Nr. 1. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 4. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 5. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 6. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 7. Meisjes, 800m vrije slag  Meisjes Jeugd 1 en 2
Nr. 8. Dames, 800m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 9. Jongens, 800m vrije slag  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 10. Jongens, 800m vrije slag  Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 11. Heren, 800m vrije slag  Heren Senioren Open


Lac Vrije slag deel 1
Landgraaf, 11.10.2007


Programmanr. 1
11.10.07
Meisjes, 200m vrije slag
meisjes min3-4-5 jongens min5-6-7
Meisjes Minioren 3 en 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Chayenne Poorts98Nimo2:53.41292
100m:1:23.86200m:2:53.41
2.Carmen van de Rijt98Mz&pc3:00.41259
100m:1:27.90200m:3:00.41
3.Rianne de Croock98ZC Valkenburg3:14.25208
100m:1:31.28200m:3:14.25
4.Melanie Leunissen98Nimo3:25.27176
100m:1:39.55200m:3:25.27


<< TOP >>
Programmanr. 2
11.10.07
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 5 Junioren 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Merel Jaspers96Nimo2:53.11293
100m:1:23.70200m:2:53.11
2.Elishia Sinkiewicz97Zon/S&s2:56.14278
100m:1:23.94200m:2:56.14
3.Danae Remmel96Zon/S&s3:01.09256
100m:1:26.99200m:3:01.09
4.Mignon Peeters97Nimo3:01.86253
100m:1:26.91200m:3:01.86
5.Céline Jennes96Zon/S&s3:07.57231
100m:1:28.80200m:3:07.57
6.Nina Grispen97ZC Valkenburg3:16.78200
100m:1:36.88200m:3:16.78
7.Nieske Janssen96Nimo3:19.00193
100m:1:36.86200m:3:19.00
8.Inge Bastings96ZC Valkenburg3:22.83182
100m:1:37.86200m:3:22.83
9.Chantal Veldman97Nimo3:29.03167
100m:1:38.25200m:3:29.03
10.Lisa Snijkers97Nimo3:57.51114
100m:1:52.92200m:3:57.51
NGEmmy Linssen96Zon/S&s


<< TOP >>
Programmanr. 3
11.10.07
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Devi Weber98Nimo3:41.25102
100m:1:45.87200m:3:41.25


<< TOP >>
Programmanr. 4
11.10.07
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Tim Ramaekers96Zon/S&s2:56.85199
100m:1:26.28200m:2:56.85
2.Bas Kerckhoffs96ZC Valkenburg2:59.26191
100m:1:27.01200m:2:59.26
3.Martijn Weinberg96Nimo3:00.42188
100m:1:25.55200m:3:00.42
4.Jeroen de Croock97ZC Valkenburg3:12.16155
100m:1:36.57200m:3:12.16
5.Daniël Izbas97Zon/S&s3:41.54101
100m:1:42.85200m:3:41.54


<< TOP >>
Programmanr. 5
11.10.07
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Junioren 2 en 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Sanne Scheerder94ZC Valkenburg4:55.98542
100m:1:10.00200m:2:25.00400m:4:55.98
2.Celine Dekker94ZC Valkenburg5:17.07441
100m:1:14.44200m:2:35.31400m:5:17.07
3.Jona Pisters95Nimo5:21.48423
100m:1:14.31200m:2:36.14400m:5:21.48
4.Rylana Slaghuis94Nimo5:26.76403
100m:1:14.23200m:2:36.70400m:5:26.76
5.Bo Kerkhoff95Nimo6:01.76297
100m:1:25.26200m:2:59.70400m:6:01.76
6.Mandy Wetzels94Zon/S&s6:04.34290
100m:1:25.37200m:2:59.10400m:6:04.34
7.Jamilla Franssen94Zon/S&s6:06.07286
100m:1:23.61400m:6:06.07
8.Lisette Ramaekers94Zon/S&s6:06.26286
100m:1:26.30200m:3:01.03400m:6:06.26
9.Maaike Greven95Mz&pc6:07.78282
100m:1:27.19200m:3:01.40400m:6:07.78
10.Karin van der Aalst95Zon/S&s6:23.29249
100m:1:28.67200m:3:06.28400m:6:23.29
11.Judith Mingers95Nimo6:27.95241
100m:1:29.80200m:3:07.26400m:6:27.95


<< TOP >>
Programmanr. 6
11.10.07
Jongens, 400m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Lester Snackers94ZC Valkenburg4:49.05436
100m:1:10.40200m:2:23.81400m:4:49.05
2.Lucas Greven95ZC Valkenburg4:49.40434
100m:1:11.11200m:2:25.13400m:4:49.40
3.Ruben Klinkers94ZC Valkenburg4:49.88432
100m:1:11.49200m:2:24.75400m:4:49.88
4.Arthur van Noorden95ZC Valkenburg5:06.29366
100m:1:12.27200m:2:30.21400m:5:06.29
5.Boy Coort94Zon/S&s5:22.46314
100m:1:15.49200m:2:37.79400m:5:22.46
6.Dylan Notten95ZC Valkenburg5:27.69299
100m:1:17.72200m:2:42.90400m:5:27.69
7.Jelle Peltzer94ZC Valkenburg5:31.78288
100m:1:16.36200m:2:41.85400m:5:31.78
8.Max Grispen95ZC Valkenburg5:45.20256
100m:1:21.89200m:2:50.92400m:5:45.20
9.Jeroen Martin95Mz&pc5:48.56249
100m:1:22.31200m:2:51.31400m:5:48.56
10.Camiel Smeets94Nimo6:09.70208
100m:1:25.31200m:2:59.32400m:6:09.70
11.Joeri Kerkhoff95Nimo6:25.83183
100m:1:28.86200m:3:07.98400m:6:25.83
12.Luciën Thijssen95ZC Valkenburg6:32.84174
100m:1:28.62200m:3:09.81400m:6:32.84


<< TOP >>
Programmanr. 7
11.10.07
Meisjes, 800m vrije slagMeisjes Jeugd 1 en 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Chantal Senden93ZC Valkenburg9:50.09596
100m:1:06.80200m:2:22.04400m:4:52.51800m:9:50.09
2.Misty Coert93ZC Valkenburg9:59.12569
100m:1:11.03200m:2:27.12400m:4:56.50800m:9:59.12
3.Dimphy van de Laar92ZC Valkenburg10:12.03534
100m:1:10.67200m:2:27.34400m:5:02.11800m:10:12.03
4.Jamie Schepers93ZC Valkenburg10:12.21533
100m:1:10.90200m:2:27.19400m:5:02.53800m:10:12.21
5.Sandra Verheijen92ZC Valkenburg10:38.43470
100m:1:13.08200m:2:32.44400m:5:13.01800m:10:38.43
6.Melissa Meijer93Nimo10:52.04441
100m:1:12.14200m:2:32.36400m:5:14.45800m:10:52.04
7.Vera Weinberg93Nimo11:01.83422
100m:1:18.33200m:2:42.29400m:5:28.63800m:11:01.83
8.Chloé Rutzerveld92Nimo11:12.06403
100m:1:18.81200m:2:42.43400m:5:33.62800m:11:12.06
9.Jolien van Golde92ZC Valkenburg11:32.94368
100m:1:22.76200m:2:49.43400m:5:47.06800m:11:32.94
10.Chidi Hennigfeld93Zon/S&s12:31.93288
100m:1:28.23200m:3:03.14400m:6:15.20800m:12:31.93


<< TOP >>
Programmanr. 8
11.10.07
Dames, 800m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Lotte Greven87ZC Valkenburg9:53.91584
100m:1:08.94200m:2:22.09400m:4:59.66800m:9:53.91
2.Denise van Rouwendaal87ZC Valkenburg10:08.87542
100m:1:09.80200m:2:25.10400m:4:59.84800m:10:08.87
3.Simone Hendrikse90ZC Valkenburg10:12.04534
100m:1:12.06200m:2:29.65400m:5:04.11800m:10:12.04
4.Liz Rompelberg90ZC Valkenburg10:12.28533
100m:1:10.62200m:2:27.31400m:5:01.60800m:10:12.28
5.Lydia Colijn86Nimo10:14.12528
100m:1:11.66200m:2:29.21400m:5:05.71800m:10:14.12
6.Irene Gubbels88ZC Valkenburg10:17.88519
100m:1:11.58200m:2:29.40400m:5:05.36800m:10:17.88
7.Fanny Robbertsen91Nimo10:33.76481
100m:1:13.94200m:2:32.75400m:5:13.14800m:10:33.76
8.Suzanne Duijkers87Zon/S&s10:42.61461
100m:1:14.83200m:2:34.43400m:5:18.43800m:10:42.61
9.Michelle Hacking91Nimo11:03.63419
100m:1:15.37200m:2:38.03400m:5:28.04800m:11:03.63
10.Tessa Kierkels91ZC Valkenburg11:06.77413
100m:1:17.12200m:2:40.36400m:5:31.00800m:11:06.77
11.Danique Ubags90Zon/S&s11:07.93411
100m:1:16.25200m:2:19.15400m:5:28.33800m:11:07.93
12.Jela Cnubben88Nimo11:09.59408
100m:1:17.05200m:2:40.18400m:5:31.37800m:11:09.59
13.Thessa Hopman90ZC Valkenburg11:24.32382
100m:1:18.51200m:2:45.20400m:5:39.67800m:11:24.32
14.Indra Swerts90Mz&pc13:04.45254
100m:1:30.37200m:3:09.60400m:6:29.23800m:13:04.45
NGLinda van der Sande88Mz&pc
NGJenny Schouten87ZC Valkenburg


<< TOP >>
Programmanr. 9
11.10.07
Jongens, 800m vrije slagJongens Junioren 3 en 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Mitch Notten92ZC Valkenburg9:01.76609
100m:1:01.39200m:2:07.73400m:4:24.13800m:9:01.76
2.Robin Ramaekers93Zon/S&s9:24.84537A
100m:1:04.31200m:2:14.65400m:4:38.19800m:9:24.84
3.Jeroen Feijs92ZC Valkenburg9:24.86537B
100m:1:04.61200m:2:14.74400m:4:38.89800m:9:24.86
4.Tim Greven92Mz&pc11:21.81305
100m:1:17.09200m:2:42.40400m:5:39.31800m:11:21.81
5.Jeroen Wolthuis93Zon/S&s12:48.96213
100m:1:25.91200m:3:01.76400m:6:17.97800m:12:48.96
NGScott Delbressine92ZC Valkenburg


<< TOP >>
Programmanr. 10
11.10.07
Jongens, 800m vrije slagHeren Jeugd 1 en 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Yannick Mommers91ZC Valkenburg9:14.24568
100m:1:03.20200m:2:11.48400m:4:32.13800m:9:14.24
2.Kay op den Kamp91ZC Valkenburg9:20.47550
100m:1:04.88200m:2:15.00400m:4:36.47800m:9:20.47
3.Jacky Coumans90ZC Valkenburg9:34.41511
100m:1:05.16200m:2:15.42400m:4:39.58800m:9:34.41
4.Dean Coert91ZC Valkenburg9:50.82469
100m:1:05.78200m:2:18.37400m:4:48.84800m:9:50.82
5.Kenneth Caster91ZC Valkenburg10:20.45405
100m:1:06.00200m:2:19.89400m:4:57.25800m:10:20.45
6.Michèl Theissen91Nimo10:20.68405
100m:1:11.33200m:2:30.29400m:5:08.57800m:10:20.68
7.Martyn Slaghuis91Nimo10:20.80405
100m:1:11.33200m:2:29.72400m:5:07.26800m:10:20.80
8.Thijs Villevoye91Nimo10:21.24404
100m:1:11.73200m:2:30.80400m:5:07.36800m:10:21.24
9.Karsten Meijers90ZC Valkenburg11:24.90301
100m:1:14.56200m:2:39.37400m:5:35.62800m:11:24.90


<< TOP >>
Programmanr. 11
11.10.07
Heren, 800m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Yvo op den Kamp89ZC Valkenburg8:39.51690
100m:1:00.41200m:2:05.17400m:4:16.46800m:8:39.51
2.Michel Heijnen87ZC Valkenburg8:52.89640
100m:1:03.31200m:2:10.83400m:4:24.24800m:8:52.89
3.Bram Dekker89ZC Valkenburg9:09.56583
100m:1:04.41200m:2:13.34400m:4:32.27800m:9:09.56
4.Terrence Olaria86ZC Valkenburg9:11.99575
100m:1:04.64200m:2:14.36400m:4:34.93800m:9:11.99
5.Sander van Elburg88Mz&pc9:16.14563
100m:1:04.88200m:2:13.56400m:4:32.91800m:9:16.14
6.Thijs Greven89ZC Valkenburg9:42.80489
100m:1:05.32200m:2:15.76400m:4:42.92800m:9:42.80
7.Jeroen Geurts88ZC Valkenburg9:51.74467
100m:1:09.39200m:2:25.31400m:4:54.57800m:9:51.74
8.Sander van den Berg87Nimo10:00.14448
100m:1:09.82200m:2:25.16400m:4:54.77800m:10:00.14
9.Rick Hellenbrand89Nimo10:33.96380
100m:1:14.93200m:2:35.72400m:5:15.41800m:10:33.96
10.Freddie Geerlings79Zon/S&s10:46.62358
100m:1:15.63200m:2:35.48400m:5:18.24800m:10:46.62
11.Math Smeets87Nimo10:47.28357
100m:1:10.00200m:2:28.53400m:5:13.67800m:10:47.28
12.Mark Snijders88Zon/S&s10:50.67351
100m:1:12.97200m:2:34.60400m:5:21.06800m:10:50.67