Kring Speedo Finale 2007 Deel 1
Zutphen (NED),    9. - 10.6.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 3 en 4    Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 3 en 4
Nr. 3. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 6    Nr. 4. Jongens, 200m wisselslag, Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag, Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 8. Jongens, 100m rugslag, Minioren 6
Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 5    Nr. 10. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 3 en 4    Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 3 en 4
Nr. 13. Jongens, 400m vrije slag, Minioren 6    Nr. 14. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 5


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Jongens, 100m wisselslag                       Minioren 3 en 4
09.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Peter  Rothengatter           9701189   ZVW'74                   1:28.61     1:27.29       
    2.  Frank  Roovers                9800219   De Houtrib               1:33.32     1:29.45       
    3.  Jeroen  Voltman               9700325   ZVW'74                   1:30.38     1:30.00       
    4.  Luuk  Nijland                 9700333   De Berkelduikers         1:30.32     1:30.02       
    5.  Ruben  Jeurissen              9700969   Wijchen                  1:33.46     1:31.80       
    6.  Jeroen van Beek               9700271   ZVV                      1:42.56     1:33.62       
    7.  Gijs van der Wal              9700321   De Rijn                  1:41.02     1:34.23       
    8.  Lennart  Spies                9701191   ZVW'74                   1:36.17     1:34.36       
    9.  Nino  Sieling                 9701845   DWK-XCESS                1:41.27     1:35.16       
   10.  Jesse  Thomassen              9700273   ZVV                      1:40.48     1:35.32       
   11.  Daniel  Schepers              9700361   Montferland              1:38.36     1:35.36       
   12.  Boudewijn  Mol                9702183   Montferland              1:39.98     1:35.76       
   13.  Mike  Fraanje                 9701847   DWK-XCESS                1:41.16     1:36.60       
   14.  Axel  Julius                  9702221   Octopus                  1:34.42     1:38.23       
   15.  Martin  Wenderich             9700961   Aquapoldro               1:37.30     1:39.36       
   16.  Ruben  Koek                   9701187   ZVW'74                   1:40.42     1:39.92       
   17.  Thijmen  Wijgers              9700423   BZC Dolfijnen            1:42.44     1:41.33       
   DIS  Tony  Hacquebord              9700693   ESCA                     1:41.78     1:40.45  RH   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Meisjes, 100m wisselslag                       Minioren 3 en 4
09.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon  Friskes                9701566   De IJsselmeeuwen         1:28.02     1:23.48       
    2.  Laura  Willemsen              9700168   De Meer                  1:29.02     1:26.45       
    3.  Latascha  Kilian              9702308   De Meer                  1:30.26     1:26.74       
    4.  Naomi  Janssen                9701390   Wijchen                  1:31.73     1:28.92       
    5.  Melissa van Houts             9700182   Aqua-Novio'94            1:31.11     1:29.67       
    6.  Carlijn  Viering              9701142   De Waalstroom            1:32.39     1:30.51       
    7.  Britt  Monker                 9700576   De Meer                  1:32.72     1:30.54       
    8.  Mendy de Rooi                 9700780   De Houtrib               1:33.51     1:31.45       
    9.  Susan  Kok                    9702780   De IJsselmeeuwen         1:40.13     1:32.20       
   10.  Gaby  Zittersteijn            9700104   De Rijn                  1:35.14     1:33.02       
   11.  Sophie v.d. Broek             9700028   Kerkdriel                1:36.02     1:33.45       
   12.  Charel  Jansen                9700376   ESCA                     1:39.69     1:34.51       
   13.  Anoeska van de Kraats         9701284   DWK-XCESS                1:38.20     1:34.86       
   14.  Marlieke  Scholten            9700708   De Berkelduikers         1:35.94     1:36.36       
   15.  Laura van Asseldonk           9701222   De Vrije Slag            1:40.06     1:37.45       
   16.  Amy van Blitterswijk          9700660   BZC Dolfijnen            1:37.34     1:37.98       
   17.  Maike  Blom                   9701264   NDD                      1:40.13     1:38.30       
   18.  Judith  Wentink               9701414   De Berkelduikers         1:38.17     1:38.45       
   19.  Chelsea  Merfol               9800870   Aquapoldro               1:39.20     1:38.61       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 100m schoolslag                            Minioren 6
09.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjan  Hanse                  9500657   Zuiderzeezwemmers        1:24.92     1:22.67       
    2.  Sem van Lith                  9501851   ZVW'74                   1:24.86     1:24.20       
    3.  Nick  Alink                   9500273   Olympia                  1:34.70     1:28.95       
    4.  Sjoerd van Laar               9500935   ZVV                      1:34.57     1:31.70       
    5.  Martijn  Velders              9502619   TZC-Vahalis              1:36.84     1:32.51       
    6.  Sander  Wissink               9501769   De Berkelduikers         1:34.90     1:33.42       
    7.  Bauke  Meekes                 9502033   Livo                     1:34.26     1:33.86       
    8.  Marco  Uppelschoten           9500375   De Houtrib               1:33.25     1:35.02       
    9.  David  Koers                  9501229   Zaltbommel               1:36.80     1:35.04       
   10.  Niels  Thomassen              9500293   Aquapoldro               1:36.36     1:35.64       
   11.  Rick  Stolk                   9502259   De Vrije Slag            1:38.70     1:36.92       
   12.  Daan  Nijland                 9500781   De Berkelduikers         1:33.18     1:37.48       
   13.  Richard  Meinicke             9503055   NDD                      1:37.51     1:37.76       
   14.  Sven  Bremer                  9502739   ZVW'74                   1:36.14     1:38.02       
   15.  Mitchell van Winsum           9500619   Flevo                    1:39.51     1:38.20       
   16.  Niels van Henten              9500335   De Rijn                  1:36.42     1:38.54       
   17.  Casper  Visser                9501431   De Houtrib               1:38.51     1:40.70       
   18.  Fabian  Steurrijs             9501311   Olympia                  1:40.29     1:41.86       
    ZK  Sjoerd  Barts                 9503057   NDD                      1:38.23                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 200m wisselslag                            Minioren 5
09.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim  Furer                    9600087   Aqua-Novio'94            3:03.02     2:55.45       
    2.  Melvin van den Born           9601029   ZVW'74                   3:06.67     3:03.32       
    3.  Jidde  Wiegertjes             9600021   De Rijn                  3:02.86     3:03.57       
    4.  Thomas  Leeuwis               9601743   DWK-XCESS                3:03.30     3:06.39       
    5.  Jesse  Smilda                 9600851   Natare                   3:16.61     3:07.80       
    6.  Niels  Tjoonk                 9600995   De Berkelduikers         3:30.83     3:08.10       
    7.  Jorvik  Verhoeve              9600015   Zuiderzeezwemmers        3:14.89     3:09.70       
    8.  Erik  Pape                    9601669   Noord Veluwe             3:19.45     3:09.76       
    9.  Casper  Muselaers             9600399   Octopus                  3:31.76     3:10.48       
   10.  Mike van de Kraats            9600343   De Rijn                  3:19.64     3:12.77       
   11.  Sem te Riele                  9600001   De Vrije Slag            3:14.70     3:15.04       
   12.  Jeroen de Graaf               9600965   ESCA                     3:18.39     3:15.98       
   13.  Youri  Kool                   9600767   Zaltbommel               3:16.89     3:15.98       
   14.  Josha van den Elzen           9602423   Aquapoldro               3:22.02     3:17.23       
   15.  Koen  Jansen                  9600019   De Rijn                  3:29.23     3:17.51       
   16.  Jeroen  Willemsen             9600413   Olympia                  3:25.54     3:24.95       
   17.  Martijn  Witteveen            9600323   ZVW'74                   3:19.70     3:28.73       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Meisjes, 200m wisselslag                            Minioren 5
09.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmée  Bos                    9600662   Aquapoldro               2:48.07     2:45.32       
    2.  Breanne  Lensink              9600240   Livo                     2:55.57     2:52.42       
    3.  Nienke de Bruijn              9600408   De Rijn                  2:59.36     2:57.13       
    4.  Esther  Kuhlman               9601678   Aquapoldro               3:01.41     3:00.64       
    5.  Fanne van Eldik               9600074   ZVW'74                   3:03.26     3:01.48       
    6.  Aniek  Broekhuizen            9600052   ZC'90                    3:10.04     3:06.23       
    7.  Carli  Harteman               9602882   DWK-XCESS                3:17.76     3:09.07       
    8.  Sharon  Julius                9602664   Octopus                  3:17.80     3:09.39       
    9.  Annelot  Pannekoek            9600668   Zaltbommel               3:13.54     3:10.32       
   10.  Vera van Aalten               9600314   ZVW'74                   3:12.70     3:13.29       
   11.  Delenn van Oostrom            9600056   De Meer                  3:20.26     3:13.48       
   12.  Stephanie van Wezel           9600022   Kerkdriel                3:10.60     3:14.29       
   13.  Amber  Vermeulen              9600430   Wijchen                  3:23.07     3:18.42       
   14.  Denise van de Kop             9603216   TZC-Vahalis              3:21.32     3:21.45       
   15.  Lisette  Goelema              9600524   De Rijn                  3:24.23     3:35.07       
   DIS  Linda  Kersten                9600498   Aqua-Novio'94            3:19.70              AA   
   DIS  Marissa  Taribuka             9602782   DWK-XCESS                3:11.39     3:05.29  VC   
   DIS  Demi  Woeltjes                9602422   GZV Marveld              3:23.06     3:17.48  RH   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Jongens, 100m vrije slag                       Minioren 3 en 4
09.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Peter  Rothengatter           9701189   ZVW'74                   1:20.45     1:16.76       
    2.  Frank  Roovers                9800219   De Houtrib               1:17.67     1:16.95       
    3.  Luuk  Nijland                 9700333   De Berkelduikers         1:20.11     1:19.13       
    4.  Ruben  Jeurissen              9700969   Wijchen                  1:23.96     1:19.80       
    5.  Jesse  Thomassen              9700273   ZVV                      1:26.38     1:21.39       
    6.  Jeroen  Voltman               9700325   ZVW'74                   1:21.03     1:21.60       
    7.  Sjoerd van de Oord            9700267   Kerkdriel                1:27.73     1:22.04       
    8.  Gijs van der Wal              9700321   De Rijn                  1:25.50     1:23.16       
    9.  Daniel  Schepers              9700361   Montferland              1:24.67     1:23.26       
   10.  Jeroen van Beek               9700271   ZVV                      1:26.77     1:23.89       
   11.  Nino  Sieling                 9701845   DWK-XCESS                1:27.10     1:24.51       
   12.  Mike  Fraanje                 9701847   DWK-XCESS                1:25.70     1:25.29       
   13.  David van Zelst               9700147   Kerkdriel                1:28.39     1:26.70       
   14.  Axel  Julius                  9702221   Octopus                  1:28.48     1:27.42       
   15.  Youri  Dinnissen              9800411   Aqua-Novio'94            1:30.82     1:28.45       
   16.  Sook  Willemsen               9800917   DWK-XCESS                1:29.36     1:29.29       
   17.  Mark  Greven                  9701515   Livo                     1:29.67     1:30.78       
   18.  Martin  Wenderich             9700961   Aquapoldro               1:29.92     1:30.78       




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 100m vrije slag                       Minioren 3 en 4
09.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon  Friskes                9701566   De IJsselmeeuwen         1:17.45     1:13.54       
    2.  Laura  Willemsen              9700168   De Meer                  1:17.10     1:15.17       
    3.  Latascha  Kilian              9702308   De Meer                  1:17.33     1:15.61       
    4.  Melissa van Houts             9700182   Aqua-Novio'94            1:17.80     1:16.30       
    5.  Naomi  Janssen                9701390   Wijchen                  1:19.83     1:17.25       
    6.  Britt  Monker                 9700576   De Meer                  1:23.86     1:21.43       
    7.  Gaby  Zittersteijn            9700104   De Rijn                  1:24.54     1:21.61       
    8.  Carlijn  Viering              9701142   De Waalstroom            1:23.39     1:22.02       
    9.  Daphne de Wildt               9800710   Aqua-Novio'94            1:29.79     1:23.44       
   10.  Marlieke  Scholten            9700708   De Berkelduikers         1:23.21     1:24.16       
   11.  Charel  Jansen                9700376   ESCA                     1:28.34     1:24.34       
   12.  Mendy de Rooi                 9700780   De Houtrib               1:25.23     1:24.99       
   13.  Sophie v.d. Broek             9700028   Kerkdriel                1:24.35     1:25.02       
   14.  Lisa  Kersten                 9700322   Aqua-Novio'94            1:27.16     1:25.83       
   15.  Laura van Asseldonk           9701222   De Vrije Slag            1:28.29     1:27.83       
   16.  Anouk van Nellestijn          9800366   De Rijn                  1:27.70     1:28.20       
   17.  Judith  Wentink               9701414   De Berkelduikers         1:28.31     1:29.07       
    ZK  Lisanne  Rietman              9700706   De Berkelduikers         1:29.80                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                         Jongens, 100m rugslag                             Minioren 6
09.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  David  Koers                  9501229   Zaltbommel               1:14.58     1:16.48       
    2.  Arjan  Hanse                  9500657   Zuiderzeezwemmers        1:17.66     1:18.04       
    3.  Niels  Thomassen              9500293   Aquapoldro               1:18.18     1:19.83       
    4.  Sem van Lith                  9501851   ZVW'74                   1:17.98     1:20.51       
    5.  Pike  Kijlstra                9501849   Aquapoldro               1:24.89     1:22.20       
    6.  Sven  Bremer                  9502739   ZVW'74                   1:22.64     1:23.47       
    7.  Jesse de Vries                9503811   De Rijn                  1:27.64     1:24.42       
    8.  Niels van Henten              9500335   De Rijn                  1:24.60     1:24.54       
    9.  Gijs  Appels                  9502461   Aqua-Novio'94            1:24.99     1:25.77       
   10.  Maikel  Mierop                9503991   NDD                      1:24.26     1:25.92       
   11.  Casper  Visser                9501431   De Houtrib               1:27.29     1:26.16       
   12.  Mitchell van Winsum           9500619   Flevo                    1:27.76     1:26.52       
   13.  Nick  Alink                   9500273   Olympia                  1:26.92     1:26.80       
   14.  Jeffry van Zetten             9500755   Octopus                  1:26.89     1:28.08       
   15.  Sjors  Boverhoff              9500741   Octopus                  1:29.39     1:28.42       
   16.  Bauke  Meekes                 9502033   Livo                     1:27.64     1:29.42       
   17.  Daan  Nijland                 9500781   De Berkelduikers         1:26.13     1:32.34       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 100m schoolslag                            Minioren 5
09.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jidde  Wiegertjes             9600021   De Rijn                  1:29.56     1:30.45       
    2.  Melvin van den Born           9601029   ZVW'74                   1:31.16     1:34.16       
    3.  Erik  Pape                    9601669   Noord Veluwe             1:41.13     1:35.13       
    4.  Niels  Tjoonk                 9600995   De Berkelduikers         1:37.13     1:35.42       
    5.  Koen  Jansen                  9600019   De Rijn                  1:34.67     1:36.26       
    6.  Tim  Furer                    9600087   Aqua-Novio'94            1:41.26     1:36.45       
    7.  Emiel  Tholen                 9602089   De IJsselmeeuwen         1:41.80     1:37.82       
    8.  Jorvik  Verhoeve              9600015   Zuiderzeezwemmers        1:37.36     1:38.39       
    9.  Thomas  Leeuwis               9601743   DWK-XCESS                1:38.86     1:39.39       
   10.  Jeroen de Graaf               9600965   ESCA                     1:38.64     1:40.70       
   11.  Casper  Muselaers             9600399   Octopus                  1:41.88     1:41.83       
   12.  Sjoerd  Teunissen             9600997   De Berkelduikers         1:42.89     1:43.54       
   13.  Mike van de Kraats            9600343   De Rijn                  1:44.56     1:43.69       
   14.  Rick  Haijtink                9601949   De Berkelduikers         1:42.74     1:44.54       
   15.  Jesse  Smilda                 9600851   Natare                   1:42.48     1:45.07       
   16.  Youri  Kool                   9600767   Zaltbommel               1:44.60     1:45.46       
   17.  Coen  Aalbers                 9600505   Natare                   1:43.84     1:46.98       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 100m schoolslag                            Minioren 5
09.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Breanne  Lensink              9600240   Livo                     1:26.02     1:25.26       
    2.  Nienke de Bruijn              9600408   De Rijn                  1:27.78     1:27.78       
    3.  Esmée  Bos                    9600662   Aquapoldro               1:28.73     1:29.20       
    4.  Esther  Kuhlman               9601678   Aquapoldro               1:34.17     1:35.06       
    5.  Sanne  Wassink                9604106   ESCA                     1:35.82     1:35.36       
    6.  Sabine  Wentink               9602758   NDD                      1:40.13     1:35.70       
    7.  Marijke van de Beek           9602660   Octopus                  1:39.42     1:36.93       
    8.  Ilona  Oomen                  9601818   Zaltbommel               1:42.51     1:37.00       
    9.  Ellis  Menting                9600760   Montferland              1:41.75     1:37.82       
   10.  Annelot  Pannekoek            9600668   Zaltbommel               1:37.17     1:37.95       
   11.  Femke  Eppingbroek            9600850   Livo                     1:37.25     1:38.21       
   11.  Dieuwertje  Stolte            9604266   De Vrije Slag            1:38.64     1:38.21       
   13.  Marissa  Taribuka             9602782   DWK-XCESS                1:38.45     1:38.42       
   13.  Fanne van Eldik               9600074   ZVW'74                   1:33.02     1:38.42       
   15.  Sharon  Julius                9602664   Octopus                  1:41.89     1:41.80       
   16.  Amber  Vermeulen              9600430   Wijchen                  1:42.67     1:42.07       
   17.  Vera van Aalten               9600314   ZVW'74                   1:41.63     1:42.97       
   18.  Annick  Willemsen             9603538   ZVW'74                   1:41.40     1:45.54       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 50m vlinderslag                       Minioren 3 en 4
09.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk  Nijland                 9700333   De Berkelduikers           39.39       38.95       
    2.  Ruben  Jeurissen              9700969   Wijchen                    44.51       40.29       
    3.  Frank  Roovers                9800219   De Houtrib                 44.81       42.02       
    4.  Peter  Rothengatter           9701189   ZVW'74                     41.26       43.04       
    5.  Lennart  Spies                9701191   ZVW'74                     42.67       43.31       
    6.  Gijs van der Wal              9700321   De Rijn                    41.95       43.53       
    7.  Jeroen  Voltman               9700325   ZVW'74                     40.13       44.25       
    8.  Axel  Julius                  9702221   Octopus                    43.49       45.42       
    9.  Wietse  Waninge               9800023   Nunspeet                   48.29       45.64       
   10.  Ruben  Koek                   9701187   ZVW'74                     48.08       48.73       
   11.  Thijmen  Wijgers              9700423   BZC Dolfijnen              51.82       50.67       
   12.  Daniel  Schepers              9700361   Montferland                47.23       50.69       
   13.  Sook  Willemsen               9800917   DWK-XCESS                  51.20       51.02       
   14.  David van Zelst               9700147   Kerkdriel                  46.36       51.11       
   15.  Mike  Fraanje                 9701847   DWK-XCESS                  49.78       51.14       
   16.  Martin  Wenderich             9700961   Aquapoldro                 51.70       51.59       
   17.  Sjoerd van de Oord            9700267   Kerkdriel                  49.32       52.14       
   18.  Rutger  Otto                  9700699   De Vrije Slag              51.54       52.80       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Meisjes, 50m vlinderslag                       Minioren 3 en 4
09.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Latascha  Kilian              9702308   De Meer                    41.23       39.02       
    2.  Mendy de Rooi                 9700780   De Houtrib                 40.85       39.30       
    3.  Sophie v.d. Broek             9700028   Kerkdriel                  42.94       41.64       
    4.  Naomi  Janssen                9701390   Wijchen                    43.48       41.66       
    5.  Laura  Willemsen              9700168   De Meer                    42.10       41.86       
    6.  Gaby  Zittersteijn            9700104   De Rijn                    41.97       41.89       
    7.  Britt  Monker                 9700576   De Meer                    42.56       42.57       
    8.  Kristy van Braak              9800938   Livo                       45.06       42.78       
    9.  Marlieke  Scholten            9700708   De Berkelduikers           44.54       43.23       
   10.  Melissa van Houts             9700182   Aqua-Novio'94              45.42       44.72       
   11.  Lisa  Scholts                 9701716   Livo                       46.33       45.64       
   12.  Laura van Asseldonk           9701222   De Vrije Slag              47.03       46.13       
   13.  Charel  Jansen                9700376   ESCA                       47.42       46.26       
   14.  Carlijn  Viering              9701142   De Waalstroom              46.05       46.33       
   15.  Amy van Blitterswijk          9700660   BZC Dolfijnen              48.67       46.72       
   16.  Bernice  Jager                9701416   De Berkelduikers           48.82       47.92       
   17.  Lisa  Kersten                 9700322   Aqua-Novio'94              48.23       49.32       
   DIS  Manon  Friskes                9701566   De IJsselmeeuwen           40.73       39.76  VH   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 400m vrije slag                            Minioren 6
09.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  David  Koers                  9501229   Zaltbommel               5:22.36     5:13.39       
    2.  Jeffry van Zetten             9500755   Octopus                  5:20.33     5:13.67       
    3.  Marco  Uppelschoten           9500375   De Houtrib               5:20.51     5:14.35       
    4.  Arjan  Hanse                  9500657   Zuiderzeezwemmers        5:37.69     5:23.67       
    5.  Niels  Thomassen              9500293   Aquapoldro               5:25.68     5:26.13       
    6.  Sem van Lith                  9501851   ZVW'74                   5:27.95     5:34.03       
    7.  Maikel  Mierop                9503991   NDD                      5:55.42     5:38.76       
    8.  Sven  Bremer                  9502739   ZVW'74                   5:43.82     5:40.92       
    9.  Mitchell van Winsum           9500619   Flevo                    5:51.07     5:42.04       
   10.  Pike  Kijlstra                9501849   Aquapoldro               5:50.23     5:43.74       
   11.  Luc  Evertzen                 9502007   GZV Marveld              6:09.63     5:46.58       
   12.  Nick  Alink                   9500273   Olympia                  5:54.92     5:46.68       
   13.  Rick  Stolk                   9502259   De Vrije Slag            5:55.36     5:50.54       
   14.  Casper  Visser                9501431   De Houtrib               5:45.29     5:51.57       
   15.  Quinn  Massee                 9501521   DWK-XCESS                5:57.30     6:01.10       
   16.  Niels van Henten              9500335   De Rijn                  6:11.73     6:02.46       
   17.  Daan  Nijland                 9500781   De Berkelduikers         6:00.42     6:22.76       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Meisjes, 100m vrije slag                            Minioren 5
09.06.2007                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmée  Bos                    9600662   Aquapoldro               1:09.90     1:08.76       
    2.  Breanne  Lensink              9600240   Livo                     1:10.56     1:09.67       
    3.  Aniek  Broekhuizen            9600052   ZC'90                    1:11.05     1:11.09       
    4.  Fanne van Eldik               9600074   ZVW'74                   1:10.45     1:11.47       
    5.  Marissa  Taribuka             9602782   DWK-XCESS                1:16.57     1:13.33       
    6.  Nienke de Bruijn              9600408   De Rijn                  1:14.02     1:13.70       
    7.  Ilona  Oomen                  9601818   Zaltbommel               1:13.07     1:14.33       
    8.  Sharon  Julius                9602664   Octopus                  1:18.23     1:16.15       
    9.  Annelot  Pannekoek            9600668   Zaltbommel               1:17.51     1:16.80       
   10.  Demi  Woeltjes                9602422   GZV Marveld              1:19.57     1:17.69       
   11.  Lisette  Goelema              9600524   De Rijn                  1:22.93     1:18.21       
   12.  Linda  Kersten                9600498   Aqua-Novio'94            1:20.36     1:18.80       
   13.  Stephanie van Wezel           9600022   Kerkdriel                1:18.48     1:18.92       
   14.  Esther  Kuhlman               9601678   Aquapoldro               1:16.23     1:19.02       
   15.  Vera van Aalten               9600314   ZVW'74                   1:17.23     1:19.21       
   16.  Denise van de Kop             9603216   TZC-Vahalis              1:18.42     1:19.21       
   17.  Delenn van Oostrom            9600056   De Meer                  1:21.92     1:20.88       
   18.  Amber  Vermeulen              9600430   Wijchen                  1:24.73     1:23.42       




Splash Meet Manager 2007Registered to KNZB