Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 4. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 5. Meisjes, 300m wisselslag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 6. Jongens, 300m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 7. Meisjes, 300m wisselslag  Meisjes Jeugd 1 en 2
Nr. 8. Dames, 300m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 9. Jongens, 300m wisselslag  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 10. Jongens, 300m wisselslag  Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 11. Heren, 300m wisselslag  Heren Senioren Open


LAC Wissel deel 2 2008-2009
Landgraaf, 20.11.2008


Programmanr. 1
20.11.08
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Julia LangHellas-Glana1:52.5199007301:44.72
2.Denise CraenenHellas-Glana1:45.8099000401:45.92
3.Erin-Lisa DalmBrunssum1:45.5299003981:46.90
4.Kayleigh FortuinHellas-Glana1:47.4999020721:47.47
5.Stella PeetersNimo1:51.7799008121:50.14


<< TOP >>
Programmanr. 2
20.11.08
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wendy BexHellas-Glana1:23.9297012321:19.86
2.Elishia SinkiewiczZon/S&s1:21.8297021101:21.43
3.Chayenne PoortsNimo1:24.7898006701:21.96
4.Nina GrispenZC Valkenburg1:32.1497006561:24.85
5.Chantal VeldmanNimo1:30.8097030001:27.06
6.Melanie LeunissenNimo1:34.7398006721:32.05
7.Kelly CraenenHellas-Glana1:35.3297007141:33.90
8.Daphne ErkensNimo1:39.2098023721:34.66
9.Celine SmeetsBrunssum1:29.2797033661:36.81
10.Rianne de CroockZC Valkenburg1:36.6098014661:38.03
11.Myrthe van der HaijdenBrunssumNT98011741:42.47
12.Lisa SnijkersNimo1:57.0997001121:51.40
DISMignon PeetersNimo1:26.249701048
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISKendra ViehmannBrunssum1:39.709702128
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGMinke TheunissenZC Valkenburg1:54.349801826


<< TOP >>
Programmanr. 3
20.11.08
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vincent de MunterBrunssum1:37.6200001811:30.79
2.Daan JenteBrunssum1:35.4299002771:31.35
3.Lars van der HaijdenBrunssumNT99002251:43.63
DISLeroy Brouwer deNimo2:10.9999007392:08.09
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISLuc ArnoldussenBrunssumNT99005432:08.75
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 4
20.11.08
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Devi WeberNimo1:30.0798012151:25.75
2.Jeroen de CroockZC Valkenburg1:27.6197020251:28.91
3.Ivo NemethBrunssum1:30.2797000751:31.97
4.Killian von den HoffBrunssum1:32.8797000131:32.59
5.Vincent JacobsNimo1:34.7098016691:34.28
6.Dylan WoltersHellas-Glana1:34.9298002871:39.04
7.Bart KöhlenHellas-Glana1:53.4698024531:44.92
8.Jhamiro HabetsBrunssum1:50.3198008031:50.25
9.Victor KnibbelerBrunssum1:54.5397007951:55.04
10.Quint JacobsNimo2:02.7698016711:56.34


<< TOP >>
Programmanr. 5
20.11.08
Meisjes, 300m wisselslagMeisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jona PistersNimo4:26.8895017844:10.80
2.Lisanne JenteBrunssumNT96007884:22.27
3.Maaike SandersHellas-GlanaNT96028064:23.76
4.Maud GeerssenBrunssumNT95019284:37.65
5.Merel JaspersNimoNT96025444:39.63
6.Karin van der AalstZon/S&sNT95013564:41.46
7.Céline JennesZon/S&sNT96021544:45.84
8.Danae RemmelZon/S&sNT96005884:47.69
9.Wynona WilmsHellas-GlanaNT95039705:03.33
10.Verena di BartolomeoNimoNT96024385:11.88
11.Joëlle HoubenHellas-GlanaNT96014165:12.32
DISNieske JanssenNimoNT96013285:06.44
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISKimberley Brouwer deNimoNT95053925:13.01
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISEmmy LinssenZon/S&sNT96005905:23.07
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMNina van SoestNimoNT9502510
AFGEMBo KerkhoffNimo4:45.869502376


<< TOP >>
Programmanr. 6
20.11.08
Jongens, 300m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lucas GrevenZC Valkenburg3:52.2695019413:41.54
2.Kevin WoltersHellas-Glana4:12.3595019653:50.88
3.Arthur van NoordenZC Valkenburg4:07.5795012393:58.93
4.Kenny SiebenHellas-Glana4:46.0695036634:22.38
5.Dylan NottenZC Valkenburg4:44.3695000994:23.37
6.Joeri KerkhoffNimo5:03.4495016894:37.47
7.Andreas WaldusNimo5:03.1595035814:42.78
8.Tim RamaekersZon/S&sNT96006294:50.91
9.Martijn WeinbergNimoNT96009555:03.69
10.Yannic van de KuitZon/S&sNT95048255:07.93
DISMax GrispenZC Valkenburg4:35.0195017834:20.59
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISWouter KnibbelerBrunssumNT96016175:35.83
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., +SL +SD
NGMart TheunissenZC ValkenburgNT9500483


<< TOP >>
Programmanr. 7
20.11.08
Meisjes, 300m wisselslagMeisjes Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vera WeinbergNimo4:22.9693021444:09.00
2.Danique AgterbergHellas-Glana4:17.3994010544:11.26
3.Melissa MeijerNimo4:11.4193043744:18.88
4.Anouk HustinxHellas-Glana4:33.7194022664:21.31
5.Rylana SlaghuisNimo4:37.5794012864:25.07
6.Sanne KerkhoffNimo4:50.4193055304:39.25
7.Mandy WetzelsZon/S&s4:59.5694010124:47.90
8.Jamilla FranssenZon/S&s4:53.0694048724:54.66
9.Lisette RamaekersZon/S&s5:07.6394039845:05.02
10.Lieke JanssenNimo5:03.3793059545:05.49
11.Emma WillemsNimoNT93010365:11.15
DISBo PeetersNimo4:28.9393065644:32.50
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISCarlijn JaspersNimo5:11.2894057985:01.75
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMRoxane WilmsHellas-Glana4:35.229305946
AFGEMMisty CoertZC Valkenburg3:58.989300162


<< TOP >>
Programmanr. 8
20.11.08
Dames, 300m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lydia ColijnNimo4:02.7186007183:58.36
2.Fanny RobbertsenNimo4:13.9691026224:09.08
3.Tessa KierkelsZC Valkenburg4:14.2491016024:12.82
4.Eva MartensHellas-Glana4:19.3192069664:14.84
5.Chloé RutzerveldNimo4:35.3792034504:15.64
6.Mara PfefferNimoNT91054784:19.16
7.Jolien van GoldeZC Valkenburg4:30.8292042004:30.98
8.Meidrie LensenHellas-Glana4:43.4890023024:34.89
9.Anke SnijkersNimo4:41.7392016384:35.58
10.Inge SnijkersNimo5:14.5190081124:49.64
DISThessa HopmanZC Valkenburg4:25.6590015884:27.36
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
AFGEMDimphy van de LaarZC Valkenburg3:56.919201052
AFGEMLeslie JacobsNimoNT9108102
AFGEMBonnie UbachsBrunssumNT8704896
NGMichelle HackingNimo4:24.979107646


<< TOP >>
Programmanr. 9
20.11.08
Jongens, 300m wisselslagJongens Junioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin RamaekersZon/S&s3:48.4493043853:46.86
2.Lester SnackersZC Valkenburg4:16.4494009473:48.29
3.Stan TummersHellas-GlanaNT94006493:55.23
4.Jelle PeltzerZC Valkenburg4:25.6594037794:03.99
5.Yoeri CuijpersNimoNT94039694:20.86
6.Bjorn van de KuitZon/S&s5:02.6793066934:22.43
7.Vince WeberNimo5:03.5494042334:34.41
8.Camiel SmeetsNimo5:01.7194009114:34.48
AFGEMPedro NemethBrunssumNT9401575


<< TOP >>
Programmanr. 10
20.11.08
Jongens, 300m wisselslagJongens Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mitch NottenZC Valkenburg3:40.5092025053:33.64
2.Jeroen FeijsZC Valkenburg3:44.5892003333:36.95
3.Martyn SlaghuisNimo4:06.9591030353:55.82
4.Jory NiemarkZon/S&s4:00.0092044093:56.56
5.Thijs VillevoyeNimo4:17.2691065894:00.82
6.Ronald WaldusNimo4:31.5792062754:17.12
7.Scott van't LandNimo4:25.3192050434:20.54


<< TOP >>
Programmanr. 11
20.11.08
Heren, 300m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sander van ElburgZC Valkenburg3:46.3288009373:49.22
2.Sander van den BergNimo4:06.5187002113:49.51
3.Sander SlaghuisNimo4:08.6088053053:51.08
4.Math SmeetsNimo3:59.1887041533:52.57
5.Freddie GeerlingsNimoNT79003793:57.05
6.Karsten MeijersZC Valkenburg4:38.2390049594:41.90
AFGEMRico NemethBrunssumNT9004455