Districtcompetitie deel 3
Goes (NED),    18.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Heren, 4 x 50m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 4. Alle, 25m vlinderslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 12. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 16. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 21. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 23. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 31. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 34. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 37. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 39. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
18.1.09 - 9:30                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. SZ&PC De Bruinvis 1           SZ&PC De Bruinvis      4:28.67            4:34.39           
        Roel Dellaert, 84                          Robbert Dellaert, 83
        Alex Eversdijk, 90                         Sven Ivens, 93
          1:06.50  2:20.14  4:34.39

  2. Zeelandia 1                   Zeelandia              4:58.74            5:05.42           
        Christian van Bommel, 91                   Rik de Klerk, 92
        René van Oudenaarde, 83                    Jorn de Klerk, 94
            34.87  1:11.99  2:35.62  3:55.60  5:05.42

  3. De Honte 1                    De Honte               5:06.58            5:09.30           
        Jorg Verhallen, 91                         Tom Erpelinck, 91
        Jan Kindt, 95                              Wouter van Kerckhoven, 95
            36.27  1:14.84  2:49.18  3:56.03  5:09.30




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Heren, 4 x 50m wisselslag                Heren Senioren Open
18.1.09 - 9:35                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Otters Axel 1              De Otters Axel         2:09.66            2:16.38           
        Arjan van Boven, 90                        Tobias Haak, 88
        Sebastiaan Haak, 90                        Erwin van Boven, 85
            37.86  1:15.97  1:50.34  2:16.38

  2. De Ganze 1                    De Ganze               2:26.74            2:30.95           
        Kevin Dane, 88                             Robert Steendijk, 89
        Erik Vermeu, 89                            Thomas Murre, 83
            41.85  1:20.92  1:59.27  2:30.95

  3. De Ganze 2                    De Ganze               2:36.17            2:32.86           
        Lukas de Hamer, 94                         Daniel Mehlbaum, 95
        Kevin Timmer, 91                           Bas Wullems, 94
            39.46  1:20.08  2:00.26  2:32.86




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Dames, 4 x 100m vrije slag          Dames Senioren 2 en later
18.1.09 - 9:40                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Honte 1                    De Honte               4:41.40            4:57.36           
        Iris Erpelinck, 93                         Joline Verhallen, 94
        Laura Reijm, 95                            Merel van Drongelen, 95
          1:04.27  2:25.72  3:39.43  4:57.36

  2. Zeelandia 1                   Zeelandia              5:21.91            5:28.76           
        Sylvia Mollet, 92                          Judith Schuijs, 94
        Daira Jansen, 93                           Arjanne Bode, 94
            35.67  1:16.25  2:43.20  4:04.05  5:28.76

  3. De Honte 2                    De Honte               5:50.00            5:49.75           
        Simone van Kerckhoven, 97                  Moja Heyne, 94
        Amy Verhallen, 97                          Enia Heyne, 92
            40.66  1:28.08  3:02.11  4:24.61  5:49.75




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 25m vlinderslag         Jongens Minioren 4 en later
18.1.09 - 9:45                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Christian Mehlbaum            De Ganze                 30.72 0000317      25.12           
  2. Yannick Hoffmann              De Ganze                    NT 0001041      25.20           
 DIS Vincent Oosterhoff            Onderdak                 25.52 9901749      25.97           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Martijn Johann                Zeelandia                   NT 9901387      35.86           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Dennis Rombaut                De Honte                 42.83 0000585      38.42           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 25m vlinderslag         Meisjes Minioren 4 en later
18.1.09 - 9:45                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evelien van Kerckhoven        De Honte                 25.15 0000672      23.79           
  2. Carolien Verbiest             Onderdak                 24.24 9900542      23.88           
  3. Anne de Meurichy              De Honte                 26.16 9900474      24.75           
  4. Vanity de Roos                De Honte                 24.09 0000008      25.23           
  5. Rany van Acker                De Honte                 29.21 9902042      26.02           
  6. Natasja van Geersaem          SZ&PC De Bruinvis        33.21 9900544      28.28           
  7. Charlotte Strack              De Honte                 34.54 0000908      29.25           
 DIS Aura van der Vleuten          De Otters Axel              NT 9903118      31.05           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Deveney Dunnes                Zeelandia                30.62 9902950      32.00           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Chiara Kuijt                  De Ganze                 32.49 0100562      33.44           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Sanne Potappel                Zeelandia                   NT 9903108      44.16           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
18.1.09 - 9:50                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone van Kerckhoven         De Honte                 46.01 9703260      47.87           
  2. Sabine Verweel                Onderdak                 49.57 9801298      48.41           
  3. Vera Poot                     De Ganze                 49.02 9701550      48.69           
  4. Isrid Wigman                  De Ganze                 51.30 9901470      50.67           
  5. Demi van den Broek            De Ganze                    NT 9803236      50.77           
  6. Chantal Vermeulen             Zeelandia                53.33 9701640      50.92           
  7. Stephanie de Roos             De Honte                 52.17 9800476      51.47           
  8. Amy Verhallen                 De Honte                 50.26 9700838      52.82           
  9. Carolien Verbiest             Onderdak                 53.50 9900542      52.84           
 10. Sanne Hemelaar                De Honte                 51.94 9703200      53.32           
 11. Isabel Strack                 De Honte                 54.51 9803292      54.00           
 12. Britt Stolk                   De Ganze                 58.07 9702632      54.54           
 13. Danielle Rijn                 De Ganze               1:01.05 9902750      54.80           
 14. Jaimy de Vrieze               De Ganze                 54.76 9801342      55.48           
 15. Jelitta van Esseveld          De Ganze                    NT 9803234      55.73           
 16. Kayleigh Kloet                Zeelandia                55.69 9802860      56.07           
 17. Lisa de Keyzer                De Honte                 54.69 9800474      56.32           
 18. Selena Kuijt                  De Ganze                    NT 9901972      57.78           
 19. Britt den Engelsman           De Ganze               1:00.35 9802722      58.41           
 20. Natasja van Geersaem          SZ&PC De Bruinvis      1:02.89 9900544    1:01.36           
 21. Zevanja Mastwijk              De Ganze               1:03.09 9901568    1:02.06           
 22. Rachel Welleman               De Ganze                    NT 9922752    1:03.59           
 23. Daphne Erpelinck              De Honte               1:03.94 9703576    1:03.65           
 24. Jade v.d. Moere               De Ganze               1:11.82 9802724    1:04.95           
 DIS Laura Tieleman                De Honte               1:00.20 9802194                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
18.1.09 - 10:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels van Geersaem            SZ&PC De Bruinvis        49.44 9700847      48.65           
  2. Sander de Hamer               De Ganze                 49.66 9701541      50.19           
  3. Jelle Keijser                 De Ganze                 51.05 9803067      52.61           
  4. Noud van Spall                Zeelandia                51.84 9702571      53.10           
  5. Lars Platjouw                 De Otters Axel           53.96 9700467      55.04           
  6. Jordan Vasseur                De Ganze               1:01.06 9802047      55.07           
  7. Bob Boer                      De Otters Axel           55.39 9701733      57.04           
  8. Timo Zeilstra                 De Ganze               1:00.81 9801019      57.10           
  9. Michael van Acker             De Honte                 56.10 9702399      57.43           
 10. Mark Potappel                 Zeelandia                58.76 9703059    1:01.14           
 11. Thomas van der Bent           De Otters Axel              NT 9803351    1:01.70           
 12. Vincent Oosterhoff            Onderdak               1:02.71 9901749    1:02.51           
 13. Justin v.d. Werf              De Otters Axel              NT 9803349    1:03.00           
 14. Luc Tieleman                  De Honte               1:06.16 9701831    1:07.11           
 15. Jesper Verschiere             De Ganze               1:09.32 9803069    1:07.32           
AFGE Maikel Meeuwse                De Ganze               1:03.98 9702969                      
AFGE Kylian de Munter              SZ&PC De Bruinvis      1:01.84 9703679                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 50m vlinderslag         Meisjes Junioren 3 en later
18.1.09 - 10:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel van Drongelen           De Honte                 33.11 9502670      33.90           
  2. Eva Oyevaar                   De Ganze                 35.40 9602292      34.65           
  3. Laura Reijm                   De Honte                 39.66 9500732      39.54           
  4. Claudia Berndsen              Zeelandia                42.86 9600752      41.39           
  5. Danielle Rabout               De Ganze                 43.82 9504272      44.15           
  6. Annemarie Verbiest            Onderdak                 47.16 9501688      45.02           
  7. Lise Vossen                   Onderdak                 51.51 9700658      45.15           
  8. Myrthe Wigman                 De Ganze                 45.45 9504832      45.82           
  9. Santa Poppe                   SZ&PC De Bruinvis        45.08 9503518      46.82           
 10. Stefanie Korsuize             De Ganze                 51.76 9505146      47.74           
 11. Britt van Vossen              De Ganze                 49.51 9604064      49.42           
 12. Sanne Stroosnijder            Zeelandia                52.14 9701638      51.63           
 13. Christianne Verbraeken        De Honte                 51.47 9505108      55.08           

  BM Margreta Jansen               Zeelandia                38.50 6500134      39.71           
  BM Corina Baaij                  Zeelandia                38.92 7800022      41.72           
  BM Els Dommanschet               Zeelandia                46.12 8100358      47.93           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Junioren 2 en later
18.1.09 - 10:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Diego De Meyer                SZ&PC De Bruinvis        34.67 9500467      31.12           
  2. Daniel Mehlbaum               De Ganze                 40.63 9502149      39.12           
  3. Jan Kindt                     De Honte                 41.71 9503639      40.98           
  4. Wouter van Kerckhoven         De Honte                 41.83 9503641      41.60           
  5. Jeroen v.d. Genugten          De Ganze                 46.51 9603791      42.86           
  6. Thijs van Spall               Zeelandia                48.07 9503867      46.78           
  7. Niels van Geersaem            SZ&PC De Bruinvis        55.40 9700847      51.99           
 DIS Lars Platjouw                 De Otters Axel         1:04.99 9700467    1:04.28           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Jordy Johann                  Zeelandia                54.22 9602131                      

  BM René van Oudenaarde           Zeelandia                31.91 8301619      32.67           




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 50m rugslag              Meisjes Jeugd 2 en later
18.1.09 - 10:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris Erpelinck                De Honte                 33.97 9300236      35.00           
  2. Joline Verhallen              De Honte                 36.20 9401404      35.65           
  3. Jill Vernimmen                De Otters Axel           36.87 9301050      36.76           
  4. Esther Poot                   De Ganze                 38.66 9400998      37.10           
  5. Judith Schuijs                Zeelandia                39.48 9402894      37.80           
  6. Manon Eversdijk               SZ&PC De Bruinvis        41.96 9402588      39.21           
  7. Moja Heyne                    De Honte                 41.50 9402052      41.64           
  8. Elise Platjouw                De Otters Axel           41.75 9401282      41.69           
  9. Arjanne Bode                  Zeelandia                41.57 9401530      41.94           
 10. Romy Swildens                 Onderdak                    NT 9407064      42.22           
 11. Daira Jansen                  Zeelandia                43.86 9302380      42.36           
 12. Danielle Rabout               De Ganze                 42.34 9504272      42.70           
 13. Myrthe Wigman                 De Ganze                 43.16 9504832      42.92           
 14. Britt van Vossen              De Ganze                 47.01 9604064      47.12           
AFGE Daphne de Koster              De Ganze                 41.70 9305114                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Junioren 4 en later
18.1.09 - 10:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Ivens                    SZ&PC De Bruinvis        35.96 9306165      32.90           
  2. Matthijs Berndsen             Zeelandia                37.92 9400585      36.68           
  3. Jorn de Klerk                 Zeelandia                37.02 9400489      37.20           
  4. Gino van Geersaem             SZ&PC De Bruinvis        40.17 9404357      38.63           
  5. Lukas de Hamer                De Ganze                 40.80 9404651      40.11           
  6. Bas Wullems                   De Ganze                 40.57 9401247      40.57           
  7. Marijn Vermeulen              Zeelandia                47.21 9404729      41.19           
  8. Kevin den Braber              De Ganze                 41.77 9306369      41.86           
  9. Roy Zeilstra                  De Ganze                 46.76 9306367      42.80           
 10. Bob Boer                      De Otters Axel           50.39 9701733      46.76           
 11. Michael van Acker             De Honte                 47.61 9702399      50.42           
AFGE Bob Wabeke                    De Ganze                 40.88 9403501                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
18.1.09 - 10:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzanne Eversdijk             SZ&PC De Bruinvis        32.96 9203636      32.51           
  2. Merel van Drongelen           De Honte                 31.59 9502670      32.69           
  3. Sylvia Mollet                 Zeelandia                34.86 9206374      33.83           
  4. Enia Heyne                    De Honte                 36.11 9203644      34.41           
  5. Manon Eversdijk               SZ&PC De Bruinvis        35.18 9402588      34.85           
  6. Sanne Hemelaar                De Honte                 47.67 9703200      47.11           
  7. Daphne Erpelinck              De Honte               1:09.40 9703576    1:11.40           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
18.1.09 - 10:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Ivens                    SZ&PC De Bruinvis        28.65 9306165      27.95           
  2. Angelo De Meyer               SZ&PC De Bruinvis        30.06 9203501      27.99           
  3. Christian van Bommel          Zeelandia                28.63 9100095      28.72           
  4. Jorg Verhallen                De Honte                 28.89 9104689      29.14           
  5. Rik de Klerk                  Zeelandia                30.16 9202549      30.13           
  6. Bonno Jansen                  Zeelandia                30.84 9101075      31.43           
  7. Gino van Geersaem             SZ&PC De Bruinvis        33.82 9404357      34.71           
  8. Luc Tieleman                  De Honte                 54.03 9701831      56.18           




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
18.1.09 - 10:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carmen de Ridder              SZ&PC De Bruinvis      1:24.85 8803634    1:24.29           
            39.73  1:24.29
  2. Evi Erpelinck                 De Honte               1:23.43 8901146    1:25.25           
            40.31  1:25.25
  3. Emke Erpelinck                De Honte               1:19.53 9001026    1:26.79           
          1:26.79
  4. Linda v.d. Ree                De Ganze               1:30.01 6300452    1:29.45           
            41.60  1:29.45
  5. Marieke Dalebout              Onderdak               1:32.23 9000740    1:30.63           
          1:30.63
  6. Daphne Wiskerke               SZ&PC De Bruinvis      1:28.45 8704704    1:30.64           
            42.36  1:30.64
  7. Judith Schuijs                Zeelandia              1:34.18 9402894    1:33.67           
            44.60  1:33.67
  8. Esther Poot                   De Ganze               1:34.38 9400998    1:34.29           
            44.82  1:34.29
  9. Jessica Geldof                SZ&PC De Bruinvis      1:34.07 8300636    1:34.39           
            44.30  1:34.39
 10. Suzanne Eversdijk             SZ&PC De Bruinvis      1:33.17 9203636    1:35.45           
            45.72  1:35.45
 11. Jill Vernimmen                De Otters Axel         1:33.86 9301050    1:35.98           
            46.16  1:35.98
 12. Margreta Jansen               Zeelandia              1:38.07 6500134    1:39.75           
            48.15  1:39.75
 13. Judith Zijleman               De Ganze               1:34.56 7400652    1:42.84           
          1:42.84  1:42.84
 14. Sylvia Mollet                 Zeelandia              1:40.72 9206374    1:43.26           
            48.64  1:43.26
 15. Glenn Letterie                Onderdak                    NT 8706006    1:44.36           
          1:44.36
 16. Elise Platjouw                De Otters Axel         1:42.82 9401282    1:46.77           
            50.80  1:46.77
 17. Moja Heyne                    De Honte               1:49.12 9402052    1:49.55           
          1:49.55
 18. Ellen Stolk                   De Ganze               1:49.64 9008116    1:50.58           
          1:50.58
 19. Annemarie Verbiest            Onderdak               1:51.51 9501688    1:59.92           
          1:59.92
 20. Els Dommanschet               Zeelandia                   NT 8100358    2:02.45           
          2:02.45
AFGE Dewi Koekkoek                 De Otters Axel         1:38.73 9203638                      
AFGE Daphne de Koster              De Ganze               1:39.29 9305114                      
AFGE Chantal Geus                  De Ganze                    NT 8907296                      
AFGE Nellie van de Parel           Zeelandia              1:43.23 5800188                      
AFGE Natasja de Roos               De Honte               1:48.13 7000782                      
AFGE Linda Vink                    De Honte               1:23.72 8402602                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
18.1.09 - 10:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alex Eversdijk                SZ&PC De Bruinvis      1:10.48 9000847    1:10.26           
          1:10.26
  2. Erwin van Boven               De Otters Axel         1:13.63 8500343    1:14.77           
            34.21  1:14.77
  3. René van Oudenaarde           Zeelandia              1:15.80 8301619    1:19.70           
            37.27  1:19.70
  4. Tom Erpelinck                 De Honte               1:18.61 9100607    1:20.82           
          1:20.82
  5. Roel Dellaert                 SZ&PC De Bruinvis      1:18.07 8400447    1:21.87           
            36.76  1:21.87
  6. Angelo De Meyer               SZ&PC De Bruinvis      1:21.66 9203501    1:21.89           
          1:21.89
  7. Robbert Dellaert              SZ&PC De Bruinvis      1:19.37 8300477    1:23.42           
            37.51  1:23.42
  8. Erik Vermeu                   De Ganze               1:25.93 8906357    1:25.72           
            40.27  1:25.72
  9. Sebastiaan Haak               De Otters Axel         1:22.10 9001073    1:25.77           
            40.47  1:25.77
 10. Robert Steendijk              De Ganze               1:26.39 8903013    1:26.73           
            41.02  1:26.73
 11. Christian van Bommel          Zeelandia              1:24.62 9100095    1:26.97           
            40.60  1:26.97
 12. Tom Dalebout                  Onderdak                    NT 8906151    1:27.26           
            40.76  1:27.26
 13. Matthijs Berndsen             Zeelandia              1:30.59 9400585    1:28.04           
            41.53  1:28.04
 14. Kevin den Braber              De Ganze               1:30.92 9306369    1:29.07           
            41.73  1:29.07
 15. Arjan van Boven               De Otters Axel         1:26.67 9000391    1:29.16           
            41.45  1:29.16
 16. Jorn de Klerk                 Zeelandia              1:29.39 9400489    1:29.71           
          1:29.71
 17. Kevin Timmer                  De Ganze               1:30.48 9106797    1:31.77           
            43.73  1:31.77
 18. Tobias Haak                   De Otters Axel         1:31.79 8801231    1:32.85 FJ 1      
            42.92  1:32.85
 19. Bonno Jansen                  Zeelandia              1:30.33 9101075    1:32.85 FJ 2      
            42.15  1:32.85
 20. Lukas de Hamer                De Ganze               1:41.26 9404651    1:37.92           
          1:37.92
 21. Thomas Murre                  De Ganze               1:34.44 8301531    1:38.01           
          1:38.01
 22. Marijn Vermeulen              Zeelandia              1:39.98 9404729    1:40.61           
            47.18  1:40.61
 23. Jan van Acker                 De Honte               1:48.91 7001459    1:50.12           
            51.00  1:50.12
 DIS Bas Wullems                   De Ganze               1:35.60 9401247    1:35.51           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            46.80  1:35.51
AFGE Bart Seij                     De Honte               1:40.73 7100839                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 4 en later
18.1.09 - 10:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yannick Hoffmann              De Ganze                    NT 0001041      50.53           
  2. Christian Mehlbaum            De Ganze                 55.68 0000317      56.90           
  3. Tristan Kloet                 Zeelandia                   NT 0200063      57.98           
  4. Martijn Johann                Zeelandia                   NT 9901387    1:12.17           
  5. Dennis Rombaut                De Honte               1:23.20 0000585    1:18.25           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Minioren 4 en later
18.1.09 - 10:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evelien van Kerckhoven        De Honte                 54.33 0000672      51.62           
  2. Anne de Meurichy              De Honte                 55.38 9900474      52.99           
  3. Chiara Kuijt                  De Ganze                    NT 0100562      54.93           
  4. Charlotte Strack              De Honte                 58.68 0000908      56.90           
  5. Vanity de Roos                De Honte                 57.75 0000008      58.28           
  6. Rany van Acker                De Honte                 58.81 9902042      58.95           
  7. Natasja van Geersaem          SZ&PC De Bruinvis      1:10.25 9900544      59.18           
  8. Deveney Dunnes                Zeelandia              1:00.10 9902950      59.90           
  9. Sanne Potappel                Zeelandia                   NT 9903108    1:08.21           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 1 en later
18.1.09 - 10:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone van Kerckhoven         De Honte               1:38.06 9703260    1:34.20           
            46.09  1:34.20
  2. Amy Verhallen                 De Honte               1:37.73 9700838    1:41.90           
            48.36  1:41.90
  3. Chantal Vermeulen             Zeelandia              1:44.64 9701640    1:45.46           
            51.25  1:45.46
  4. Sanne Stroosnijder            Zeelandia              1:45.70 9701638    1:46.16           
          1:46.16
  5. Sanne Hemelaar                De Honte               1:51.46 9703200    1:52.64           
          1:52.64
  6. Stephanie de Roos             De Honte               1:53.59 9800476    1:54.39           
            53.89  1:54.39
  7. Kayleigh Kloet                Zeelandia                   NT 9802860    1:56.23           
            56.70  1:56.23
  8. Lisa de Keyzer                De Honte               1:58.73 9800474    1:59.31           
            58.16  1:59.31
  9. Laura Tieleman                De Honte                    NT 9802194    2:20.31           
          1:10.92  2:20.31
 10. Daphne Erpelinck              De Honte               2:41.36 9703576    2:22.49           
          1:07.93  2:22.49
 DIS Isabel Strack                 De Honte               1:46.64 9803292    1:58.33           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            57.91  1:58.33

  BM Evi Erpelinck                 De Honte               1:12.02 8901146    1:14.17           
          1:14.17



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 1 en later
18.1.09 - 10:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vera Poot                     De Ganze                 42.86 9701550      42.42           
  2. Selena Kuijt                  De Ganze                    NT 9901972      46.19           
  3. Sabine Verweel                Onderdak                 50.36 9801298      46.67           
  4. Jelitta van Esseveld          De Ganze                 51.39 9803234      48.50           
  5. Demi van den Broek            De Ganze                 48.89 9803236      48.86 FJ 1      
  6. Britt Stolk                   De Ganze                 53.41 9702632      48.86 FJ 2      
  7. Isrid Wigman                  De Ganze                 56.79 9901470      49.21           
  8. Jaimy de Vrieze               De Ganze                 52.90 9801342      53.51           
  9. Carolien Verbiest             Onderdak                 55.42 9900542      54.51           
 10. Danielle Rijn                 De Ganze                    NT 9902750      57.54           
 11. Britt den Engelsman           De Ganze                 59.42 9802722      59.89           
 12. Zevanja Mastwijk              De Ganze               1:01.26 9901568    1:00.60           
 13. Jade v.d. Moere               De Ganze               1:04.64 9802724    1:01.48           
 14. Aura van der Vleuten          De Otters Axel              NT 9903118    1:10.13           
 DIS Rachel Welleman               De Ganze                    NT 9922752    1:23.47           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Minioren 6 en later
18.1.09 - 11:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels van Geersaem            SZ&PC De Bruinvis      1:43.12 9700847    1:43.03           
          1:43.03
  2. Noud van Spall                Zeelandia              1:56.25 9702571    1:46.73           
            53.03  1:46.73
  3. Michael van Acker             De Honte               1:45.36 9702399    1:47.97           
            51.21  1:47.97
  4. Mark Potappel                 Zeelandia                   NT 9703059    1:51.56           
            55.20  1:51.56
 DIS Luc Tieleman                  De Honte               2:14.47 9701831    2:26.86           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:10.60  2:26.86
AFGE Kylian de Munter              SZ&PC De Bruinvis      2:00.42 9703679                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 6 en later
18.1.09 - 11:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander de Hamer               De Ganze                 42.26 9701541      41.03           
  2. Jordan Vasseur                De Ganze                 56.26 9802047      52.03           
  3. Justin v.d. Werf              De Otters Axel              NT 9803349      55.61           
  4. Vincent Oosterhoff            Onderdak               1:04.00 9901749      59.47           
  5. Jelle Keijser                 De Ganze                    NT 9803067    1:00.37           
 DIS Thomas van der Bent           De Otters Axel              NT 9803351      49.30           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
 DIS Timo Zeilstra                 De Ganze                 59.79 9801019    1:00.97           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Jesper Verschiere             De Ganze                    NT 9803069    1:07.89           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Maikel Meeuwse                De Ganze                    NT 9702969                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
18.1.09 - 11:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel van Drongelen           De Honte                 31.59 9502670      32.75           
  2. Eva Oyevaar                   De Ganze                 33.30 9602292      33.75           
  3. Laura Reijm                   De Honte                 34.31 9500732      34.56           
  4. Santa Poppe                   SZ&PC De Bruinvis        39.12 9503518      35.51           
  5. Stefanie Korsuize             De Ganze                 37.35 9505146      36.24           
  6. Lise Vossen                   Onderdak                 39.77 9700658      37.62           
  7. Claudia Berndsen              Zeelandia                38.92 9600752      38.29           
  8. Vera Poot                     De Ganze                 38.96 9701550      40.23           
  9. Annemarie Verbiest            Onderdak                 39.54 9501688      40.42           
 10. Chantal Vermeulen             Zeelandia                41.01 9701640      41.97           
 11. Sanne Stroosnijder            Zeelandia                44.16 9701638      44.50           
 12. Christianne Verbraeken        De Honte                 41.79 9505108      45.60           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
18.1.09 - 11:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Diego De Meyer                SZ&PC De Bruinvis        30.93 9500467      29.38           
  2. Wouter van Kerckhoven         De Honte                 32.77 9503641      33.48           
  3. Daniel Mehlbaum               De Ganze                 35.02 9502149      35.17           
  4. Jeroen v.d. Genugten          De Ganze                 37.22 9603791      35.35           
  5. Jan Kindt                     De Honte                 37.39 9503639      36.70           
  6. Thijs van Spall               Zeelandia                37.44 9503867      37.12           
  7. Lars Platjouw                 De Otters Axel           40.49 9700467      38.70           
AFGE Jordy Johann                  Zeelandia                44.68 9602131                      
AFGE Kylian de Munter              SZ&PC De Bruinvis        48.80 9703679                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 100m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
18.1.09 - 11:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris Erpelinck                De Honte               1:12.64 9300236    1:14.57           
          1:14.57
  2. Joline Verhallen              De Honte               1:22.45 9401404    1:21.05           
          1:21.05
  3. Eva Oyevaar                   De Ganze               1:21.23 9602292    1:22.38           
          1:22.38
  4. Esther Poot                   De Ganze               1:24.23 9400998    1:22.66           
            37.98  1:22.66
  5. Judith Schuijs                Zeelandia              1:30.09 9402894    1:26.35           
          1:26.35
  6. Manon Eversdijk               SZ&PC De Bruinvis      1:29.74 9402588    1:27.82           
          1:27.82
  7. Arjanne Bode                  Zeelandia              1:27.46 9401530    1:28.10           
            41.39  1:28.10
  8. Romy Swildens                 Onderdak                    NT 9407064    1:32.00           
          1:32.00
  9. Daira Jansen                  Zeelandia              1:35.64 9302380    1:32.42           
          1:32.42
 10. Elise Platjouw                De Otters Axel         1:32.55 9401282    1:33.60           
            44.23  1:33.60
 11. Stefanie Korsuize             De Ganze               1:37.24 9505146    1:33.87           
            45.20  1:33.87
 12. Danielle Rabout               De Ganze               1:36.13 9504272    1:36.13           
          1:36.13
 13. Moja Heyne                    De Honte               1:33.54 9402052    1:36.96           
          1:36.96
 14. Simone van Kerckhoven         De Honte               1:30.61 9703260    1:37.00           
          1:37.00
 15. Santa Poppe                   SZ&PC De Bruinvis      1:32.60 9503518    1:38.61           
            46.36  1:38.61
 16. Britt van Vossen              De Ganze               1:47.81 9604064    1:43.96           
          1:43.96
 17. Amy Verhallen                 De Honte               1:37.26 9700838    1:46.41           
          1:46.41
AFGE Daphne de Koster              De Ganze               1:30.13 9305114                      

  BM Marieke Dalebout              Onderdak               1:28.07 9000740    1:24.94           
            40.94  1:24.94




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
18.1.09 - 11:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Ivens                    SZ&PC De Bruinvis      1:16.23 9306165    1:12.65           
          1:12.65
  2. Diego De Meyer                SZ&PC De Bruinvis      1:15.12 9500467    1:12.88           
          1:12.88
  3. Jorn de Klerk                 Zeelandia              1:20.58 9400489    1:19.41           
          1:19.41
  4. Matthijs Berndsen             Zeelandia              1:24.42 9400585    1:20.02           
            38.82  1:20.02
  5. Bas Wullems                   De Ganze               1:33.40 9401247    1:26.19           
          1:26.19
  6. Gino van Geersaem             SZ&PC De Bruinvis      1:23.07 9404357    1:26.29           
            40.00  1:26.29
  7. Lukas de Hamer                De Ganze               1:28.82 9404651    1:26.42           
          1:26.42
  8. Wouter van Kerckhoven         De Honte               1:27.98 9503641    1:26.86           
          1:26.86
  9. Marijn Vermeulen              Zeelandia              1:38.10 9404729    1:32.45           
            44.26  1:32.45
 10. Daniel Mehlbaum               De Ganze               1:30.85 9502149    1:32.60           
            43.20  1:32.60
 11. Roy Zeilstra                  De Ganze               1:33.54 9306367    1:32.73           
          1:32.73
 12. Jan Kindt                     De Honte               1:31.82 9503639    1:32.97           
            44.98  1:32.97
 13. Jeroen v.d. Genugten          De Ganze               1:34.18 9603791    1:34.16           
          1:34.16
 14. Sander de Hamer               De Ganze               1:30.66 9701541    1:34.66           
          1:34.66
 15. Bob Boer                      De Otters Axel         1:47.28 9701733    1:47.28           
          1:47.28
 16. Mark Potappel                 Zeelandia              1:46.75 9703059    1:51.35           
            51.32  1:51.35
 DIS Kevin den Braber              De Ganze               1:30.74 9306369    1:25.35           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            42.97  1:25.35
 DIS Thijs van Spall               Zeelandia              1:37.85 9503867    1:39.43           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            48.32  1:39.43
 DIS Noud van Spall                Zeelandia              2:07.64 9702571    1:46.17           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:46.17
AFGE Jordy Johann                  Zeelandia              1:50.82 9602131                      
AFGE Bob Wabeke                    De Ganze               1:24.63 9403501                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
18.1.09 - 11:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris Erpelinck                De Honte               1:10.03 9300236    1:14.17           
          1:14.17
  2. Joline Verhallen              De Honte               1:20.41 9401404    1:22.56           
            39.48  1:22.56
  3. Suzanne Eversdijk             SZ&PC De Bruinvis      1:28.12 9203636    1:27.20           
            43.05  1:27.20
  4. Laura Reijm                   De Honte               1:27.85 9500732    1:28.12           
            44.08  1:28.12
  5. Enia Heyne                    De Honte               1:28.99 9203644    1:28.89           
            43.00  1:28.89
  6. Sylvia Mollet                 Zeelandia              1:31.32 9206374    1:30.57           
          1:30.57
  7. Claudia Berndsen              Zeelandia              1:34.35 9600752    1:32.03           
            45.83  1:32.03
 DIS Christianne Verbraeken        De Honte               2:04.88 9505108    2:15.43           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:05.55  2:15.43




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
18.1.09 - 11:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Erpelinck                 De Honte               1:07.46 9100607    1:10.85           
          1:10.85
  2. Christian van Bommel          Zeelandia              1:11.14 9100095    1:13.08           
            35.71  1:13.08
  3. Jorg Verhallen                De Honte               1:13.43 9104689    1:15.31           
            36.61  1:15.31
  4. Angelo De Meyer               SZ&PC De Bruinvis      1:21.70 9203501    1:17.09           
            38.57  1:17.09
  5. Rik de Klerk                  Zeelandia              1:23.15 9202549    1:19.64           
            39.02  1:19.64
  6. Bonno Jansen                  Zeelandia              1:26.52 9101075    1:21.73           
            38.58  1:21.73



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
18.1.09 - 11:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carmen de Ridder              SZ&PC De Bruinvis      1:03.90 8803634    1:03.09           
            30.21  1:03.09
  2. Evi Erpelinck                 De Honte               1:03.89 8901146    1:03.87           
          1:03.87
  3. Emke Erpelinck                De Honte               1:05.29 9001026    1:11.80           
            33.61  1:11.80
  4. Margreta Jansen               Zeelandia              1:15.73 6500134    1:15.97           
          1:15.97
  5. Daphne Wiskerke               SZ&PC De Bruinvis      1:12.43 8704704    1:16.32           
            36.10  1:16.32
  6. Jessica Geldof                SZ&PC De Bruinvis      1:16.08 8300636    1:16.75           
            35.90  1:16.75
  7. Corina Baaij                  Zeelandia              1:15.19 7800022    1:20.16           
            37.88  1:20.16
  8. Els Dommanschet               Zeelandia              1:27.56 8100358    1:36.44           
            43.43  1:36.44
AFGE Natasja de Roos               De Honte               1:26.76 7000782                      
AFGE Nellie van de Parel           Zeelandia              1:30.05 5800188                      
AFGE Linda Vink                    De Honte               1:05.18 8402602                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
18.1.09 - 11:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith Zijleman               De Ganze                 29.92 7400652      31.51           
  2. Linda v.d. Ree                De Ganze                 32.82 6300452      33.01           
  3. Jill Vernimmen                De Otters Axel           32.42 9301050      33.08           
  4. Glenn Letterie                Onderdak                 35.00 8706006      35.32           
  4. Romy Swildens                 Onderdak                 34.07 9407064      35.32           
  6. Marieke Dalebout              Onderdak                 35.60 9000740      36.07           
  7. Stefanie Peeters              De Ganze                 37.47 9108188      36.37           
  8. Myrthe Wigman                 De Ganze                 36.74 9504832      36.88           
  9. Ellen Stolk                   De Ganze                 37.93 9008116      37.58           
AFGE Dewi Koekkoek                 De Otters Axel           35.78 9203638                      
AFGE Chantal Geus                  De Ganze                    NT 8907296                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
18.1.09 - 11:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Erpelinck                 De Honte                 58.11 9100607      58.47           
            28.09    58.47
  2. Alex Eversdijk                SZ&PC De Bruinvis        58.53 9000847      58.77           
            28.42    58.77
  3. Robbert Dellaert              SZ&PC De Bruinvis        57.51 8300477      59.09           
            28.91    59.09
  4. Roel Dellaert                 SZ&PC De Bruinvis        56.28 8400447      59.73           
            59.73
  5. René van Oudenaarde           Zeelandia              1:02.61 8301619    1:05.77           
          1:05.77
  6. Jorg Verhallen                De Honte               1:02.84 9104689    1:06.03           
            31.74  1:06.03
  7. Jan van Acker                 De Honte                    NT 7001459    1:42.26           
            42.02  1:42.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
18.1.09 - 11:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erwin van Boven               De Otters Axel           25.94 8500343      26.13           
  2. Erik Vermeu                   De Ganze                 28.60 8906357      28.33           
  3. Arjan van Boven               De Otters Axel           27.94 9000391      28.77           
  3. Tom Dalebout                  Onderdak                 31.55 8906151      28.77           
  5. Sebastiaan Haak               De Otters Axel           27.48 9001073      28.90           
  6. Tobias Haak                   De Otters Axel           28.86 8801231      30.04           
  7. Thomas Murre                  De Ganze                 31.29 8301531      31.69           
  8. Robert Steendijk              De Ganze                 31.48 8903013      31.94           
  9. Kevin Timmer                  De Ganze                 32.40 9106797      32.10           
 10. Kevin Dane                    De Ganze                 34.04 8800683      34.32           
 11. Roy Zeilstra                  De Ganze                 34.69 9306367      37.35           
AFGE Bob Wabeke                    De Ganze                 33.67 9403501                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag          Meisjes Jeugd 2 en later
18.1.09 - 11:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Honte 1                    De Honte               2:18.32            2:25.09           
        Joline Verhallen, 94                       Iris Erpelinck, 93
        Merel van Drongelen, 95                    Laura Reijm, 95
            37.11  1:17.07  1:48.55  2:25.09

  2. De Ganze 1                    De Ganze               2:35.83            2:45.61           
        Danielle Rabout, 95                        Eva Oyevaar, 96
        Stefanie Korsuize, 95                      Esther Poot, 94
            42.92  2:45.61

  3. Zeelandia 1                   Zeelandia              2:47.81            2:53.92           
        Daira Jansen, 93                           Judith Schuijs, 94
        Arjanne Bode, 94                           Claudia Berndsen, 96
          2:53.92

  4. De Ganze 2                    De Ganze               3:02.66            3:07.82           
        Britt van Vossen, 96                       Myrthe Wigman, 95
        Vera Poot, 97                              Britt Stolk, 97
            47.89  1:39.70  2:25.45  3:07.82

  5. De Honte 2                    De Honte               2:57.00            3:11.89           
        Simone van Kerckhoven, 97                  Moja Heyne, 94
        Sanne Hemelaar, 97                         Christianne Verbraeken, 95
            45.00  1:40.89  2:24.04  3:11.89




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Alle, 4 x 25m schoolslag Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
18.1.09 - 11:55                        (1j, 1m, 1j, 1m)                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Ganze 1                    De Ganze               1:40.72            1:38.13           
        Sander de Hamer, 97                        Timo Zeilstra, 98
        Vera Poot, 97                              Jaimy de Vrieze, 98
            24.32  1:38.13

  2. De Ganze 2                    De Ganze                    NT            1:40.53           
        Jelle Keijser, 98                          Jordan Vasseur, 98
        Demi van den Broek, 98                     Selena Kuijt, 99
            24.98  1:40.53

  3. Zeelandia 1                   Zeelandia              1:44.00            1:42.88           
        Noud van Spall, 97                         Mark Potappel, 97
        Chantal Vermeulen, 97                      Kayleigh Kloet, 98
            25.07  1:42.88

  4. De Honte 1                    De Honte               1:46.82            1:44.61           
        Michael van Acker, 97                      Luc Tieleman, 97
        Simone van Kerckhoven, 97                  Stephanie de Roos, 98
            26.81  1:44.61




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Ganze