16 1200m: 14:17.34 1:14.07
7. Joey de Ruiter
91
14-036
18:11.80
100m: 1:03.89 1:03.89
500m: 5:52.39 1:14.53
900m: 10:48.89 1:14.63 1300m: 15:46.48 1:14.44
200m: 2:14.16 1:10.27
600m: 7:06.67 1:14.28 1000m: 12:03.16 1:14.27 1400m: 16:59.54 1:13.06
300m: 3:25.70 1:11.54
700m: 8:20.39 1:13.72 1100m: 13:17.82 1:14.66 1500m: 18:11.80 1:12.26
400m: 4:37.86 1:12.16
800m: 9:34.26 1:13.87 1200m: 14:32.04 1:14.22
8. Dean Coert
91
14-036
18:25.51
100m: 1:07.80 1:07.80
500m: 6:04.04 1:14.15
900m: 11:01.33 1:14.07 1300m: 15:59.45 1:14.37
200m: 2:22.30 1:14.50
600m: 7:18.30 1:14.26 1000m: 12:15.70 1:14.37 1400m: 17:14.36 1:14.91
300m: 3:35.77 1:13.47
700m: 8:33.42 1:15.12 1100m: 13:29.74 1:14.04 1500m: 18:25.51 1:11.15
400m: 4:49.89 1:14.12
800m: 9:47.26 1:13.84 1200m: 14:45.08 1:15.34
9. Jacky Coumans
90
14-036
18:37.95
100m: 1:05.51 1:05.51
500m: 5:55.42 1:14.50
900m: 10:58.82 1:16.34 1300m: 16:07.92 1:18.32
200m: 2:15.54 1:10.03
600m: 7:10.73 1:15.31 1000m: 12:16.02 1:17.20 1400m: 17:29.64 1:21.72
300m: 3:26.82 1:11.28
700m: 8:26.20 1:15.47 1100m: 13:32.51 1:16.49 1500m: 18:37.95 1:08.31
400m: 4:40.92 1:14.10
800m: 9:42.48 1:16.28 1200m: 14:49.60 1:17.09
10. Arvid Munsters
92
14-036
18:39.12
100m: 1:04.80 1:04.80
500m: 5:58.88 1:15.45
900m: 11:00.84 1:14.76 1300m: 16:07.87 1:18.25
200m: 2:16.04 1:11.24
600m: 7:15.02 1:16.14 1000m: 12:15.89 1:15.05 1400m: 17:25.88 1:18.01
300m: 3:29.13 1:13.09
700m: 8:30.81 1:15.79 1100m: 13:31.85 1:15.96 1500m: 18:39.12 1:13.24
400m: 4:43.43 1:14.30
800m: 9:46.08 1:15.27 1200m: 14:49.62 1:17.77

Page 7
Splash Meet Manager 2006.142, registered to ZCV
Ranglijst
Bladzijde 6
Voortzetting nr. 8 1500m vrije slag Heren 14 jaar en ouder
Jr.
Afk./depot
Tijd
11. Lesley Derks
89
14-036
18:39.83
100m: 1:07.45 1:07.45
500m: 6:05.79 1:15.56
900m: 11:08.92 1:16.44 1300m: 16:13.88 1:14.67
200m: 2:21.17 1:13.72
600m: 7:20.57 1:14.78 1000m: 12:25.96 1:17.04 1400m: 17:29.23 1:15.35
300m: 3:35.23 1:14.06
700m: 8:36.28 1:15.71 1100m: 13:43.06 1:17.10 1500m: 18:39.83 1:10.60
400m: 4:50.23 1:15.00
800m: 9:52.48 1:16.20 1200m: 14:59.21 1:16.15
12. Kay op den Kamp
91
14-036
18:41.03
100m: 1:08.80 1:08.80
500m: 6:13.60 1:17.46
900m: 11:13.49 1:14.57 1300m: 16:14.53 1:15.50
200m: 2:23.68 1:14.88
600m: 7:30.06 1:16.46 1000m: 12:28.46 1:14.97 1400m: 17:30.59 1:16.06
300m:
-:--.--
700m: 8:45.20 1:15.14 1100m: 13:44.13 1:15.67 1500m: 18:41.03 1:10.44
400m: 4:56.14
800m: 9:58.92 1:13.72 1200m: 14:59.03 1:14.90
13. Jeroen Feijs
92
14-036
18:42.19
100m: 1:09.30 1:09.30
500m: 6:12.76 1:16.64
900m: 11:15.26 1:15.50 1300m: 16:14.01 1:13.59
200m: 2:23.66 1:14.36
600m: 7:29.68 1:16.92 1000m: 12:30.69 1:15.43 1400m: 17:31.07 1:17.06
300m: 3:39.32 1:15.66
700m: 8:45.76 1:16.08 1100m: 13:45.82 1:15.13 1500m: 18:42.19 1:11.12
400m: 4:56.12 1:16.80
800m: 9:59.76 1:14.00 1200m: 15:00.42 1:14.60
14. Kees Derks
92
14-036
18:51.52
100m: 1:07.74 1:07.74
500m: 6:08.51 1:16.12
900m: 11:14.79 1:16.28 1300m: 16:19.65 1:16.64
200m: 2:21.95 1:14.21
600m: 7:25.00 1:16.49 1000m: 12:30.66 1:15.87 1400m: 17:36.25 1:16.60
300m: 3:38.86 1:16.91
700m: 8:41.99 1:16.99 1100m: 13:46.75 1:16.09 1500m: 18:51.52 1:15.27
400m: 4:52.39 1:13.53
800m: 9:58.51 1:16.52 1200m: 15:03.01 1:16.26
15. Erik Willems
85
14-014
19:05.66
100m: 1:07.69 1:07.69
500m: 6:08.18 1:17.09
900m: 11:17.08 1:16.50 1300m: 16:30.14 1:18.28
200m: 2:21.22 1:13.53
600m: 7:26.09 1:17.91 1000m: 12:34.58 1:17.50 1400m: 17:48.56 1:18.42
300m: 3:35.86 1:14.64
700m: 8:43.22 1:17.13 1100m: 13:52.56 1:17.98 1500m: 19:05.66 1:17.10
400m: 4:51.09 1:15.23
800m: 10:00.58 1:17.36 1200m: 15:11.86 1:19.30
16. Sebastiaan Gergely
87
14-036
19:19.95
100m: 1:08.42 1:08.42
500m: 6:16.80 1:18.91
900m: 11:36.39 1:20.29 1300m: 16:49.10 1:16.46
200m: 2:23.73 1:15.31
600m: 7:36.45 1:19.65 1000m: 12:56.29 1:19.90 1400m: 18:05.73 1:16.63
300m: 3:40.02 1:16.29
700m: 8:56.07 1:19.62 1100m: 14:15.23 1:18.94 1500m: 19:19.95 1:14.22
400m: 4:57.89 1:17.87
800m: 10:16.10 1:20.03 1200m: 15:32.64 1:17.41
17. Scott Delbressine
92
14-036
19:20.36
100m: 1:09.29 1:09.29
500m: 6:14.42 1:17.72
900m: 11:30.00 1:19.87 1300m: 16:47.02 1:19.02
200m: 2:24.42 1:15.13
600m: 7:32.36 1:17.94 1000m: 12:48.32 1:18.32 1400m: 18:05.89 1:18.87
300m: 3:40.02 1:15.60
700m: 8:51.54 1:19.18 1100m: 14:07.29 1:18.97 1500m: 19:20.36 1:14.47
400m: 4:56.70 1:16.68
800m: 10:10.13 1:18.59 1200m: 15:28.00 1:20.71
18. Bob Goffin
89
14-015
19:46.23
100m: 1:08.45 1:08.45
500m: 6:17.54 1:19.18
900m: 11:36.84 1:20.25 1300m: 17:00.36 1:23.77
200m: 2:23.90 1:15.45
600m: 7:37.23 1:19.69 1000m: 12:57.40 1:20.56 1400m: 18:24.67 1:24.31
300m: 3:40.67 1:16.77
700m: 8:56.86 1:19.63 1100m: 14:16.23 1:18.83 1500m: 19:46.23 1:21.56
400m: 4:58.36 1:17.69
800m: 10:16.59 1:19.73 1200m: 15:36.59 1:20.36
19. Michèl Theissen
91
14-015
19:47.47
100m: 1:13.14 1:13.14
500m: 6:35.08 1:20.98
900m: 11:57.28 1:20.32 1300m: 17:15.18 1:18.62
200m: 2:33.34 1:20.20
600m: 7:55.71 1:20.63 1000m: 13:17.34 1:20.06 1400m: 18:33.76 1:18.58
300m: 3:53.00 1:19.66
700m: 9:16.85 1:21.14 1100m: 14:36.95 1:19.61 1500m: 19:47.47 1:13.71
400m: 5:14.10 1:21.10
800m: 10:36.96 1:20.11 1200m: 15:56.56 1:19.61
20. Mike Storcken
78
14-025
20:08.11
100m: 1:13.30 1:13.30
500m: 6:36.61 1:22.57
900m: 12:01.92 1:20.50 1300m: 17:27.58 1:22.35
200m: 2:32.51 1:19.21
600m: 7:58.11 1:21.50 1000m: 13:23.20 1:21.28 1400m: 18:47.45 1:19.87
300m: 3:52.86 1:20.35
700m: 9:19.95 1:21.84 1100m: 14:44.58 1:21.38 1500m: 20:08.11 1:20.66
400m: 5:14.04 1:21.18
800m: 10:41.42 1:21.47 1200m: 16:05.23 1:20.65

Page 8
Splash Meet Manager 2006.142, registered to ZCV
Ranglijst
Bladzijde 7
Voortzetting nr. 8 1500m vrije slag Heren 14 jaar en ouder
Jr.
Afk./depot
Tijd
21. Dardo Weusten
90
14-036
20:18.42
100m: 1:14.55 1:14.55
500m: 6:41.33 1:21.89
900m: 12:07.84 1:21.22 1300m: 17:33.93 1:22.24
200m: 2:35.82 1:21.27
600m: 8:02.49 1:21.16 1000m: 13:28.55 1:20.71 1400m: 18:58.01 1:24.08
300m: 3:58.01 1:22.19
700m: 9:24.18 1:21.69 1100m: 14:49.79 1:21.24 1500m: 20:18.42 1:20.41
400m: 5:19.44 1:21.43
800m: 10:46.62 1:22.44 1200m: 16:11.69 1:21.90
22. Mark Snijders
88
14-038
20:19.14
100m: 1:12.93 1:12.93
500m: 6:33.75 1:21.58
900m: 12:00.11 1:22.81 1300m: 17:37.04 1:23.40
200m: 2:31.80 1:18.87
600m: 7:55.19 1:21.44 1000m: 13:24.14 1:24.03 1400m: 19:00.90 1:23.86
300m: 3:51.94 1:20.14
700m: 9:16.89 1:21.70 1100m: 14:48.98 1:24.84 1500m: 20:19.14 1:18.24
400m: 5:12.17 1:20.23
800m: 10:37.30 1:20.41 1200m: 16:13.64 1:24.66
23. Martyn Slaghuis
91
14-015
20:20.86
100m: 1:14.25 1:14.25
500m: 6:41.91 1:21.73
900m: 12:08.96 1:22.10 1300m: 17:37.12 1:21.52
200m: 2:36.00 1:21.75
600m: 8:02.85 1:20.94 1000m: 13:31.06 1:22.10 1400m: 18:59.72 1:22.60
300m: 3:58.20 1:22.20
700m: 9:24.82 1:21.97 1100m: 14:52.95 1:21.89 1500m: 20:20.86 1:21.14
400m: 5:20.18 1:21.98
800m: 10:46.86 1:22.04 1200m: 16:15.60 1:22.65
24. Roy Kleijkers
81
14-025
20:53.00
100m: 1:18.14 1:18.14
500m: 6:55.64 1:25.00
900m: 12:32.77 1:23.32 1300m: 18:05.88 1:23.44
200m: 2:41.70 1:23.56
600m: 8:20.45 1:24.81 1000m: 13:55.36 1:22.59 1400m: 19:29.56 1:23.68
300m: 4:05.89 1:24.19
700m: 9:45.50 1:25.05 1100m: 15:18.50 1:23.14 1500m: 20:53.00 1:23.44
400m: 5:30.64 1:24.75
800m: 11:09.45 1:23.95 1200m: 16:42.44 1:23.94
25. Math Smeets
87
14-015
20:57.76
100m: 1:13.70 1:13.70
500m: 6:49.89 1:24.13
900m: 12:31.42 1:24.72 1300m: 18:10.42 1:24.66
200m: 2:36.64 1:22.94
600m: 8:14.45 1:24.56 1000m: 13:57.23 1:25.81 1400m: 19:35.51 1:25.09
300m: 4:01.67 1:25.03
700m: 9:29.00 1:14.55 1100m: 15:21.20 1:23.97 1500m: 20:57.76 1:22.25
400m: 5:25.76 1:24.09
800m: 11:06.70 1:37.70 1200m: 16:45.76 1:24.56
26. Rick Hellenbrand
89
14-015
21:17.92
100m: 1:11.72 1:11.72
500m: 6:41.83 1:22.10
900m: 12:24.42 1:26.78 1300m: 18:19.93 1:29.73
200m: 2:35.62 1:23.90
600m: 8:04.54 1:22.71 1000m: 13:52.11 1:27.69 1400m: 19:51.23 1:31.30
300m: 3:58.06 1:22.44
700m: 9:30.74 1:26.20 1100m: 15:21.10 1:28.99 1500m: 21:17.92 1:26.69
400m: 5:19.73 1:21.67
800m: 10:57.64 1:26.90 1200m: 16:50.20 1:29.10
27. Karsten Meijers
90
14-036
22:26.02
100m: 1:19.61 1:19.61
500m: 7:16.42 1:29.68
900m: 13:23.11 1:31.16 1300m: 19:27.48 1:31.90
200m: 2:47.45 1:27.84
600m: 8:47.83 1:31.41 1000m: 14:51.95 1:28.84 1400m: 20:59.14 1:31.66
300m: 4:16.20 1:28.75
700m: 10:19.30 1:31.47 1100m: 16:23.58 1:31.63 1500m: 22:26.02 1:26.88
400m: 5:46.74 1:30.54
800m: 11:51.95 1:32.65 1200m: 17:55.58 1:32.00
zk. Robin Leers
92
14-025
zk. Thijs Greven
89
14-036