Kring Speedo Finale 2007 Deel 2
Zutphen (NED),    9. - 10.6.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 15. Jongens, 100m rugslag, Minioren 5    Nr. 16. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 5
Nr. 17. Jongens, 100m vlinderslag, Minioren 6    Nr. 18. Jongens, 100m rugslag, Minioren 3 en 4
Nr. 19. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 3 en 4    Nr. 20. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 5
Nr. 21. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 5    Nr. 22. Jongens, 200m wisselslag, Minioren 6
Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 3 en 4    Nr. 24. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 3 en 4
Nr. 25. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 5    Nr. 26. Meisjes, 400m vrije slag, Minioren 5
Nr. 27. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 6    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                        Jongens, 100m rugslag                             Minioren 5
10.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim  Furer                    9600087   Aqua-Novio'94            1:23.13     1:19.86       
    2.  Jidde  Wiegertjes             9600021   De Rijn                  1:23.45     1:20.98       
    3.  Melvin van den Born           9601029   ZVW'74                   1:22.07     1:21.00       
    4.  Jorvik  Verhoeve              9600015   Zuiderzeezwemmers        1:24.50     1:22.80       
    5.  Niels  Tjoonk                 9600995   De Berkelduikers         1:23.67     1:23.89       
    6.  Jesse  Smilda                 9600851   Natare                   1:24.75     1:24.54       
    7.  Mike van de Kraats            9600343   De Rijn                  1:27.03     1:24.89       
    8.  Thomas  Leeuwis               9601743   DWK-XCESS                1:24.23     1:24.92       
    9.  Jeroen de Graaf               9600965   ESCA                     1:23.07     1:25.02       
   10.  Emiel  Tholen                 9602089   De IJsselmeeuwen         1:33.13     1:26.39       
   11.  Stefan den Boer               9600099   Flevo                    1:28.02     1:29.90       
   12.  Sem te Riele                  9600001   De Vrije Slag            1:33.51     1:30.19       
   13.  Youri  Kool                   9600767   Zaltbommel               1:27.10     1:30.89       
   14.  Josha van den Elzen           9602423   Aquapoldro               1:30.35     1:31.56       
   15.  Erik  Pape                    9601669   Noord Veluwe             1:34.36     1:31.98       
   16.  Jeroen  Willemsen             9600413   Olympia                  1:32.02     1:32.16       
   17.  Thomas  Achtereekte           9601507   De Berkelduikers         1:32.44     1:33.02       
   18.  Martijn  Witteveen            9600323   ZVW'74                   1:29.26     1:39.80       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                        Meisjes, 100m rugslag                             Minioren 5
10.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmée  Bos                    9600662   Aquapoldro               1:16.36     1:14.89       
    2.  Fanne van Eldik               9600074   ZVW'74                   1:16.90     1:18.39       
    3.  Nienke de Bruijn              9600408   De Rijn                  1:23.19     1:19.02       
    4.  Breanne  Lensink              9600240   Livo                     1:24.02     1:21.19       
    5.  Linda  Kersten                9600498   Aqua-Novio'94            1:28.07     1:23.26       
    6.  Marissa  Taribuka             9602782   DWK-XCESS                1:23.95     1:23.95       
    7.  Esther  Kuhlman               9601678   Aquapoldro               1:25.39     1:25.45       
    8.  Demi  Woeltjes                9602422   GZV Marveld              1:30.73     1:25.60       
    9.  Carli  Harteman               9602882   DWK-XCESS                1:29.20     1:25.60       
   10.  Aniek  Broekhuizen            9600052   ZC'90                    1:25.66     1:26.46       
   11.  Annelot  Pannekoek            9600668   Zaltbommel               1:26.86     1:26.98       
   12.  Femke  Eppingbroek            9600850   Livo                     1:27.82     1:27.23       
   13.  Delenn van Oostrom            9600056   De Meer                  1:30.02     1:28.82       
   14.  Sharon  Julius                9602664   Octopus                  1:28.29     1:28.87       
   15.  Denise van de Kop             9603216   TZC-Vahalis              1:30.20     1:29.33       
   16.  Vera van Aalten               9600314   ZVW'74                   1:28.64     1:29.54       
   17.  Annick  Willemsen             9603538   ZVW'74                   1:32.03     1:30.51       
   DIS  Lisette  Goelema              9600524   De Rijn                  1:31.62     1:26.75  RD   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Jongens, 100m vlinderslag                           Minioren 6
10.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  David  Koers                  9501229   Zaltbommel               1:18.08     1:20.23       
    2.  Arjan  Hanse                  9500657   Zuiderzeezwemmers        1:25.10     1:22.10       
    3.  Sem van Lith                  9501851   ZVW'74                   1:25.27     1:23.67       
    4.  Nick  Alink                   9500273   Olympia                  1:31.42     1:27.36       
    5.  Pike  Kijlstra                9501849   Aquapoldro               1:29.33     1:27.86       
    6.  Niels  Thomassen              9500293   Aquapoldro               1:29.60     1:28.54       
    7.  Stijn  Temmen                 9504079   ZVV                      1:43.26     1:29.20       
    8.  Mitchell van Winsum           9500619   Flevo                    1:32.08     1:30.30       
    9.  Jory  Willemsen               9500747   Octopus                  1:35.42     1:30.67       
   10.  Jeffry van Zetten             9500755   Octopus                  1:23.70     1:31.54       
   11.  Daan  Nijland                 9500781   De Berkelduikers         1:35.07     1:36.08       
   12.  Marco  Uppelschoten           9500375   De Houtrib               1:29.17     1:36.65       
   13.  Sjoerd van Laar               9500935   ZVV                      1:39.22     1:39.39       
   14.  Fabian  Steurrijs             9501311   Olympia                  1:42.36     1:39.61       
   DIS  Quinn  Massee                 9501521   DWK-XCESS                1:41.16     1:42.72  VC   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                        Jongens, 100m rugslag                        Minioren 3 en 4
10.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk  Nijland                 9700333   De Berkelduikers         1:28.07     1:28.11       
    2.  Frank  Roovers                9800219   De Houtrib               1:32.11     1:28.20       
    3.  Peter  Rothengatter           9701189   ZVW'74                   1:29.02     1:29.64       
    4.  Nino  Sieling                 9701845   DWK-XCESS                1:40.95     1:30.60       
    5.  Ruben  Jeurissen              9700969   Wijchen                  1:37.26     1:31.70       
    6.  Mike  Fraanje                 9701847   DWK-XCESS                1:40.83     1:32.08       
    7.  Martin  Wenderich             9700961   Aquapoldro               1:36.07     1:33.76       
    8.  Jesse  Thomassen              9700273   ZVV                      1:39.70     1:34.04       
    9.  David van Zelst               9700147   Kerkdriel                1:37.26     1:34.77       
   10.  Jeroen  Voltman               9700325   ZVW'74                   1:37.17     1:34.77       
   11.  Thijmen  Wijgers              9700423   BZC Dolfijnen            1:35.57     1:35.23       
   12.  Rutger  Otto                  9700699   De Vrije Slag            1:40.98     1:36.98       
   13.  Jorn  Wolterinck              9700293   GZV Marveld              1:40.19     1:38.36       
   14.  Tony  Hacquebord              9700693   ESCA                     1:38.95     1:39.56       
   15.  Sjoerd van de Oord            9700267   Kerkdriel                1:38.39     1:39.61       
   16.  Lennart  Spies                9701191   ZVW'74                   1:39.23     1:40.54       
   17.  Ruben  Koek                   9701187   ZVW'74                   1:40.29     1:44.58       
   DIS  Gijs van der Wal              9700321   De Rijn                  1:35.92     1:35.36  RD   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                        Meisjes, 100m rugslag                        Minioren 3 en 4
10.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon  Friskes                9701566   De IJsselmeeuwen         1:28.24     1:24.57       
    2.  Laura  Willemsen              9700168   De Meer                  1:29.04     1:27.26       
    3.  Gaby  Zittersteijn            9700104   De Rijn                  1:28.14     1:27.39       
    4.  Britt  Monker                 9700576   De Meer                  1:30.76     1:29.13       
    5.  Lisa  Kersten                 9700322   Aqua-Novio'94            1:35.23     1:29.16       
    6.  Naomi  Janssen                9701390   Wijchen                  1:32.64     1:30.00       
    7.  Mendy de Rooi                 9700780   De Houtrib               1:31.02     1:30.63       
    8.  Anouk van Nellestijn          9800366   De Rijn                  1:36.73     1:31.60       
    9.  Carlijn  Viering              9701142   De Waalstroom            1:33.09     1:32.74       
   10.  Melissa van Houts             9700182   Aqua-Novio'94            1:33.82     1:33.82       
   11.  Laura van Asseldonk           9701222   De Vrije Slag            1:39.09     1:35.64       
   12.  Anoeska van de Kraats         9701284   DWK-XCESS                1:35.23     1:35.95       
   13.  Chelsea  Merfol               9800870   Aquapoldro               1:36.19     1:36.02       
   14.  Charel  Jansen                9700376   ESCA                     1:40.04     1:37.26       
   15.  Marlieke  Scholten            9700708   De Berkelduikers         1:35.03     1:37.51       
   16.  Loes van Herwijnen            9800010   Kerkdriel                1:40.02     1:45.32       
    ZK  Lisanne  Rietman              9700706   De Berkelduikers         1:35.67                   
    ZK  Latascha  Kilian              9702308   De Meer                  1:31.42                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Jongens, 50m vlinderslag                            Minioren 5
10.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thomas  Leeuwis               9601743   DWK-XCESS                  37.15       36.48       
    2.  Emiel  Tholen                 9602089   De IJsselmeeuwen           38.53       37.13       
    3.  Robin  Bonnink                9601233   Livo                       38.07       37.26       
    4.  Jesse  Smilda                 9600851   Natare                     37.14       37.42       
    5.  Jidde  Wiegertjes             9600021   De Rijn                    37.05       37.42       
    6.  Mike van de Kraats            9600343   De Rijn                    42.04       38.77       
    7.  Jorvik  Verhoeve              9600015   Zuiderzeezwemmers          40.86       39.55       
    8.  Tim  Furer                    9600087   Aqua-Novio'94              38.59       39.70       
    9.  Melvin van den Born           9601029   ZVW'74                     40.70       40.26       
   10.  Martijn  Witteveen            9600323   ZVW'74                     40.16       40.51       
   11.  Josha van den Elzen           9602423   Aquapoldro                 40.42       41.13       
   12.  Koen  Jansen                  9600019   De Rijn                    41.84       41.68       
   13.  Jeroen de Graaf               9600965   ESCA                       41.80       41.82       
   14.  Casper  Muselaers             9600399   Octopus                    42.43       42.14       
   15.  Youri  Kool                   9600767   Zaltbommel                 40.49       42.64       
   16.  Sem te Riele                  9600001   De Vrije Slag              42.46       43.54       
    ZK  Kenneth  Nnaekwe              9601621   GZV Marveld                43.98                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Meisjes, 50m vlinderslag                            Minioren 5
10.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmée  Bos                    9600662   Aquapoldro                 35.02       36.40       
    2.  Fanne van Eldik               9600074   ZVW'74                     37.05       37.67       
    3.  Esther  Kuhlman               9601678   Aquapoldro                 37.29       37.67       
    4.  Breanne  Lensink              9600240   Livo                       37.70       37.76       
    5.  Nienke de Bruijn              9600408   De Rijn                    37.17       38.51       
    6.  Marissa  Taribuka             9602782   DWK-XCESS                  36.95       38.89       
    7.  Aniek  Broekhuizen            9600052   ZC'90                      37.38       40.26       
    8.  Emily de Jong                 9600214   Flevo                      39.57       41.36       
    9.  Femke  Eppingbroek            9600850   Livo                       40.80       41.61       
   10.  Vera van Aalten               9600314   ZVW'74                     39.35       41.61       
   11.  Linda  Kersten                9600498   Aqua-Novio'94              42.80       42.13       
   12.  Stephanie van Wezel           9600022   Kerkdriel                  41.76       42.23       
   13.  Annelot  Pannekoek            9600668   Zaltbommel                 41.45       42.59       
   14.  Delenn van Oostrom            9600056   De Meer                    41.32       43.20       
   15.  Kim  Wolters                  9602652   Livo                       40.13       43.95       
   16.  Carli  Harteman               9602882   DWK-XCESS                  43.13       45.19       
   17.  Lisette  Goelema              9600524   De Rijn                    42.05       45.26       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 200m wisselslag                            Minioren 6
10.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjan  Hanse                  9500657   Zuiderzeezwemmers        2:49.22     2:44.70       
    2.  Sem van Lith                  9501851   ZVW'74                   2:50.04     2:46.87       
    3.  David  Koers                  9501229   Zaltbommel               2:48.96     2:46.87       
    4.  Niels  Thomassen              9500293   Aquapoldro               2:55.24     2:55.04       
    5.  Nick  Alink                   9500273   Olympia                  2:56.42     2:55.91       
    6.  Sven  Bremer                  9502739   ZVW'74                   3:05.02     2:57.36       
    7.  Jeffry van Zetten             9500755   Octopus                  2:57.61     3:00.26       
    8.  Marco  Uppelschoten           9500375   De Houtrib               3:01.84     3:02.27       
    9.  Mitchell van Winsum           9500619   Flevo                    3:13.06     3:02.73       
   10.  Pike  Kijlstra                9501849   Aquapoldro               3:09.04     3:02.89       
   11.  Jesse de Vries                9503811   De Rijn                  3:12.19     3:04.51       
   12.  Gijs  Appels                  9502461   Aqua-Novio'94            3:11.86     3:08.98       
   13.  Daan  Nijland                 9500781   De Berkelduikers         3:07.13     3:09.76       
   14.  Rick  Stolk                   9502259   De Vrije Slag            3:10.92     3:10.70       
   15.  Sjoerd van Laar               9500935   ZVV                      3:13.20     3:17.82       
   DIS  Niels van Henten              9500335   De Rijn                  3:05.15     3:10.32  RD   




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Jongens, 100m schoolslag                       Minioren 3 en 4
10.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen  Voltman               9700325   ZVW'74                   1:29.75     1:31.64       
    2.  Peter  Rothengatter           9701189   ZVW'74                   1:41.04     1:36.45       
    3.  Lennart  Spies                9701191   ZVW'74                   1:39.32     1:38.20       
    4.  Frank  Roovers                9800219   De Houtrib               1:42.64     1:42.10       
    5.  Jurre  Stammes                9701843   DWK-XCESS                1:46.18     1:43.17       
    6.  Jim  Beckers                  9701951   EZZ                      1:49.07     1:43.77       
    7.  Ruben  Koek                   9701187   ZVW'74                   1:45.57     1:44.57       
    8.  Tony  Hacquebord              9700693   ESCA                     1:44.94     1:45.67       
    9.  Ruben  Jeurissen              9700969   Wijchen                  1:47.20     1:46.04       
   10.  Luuk  Nijland                 9700333   De Berkelduikers         1:47.26     1:47.10       
   11.  David van Zelst               9700147   Kerkdriel                1:49.82     1:47.12       
   12.  Jorn  Wolterinck              9700293   GZV Marveld              1:46.66     1:48.16       
   13.  Richard van der Horst         9700179   ZC'90                    1:49.95     1:50.73       
   14.  Gijs van der Wal              9700321   De Rijn                  1:51.32     1:51.02       
   15.  Sven  Schippers               9700177   Zuiderzeezwemmers        1:50.48     1:52.54       
   16.  Nino  Sieling                 9701845   DWK-XCESS                1:52.29     1:52.64       
   DIS  Wietse  Waninge               9800023   Nunspeet                 1:41.26              AA   
   DIS  Martin  Wenderich             9700961   Aquapoldro               1:47.48     1:45.39  SK   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Meisjes, 100m schoolslag                       Minioren 3 en 4
10.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Carlijn  Viering              9701142   De Waalstroom            1:33.04     1:33.32       
    2.  Manon  Friskes                9701566   De IJsselmeeuwen         1:33.70     1:35.29       
    3.  Laura  Willemsen              9700168   De Meer                  1:38.64     1:36.80       
    4.  Naomi  Janssen                9701390   Wijchen                  1:40.51     1:37.02       
    5.  Melissa van Houts             9700182   Aqua-Novio'94            1:40.13     1:37.29       
    6.  Anoeska van de Kraats         9701284   DWK-XCESS                1:41.35     1:37.32       
    7.  Susan  Kok                    9702780   De IJsselmeeuwen         1:44.10     1:40.33       
    8.  Amy van Blitterswijk          9700660   BZC Dolfijnen            1:45.04     1:40.86       
    9.  Melissa de Jong               9701022   De Meer                  1:41.64     1:41.13       
   10.  Maike  Blom                   9701264   NDD                      1:43.43     1:43.00       
   11.  Mirthe  Goossens              9701192   Livo                     1:42.90     1:44.26       
   12.  Marlieke  Scholten            9700708   De Berkelduikers         1:46.21     1:44.51       
   13.  Milou  Hummelink              9703128   Livo                     1:43.33     1:45.57       
   14.  Mendy de Rooi                 9700780   De Houtrib               1:47.06     1:46.07       
   15.  Britt  Monker                 9700576   De Meer                  1:46.20     1:49.17       
   16.  Carmen ter Weele              9800384   Octopus                  1:46.29     1:51.54       
    ZK  Mignon  Schuurmans            9701718   Livo                     1:46.69                   
    ZK  Latascha  Kilian              9702308   De Meer                  1:41.23                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Jongens, 100m vrije slag                            Minioren 5
10.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim  Furer                    9600087   Aqua-Novio'94            1:11.95     1:08.64       
    2.  Jidde  Wiegertjes             9600021   De Rijn                  1:12.18     1:11.45       
    3.  Niels  Tjoonk                 9600995   De Berkelduikers         1:16.27     1:13.48       
    4.  Thomas  Leeuwis               9601743   DWK-XCESS                1:15.09     1:14.10       
    5.  Melvin van den Born           9601029   ZVW'74                   1:18.57     1:16.09       
    6.  Jesse  Smilda                 9600851   Natare                   1:16.80     1:16.80       
    7.  Casper  Muselaers             9600399   Octopus                  1:21.08     1:16.82       
    8.  Mike van de Kraats            9600343   De Rijn                  1:21.39     1:17.13       
    9.  Jorvik  Verhoeve              9600015   Zuiderzeezwemmers        1:16.45     1:17.70       
   10.  Jeroen de Graaf               9600965   ESCA                     1:17.24     1:19.16       
   11.  Sem te Riele                  9600001   De Vrije Slag            1:20.48     1:19.95       
   12.  Erik  Pape                    9601669   Noord Veluwe             1:25.39     1:20.07       
   13.  Jeroen  Willemsen             9600413   Olympia                  1:21.39     1:20.86       
   13.  Youri  Kool                   9600767   Zaltbommel               1:19.44     1:20.86       
   15.  Stefan den Boer               9600099   Flevo                    1:22.07     1:21.57       
   16.  Martijn  Witteveen            9600323   ZVW'74                   1:20.36     1:22.32       
   17.  Niels  Bonnink                9601661   Livo                     1:19.20     1:23.23       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Meisjes, 400m vrije slag                            Minioren 5
10.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Breanne  Lensink              9600240   Livo                     5:44.15     5:35.00       
    2.  Esmée  Bos                    9600662   Aquapoldro               5:28.45     5:35.67       
    3.  Fanne van Eldik               9600074   ZVW'74                   5:36.86     5:37.75       
    4.  Aniek  Broekhuizen            9600052   ZC'90                    5:40.07     5:42.23       
    5.  Nienke de Bruijn              9600408   De Rijn                  5:43.16     5:52.26       
    6.  Emily de Jong                 9600214   Flevo                    6:06.70     5:59.92       
    7.  Delenn van Oostrom            9600056   De Meer                  5:58.20     6:00.48       
    8.  Linda  Kersten                9600498   Aqua-Novio'94            6:16.70     6:02.86       
    9.  Vera van Aalten               9600314   ZVW'74                   6:10.70     6:03.82       
   10.  Esther  Kuhlman               9601678   Aquapoldro               6:15.98     6:03.92       
   11.  Lisa van der Plas             9601644   Wijchen                  6:20.49     6:06.60       
   12.  Femke  Eppingbroek            9600850   Livo                     6:04.83     6:07.39       
   13.  Annelot  Pannekoek            9600668   Zaltbommel               6:20.16     6:08.73       
   14.  Lisette  Goelema              9600524   De Rijn                  6:17.20     6:08.82       
   15.  Carli  Harteman               9602882   DWK-XCESS                6:19.92     6:08.82       
   16.  Denise van de Kop             9603216   TZC-Vahalis              6:11.33     6:11.58       
   17.  Stephanie van Wezel           9600022   Kerkdriel                6:15.73     6:20.07       
   18.  Dieuwertje  Stolte            9604266   De Vrije Slag            6:18.20     6:26.89       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Jongens, 100m vrije slag                            Minioren 6
10.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  David  Koers                  9501229   Zaltbommel               1:07.82     1:08.42       
    2.  Arjan  Hanse                  9500657   Zuiderzeezwemmers        1:09.70     1:08.74       
    3.  Jeffry van Zetten             9500755   Octopus                  1:09.77     1:09.57       
    4.  Niels  Thomassen              9500293   Aquapoldro               1:10.58     1:10.23       
    5.  Sven  Bremer                  9502739   ZVW'74                   1:11.93     1:10.41       
    6.  Sem van Lith                  9501851   ZVW'74                   1:10.24     1:10.73       
    7.  Marco  Uppelschoten           9500375   De Houtrib               1:10.82     1:11.57       
    8.  Maikel  Mierop                9503991   NDD                      1:13.17     1:11.67       
    9.  Luc  Evertzen                 9502007   GZV Marveld              1:14.35     1:11.89       
   10.  Nick  Alink                   9500273   Olympia                  1:11.04     1:12.07       
   11.  Bart v.d. Oord                9500263   Kerkdriel                1:14.68     1:12.70       
   11.  Rick  Stolk                   9502259   De Vrije Slag            1:12.84     1:12.70       
   13.  Jory  Willemsen               9500747   Octopus                  1:13.13     1:13.26       
   14.  Pike  Kijlstra                9501849   Aquapoldro               1:14.80     1:13.80       
   15.  Casper  Visser                9501431   De Houtrib               1:12.63     1:14.29       
   16.  Niels van Henten              9500335   De Rijn                  1:15.31     1:15.20       
   17.  Gijs  Appels                  9502461   Aqua-Novio'94            1:15.57     1:17.10       
   18.  Daan  Nijland                 9500781   De Berkelduikers         1:15.31     1:20.54       




Splash Meet Manager 2007Registered to KNZB