Zomerkringkampioenschappen
Amersfoort (NED),    12- - 20-5-2012,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 1    Nr. 2. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 2
Nr. 3. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 3    Nr. 4. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 4
Nr. 5. Jongens, 50m vrije slag, Jeugd 1    Nr. 6. Jongens, 50m vrije slag, Jeugd 2
Nr. 7. Heren, 50m vrije slag, 1993 en eerder    Nr. 8. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren 1
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren 2    Nr. 10. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren 3
Nr. 11. Meisjes, 50m vlinderslag, Jeugd 1    Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag, Jeugd 2
Nr. 13. Dames, 50m vlinderslag, 1995 en eerder    Nr. 14. Jongens, 200m schoolslag, Junioren 1
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Junioren 2    Nr. 16. Jongens, 200m schoolslag, Junioren 3
Nr. 17. Jongens, 200m schoolslag, Junioren 4    Nr. 18. Jongens, 200m schoolslag, Jeugd 1
Nr. 19. Jongens, 200m schoolslag, Jeugd 2    Nr. 20. Heren, 200m schoolslag, 1993 en eerder
Nr. 21. Meisjes, 400m vrije slag, Junioren 1    Nr. 22. Meisjes, 400m vrije slag, Junioren 2
Nr. 23. Meisjes, 400m vrije slag, Junioren 3    Nr. 24. Meisjes, 400m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 25. Meisjes, 400m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 26. Dames, 400m vrije slag, 1995 en eerder
Nr. 27. Jongens, 100m rugslag, Junioren 1    Nr. 28. Jongens, 100m rugslag, Junioren 2
Nr. 29. Jongens, 100m rugslag, Junioren 3    Nr. 30. Jongens, 100m rugslag, Junioren 4
Nr. 31. Jongens, 100m rugslag, Jeugd 1    Nr. 32. Jongens, 100m rugslag, Jeugd 2
Nr. 33. Heren, 100m rugslag, 1993 en eerder    Nr. 34. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 1
Nr. 35. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 2    Nr. 36. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 3
Nr. 37. Meisjes, 100m schoolslag, Jeugd 1    Nr. 38. Meisjes, 100m schoolslag, Jeugd 2
Nr. 39. Dames, 100m schoolslag, 1995 en eerder    Nr. 40. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 1
Nr. 41. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 2    Nr. 42. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 3
Nr. 43. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 4    Nr. 44. Jongens, 200m wisselslag, Jeugd 1
Nr. 45. Jongens, 200m wisselslag, Jeugd 2    Nr. 46. Heren, 200m wisselslag, 1993 en eerder
Nr. 47. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Junioren 3 en later    Nr. 48. Dames, 4 x 100m wisselslag, 1997 en eerder
Nr. 49. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Junioren 4 en later    Nr. 50. Heren, 4 x 100m vrije slag, 1995 en eerder
Nr. 51. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 1    Nr. 52. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 2
Nr. 53. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 3    Nr. 54. Meisjes, 50m schoolslag, Jeugd 1
Nr. 55. Meisjes, 50m schoolslag, Jeugd 2    Nr. 56. Dames, 50m schoolslag, 1995 en eerder
Nr. 57. Jongens, 50m rugslag, Junioren 1    Nr. 58. Jongens, 50m rugslag, Junioren 2
Nr. 59. Jongens, 50m rugslag, Junioren 3    Nr. 60. Jongens, 50m rugslag, Junioren 4
Nr. 61. Jongens, 50m rugslag, Jeugd 1    Nr. 62. Jongens, 50m rugslag, Jeugd 2
Nr. 63. Heren, 50m rugslag, 1993 en eerder    Nr. 64. Meisjes, 200m rugslag, Junioren 1
Nr. 65. Meisjes, 200m rugslag, Junioren 2    Nr. 66. Meisjes, 200m rugslag, Junioren 3
Nr. 67. Meisjes, 200m rugslag, Jeugd 1    Nr. 68. Meisjes, 200m rugslag, Jeugd 2
Nr. 69. Dames, 200m rugslag, 1995 en eerder    Nr. 70. Jongens, 200m vlinderslag, Junioren 1
Nr. 71. Jongens, 200m vlinderslag, Junioren 2    Nr. 72. Jongens, 200m vlinderslag, Junioren 3
Nr. 73. Jongens, 200m vlinderslag, Junioren 4    Nr. 74. Jongens, 200m vlinderslag, Jeugd 1
Nr. 76. Heren, 200m vlinderslag, 1993 en eerder    Nr. 77. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 1
Nr. 78. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 2    Nr. 79. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 3
Nr. 80. Meisjes, 100m vlinderslag, Jeugd 1    Nr. 81. Meisjes, 100m vlinderslag, Jeugd 2
Nr. 82. Dames, 100m vlinderslag, 1995 en eerder    Nr. 83. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 1
Nr. 84. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 2    Nr. 85. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 3
Nr. 86. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 4    Nr. 87. Jongens, 100m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 88. Jongens, 100m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 89. Heren, 100m vrije slag, 1993 en eerder
Nr. 90. Meisjes, 200m vrije slag, Junioren 1    Nr. 91. Meisjes, 200m vrije slag, Junioren 2
Nr. 92. Meisjes, 200m vrije slag, Junioren 3    Nr. 93. Meisjes, 200m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 94. Meisjes, 200m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 95. Dames, 200m vrije slag, 1995 en eerder
Nr. 96. Jongens, 4 x 200m vrije slag, Junioren 4 en later    Nr. 97. Heren, 4 x 200m vrije slag, 1995 en eerder
Nr. 98. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 1    Nr. 99. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 2
Nr. 100. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 3    Nr. 101. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 102. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 103. Dames, 50m vrije slag, 1995 en eerder
Nr. 104. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 1    Nr. 105. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 2
Nr. 106. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 3    Nr. 107. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 4
Nr. 108. Jongens, 50m vlinderslag, Jeugd 1    Nr. 109. Jongens, 50m vlinderslag, Jeugd 2
Nr. 110. Heren, 50m vlinderslag, 1993 en eerder    Nr. 111. Meisjes, 200m schoolslag, Junioren 1
Nr. 112. Meisjes, 200m schoolslag, Junioren 2    Nr. 113. Meisjes, 200m schoolslag, Junioren 3
Nr. 114. Meisjes, 200m schoolslag, Jeugd 1    Nr. 115. Meisjes, 200m schoolslag, Jeugd 2
Nr. 116. Dames, 200m schoolslag, 1995 en eerder    Nr. 117. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 1
Nr. 118. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 2    Nr. 119. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 3
Nr. 120. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 4    Nr. 121. Jongens, 400m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 123. Heren, 400m vrije slag, 1993 en eerder    Nr. 124. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 1
Nr. 125. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 2    Nr. 126. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 3
Nr. 127. Meisjes, 100m rugslag, Jeugd 1    Nr. 128. Meisjes, 100m rugslag, Jeugd 2
Nr. 129. Dames, 100m rugslag, 1995 en eerder    Nr. 130. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 1
Nr. 131. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 2    Nr. 132. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 3
Nr. 133. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 4    Nr. 134. Jongens, 100m schoolslag, Jeugd 1
Nr. 135. Jongens, 100m schoolslag, Jeugd 2    Nr. 136. Heren, 100m schoolslag, 1993 en eerder
Nr. 137. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 1    Nr. 138. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 2
Nr. 139. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 3    Nr. 140. Meisjes, 200m wisselslag, Jeugd 1
Nr. 141. Meisjes, 200m wisselslag, Jeugd 2    Nr. 142. Dames, 200m wisselslag, 1995 en eerder
Nr. 143. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Junioren 4 en later    Nr. 144. Heren, 4 x 100m wisselslag, 1995 en eerder
Nr. 145. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Junioren 3 en later    Nr. 146. Dames, 4 x 100m vrije slag, 1997 en eerder
Nr. 147. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 1    Nr. 148. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 2
Nr. 149. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 3    Nr. 150. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 4
Nr. 151. Jongens, 50m schoolslag, Jeugd 1    Nr. 152. Jongens, 50m schoolslag, Jeugd 2
Nr. 153. Heren, 50m schoolslag, 1993 en eerder    Nr. 154. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 1
Nr. 155. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 2    Nr. 156. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 3
Nr. 157. Meisjes, 50m rugslag, Jeugd 1    Nr. 158. Meisjes, 50m rugslag, Jeugd 2
Nr. 159. Dames, 50m rugslag, 1995 en eerder    Nr. 160. Jongens, 200m rugslag, Junioren 1
Nr. 161. Jongens, 200m rugslag, Junioren 2    Nr. 162. Jongens, 200m rugslag, Junioren 3
Nr. 163. Jongens, 200m rugslag, Junioren 4    Nr. 164. Jongens, 200m rugslag, Jeugd 1
Nr. 165. Jongens, 200m rugslag, Jeugd 2    Nr. 166. Heren, 200m rugslag, 1993 en eerder
Nr. 167. Meisjes, 200m vlinderslag, Junioren 2    Nr. 168. Meisjes, 200m vlinderslag, Junioren 3
Nr. 169. Meisjes, 200m vlinderslag, Jeugd 1    Nr. 170. Meisjes, 200m vlinderslag, Jeugd 2
Nr. 171. Dames, 200m vlinderslag, 1995 en eerder    Nr. 172. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 1
Nr. 173. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 2    Nr. 174. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 3
Nr. 175. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 4    Nr. 176. Jongens, 100m vlinderslag, Jeugd 1
Nr. 177. Jongens, 100m vlinderslag, Jeugd 2    Nr. 178. Heren, 100m vlinderslag, 1993 en eerder
Nr. 179. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 1    Nr. 180. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 2
Nr. 181. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 3    Nr. 182. Meisjes, 100m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 183. Meisjes, 100m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 184. Dames, 100m vrije slag, 1995 en eerder
Nr. 185. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 1    Nr. 186. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 2
Nr. 187. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 3    Nr. 188. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 4
Nr. 189. Jongens, 200m vrije slag, Jeugd 1    Nr. 190. Jongens, 200m vrije slag, Jeugd 2
Nr. 191. Heren, 200m vrije slag, 1993 en eerder    Nr. 192. Meisjes, 4 x 200m vrije slag, Junioren 3 en later
Nr. 193. Dames, 4 x 200m vrije slag, 1997 en eerder    


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 50m vrije slag                         Junioren 1
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Bond                      19990060Zwemlust den Hommel      29.00     1.          
    2.  Joey Kreuning                 19990266IJZPC                    29.95     2.          
    3.  Alex Algra                    19990104ZC de Vuursche           31.19     3.          
    4.  Menno Bas                     19990294ZC Zeist                 35.16     4.          
    5.  Tijmen Kuijpers               19990272IJZPC                    36.27     5.          
    6.  Bart van Dijk                 19990209ZC de Vuursche           36.35     6.          
    7.  Maarten van Vliet             19990411One Team Swimming        38.22     7.          
 NG.ZA  Luc Cantor                    19990060Zwemlust den Hommel             NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 50m vrije slag                         Junioren 2
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              19980036VZC E&P                  28.12     1.          
    2.  Djamal van der Hoeven         19980012AZ&PC                    28.60     2.          
    3.  Martijn de Leeuw              19980070One Team Swimming        29.00     3.          
    4.  Jelle Blankestijn             19980373De Duinkikkers           29.92     4.          
    5.  Stijn Sickenga                19980412ZC de Vuursche           30.01     5.          
    6.  Ruben de Bruin                19980405ZC Zeist                 30.48     6.          
        Camiel Boot                   19980164AZ&PC                    30.48                 
 NG.ZA  Jeffrey Hahn                  19980248ZC Zeist                        NG.ZA          
 AFGEM  Sezer Yas                     19980090Zwemlust den Hommel             AFGEM          
 AFGEM  Arjan Rooze                   19980255De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 50m vrije slag                         Junioren 3
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn Avezaat                 19970072One Team Swimming        26.41     1.          
    2.  Ruben van Leeuwen             19970480VZC E&P                  26.86     2.          
    3.  Mike van de Bovenkamp         19970335VZC E&P                  27.58     3.FJ 1      
    4.  Lennart Kruizinga             19970263AZ&PC                    27.58     4.FJ 2      
    5.  Jeffrey Roest                 19970340De Duinkikkers           27.91     5.          
    6.  Tim Bredenhof                 19970224Aquarijn                 28.22     6.          
    7.  Martijn Kornet                19970023One Team Swimming        28.53     7.          
    8.  Duncan de Vos                 19970317Z.V. Utrecht             29.17     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 50m vrije slag                         Junioren 4
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Twan Boot                     19960120AZ&PC                    26.54     1.          
    2.  Sven Dogger                   19960061De Zwoer                 26.78     2.          
    3.  Rick Smit                     19960152De Fuut                  26.83     3.          
    4.  Damiën de Groot               19960336De Fuut                  27.03     4.          
    5.  Bart Klok                     19960035One Team Swimming        27.07     5.          
    6.  Valentijn Stolk               19960156De Fuut                  27.33     6.          
    7.  Martijn Bartels               19960349AZ&PC                    27.69     7.          
    8.  Merijn Huiberts               19960023GoSwim                   28.98     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 50m vrije slag                            Jeugd 1
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mateusz Kobus                 19950596One Team Swimming        25.02     1.          
    2.  Yassine Maniani               19950175Zwemlust den Hommel      25.74     2.          
    3.  Konrad Lemanczyk              19950601One Team Swimming        26.04     3.          
    4.  Arjan Hanse                   19950065AZ&PC                    26.13     4.          
    5.  Stephan Putman                19950295De Amer                  26.63     5.          
    6.  Donny van den Bosch           19950200Aquarijn                 26.89     6.          
    7.  Auke Koops                    19950245De Zwoer                 26.94     7.          
    8.  Daan Roordink                 19950397De Fuut                  27.23     8.          
 AFGEM  Bas Dries                     19950517De Amer                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 50m vrije slag                            Jeugd 2
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Puts                    19940114Zwemlust den Hommel      24.26     1.          
    2.  Joren Harms                   19940316GoSwim                   27.16     2.          
    3.  Sander van der Zwet           19940601ZPC Watervlo             29.14     3.          
    4.  Jeffrey Tito                  19940387GoSwim                   31.07     4.          
    NG  Hidde Pluim                   19940578ZPC Watervlo                       NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 50m vrije slag                 senioren 1 en ouder
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joeri Scheidt                 19910201VZC E&P                  25.45     1.          
    2.  Quint Ottens                  19870458VZC E&P                  25.97     2.          
    3.  Sven Jaeger                   19830102Zwemlust den Hommel      26.20     3.FJ 1      
    4.  Dick Kampman                  19880178De Amer                  26.20     4.FJ 2      
    5.  Dennis de Groot               19830078De Zwoer                 26.80     5.          
    6.  Vincent Versteeg              19770100Zwemlust den Hommel      27.56     6.          
    7.  Kjeld Jacobs                  19930679De Amer                  28.31     7.          
    8.  Sven van Zanten               19900340De Duinkikkers           28.51     8.          
    9.  Gerrit Klaas van der Vaart    19800155De Haaien                29.05     9.          
   10.  Martin van Vaardegem          19820176GoSwim                   29.70    10.          
   11.  Frank Wilschut                19930246GoSwim                   31.55    11.          
 AFGEM  Rens van Eijk                 19910057Zwemlust den Hommel             AFGEM          
 AFGEM  Hessel Brouwer                19890609De Albatros                     AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Meisjes, 50m vlinderslag                         Junioren 1
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 20000235GoSwim                   33.26     1.          
    2.  Babet Kruger                  20000339VZC E&P                  35.98     2.          
    3.  Claudia Schouten              20000081GoSwim                   36.05     3.          
    4.  Quinty Jansen                 20000081GoSwim                   37.60     4.          
    5.  Shania Wijk van               20000096De Fuut                  40.28     5.          
    6.  Tara Haze                     20000289GoSwim                   43.41     6.          
    7.  Lisanne Seising               20000208VZC E&P                  44.39     7.          
    8.  Bibianne Oelderik             20000065ZPC Watervlo             45.51     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Meisjes, 50m vlinderslag                         Junioren 2
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 19990037Aquarijn                 33.80     1.          
    2.  Riemke Bosma                  19990220AZ&PC                    34.04     2.          
    3.  Merve Ozdemir                 19990338GoSwim                   37.07     3.          
    4.  Milya van Weverwijk           19990299ZPC Watervlo             38.30     4.          
    5.  Fleur Treep                   19990299De Duinkikkers           39.80     5.          
    6.  Suzanne Albers                19990372IJZPC                    41.17     6.          
    7.  Michelle Barten               19990372Aquarijn                 41.65     7.          
    8.  Ilona Verschoor               19990347De Albatros              41.93     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Meisjes, 50m vlinderslag                         Junioren 3
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Stoiber                 19980365De Fuut                  32.17     1.          
    2.  Lieke Remmits                 19980188One Team Swimming        32.29     2.          
    3.  Sophie Brouwer                19980213AZ&PC                    33.14     3.          
    4.  Marieke van der Meulen        19980307ZPC Watervlo             33.97     4.          
    5.  Esmee Morel                   19980235AZ&PC                    35.12     5.          
    6.  Chiara van Winsum             19980036AZ&PC                    35.73     6.          
    7.  Vivian de Kok                 19980185De Haaien                36.82     7.          
    8.  Ellen van Stralen             19980371IJZPC                    37.90     8.          
 AFGEM  Rebecca Hietink               19980341De Zwoer                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Meisjes, 50m vlinderslag                            Jeugd 1
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Schulpen               19970015Aquarijn                 31.22     1.          
    2.  Shannon Mommersteeg           19970239Aquarijn                 31.57     2.          
    3.  Lianne van Veen               19970571De Duinkikkers           32.64     3.          
    4.  Jasmin Lotfolahian            19970314AZ&PC                    33.29     4.          
    5.  Eva Werkman                   19970345Zwemlust den Hommel      34.60     5.          
    6.  Marije Verhofstadt            19970103ZPC Watervlo             34.96     6.          
    7.  Nynke Breeuwsma               19970447One Team Swimming        35.41     7.          
    8.  Laura Willemsen               19970016Aquarijn                 35.69     8.          
 AFGEM  Marlies Noteboom              19970080De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Meisjes, 50m vlinderslag                            Jeugd 2
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Remmits                 19960369One Team Swimming        28.92     1.          
    2.  Jamilla van Veen              19960319One Team Swimming        30.64     2.          
    3.  Richelle Koot                 19960641Zwemlust den Hommel      30.95     3.          
    4.  Elles Becker                  19960062ZC Zeist                 31.44     4.          
    5.  Kayleigh Brouwers             19960347GoSwim                   32.11     5.          
    6.  Linda Kamperman               19960123Aquarijn                 32.27     6.          
    7.  Sedona de Keijzer             19960316AZ&PC                    32.88     7.          
    8.  Esmee In der Maur             19960191One Team Swimming        33.84     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Dames, 50m vlinderslag                 Senioren 1 en ouder
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire de Winter              19940605Zwemlust den Hommel      30.48     1.          
    2.  Suzanne Lange                 19920299De Zwoer                 31.51     2.          
    3.  Sabine Lina                   19890268Aquarijn                 31.94     3.          
    4.  Aranka Schouten               19950374De Fuut                  31.97     4.          
    5.  Demelsa Kreuger               19950574De Fuut                  31.98     5.          
    6.  Ilse van den Wijngaard        19890473One Team Swimming        32.91     6.          
    7.  Maaike de Boer                19900036De Duinkikkers           34.11     7.          
    8.  Charlotte Anraad              19930758ZC Zeist                 34.19     8.          
    9.  Kathy van Zuilen              19930613De Amer                  34.82     9.          
   10.  Anne Duijst                   19890103De Amer                  34.86    10.          
   11.  Jessica Algra                 19940413ZC de Vuursche           35.56    11.          
   12.  Sanne Groenen                 19900741AZ&PC                    35.73    12.FJ 1      
   13.  Sigrid Dogger                 19920045De Zwoer                 35.73    13.FJ 2      
   14.  Eline Schoenmaker             19900332De Duinkikkers           36.87    14.FJ 1      
   15.  Nadine van Nimwegen           19930056VZC E&P                  36.87    15.FJ 2      
   DIS  René Kleinveld                19900196One Team Swimming                 DIS          
        AB - Veroorzaakte valse start (uitgesloten voor prog.nr.).



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Jongens, 200m schoolslag                         Junioren 1
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thijmen van Hattum            19990110De Meent               3:12.29     1.          
          1:33.31  3:12.29
    2.  Joey Kreuning                 19990266IJZPC                  3:19.84     2.          
          1:37.06  3:19.84
    3.  Tijmen Kuijpers               19990272IJZPC                  3:25.30     3.          
          1:39.03  3:25.30
    4.  Gijs van Eck                  19990082Zwemlust den Hommel    3:32.77     4.          
          1:39.82  3:32.77
    5.  Alex Algra                    19990104ZC de Vuursche         3:35.90     5.          
          1:41.37  3:35.90
    6.  Menno Bas                     19990294ZC Zeist               3:39.37     6.          
          1:48.32  3:39.37
    7.  Bart van Dijk                 19990209ZC de Vuursche         3:46.95     7.          
          1:47.67  3:46.95
    8.  Maarten van Vliet             19990411One Team Swimming      4:00.42     8.          
          1:56.99  4:00.42
 NG.ZA  Luc Cantor                    19990060Zwemlust den Hommel             NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                   Jongens, 200m schoolslag                         Junioren 2
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Friso Stolk                   19980141De Fuut                2:58.38     1.          
          1:25.97  2:58.38
    2.  Djamal van der Hoeven         19980012AZ&PC                  2:59.22     2.          
          1:26.70  2:59.22
    3.  Jeffrey Hahn                  19980248ZC Zeist               3:07.63     3.          
          1:30.44  3:07.63
    4.  Geert-Jan Mol                 19980385IJZPC                  3:13.23     4.          
          1:29.93  3:13.23
    5.  Ruben de Bruin                19980405ZC Zeist               3:19.99     5.          
          1:38.75  3:19.99
    6.  Casper van Hiel               19980135ZPC Watervlo           3:20.81     6.          
          1:36.31  3:20.81
    7.  Jelle Blankestijn             19980373De Duinkikkers         3:21.34     7.          
          1:37.81  3:21.34
    8.  Stefan Jonkman                19980380IJZPC                  3:29.13     8.          
          1:38.95  3:29.13



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                   Jongens, 200m schoolslag                         Junioren 3
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn Avezaat                 19970072One Team Swimming      2:44.45     1.          
          1:18.85  2:44.45
    2.  Theo Arp                      19970186AZ&PC                  3:02.40     2.          
          1:26.98  3:02.40
    3.  Thomas Gerber                 19970497De Amer                3:05.80     3.          
          1:31.00  3:05.80
    4.  Michael den Oudsten           19970318Aquarijn               3:07.21     4.          
          1:28.07  3:07.21
    5.  Tim de Zoete                  19970187De Duinkikkers         3:19.67     5.          
          1:34.51  3:19.67
    6.  Joshua Verkuil                19970085Aquarijn               3:21.45     6.          
          1:35.70  3:21.45
    7.  Leon Huynh                    19970430VZC E&P                3:24.23     7.          
          1:37.96  3:24.23
    8.  Stefan Klok                   19970455One Team Swimming      3:28.41     8.          
          1:40.42  3:28.41



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                   Jongens, 200m schoolslag                         Junioren 4
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Dogger                   19960061De Zwoer               2:48.71     1.          
          1:23.06  2:48.71
    2.  Valentijn Stolk               19960156De Fuut                2:52.80     2.          
          1:21.25  2:52.80
    3.  Damiën de Groot               19960336De Fuut                3:04.26     3.          
          1:27.41  3:04.26
    4.  Martijn Bartels               19960349AZ&PC                  3:10.63     4.          
          1:32.50  3:10.63
    5.  Lorenzo Missione              19960243GoSwim                 3:18.89     5.          
          1:34.42  3:18.89
    6.  Rens Klok                     19960204One Team Swimming      3:21.72     6.          
          1:36.37  3:21.72
   DIS  Mees Wismans                  19960404Zwemlust den Hommel    3:23.78    DIS          
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          1:38.61  3:23.78
 AFGEM  Cody van Mouwerik             19960523One Team Swimming               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                   Jongens, 200m schoolslag                            Jeugd 1
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Roordink                 19950397De Fuut                2:39.75     1.          
          1:17.82  2:39.75
    2.  Jelle Nap                     19950287VZC E&P                2:52.22     2.          
          1:21.10  2:52.22
    3.  Sjoerd Murk                   19950096Aquarijn               2:59.42     3.          
          1:24.89  2:59.42
    4.  Auke Koops                    19950245De Zwoer               3:02.33     4.          
          1:27.69  3:02.33
    5.  Matthijs Mulder               19950259De Zwoer               3:09.77     5.          
          1:32.37  3:09.77
    6.  Matthijs Wilschut             19950167GoSwim                 3:27.44     6.          
          1:37.35  3:27.44
 NG.ZA  Stephan Putman                19950295De Amer                         NG.ZA          
 AFGEM  Bas Dries                     19950517De Amer                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                   Jongens, 200m schoolslag                            Jeugd 2
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren Harms                   19940316GoSwim                 2:47.51     1.          
          1:17.09  2:47.51



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Heren, 200m schoolslag                 Senioren 1 en ouder
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Jaeger                   19830102Zwemlust den Hommel    2:38.80     1.          
          1:17.66  2:38.80
    2.  Remko Hooft                   19870140De Duinkikkers         2:44.78     2.          
          1:19.48  2:44.78
    3.  Vincent Versteeg              19770100Zwemlust den Hommel    2:49.38     3.          
          1:21.01  2:49.38
    4.  Arn van Londen                19910449De Fuut                2:51.40     4.          
          1:22.02  2:51.40
    5.  Gerrit Klaas van der Vaart    19800155De Haaien              3:00.49     5.          
          1:25.64  3:00.49
    6.  Kjeld Jacobs                  19930679De Amer                3:33.32     6.          
          1:37.43  3:33.32
 NG.ZA  Dick Kampman                  19880178De Amer                         NG.ZA          
 AFGEM  Rens van Eijk                 19910057Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                   Meisjes, 400m vrije slag                         Junioren 1
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 20000235GoSwim                 5:10.49     1.          
          1:11.93  2:32.04  5:10.49
    2.  Claudia Schouten              20000081GoSwim                 5:27.89     2.          
          1:16.08  2:41.16  5:27.89
    3.  Babet Kruger                  20000339VZC E&P                5:48.15     3.          
          1:20.70  2:49.77  5:48.15
    4.  Quinty Jansen                 20000081GoSwim                 5:56.74     4.          
          1:24.66  2:55.52  5:56.74
    5.  Shania Wijk van               20000096De Fuut                5:59.31     5.          
          1:23.06  2:56.24  5:59.31
    6.  Tara Haze                     20000289GoSwim                 6:20.70     6.          
        * eindtijd is een backup tijd
          1:27.63  3:07.47  6:20.70
    7.  Bibianne Oelderik             20000065ZPC Watervlo           6:44.93     7.          
          1:36.88  3:22.31  6:44.93
    8.  Lisanne Seising               20000208VZC E&P                7:02.73     8.          
          1:35.64  3:24.80  7:02.73



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                   Meisjes, 400m vrije slag                         Junioren 2
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 19990037Aquarijn               5:01.67     1.          
        * de 100 en 200m tijd is handgeklokt
          1:11.38  2:28.83  5:01.67
    2.  Riemke Bosma                  19990220AZ&PC                  5:17.72     2.          
          1:14.21  2:35.74  5:17.72
    3.  Merve Ozdemir                 19990338GoSwim                 5:35.78     3.          
        * de 100 en 200m is een handgeklokte tijd
          1:17.51  2:42.75  5:35.78
    4.  Amber van de Kraats           19990023VZC E&P                5:44.39     4.          
          1:20.21  2:48.63  5:44.39
    5.  Michelle Barten               19990372Aquarijn               6:03.68     5.          
          1:23.47  2:57.67  6:03.68
    6.  Laura Cronau                  19990074Aquarijn               6:10.34     6.          
          1:25.94  3:00.68  6:10.34
    7.  Louisa Shi                    19990497Z.V. Utrecht           6:19.77     7.          
        * eindtijd is een backup tijd
          1:28.21  3:05.90  6:19.77
    8.  Suzanne Albers                19990372IJZPC                  6:20.28     8.          
        de 100m tijd is een handgeklokte tijd
          1:26.32  3:05.90  6:20.28
 AFGEM  Youssra Tagmouti              19990412Z.V. Utrecht                    AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Meisjes, 400m vrije slag                         Junioren 3
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Remmits                 19980188One Team Swimming      5:05.90     1.          
          1:14.48  2:34.70  5:05.90
    2.  Sophie Brouwer                19980213AZ&PC                  5:07.63     2.          
          1:15.27  2:35.03  5:07.63
    3.  Chiara van Winsum             19980036AZ&PC                  5:21.07     3.          
          1:16.97  2:40.02  5:21.07
    4.  Esmee Morel                   19980235AZ&PC                  5:35.20     4.          
        de 100 en 200m tijd zijn handgeklokt, de eindtijd is een backup tijd
          1:17.51  2:42.48  5:35.20
    5.  Cheyenne van de Port          19980471AZ&PC                  5:45.98     5.          
          1:20.99  2:50.20  5:45.98
    6.  Demi Molenaar                 19980315De Fuut                6:04.43     6.          
          1:24.97  2:59.54  6:04.43
    7.  Ellen van Stralen             19980371IJZPC                  6:05.49     7.          
          1:23.55  2:59.01  6:05.49
    8.  Sybel van Helm                19980327De Fuut                6:12.78     8.          
        de 100 en 200m zijn handgeklokte tijden
          1:23.10  2:59.80  6:12.78



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Meisjes, 400m vrije slag                            Jeugd 1
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eva Werkman                   19970345Zwemlust den Hommel    4:58.74     1.          
          1:10.57  2:26.82  4:58.74
    2.  Shannon Mommersteeg           19970239Aquarijn               5:01.75     2.          
          1:10.86  2:28.04  5:01.75
    3.  Manon Broeze                  19970346AZ&PC                  5:09.19     3.          
          1:10.15  2:27.66  5:09.19
    4.  Laura Willemsen               19970016Aquarijn               5:14.34     4.          
          1:13.32  2:33.23  5:14.34
    5.  Jasmin Lotfolahian            19970314AZ&PC                  5:34.04     5.          
          1:17.68  2:43.31  5:34.04
    6.  Nynke Breeuwsma               19970447One Team Swimming      5:58.97     6.          
          1:22.79  2:55.41  5:58.97



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                   Meisjes, 400m vrije slag                            Jeugd 2
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jamilla van Veen              19960319One Team Swimming      4:42.52     1.          
          1:08.00  2:19.21  4:42.52
    2.  Linda Kamperman               19960123Aquarijn               4:47.16     2.          
          1:07.24  2:20.59  4:47.16
    3.  Elles Becker                  19960062ZC Zeist               4:51.72     3.          
          1:09.07  2:22.97  4:51.72
    4.  Kayleigh Brouwers             19960347GoSwim                 4:55.76     4.          
          1:09.73  2:26.33  4:55.76
    5.  Dèlenn van Oostrom            19960005GoSwim                 4:59.60     5.          
          1:09.66  2:25.75  4:59.60
    6.  Jessica van de Geer           19960533Aquarijn               5:26.97     6.          
          1:16.11  2:39.83  5:26.97
    7.  Francine Burema               19960435De Amer                5:51.11     7.          
          1:19.02  2:50.92  5:51.11



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Dames, 400m vrije slag                 Senioren 1 en ouder
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Suzanne Lange                 19920299De Zwoer               4:48.66     1.          
          1:10.10  2:24.24  4:48.66
    2.  Aranka Schouten               19950374De Fuut                4:51.53     2.          
          1:10.46  2:24.56  4:51.53
    3.  Demelsa Kreuger               19950574De Fuut                5:02.57     3.          
        de 100 en 200m is een handgeklokte tijd
          1:11.19  2:27.08  5:02.57
    4.  Sigrid Dogger                 19920045De Zwoer               5:04.19     4.          
          1:11.09  2:28.64  5:04.19
    5.  Ilse van den Wijngaard        19890473One Team Swimming      5:06.70     5.          
          1:10.67  2:28.28  5:06.70
    6.  René Kleinveld                19900196One Team Swimming      5:44.43     6.          
          1:18.57  2:46.66  5:44.43
    7.  Kathy van Zuilen              19930613De Amer                5:46.31     7.          
          1:20.06  2:47.73  5:46.31
    8.  Renske Eilers                 19880607De Amer                5:54.57     8.          
        de 200m is een handgeklokte tijd
          1:20.61  2:51.77  5:54.57
    9.  Eline Schoenmaker             19900332De Duinkikkers         6:02.77     9.          
          1:27.55  3:02.14  6:02.77
   10.  Lilianne van der Dussen       19900093ZC de Vuursche         6:15.95    10.          
          1:23.64  2:58.09  6:15.95
 NG.ZA  Anne Duijst                   19890103De Amer                         NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Jongens, 100m rugslag                          Junioren 1
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Bond                      19990060Zwemlust den Hommel    1:16.86     1.          
        de eindtijd is een backup tijd
    2.  Thijmen van Hattum            19990110De Meent               1:21.30     2.          
    3.  Alex Algra                    19990104ZC de Vuursche         1:26.68     3.          
    4.  Gijs van Eck                  19990082Zwemlust den Hommel    1:29.03     4.          
    5.  Menno Bas                     19990294ZC Zeist               1:29.18     5.          
        de eindtijd is een backup tijd
    6.  Bart van Dijk                 19990209ZC de Vuursche         1:37.12     6.          
        de eindtijd is een backup tijd
    7.  Maarten van Vliet             19990411One Team Swimming      1:41.56     7.          
   DIS  Joey Kreuning                 19990266IJZPC                  1:20.78    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 NG.ZA  Luc Cantor                    19990060Zwemlust den Hommel             NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Jongens, 100m rugslag                          Junioren 2
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              19980036VZC E&P                1:12.89     1.          
    2.  Jeffrey Hahn                  19980248ZC Zeist               1:12.92     2.          
    3.  Friso Stolk                   19980141De Fuut                1:17.71     3.          
    4.  Balder Haze                   19980244GoSwim                 1:19.45     4.          
    5.  Martijn de Leeuw              19980070One Team Swimming      1:19.90     5.          
    6.  Jos van Herk                  19980303VZC E&P                1:21.70     6.          
        de eindtijd is een backup tijd
    7.  Wouter Netto                  19980313Zwemlust den Hommel    1:25.17     7.          
    8.  Stefan Jonkman                19980380IJZPC                  1:26.22     8.          
 AFGEM  Arjan Rooze                   19980255De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Jongens, 100m rugslag                          Junioren 3
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             19970480VZC E&P                1:07.60     1.          
    2.  Martijn Kornet                19970023One Team Swimming      1:13.47     2.          
    3.  Duncan de Vos                 19970317Z.V. Utrecht           1:14.08     3.          
    4.  Lennart Kruizinga             19970263AZ&PC                  1:15.05     4.          
    5.  Mike van de Bovenkamp         19970335VZC E&P                1:15.38     5.          
    6.  Theo Arp                      19970186AZ&PC                  1:16.62     6.          
    7.  Thomas Gerber                 19970497De Amer                1:17.95     7.          
    8.  Tim Bredenhof                 19970224Aquarijn               1:20.65     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Jongens, 100m rugslag                          Junioren 4
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rick Smit                     19960152De Fuut                1:12.22     1.          
    2.  Sven Dogger                   19960061De Zwoer               1:16.84     2.          
    3.  Mees Wismans                  19960404Zwemlust den Hommel    1:19.03     3.          
    4.  Martijn Bartels               19960349AZ&PC                  1:21.00     4.          
    5.  Maurits van Leeuwen           19960381IJZPC                  1:21.71     5.          
    6.  Merijn Huiberts               19960023GoSwim                 1:22.10     6.          
    7.  Lorenzo Missione              19960243GoSwim                 1:30.16     7.          
        de eindtijd is een backup tijd
   DIS  Efrim van Barneveld           19960525ZC Zeist               1:15.42    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Cody van Mouwerik             19960523One Team Swimming               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Jongens, 100m rugslag                             Jeugd 1
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjan Hanse                   19950065AZ&PC                  1:04.58     1.          
    2.  Stephan Putman                19950295De Amer                1:09.98     2.          
    3.  Donny van den Bosch           19950200Aquarijn               1:10.91     3.          
    4.  Michiel van Vliet             19950387One Team Swimming      1:11.82     4.          
    5.  Tim Douma                     19950240De Zwoer               1:12.14     5.          
    6.  Jelle Nap                     19950287VZC E&P                1:12.98     6.          
    7.  Indi Joore                    19950376Zwemlust den Hommel    1:14.15     7.          
        de eindtijd is en backup tijd
    8.  Sjoerd Murk                   19950096Aquarijn               1:19.99     8.          
 AFGEM  Bas Dries                     19950517De Amer                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Jongens, 100m rugslag                             Jeugd 2
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Puts                    19940114Zwemlust den Hommel    1:02.41     1.          
    2.  Joren Harms                   19940316GoSwim                 1:13.48     2.          
    NG  Hidde Pluim                   19940578ZPC Watervlo                       NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Heren, 100m rugslag                  Senioren 1 en ouder
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Jaeger                   19830102Zwemlust den Hommel    1:07.00     1.          
    2.  Dick Kampman                  19880178De Amer                1:08.97     2.          
    3.  Sven van Zanten               19900340De Duinkikkers         1:11.80     3.          
        de eindtijd is een backup tijd
    4.  Vincent Versteeg              19770100Zwemlust den Hommel    1:12.58     4.          
    5.  Kjeld Jacobs                  19930679De Amer                1:17.36     5.          
    6.  Gerrit Klaas van der Vaart    19800155De Haaien              1:18.18     6.          
    7.  Ruben de Boer                 19930141De Duinkikkers         1:19.69     7.          
    8.  Martin van Vaardegem          19820176GoSwim                 1:21.39     8.          
    9.  Frank Wilschut                19930246GoSwim                 1:32.59     9.          
 AFGEM  Hessel Brouwer                19890609De Albatros                     AFGEM          
 AFGEM  Rens van Eijk                 19910057Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Meisjes, 100m schoolslag                         Junioren 1
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claudia Schouten              20000081GoSwim                 1:28.16     1.          
    2.  Myrthe Beijen                 20000235GoSwim                 1:30.13     2.          
    3.  Quinty Jansen                 20000081GoSwim                 1:30.77     3.          
    4.  Babet Kruger                  20000339VZC E&P                1:34.25     4.          
    5.  June van Groesen              20000388ZC Zeist               1:37.98     5.          
        de eindtijd is een backup tijd
    6.  Renske Tinnevelt              20000360AZ&PC                  1:40.83     6.          
    7.  Sanne Zuijdendorp             20000210GoSwim                 1:44.57     7.          
    8.  Tara Haze                     20000289GoSwim                 1:45.00     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                   Meisjes, 100m schoolslag                         Junioren 2
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 19990037Aquarijn               1:30.98     1.          
    2.  Amber van de Kraats           19990023VZC E&P                1:34.84     2.          
    3.  Riemke Bosma                  19990220AZ&PC                  1:35.43     3.          
    4.  Mendy Koo                     19990590De Haaien              1:35.74     4.          
    5.  Louisa Shi                    19990497Z.V. Utrecht           1:36.48     5.          
    6.  Fleur Treep                   19990299De Duinkikkers         1:38.89     6.          
    7.  Milya van Weverwijk           19990299ZPC Watervlo           1:41.13     7.          
        de eindtijd is een backup tijd
    8.  Suzanne Albers                19990372IJZPC                  1:45.99     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                   Meisjes, 100m schoolslag                         Junioren 3
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Stoiber                 19980365De Fuut                1:25.58     1.          
    2.  Elja Douma                    19980032De Zwoer               1:29.51     2.          
    3.  Chiara van Winsum             19980036AZ&PC                  1:30.82     3.          
    4.  Ellen van Stralen             19980371IJZPC                  1:34.83     4.          
    5.  Esmee Morel                   19980235AZ&PC                  1:35.97     5.          
    6.  Romy Kuus                     19980273ZPC Watervlo           1:37.78     6.          
    7.  Susanne Schelhaas             19980522De Albatros            1:40.02     7.          
    8.  Demi Molenaar                 19980315De Fuut                1:41.51     8.          
        de eindtijd is een backup tijd



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                   Meisjes, 100m schoolslag                            Jeugd 1
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Broeze                  19970346AZ&PC                  1:26.43     1.          
    2.  Eva Werkman                   19970345Zwemlust den Hommel    1:30.59     2.          
    3.  Laura Willemsen               19970016Aquarijn               1:34.93     3.          
    4.  Sanne Bolander                19970415De Fuut                1:35.63     4.          
    5.  Karlijn Veldhuizen            19970022De Haaien              1:36.40     5.          
    6.  Marije Verhofstadt            19970103ZPC Watervlo           1:37.14     6.          
    7.  Sarai Leander                 19970079De Haaien              1:37.78     7.          
    8.  Nynke Breeuwsma               19970447One Team Swimming      1:37.97     8.          
 AFGEM  Marlies Noteboom              19970080De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                   Meisjes, 100m schoolslag                            Jeugd 2
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sedona de Keijzer             19960316AZ&PC                  1:21.97     1.          
    2.  Lisanne vd Lelij              19960066One Team Swimming      1:26.60     2.          
    3.  Anne van Hoorn                19960066One Team Swimming      1:27.55     3.          
    4.  Kayleigh Brouwers             19960347GoSwim                 1:29.80     4.          
    5.  Lotte Veldhuizen              19960019De Haaien              1:30.27     5.          
    6.  Linda Kamperman               19960123Aquarijn               1:30.76     6.          
    7.  Kirsten van der Poel          19960456VZC E&P                1:33.95     7.          
    8.  Jessica van de Geer           19960533Aquarijn               1:34.96     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Dames, 100m schoolslag                 Senioren 1 en ouder
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Suzanne Lange                 19920299De Zwoer               1:22.58     1.          
    2.  Anne Duijst                   19890103De Amer                1:24.79     2.          
    3.  Maaike de Boer                19900036De Duinkikkers         1:25.67     3.          
    4.  Sabine Lina                   19890268Aquarijn               1:27.03     4.          
    5.  Monique Nieuwelink            19900272De Haaien              1:27.17     5.          
    6.  Sanne Groenen                 19900741AZ&PC                  1:27.77     6.          
    7.  Charlotte Anraad              19930758ZC Zeist               1:29.91     7.          
        de eindtijd is een backup tijd
    8.  Kathy van Zuilen              19930613De Amer                1:30.20     8.          
    9.  Nadine van Nimwegen           19930056VZC E&P                1:33.98     9.          
   10.  Renske Eilers                 19880607De Amer                1:36.03    10.          
   11.  Simone Groenewegen            19950603De Amer                1:40.93    11.          
        de eindtijd is een backup tijd
   12.  Nicole van Zuilen             19950542De Amer                1:41.75    12.          
   13.  Jessica Algra                 19940413ZC de Vuursche         1:42.77    13.          
        de eindtijd is een backup tijd
   14.  Lilianne van der Dussen       19900093ZC de Vuursche         1:43.17    14.          
 NG.ZA  Desiree Monrooy               19930738De Fuut                         NG.ZA          
 AFGEM  Amber Lauwers                 19950492ZC Zeist                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                   Jongens, 200m wisselslag                         Junioren 1
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joey Kreuning                 19990266IJZPC                  2:51.74     1.          
          2:51.74
    2.  Thijmen van Hattum            19990110De Meent               3:03.69     2.          
          3:03.69
    3.  Alex Algra                    19990104ZC de Vuursche         3:10.16     3.          
          3:10.16
    4.  Gijs van Eck                  19990082Zwemlust den Hommel    3:17.07     4.          
          3:17.07
    5.  Menno Bas                     19990294ZC Zeist               3:29.26     5.          
          3:29.26
    6.  Maarten van Vliet             19990411One Team Swimming      3:33.53     6.          
          3:33.53
   DIS  Tijmen Kuijpers               19990272IJZPC                  3:27.70    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          3:27.70
   DIS  Bart van Dijk                 19990209ZC de Vuursche         3:37.92    DIS          
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
          3:37.92
 NG.ZA  Luc Cantor                    19990060Zwemlust den Hommel             NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                   Jongens, 200m wisselslag                         Junioren 2
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              19980036VZC E&P                2:34.96     1.          
          2:34.96
    2.  Jeffrey Hahn                  19980248ZC Zeist               2:36.22     2.          
          2:36.22
    3.  Friso Stolk                   19980141De Fuut                2:42.29     3.          
          2:42.29
    4.  Martijn de Leeuw              19980070One Team Swimming      2:48.84     4.          
          2:48.84
    5.  Jos van Herk                  19980303VZC E&P                2:50.34     5.          
          2:50.34
    6.  Jelle Blankestijn             19980373De Duinkikkers         2:50.35     6.          
          2:50.35
    7.  Stefan Jonkman                19980380IJZPC                  2:58.03     7.          
          2:58.03
    8.  Ruben de Bruin                19980405ZC Zeist               2:58.64     8.          
          2:58.64



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                   Jongens, 200m wisselslag                         Junioren 3
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             19970480VZC E&P                2:21.94     1.          
          2:21.94
    2.  Stijn Avezaat                 19970072One Team Swimming      2:29.13     2.          
          2:29.13
    3.  Lennart Kruizinga             19970263AZ&PC                  2:38.95     3.          
          2:38.95
    4.  Theo Arp                      19970186AZ&PC                  2:39.06     4.          
          2:39.06
    5.  Duncan de Vos                 19970317Z.V. Utrecht           2:39.29     5.          
          2:39.29
    6.  Michael den Oudsten           19970318Aquarijn               2:46.00     6.          
          2:46.00
    7.  Tim de Zoete                  19970187De Duinkikkers         2:49.07     7.          
          2:49.07
    8.  Thomas Gerber                 19970497De Amer                2:53.15     8.          
          2:53.15



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                   Jongens, 200m wisselslag                         Junioren 4
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart Klok                     19960035One Team Swimming      2:26.68     1.          
          2:26.68
    2.  Sven Dogger                   19960061De Zwoer               2:36.26     2.          
          2:36.26
    3.  Damiën de Groot               19960336De Fuut                2:45.05     3.          
          2:45.05
    4.  Efrim van Barneveld           19960525ZC Zeist               2:46.41     4.          
          2:46.41
    5.  Mees Wismans                  19960404Zwemlust den Hommel    2:47.25     5.          
          2:47.25
    6.  Emiel Slob                    19960517One Team Swimming      2:52.38     6.          
          2:52.38
    7.  Valentijn Stolk               19960156De Fuut                2:52.44     7.          
          2:52.44
    8.  Merijn Huiberts               19960023GoSwim                 2:58.84     8.          
          2:58.84



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                   Jongens, 200m wisselslag                            Jeugd 1
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mateusz Kobus                 19950596One Team Swimming      2:13.50     1.          
          2:13.50
    2.  Daan Roordink                 19950397De Fuut                2:27.11     2.          
          2:27.11
    3.  Jelle Nap                     19950287VZC E&P                2:30.99     3.          
          2:30.99
    4.  Indi Joore                    19950376Zwemlust den Hommel    2:32.20     4.          
          2:32.20
    5.  Donny van den Bosch           19950200Aquarijn               2:37.65     5.          
        de eindtijd is een backup tijd
          2:37.65
    6.  Sjoerd Murk                   19950096Aquarijn               2:45.30     6.          
          2:45.30
    7.  Stephan Putman                19950295De Amer                2:46.06     7.          
          2:46.06
    8.  Auke Koops                    19950245De Zwoer               2:46.10     8.          
          2:46.10
 AFGEM  Bas Dries                     19950517De Amer                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                   Jongens, 200m wisselslag                            Jeugd 2
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren Harms                   19940316GoSwim                 2:33.11     1.          
          2:33.11



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                    Heren, 200m wisselslag                 Senioren 1 en ouder
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joeri Scheidt                 19910201VZC E&P                2:22.77     1.          
          2:22.77
    2.  Sven Jaeger                   19830102Zwemlust den Hommel    2:23.38     2.          
          2:23.38
    3.  Remko Hooft                   19870140De Duinkikkers         2:29.68     3.          
          2:29.68
    4.  Quint Ottens                  19870458VZC E&P                2:37.85     4.          
          2:37.85
    5.  Gerrit Klaas van der Vaart    19800155De Haaien              2:41.68     5.          
          2:41.68
    6.  Dick Kampman                  19880178De Amer                2:46.54     6.          
          2:46.54
    7.  Frank Wilschut                19930246GoSwim                 3:17.71     7.          
          3:17.71
 AFGEM  Rens van Eijk                 19910057Zwemlust den Hommel             AFGEM          
 AFGEM  Hessel Brouwer                19890609De Albatros                     AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                 Meisjes, 4 x 100m wisselslag             Junioren 3 en jonger
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  5:24.85     1.          
        Esmee Morel, 98                           Sophie Brouwer, 98
        Chiara van Winsum, 98                     Riemke Bosma, 99
          1:26.59  5:24.85

    2.  De Fuut 1                             De Fuut                5:43.13     2.          
        de 100m tijd is een handgeklokte tijd
        Shania Wijk van, 00                       Lotte Stoiber, 98
        Demi Molenaar, 98                         Sybel van Helm, 98
          1:28.80  5:43.13

    3.  De Duinkikkers 1                      De Duinkikkers         6:17.16     3.          
        de 100m tijd is een handgeklokte tijd
        Mariska Roest, 98                         Fleur Treep, 99
        Babette van Bergenhenegouwen, 99          Annedorte Kok, 98
          1:32.06  6:17.16

   DIS  GoSwim 1                              GoSwim                 5:38.18    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
        Claudia Schouten, 00                      Myrthe Beijen, 00
        Quinty Jansen, 00                         Merve Ozdemir, 99
          1:22.43  5:38.18

   DIS  AZ&PC 2                               AZ&PC                  5:58.14    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
        Eline Hendriks, 98                        Renske Bassant, 98
        Cheyenne van de Port, 98                  Renske Tinnevelt, 00
          1:18.27  5:58.14

 AFGEM  VZC E&P 1                             VZC E&P                         AFGEM          
        Babet Kruger, 00                          Kim de Vries, 99
        Amber van de Kraats, 99                   Maaike Tijhof, 98

 AFGEM  Aquarijn 1                            Aquarijn                        AFGEM          
        Renske Bijeman, 00                        Melissa Baars, 99
        Laura Cronau, 99                          Michelle Barten, 99




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                  Dames, 4 x 100m wisselslag                  Jeugd 1 en ouder
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  One Team Swimming 1                   One Team Swimming      4:47.49     1.          
        Jamilla van Veen, 96                      Femke Remmits, 96
        Anne van Hoorn, 96                        Lisanne vd Lelij, 96
          1:10.66  4:47.49

    2.  Aquarijn 1                            Aquarijn               4:55.01     2.          
        Denise Schulpen, 97                       Shannon Mommersteeg, 97
        Sabine Lina, 89                           Linda Kamperman, 96
          1:08.86  4:55.01

    3.  De Duinkikkers 1                      De Duinkikkers         5:15.51     3.          
        de 100m tijd is een handgeklokte tijd
        Eline Schoenmaker, 90                     Eline Ambergen, 95
        Maaike de Boer, 90                        Lianne van Veen, 97
          1:21.89  5:15.51

    4.  De Amer 1                             De Amer                5:37.68     4.          
        Nicole van Zuilen, 95                     Kathy van Zuilen, 93
        Anne Duijst, 89                           Francine Burema, 96
          1:20.55  5:37.68

 AFGEM  De Fuut 1                             De Fuut                         AFGEM          
        Demelsa Kreuger, 95                       Aranka Schouten, 95
        Sanne Bolander, 97                        Desiree Monrooy, 93




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                 Jongens, 4 x 100m vrije slag             Junioren 4 en jonger
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Fuut 1                             De Fuut                4:02.04     1.          
        Valentijn Stolk, 96                       Rick Smit, 96
        Friso Stolk, 98                           Damiën de Groot, 96
            58.92  4:02.04

    2.  One Team Swimming 1                   One Team Swimming      4:03.00     2.          
        Martijn Kornet, 97                        Martijn de Leeuw, 98
        Bart Klok, 96                             Stijn Avezaat, 97
          1:01.16  4:03.00

    3.  VZC E&P 1                             VZC E&P                4:12.82     3.          
        Mike van de Bovenkamp, 97                 Rick Paardekooper, 97
        Leroy van Ooijik, 98                      Ruben van Leeuwen, 97
          1:04.52  4:12.82

    4.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  4:15.02     4.          
        de eindtijd is een backup tijd
        Lennart Kruizinga, 97                     Martijn Bartels, 96
        Camiel Boot, 98                           Twan Boot, 96
          1:02.71  4:15.02

    5.  Aquarijn 1                            Aquarijn               4:37.28     5.          
        Joshua Verkuil, 97                        Tim Bredenhof, 97
        Stein Bellers, 98                         Michael den Oudsten, 97
          1:11.90  4:37.28

    6.  ZC Zeist 1                            ZC Zeist               4:58.09     6.          
        Efrim van Barneveld, 96                   Ruben de Bruin, 98
        Menno Bas, 99                             Jeffrey Hahn, 98
          1:06.74  4:58.09

 AFGEM  Zwemlust den Hommel 1                 Zwemlust den Hommel             AFGEM          
        Mees Wismans, 96                          Max Bond, 99
        Daniel van Noord, 97                      Sezer Yas, 98




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                  Heren, 4 x 100m vrije slag                  Jeugd 1 en ouder
12-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust den Hommel 1                 Zwemlust den Hommel    3:48.96     1.          
        Indi Joore, 95                            Yassine Maniani, 95
        Sven Jaeger, 83                           Jesse Puts, 94
          1:00.59  3:48.96

    2.  VZC E&P 1                             VZC E&P                3:54.72     2.          
        Jelle Nap, 95                             Quint Ottens, 87
        Thijs Hagelstein, 91                      Joeri Scheidt, 91
          1:00.96  3:54.72

    3.  De Zwoer 1                            De Zwoer               4:03.59     3.          
        Auke Koops, 95                            Matthijs Mulder, 95
        Dennis de Groot, 83                       Tim Douma, 95
            58.20  4:03.59

 AFGEM  De Amer 1                             De Amer                         AFGEM          
        Dick Kampman, 88                          Stephan Putman, 95
        Bas Dries, 95                             , 




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                    Meisjes, 50m schoolslag                         Junioren 1
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claudia Schouten              20000081GoSwim                   40.87     1.          
    2.  Quinty Jansen                 20000081GoSwim                   41.01     2.          
    3.  Myrthe Beijen                 20000235GoSwim                   41.58     3.          
    4.  Babet Kruger                  20000339VZC E&P                  43.01     4.          
    5.  June van Groesen              20000388ZC Zeist                 44.02     5.          
    6.  Sophie Bleijerveld            20000248ZC de Vuursche           44.47     6.          
    7.  Renske Tinnevelt              20000360AZ&PC                    45.55     7.          
    8.  Laura Butter                  20000191ZPC Watervlo             47.02     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                    Meisjes, 50m schoolslag                         Junioren 2
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 19990037Aquarijn                 41.24     1.          
    2.  Amber van de Kraats           19990023VZC E&P                  42.25     2.          
    3.  Mendy Koo                     19990590De Haaien                42.42     3.          
    4.  Merve Ozdemir                 19990338GoSwim                   42.55     4.          
    5.  Louisa Shi                    19990497Z.V. Utrecht             42.75     5.          
    6.  Riemke Bosma                  19990220AZ&PC                    43.81     6.          
    7.  Maartje Stoof                 19990369ZPC Watervlo             44.62     7.          
    8.  Milya van Weverwijk           19990299ZPC Watervlo             46.01     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                    Meisjes, 50m schoolslag                         Junioren 3
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Stoiber                 19980365De Fuut                  39.09     1.          
    2.  Elja Douma                    19980032De Zwoer                 39.94     2.          
    3.  Chiara van Winsum             19980036AZ&PC                    41.33     3.          
    4.  Esmee Morel                   19980235AZ&PC                    41.96     4.          
    5.  Ellen van Stralen             19980371IJZPC                    42.85     5.          
    6.  Romy Kuus                     19980273ZPC Watervlo             43.01     6.          
    7.  Susanne Schelhaas             19980522De Albatros              43.66     7.          
    8.  Demi Molenaar                 19980315De Fuut                  44.51     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                    Meisjes, 50m schoolslag                            Jeugd 1
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Broeze                  19970346AZ&PC                    38.61     1.          
    2.  Eva Werkman                   19970345Zwemlust den Hommel      41.20     2.          
    3.  Sarai Leander                 19970079De Haaien                42.71     3.          
    4.  Laura Willemsen               19970016Aquarijn                 42.80     4.          
    5.  Marije Verhofstadt            19970103ZPC Watervlo             43.30     5.          
    6.  Sanne Bolander                19970415De Fuut                  43.48     6.          
    7.  Karlijn Veldhuizen            19970022De Haaien                43.96     7.          
 AFGEM  Marlies Noteboom              19970080De Haaien                       AFGEM          
 AFGEM  Nynke Breeuwsma               19970447One Team Swimming               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 55                    Meisjes, 50m schoolslag                            Jeugd 2
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sedona de Keijzer             19960316AZ&PC                    37.15     1.          
    2.  Lisanne vd Lelij              19960066One Team Swimming        38.05     2.          
    3.  Anne van Hoorn                19960066One Team Swimming        38.41     3.          
    4.  Jessica van de Geer           19960533Aquarijn                 40.56     4.          
    5.  Lotte Veldhuizen              19960019De Haaien                40.75     5.          
    6.  Linda Kamperman               19960123Aquarijn                 41.53     6.          
    7.  Kayleigh Brouwers             19960347GoSwim                   42.29     7.          
 NG.ZA  Kirsten van der Poel          19960456VZC E&P                         NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56                     Dames, 50m schoolslag                 Senioren 1 en ouder
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire de Winter              19940605Zwemlust den Hommel      36.95     1.          
    2.  Suzanne Lange                 19920299De Zwoer                 37.22     2.          
    3.  Anne Duijst                   19890103De Amer                  38.64     3.          
    4.  Maaike de Boer                19900036De Duinkikkers           38.95     4.          
    5.  Kathy van Zuilen              19930613De Amer                  39.05     5.FJ 1      
    6.  Monique Nieuwelink            19900272De Haaien                39.05     6.FJ 2      
    7.  Charlotte Anraad              19930758ZC Zeist                 39.60     7.          
    8.  Sabine Lina                   19890268Aquarijn                 40.14     8.          
    9.  Sanne Groenen                 19900741AZ&PC                    40.23     9.          
   10.  Sanne Willemsen               19950208Aquarijn                 43.47    10.          
   11.  Sabine Duijst                 19870103De Amer                  44.21    11.          
   12.  Amber Lauwers                 19950492ZC Zeist                 44.46    12.          
   13.  Nicole van Zuilen             19950542De Amer                  45.64    13.          
   14.  Jessica Algra                 19940413ZC de Vuursche           45.80    14.          
   15.  Desiree Monrooy               19930738De Fuut                  46.89    15.          
 AFGEM  Malissa van der Horst         19920081Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 57                     Jongens, 50m rugslag                           Junioren 1
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Bond                      19990060Zwemlust den Hommel      34.23     1.          
    2.  Joey Kreuning                 19990266IJZPC                    35.08     2.          
    3.  Thijmen van Hattum            19990110De Meent                 35.41     3.          
    4.  Alex Algra                    19990104ZC de Vuursche           38.00     4.          
    5.  Gijs van Eck                  19990082Zwemlust den Hommel      39.52     5.          
    6.  Menno Bas                     19990294ZC Zeist                 41.90     6.          
    7.  Joost Paardekooper            19990019VZC E&P                  44.29     7.          
    8.  Bart van Dijk                 19990209ZC de Vuursche           44.72     8.          
 AFGEM  Luc Cantor                    19990060Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                     Jongens, 50m rugslag                           Junioren 2
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Hahn                  19980248ZC Zeist                 32.88     1.          
    2.  Leroy van Ooijik              19980036VZC E&P                  33.16     2.          
    3.  Balder Haze                   19980244GoSwim                   34.84     3.          
    4.  Friso Stolk                   19980141De Fuut                  35.81     4.          
    5.  Stefan Jonkman                19980380IJZPC                    37.39     5.          
    6.  Geert-Jan Mol                 19980385IJZPC                    38.02     6.          
 AFGEM  Arjan Rooze                   19980255De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Sezer Yas                     19980090Zwemlust den Hommel             AFGEM          
    NG  Julien Soffers                19980415ZC de Vuursche                     NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 59                     Jongens, 50m rugslag                           Junioren 3
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             19970480VZC E&P                  30.12     1.          
    2.  Stijn Avezaat                 19970072One Team Swimming        32.06     2.          
    3.  Martijn Kornet                19970023One Team Swimming        33.16     3.          
    4.  Duncan de Vos                 19970317Z.V. Utrecht             33.53     4.          
    5.  Lennart Kruizinga             19970263AZ&PC                    33.84     5.          
    6.  Mike van de Bovenkamp         19970335VZC E&P                  33.94     6.          
    7.  Tim Bredenhof                 19970224Aquarijn                 35.17     7.          
    8.  Jeffrey Roest                 19970340De Duinkikkers           35.30     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60                     Jongens, 50m rugslag                           Junioren 4
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rick Smit                     19960152De Fuut                  32.35     1.          
    2.  Damiën de Groot               19960336De Fuut                  32.84     2.          
    3.  Efrim van Barneveld           19960525ZC Zeist                 33.94     3.          
    4.  Corné Dros                    19960406Woerden                  34.85     4.          
    5.  Mees Wismans                  19960404Zwemlust den Hommel      35.62     5.          
    6.  Merijn Huiberts               19960023GoSwim                   35.99     6.          
    7.  Martijn Bartels               19960349AZ&PC                    36.30     7.          
    8.  Maurits van Leeuwen           19960381IJZPC                    36.55     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 61                     Jongens, 50m rugslag                              Jeugd 1
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mateusz Kobus                 19950596One Team Swimming        29.11     1.          
    2.  Konrad Lemanczyk              19950601One Team Swimming        30.30     2.          
    3.  Stephan Putman                19950295De Amer                  31.22     3.          
    4.  Bas Dries                     19950517De Amer                  31.61     4.          
    5.  Donny van den Bosch           19950200Aquarijn                 31.63     5.          
    6.  Yassine Maniani               19950175Zwemlust den Hommel      32.17     6.FJ 1      
    7.  Jelle Nap                     19950287VZC E&P                  32.17     7.FJ 2      
    8.  Michiel van Vliet             19950387One Team Swimming        32.95     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62                     Jongens, 50m rugslag                              Jeugd 2
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Puts                    19940114Zwemlust den Hommel      27.52     1.          
    2.  Sander van der Zwet           19940601ZPC Watervlo             34.27     2.          
    3.  Jeffrey Tito                  19940387GoSwim                   40.14     3.          
    4.  Hidde Pluim                   19940578ZPC Watervlo             40.18     4.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 63                      Heren, 50m rugslag                   Senioren 1 en ouder
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Jaeger                   19830102Zwemlust den Hommel      31.23     1.          
    2.  Dick Kampman                  19880178De Amer                  31.30     2.          
    3.  Sven van Zanten               19900340De Duinkikkers           31.34     3.          
    4.  Vincent Versteeg              19770100Zwemlust den Hommel      32.68     4.          
    5.  Peter van den Dool            19870497GoSwim                   34.64     5.          
    6.  Kjeld Jacobs                  19930679De Amer                  34.86     6.          
    7.  Gerrit Klaas van der Vaart    19800155De Haaien                34.88     7.          
    8.  Ruben de Boer                 19930141De Duinkikkers           35.77     8.          
 AFGEM  Rens van Eijk                 19910057Zwemlust den Hommel             AFGEM          
 AFGEM  Hessel Brouwer                19890609De Albatros                     AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                     Meisjes, 200m rugslag                          Junioren 1
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 20000235GoSwim                 2:44.62     1.          
        100m handgeklokte tijd
          1:20.14  2:44.62
    2.  Claudia Schouten              20000081GoSwim                 2:49.62     2.          
          1:25.13  2:49.62
    3.  Babet Kruger                  20000339VZC E&P                2:50.39     3.          
          1:24.32  2:50.39
    4.  Quinty Jansen                 20000081GoSwim                 2:58.79     4.          
        100m handgeklokte tijd
          1:28.29  2:58.79
    5.  Shania Wijk van               20000096De Fuut                3:02.11     5.          
          1:28.59  3:02.11
    6.  Michelle Miltenburg           20000022ZPC Watervlo           3:16.96     6.          
        100m handgeklokte tijd
          1:34.51  3:16.96
    7.  Bibianne Oelderik             20000065ZPC Watervlo           3:20.48     7.          
          1:36.48  3:20.48
    8.  Tara Haze                     20000289GoSwim                 3:21.80     8.          
        100m handgeklokte tijd
          1:37.80  3:21.80



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 65                     Meisjes, 200m rugslag                          Junioren 2
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 19990037Aquarijn               2:46.50     1.          
        100m handgeklokte tijd
          1:20.60  2:46.50
    2.  Milya van Weverwijk           19990299ZPC Watervlo           2:56.63     2.          
        100m handgeklokte tijd
          1:26.26  2:56.63
    3.  Merve Ozdemir                 19990338GoSwim                 2:58.95     3.          
        100m handgeklokte tijd
          1:28.54  2:58.95
    4.  Mijke Bergkotte               19990343De Zwoer               3:01.25     4.          
          1:28.53  3:01.25
    5.  Michelle Barten               19990372Aquarijn               3:02.05     5.          
        100m handgeklokte tijd
          1:28.97  3:02.05
    6.  Ilona Verschoor               19990347De Albatros            3:06.84     6.          
          1:30.73  3:06.84
    7.  Maartje Stoof                 19990369ZPC Watervlo           3:07.24     7.          
        100m handgeklokte tijd
          1:33.65  3:07.24
    8.  Suzanne Albers                19990372IJZPC                  3:17.03     8.          
        100m handgeklokte tijd
          1:37.67  3:17.03
 AFGEM  Lisa Korving                  19990038VZC E&P                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 66                     Meisjes, 200m rugslag                          Junioren 3
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sophie Brouwer                19980213AZ&PC                  2:44.48     1.          
          1:20.58  2:44.48
    2.  Eline Hendriks                19980279AZ&PC                  2:50.32     2.          
        100m handgeklokte tijd
          1:23.02  2:50.32
    3.  Chiara van Winsum             19980036AZ&PC                  2:50.72     3.          
          1:23.49  2:50.72
    4.  Iris van Zuilen               19980303De Amer                3:04.69     4.          
        100m handgeklokte tijd
          1:33.25  3:04.69
    5.  Ellen van Stralen             19980371IJZPC                  3:05.26     5.          
          1:33.09  3:05.26
    6.  Marieke van der Meulen        19980307ZPC Watervlo           3:06.07     6.          
        100m handgeklokte tijd
          1:29.08  3:06.07
    7.  Renske Bassant                19980394AZ&PC                  3:06.20     7.          
          1:32.75  3:06.20
    8.  Sybel van Helm                19980327De Fuut                3:16.29     8.          
        100m handgeklokte tijd
          1:34.48  3:16.29



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 67                     Meisjes, 200m rugslag                             Jeugd 1
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Schulpen               19970015Aquarijn               2:28.41     1.          
          1:11.28  2:28.41
    2.  Jasmin Lotfolahian            19970314AZ&PC                  2:43.56     2.          
          1:19.63  2:43.56
    3.  Eva Werkman                   19970345Zwemlust den Hommel    2:44.11     3.          
          1:20.12  2:44.11
    4.  Manon Broeze                  19970346AZ&PC                  2:47.39     4.          
          1:22.91  2:47.39
    5.  Laura Willemsen               19970016Aquarijn               2:52.88     5.          
        100m handgeklokte tijd
          1:24.04  2:52.88
    6.  Marije Verhofstadt            19970103ZPC Watervlo           2:54.71     6.          
        100m handgeklokte tijd
          1:26.54  2:54.71
    7.  Sanne Bolander                19970415De Fuut                3:05.07     7.          
          1:30.93  3:05.07
    8.  Sarai Leander                 19970079De Haaien              3:21.15     8.          
        100m handgeklokte tijd
          1:36.48  3:21.15
 AFGEM  Nynke Breeuwsma               19970447One Team Swimming               AFGEM          
 AFGEM  Marlies Noteboom              19970080De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 68                     Meisjes, 200m rugslag                             Jeugd 2
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jamilla van Veen              19960319One Team Swimming      2:30.20     1.          
          1:12.58  2:30.20
    2.  Elles Becker                  19960062ZC Zeist               2:34.73     2.          
          1:15.24  2:34.73
    3.  Linda Kamperman               19960123Aquarijn               2:36.61     3.          
          1:16.66  2:36.61
    4.  Kayleigh Brouwers             19960347GoSwim                 2:45.00     4.          
          1:21.53  2:45.00
    5.  Richelle Koot                 19960641Zwemlust den Hommel    2:47.07     5.          
          1:21.73  2:47.07
    6.  Francine Burema               19960435De Amer                2:51.86     6.          
          1:22.05  2:51.86
    7.  Cynthia Siebrand              19960182De Haaien              2:52.11     7.          
          1:23.80  2:52.11
    8.  Jessica van de Geer           19960533Aquarijn               2:59.95     8.          
          1:26.08  2:59.95
 AFGEM  Nadieh van Duijn              19960124One Team Swimming               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 69                      Dames, 200m rugslag                  Senioren 1 en ouder
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire de Winter              19940605Zwemlust den Hommel    2:28.52     1.          
        100m is een handgeklokte tijd
          1:12.13  2:28.52
    2.  Mette Bijeman                 19950628Aquarijn               2:34.33     2.          
          1:15.17  2:34.33
    3.  Sigrid Dogger                 19920045De Zwoer               2:36.56     3.          
          1:16.54  2:36.56
    4.  Ilse van den Wijngaard        19890473One Team Swimming      2:38.24     4.          
          1:17.45  2:38.24
    5.  Aranka Schouten               19950374De Fuut                2:39.77     5.          
          1:18.22  2:39.77
    6.  Demelsa Kreuger               19950574De Fuut                2:44.36     6.          
          1:18.97  2:44.36
    7.  Maaike de Boer                19900036De Duinkikkers         2:48.53     7.          
          1:30.09  2:48.53
    8.  Nicole van Zuilen             19950542De Amer                2:52.88     8.          
        100m is een handgeklokte tijd
          1:25.72  2:52.88
    9.  Eline Schoenmaker             19900332De Duinkikkers         2:59.60     9.          
          1:29.26  2:59.60
   10.  Sanne Willemsen               19950208Aquarijn               2:59.66    10.          
          1:30.86  2:59.66
   11.  Monique Nieuwelink            19900272De Haaien              2:59.83    11.          
          1:30.12  2:59.83
   12.  Kathy van Zuilen              19930613De Amer                3:02.89    12.          
          1:30.09  3:02.89
   13.  René Kleinveld                19900196One Team Swimming      3:10.60    13.          
          1:32.18  3:10.60
   14.  Simone Groenewegen            19950603De Amer                3:14.64    14.          
        100m is een handgeklokte tijd
          1:36.29  3:14.64
   15.  Jessica Algra                 19940413ZC de Vuursche         3:15.15    15.          
        100m is een handgeklokte tijd
          1:33.92  3:15.15
 NG.ZA  Anne Duijst                   19890103De Amer                         NG.ZA          
 AFGEM  Malissa van der Horst         19920081Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                   Jongens, 200m vlinderslag                        Junioren 1
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joey Kreuning                 19990266IJZPC                  3:02.40     1.          
          1:23.77  3:02.40
    2.  Alex Algra                    19990104ZC de Vuursche         3:29.66     2.          
          1:35.13  3:29.66
    3.  Joost Paardekooper            19990019VZC E&P                3:48.59     3.          
          1:48.50  3:48.59
    4.  Maarten van Vliet             19990411One Team Swimming      4:00.36     4.          
          1:53.37  4:00.36
    5.  Tijmen Kuijpers               19990272IJZPC                  4:04.13     5.          
        100m is een handgeklokte tijd
          1:49.40  4:04.13
    6.  Youva Afajjay                 19990322Z.V. Utrecht           4:04.63     6.          
        100m is een handgeklokte tijd
          1:54.44  4:04.63



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 71                   Jongens, 200m vlinderslag                        Junioren 2
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              19980036VZC E&P                2:44.41     1.          
          1:13.59  2:44.41
    2.  Stefan Jonkman                19980380IJZPC                  3:05.93     2.          
          1:25.18  3:05.93
    3.  Jelle Blankestijn             19980373De Duinkikkers         3:19.58     3.          
          1:33.49  3:19.58
    4.  Wouter Netto                  19980313Zwemlust den Hommel    3:21.25     4.          
          1:29.45  3:21.25



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 72                   Jongens, 200m vlinderslag                        Junioren 3
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             19970480VZC E&P                2:23.92     1.          
          1:07.57  2:23.92
    2.  Duncan de Vos                 19970317Z.V. Utrecht           2:49.16     2.          
          1:15.68  2:49.16
    3.  Tim de Zoete                  19970187De Duinkikkers         3:10.12     3.          
          1:22.79  3:10.12
    4.  Jelle Schouten                19970396GoSwim                 3:17.68     4.          
          1:28.44  3:17.68
    5.  Joshua Verkuil                19970085Aquarijn               3:21.99     5.          
        100m is een handgeklokte tijd
          1:30.94  3:21.99



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 73                   Jongens, 200m vlinderslag                        Junioren 4
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Dogger                   19960061De Zwoer               2:56.29     1.          
        100 en 200m is een handgeklokte tijd
          1:21.35  2:56.29
    2.  Rens Klok                     19960204One Team Swimming      3:41.23     2.          
          1:41.28  3:41.23



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 74                   Jongens, 200m vlinderslag                           Jeugd 1
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Roordink                 19950397De Fuut                2:26.56     1.          
          1:10.17  2:26.56
    2.  Donny van den Bosch           19950200Aquarijn               2:32.96     2.          
          1:09.83  2:32.96




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 76                    Heren, 200m vlinderslag                Senioren 1 en ouder
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Jaeger                   19830102Zwemlust den Hommel    2:19.10     1.          
          1:04.84  2:19.10
    2.  Remko Hooft                   19870140De Duinkikkers         2:42.08     2.          
          1:13.28  2:42.08
    3.  Robbin Blokpoel               19840016De Duinkikkers         2:51.42     3.          
          1:17.18  2:51.42
 AFGEM  Rens van Eijk                 19910057Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 77                   Meisjes, 100m vlinderslag                        Junioren 1
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 20000235GoSwim                 1:17.11     1.          
    2.  Claudia Schouten              20000081GoSwim                 1:33.54     2.          
    3.  Quinty Jansen                 20000081GoSwim                 1:33.58     3.          
    4.  Shania Wijk van               20000096De Fuut                1:36.85     4.          
    5.  Michelle Miltenburg           20000022ZPC Watervlo           1:40.39     5.          
    6.  Sophie Bleijerveld            20000248ZC de Vuursche         1:40.65     6.          
    7.  Sanne Zitter                  20000335VZC E&P                1:45.98     7.          
    8.  Lisanne Seising               20000208VZC E&P                1:49.55     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 78                   Meisjes, 100m vlinderslag                        Junioren 2
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 19990037Aquarijn               1:16.10     1.          
    2.  Riemke Bosma                  19990220AZ&PC                  1:22.39     2.          
    3.  Michelle Barten               19990372Aquarijn               1:36.65     3.          
    4.  Mijke Bergkotte               19990343De Zwoer               1:37.50     4.          
    5.  Milya van Weverwijk           19990299ZPC Watervlo           1:38.08     5.          
    6.  Suzanne Albers                19990372IJZPC                  1:40.60     6.          
    7.  Janine Verkerk                19990423VZC E&P                1:42.21     7.          
    8.  Ilona Verschoor               19990347De Albatros            1:43.05     8.          
 AFGEM  Lisa Korving                  19990038VZC E&P                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 79                   Meisjes, 100m vlinderslag                        Junioren 3
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Stoiber                 19980365De Fuut                1:14.23     1.          
    2.  Sophie Brouwer                19980213AZ&PC                  1:17.51     2.          
    3.  Marieke van der Meulen        19980307ZPC Watervlo           1:22.64     3.          
    4.  Esmee Morel                   19980235AZ&PC                  1:22.83     4.          
    5.  Vivian de Kok                 19980185De Haaien              1:36.08     5.          
    6.  Renske Bassant                19980394AZ&PC                  1:41.53     6.          
    7.  Iris van Zuilen               19980303De Amer                1:45.65     7.          
    8.  Sybel van Helm                19980327De Fuut                1:52.49     8.          
 AFGEM  Rebecca Hietink               19980341De Zwoer                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 80                   Meisjes, 100m vlinderslag                           Jeugd 1
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shannon Mommersteeg           19970239Aquarijn               1:10.23     1.          
    2.  Denise Schulpen               19970015Aquarijn               1:11.35     2.          
    3.  Jasmin Lotfolahian            19970314AZ&PC                  1:17.84     3.          
    4.  Eva Werkman                   19970345Zwemlust den Hommel    1:18.04     4.          
    5.  Lianne van Veen               19970571De Duinkikkers         1:18.74     5.          
    6.  Laura Willemsen               19970016Aquarijn               1:22.96     6.          
    7.  Sanne Bolander                19970415De Fuut                1:39.14     7.          
 AFGEM  Marlies Noteboom              19970080De Haaien                       AFGEM          
 AFGEM  Nynke Breeuwsma               19970447One Team Swimming               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 81                   Meisjes, 100m vlinderslag                           Jeugd 2
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Remmits                 19960369One Team Swimming      1:06.42     1.          
    2.  Linda Kamperman               19960123Aquarijn               1:09.43     2.          
    3.  Elles Becker                  19960062ZC Zeist               1:10.72     3.          
    4.  Richelle Koot                 19960641Zwemlust den Hommel    1:14.89     4.          
    5.  Cynthia Siebrand              19960182De Haaien              1:18.93     5.          
    6.  Esmee In der Maur             19960191One Team Swimming      1:20.51     6.          
    7.  Jessica van de Geer           19960533Aquarijn               1:30.67     7.          
    8.  Francine Burema               19960435De Amer                1:31.36     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 82                    Dames, 100m vlinderslag                Senioren 1 en ouder
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire de Winter              19940605Zwemlust den Hommel    1:11.52     1.          
    2.  Aranka Schouten               19950374De Fuut                1:11.86     2.          
    3.  Sabine Lina                   19890268Aquarijn               1:15.65     3.          
    4.  Ilse van den Wijngaard        19890473One Team Swimming      1:15.90     4.          
    5.  Suzanne Lange                 19920299De Zwoer               1:16.62     5.          
    6.  Eline Ambergen                19950221De Duinkikkers         1:21.49     6.          
    7.  Sigrid Dogger                 19920045De Zwoer               1:22.33     7.          
    8.  Anne Duijst                   19890103De Amer                1:25.86     8.          
    9.  Monique Nieuwelink            19900272De Haaien              1:27.80     9.          
   10.  René Kleinveld                19900196One Team Swimming      1:27.99    10.          
   11.  Nicole van Zuilen             19950542De Amer                1:28.70    11.          
   12.  Sabine Duijst                 19870103De Amer                1:30.33    12.          
   13.  Sanne Willemsen               19950208Aquarijn               1:33.54    13.          
   14.  Kathy van Zuilen              19930613De Amer                1:36.08    14.          
   15.  Jessica Algra                 19940413ZC de Vuursche         1:37.57    15.          
   16.  Simone Groenewegen            19950603De Amer                1:39.30    16.          
 AFGEM  Malissa van der Horst         19920081Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 83                   Jongens, 100m vrije slag                         Junioren 1
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Bond                      19990060Zwemlust den Hommel    1:04.81     1.          
    2.  Joey Kreuning                 19990266IJZPC                  1:07.46     2.          
    3.  Thijmen van Hattum            19990110De Meent               1:12.73     3.          
    4.  Alex Algra                    19990104ZC de Vuursche         1:14.94     4.          
    5.  Gijs van Eck                  19990082Zwemlust den Hommel    1:19.13     5.          
    6.  Menno Bas                     19990294ZC Zeist               1:19.50     6.          
    7.  Bart van Dijk                 19990209ZC de Vuursche         1:20.40     7.          
    8.  Joost Paardekooper            19990019VZC E&P                1:26.42     8.          
 AFGEM  Luc Cantor                    19990060Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 84                   Jongens, 100m vrije slag                         Junioren 2
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Hahn                  19980248ZC Zeist               1:01.76     1.          
    2.  Leroy van Ooijik              19980036VZC E&P                1:02.10     2.          
    3.  Jelle Blankestijn             19980373De Duinkikkers         1:08.29     3.          
    4.  Friso Stolk                   19980141De Fuut                1:08.59     4.          
    5.  Jos van Herk                  19980303VZC E&P                1:08.96     5.          
    6.  Stefan Jonkman                19980380IJZPC                  1:11.93     6.          
 AFGEM  Djamal van der Hoeven         19980012AZ&PC                           AFGEM          
 AFGEM  Sezer Yas                     19980090Zwemlust den Hommel             AFGEM          
 AFGEM  Arjan Rooze                   19980255De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 85                   Jongens, 100m vrije slag                         Junioren 3
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn Avezaat                 19970072One Team Swimming        58.65     1.          
    2.  Ruben van Leeuwen             19970480VZC E&P                  59.69     2.          
    3.  Martijn Kornet                19970023One Team Swimming      1:01.09     3.          
    4.  Lennart Kruizinga             19970263AZ&PC                  1:01.13     4.          
    5.  Jeffrey Roest                 19970340De Duinkikkers         1:01.86     5.          
    6.  Tim Bredenhof                 19970224Aquarijn               1:03.03     6.          
    7.  Mike van de Bovenkamp         19970335VZC E&P                1:03.04     7.          
    8.  Duncan de Vos                 19970317Z.V. Utrecht           1:05.58     8.          
 AFGEM  Rick Paardekooper             19970132VZC E&P                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 86                   Jongens, 100m vrije slag                         Junioren 4
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart Klok                     19960035One Team Swimming        58.67     1.          
    2.  Twan Boot                     19960120AZ&PC                    58.82     2.          
    3.  Sven Dogger                   19960061De Zwoer                 59.17     3.          
    4.  Valentijn Stolk               19960156De Fuut                  59.20     4.          
    5.  Rick Smit                     19960152De Fuut                1:00.55     5.          
    6.  Damiën de Groot               19960336De Fuut                1:00.61     6.          
    7.  Martijn Bartels               19960349AZ&PC                  1:02.23     7.          
    8.  Merijn Huiberts               19960023GoSwim                 1:05.56     8.          
 AFGEM  Emiel Slob                    19960517One Team Swimming               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 87                   Jongens, 100m vrije slag                            Jeugd 1
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mateusz Kobus                 19950596One Team Swimming        54.20     1.          
    2.  Konrad Lemanczyk              19950601One Team Swimming        57.02     2.          
    3.  Yassine Maniani               19950175Zwemlust den Hommel      57.06     3.          
    4.  Donny van den Bosch           19950200Aquarijn                 59.47     4.          
    5.  Daan Roordink                 19950397De Fuut                  59.55     5.          
    6.  Jelle Nap                     19950287VZC E&P                1:01.00     6.          
    7.  Bas Dries                     19950517De Amer                1:09.91     7.          
    8.  Stephan Putman                19950295De Amer                1:12.19     8.          
 AFGEM  Auke Koops                    19950245De Zwoer                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 88                   Jongens, 100m vrije slag                            Jeugd 2
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Puts                    19940114Zwemlust den Hommel      53.84     1.          
    2.  Sander van der Zwet           19940601ZPC Watervlo           1:05.63     2.          
    3.  Jeffrey Tito                  19940387GoSwim                 1:10.96     3.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 89                    Heren, 100m vrije slag                 Senioren 1 en ouder
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Jaeger                   19830102Zwemlust den Hommel      58.86     1.          
    2.  Dick Kampman                  19880178De Amer                  59.14     2.          
    3.  Vincent Versteeg              19770100Zwemlust den Hommel    1:00.12     3.          
    4.  Peter van den Dool            19870497GoSwim                 1:02.15     4.          
    5.  Gerrit Klaas van der Vaart    19800155De Haaien              1:02.41     5.          
    6.  Arn van Londen                19910449De Fuut                1:03.63     6.          
    7.  Kjeld Jacobs                  19930679De Amer                1:03.68     7.          
 AFGEM  Hessel Brouwer                19890609De Albatros                     AFGEM          
 AFGEM  Rens van Eijk                 19910057Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 90                   Meisjes, 200m vrije slag                         Junioren 1
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 20000235GoSwim                 2:28.43     1.          
          1:11.01  2:28.43
    2.  Claudia Schouten              20000081GoSwim                 2:35.07     2.          
          1:15.43  2:35.07
    3.  Babet Kruger                  20000339VZC E&P                2:45.24     3.          
          1:18.99  2:45.24
    4.  Renske Bijeman                20000080Aquarijn               2:51.18     4.          
        100m is een handgeklokte tijd
          1:25.61  2:51.18
    5.  Shania Wijk van               20000096De Fuut                2:51.71     5.          
          1:23.68  2:51.71
    6.  Tara Haze                     20000289GoSwim                 2:52.06     6.          
        100m is een handgeklokte tijd
          1:21.51  2:52.06
    7.  Michelle Miltenburg           20000022ZPC Watervlo           2:52.71     7.          
          1:23.00  2:52.71
    8.  Bibianne Oelderik             20000065ZPC Watervlo           3:05.01     8.          
          1:28.50  3:05.01



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 91                   Meisjes, 200m vrije slag                         Junioren 2
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 19990037Aquarijn               2:22.02     1.          
        100m is een handgeklokte tijd
          1:08.94  2:22.02
    2.  Riemke Bosma                  19990220AZ&PC                  2:29.22     2.          
          1:12.35  2:29.22
    3.  Merve Ozdemir                 19990338GoSwim                 2:37.76     3.          
          2:37.76
    4.  Amber van de Kraats           19990023VZC E&P                2:40.98     4.          
          1:18.69  2:40.98
    5.  Milya van Weverwijk           19990299ZPC Watervlo           2:41.05     5.          
        100m is een handgeklokte tijd
          1:16.37  2:41.05
    6.  Sterre Sterenborg             19990534VZC E&P                2:45.70     6.          
          1:18.84  2:45.70
    7.  Janine Verkerk                19990423VZC E&P                2:48.60     7.          
          1:21.88  2:48.60
    8.  Michelle Barten               19990372Aquarijn               2:52.85     8.          
          1:24.01  2:52.85



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 92                   Meisjes, 200m vrije slag                         Junioren 3
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Remmits                 19980188One Team Swimming      2:22.44     1.          
          1:10.01  2:22.44
    2.  Lotte Stoiber                 19980365De Fuut                2:23.93     2.          
          1:11.30  2:23.93
    3.  Sophie Brouwer                19980213AZ&PC                  2:24.26     3.          
          1:10.74  2:24.26
    4.  Chiara van Winsum             19980036AZ&PC                  2:28.86     4.          
          1:12.43  2:28.86
    5.  Eline Hendriks                19980279AZ&PC                  2:36.10     5.          
          1:14.81  2:36.10
    6.  Esmee Morel                   19980235AZ&PC                  2:37.94     6.          
          1:16.97  2:37.94
    7.  Marieke van der Meulen        19980307ZPC Watervlo           2:41.96     7.          
          1:15.99  2:41.96
    8.  Renske Bassant                19980394AZ&PC                  2:51.48     8.          
          1:23.73  2:51.48



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 93                   Meisjes, 200m vrije slag                            Jeugd 1
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Schulpen               19970015Aquarijn               2:17.30     1.          
          1:06.87  2:17.30
    2.  Eva Werkman                   19970345Zwemlust den Hommel    2:24.33     2.          
          1:09.80  2:24.33
    3.  Shannon Mommersteeg           19970239Aquarijn               2:24.82     3.          
          1:10.40  2:24.82
    4.  Manon Broeze                  19970346AZ&PC                  2:26.32     4.          
          1:09.94  2:26.32
    5.  Laura Willemsen               19970016Aquarijn               2:30.81     5.          
          1:12.76  2:30.81
    6.  Lianne van Veen               19970571De Duinkikkers         2:31.14     6.          
          1:14.56  2:31.14
    7.  Jasmin Lotfolahian            19970314AZ&PC                  2:36.91     7.          
          1:16.09  2:36.91
    8.  Sanne Bolander                19970415De Fuut                2:44.26     8.          
          1:18.72  2:44.26
 AFGEM  Nynke Breeuwsma               19970447One Team Swimming               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 94                   Meisjes, 200m vrije slag                            Jeugd 2
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jamilla van Veen              19960319One Team Swimming      2:12.58     1.          
          1:04.60  2:12.58
    2.  Femke Remmits                 19960369One Team Swimming      2:12.87     2.          
          1:04.79  2:12.87
    3.  Sedona de Keijzer             19960316AZ&PC                  2:18.64     3.          
          1:06.45  2:18.64
    4.  Lisanne vd Lelij              19960066One Team Swimming      2:19.89     4.          
          1:07.84  2:19.89
    5.  Elles Becker                  19960062ZC Zeist               2:20.42     5.          
          1:07.86  2:20.42
    6.  Dèlenn van Oostrom            19960005GoSwim                 2:21.61     6.          
          1:08.47  2:21.61
    7.  Linda Kamperman               19960123Aquarijn               2:21.70     7.          
          1:07.75  2:21.70
    8.  Kayleigh Brouwers             19960347GoSwim                 2:22.70     8.          
          1:07.84  2:22.70



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 95                    Dames, 200m vrije slag                     Senioren 1 e.l.
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mette Bijeman                 19950628Aquarijn               2:15.05     1.          
          1:04.59  2:15.05
    2.  Suzanne Lange                 19920299De Zwoer               2:16.44     2.          
          1:07.05  2:16.44
    3.  Demelsa Kreuger               19950574De Fuut                2:17.31     3.          
          1:07.95  2:17.31
    4.  Aranka Schouten               19950374De Fuut                2:20.00     4.          
          1:08.22  2:20.00
    5.  Ilse van den Wijngaard        19890473One Team Swimming      2:25.29     5.          
          1:09.32  2:25.29
    6.  Sigrid Dogger                 19920045De Zwoer               2:27.68     6.          
          1:12.02  2:27.68
    7.  Claire de Winter              19940605Zwemlust den Hommel    2:29.03     7.          
          1:08.96  2:29.03
    8.  Anne Duijst                   19890103De Amer                2:30.54     8.          
          1:13.13  2:30.54
    9.  Kathy van Zuilen              19930613De Amer                2:36.95     9.          
          1:15.56  2:36.95
   10.  Nicole van Zuilen             19950542De Amer                2:38.54    10.          
          1:16.55  2:38.54
   11.  Monique Nieuwelink            19900272De Haaien              2:39.38    11.          
          1:18.31  2:39.38
   12.  Sanne Willemsen               19950208Aquarijn               2:41.14    12.          
          1:17.66  2:41.14
   13.  René Kleinveld                19900196One Team Swimming      2:41.95    13.          
          1:15.97  2:41.95
   14.  Sanne Groenen                 19900741AZ&PC                  2:46.42    14.          
          1:17.27  2:46.42
   15.  Eline Schoenmaker             19900332De Duinkikkers         2:49.78    15.          
          1:22.42  2:49.78
   16.  Jessica Algra                 19940413ZC de Vuursche         2:55.68    16.          
        100m is een handgeklokte tijd
          1:23.37  2:55.68
 AFGEM  Malissa van der Horst         19920081Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 96                 Jongens, 4 x 200m vrije slag             Junioren 4 en jonger
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  One Team Swimming 1                   One Team Swimming      8:50.75     1.          
        Martijn de Leeuw, 98                      Martijn Kornet, 97
        Bart Klok, 96                             Stijn Avezaat, 97
          1:08.36  2:23.75  8:50.75

    2.  VZC E&P 1                             VZC E&P                9:09.62     2.          
        Leroy van Ooijik, 98                      Jos van Herk, 98
        Mike van de Bovenkamp, 97                 Ruben van Leeuwen, 97
          1:05.03  2:14.46  9:09.62

    3.  De Fuut 1                             De Fuut                9:12.68     3.          
        Valentijn Stolk, 96                       Rick Smit, 96
        Friso Stolk, 98                           Damiën de Groot, 96
          1:06.45  2:17.38  9:12.68

    4.  Aquarijn 1                            Aquarijn              10:22.06     4.          
        Michael den Oudsten, 97                   Stein Bellers, 98
        Joshua Verkuil, 97                        Tim Bredenhof, 97
          1:06.13  2:22.90 10:22.06

 AFGEM  Zwemlust den Hommel 1                 Zwemlust den Hommel             AFGEM          
        Mees Wismans, 96                          Max Bond, 99
        Daniel van Noord, 97                      Sezer Yas, 98

 AFGEM  AZ&PC 1                               AZ&PC                           AFGEM          
        Lennart Kruizinga, 97                     Djamal van der Hoeven, 98
        Martijn Bartels, 96                       Twan Boot, 96




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 97                  Heren, 4 x 200m vrije slag                  Jeugd 1 en ouder
13-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust den Hommel 1                 Zwemlust den Hommel    8:40.14     1.          
        Vincent Versteeg, 77                      Yassine Maniani, 95
        Sven Jaeger, 83                           Jesse Puts, 94
          1:03.58  2:16.12  8:40.14

    2.  De Amer 1                             De Amer                9:41.27     2.          
        Stephan Putman, 95                        Bas Dries, 95
        Dick Kampman, 88                          Kjeld Jacobs, 93
          1:09.35  2:28.65  9:41.27

    3.  De Duinkikkers 1                      De Duinkikkers         9:41.51     3.          
        Sander Pastink, 89                        Robbin Blokpoel, 84
        Ruben de Boer, 93                         Remko Hooft, 87
          1:08.64  2:28.39  9:41.51




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 98                    Meisjes, 50m vrije slag                         Junioren 1
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 20000235GoSwim                   30.68     1.          
    2.  Claudia Schouten              20000081GoSwim                   31.68     2.          
    3.  Michelle Miltenburg           20000022ZPC Watervlo             32.51     3.          
    4.  Quinty Jansen                 20000081GoSwim                   32.99     4.          
    5.  Laura Butter                  20000191ZPC Watervlo             34.39     5.          
    6.  Shania Wijk van               20000096De Fuut                  35.50     6.          
    7.  Sophie Bleijerveld            20000248ZC de Vuursche           35.76     7.          
        Anne Middelkoop               20000260IJZPC                    35.76                 
 AFGEM  Renske Bijeman                20000080Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 99                    Meisjes, 50m vrije slag                         Junioren 2
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 19990037Aquarijn                 30.08     1.          
    2.  Riemke Bosma                  19990220AZ&PC                    30.36     2.          
    3.  Iris de Kruijf                19990365Zwemlust den Hommel      32.78     3.FJ 1      
    4.  Sterre Sterenborg             19990534VZC E&P                  32.78     4.FJ 2      
    5.  Milya van Weverwijk           19990299ZPC Watervlo             32.78     5.FJ 3      
    6.  Amber van de Kraats           19990023VZC E&P                  32.78     6.FJ 4      
    7.  Maartje Stoof                 19990369ZPC Watervlo             32.78     7.FJ 5      
    8.  Merve Ozdemir                 19990338GoSwim                   33.10     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 100                   Meisjes, 50m vrije slag                         Junioren 3
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Remmits                 19980188One Team Swimming        28.99     1.          
    2.  Sophie Brouwer                19980213AZ&PC                    30.31     2.          
    3.  Esmee Morel                   19980235AZ&PC                    31.34     3.FJ 1      
    4.  Maaike Tijhof                 19980011VZC E&P                  31.34     4.FJ 2      
    5.  Chiara van Winsum             19980036AZ&PC                    31.57     5.          
    6.  Renske Bassant                19980394AZ&PC                    31.97     6.          
    7.  Vivian de Kok                 19980185De Haaien                32.26     7.          
    8.  Eline Hendriks                19980279AZ&PC                    32.86     8.          
 AFGEM  Ellen van Stralen             19980371IJZPC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 101                   Meisjes, 50m vrije slag                            Jeugd 1
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Schulpen               19970015Aquarijn                 29.11     1.          
    2.  Manon Broeze                  19970346AZ&PC                    30.28     2.          
    3.  Jasmin Lotfolahian            19970314AZ&PC                    30.77     3.FJ 1      
    4.  Eva Werkman                   19970345Zwemlust den Hommel      30.77     4.FJ 2      
    5.  Nynke Breeuwsma               19970447One Team Swimming        30.92     5.          
    6.  Laura Willemsen               19970016Aquarijn                 31.23     6.          
    7.  Shannon Mommersteeg           19970239Aquarijn                 31.34     7.          
    8.  Marije Verhofstadt            19970103ZPC Watervlo             31.54     8.          
 AFGEM  Marlies Noteboom              19970080De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 102                   Meisjes, 50m vrije slag                            Jeugd 2
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Remmits                 19960369One Team Swimming        27.88     1.          
    2.  Jamilla van Veen              19960319One Team Swimming        28.51     2.          
    3.  Kayleigh Brouwers             19960347GoSwim                   29.31     3.          
    4.  Cynthia Siebrand              19960182De Haaien                29.46     4.FJ 1      
    5.  Lisanne vd Lelij              19960066One Team Swimming        29.46     5.FJ 2      
    6.  Courtney van Huizen           19960168Z.V. Utrecht             30.06     6.          
    7.  Esmee In der Maur             19960191One Team Swimming        30.73     7.          
   DIS  Richelle Koot                 19960641Zwemlust den Hommel               DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 103                    Dames, 50m vrije slag                 Senioren 1 en ouder
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malissa van der Horst         19920081Zwemlust den Hommel      27.67     1.          
    2.  Claire de Winter              19940605Zwemlust den Hommel      27.91     2.          
    3.  Lynn Dybiona                  19950178AZ&PC                    28.05     3.          
    4.  Aranka Schouten               19950374De Fuut                  28.61     4.FJ 1      
    5.  Demelsa Kreuger               19950574De Fuut                  28.61     5.FJ 2      
    6.  Anne Duijst                   19890103De Amer                  29.16     6.          
    7.  Iris Pijtak                   19930060AZ&PC                    29.29     7.          
    8.  Sabine Lina                   19890268Aquarijn                 29.64     8.          
    9.  Ilse van den Wijngaard        19890473One Team Swimming        30.17     9.          
   10.  Romy van Slagmaat             19940369GoSwim                   30.64    10.          
   11.  Kathy van Zuilen              19930613De Amer                  31.68    11.FJ 1      
   12.  Sanne Groenen                 19900741AZ&PC                    31.68    12.FJ 2      
   13.  Amber Lauwers                 19950492ZC Zeist                 32.07    13.          
   14.  Jessica Algra                 19940413ZC de Vuursche           32.39    14.          
   15.  Desiree Monrooy               19930738De Fuut                  34.28    15.          
 AFGEM  René Kleinveld                19900196One Team Swimming               AFGEM          
    NG  Ilse van Hoorn                19900157AZ&PC                              NG          
    NG  Shireen Post                  19950328AZ&PC                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 104                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 1
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Bond                      19990060Zwemlust den Hommel      32.44     1.          
    2.  Joey Kreuning                 19990266IJZPC                    34.90     2.          
    3.  Alex Algra                    19990104ZC de Vuursche           36.48     3.          
    4.  Thijmen van Hattum            19990110De Meent                 38.24     4.          
    5.  Youva Afajjay                 19990322Z.V. Utrecht             40.07     5.          
    6.  Gijs van Eck                  19990082Zwemlust den Hommel      40.86     6.          
    7.  Joost Paardekooper            19990019VZC E&P                  42.43     7.          
    8.  Tijmen Kuijpers               19990272IJZPC                    42.91     8.          
 AFGEM  Luc Cantor                    19990060Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 105                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 2
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Hahn                  19980248ZC Zeist                 30.00     1.          
    2.  Friso Stolk                   19980141De Fuut                  30.22     2.          
    3.  Leroy van Ooijik              19980036VZC E&P                  30.32     3.          
    4.  Martijn de Leeuw              19980070One Team Swimming        33.02     4.          
    5.  Jos van Herk                  19980303VZC E&P                  34.86     5.          
    6.  Stefan Jonkman                19980380IJZPC                    35.42     6.          
    7.  Stijn Sickenga                19980412ZC de Vuursche           36.49     7.          
    8.  Geert-Jan Mol                 19980385IJZPC                    37.58     8.          
 AFGEM  Sezer Yas                     19980090Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 106                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 3
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             19970480VZC E&P                  28.45     1.          
    2.  Stijn Avezaat                 19970072One Team Swimming        30.02     2.          
    3.  Duncan de Vos                 19970317Z.V. Utrecht             30.86     3.FJ 1      
    4.  Lennart Kruizinga             19970263AZ&PC                    30.86     4.FJ 2      
    5.  Theo Arp                      19970186AZ&PC                    32.23     5.FJ 1      
    6.  Martijn Kornet                19970023One Team Swimming        32.23     6.FJ 2      
    7.  Tim de Zoete                  19970187De Duinkikkers           32.38     7.          
    8.  Mike van de Bovenkamp         19970335VZC E&P                  32.64     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 107                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 4
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rick Smit                     19960152De Fuut                  29.22     1.          
    2.  Damiën de Groot               19960336De Fuut                  29.43     2.          
    3.  Bart Klok                     19960035One Team Swimming        29.45     3.          
    4.  Martijn Bartels               19960349AZ&PC                    32.69     4.          
        Efrim van Barneveld           19960525ZC Zeist                 32.69                 
    6.  Emiel Slob                    19960517One Team Swimming        34.14     6.          
 AFGEM  Cody van Mouwerik             19960523One Team Swimming               AFGEM          
 AFGEM  Corné Dros                    19960406Woerden                         AFGEM          
    NG  Twan Boot                     19960120AZ&PC                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 108                  Jongens, 50m vlinderslag                            Jeugd 1
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Konrad Lemanczyk              19950601One Team Swimming        27.32     1.          
    2.  Arjan Hanse                   19950065AZ&PC                    27.55     2.          
    3.  Daan Roordink                 19950397De Fuut                  27.69     3.          
    4.  Donny van den Bosch           19950200Aquarijn                 29.45     4.          
    5.  Indi Joore                    19950376Zwemlust den Hommel      31.10     5.          
    6.  Michiel van Vliet             19950387One Team Swimming        31.53     6.          
        Jelle Nap                     19950287VZC E&P                  31.53                 
        Sjoerd Murk                   19950096Aquarijn                 31.53                 
 AFGEM  Mateusz Kobus                 19950596One Team Swimming               AFGEM          
 AFGEM  Yassine Maniani               19950175Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 109                  Jongens, 50m vlinderslag                            Jeugd 2
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Puts                    19940114Zwemlust den Hommel      25.78     1.          
    2.  Joren Harms                   19940316GoSwim                   28.25     2.          
    3.  Dion van der Laan             19940396Woerden                  29.60     3.          
 AFGEM  Sander van der Zwet           19940601ZPC Watervlo                    AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 110                   Heren, 50m vlinderslag                 Senioren 1 en ouder
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fabian Beimin                 19910008AZ&PC                    25.66     1.          
    2.  Mark Moussa                   19900205De Fuut                  28.09     2.          
    3.  Remko Hooft                   19870140De Duinkikkers           29.53     3.          
    4.  Rens van Eijk                 19910057Zwemlust den Hommel      30.00     4.          
    5.  Sven van Zanten               19900340De Duinkikkers           30.32     5.          
    6.  Dick Kampman                  19880178De Amer                  30.49     6.          
    7.  Kjeld Jacobs                  19930679De Amer                  30.72     7.          
    8.  Hessel Brouwer                19890609De Albatros              30.82     8.          
    9.  Gerrit Klaas van der Vaart    19800155De Haaien                30.86     9.          
   10.  Vincent Versteeg              19770100Zwemlust den Hommel      31.07    10.          
   11.  Martin van Vaardegem          19820176GoSwim                   33.07    11.          
   12.  Frank Wilschut                19930246GoSwim                   38.05    12.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 111                  Meisjes, 200m schoolslag                         Junioren 1
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claudia Schouten              20000081GoSwim                 3:08.16     1.          
          1:32.13  3:08.16
    2.  Myrthe Beijen                 20000235GoSwim                 3:12.15     2.          
          1:32.89  3:12.15
    3.  Babet Kruger                  20000339VZC E&P                3:16.40     3.          
          1:36.63  3:16.40
    4.  Quinty Jansen                 20000081GoSwim                 3:22.47     4.          
          1:39.20  3:22.47
    5.  June van Groesen              20000388ZC Zeist               3:35.48     5.          
          1:47.09  3:35.48
    6.  Tara Haze                     20000289GoSwim                 3:42.12     6.          
          1:48.45  3:42.12
    7.  Sophie Bleijerveld            20000248ZC de Vuursche         3:44.34     7.          
          1:48.14  3:44.34
    8.  Lisanne Seising               20000208VZC E&P                3:46.08     8.          
          1:49.40  3:46.08



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 112                  Meisjes, 200m schoolslag                         Junioren 2
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 19990037Aquarijn               3:10.78     1.          
          1:31.98  3:10.78
    2.  Amber van de Kraats           19990023VZC E&P                3:17.69     2.          
        100 en 200m zijn Handgeklokt
          1:35.91  3:17.69
    3.  Merve Ozdemir                 19990338GoSwim                 3:22.23     3.          
          1:38.21  3:22.23
    4.  Mendy Koo                     19990590De Haaien              3:23.24     4.          
          1:37.53  3:23.24
    5.  Louisa Shi                    19990497Z.V. Utrecht           3:24.79     5.          
        100m is een handtijd
          1:40.09  3:24.79
    6.  Suzanne Albers                19990372IJZPC                  3:36.79     6.          
        100m is een handtijd
          1:44.67  3:36.79
    7.  Marit Borgts                  19990049De Duinkikkers         3:41.12     7.          
          1:48.79  3:41.12
    8.  Laura Cronau                  19990074Aquarijn               3:44.60     8.          
          1:45.58  3:44.60
 AFGEM  Janine Verkerk                19990423VZC E&P                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 113                  Meisjes, 200m schoolslag                         Junioren 3
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Stoiber                 19980365De Fuut                2:58.40     1.          
          1:25.60  2:58.40
    2.  Maaike Tijhof                 19980011VZC E&P                3:14.22     2.          
          1:34.35  3:14.22
    3.  Chiara van Winsum             19980036AZ&PC                  3:16.11     3.          
          1:33.18  3:16.11
    4.  Naomi Stam                    19980468De Amer                3:29.76     4.          
          1:39.76  3:29.76
    5.  Demi Molenaar                 19980315De Fuut                3:29.85     5.          
        100 en 200m is een handtijd
          1:42.32  3:29.85
    6.  Sybel van Helm                19980327De Fuut                3:31.84     6.          
          1:41.15  3:31.84
    7.  Renske Bassant                19980394AZ&PC                  3:37.30     7.          
          1:44.29  3:37.30
 AFGEM  Ellen van Stralen             19980371IJZPC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 114                  Meisjes, 200m schoolslag                            Jeugd 1
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Broeze                  19970346AZ&PC                  3:07.35     1.          
          1:29.59  3:07.35
    2.  Eva Werkman                   19970345Zwemlust den Hommel    3:13.87     2.          
          1:33.70  3:13.87
    3.  Laura Willemsen               19970016Aquarijn               3:17.77     3.          
          1:35.98  3:17.77
    4.  Karlijn Veldhuizen            19970022De Haaien              3:19.59     4.          
          1:37.96  3:19.59
    5.  Sanne Bolander                19970415De Fuut                3:28.65     5.          
          1:39.15  3:28.65
    6.  Sarai Leander                 19970079De Haaien              3:32.48     6.          
          1:42.55  3:32.48
    7.  Nynke Breeuwsma               19970447One Team Swimming      3:42.51     7.          
          1:44.02  3:42.51
 AFGEM  Marlies Noteboom              19970080De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 115                  Meisjes, 200m schoolslag                            Jeugd 2
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sedona de Keijzer             19960316AZ&PC                  3:02.60     1.          
          1:25.54  3:02.60
    2.  Lisanne vd Lelij              19960066One Team Swimming      3:06.07     2.          
          1:30.38  3:06.07
    3.  Linda Kamperman               19960123Aquarijn               3:07.69     3.          
        100 en 200m is een handtijd
          1:30.76  3:07.69
    4.  Anne van Hoorn                19960066One Team Swimming      3:08.65     4.          
          1:32.01  3:08.65
    5.  Lotte Veldhuizen              19960019De Haaien              3:13.88     5.          
          1:33.79  3:13.88
    6.  Jessica van de Geer           19960533Aquarijn               3:20.27     6.          
          1:34.31  3:20.27
    7.  Chantal van de Kraats         19960028VZC E&P                3:22.01     7.          
          1:35.87  3:22.01
    8.  Francine Burema               19960435De Amer                3:42.23     8.          
        200m is een handtijd
          1:45.92  3:42.23
 AFGEM  Kayleigh Brouwers             19960347GoSwim                          AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 116                   Dames, 200m schoolslag                 Senioren 1 en ouder
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Larissa Brak                  19880057AZ&PC                  2:44.25     1.          
          1:19.05  2:44.25
    2.  Anne Duijst                   19890103De Amer                3:03.37     2.          
          1:29.42  3:03.37
    3.  Maaike de Boer                19900036De Duinkikkers         3:04.42     3.          
          1:28.50  3:04.42
    4.  Charlotte Anraad              19930758ZC Zeist               3:10.09     4.          
          1:31.48  3:10.09
    5.  Sanne Groenen                 19900741AZ&PC                  3:13.19     5.          
          1:33.55  3:13.19
    6.  Kathy van Zuilen              19930613De Amer                3:19.08     6.          
          1:35.39  3:19.08
    7.  Simone Groenewegen            19950603De Amer                3:31.31     7.          
          1:42.29  3:31.31
    8.  Amber Lauwers                 19950492ZC Zeist               3:43.94     8.          
          1:47.02  3:43.94
    9.  Desiree Monrooy               19930738De Fuut                3:50.20     9.          
          1:48.99  3:50.20



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 117                  Jongens, 400m vrije slag                         Junioren 1
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Bond                      19990060Zwemlust den Hommel    5:03.51     1.          
          1:10.20  2:30.73  5:03.51
    2.  Joey Kreuning                 19990266IJZPC                  5:13.26     2.          
          1:12.98  2:34.17  5:13.26
    3.  Thijmen van Hattum            19990110De Meent               5:53.54     3.          
          1:20.31  2:51.89  5:53.54
    4.  Joost Paardekooper            19990019VZC E&P                6:03.07     4.          
        100m is een handtijd
          1:25.18  2:58.87  6:03.07
    5.  Menno Bas                     19990294ZC Zeist               6:06.28     5.          
          1:26.69  3:02.22  6:06.28
    6.  Alex Algra                    19990104ZC de Vuursche         6:07.46     6.          
        200m is een handtijd
          1:22.29  2:56.89  6:07.46
    7.  Youva Afajjay                 19990322Z.V. Utrecht           6:12.82     7.          
        100 en 200m is een handtijd
          1:24.92  2:59.42  6:12.82
    8.  Gijs van Eck                  19990082Zwemlust den Hommel    6:22.48     8.          
          1:25.68  3:02.35  6:22.48
 AFGEM  Bart van Dijk                 19990209ZC de Vuursche                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 118                  Jongens, 400m vrije slag                         Junioren 2
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              19980036VZC E&P                4:53.20     1.          
          1:08.55  2:25.24  4:53.20
    2.  Jos van Herk                  19980303VZC E&P                5:17.84     2.          
          1:14.57  2:35.57  5:17.84
    3.  Jeffrey Hahn                  19980248ZC Zeist               5:29.34     3.          
          1:14.87  2:40.65  5:29.34
    4.  Balder Haze                   19980244GoSwim                 5:30.93     4.          
        100 en 200m is een handtijd
          1:19.44  2:43.84  5:30.93
    5.  Tijmen Linthorst              19980116De Amer                5:49.50     5.          
          1:18.04  2:48.43  5:49.50
    6.  Cyriel Muthert                19980231Woerden                5:51.79     6.          
          1:20.74  2:52.52  5:51.79
    7.  Stein Bellers                 19980501Aquarijn               6:17.75     7.          
          1:23.36  2:58.39  6:17.75



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 119                  Jongens, 400m vrije slag                         Junioren 3
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             19970480VZC E&P                4:25.70     1.          
          1:04.70  2:13.27  4:25.70
    2.  Stijn Avezaat                 19970072One Team Swimming      4:29.88     2.          
          1:04.65  2:13.70  4:29.88
    3.  Martijn Kornet                19970023One Team Swimming      4:37.85     3.          
          1:04.45  2:14.59  4:37.85
    4.  Duncan de Vos                 19970317Z.V. Utrecht           4:59.34     4.          
          1:10.81  2:29.69  4:59.34
    5.  Mike van de Bovenkamp         19970335VZC E&P                5:04.03     5.          
        100 en 200m is een handtijd
          1:10.82  2:29.16  5:04.03
    6.  Michael den Oudsten           19970318Aquarijn               5:05.49     6.          
          1:06.64  2:24.30  5:05.49
    7.  Rick Paardekooper             19970132VZC E&P                5:20.74     7.          
          1:11.86  2:33.48  5:20.74
    8.  Joshua Verkuil                19970085Aquarijn               5:36.73     8.          
        200m is een handtijd
          1:18.13  2:46.19  5:36.73



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 120                  Jongens, 400m vrije slag                         Junioren 4
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart Klok                     19960035One Team Swimming      4:25.25     1.          
          1:03.11  2:10.26  4:25.25
    2.  Maurits van Leeuwen           19960381IJZPC                  5:46.37     2.          
        200m is een handtijd
          1:17.76  2:46.12  5:46.37
    3.  Rens Klok                     19960204One Team Swimming      5:49.45     3.          
          1:19.27  2:49.82  5:49.45
 AFGEM  Cody van Mouwerik             19960523One Team Swimming               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 121                  Jongens, 400m vrije slag                            Jeugd 1
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle Nap                     19950287VZC E&P                4:42.69     1.          
          1:06.12  2:18.41  4:42.69
    2.  Indi Joore                    19950376Zwemlust den Hommel    4:44.13     2.          
          1:05.78  2:19.00  4:44.13
    3.  Michiel van Vliet             19950387One Team Swimming      4:54.46     3.          
          1:07.48  2:22.49  4:54.46
    4.  Donny van den Bosch           19950200Aquarijn               5:00.83     4.          
          1:07.82  2:25.33  5:00.83
    5.  Bas Dries                     19950517De Amer                5:11.54     5.          
          1:07.10  2:24.66  5:11.54
    6.  Sjoerd Murk                   19950096Aquarijn               5:22.37     6.          
          1:13.54  2:36.78  5:22.37
    7.  Jeroen Essink                 19950380De Fuut                5:26.22     7.          
          1:18.28  2:42.08  5:26.22
 AFGEM  Yassine Maniani               19950175Zwemlust den Hommel             AFGEM          




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 123                   Heren, 400m vrije slag                 Senioren 1 en ouder
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fabian Beimin                 19910008AZ&PC                  4:13.06     1.          
            58.76  2:02.12  4:13.06
    2.  Mark Moussa                   19900205De Fuut                4:33.11     2.          
          1:01.36  2:09.55  4:33.11
    3.  Rens van Eijk                 19910057Zwemlust den Hommel    4:48.31     3.          
          1:05.19  2:18.98  4:48.31
    4.  Gerrit Klaas van der Vaart    19800155De Haaien              5:04.68     4.          
          1:08.12  2:25.43  5:04.68
    5.  Dick Kampman                  19880178De Amer                5:10.57     5.          
          1:09.97  2:29.82  5:10.57
    6.  Martin van Vaardegem          19820176GoSwim                 5:41.26     6.          
          1:13.85  2:41.58  5:41.26



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 124                    Meisjes, 100m rugslag                          Junioren 1
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 20000235GoSwim                 1:17.90     1.          
    2.  Babet Kruger                  20000339VZC E&P                1:20.89     2.          
    3.  Claudia Schouten              20000081GoSwim                 1:22.91     3.          
    4.  Quinty Jansen                 20000081GoSwim                 1:24.12     4.          
    5.  Shania Wijk van               20000096De Fuut                1:28.42     5.          
    6.  Michelle Miltenburg           20000022ZPC Watervlo           1:29.85     6.          
    7.  Bibianne Oelderik             20000065ZPC Watervlo           1:33.52     7.          
    8.  Tara Haze                     20000289GoSwim                 1:35.74     8.          
 AFGEM  Renske Bijeman                20000080Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 125                    Meisjes, 100m rugslag                          Junioren 2
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 19990037Aquarijn               1:16.81     1.          
    2.  Milya van Weverwijk           19990299ZPC Watervlo           1:21.37     2.          
    3.  Riemke Bosma                  19990220AZ&PC                  1:22.64     3.          
    4.  Maartje Stoof                 19990369ZPC Watervlo           1:26.27     4.          
    5.  Iris de Kruijf                19990365Zwemlust den Hommel    1:26.47     5.          
    6.  Michelle Barten               19990372Aquarijn               1:27.67     6.          
    7.  Ilona Verschoor               19990347De Albatros            1:28.81     7.          
   DIS  Sterre Sterenborg             19990534VZC E&P                           DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Janine Verkerk                19990423VZC E&P                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 126                    Meisjes, 100m rugslag                          Junioren 3
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Stoiber                 19980365De Fuut                1:13.98     1.          
    2.  Lieke Remmits                 19980188One Team Swimming      1:15.47     2.          
    3.  Sophie Brouwer                19980213AZ&PC                  1:16.61     3.          
    4.  Eline Hendriks                19980279AZ&PC                  1:19.10     4.          
    5.  Maaike Tijhof                 19980011VZC E&P                1:21.51     5.          
        Chiara van Winsum             19980036AZ&PC                  1:21.51                 
    7.  Cheyenne van de Port          19980471AZ&PC                  1:22.03     7.          
    8.  Esmee Morel                   19980235AZ&PC                  1:23.88     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 127                    Meisjes, 100m rugslag                             Jeugd 1
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Schulpen               19970015Aquarijn               1:09.92     1.          
    2.  Shannon Mommersteeg           19970239Aquarijn               1:15.28     2.          
    3.  Jasmin Lotfolahian            19970314AZ&PC                  1:18.07     3.          
    4.  Eva Werkman                   19970345Zwemlust den Hommel    1:19.46     4.          
    5.  Laura Willemsen               19970016Aquarijn               1:22.29     5.          
    6.  Marije Verhofstadt            19970103ZPC Watervlo           1:22.39     6.          
    7.  Sanne Bolander                19970415De Fuut                1:24.85     7.          
    8.  Kimberley Hemmelder           19970487Aquarijn               1:30.42     8.          
 AFGEM  Marlies Noteboom              19970080De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 128                    Meisjes, 100m rugslag                             Jeugd 2
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jamilla van Veen              19960319One Team Swimming      1:10.36     1.          
    2.  Elles Becker                  19960062ZC Zeist               1:13.89     2.          
    3.  Courtney van Huizen           19960168Z.V. Utrecht           1:14.05     3.          
    4.  Cynthia Siebrand              19960182De Haaien              1:16.45     4.          
    5.  Linda Kamperman               19960123Aquarijn               1:17.26     5.          
    6.  Richelle Koot                 19960641Zwemlust den Hommel    1:18.74     6.          
    7.  Francine Burema               19960435De Amer                1:19.17     7.          
    8.  Jessica van de Geer           19960533Aquarijn               1:25.89     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 129                     Dames, 100m rugslag                  Senioren 1 en ouder
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malissa van der Horst         19920081Zwemlust den Hommel    1:07.17     1.          
    2.  Claire de Winter              19940605Zwemlust den Hommel    1:08.53     2.          
    3.  Iris Pijtak                   19930060AZ&PC                  1:09.67     3.          
    4.  Sabine Lina                   19890268Aquarijn               1:13.17     4.          
    5.  Ilse van den Wijngaard        19890473One Team Swimming      1:14.23     5.          
    6.  Aranka Schouten               19950374De Fuut                1:15.05     6.          
    7.  Demelsa Kreuger               19950574De Fuut                1:16.24     7.          
    8.  Romy van Slagmaat             19940369GoSwim                 1:19.51     8.          
    9.  Eline Schoenmaker             19900332De Duinkikkers         1:21.71     9.          
   10.  Kathy van Zuilen              19930613De Amer                1:22.65    10.          
   11.  Monique Nieuwelink            19900272De Haaien              1:23.96    11.          
   12.  Jessica Algra                 19940413ZC de Vuursche         1:31.09    12.          
   13.  Simone Groenewegen            19950603De Amer                1:32.05    13.          
   14.  Desiree Monrooy               19930738De Fuut                1:38.85    14.          
 NG.ZA  Anne Duijst                   19890103De Amer                         NG.ZA          
 AFGEM  Lilianne van der Dussen       19900093ZC de Vuursche                  AFGEM          
 AFGEM  René Kleinveld                19900196One Team Swimming               AFGEM          
    NG  Kim Anne Bouw                 19900050AZ&PC                              NG          
    NG  Ilse van Hoorn                19900157AZ&PC                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 130                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 1
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joey Kreuning                 19990266IJZPC                  1:33.28     1.          
    2.  Thijmen van Hattum            19990110De Meent               1:33.83     2.          
    3.  Tijmen Kuijpers               19990272IJZPC                  1:34.46     3.          
    4.  Alex Algra                    19990104ZC de Vuursche         1:38.03     4.          
    5.  Santino Grittner              19990236One Team Swimming      1:38.83     5.          
    6.  Gijs van Eck                  19990082Zwemlust den Hommel    1:42.19     6.          
    7.  Menno Bas                     19990294ZC Zeist               1:43.77     7.          
    8.  Joost Paardekooper            19990019VZC E&P                1:49.91     8.          
 AFGEM  Luc Cantor                    19990060Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 131                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 2
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Djamal van der Hoeven         19980012AZ&PC                  1:22.51     1.          
    2.  Friso Stolk                   19980141De Fuut                1:24.91     2.          
    3.  Leroy van Ooijik              19980036VZC E&P                1:31.20     3.          
    4.  Casper van Hiel               19980135ZPC Watervlo           1:31.30     4.          
    5.  Geert-Jan Mol                 19980385IJZPC                  1:31.32     5.          
    6.  Jelle Blankestijn             19980373De Duinkikkers         1:35.76     6.          
    7.  Martijn de Leeuw              19980070One Team Swimming      1:38.38     7.          
   DIS  Jeffrey Hahn                  19980248ZC Zeist                          DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 132                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 3
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn Avezaat                 19970072One Team Swimming      1:15.94     1.          
    2.  Ruben van Leeuwen             19970480VZC E&P                1:16.58     2.          
    3.  Lennart Kruizinga             19970263AZ&PC                  1:24.54     3.          
    4.  Theo Arp                      19970186AZ&PC                  1:24.66     4.          
    5.  Michael den Oudsten           19970318Aquarijn               1:25.14     5.          
    6.  Duncan de Vos                 19970317Z.V. Utrecht           1:27.07     6.          
    7.  Tim de Zoete                  19970187De Duinkikkers         1:32.87     7.          
    8.  Jeffrey Roest                 19970340De Duinkikkers         1:35.59     8.          
 AFGEM  Leon Huynh                    19970430VZC E&P                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 133                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 4
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Valentijn Stolk               19960156De Fuut                1:19.74     1.          
    2.  Damiën de Groot               19960336De Fuut                1:20.38     2.          
    3.  Rick Smit                     19960152De Fuut                1:22.81     3.          
    4.  Emiel Slob                    19960517One Team Swimming      1:23.84     4.          
    5.  Martijn Bartels               19960349AZ&PC                  1:24.12     5.          
    6.  Simon Kortlever               19960542Aquarijn               1:25.97     6.          
    7.  Lorenzo Missione              19960243GoSwim                 1:27.74     7.          
    8.  Rens Klok                     19960204One Team Swimming      1:34.63     8.          
 AFGEM  Mees Wismans                  19960404Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 134                  Jongens, 100m schoolslag                            Jeugd 1
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjan Hanse                   19950065AZ&PC                  1:12.54     1.          
    2.  Jelle Nap                     19950287VZC E&P                1:18.06     2.          
    3.  Sjoerd Murk                   19950096Aquarijn               1:21.78     3.          
    4.  Bas Dries                     19950517De Amer                1:22.22     4.          
    5.  Donny van den Bosch           19950200Aquarijn               1:27.40     5.          
    6.  Indi Joore                    19950376Zwemlust den Hommel    1:32.85     6.          
   DIS  Daan Roordink                 19950397De Fuut                           DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 NG.ZA  Matthijs Wilschut             19950167GoSwim                          NG.ZA          
 AFGEM  Mateusz Kobus                 19950596One Team Swimming               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 135                  Jongens, 100m schoolslag                            Jeugd 2
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren Harms                   19940316GoSwim                 1:11.91     1.          
    2.  Dion van der Laan             19940396Woerden                1:24.15     2.          
    3.  Jeffrey Tito                  19940387GoSwim                 1:29.37     3.          
 AFGEM  Sander van der Zwet           19940601ZPC Watervlo                    AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 136                   Heren, 100m schoolslag                 Senioren 1 en ouder
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Remko Hooft                   19870140De Duinkikkers         1:13.76     1.          
    2.  Vincent Versteeg              19770100Zwemlust den Hommel    1:15.85     2.          
    3.  Arn van Londen                19910449De Fuut                1:16.72     3.          
    4.  Rens van Eijk                 19910057Zwemlust den Hommel    1:16.93     4.          
    5.  Gerrit Klaas van der Vaart    19800155De Haaien              1:23.44     5.          
    6.  Hessel Brouwer                19890609De Albatros            1:23.91     6.          
    7.  Martin van Vaardegem          19820176GoSwim                 1:32.80     7.          
    8.  Frank Wilschut                19930246GoSwim                 1:36.40     8.          
    9.  Kjeld Jacobs                  19930679De Amer                1:37.99     9.          
 NG.ZA  Dick Kampman                  19880178De Amer                         NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 137                  Meisjes, 200m wisselslag                         Junioren 1
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 20000235GoSwim                 2:46.52     1.          
          2:46.52
    2.  Claudia Schouten              20000081GoSwim                 2:53.94     2.          
          2:53.94
    3.  Babet Kruger                  20000339VZC E&P                2:56.61     3.          
          2:56.61
    4.  Quinty Jansen                 20000081GoSwim                 3:02.75     4.          
          3:02.75
    5.  Michelle Miltenburg           20000022ZPC Watervlo           3:13.45     5.          
          3:13.45
    6.  Tara Haze                     20000289GoSwim                 3:14.71     6.          
          3:14.71
    7.  Bibianne Oelderik             20000065ZPC Watervlo           3:23.32     7.          
          3:23.32
    8.  Sophie Bleijerveld            20000248ZC de Vuursche         3:29.12     8.          
          3:29.12



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 138                  Meisjes, 200m wisselslag                         Junioren 2
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 19990037Aquarijn               2:44.18     1.          
          2:44.18
    2.  Riemke Bosma                  19990220AZ&PC                  2:54.27     2.          
          2:54.27
    3.  Amber van de Kraats           19990023VZC E&P                3:00.45     3.          
          3:00.45
    4.  Milya van Weverwijk           19990299ZPC Watervlo           3:08.24     4.          
          3:08.24
    5.  Kim de Vries                  19990348VZC E&P                3:08.90     5.          
          3:08.90
    6.  Michelle Barten               19990372Aquarijn               3:10.68     6.          
          3:10.68
    7.  Fleur Treep                   19990299De Duinkikkers         3:11.51     7.          
          3:11.51
   DIS  Merve Ozdemir                 19990338GoSwim                 3:01.36    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          3:01.36



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 139                  Meisjes, 200m wisselslag                         Junioren 3
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Remmits                 19980188One Team Swimming      2:42.82     1.          
          2:42.82
    2.  Chiara van Winsum             19980036AZ&PC                  2:49.87     2.          
          2:49.87
    3.  Maaike Tijhof                 19980011VZC E&P                2:56.47     3.          
          2:56.47
    4.  Esmee Morel                   19980235AZ&PC                  2:56.88     4.          
          2:56.88
    5.  Demi Molenaar                 19980315De Fuut                3:08.83     5.          
          3:08.83
    6.  Cheyenne van de Port          19980471AZ&PC                  3:16.46     6.          
          3:16.46
   DIS  Lotte Stoiber                 19980365De Fuut                           DIS          
        AB - Veroorzaakte valse start (uitgesloten voor prog.nr.).
   DIS  Renske Bassant                19980394AZ&PC                  3:13.26    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          3:13.26
 AFGEM  Ellen van Stralen             19980371IJZPC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 140                  Meisjes, 200m wisselslag                            Jeugd 1
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eva Werkman                   19970345Zwemlust den Hommel    2:44.53     1.          
          2:44.53
    2.  Manon Broeze                  19970346AZ&PC                  2:46.01     2.          
          2:46.01
    3.  Laura Willemsen               19970016Aquarijn               2:49.85     3.          
          2:49.85
    4.  Lianne van Veen               19970571De Duinkikkers         2:52.58     4.          
          2:52.58
    5.  Jasmin Lotfolahian            19970314AZ&PC                  2:57.03     5.          
          2:57.03
    6.  Marije Verhofstadt            19970103ZPC Watervlo           3:00.86     6.          
          3:00.86
    7.  Nynke Breeuwsma               19970447One Team Swimming      3:03.09     7.          
          3:03.09
    8.  Sanne Bolander                19970415De Fuut                3:09.09     8.          
          3:09.09
 AFGEM  Marlies Noteboom              19970080De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 141                  Meisjes, 200m wisselslag                            Jeugd 2
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Remmits                 19960369One Team Swimming      2:31.44     1.          
          2:31.44
    2.  Elles Becker                  19960062ZC Zeist               2:36.20     2.          
          2:36.20
    3.  Linda Kamperman               19960123Aquarijn               2:37.97     3.          
          2:37.97
    4.  Sedona de Keijzer             19960316AZ&PC                  2:38.50     4.          
          2:38.50
    5.  Cynthia Siebrand              19960182De Haaien              2:49.04     5.          
          2:49.04
    6.  Esmee In der Maur             19960191One Team Swimming      2:51.99     6.          
          2:51.99
    7.  Richelle Koot                 19960641Zwemlust den Hommel    2:53.25     7.          
          2:53.25
    8.  Francine Burema               19960435De Amer                3:01.10     8.          
          3:01.10
 AFGEM  Kayleigh Brouwers             19960347GoSwim                          AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 142                   Dames, 200m wisselslag                 Senioren 1 en ouder
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malissa van der Horst         19920081Zwemlust den Hommel    2:33.12     1.          
          2:33.12
    2.  Larissa Brak                  19880057AZ&PC                  2:35.32     2.          
          2:35.32
    3.  Claire de Winter              19940605Zwemlust den Hommel    2:36.46     3.          
          2:36.46
    4.  Lynn Dybiona                  19950178AZ&PC                  2:36.50     4.          
          2:36.50
    5.  Aranka Schouten               19950374De Fuut                2:41.09     5.          
          2:41.09
    6.  Demelsa Kreuger               19950574De Fuut                2:42.95     6.          
          2:42.95
    7.  Ilse van den Wijngaard        19890473One Team Swimming      2:43.90     7.          
          2:43.90
    8.  Anne Duijst                   19890103De Amer                2:44.97     8.          
          2:44.97
    9.  Romy van Slagmaat             19940369GoSwim                 2:52.78     9.          
          2:52.78
   10.  Maaike de Boer                19900036De Duinkikkers         2:55.37    10.          
          2:55.37
   11.  Monique Nieuwelink            19900272De Haaien              2:58.29    11.          
          2:58.29
   12.  Kathy van Zuilen              19930613De Amer                2:58.81    12.          
          2:58.81
   13.  Eline Ambergen                19950221De Duinkikkers         2:59.34    13.          
          2:59.34
   14.  Eline Schoenmaker             19900332De Duinkikkers         3:06.54    14.          
          3:06.54
   15.  Jessica Algra                 19940413ZC de Vuursche         3:17.65    15.          
          3:17.65
    NG  Ilse van Hoorn                19900157AZ&PC                              NG          
    NG  Shireen Post                  19950328AZ&PC                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 143                Jongens, 4 x 100m wisselslag             Junioren 4 en jonger
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  One Team Swimming 1                   One Team Swimming      4:40.09     1.          
        Martijn Kornet, 97                        Bart Klok, 96
        Emiel Slob, 96                            Stijn Avezaat, 97
          1:13.90  4:40.09

    2.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  4:44.83     2.          
        Theo Arp, 97                              Daniel Buys, 96
        Djamal van der Hoeven, 98                 Lennart Kruizinga, 97
          1:17.33  4:44.83

    3.  De Fuut 1                             De Fuut                4:45.07     3.          
        Damiën de Groot, 96                       Rick Smit, 96
        Friso Stolk, 98                           Valentijn Stolk, 96
          1:14.48  4:45.07

    4.  VZC E&P 1                             VZC E&P                4:50.38     4.          
        Mike van de Bovenkamp, 97                 Jos van Herk, 98
        Ruben van Leeuwen, 97                     Leroy van Ooijik, 98
          1:13.63  4:50.38

 AFGEM  Zwemlust den Hommel 1                 Zwemlust den Hommel             AFGEM          
        Max Bond, 99                              Sezer Yas, 98
        Daniel van Noord, 97                      Mees Wismans, 96




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 144                 Heren, 4 x 100m wisselslag                  Jeugd 1 en ouder
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust den Hommel 1                 Zwemlust den Hommel    4:25.01     1.          
        Jesse Puts, 94                            Rens van Eijk, 91
        Vincent Versteeg, 77                      Indi Joore, 95
          1:00.99  4:25.01

    2.  De Fuut 1                             De Fuut                4:30.26     2.          
        Mark Moussa, 90                           Daan Roordink, 95
        Arn van Londen, 91                        Jeroen Essink, 95
          1:05.23  4:30.26

    3.  De Amer 1                             De Amer                5:13.68     3.          
        Dick Kampman, 88                          Bas Dries, 95
        Kjeld Jacobs, 93                          Rutger Stam, 81
          1:09.98  5:13.68




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 145                Meisjes, 4 x 100m vrije slag             Junioren 3 en jonger
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  4:33.12     1.          
        Riemke Bosma, 99                          Chiara van Winsum, 98
        Esmee Morel, 98                           Sophie Brouwer, 98
          1:07.44  4:33.12

    2.  GoSwim 1                              GoSwim                 4:54.38     2.          
        Tara Haze, 00                             Merve Ozdemir, 99
        Quinty Jansen, 00                         Claudia Schouten, 00
          1:18.80  4:54.38

    3.  VZC E&P 1                             VZC E&P                4:55.25     3.          
        Babet Kruger, 00                          Amber van de Kraats, 99
        Sterre Sterenborg, 99                     Maaike Tijhof, 98
          1:15.77  4:55.25

    4.  De Fuut 1                             De Fuut                4:55.44     4.          
        Lotte Stoiber, 98                         Sybel van Helm, 98
        Shania Wijk van, 00                       Demi Molenaar, 98
          1:04.36  4:55.44

    5.  AZ&PC 2                               AZ&PC                  5:01.47     5.          
        Renske Bassant, 98                        Cheyenne van de Port, 98
        Renske Tinnevelt, 00                      Eline Hendriks, 98
          1:13.82  5:01.47

    6.  De Duinkikkers 1                      De Duinkikkers         5:31.97     6.          
        Babette van Bergenhenegouwen, 99          Marit Borgts, 99
        Noha Zwiers, 00                           Fleur Treep, 99
          1:26.82  5:31.97

 AFGEM  Aquarijn 1                            Aquarijn                        AFGEM          
        Laura Cronau, 99                          Michelle Barten, 99
        Renske Bijeman, 00                        Melissa Baars, 99




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 146                 Dames, 4 x 100m vrije slag                  Jeugd 1 en ouder
19-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  4:08.74     1.          
        Iris Pijtak, 93                           Larissa Brak, 88
        Sedona de Keijzer, 96                     Lynn Dybiona, 95
          1:02.99  4:08.74

    2.  Zwemlust den Hommel 1                 Zwemlust den Hommel    4:12.41     2.          
        Eva Werkman, 97                           Claire de Winter, 94
        Richelle Koot, 96                         Malissa van der Horst, 92
          1:06.27  4:12.41

    3.  One Team Swimming 1                   One Team Swimming      4:13.10     3.          
        Jamilla van Veen, 96                      Lisanne vd Lelij, 96
        Ilse van den Wijngaard, 89                Femke Remmits, 96
          1:02.44  4:13.10

    4.  Aquarijn 1                            Aquarijn               4:25.69     4.          
        Shannon Mommersteeg, 97                   Linda Kamperman, 96
        Laura Willemsen, 97                       Denise Schulpen, 97
          1:08.52  4:25.69

    5.  De Fuut 1                             De Fuut                4:33.95     5.          
        Aranka Schouten, 95                       Sanne Bolander, 97
        Desiree Monrooy, 93                       Demelsa Kreuger, 95
          1:03.75  4:33.95

    6.  De Amer 1                             De Amer                4:37.94     6.          
        Anne Duijst, 89                           Simone Groenewegen, 95
        Francine Burema, 96                       Kathy van Zuilen, 93
          1:04.63  4:37.94

    7.  De Duinkikkers 1                      De Duinkikkers         4:53.43     7.          
        Eline Ambergen, 95                        Maaike de Boer, 90
        Eline Schoenmaker, 90                     Lianne van Veen, 97
          1:16.40  4:53.43




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 147                   Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 1
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joey Kreuning                 19990266IJZPC                    42.15     1.          
    2.  Alex Algra                    19990104ZC de Vuursche           42.96     2.FJ 1      
    3.  Tijmen Kuijpers               19990272IJZPC                    42.96     3.FJ 2      
    4.  Thijmen van Hattum            19990110De Meent                 43.32     4.          
    5.  Santino Grittner              19990236One Team Swimming        44.50     5.          
    6.  Gijs van Eck                  19990082Zwemlust den Hommel      44.83     6.          
    7.  Menno Bas                     19990294ZC Zeist                 47.43     7.          
    8.  Leon Grasmeijer               19990415De Amer                  47.69     8.          
 AFGEM  Luc Cantor                    19990060Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 148                   Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 2
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Hahn                  19980248ZC Zeist                 37.61     1.          
    2.  Friso Stolk                   19980141De Fuut                  37.76     2.          
    3.  Casper van Hiel               19980135ZPC Watervlo             39.89     3.          
    4.  Geert-Jan Mol                 19980385IJZPC                    40.75     4.          
    5.  Stefan Jonkman                19980380IJZPC                    42.52     5.          
    6.  Stein Bellers                 19980501Aquarijn                 44.43     6.          
    7.  Jelle Blankestijn             19980373De Duinkikkers           45.11     7.          
 AFGEM  Sezer Yas                     19980090Zwemlust den Hommel             AFGEM          
 AFGEM  Djamal van der Hoeven         19980012AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 149                   Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 3
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn Avezaat                 19970072One Team Swimming        34.70     1.          
    2.  Lennart Kruizinga             19970263AZ&PC                    38.32     2.          
    3.  Michael den Oudsten           19970318Aquarijn                 38.68     3.          
    4.  Duncan de Vos                 19970317Z.V. Utrecht             39.02     4.          
    5.  Tim de Zoete                  19970187De Duinkikkers           40.04     5.          
    6.  Stefan Klok                   19970455One Team Swimming        41.51     6.          
    7.  Jelle Schouten                19970396GoSwim                   41.55     7.          
    8.  Leon Huynh                    19970430VZC E&P                  41.85     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 150                   Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 4
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Damiën de Groot               19960336De Fuut                  35.02     1.          
    2.  Valentijn Stolk               19960156De Fuut                  36.07     2.          
    3.  Martijn Bartels               19960349AZ&PC                    37.52     3.          
    4.  Rick Smit                     19960152De Fuut                  38.00     4.          
    5.  Lorenzo Missione              19960243GoSwim                   38.17     5.          
    6.  Merijn Huiberts               19960023GoSwim                   40.18     6.FJ 1      
    7.  Maurits van Leeuwen           19960381IJZPC                    40.18     7.FJ 2      
    8.  Rens Klok                     19960204One Team Swimming        41.45     8.          
 AFGEM  Twan Boot                     19960120AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 151                   Jongens, 50m schoolslag                            Jeugd 1
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Roordink                 19950397De Fuut                  32.04     1.          
    2.  Jelle Nap                     19950287VZC E&P                  35.07     2.          
    3.  Sjoerd Murk                   19950096Aquarijn                 35.29     3.          
    4.  Bas Dries                     19950517De Amer                  36.95     4.          
    5.  Donny van den Bosch           19950200Aquarijn                 37.58     5.          
    6.  Jeroen Essink                 19950380De Fuut                  47.02     6.          
   DIS  Indi Joore                    19950376Zwemlust den Hommel               DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 152                   Jongens, 50m schoolslag                            Jeugd 2
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander van der Zwet           19940601ZPC Watervlo             40.01     1.          
    2.  Jeffrey Tito                  19940387GoSwim                   40.54     2.          
    3.  Hidde Pluim                   19940578ZPC Watervlo             43.10     3.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 153                    Heren, 50m schoolslag                 Senioren 1 en ouder
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent Versteeg              19770100Zwemlust den Hommel      33.17     1.          
    2.  Remko Hooft                   19870140De Duinkikkers           33.59     2.          
    3.  Rens van Eijk                 19910057Zwemlust den Hommel      34.29     3.          
    4.  Arn van Londen                19910449De Fuut                  34.76     4.          
    5.  Gerrit Klaas van der Vaart    19800155De Haaien                36.73     5.          
    6.  Hessel Brouwer                19890609De Albatros              38.23     6.          
    7.  Dick Kampman                  19880178De Amer                  40.36     7.          
    8.  Peter van den Dool            19870497GoSwim                   40.59     8.          
    9.  Martin van Vaardegem          19820176GoSwim                   42.54     9.          
 AFGEM  Kjeld Jacobs                  19930679De Amer                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 154                    Meisjes, 50m rugslag                           Juniroen 1
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 20000235GoSwim                   34.67     1.FJ 1      
    2.  Claudia Schouten              20000081GoSwim                   34.67     2.FJ 2      
    3.  Quinty Jansen                 20000081GoSwim                   36.42     3.          
    4.  Babet Kruger                  20000339VZC E&P                  38.02     4.          
    5.  Michelle Miltenburg           20000022ZPC Watervlo             39.29     5.          
    6.  Shania Wijk van               20000096De Fuut                  41.12     6.          
    7.  Sophie Bleijerveld            20000248ZC de Vuursche           41.70     7.          
    8.  Tara Haze                     20000289GoSwim                   43.16     8.          
 AFGEM  Renske Bijeman                20000080Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 155                    Meisjes, 50m rugslag                           Junioren 2
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 19990037Aquarijn                 35.57     1.          
    2.  Milya van Weverwijk           19990299ZPC Watervlo             36.60     2.          
    3.  Riemke Bosma                  19990220AZ&PC                    37.67     3.          
    4.  Maartje Stoof                 19990369ZPC Watervlo             38.23     4.          
    5.  Iris de Kruijf                19990365Zwemlust den Hommel      39.13     5.          
    6.  Ilona Verschoor               19990347De Albatros              39.45     6.          
    7.  Suzanne Albers                19990372IJZPC                    40.12     7.          
    8.  Michelle Barten               19990372Aquarijn                 40.68     8.          
 AFGEM  Janine Verkerk                19990423VZC E&P                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 156                    Meisjes, 50m rugslag                           Junioren 3
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Stoiber                 19980365De Fuut                  34.18     1.          
    2.  Sophie Brouwer                19980213AZ&PC                    34.80     2.          
    3.  Chiara van Winsum             19980036AZ&PC                    36.64     3.          
    4.  Renske Bassant                19980394AZ&PC                    38.03     4.          
    5.  Beau Monné                    19980188ZPC Watervlo             38.39     5.          
    6.  Vivian de Kok                 19980185De Haaien                38.49     6.          
    7.  Esmee Morel                   19980235AZ&PC                    38.53     7.          
    8.  Demi Molenaar                 19980315De Fuut                  41.30     8.          
 AFGEM  Ellen van Stralen             19980371IJZPC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 157                    Meisjes, 50m rugslag                              Jeugd 1
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Schulpen               19970015Aquarijn                 32.09     1.          
    2.  Shannon Mommersteeg           19970239Aquarijn                 33.95     2.          
    3.  Marije Verhofstadt            19970103ZPC Watervlo             35.28     3.FJ 1      
    4.  Jasmin Lotfolahian            19970314AZ&PC                    35.28     4.FJ 2      
    5.  Manon Broeze                  19970346AZ&PC                    36.54     5.          
    6.  Eva Werkman                   19970345Zwemlust den Hommel      36.87     6.          
    7.  Kimberley Hemmelder           19970487Aquarijn                 37.80     7.          
    8.  Laura Willemsen               19970016Aquarijn                 38.24     8.          
 AFGEM  Marlies Noteboom              19970080De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 158                    Meisjes, 50m rugslag                              Jeugd 2
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Remmits                 19960369One Team Swimming        32.35     1.          
    2.  Jamilla van Veen              19960319One Team Swimming        32.51     2.          
    3.  Elles Becker                  19960062ZC Zeist                 34.29     3.          
    4.  Richelle Koot                 19960641Zwemlust den Hommel      34.69     4.          
    5.  Cynthia Siebrand              19960182De Haaien                35.19     5.          
    6.  Francine Burema               19960435De Amer                  35.39     6.          
    7.  Kayleigh Brouwers             19960347GoSwim                   35.54     7.          
    8.  Linda Kamperman               19960123Aquarijn                 37.64     8.          
 AFGEM  Jessica van de Geer           19960533Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 159                     Dames, 50m rugslag                   Senioren 1 en ouder
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malissa van der Horst         19920081Zwemlust den Hommel      30.68     1.          
    2.  Claire de Winter              19940605Zwemlust den Hommel      31.42     2.          
    3.  Sabine Lina                   19890268Aquarijn                 33.83     3.          
    4.  Aranka Schouten               19950374De Fuut                  33.95     4.          
    5.  Demelsa Kreuger               19950574De Fuut                  34.82     5.          
    6.  Ilse van den Wijngaard        19890473One Team Swimming        34.95     6.          
    7.  Maaike de Boer                19900036De Duinkikkers           36.32     7.          
    8.  Anne Duijst                   19890103De Amer                  36.93     8.          
    9.  Eline Schoenmaker             19900332De Duinkikkers           37.61     9.          
   10.  Jessica Algra                 19940413ZC de Vuursche           37.76    10.          
   11.  Monique Nieuwelink            19900272De Haaien                38.00    11.          
   12.  Sanne Groenen                 19900741AZ&PC                    38.11    12.          
   13.  Amber Lauwers                 19950492ZC Zeist                 38.73    13.          
   14.  Lilianne van der Dussen       19900093ZC de Vuursche           41.72    14.          
   15.  René Kleinveld                19900196One Team Swimming        41.77    15.          
   16.  Desiree Monrooy               19930738De Fuut                  43.61    16.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 160                    Jongens, 200m rugslag                          Junioren 1
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Bond                      19990060Zwemlust den Hommel    2:42.71     1.          
          1:20.40  2:42.71
    2.  Joey Kreuning                 19990266IJZPC                  2:52.04     2.          
        100m is een handtijd
          1:25.44  2:52.04
    3.  Thijmen van Hattum            19990110De Meent               2:56.18     3.          
          1:27.45  2:56.18
    4.  Joost Paardekooper            19990019VZC E&P                3:07.26     4.          
        100m is een handtijd
          1:32.00  3:07.26
    5.  Menno Bas                     19990294ZC Zeist               3:07.59     5.          
        100m is een handtijd
          1:33.27  3:07.59
    6.  Gijs van Eck                  19990082Zwemlust den Hommel    3:10.59     6.          
          1:33.59  3:10.59
    7.  Maarten van Vliet             19990411One Team Swimming      3:19.51     7.          
          1:40.09  3:19.51
    8.  Santino Grittner              19990236One Team Swimming      3:36.53     8.          
        100m is een handtijd
          1:44.29  3:36.53



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 161                    Jongens, 200m rugslag                          Junioren 2
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              19980036VZC E&P                2:35.88     1.          
        100 en 200m is een handtijd
          1:16.31  2:35.88
    2.  Jeffrey Hahn                  19980248ZC Zeist               2:36.35     2.          
          1:16.97  2:36.35
    3.  Jelle Blankestijn             19980373De Duinkikkers         2:47.31     3.          
          1:21.94  2:47.31
    4.  Jos van Herk                  19980303VZC E&P                2:49.55     4.          
          1:23.62  2:49.55
    5.  Geert-Jan Mol                 19980385IJZPC                  2:57.83     5.          
        100 en 200m is een handtijd
          1:25.64  2:57.83
    6.  Stefan Jonkman                19980380IJZPC                  2:59.58     6.          
          1:28.43  2:59.58
    7.  Cyriel Muthert                19980231Woerden                3:07.96     7.          
        100 en 200m is een handtijd
          1:33.18  3:07.96
   DIS  Balder Haze                   19980244GoSwim                 2:52.00    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., 100m is een handtijd + diskwalificatiecode RC en RD
          1:24.63  2:52.00



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 162                    Jongens, 200m rugslag                          Junioren 3
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             19970480VZC E&P                2:23.81     1.          
          1:09.67  2:23.81
    2.  Martijn Kornet                19970023One Team Swimming      2:35.11     2.          
          1:16.12  2:35.11
    3.  Mike van de Bovenkamp         19970335VZC E&P                2:38.78     3.          
        100m is een handtijd
          1:18.11  2:38.78
    4.  Duncan de Vos                 19970317Z.V. Utrecht           2:39.79     4.          
          1:17.32  2:39.79
    5.  Jeffrey Roest                 19970340De Duinkikkers         2:44.17     5.          
          1:21.35  2:44.17
    6.  Rick Paardekooper             19970132VZC E&P                2:47.55     6.          
          1:22.26  2:47.55
    7.  Michael den Oudsten           19970318Aquarijn               2:48.30     7.          
          1:21.52  2:48.30
    8.  Daniel van Noord              19970406Zwemlust den Hommel    2:55.20     8.          
          1:24.13  2:55.20



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 163                    Jongens, 200m rugslag                          Junioren 4
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Efrim van Barneveld           19960525ZC Zeist               2:39.88     1.          
          1:19.59  2:39.88
    2.  Mees Wismans                  19960404Zwemlust den Hommel    2:44.21     2.          
          1:21.92  2:44.21
    3.  Martijn Bartels               19960349AZ&PC                  2:47.29     3.          
          1:25.41  2:47.29
    4.  Maurits van Leeuwen           19960381IJZPC                  3:04.12     4.          
        100m is een handtijd
          1:30.14  3:04.12
    5.  Lorenzo Missione              19960243GoSwim                 3:18.97     5.          
          1:37.88  3:18.97
    6.  Rens Klok                     19960204One Team Swimming      3:29.36     6.          
          1:41.51  3:29.36



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 164                    Jongens, 200m rugslag                             Jeugd 1
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas Dries                     19950517De Amer                2:28.72     1.          
          1:10.75  2:28.72
    2.  Michiel van Vliet             19950387One Team Swimming      2:30.50     2.          
          1:12.89  2:30.50
    3.  Jelle Nap                     19950287VZC E&P                2:32.72     3.          
          1:16.28  2:32.72
    4.  Donny van den Bosch           19950200Aquarijn               2:38.54     4.          
          1:16.29  2:38.54
    5.  Sjoerd Murk                   19950096Aquarijn               2:46.21     5.          
          1:21.38  2:46.21
    6.  Jeroen Essink                 19950380De Fuut                2:51.88     6.          
        100m is een handtijd
          1:27.60  2:51.88



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 165                    Jongens, 200m rugslag                             Jeugd 2
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Puts                    19940114Zwemlust den Hommel    2:22.07     1.          
          1:07.17  2:22.07



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 166                     Heren, 200m rugslag                  Senioren 1 en ouder
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mark Moussa                   19900205De Fuut                2:20.04     1.          
          1:06.21  2:20.04
    2.  Dick Kampman                  19880178De Amer                2:31.30     2.          
          1:12.87  2:31.30
    3.  Robbin Blokpoel               19840016De Duinkikkers         2:33.78     3.          
          1:14.16  2:33.78
    4.  Rens van Eijk                 19910057Zwemlust den Hommel    2:38.54     4.          
          1:18.38  2:38.54
    5.  Hessel Brouwer                19890609De Albatros            2:45.12     5.          
        100m is een handtijd
          1:19.14  2:45.12
    6.  Sven van Zanten               19900340De Duinkikkers         2:46.01     6.          
          1:20.41  2:46.01
    7.  Peter van den Dool            19870497GoSwim                 2:47.55     7.          
          1:19.84  2:47.55
    8.  Ruben de Boer                 19930141De Duinkikkers         2:53.33     8.          
          1:26.10  2:53.33
    9.  Martin van Vaardegem          19820176GoSwim                 3:02.47     9.          
          1:28.22  3:02.47
   DIS  Fabian Beimin                 19910008AZ&PC                  2:14.78    DIS          
        RA - Na start en/of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen.
          1:03.91  2:14.78



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 167                  Meisjes, 200m vlinderslag                        Junioren 2
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 19990037Aquarijn               2:51.27     1.          
          1:17.38  2:51.27
    2.  Michelle Barten               19990372Aquarijn               3:29.92     2.          
          1:40.62  3:29.92
    3.  Ilona Verschoor               19990347De Albatros            3:55.32     3.          
          1:45.15  3:55.32
   DIS  Suzanne Albers                19990372IJZPC                             DIS          
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren)., 100m is een handtijd
 AFGEM  Linda van den Hoogen          19990259ZPC Watervlo                    AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 168                  Meisjes, 200m vlinderslag                        Junioren 3
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marieke van der Meulen        19980307ZPC Watervlo           3:31.57     1.          
        100m is een handtijd
          1:31.77  3:31.57
    2.  Sybel van Helm                19980327De Fuut                3:53.63     2.          
          1:48.80  3:53.63
    3.  Roos Geerars                  19980238One Team Swimming      3:54.27     3.          
          1:50.63  3:54.27



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 169                  Meisjes, 200m vlinderslag                           Jeugd 1
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shannon Mommersteeg           19970239Aquarijn               2:42.98     1.          
          1:14.86  2:42.98
   DIS  Eva Werkman                   19970345Zwemlust den Hommel    2:58.39    DIS          
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:21.35  2:58.39



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 170                  Meisjes, 200m vlinderslag                           Jeugd 2
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Linda Kamperman               19960123Aquarijn               2:31.76     1.          
          1:11.08  2:31.76
    2.  Elles Becker                  19960062ZC Zeist               2:36.05     2.          
          1:12.35  2:36.05



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 171                   Dames, 200m vlinderslag                Senioren 1 en ouder
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maaike de Boer                19900036De Duinkikkers         3:09.88     1.          
          1:30.75  3:09.88
    2.  Lilianne van der Dussen       19900093ZC de Vuursche         3:39.54     2.          
          1:37.81  3:39.54
 AFGEM  Shireen Post                  19950328AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 172                  Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 1
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Bond                      19990060Zwemlust den Hommel    1:17.06     1.          
    2.  Joey Kreuning                 19990266IJZPC                  1:24.27     2.          
    3.  Youva Afajjay                 19990322Z.V. Utrecht           1:40.44     3.          
    4.  Tijmen Kuijpers               19990272IJZPC                  1:42.09     4.          
    5.  Joost Paardekooper            19990019VZC E&P                1:45.72     5.          
    6.  Menno Bas                     19990294ZC Zeist               1:56.87     6.          
   DIS  Maarten van Vliet             19990411One Team Swimming      1:45.57    DIS          
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 173                  Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 2
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              19980036VZC E&P                1:09.50     1.          
    2.  Jeffrey Hahn                  19980248ZC Zeist               1:10.80     2.          
    3.  Friso Stolk                   19980141De Fuut                1:12.31     3.          
    4.  Jos van Herk                  19980303VZC E&P                1:18.75     4.          
    5.  Stefan Jonkman                19980380IJZPC                  1:25.60     5.          
    6.  Wouter Netto                  19980313Zwemlust den Hommel    1:25.66     6.          
    7.  Geert-Jan Mol                 19980385IJZPC                  1:35.00     7.          
   DIS  Erik Ambergen                 19980123De Duinkikkers                    DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Sezer Yas                     19980090Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 174                  Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 3
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             19970480VZC E&P                1:03.23     1.          
    2.  Stijn Avezaat                 19970072One Team Swimming      1:09.88     2.          
    3.  Duncan de Vos                 19970317Z.V. Utrecht           1:11.80     3.          
        Martijn Kornet                19970023One Team Swimming      1:11.80                 
    5.  Lennart Kruizinga             19970263AZ&PC                  1:14.51     5.          
    6.  Bas Giezeman                  19970228ZC Zeist               1:15.83     6.          
    7.  Tim de Zoete                  19970187De Duinkikkers         1:18.57     7.          
    8.  Mike van de Bovenkamp         19970335VZC E&P                1:19.82     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 175                  Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 4
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rick Smit                     19960152De Fuut                1:07.26     1.          
    2.  Damiën de Groot               19960336De Fuut                1:13.48     2.          
    3.  Valentijn Stolk               19960156De Fuut                1:15.99     3.          
    4.  Mees Wismans                  19960404Zwemlust den Hommel    1:22.68     4.          
    5.  Merijn Huiberts               19960023GoSwim                 1:27.74     5.          
    6.  Lorenzo Missione              19960243GoSwim                 1:32.11     6.          
    7.  Rens Klok                     19960204One Team Swimming      1:40.17     7.          
   DIS  Maurits van Leeuwen           19960381IJZPC                  1:38.89    DIS          
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
 AFGEM  Cody van Mouwerik             19960523One Team Swimming               AFGEM          
 AFGEM  Twan Boot                     19960120AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 176                  Jongens, 100m vlinderslag                           Jeugd 1
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mateusz Kobus                 19950596One Team Swimming      1:00.35     1.          
    2.  Daan Roordink                 19950397De Fuut                1:01.85     2.          
    3.  Donny van den Bosch           19950200Aquarijn               1:05.49     3.          
    4.  Jelle Nap                     19950287VZC E&P                1:12.53     4.          
    5.  Sjoerd Murk                   19950096Aquarijn               1:14.66     5.          
    6.  Michiel van Vliet             19950387One Team Swimming      1:18.62     6.          
   DIS  Indi Joore                    19950376Zwemlust den Hommel               DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 NG.ZA  Bas Dries                     19950517De Amer                         NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 177                  Jongens, 100m vlinderslag                           Jeugd 2
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Puts                    19940114Zwemlust den Hommel    1:00.40     1.          
    2.  Dion van der Laan             19940396Woerden                1:09.32     2.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 178                   Heren, 100m vlinderslag                Senioren 1 en ouder
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fabian Beimin                 19910008AZ&PC                    57.88     1.          
    2.  Remko Hooft                   19870140De Duinkikkers         1:08.42     2.          
    3.  Rens van Eijk                 19910057Zwemlust den Hommel    1:09.10     3.          
    4.  Gerrit Klaas van der Vaart    19800155De Haaien              1:12.19     4.          
    5.  Vincent Versteeg              19770100Zwemlust den Hommel    1:12.49     5.          
    6.  Hessel Brouwer                19890609De Albatros            1:13.77     6.          
    7.  Sven van Zanten               19900340De Duinkikkers         1:20.87     7.          
 NG.ZA  Dick Kampman                  19880178De Amer                         NG.ZA          
 AFGEM  Kjeld Jacobs                  19930679De Amer                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 179                  Meisjes, 100m vrije slag                         Junioren 1
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 20000235GoSwim                 1:06.65     1.          
    2.  Claudia Schouten              20000081GoSwim                 1:09.94     2.          
    3.  Babet Kruger                  20000339VZC E&P                1:12.86     3.          
    4.  Quinty Jansen                 20000081GoSwim                 1:14.15     4.          
    5.  Michelle Miltenburg           20000022ZPC Watervlo           1:14.64     5.          
    6.  Tara Haze                     20000289GoSwim                 1:18.75     6.          
    7.  Shania Wijk van               20000096De Fuut                1:19.20     7.          
    8.  Sophie Bleijerveld            20000248ZC de Vuursche         1:22.03     8.          
 AFGEM  Renske Bijeman                20000080Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 180                  Meisjes, 100m vrije slag                         Junioren 2
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 19990037Aquarijn               1:05.24     1.          
    2.  Riemke Bosma                  19990220AZ&PC                  1:06.21     2.          
    3.  Merve Ozdemir                 19990338GoSwim                 1:11.84     3.          
    4.  Milya van Weverwijk           19990299ZPC Watervlo           1:12.03     4.          
    5.  Amber van de Kraats           19990023VZC E&P                1:12.57     5.          
    6.  Iris de Kruijf                19990365Zwemlust den Hommel    1:14.27     6.          
    7.  Michelle Barten               19990372Aquarijn               1:23.63     7.          
   DIS  Sterre Sterenborg             19990534VZC E&P                           DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 181                  Meisjes, 100m vrije slag                         Junioren 3
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Remmits                 19980188One Team Swimming      1:02.81     1.          
    2.  Lotte Stoiber                 19980365De Fuut                1:02.99     2.          
    3.  Sophie Brouwer                19980213AZ&PC                  1:05.96     3.          
    4.  Chiara van Winsum             19980036AZ&PC                  1:07.93     4.          
    5.  Eline Hendriks                19980279AZ&PC                  1:10.61     5.          
    6.  Esmee Morel                   19980235AZ&PC                  1:11.16     6.          
    7.  Marieke van der Meulen        19980307ZPC Watervlo           1:13.37     7.          
    8.  Renske Bassant                19980394AZ&PC                  1:14.50     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 182                  Meisjes, 100m vrije slag                            Jeugd 1
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Schulpen               19970015Aquarijn               1:02.09     1.          
    2.  Laura Willemsen               19970016Aquarijn               1:06.55     2.          
    3.  Manon Broeze                  19970346AZ&PC                  1:06.61     3.          
    4.  Eva Werkman                   19970345Zwemlust den Hommel    1:06.90     4.          
    5.  Shannon Mommersteeg           19970239Aquarijn               1:09.63     5.          
    6.  Jasmin Lotfolahian            19970314AZ&PC                  1:09.87     6.          
    7.  Marije Verhofstadt            19970103ZPC Watervlo           1:10.06     7.          
    8.  Sanne Bolander                19970415De Fuut                1:12.17     8.          
 AFGEM  Marlies Noteboom              19970080De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 183                  Meisjes, 100m vrije slag                            Jeugd 2
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Remmits                 19960369One Team Swimming      1:01.30     1.          
    2.  Sedona de Keijzer             19960316AZ&PC                  1:02.16     2.          
    3.  Jamilla van Veen              19960319One Team Swimming      1:02.42     3.          
    4.  Richelle Koot                 19960641Zwemlust den Hommel    1:04.08     4.          
    5.  Lisanne vd Lelij              19960066One Team Swimming      1:04.56     5.          
    6.  Esmee In der Maur             19960191One Team Swimming      1:07.14     6.          
    7.  Linda Kamperman               19960123Aquarijn               1:08.34     7.          
   DIS  Kayleigh Brouwers             19960347GoSwim                            DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 184                   Dames, 100m vrije slag                 Senioren 1 en ouder
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lynn Dybiona                  19950178AZ&PC                  1:00.57     1.          
        100m is een handtijd
    2.  Milou Schraverus              19950387AZ&PC                  1:00.62     2.FJ 1      
        100m is een handtijd
    3.  Malissa van der Horst         19920081Zwemlust den Hommel    1:00.62     3.FJ 2      
        100m is een handtijd
    4.  Demelsa Kreuger               19950574De Fuut                1:02.14     4.          
        100m is een handtijd
    5.  Aranka Schouten               19950374De Fuut                1:02.57     5.          
        100m is een handtijd
    6.  Anne Duijst                   19890103De Amer                1:03.81     6.          
    7.  Sabine Lina                   19890268Aquarijn               1:04.43     7.          
    8.  Claire de Winter              19940605Zwemlust den Hommel    1:04.45     8.          
        100m is een handtijd
    9.  Ilse van den Wijngaard        19890473One Team Swimming      1:05.10     9.          
        100m is een handtijd
   10.  Sanne Groenen                 19900741AZ&PC                  1:09.96    10.          
   11.  Monique Nieuwelink            19900272De Haaien              1:11.39    11.          
   12.  Renske Eilers                 19880607De Amer                1:12.03    12.          
   13.  Jessica Algra                 19940413ZC de Vuursche         1:12.81    13.          
   14.  René Kleinveld                19900196One Team Swimming      1:12.92    14.          
   15.  Eline Ambergen                19950221De Duinkikkers         1:14.50    15.          
   16.  Eline Schoenmaker             19900332De Duinkikkers         1:15.86    16.          
        100m is een handtijd
 AFGEM  Shireen Post                  19950328AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 185                  Jongens, 200m vrije slag                         Junioren 1
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Bond                      19990060Zwemlust den Hommel    2:23.61     1.          
          1:09.96  2:23.61
    2.  Joey Kreuning                 19990266IJZPC                  2:25.61     2.          
          1:09.99  2:25.61
    3.  Thijmen van Hattum            19990110De Meent               2:42.17     3.          
          1:15.90  2:42.17
    4.  Joost Paardekooper            19990019VZC E&P                2:56.68     4.          
          1:25.89  2:56.68
    5.  Gijs van Eck                  19990082Zwemlust den Hommel    2:57.50     5.          
          1:24.75  2:57.50
    6.  Leon Grasmeijer               19990415De Amer                2:57.64     6.          
        100 en 200m is een handtijd
          1:24.70  2:57.64
    7.  Maarten van Vliet             19990411One Team Swimming      3:07.41     7.          
          1:32.91  3:07.41
    8.  Menno Bas                     19990294ZC Zeist               3:09.32     8.          
        100m is een handtijd
          1:30.88  3:09.32
 AFGEM  Luc Cantor                    19990060Zwemlust den Hommel             AFGEM          
 AFGEM  Stef van der Meer             19990222One Team Swimming               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 186                  Jongens, 200m vrije slag                         Junioren 2
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              19980036VZC E&P                2:14.29     1.          
          1:05.78  2:14.29
    2.  Jeffrey Hahn                  19980248ZC Zeist               2:24.92     2.          
        100m is een handtijd
          1:08.04  2:24.92
    3.  Friso Stolk                   19980141De Fuut                2:26.28     3.          
          1:12.16  2:26.28
    4.  Jelle Blankestijn             19980373De Duinkikkers         2:27.49     4.          
          1:10.67  2:27.49
    5.  Jos van Herk                  19980303VZC E&P                2:32.23     5.          
          1:13.45  2:32.23
    6.  Balder Haze                   19980244GoSwim                 2:36.59     6.          
          1:17.62  2:36.59
    7.  Stefan Jonkman                19980380IJZPC                  2:41.50     7.          
          1:15.42  2:41.50
    8.  Geert-Jan Mol                 19980385IJZPC                  2:41.93     8.          
        100m is een handtijd
          1:14.70  2:41.93
 AFGEM  Djamal van der Hoeven         19980012AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 187                  Jongens, 200m vrije slag                         Junioren 3
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             19970480VZC E&P                2:06.24     1.          
          1:02.10  2:06.24
    2.  Stijn Avezaat                 19970072One Team Swimming      2:08.66     2.          
          1:02.34  2:08.66
    3.  Martijn Kornet                19970023One Team Swimming      2:12.53     3.          
          1:03.69  2:12.53
    4.  Jeffrey Roest                 19970340De Duinkikkers         2:19.05     4.          
          1:07.80  2:19.05
    5.  Mike van de Bovenkamp         19970335VZC E&P                2:20.03     5.          
          1:06.36  2:20.03
    6.  Duncan de Vos                 19970317Z.V. Utrecht           2:20.17     6.          
          1:07.14  2:20.17
    7.  Michael den Oudsten           19970318Aquarijn               2:21.86     7.          
          1:06.55  2:21.86
    8.  Daniel van Noord              19970406Zwemlust den Hommel    2:29.30     8.          
          1:10.76  2:29.30



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 188                  Jongens, 200m vrije slag                         Junioren 4
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart Klok                     19960035One Team Swimming      2:04.48     1.          
          1:00.65  2:04.48
    2.  Valentijn Stolk               19960156De Fuut                2:13.73     2.          
          1:05.08  2:13.73
    3.  Damiën de Groot               19960336De Fuut                2:13.96     3.          
          1:05.46  2:13.96
    4.  Rick Smit                     19960152De Fuut                2:20.63     4.          
          1:07.43  2:20.63
    5.  Martijn Bartels               19960349AZ&PC                  2:23.72     5.          
          1:08.79  2:23.72
    6.  Mees Wismans                  19960404Zwemlust den Hommel    2:30.87     6.          
        100m is een handtijd
          1:13.27  2:30.87
    7.  Merijn Huiberts               19960023GoSwim                 2:34.75     7.          
          1:12.22  2:34.75
    8.  Maurits van Leeuwen           19960381IJZPC                  2:46.21     8.          
          1:19.87  2:46.21
 AFGEM  Cody van Mouwerik             19960523One Team Swimming               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 189                  Jongens, 200m vrije slag                            Jeugd 1
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mateusz Kobus                 19950596One Team Swimming      2:01.91     1.          
          1:00.63  2:01.91
    2.  Daan Roordink                 19950397De Fuut                2:09.15     2.          
          1:02.37  2:09.15
    3.  Donny van den Bosch           19950200Aquarijn               2:14.73     3.          
          1:05.18  2:14.73
    4.  Jelle Nap                     19950287VZC E&P                2:15.83     4.          
          1:05.39  2:15.83
    5.  Indi Joore                    19950376Zwemlust den Hommel    2:16.00     5.          
          1:05.69  2:16.00
    6.  Michiel van Vliet             19950387One Team Swimming      2:17.28     6.          
          1:06.24  2:17.28
    7.  Bas Dries                     19950517De Amer                2:18.15     7.          
          1:05.84  2:18.15
    8.  Sjoerd Murk                   19950096Aquarijn               2:30.55     8.          
          1:11.89  2:30.55
 AFGEM  Yassine Maniani               19950175Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 190                  Jongens, 200m vrije slag                            Jeugd 2
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Puts                    19940114Zwemlust den Hommel    2:05.09     1.          
            58.76  2:05.09



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 191                   Heren, 200m vrije slag                 Senioren 1 en ouder
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fabian Beimin                 19910008AZ&PC                  2:01.22     1.          
            58.38  2:01.22
    2.  Mark Moussa                   19900205De Fuut                2:05.11     2.          
            58.86  2:05.11
    3.  Rens van Eijk                 19910057Zwemlust den Hommel    2:13.75     3.          
          1:03.10  2:13.75
    4.  Arn van Londen                19910449De Fuut                2:20.75     4.          
          1:05.45  2:20.75
    5.  Gerrit Klaas van der Vaart    19800155De Haaien              2:21.25     5.          
          1:05.29  2:21.25
    6.  Peter van den Dool            19870497GoSwim                 2:22.07     6.          
          1:07.74  2:22.07
    7.  Hessel Brouwer                19890609De Albatros            2:22.32     7.          
        100m is een handtijd
          1:07.33  2:22.32
    8.  Dick Kampman                  19880178De Amer                2:23.04     8.          
          1:06.89  2:23.04
    9.  Martin van Vaardegem          19820176GoSwim                 2:37.91     9.          
          1:14.04  2:37.91



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 192                Meisjes, 4 x 200m vrije slag            Junioren 3 en jonger 
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  9:52.71     1.          
        Riemke Bosma, 99                          Chiara van Winsum, 98
        Esmee Morel, 98                           Sophie Brouwer, 98
          1:10.31  2:27.15  9:52.71

    2.  GoSwim 1                              GoSwim                10:21.71     2.          
        Claudia Schouten, 00                      Merve Ozdemir, 99
        Quinty Jansen, 00                         Myrthe Beijen, 00
          1:14.91  2:34.59 10:21.71

    3.  De Fuut 1                             De Fuut               10:55.07     3.          
        Shania Wijk van, 00                       Demi Molenaar, 98
        Sybel van Helm, 98                        Lotte Stoiber, 98
          1:21.06  2:51.23 10:55.07

    4.  AZ&PC 2                               AZ&PC                 11:07.57     4.          
        Renske Bassant, 98                        Cheyenne van de Port, 98
        Renske Tinnevelt, 00                      Eline Hendriks, 98
          1:21.90  2:50.91 11:07.57

    5.  Aquarijn 1                            Aquarijn              11:08.59     5.          
        Michelle Barten, 99                       Laura Cronau, 99
        Brenda Baars, 98                          Melissa Baars, 99
          1:24.90  2:55.75 11:08.59

 AFGEM  VZC E&P 1                             VZC E&P                         AFGEM          
        Kim de Vries, 99                          Janine Verkerk, 99
        Babet Kruger, 00                          Sterre Sterenborg, 99




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 193                 Dames, 4 x 200m vrije slag                  Jeugd 1 en ouder
20-5-2012                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  9:08.29     1.          
        Milou Schraverus, 95                      Sedona de Keijzer, 96
        Jasmin Lotfolahian, 97                    Lynn Dybiona, 95
          1:04.90  2:10.57  9:08.29

    2.  One Team Swimming 1                   One Team Swimming      9:10.15     2.          
        Jamilla van Veen, 96                      Lisanne vd Lelij, 96
        Ilse van den Wijngaard, 89                Femke Remmits, 96
          1:05.45  2:16.27  9:10.15

    3.  Zwemlust den Hommel 1                 Zwemlust den Hommel    9:13.38     3.          
        Richelle Koot, 96                         Claire de Winter, 94
        Eva Werkman, 97                           Malissa van der Horst, 92
          1:06.71  2:19.21  9:13.38

    4.  Aquarijn 1                            Aquarijn               9:46.89     4.          
        Laura Willemsen, 97                       Shannon Mommersteeg, 97
        Linda Kamperman, 96                       Denise Schulpen, 97
          1:10.67  2:28.21  9:46.89

    5.  De Amer 1                             De Amer               10:35.50     5.          
        Renske Eilers, 88                         Francine Burema, 96
        Anne Duijst, 89                           Simone Groenewegen, 95
          1:18.82  2:44.29 10:35.50

    6.  De Duinkikkers 1                      De Duinkikkers        10:39.48     6.          
        Rowie Hooft, 93                           Eline Schoenmaker, 90
        Maaike de Boer, 90                        Lianne van Veen, 97
          1:19.98  2:46.64 10:39.48




SPLASH Meet Manager 11Registered to Kring Utrecht