Lac Deel 2.2
Horst (NED),    3.12.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5 en junioren 1    Nr. 3. Jongens, 300m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 4. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6    Nr. 5. Meisjes, 300m wisselslag, Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 6. Meisjes, 300m wisselslag, Dames Jeugd 1 en 2    Nr. 7. Dames, 300m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Jongens, 800m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 9. Jongens, 1500m vrije slag, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 10. Jongens, 1500m vrije slag, Heren Jeugd 1 en 2    Nr. 11. Heren, 1500m vrije slag, Heren Senioren Open



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m wisselslag    Meisjes Minioren 5 en junioren 1
3.12.08 - 19:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  Hzpc                   1:23.57 9701312    1:22.72           
            39.80  1:22.72
  2. Eva Hietkamp                  Hzpc                        NT 9803990    1:50.80           
            52.35  1:50.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 300m vrije slag             Jongens Minioren 3 en 4
3.12.08 - 19:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   Hzpc                        NT 9900517    4:32.42           
            41.11  1:26.88  4:32.42
  2. Sander Aerts                  Hzpc                        NT 9902045    6:12.17           
            53.38  1:55.61  3:02.11  4:06.15  5:12.51  6:12.17



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 400m vrije slag             Jongens Minioren 5 en 6
3.12.08 - 19:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   Hzpc                   5:29.29 9700879    5:27.25           
            36.22  1:16.46  1:57.54  2:38.70  3:20.21  4:01.61  4:42.48  5:27.25
  2. Jitse Zonneveld               Rz                     6:06.46 9703133    5:34.02           
            37.46  1:18.67  2:43.37  5:34.02
  3. Michel Henkel                 Rz                          NT 9802301    7:17.95           
            44.24  1:37.29  2:33.61  3:30.12  4:27.22  5:25.09  6:16.56  7:17.95
  4. Pieter Otten                  Hzpc                        NT 9800937    7:41.86           
            51.11  1:51.56  2:53.36  3:53.68  4:53.90  5:51.46  6:50.75  7:41.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 300m wisselslag             Meisjes Junioren 2 en 3
3.12.08 - 20:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floor Weijmans                Hzpc                   4:48.70 9502522    4:31.48           
            37.22  1:23.99  2:08.08  3:00.11  3:48.11  4:31.48
  2. Jara Wassenberg               Rz                          NT 9600222    4:34.83           
            40.88  1:28.36  2:15.46  3:08.40  3:56.33  4:34.83
  3. Jessica Hesen                 Rz                          NT 9601194    4:36.46           
            44.71  1:35.71  2:22.04  3:11.94  3:58.31  4:36.46
  4. Juul van Berlo                Hzpc                        NT 9501490    4:39.96           
            41.52  1:32.87  2:19.65  3:10.44  3:58.49  4:39.96
  5. Denise van der Klij           Hzpc                        NT 9600482    4:44.80           
          4:44.80
  6. Celina Austen                 Rz                          NT 9602056    4:52.11           
            42.79  1:34.11  2:21.87  3:17.05  4:07.92  4:52.11



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 300m wisselslag                  Dames Jeugd 1 en 2
3.12.08 - 20:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Svenja Zonneveld              Rz                     4:16.33 9301096    4:11.89           
            33.90  1:16.95  2:01.26  2:48.81  3:33.65  4:11.89
  2. Denise Austen                 Rz                     4:21.48 9303778    4:21.32           
            35.77  1:21.16  2:05.00  2:57.05  3:43.92  4:21.32
  3. Selena van Cruchten           Rz                     4:20.50 9401608    4:25.19           
            36.98  1:23.86  2:08.32  2:57.58  3:45.17  4:25.19
  4. Lisa In 't Zand               Rz                     4:50.74 9401614    4:46.58           
          4:46.58
  5. Pim Scheres                   Hzpc                        NT 9302410    4:46.91           
            40.28  1:30.98  2:20.79  3:12.98  4:03.55  4:46.91
AFGE Varolien Francisca            Rz                          NT 9305420                      
AFGE Linda Dehing                  Rz                     4:29.60 9400022                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 300m wisselslag                  Dames Senioren Open
3.12.08 - 20:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                        NT 9102076    3:50.07           
          3:50.07
  2. Dianne Nien                   Rz                          NT 7100452    4:38.40           
            38.86  1:27.07  2:15.32  3:09.07  3:58.44  4:38.40
AFGE Claudia Giezenaar             Rz                     4:20.50 9101022                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 800m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
3.12.08 - 20:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Hermans                   Hzpc                  11:42.07 9601259   10:31.08           
          1:13.67  2:33.78  3:54.31  5:15.67  6:37.03  7:54.91  9:14.97 10:31.08
  2. Maurice Henkel                Rz                    11:19.07 9504703   10:32.76           
          1:13.35  2:33.70  3:53.62  5:14.34  6:36.22  7:15.94  8:35.02 10:32.76
  3. Björn Piket                   Hzpc                  12:30.94 9602133   11:38.72           
          1:20.84  2:59.81  4:20.38  5:51.23  7:21.06  8:49.52 10:14.33 11:38.72
  4. Kay Thijssen                  Hzpc                        NT 9601799   12:48.63           
          1:29.62  3:07.39  4:45.33  6:23.38  8:01.51  9:40.26 11:17.67 12:48.63
  5. Max Vervoort                  Rz                    13:59.50 9601405   12:54.10           
          1:21.92  2:56.67  4:35.05  6:15.49  7:57.77  9:37.90 11:19.17 12:54.10
  6. Teun van Rens                 Hzpc                        NT 9503949   13:00.82           
          1:30.66  3:08.31  4:47.12  6:26.18  8:05.41  9:44.63 11:24.25 13:00.82
  7. Nando Broeren                 Hzpc                        NT 9601441   13:07.69           
          1:30.90  3:09.34  5:40.28  6:31.52  8:13.54  9:54.74 11:36.94 13:07.69



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 1500m vrije slag            Jongens Junioren 3 en 4
3.12.08 - 20:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ramon Wassenberg              Rz                          NT 9300715   19:02.96           
          1:11.37  2:27.56  3:43.56  5:00.31  6:17.79  7:35.18  8:53.79 10:11.42 11:29.68
         12:46.00 14:02.53 15:18.85 16:34.50 17:50.31 19:02.96
  2. Maurice Zelis                 Rz                    20:22.14 9401031   19:31.11           
          1:08.28  2:24.97  3:41.85  4:51.23  6:17.12  7:35.63  8:54.54 10:12.96 11:31.09
         12:50.79 14:10.66 15:32.14 16:53.66 18:14.18 19:31.11
  3. Patrick Janssen               Hzpc                  20:56.92 9302009   20:15.98           
          1:10.61  2:30.03  3:51.89  5:15.12  6:38.13  8:02.15  9:24.94 10:48.95 12:11.08
         13:32.58 14:54.86 16:17.08 17:39.07 18:59.31 20:15.98
  4. Jim Ketelings                 Rz                    23:05.09 9403901   21:36.17           
          1:16.95  2:44.00  4:14.67  5:44.20  7:16.00  8:47.89 10:18.06 11:48.96 13:19.01
         14:49.82 16:20.20 17:51.97 19:23.05 20:51.79 21:36.17



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 1500m vrije slag                 Heren Jeugd 1 en 2
3.12.08 - 20:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin van den Bekerom         Hzpc                  21:42.97 9200057   21:35.32           
          1:16.11  2:39.92  4:05.80  5:33.41  7:00.31  8:27.77  9:55.11 11:23.50 12:50.99
         14:18.20 15:45.81 17:14.44 18:43.22 20:10.99 21:35.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 1500m vrije slag                 Heren Senioren Open
3.12.08 - 21:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark van Enckevort            Hzpc                  18:39.90 9000797   18:05.03           
          1:07.16  2:19.62  3:32.43  4:44.94  5:57.69  7:10.58  8:23.55  9:36.56 10:49.18
         12:02.18 13:14.93 14:27.82 15:40.81 16:53.26 18:05.03



SPLASH Meet Manager 2007Registered to hzpc