LAC wisselslag deel 3
Bergen, Netherlands,    13-3-2007,     25m-baan
Nr. 1 200m wisselslag Dames Min 3+4   Nr. 2 200m wisselslag Dames Min 5+6   
Nr. 4 200m wisselslag Heren Min 5+6   Nr. 5 400m wisselslag Dames Jun 2-   
Nr. 6 400m wisselslag Dames Jgd 1+2   Nr. 7 400m wisselslag Dames 16 +   
Nr. 8 400m wisselslag Heren Jun 1+2   Nr. 9 400m wisselslag Heren Jun 3+4   
Nr. 10 400m wisselslag Heren Jgd 12   Nr. 11 400m wisselslag Heren 17 +   
Nr. 12 400m wisselslag Heren 17 +   Nr. 13 800m vrije slag Heren Sen.   


Nr. 1   200m wisselslag Dames                            Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Bos Sarah                      09  Noord-Limburg(S   3:34.92
    2. Euwes Naomi                    09  Noord-Limburg(S   3:45.83
    3. Megen v. Lotte                 09  Noord-Limburg(S   3:59.47
  dis. Rintjema Maxime                09  Noord-Limburg(S   3:56.47



TOP
Nr. 2   200m wisselslag Dames                            Minioren 5 en 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Verhaegh Janine                11  HZPC              3:05.74
    2. Peeters Lisa                   11  Noord-Limburg(S   3:15.12
    3. Melssen Sophie                 11  Noord-Limburg(S   3:20.45
    4. Iersel v. Margot               10  Noord-Limburg(S   3:27.82
    5. Kniesmeijer Linn               11  Noord-Limburg(S   3:30.84
    6. Litjens Ilse                   10  HZPC              3:37.03
    7. Tuijtelaars Eva                11  Noord-Limburg(S   3:40.69
    8. Schols Evi                     10  Noord-Limburg(S   3:54.47
    9. Vullings Katja                 11  Noord-Limburg(S   3:55.93
  dis. Schoofs Merle                  10  Noord-Limburg(S   3:18.47
  dis. Hesen Jessica                  10  HZPC              3:25.67



TOP
Nr. 4   200m wisselslag Heren                            Minioren 5 en 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Bos Alex                       11  Noord-Limburg(S   2:57.22
    2. Wientjens Nick                 11  Noord-Limburg(S   3:21.01
    3. Heeren Nik                     10  Noord-Limburg(S   3:39.58
  dis. Thijssen Kay                   10  HZPC              3:34.98



TOP
Nr. 5   400m wisselslag Dames                        Junioren 2 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Janssen Minke                  12  Noord-Limburg(S   5:43.77
    2. Landstra Cyril                 13  Noord-Limburg(S   5:50.50
    3. Boer de Daphne                 13  Noord-Limburg(S   6:13.03
    4. Leenen Lori                    13  Noord-Limburg(S   6:32.11
    5. Hendriks Vera                  12  Noord-Limburg(S   6:49.33



TOP
Nr. 6   400m wisselslag Dames                               Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Arts Inge                      14  Noord-Limburg(S   5:17.29
    2. Meijel van Judith              15  HZPC              5:21.06
    3. Peeters Tanja                  15  PSV               5:33.71
    4. Horen van Ingrid               14  HZPC              5:35.85
    5. Teunissen Kimberley            14  Noord-Limburg(S   5:39.73
    6. Beuken van den Melanie         15  MosaRegio         6:14.15
    7. Agterberg Kelly                14  Noord-Limburg(S   6:17.37
   bm. Verstegen Bernadette           15  Noord-Limburg(S   5:57.57



TOP
Nr. 7   400m wisselslag Dames                           16 jaar en ouder
------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Custers Linda                  20  HZPC              5:44.08
    2. Theelen Debby                  16  MosaRegio         6:37.21



TOP
Nr. 8   400m wisselslag Heren                            Junioren 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Hesen Rick                     13  HZPC              5:40.59
    2. Jacobs Ron                     12  HZPC              6:39.67



TOP
Nr. 9   400m wisselslag Heren                            Junioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Dijk v. Kasper                 14  Noord-Limburg(S   5:05.30
    2. Boer de Erik                   15  Noord-Limburg(S   5:39.24
    3. Ebskamp Alec                   15  Noord-Limburg(S   5:39.64
    4. Hendriks Leon                  15  Noord-Limburg(S   6:01.87



TOP
Nr. 10   400m wisselslag Heren                              Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Dijk v. Jelmer                 16  Noord-Limburg(S   5:04.75
    2. Alberts Bart                   17  MosaRegio         5:28.49



TOP
Nr. 11   400m wisselslag Heren                          17 jaar en ouder
------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Duijnhoven v. Job              18  Noord-Limburg(S   5:11.98
    2. Arts Rob                       18  Noord-Limburg(S   5:57.78



TOP
TOP
Nr. 13   800m vrije slag Heren                                  Senioren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                         Lft.  Afk./depot

    1. Bos Alex                       11  Noord-Limburg(S  12:24.24



op">TOP TOP Nr. 13 800m vrije slag Heren Senioren ------------------------------------------------------------------------ Naam Lft. Afk./depot 1. Bos Alex 11 Noord-Limburg(S 12:24.24