LAC 3 vrijeslag
Valkenburg (NED),    15.2.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 3 en 4    Nr. 2. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 800m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en Junioren 1    Nr. 4. Jongens, 800m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 5. Meisjes, 1500m vrije slag, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 6. Jongens, 1500m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 7. Meisjes, 2000m vrije slag, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 8. Dames, 2000m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 9. Jongens, 2000m vrije slag, Jongens Junioren 3 en 4    Nr. 10. Jongens, 2000m vrije slag, Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 11. Heren, 2000m vrije slag, Heren Senioren Open    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 400m vrije slag             Meisjes Minioren 3 en 4
15-2-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Craenen                Hellas-Glana           7:38.48 9900040    7:11.70           
          1:42.48  3:36.10  7:11.70
  2. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana                NT 9902072    7:16.17           
          1:45.30  3:38.67  7:16.17
AFGE Erin-Lisa Dalm                Brunssum                    NT 9900398                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 400m vrije slag             Jongens Minioren 3 en 4
15-2-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van der Haijden          Brunssum                    NT 9900225    7:02.51           
          1:37.48  3:25.54  7:02.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 800m vrije slag    Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
15-2-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wendy Bex                     Hellas-Glana          12:29.21 9701232   11:07.32           
          1:18.95  2:43.26  5:31.42 11:07.32
  2. Elishia Sinkiewicz            Zon/S&s                     NT 9702110   11:32.49           
          1:17.62  2:39.26  5:34.01 11:32.49
  3. Mignon Peeters                Nimo                        NT 9701048   11:56.73           
          1:22.39  2:54.10  5:57.36 11:56.73
  4. Kelly Craenen                 Hellas-Glana          13:47.17 9700714   12:05.95           
          1:26.10  2:58.80  6:01.57 12:05.95
  5. Rianne de Croock              ZC Valkenburg               NT 9801466   12:54.45           
          1:33.32  3:11.93  6:34.24 12:54.45
  6. Celine Smeets                 Brunssum                    NT 9703366   13:07.87           
          1:33.46  3:14.65  6:34.53 13:07.87
  7. Rani Skrabanja                Mosaqua                     NT 9800992   14:07.01           
          1:40.21  3:25.55  7:00.67 14:07.01
  8. Kendra Viehmann               Brunssum                    NT 9702128   14:28.48           
          1:38.16  3:26.42  7:09.73 14:28.48
  9. Minke Theunissen              ZC Valkenburg               NT 9801826   14:39.73           
          1:39.89  3:29.29  7:13.73 14:39.73
 10. Myrthe van der Haijden        Brunssum                    NT 9801174   15:20.01           
          1:42.38  3:39.82  7:35.29 15:20.01



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 800m vrije slag             Jongens Minioren 5 en 6
15-2-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Killian von den Hoff          Brunssum                    NT 9700013   12:41.33           
          1:27.73  3:05.22  6:20.74 12:41.33
  2. Dylan Wolters                 Hellas-Glana                NT 9800287   13:13.80           
          1:34.42  3:14.60  6:35.89 13:13.80
  3. Bart K÷hlen                   Hellas-Glana                NT 9802453   14:02.95           
          1:39.42  3:26.70  7:05.02 14:02.95
  4. Jhamiro Habets                Brunssum                    NT 9800803   14:36.62           
          1:43.68  3:34.15  7:17.36 14:36.62



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 1500m vrije slag            Meisjes Junioren 2 en 3
15-2-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike Sanders                Hellas-Glana                NT 9602806   20:36.01           
          1:14.60  2:37.07  5:20.22 10:55.37 20:36.01
  2. Bo Kerkhoff                   Nimo                        NT 9502376   21:14.04           
          1:17.45  2:40.16  5:27.29 11:11.36 21:14.04
  3. Merel Jaspers                 Nimo                        NT 9602544   21:48.48           
          1:19.57  2:43.00  5:38.13 11:29.89 21:48.48
  4. Amber Viehmann                Brunssum                    NT 9504400   21:48.64           
          1:21.67  2:47.95  5:45.51 11:38.86 21:48.64
  5. Maud Geerssen                 Brunssum                    NT 9501928   22:03.65           
          1:20.50  2:48.86  5:46.37 11:43.65 22:03.65
  6. Wynona Wilms                  Hellas-Glana                NT 9503970   23:26.32           
          1:27.58  3:04.40  6:11.21 12:27.68 23:26.32
  7. Karin van der Aalst           Zon/S&s               25:16.58 9501356   23:57.89           
          1:23.36  2:57.45  6:10.29 12:38.86 23:57.89
  8. JoŰlle Houben                 Hellas-Glana                NT 9601416   24:29.42           
          1:27.70  3:04.36  6:17.04 12:52.16 24:29.42
  9. Emmy Linssen                  Zon/S&s                     NT 9600590   25:20.34           
          1:28.27  3:08.09  6:31.35 13:22.04 25:20.34
AFGE CÚline Jennes                 Zon/S&s                     NT 9602154                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 1500m vrije slag            Jongens Junioren 1 en 2
15-2-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg         17:35.97 9501941   17:53.74           
          1:08.45  2:20.51  4:43.08  9:33.89 17:53.74
  2. Kevin Wolters                 Hellas-Glana          18:15.36 9501965   18:31.45           
          1:09.20  2:21.95  4:49.51  9:48.83 18:31.45
  3. Mart Theunissen               ZC Valkenburg               NT 9500483   18:48.70           
          1:10.82  2:26.04  4:58.00 10:00.57 18:48.70
  4. Dylan Notten                  ZC Valkenburg         19:29.51 9500099   19:17.12           
          1:11.42  2:28.07  5:03.76 10:14.36 19:17.12
  5. Kenny Sieben                  Hellas-Glana          20:32.16 9503663   20:03.26           
          1:12.48  2:30.32  5:09.42 10:33.51 20:03.26
  6. Max Grispen                   ZC Valkenburg         22:13.00 9501783   20:24.85           
          1:12.41  2:31.82  5:13.08 10:45.42 20:24.85
  7. Andreas Waldus                Nimo                        NT 9503581   21:32.42           
          1:17.73  2:40.22  5:32.16 11:21.14 21:32.42
  8. Joeri Kerkhoff                Nimo                        NT 9501689   21:48.02           
          1:20.30  2:45.08  5:37.30 11:31.02 21:48.02
  9. Tim Ramaekers                 Zon/S&s                     NT 9600629   22:33.39           
          1:22.34  2:48.26  5:46.62 11:54.60 22:33.39
 10. Axel Skrabanja                Mosaqua                     NT 9503645   23:25.60           
          1:15.82  2:46.00  5:59.23 12:25.86 23:25.60
 11. Yannic van de Kuit            Zon/S&s                     NT 9504825   23:32.45           
          1:21.16  2:52.51  6:01.07 12:21.95 23:32.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 2000m vrije slag               Meisjes Jeugd 1 en 2
15-2-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilona Remmel                  Hellas-Glana          26:00.00 9302198   26:34.39           
          1:10.60  2:26.51  5:01.89 10:18.10 19:47.20 26:34.39
  2. Rylana Slaghuis               Nimo                        NT 9401286   28:44.13           
          1:18.54  2:43.67  5:35.80 11:23.70 21:29.95 28:44.13
  3. Lieke Janssen                 Nimo                        NT 9305954   31:37.39           
          1:21.33  2:53.56  6:00.08 12:16.49 23:33.92 31:37.39
  4. Lisette Ramaekers             Zon/S&s                     NT 9403984   36:07.86           
          1:35.57  3:14.23  6:44.48 13:49.89 26:37.76 36:07.86
AFGE Mandy Wetzels                 Zon/S&s                     NT 9401012                      
AFGE Jamilla Franssen              Zon/S&s                     NT 9404872                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 2000m vrije slag                 Dames Senioren Open
15-2-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lydia Colijn                  Nimo                  25:52.12 8600718   25:38.52           
          1:10.61  2:25.66  4:57.68 10:09.26 19:14.37 25:38.52
  2. Mara Pfeffer                  Nimo                  26:00.00 9105478   25:59.00           
          1:10.30  2:26.35  5:01.77 10:17.76 19:29.97 25:59.00
  3. ChloÚ Rutzerveld              Nimo                  28:48.69 9203450   27:38.89           
          1:16.29  2:38.86  5:26.64 11:03.54 20:53.70 27:38.89
  4. Eva Martens                   Hellas-Glana          27:42.51 9206966   27:53.36           
          1:14.04  2:33.04  5:16.56 10:54.25 20:51.27 27:53.36
  5. Michelle Hacking              Nimo                  28:14.97 9107646   27:58.18           
          1:15.76  2:39.09  5:27.20 11:04.25 20:56.89 27:58.18
  6. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg         28:22.48 9101602   27:59.16           
          1:16.20  2:38.76  5:26.51 11:03.51 20:56.02 27:59.16
  7. Fanny Robbertsen              Nimo                  27:11.10 9102622   28:01.10           
          1:16.20  2:37.00  5:22.42 10:57.54 20:56.02 28:01.10
  8. Thessa Hopman                 ZC Valkenburg         28:57.54 9001588   28:33.36           
          1:16.08  2:38.89  5:27.36 11:11.92 21:24.08 28:33.36
  9. Meidrie Lensen                Hellas-Glana          28:44.99 9002302   28:55.18           
          1:18.76  2:44.67  5:37.07 11:26.55 21:38.26 28:55.18
 10. Jolien van Golde              ZC Valkenburg         30:14.73 9204200   29:16.10           
          1:23.89  2:53.02  5:53.20 11:50.60 22:09.20 29:16.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 2000m vrije slag            Jongens Junioren 3 en 4
15-2-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lester Snackers               ZC Valkenburg               NT 9400947   23:22.16           
          1:03.67  2:12.89  4:32.70  9:15.48 17:34.02 23:22.16
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg               NT 9403779   25:13.25           
          1:08.95  2:24.56  4:55.40  9:59.93 18:57.60 25:13.25
  3. Ruben Klinkers                Hellas-Glana                NT 9403511   25:44.57           
          1:11.50  2:28.94  5:03.04 10:12.26 19:18.75 25:44.57
  4. Bjorn van de Kuit             Zon/S&s               31:57.81 9306693   26:53.47           
          1:15.60  2:34.35  5:16.95 10:40.63 20:09.56 26:53.47
  5. Yoeri Cuijpers                Nimo                        NT 9403969   29:51.36           
          1:19.23  2:45.67  5:41.54 11:41.23 22:19.86 29:51.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 2000m vrije slag               Jongens Jeugd 1 en 2
15-2-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg         22:51.30 9202505   22:36.00           
          1:01.70  2:07.73  4:21.48  8:53.20 16:52.95 22:36.00
  2. Jory Niemark                  Zon/S&s               24:46.85 9204409   24:38.39           
          1:08.17  2:20.83  4:47.11  9:41.58 18:21.74 24:38.39
  3. Thijs Villevoije              Nimo                  26:53.64 9106589   25:22.67           
          1:06.60  2:20.13  4:49.48  9:54.36 18:53.67 25:22.67
  4. Martyn Slaghuis               Nimo                  25:39.81 9103035   26:19.76           
          1:09.73  2:25.29  4:57.76 10:10.39 19:37.20 26:19.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 2000m vrije slag                 Heren Senioren Open
15-2-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Freddie Geerlings             Nimo                        NT 7900379   26:04.82           
          1:13.29  2:31.23  5:07.51 10:18.20 19:34.70 26:04.82
  2. Karsten Meijers               ZC Valkenburg         29:53.64 9004959   30:56.16           
          1:15.89  2:41.89  5:42.20 11:53.60 23:00.76 30:56.16



SPLASH Meet Manager 2007Registered to ZC Valkenburg