LAC 3B
Oosterhout (NED),    16.3.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 3. Meisjes, 800m vrije slag, Meisjes Minioren 5 Junioren 1    Nr. 4. Jongens, 800m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 5. Meisjes, 1500m vrije slag, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 6. Jongens, 1500m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 7. Dames, 2000m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 2000m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open




---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 800m vrije slag         Meisjes Minioren 5 Junioren 1
16.3.08 - 17:58                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kathy, GROOT                  9700444   De Krabben                    NT    12:48.92       
            41.20  1:29.48  2:17.95  3:06.86  3:56.23  4:45.39  5:34.57  6:23.36  7:12.36
          7:59.89  8:48.70  9:37.51 10:26.54 11:16.29 12:05.80 12:48.92
    2.  Simone, BALVERS               9600878   Wzv                           NT    12:59.58       
            41.21  1:28.53  2:16.26  3:04.63  3:54.21  4:43.49  5:33.01  6:22.88  7:12.27
          8:02.52  8:51.59  9:42.52 10:32.14 11:22.99 12:14.96 12:59.58
    3.  Laura, KRAGTEN                9603890   O.Z. & P.C. De Waran          NT    13:22.34       
            42.25  1:31.78  2:21.69  3:13.14  4:04.21  4:55.81  5:46.83  6:38.39  7:29.06
          8:21.21  9:11.78 10:01.47 10:53.00 11:45.33 12:36.90 13:22.34
    4.  Carmen, KOPER                 9603888   O.Z. & P.C. De Waran          NT    13:30.23       
            41.48  1:30.29  2:21.42  3:12.26  4:04.02  4:55.60  5:47.36  6:39.60  7:32.32
          8:24.42  9:15.80 10:07.95 10:59.48 11:51.54 12:43.45 13:30.23
    5.  Carlijn, BALVERS              9701238   Wzv                           NT    14:13.00       
            46.23  1:38.86  2:32.67  3:26.39  4:20.36  5:15.45  6:09.45  7:03.00  7:57.51
          8:51.30  9:46.67 10:42.64 11:37.67 12:31.04 13:24.77 14:13.00



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 800m vrije slag               Jongens Minioren 5 en 6
16.3.08 - 18:09                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yvo, BULHAM                   9701073   de Vennen                     NT    12:56.92       
            41.81  1:30.25  2:19.62  3:08.44  3:58.35  4:47.59  5:37.91  6:29.14  7:18.26
          8:07.96  8:57.86  9:48.29 10:38.82 11:28.96 12:15.75 12:56.92
    2.  Frans, PEIJNENBURG            9602017   de Dommelbaarzen              NT    13:09.57       
            41.92  1:30.70  2:20.36  3:10.13  4:00.26  4:50.89  5:40.16  6:30.80  7:20.60
          8:10.80  9:00.60  9:51.39 10:41.73 11:33.02 12:22.64 13:09.57
    3.  Ido, GOLAN                    9702397   O.Z. & P.C. De Waran          NT    14:51.64       
            42.20  1:34.89  2:29.70  3:25.70  4:22.86  5:21.57  6:18.80  7:15.04  8:12.36
          9:10.20 10:07.48 11:05.23 12:02.92 12:59.42 13:53.95 14:51.64



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Meisjes, 1500m vrije slag              Meisjes Junioren 2 en 3
16.3.08 - 16:58                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maya, KINGMA                  9503824   Sbc2000                       NT    19:57.85       
            36.40  1:17.10  1:56.75  2:37.36  3:18.25  3:58.68  4:39.91  5:20.97  6:01.68
          6:42.59  7:23.65  8:04.62  8:45.96  9:26.44 10:06.84 10:46.77 11:26.62 12:06.32
         12:46.37 13:26.14 14:05.81 14:45.53 15:25.15 16:05.02 16:44.82 17:23.32 18:03.03
         18:42.62 19:21.13 19:57.85
    2.  Madelon, SCHELLEKENS          9501888   de Vennen                     NT    23:00.61       
            37.42  1:19.86  2:03.74  2:48.64  3:33.86  4:19.86  5:05.58  5:51.70  6:38.00
          7:24.95  8:11.80  8:57.95  9:44.39 10:31.33 11:18.54 12:05.86 12:52.61 13:39.80
         14:26.80 15:12.89 15:59.80 16:46.30 17:34.08 18:21.74 19:10.61 19:56.92 20:43.58
         21:30.17 22:16.92 23:00.61
    3.  Manon, BALVERS                9502042   Wzv                           NT    23:37.02       
            39.30  1:22.54  2:08.89  2:55.67  3:43.26  4:30.48  5:18.20  6:06.20  6:54.39
          7:42.36  8:30.60  9:18.73 10:06.23 10:54.16 11:42.45 12:30.36 13:18.20 14:06.36
         14:54.32 15:42.60 16:31.23 17:19.39 18:07.42 18:56.13 19:44.60 20:32.70 21:20.20
         22:06.84 22:54.13 23:37.02
    4.  Laurissa, AARTS               9503064   de Vennen                     NT    24:12.68       
            39.28  1:24.20  2:11.34  2:59.09  3:46.93  4:35.83  5:24.54  6:13.78  7:02.89
          7:52.63  8:41.84  9:30.72 10:20.31 11:10.36 11:59.71 12:49.46 13:38.58 14:26.16
         15:15.19 16:02.91 16:51.32 17:41.16 18:30.85 19:19.93 20:09.30 20:58.45 21:48.70
         22:36.74 23:20.01 24:12.68
    NG  Mor, GOLAN                    9505584   O.Z. & P.C. De Waran          NT                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Jongens, 1500m vrije slag              Jongens Junioren 1 en 2
16.3.08 - 17:39                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Remy, den BOER                9401759   O.Z. & P.C. De Waran    18:20.27    18:51.02       
            31.73  1:07.82  1:44.95  2:22.80  3:00.54  3:38.36  4:16.04  4:53.82  5:32.32
          6:09.54  6:46.80  7:25.04  8:02.86  8:40.54  9:18.76  9:56.73 10:34.86 11:12.73
         11:51.67 12:31.07 13:08.42 13:46.60 14:25.29 15:05.00 15:42.70 16:20.89 16:59.29
         17:37.86 18:16.04 18:51.02
    2.  Alex, in 't GROEN             9502683   de Vennen                     NT    21:35.74       
            39.71  1:20.58  2:03.39  2:47.88  3:32.50  4:16.63  4:59.36  5:45.23  6:29.08
          7:12.88  7:56.07  8:39.87  9:25.45 10:08.59 10:53.19 11:36.37 12:20.38 13:04.15
         13:47.62 14:31.45 15:15.14 15:58.24 16:42.11 17:25.04 18:09.13 18:51.17 19:35.16
         20:17.80 20:59.91 21:35.74
    3.  Koen, NUCHELMANS              9501761   de Dommelbaarzen              NT    21:37.02       
            37.16  1:20.20  2:02.67  2:46.36  3:30.82  4:14.51  4:57.73  5:41.82  6:27.73
          7:11.60  7:55.42  8:38.89  9:21.45 10:05.76 10:49.82 11:34.00 12:17.67 13:01.73
         13:45.42 14:28.48 15:12.10 15:55.13 16:39.00 17:22.51 18:06.51 18:49.42 19:33.60
         20:16.32 20:58.54 21:37.02



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 2000m vrije slag                   Dames Senioren Open
16.3.08 - 15:30                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcha, ADMIRAAL              9300012   De Biesboschzwemmers    25:00.00    24:21.67       
            32.89  1:09.07  1:45.36  2:21.70  2:58.39  3:34.70  4:11.10  4:47.36  5:23.82
          6:00.32  6:36.82  7:13.32  7:49.45  8:25.70  9:02.00  9:38.57 10:15.02 10:51.45
         11:28.10 12:04.89 12:42.00 13:18.70 13:55.07 14:31.95 15:08.80 15:45.60 16:22.36
         16:59.26 17:36.42 18:13.92 18:50.95 19:28.29 20:05.45 20:42.36 21:19.60 21:56.92
         22:33.70 23:10.48 23:47.10 24:21.67
    2.  Désirée, EMMEN                9204862   de Vennen               27:35.39    26:29.16       
            34.42  1:12.00  1:50.32  2:28.76  3:07.26  3:46.76  4:25.76  5:05.13  5:44.57
          6:24.02  7:03.29  7:42.92  8:22.82  9:02.86  9:43.32 10:23.57 11:03.89 11:44.67
         12:25.13 13:05.13 13:46.26 14:26.82 15:07.51 15:47.70 16:28.80 17:09.67 17:50.20
         18:31.45 19:12.13 19:52.45 20:33.20 21:13.36 21:54.10 22:34.64 23:15.92 23:56.57
         24:37.02 25:15.02 25:53.39 26:29.16
    3.  Ilse, RESINK                  9303632   Z & Pc Dio              30:53.00    27:52.12       
            35.84  1:15.61  1:56.62  2:37.56  3:18.42  3:59.37  4:41.04  5:22.09  6:03.20
          6:44.79  7:26.63  8:08.48  8:50.63  9:32.15 10:13.81 10:55.14 11:37.52 12:19.03
         13:00.84 13:42.66 14:23.98 15:06.11 15:47.76 16:29.25 17:24.51 18:05.51 18:47.39
         19:29.91 20:12.00 20:55.34 21:37.42 22:20.20 23:02.18 23:43.69 24:26.59 25:09.09
         25:50.78 26:32.52 27:13.45 27:52.12
    4.  Juliska, PEYNENBURG           9002892   de Dommelbaarzen              NT    28:16.20       
            34.95  1:13.57  1:53.60  2:34.23  3:15.80  3:57.42  4:40.00  5:22.26  6:05.02
          6:48.16  7:30.64  8:13.26  8:55.60  9:38.67 10:21.57 11:04.00 11:46.76 12:30.20
         13:13.54 13:56.95 14:39.20 15:22.55 16:05.80 16:49.48 17:32.54 18:16.02 18:59.67
         19:42.76 20:26.51 21:09.82 21:52.23 22:35.95 23:19.13 24:03.07 24:45.89 25:29.23
         26:12.89 26:55.82 27:38.10 28:16.20
    5.  Marscha, RASENBERG            9301018   O.Z. & P.C. De Waran          NT    28:16.58       
            36.42  1:16.61  1:57.02  2:37.77  3:19.67  4:00.89  4:42.54  5:24.51  6:07.11
          6:49.64  7:32.64  8:15.39  8:58.20  9:41.26 10:23.95 11:06.08 11:48.39 12:31.11
         13:13.83 13:56.45 14:40.36 15:23.14 16:07.04 16:50.80 17:34.64 18:18.67 19:02.83
         19:46.20 20:29.14 21:12.20 21:55.17 22:38.14 23:20.36 24:03.17 24:46.00 25:28.74
         26:11.70 26:55.04 27:37.33 28:16.58
    6.  Marianne, van BERCHUM         9200098   De Biesboschzwemmers    27:30.00    29:33.31       
            36.32  1:17.46  1:59.64  2:42.00  3:25.34  4:09.00  4:53.28  5:38.32  6:20.92
          7:05.26  7:50.02  8:34.23  9:18.85 10:04.20 10:50.17 11:33.59 12:19.60 13:05.60
         13:51.00 14:36.00 15:21.56 16:08.00 16:53.01 17:38.03 18:22.05 19:07.02 19:52.50
         20:36.09 21:21.97 22:07.35 22:52.53 23:37.78 24:23.29 25:08.67 25:53.25 26:37.28
         27:22.02 28:07.07 28:51.99 29:33.31
    7.  Nienke, HOEKS                 9101272   O.Z. & P.C. De Waran    28:51.76    29:46.64       
            38.48  1:21.60  2:05.29  2:49.82  3:34.70  4:18.51  5:03.00  5:47.64  6:31.51
          7:16.45  8:02.36  8:47.57  9:32.45 10:16.04 11:00.32 11:45.07 12:30.76 13:07.04
         14:01.80 14:48.16 15:34.13 16:18.92 17:02.80 17:46.80 18:30.42 19:14.20 19:58.64
         20:42.89 21:28.29 22:12.48 22:57.86 23:43.26 24:29.86 25:14.20 25:58.86 26:45.67
         27:30.82 28:17.29 29:03.80 29:46.64
    8.  Laura, KORSMAN                9302034   De Biesboschzwemmers    30:00.00    30:01.26       
            37.73  1:19.89  2:02.82  2:46.02  3:29.29  4:13.57  4:57.42  5:41.80  6:26.57
          7:11.36  7:56.45  8:41.32  9:26.42 10:12.13 10:57.51 11:42.54 12:28.13 13:13.36
         13:59.23 14:44.95 15:31.00 16:16.80 17:02.60 17:48.60 18:34.39 19:20.48 20:07.10
         20:53.02 21:39.20 22:24.95 23:11.02 23:56.82 24:43.04 25:29.76 26:16.04 27:02.07
         27:47.42 28:32.76 29:17.13 30:01.26
    9.  Birgit, van der WEGEN         9304942   O.Z. & P.C. De Waran          NT    30:07.70       
            37.92  1:20.76  2:04.04  2:47.29  3:31.13  4:15.64  4:59.64  5:45.04  6:30.57
          7:15.67  8:01.29  8:46.70  9:32.26 10:17.92 11:03.36 11:48.70 12:33.95 13:19.36
         14:05.39 14:50.80 15:37.04 16:23.16 17:10.20 17:56.45 18:42.36 19:28.54 20:15.02
         21:01.54 21:48.02 22:34.36 23:20.32 24:06.64 24:53.54 25:39.60 26:26.02 27:11.76
         27:57.29 28:42.92 30:07.70
   10.  Aniek, RESINK                 9500738   Z & Pc Dio                    NT    30:34.33       
            37.80  1:19.74  2:02.95  2:47.06  3:31.17  4:15.72  5:00.58  5:45.41  6:30.06
          7:14.72  7:58.86  8:43.76  9:28.72 10:13.45 10:58.63 11:43.74 12:29.58 13:14.95
         14:01.42 14:47.23 15:32.95 16:19.29 17:06.36 17:52.72 18:39.08 19:26.16 20:13.74
         21:01.36 21:49.39 22:37.74 23:25.54 24:14.06 25:02.06 25:50.64 26:39.13 27:28.51
         28:16.09 29:03.48 29:51.95 30:34.33
   11.  Gabriëlla, van OERLE          9006758   O.Z. & P.C. De Waran    29:22.80    30:51.11       
            36.54  1:19.51  2:04.08  2:48.67  3:34.06  4:18.16  5:03.54  5:48.36  6:33.37
          7:19.26  8:05.11  8:51.11  9:37.64 10:24.06 11:10.40 11:56.39 12:42.51 13:29.82
         14:16.45 15:03.20 15:49.23 16:36.16 17:24.11 18:11.48 18:58.82 19:45.40 20:33.04
         21:21.41 22:09.70 22:57.51 23:44.82 24:32.44 25:20.54 26:09.57 26:57.94 27:45.37
         28:32.80 29:21.11 30:08.08 30:51.11



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 2000m vrije slag                   alg. leeftijdsgroep
16.3.08 - 16:31                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gerben, FIERE                 9102825   O.Z. & P.C. De Waran    23:05.67    22:46.69       
            29.83  1:02.97  1:36.73  2:10.49  2:44.19  3:17.49  3:51.19  4:25.21  4:59.59
          5:34.10  6:08.35  6:43.03  7:17.33  7:52.04  8:26.46  9:01.01  9:35.73 10:09.95
         10:43.95 11:18.11 11:52.11 12:26.07 13:00.60 13:35.20 14:09.58 14:43.81 15:19.19
         15:54.17 16:28.88 17:03.54 17:38.23 18:13.08 18:48.27 19:23.40 19:58.34 20:32.92
         21:07.45 21:41.92 22:15.88 22:46.69
    2.  Robin, den BOER               9006177   O.Z. & P.C. De Waran    22:50.18    22:47.00       
            30.64  1:03.36  1:36.73  2:10.16  2:43.86  3:14.42  3:47.23  4:20.92  4:54.92
          5:29.29  6:03.57  6:38.02  7:12.39  7:47.23  8:21.92  8:56.45  9:31.48 10:06.13
         10:41.13 11:15.60 11:50.04 12:24.57 13:00.82 13:35.92 14:09.42 14:43.70 15:19.82
         15:54.67 16:29.32 17:04.16 17:38.80 18:13.60 18:48.86 19:23.70 19:58.92 20:33.57
         21:07.76 21:42.32 22:16.57 22:47.00
    3.  Giel, van DIJK                9104211   De Biesboschzwemmers    24:45.51    23:32.60       
            30.67  2:10.63  2:44.19  3:17.04  3:50.49  4:24.52  4:58.45  5:32.65  6:06.98
          6:41.28  7:15.83  7:50.40  8:25.22  9:00.25  9:35.52 10:10.70 10:46.55 11:22.53
         11:58.67 12:35.36 13:11.70 13:48.16 14:23.90 15:00.28 15:36.65 16:12.98 16:49.46
         17:27.05 18:04.00 18:40.80 19:17.89 19:54.74 20:31.74 21:08.00 21:43.68 22:19.58
         22:55.89 23:32.60
    4.  Sebastian, de BEEN            9302233   O.Z. & P.C. De Waran          NT    24:20.67       
            32.20  1:07.54  1:43.54  2:19.54  2:55.16  3:30.82  4:07.36  4:43.67  5:19.89
          5:55.92  6:32.60  7:09.32  7:46.32  8:23.02  9:00.20  9:37.16 10:14.10 10:50.36
         11:27.26 12:03.73 12:40.23 13:17.23 13:54.00 14:30.73 15:07.73 15:44.57 16:20.54
         16:56.07 17:32.42 18:09.32 18:46.80 19:24.16 20:02.02 20:40.42 21:17.45 21:55.02
         22:31.13 23:09.36 24:20.67
    5.  Harm, DONKERS                 9301809   O.Z. & P.C. De Waran          NT    25:05.84       
            33.85  1:09.97  1:47.99  2:26.01  3:03.48  3:41.06  4:18.52  4:56.23  5:33.74
          6:11.21  6:49.20  7:27.12  8:04.42  8:42.32  9:19.94  9:58.14 10:36.41 11:14.40
         11:52.38 12:30.08 13:07.85 13:45.89 14:23.95 15:01.77 15:40.12 16:18.06 16:55.74
         17:33.62 18:11.62 18:50.34 19:28.53 20:06.91 20:44.93 21:22.36 22:00.09 22:37.27
         23:14.70 23:52.24 24:29.60 25:05.84
    6.  Rob, HAAST                    8804185   de Vennen                     NT    27:38.07       
            32.48  1:09.64  1:48.82  2:29.02  3:10.67  3:52.07  4:33.64  5:15.57  5:57.07
          6:39.73  7:22.10  8:04.42  8:44.76  9:26.45 10:09.29 10:51.60 11:34.00 12:12.82
         12:54.32 13:36.32 14:17.29 14:58.13 15:39.29 16:20.07 17:02.20 17:44.64 18:26.45
         19:08.92 19:51.51 20:34.86 21:18.29 22:01.89 22:45.64 23:28.89 24:12.25 24:54.76
         25:36.86 26:18.57 27:01.54 27:38.07
    7.  Ted, RENIERS                  9400519   de Dommelbaarzen        25:22.81    28:49.23       
            34.73  1:14.45  1:54.82  2:35.29  3:16.60  3:57.92  4:40.29  5:23.26  6:05.82
          6:48.54  7:31.51  8:14.82  8:58.67  9:42.26 10:26.07 11:09.67 11:53.45 12:37.13
         13:20.92 14:03.73 14:48.13 15:32.42 16:16.16 17:00.13 17:44.23 18:28.86 19:13.36
         19:57.23 20:40.39 21:23.42 22:09.07 22:54.39 23:39.80 24:24.39 25:10.02 25:54.54
         26:39.20 27:23.54 28:06.60 28:49.23
    8.  Tom, PEL                      9203237   O.Z. & P.C. De Waran          NT    29:15.95       
            35.80  1:16.95  1:59.73  2:42.76  3:26.39  4:10.91  4:54.35  5:38.82  6:23.09
          7:08.79  7:53.26  8:38.46  9:22.63 10:07.13 10:51.54 11:36.26 12:21.67 13:07.32
         13:52.85 14:37.50 15:23.54 16:08.70 16:53.38 17:38.63 18:25.26 19:10.88 19:56.54
         20:41.54 21:26.06 22:09.70 22:54.86 23:39.57 24:24.10 25:08.33 25:52.48 26:35.82
         27:17.98 28:00.48 28:42.70 29:15.95



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 400m wisselslag                    Dames Senioren Open
16.3.08 - 18:19                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anne, PEL                     9002894   O.Z. & P.C. De Waran     5:43.32     5:59.54       
            35.39  1:20.26  5:59.54
    2.  Kim, SMULDERS                 9501248   Trb/Res                  5:57.36     5:59.73       
            36.15  1:19.91  5:59.73
    3.  Gabriëlla, van OERLE          9006758   O.Z. & P.C. De Waran     6:06.90     6:16.81       
            38.52  1:28.29  6:16.81
    4.  Marscha, RASENBERG            9301018   O.Z. & P.C. De Waran     6:09.47     6:27.68       
            39.31  1:29.56  6:27.68
    5.  Nienke, HOEKS                 9101272   O.Z. & P.C. De Waran     6:06.04     6:35.73       
            42.02  1:37.54  6:35.73
    6.  Madelon, SCHELLEKENS          9501888   de Vennen                     NT     7:06.64       
            45.48  1:44.29  7:06.64
    7.  Elena, van der PLOEG          9500702   O.Z. & P.C. De Waran          NT     7:19.76       
            48.73  1:51.23  7:19.76
    NG  Marjolein, SNELDERS           9500700   O.Z. & P.C. De Waran          NT                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Heren, 400m wisselslag                    Heren Senioren Open
16.3.08 - 18:32                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin, den BOER               9006177   O.Z. & P.C. De Waran     5:04.54     5:00.10       
            31.02  1:09.26  5:00.10
    2.  Sebastian, de BEEN            9302233   O.Z. & P.C. De Waran     5:12.37     5:16.92       
            34.02  1:13.39  5:16.92
    3.  Remy, den BOER                9401759   O.Z. & P.C. De Waran     5:17.38     5:27.56       
            36.49  1:20.45  5:27.56
    4.  Tom, PEL                      9203237   O.Z. & P.C. De Waran     5:45.64     5:50.00       
            35.21  1:17.77  5:50.00
    5.  Alex, in 't GROEN             9502683   de Vennen                     NT     6:40.70       
            51.04  1:52.13  6:40.70



Splash Meet Manager 2007Registered to De Warande