Sprintwedstrijd WZPC 9 Mei
Purmerend (NED),    9.5.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 50m vlinderslag, 11-99    Nr. 2. Heren, 50m vlinderslag, 11-99
Nr. 3. Alle, 50m vlinderslag, 7 - 10 jaar    Nr. 4. Dames, 50m rugslag, 11-99
Nr. 5. Heren, 50m rugslag, 11-99    Nr. 6. Alle, 50m rugslag, 7 - 10 jaar
Nr. 7. Dames, 100m wisselslag, 11-99    Nr. 8. Heren, 100m wisselslag, 11-99
Nr. 9. Alle, 100m wisselslag, 7 - 10 jaar    Nr. 10. Dames, 50m schoolslag, 11-99
Nr. 11. Heren, 50m schoolslag, 11-99    Nr. 12. Alle, 50m schoolslag, 7 - 10 jaar
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, 11-99    Nr. 14. Heren, 50m vrije slag, 11-99
Nr. 15. Alle, 50m vrije slag, 7 - 10 jaar    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 50m vlinderslag                                11-99
9-5-2010 - 15:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shelley de Boer               WZ&PC Purmerend          29.30 9302840      29.66           
  2. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend          29.67 9403030      29.75           
  3. Sharona Mlcoch                DAW-Finenzo              30.30 9406178      29.88           
  4. Irene Teufer                  De Dolfijn               31.66 9602340      30.06           
  5. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend          31.15 9503644      30.08           
  6. Claudia Rijkhoff              Zwemvereniging Hoorn     30.49 9603338      30.56           
  7. Jara Schmidt                  De Columbiaan            30.56 9405062      30.62           
  8. Melissa Zwaan                 DAW-Finenzo              30.83 9103666      31.65           
  9. Jessica de Ruiter             Zv Aquarius              31.30 9306160      31.75           
 10. Marjolein Maris               De Houtrib               31.91 9400210      32.01           
 11. Rosa Schot                    DAW-Finenzo              33.42 9207500      32.02           
 12. Kristine Zwaan                Zwemvereniging Hoorn     33.55 9604426      32.10           
 13. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius              31.47 9502326      32.12           
 14. Marianne vd Poll              DAW-Finenzo              29.55 8903352      32.14           
 15. Mandy Verhage                 DAW-Finenzo              32.73 9501382      32.20           
 16. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend          32.41 9600868      32.28           
 17. Iranila Pattipilohy           De Dolfijn               33.86 9605230      32.51           
 18. Brenda Zwarthoed              DAW-Finenzo              31.47 9604938      32.90           
 19. Laura Stokx                   DAW-Finenzo              33.27 9601510      33.28           
 20. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend          31.79 9600316      33.47           
 21. Tess Tjokrodikromo            De Houtrib               33.11 9800172      33.99           
 22. Nickey de Klerk               WZ&PC Purmerend          33.53 8604394      34.11           
 23. Maxine Alfonsi                DAW-Finenzo              34.51 9502900      34.25           
 24. Nienke van der zee            DAW-Finenzo              33.72 9605430      34.28           
 25. Rebecca Martens               DAW-Finenzo              34.37 9604352      34.52           
 26. Danique Mallon                OEZA                     34.02 9402114      34.55           
 27. Esther Robakiewicz            De Houtrib               34.77 9603430      35.05           
 28. Lieveke van den Elshout       De Houtrib               39.36 9407148      37.14           
 29. Yvanna Zuurveld               DAW-Finenzo              37.98 9702998      37.25           
 30. Rhea Ilse Schokker            De Dolfijn               38.32 9603130      38.07           
 31. Jinte Worsteling              De Houtrib               40.01 9801844      38.50           
 32. Isabel van den Nieuwndijk     Zv Aquarius              45.46 9803222      39.98           
 33. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend          40.11 9801004      40.22           
 34. Lotte Hoogeterp               DAW-Finenzo              42.47 9703878      40.55           
 35. Silke Jonk                    DAW-Finenzo              40.79 9802042      40.74           
 36. Demi van Putten               OEZA                     48.95 9606212      49.94           
 37. Rooske Last                   OEZA                     50.96 9407044      50.09           
 38. Ahlam El Amrani               De Dolfijn                  NT 98agvaa      51.61           
 DIS Laura Pomstra                 Zwemvereniging Hoorn     39.30 9805060                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 50m vlinderslag                                11-99
9-5-2010 - 15:10                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thom de Boer                  DAW-Finenzo              26.86 9100181      26.91           
  2. Arjan Baron                   DAW-Finenzo              27.36 9100067      27.29           
  3. Bart Schram                   DAW-Finenzo              27.41 9103683      27.30           
  4. Jorrick Druyven               DAW-Finenzo              27.48 9400507      27.45           
  5. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          27.87 9501403      27.50           
  6. Kingue Struijf                WZ&PC Purmerend          28.20 9400913      27.99           
  7. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend          28.18 9303065      28.02           
  8. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend          27.13 8703351      28.06           
  9. Barry Kleijne                 OEZA                     28.34 9300661      28.36           
 10. Joey Stokx                    DAW-Finenzo              28.54 9301251      28.60           
 11. Jory van der Gracht           OEZA                     28.63 8701097      29.16           
 12. Jesse Meijer                  De Dolfijn               29.66 9403633      29.29           
 13. Job Boersma                   DAW-Finenzo              30.07 9501185      29.63           
 14. Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend          29.64 9302447      29.68           
 15. Rian Visser                   DAW-Finenzo              29.63 9007141      29.89           
 16. Mart de Boer                  DAW-Finenzo              30.88 9303589      30.25           
 17. Brian van de Graaf            De Houtrib               30.92 9401653      30.65           
 18. Thierry Feld                  Zwemvereniging Hoorn     30.73 9601185      30.82           
 19. Dennis de Ruiter              Zv Aquarius              31.05 9206069      31.23           
 20. Klaas Schoute                 DAW-Finenzo              30.94 9500891      31.58           
 21. Ruben Hoogeveen               De Dolfijn               32.78 8902393      32.15           
 22. Marvin Santana Sanz           De Houtrib               31.95 9302657      32.24           
 23. Ivar de Jong                  De Dolfijn               35.81 9700869      33.62           
 24. Marco Uppelschoten            De Houtrib               34.11 9500375      33.99           
 25. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend          34.37 9800975      34.26           
 26. Jordi Nijland                 De Houtrib               35.36 9703957      34.29           
 27. Rowdy Spaltman                DAW-Finenzo              33.81 9501747      34.44           
 28. Navin Keizer                  De Dolfijn               35.72 9701337      36.23           
 29. Fabian Boer                   De Houtrib               38.13 9800509      36.48           
 30. Adam Malash                   De Dolfijn               38.78 9702145      37.90           
 31. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend          43.12 9703033      39.39           
 32. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend          43.56 9802127      41.07           
 33. Corné Borst                   OEZA                     42.43 9602335      42.55           
 34. Sean Tuinstra                 OEZA                     44.12 9801685      43.73           
AFGE Michael Tonsbeek              De Dolfijn               31.35 9701287                      
AFGE Diego Hélant Muller           De Dolfijn               32.63 9500451                      
AFGE Dani Hoetmer                  DAW-Finenzo              38.30 9604503                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Alle, 50m vlinderslag                          7 - 10 jaar
9-5-2010 - 15:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sam Haring                    Zwemvereniging Hoorn     35.41 9901491      34.58           
  2. Martin Ruiter                 De Houtrib               40.82 0001309      39.73           
  3. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend          41.37 0000349      39.90           
  4. Sophie Schagen                De Houtrib               41.70 9902218      41.05           
  5. Kyana van der Vegt            De Houtrib               49.28 9902612      43.01           
  6. Barry van Engeldorp           Zv Aquarius              44.70 9900089      43.74           
  7. Haron Malash                  De Dolfijn               48.87 0000541      49.49           
        B*
  8. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend          46.48 0000412      49.96           
  9. Suzanne Ivens                 OEZA                     54.34 9902904      55.17           
        B*
 10. Stacey van Weenen             De Houtrib               55.26 0002450      55.52           
 11. Sharan Keizer                 De Dolfijn                  NT 0100366      58.53           
 DIS Yasmin Lahlal                 WZ&PC Purmerend        1:09.21 0002142    1:03.38           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Moesha Wartes                 De Dolfijn               35.80 9901724                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Dames, 50m rugslag                                  11-99
9-5-2010 - 15:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shelley de Boer               WZ&PC Purmerend          30.49 9302840      31.09           
  2. Rosa Veerman                  WZ&PC Purmerend          30.90 9600862      31.37           
  3. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend          30.02 8500454      31.42           
  4. Maxime Verschuur              De Dolfijn               31.81 9500804      31.88           
  5. Kelly de Jong                 De Dolfijn               32.58 9101474      32.00           
  6. Sharona Mlcoch                DAW-Finenzo              32.16 9406178      32.06           
  7. Claudia Rijkhoff              Zwemvereniging Hoorn     32.31 9603338      32.44           
  8. Iranila Pattipilohy           De Dolfijn               33.30 9605230      32.89           
  9. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend          32.75 9403030      32.97           
 10. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend          32.31 9600868      33.08           
 11. Robin Pameijer                De Dolfijn               36.12 9701978      33.45           
 12. Brenda Zwarthoed              DAW-Finenzo              33.72 9604938      33.53           
 13. Corine Rooker                 WZ&PC Purmerend          32.34 9201522      33.67           
 14. Mandy Verhage                 DAW-Finenzo              34.01 9501382      33.75           
 15. Amber Ruig                    WZ&PC Purmerend          34.78 9603240      34.15           
 16. Marjolein Maris               De Houtrib               34.08 9400210      34.16           
 17. Nienke van der zee            DAW-Finenzo              35.51 9605430      35.04           
 18. Marloes Riecker               WZ&PC Purmerend          35.82 9601960      35.77           
 19. Tess Tjokrodikromo            De Houtrib               38.57 9800172      35.95           
 20. Rosa Schot                    DAW-Finenzo              35.95 9207500      36.08           
 21. Jinte Worsteling              De Houtrib               35.48 9801844      36.37           
 22. Esther Robakiewicz            De Houtrib               37.22 9603430      36.65           
 23. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend          36.39 9701320      36.92           
 24. Kelly Willemsen               Zwemvereniging Hoorn     36.31 9506354      36.96           
 25. Yvanna Zuurveld               DAW-Finenzo              38.67 9702998      37.32           
 26. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend          38.19 9800302      38.29           
 27. Elena Peeters                 DAW-Finenzo              39.70 9603690      38.33           
 28. Lotte Hoogeterp               DAW-Finenzo              40.67 9703878      39.26           
 29. Silke Jonk                    DAW-Finenzo              40.06 9802042      39.65           
 30. Lieveke van den Elshout       De Houtrib               40.89 9407148      40.02           
 31. Nathalja Wiersma              DAW-Finenzo              39.96 9603336      40.24           
 32. Rhea Ilse Schokker            De Dolfijn               39.43 9603130      40.64           
 33. Tessa van Langelaar           OEZA                     47.76 9705286      41.47           
 34. Marijke de Loos               OEZA                     46.17 9407046      43.92           
 DIS Nzinga Nortan                 De Dolfijn                  NT 97agvnn                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 50m rugslag                                  11-99
9-5-2010 - 15:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend          27.85 9200027      27.53           
  2. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          28.88 9501403      28.96           
  3. Remco Peerdeman               Zwemvereniging Hoorn     28.00 8902411      28.99           
  4. Joey Stokx                    DAW-Finenzo              29.34 9301251      29.38           
  5. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend          28.54 8700155      29.67           
  6. Vincent Schram                DAW-Finenzo              30.15 9402041      29.75           
  7. Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend          31.23 9302447      30.48           
  8. Thierry Feld                  Zwemvereniging Hoorn     30.51 9601185      31.62           
  9. Marco Uppelschoten            De Houtrib               31.45 9500375      32.00           
 10. Jesse Meijer                  De Dolfijn               31.64 9403633      32.07           
 11. Brian van de Graaf            De Houtrib               33.52 9401653      33.37           
 12. Rowdy Spaltman                DAW-Finenzo              35.60 9501747      35.01           
 13. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend          34.99 9800975      35.34           
 14. Albert van Nee                De Dolfijn               38.47 9602627      35.53           
 15. Jordi Nijland                 De Houtrib               38.34 9703957      36.94           
 16. Ruben Hoogeveen               De Dolfijn               38.30 8902393      37.42           
 17. Jesse Frankenhuizen           De Dolfijn               40.63 9703951      38.34           
 18. Adam Malash                   De Dolfijn               42.69 9702145      39.93           
 19. Fabian Boer                   De Houtrib               41.32 9800509      40.19           
 20. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend          40.81 9802127      40.88           
 21. Muharem Yilmaz                De Dolfijn               47.10 9701931      44.34           
 22. Joe Julien Kassis             De Dolfijn               49.57 9704153      44.71           
 23. Matthew de Wit                OEZA                     54.88 9703831      53.05           
 DIS Raymon Zoetigheid             WZ&PC Purmerend          45.13 9804323      41.37           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Michael Tonsbeek              De Dolfijn               32.04 9701287                      
AFGE Arjan Baron                   DAW-Finenzo              30.77 9100067                      
AFGE Diego Hélant Muller           De Dolfijn               36.66 9500451                      
AFGE Dani Hoetmer                  DAW-Finenzo              35.63 9604503                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                         Alle, 50m rugslag                            7 - 10 jaar
9-5-2010 - 15:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sam Haring                    Zwemvereniging Hoorn     36.73 9901491      36.75           
  2. Nathalie Bakker               De Columbiaan            37.78 9903732      38.38           
  3. Sophie Schagen                De Houtrib               38.58 9902218      39.39           
  4. Rafaëlla van Nee              De Dolfijn               40.30 9900358      39.68           
  5. Sander Dorland                ZV Waterland             41.36 9902643      40.46           
  6. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend          41.29 0000349      41.43           
  7. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend          44.57 9901627      41.86           
  8. Kyana van der Vegt            De Houtrib               42.69 9902612      42.57           
  9. Kaylin Stel                   OEZA                     44.72 0100290      43.24           
 10. Martin Ruiter                 De Houtrib               44.42 0001309      45.25           
 11. Jeremiah de Roode             OEZA                     46.62 9903357      45.62           
 12. Sabrin el Bacha               De Dolfijn               44.43 9900548      46.35           
 13. Tobias van den Nieuwendijk    Zv Aquarius              49.35 0100747      48.26           
 14. Stacey van Weenen             De Houtrib               48.07 0002450      53.02           
 DIS Valdemar de Jong              De Dolfijn               50.48 0100221      44.75           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend             NT 0200689      55.98           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m wisselslag                                11-99
9-5-2010 - 15:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anja van der Hout             De Dolfijn             1:02.78 9001598    1:03.95           
  2. Kelly de Jong                 De Dolfijn             1:06.70 9101474    1:06.57           
  3. Yvette de Gier                De Columbiaan          1:09.18 9402124    1:07.81           
  4. Rosa Veerman                  WZ&PC Purmerend        1:09.13 9600862    1:08.52           
  5. Maxime Verschuur              De Dolfijn             1:14.32 9500804    1:10.24           
  6. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend        1:10.36 9503644    1:10.46           
  7. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend        1:07.46 8500454    1:10.89           
  8. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            1:11.32 9502326    1:11.28           
  9. Jara Schmidt                  De Columbiaan          1:10.49 9405062    1:12.60           
 10. Maxine Alfonsi                DAW-Finenzo            1:15.22 9502900    1:13.17           
 11. Melissa Zwaan                 DAW-Finenzo            1:12.60 9103666    1:13.20           
 12. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend        1:12.39 9600868    1:13.24           
 13. Iranila Pattipilohy           De Dolfijn             1:13.71 9605230    1:13.31           
 14. Brenda Zwarthoed              DAW-Finenzo            1:13.25 9604938    1:13.70           
 15. Robin Pameijer                De Dolfijn             1:25.01 9701978    1:14.30           
 16. Jessica de Ruiter             Zv Aquarius            1:13.79 9306160    1:14.39           
 17. Chantal Molenkamp             DAW-Finenzo            1:15.84 9002624    1:14.82           
 18. Kristine Zwaan                Zwemvereniging Hoorn   1:13.03 9604426    1:14.91           
 19. Nienke van der zee            DAW-Finenzo            1:16.40 9605430    1:15.69           
 20. Laura Stokx                   DAW-Finenzo            1:16.60 9601510    1:15.89           
 21. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        1:12.75 9600316    1:15.98           
 22. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        1:16.58 9504810    1:16.08           
 23. Danique Mallon                OEZA                   1:17.73 9402114    1:16.63           
 24. Esther Robakiewicz            De Houtrib             1:18.57 9603430    1:18.55           
 25. Nickey de Klerk               WZ&PC Purmerend        1:17.26 8604394    1:20.45           
 26. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend        1:21.54 9800302    1:21.56           
 27. Rebecca Martens               DAW-Finenzo            1:23.21 9604352    1:21.83           
 28. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        1:29.53 9701320    1:24.39           
 29. Silke Jonk                    DAW-Finenzo            1:25.69 9802042    1:24.77           
 30. Kelly Willemsen               Zwemvereniging Hoorn   1:31.77 9506354    1:24.98           
 31. Siham el Bacha                De Dolfijn             1:54.14 9504602    1:25.37           
 32. Rikki Quandil                 De Dolfijn             1:34.71 9705626    1:26.30           
 33. Lotte Hoogeterp               DAW-Finenzo            1:30.33 9703878    1:26.43           
 34. Lieveke van den Elshout       De Houtrib             1:26.32 9407148    1:26.72           
 35. Laura Pomstra                 Zwemvereniging Hoorn   1:28.17 9805060    1:27.33           
 36. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        1:30.97 9801004    1:37.04           
 37. Carline Verhagen              De Dolfijn             1:45.79 9804176    1:40.25           
 38. Ahlam El Amrani               De Dolfijn                  NT 98agvaa    1:44.14           
AFGE Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn   1:22.11 9505830                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m wisselslag                                11-99
9-5-2010 - 15:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend        1:01.29 9200027    1:01.14           
  2. Jorrick Druyven               DAW-Finenzo            1:03.09 9400507    1:01.99           
  3. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend        1:05.13 9303065    1:04.32           
  4. Thom de Boer                  DAW-Finenzo            1:03.32 9100181    1:06.83           
  5. Job Boersma                   DAW-Finenzo            1:07.56 9501185    1:06.96           
  6. Brian van de Graaf            De Houtrib             1:07.38 9401653    1:07.69           
  7. Jesse Meijer                  De Dolfijn             1:10.72 9403633    1:07.75           
  8. Jory van der Gracht           OEZA                   1:07.08 8701097    1:08.00           
  9. Barry Kleijne                 OEZA                   1:07.33 9300661    1:08.04           
 10. Marvin Santana Sanz           De Houtrib             1:08.45 9302657    1:08.12           
 11. Marco Uppelschoten            De Houtrib             1:11.95 9500375    1:08.87           
 12. Thierry Feld                  Zwemvereniging Hoorn   1:08.22 9601185    1:09.56           
 13. Bart Schram                   DAW-Finenzo            1:04.92 9103683    1:10.27           
 14. Dennis de Ruiter              Zv Aquarius            1:10.85 9206069    1:10.28           
 15. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend        1:10.41 9501403    1:11.86           
 16. Rowdy Spaltman                DAW-Finenzo            1:13.72 9501747    1:13.87           
 17. Sanjay Jagroep                DAW-Finenzo            1:23.51 9701625    1:17.09           
 18. Albert van Nee                De Dolfijn             1:21.76 9602627    1:21.17           
 19. Navin Keizer                  De Dolfijn             1:24.92 9701337    1:21.41           
 20. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        1:21.55 9800975    1:23.57           
 21. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        1:37.76 9703033    1:24.57           
 22. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        1:29.61 9802127    1:30.13           
 23. Corné Borst                   OEZA                   1:28.39 9602335    1:30.89           
 24. Muharem Yilmaz                De Dolfijn                  NT 9701931    1:37.74           
 DIS Joe Julien Kassis             De Dolfijn                  NT 9704153    1:37.58           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Michael Tonsbeek              De Dolfijn             1:09.54 9701287                      
AFGE Arjan Baron                   DAW-Finenzo            1:06.95 9100067                      
AFGE Diego Hélant Muller           De Dolfijn             1:26.19 9500451                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Alle, 100m wisselslag                          7 - 10 jaar
9-5-2010 - 16:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sam Haring                    Zwemvereniging Hoorn   1:20.87 9901491    1:21.55           
  2. Rafaëlla van Nee              De Dolfijn             1:22.45 9900358    1:25.19           
  3. Nathalie Bakker               De Columbiaan          1:29.21 9903732    1:32.83           
  4. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend        1:37.40 0000412    1:40.68           
  5. Suzanne Ivens                 OEZA                   1:45.28 9902904    1:41.80           
  6. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend        1:40.41 9901627    1:42.51           
  7. Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend        2:09.24 0200689    2:06.80           
 DIS Stacey van Weenen             De Houtrib             1:53.08 0002450    1:54.04           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Moesha Wartes                 De Dolfijn             1:20.32 9901724                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m schoolslag                                11-99
9-5-2010 - 16:10                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Ruig                    WZ&PC Purmerend          35.03 9603240      34.27           
  2. Irene Teufer                  De Dolfijn               36.13 9602340      35.18           
  3. Kelly de Jong                 De Dolfijn               34.10 9101474      35.42           
  4. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend          34.87 9403030      35.44           
  5. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend          37.56 9503644      36.23           
  6. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend          36.57 8500454      36.97           
  7. Maxine Alfonsi                DAW-Finenzo              38.58 9502900      38.61           
     Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend          38.57 9504810      38.61           
  9. Claudia Rijkhoff              Zwemvereniging Hoorn     40.75 9603338      39.61           
 10. Robin Pameijer                De Dolfijn               40.48 9701978      39.74           
 11. Marjolein Maris               De Houtrib               38.75 9400210      40.11           
 12. Rosa Schot                    DAW-Finenzo              40.13 9207500      40.21           
 13. Esther Robakiewicz            De Houtrib               42.42 9603430      41.66           
 14. Elena Peeters                 DAW-Finenzo              41.44 9603690      41.97           
 15. Marloes Riecker               WZ&PC Purmerend          42.62 9601960      42.32           
 16. Siham el Bacha                De Dolfijn               42.12 9504602      43.37           
 17. Silke Jonk                    DAW-Finenzo              43.95 9802042      43.44           
 18. Nickey de Klerk               WZ&PC Purmerend          42.10 8604394      43.86           
 19. Tess Tjokrodikromo            De Houtrib               45.20 9800172      44.31           
 20. Jinte Worsteling              De Houtrib               45.70 9801844      44.32           
 21. Tessa van Langelaar           OEZA                     45.98 9705286      45.27           
 22. Isabel van den Nieuwndijk     Zv Aquarius              45.45 9803222      45.94           
 23. Takyiwa Sam                   Zwemvereniging Hoorn     48.20 9804684      47.07           
 24. Nzinga Nortan                 De Dolfijn                  NT 97agvnn      48.69           
 25. Demi van Putten               OEZA                     51.23 9606212      51.30           
 26. Rhea Ilse Schokker            De Dolfijn               48.02 9603130      51.36           
        * Backuptijd
 27. Carline Verhagen              De Dolfijn               54.47 9804176      53.87           
 28. Ahlam El Amrani               De Dolfijn                  NT 98agvaa      54.02           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Heren, 50m schoolslag                                11-99
9-5-2010 - 16:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend          29.80 8703351      30.23           
  2. Remco Peerdeman               Zwemvereniging Hoorn     30.42 8902411      30.72           
  3. Kingue Struijf                WZ&PC Purmerend          31.24 9400913      31.24           
  4. Bart Schram                   DAW-Finenzo              32.12 9103683      31.85           
  5. Rian Visser                   DAW-Finenzo              31.81 9007141      32.91           
  6. Mart de Boer                  DAW-Finenzo              32.99 9303589      33.42           
  7. Brian van de Graaf            De Houtrib               32.86 9401653      34.44           
  8. Vincent Schram                DAW-Finenzo              34.75 9402041      35.00           
  9. Marco Uppelschoten            De Houtrib               36.23 9500375      36.19           
 10. Klaas Schoute                 DAW-Finenzo              36.51 9500891      36.58           
 11. Ruben Hoogeveen               De Dolfijn               37.12 8902393      36.84           
 12. Ivar de Jong                  De Dolfijn               39.16 9700869      36.89           
 13. Jory van der Gracht           OEZA                     36.01 8701097      37.18           
 14. Rowdy Spaltman                DAW-Finenzo              39.12 9501747      38.87           
 15. Sanjay Jagroep                DAW-Finenzo              40.34 9701625      39.46           
 16. Jesse Frankenhuizen           De Dolfijn               43.72 9703951      40.59           
 17. Albert van Nee                De Dolfijn               42.06 9602627      42.08           
 18. Jordi Nijland                 De Houtrib               44.98 9703957      42.20           
 19. Fabian Boer                   De Houtrib               48.20 9800509      46.77           
 20. Joe Julien Kassis             De Dolfijn               51.72 9704153      46.80           
 21. Muharem Yilmaz                De Dolfijn               53.24 9701931      52.68           
 22. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend          55.32 9802127      53.40           
AFGE Michael Tonsbeek              De Dolfijn               38.26 9701287                      
AFGE Arjan Baron                   DAW-Finenzo              35.17 9100067                      
AFGE Diego Hélant Muller           De Dolfijn               39.38 9500451                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Alle, 50m schoolslag                           7 - 10 jaar
9-5-2010 - 16:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rafaëlla van Nee              De Dolfijn               38.82 9900358      40.08           
  2. Nathalie Bakker               De Columbiaan            44.96 9903732      45.81           
  3. Martin Ruiter                 De Houtrib               49.02 0001309      45.82           
  4. Tobias van den Nieuwendijk    Zv Aquarius              48.04 0100747      46.04           
  5. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend          47.40 0000349      47.08           
  6. Kyana van der Vegt            De Houtrib               47.34 9902612      47.11           
  7. Sander Dorland                ZV Waterland             47.13 9902643      47.23           
  8. Sabrin el Bacha               De Dolfijn               47.28 9900548      47.29           
  9. Haron Malash                  De Dolfijn               54.28 0000541      51.41           
 10. Valdemar de Jong              De Dolfijn               54.34 0100221      52.34           
 11. Sharan Keizer                 De Dolfijn               58.66 0100366      55.57           
        * Backuptijd
 DIS Barry van Engeldorp           Zv Aquarius              49.13 9900089      51.17           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m vrije slag                                11-99
9-5-2010 - 16:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anja van der Hout             De Dolfijn               25.89 9001598      26.03           
  2. Rosa Veerman                  WZ&PC Purmerend          27.07 9600862      27.52           
  3. Shelley de Boer               WZ&PC Purmerend          27.61 9302840      27.84           
  4. Melissa Zwaan                 DAW-Finenzo              27.91 9103666      28.02           
  5. Maxime Verschuur              De Dolfijn               27.77 9500804      28.17           
  6. Brenda Zwarthoed              DAW-Finenzo              27.70 9604938      28.18           
  7. Sharona Mlcoch                DAW-Finenzo              28.02 9406178      28.23           
  8. Claudia Rijkhoff              Zwemvereniging Hoorn     28.61 9603338      28.32           
  9. Jessica de Ruiter             Zv Aquarius              28.20 9306160      28.69           
 10. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend          29.07 9503644      28.73           
 11. Kristine Zwaan                Zwemvereniging Hoorn     29.22 9604426      28.75           
 12. Irene Teufer                  De Dolfijn               29.62 9602340      28.81           
 13. Jara Schmidt                  De Columbiaan            28.04 9405062      28.98           
 14. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius              28.69 9502326      29.12           
 15. Iranila Pattipilohy           De Dolfijn               29.16 9605230      29.25           
 16. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend          27.06 9403030      29.53           
 17. Amber Ruig                    WZ&PC Purmerend          28.86 9603240      29.65           
     Maxine Alfonsi                DAW-Finenzo              29.92 9502900      29.65           
 19. Chantal Molenkamp             DAW-Finenzo              29.30 9002624      29.68           
 20. Mandy Verhage                 DAW-Finenzo              29.32 9501382      29.69           
 21. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend          29.01 9600316      29.81           
 22. Robin Pameijer                De Dolfijn               30.15 9701978      29.98           
 23. Marianne vd Poll              DAW-Finenzo              28.23 8903352      30.04           
 24. Laura Stokx                   DAW-Finenzo              30.50 9601510      30.14           
 25. Marjolein Maris               De Houtrib               29.51 9400210      30.23           
 26. Nienke van der zee            DAW-Finenzo              30.30 9605430      30.33           
 27. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend          29.61 9600868      30.41           
 28. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend          30.08 9504810      30.55           
 29. Corine Rooker                 WZ&PC Purmerend          29.42 9201522      30.66           
 30. Tess Tjokrodikromo            De Houtrib               30.80 9800172      30.69           
 31. Yvanna Zuurveld               DAW-Finenzo              30.82 9702998      30.79           
 32. Danique Mallon                OEZA                     30.47 9402114      31.22           
 33. Marloes Riecker               WZ&PC Purmerend          31.62 9601960      31.59           
 34. Fenke Bosschert               DAW-Finenzo              32.69 9704724      31.62           
 35. Rebecca Martens               DAW-Finenzo              32.29 9604352      31.71           
 36. Elena Peeters                 DAW-Finenzo              32.64 9603690      31.85           
 37. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend          32.45 9800302      31.97           
 38. Laura Pomstra                 Zwemvereniging Hoorn     34.18 9805060      32.44           
 39. Esther Robakiewicz            De Houtrib               31.23 9603430      33.01           
 40. Jinte Worsteling              De Houtrib               32.14 9801844      33.34           
 41. Silke Jonk                    DAW-Finenzo              33.86 9802042      33.58           
 42. Siham el Bacha                De Dolfijn               34.39 9504602      33.84           
 43. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend          35.23 9701320      33.89           
     Nathalja Wiersma              DAW-Finenzo              33.78 9603336      33.89           
 45. Kelly Willemsen               Zwemvereniging Hoorn     33.24 9506354      33.90           
 46. Lieveke van den Elshout       De Houtrib               33.74 9407148      34.13           
 47. Isabel van den Nieuwndijk     Zv Aquarius              35.26 9803222      34.65           
 48. Takyiwa Sam                   Zwemvereniging Hoorn     34.07 9804684      34.83           
 49. Rikki Quandil                 De Dolfijn               36.70 9705626      35.33           
 50. Rhea Ilse Schokker            De Dolfijn               36.17 9603130      35.59           
 51. Lotte Hoogeterp               DAW-Finenzo              36.37 9703878      35.97           
 52. Marijke de Loos               OEZA                     38.13 9407046      37.58           
 53. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend          36.41 9801004      37.97           
 54. Carline Verhagen              De Dolfijn               40.25 9804176      38.41           
 55. Rooske Last                   OEZA                     40.28 9407044      40.60           
 56. Nzinga Nortan                 De Dolfijn                  NT 97agvnn      43.56           
 57. Ahlam El Amrani               De Dolfijn                  NT 98agvaa      44.05           
AFGE Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn     31.00 9505830                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Heren, 50m vrije slag                                11-99
9-5-2010 - 16:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thom de Boer                  DAW-Finenzo              24.09 9100181      23.96           
  2. Bart Schram                   DAW-Finenzo              24.46 9103683      24.86           
  3. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend          24.37 8703351      24.89           
  4. Kingue Struijf                WZ&PC Purmerend          25.16 9400913      25.04           
  5. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend          24.49 9200027      25.19           
  6. Jorrick Druyven               DAW-Finenzo              25.45 9400507      25.69           
  7. Vincent Schram                DAW-Finenzo              25.63 9402041      25.70           
  8. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend          25.62 8700155      25.93           
  9. Dennis de Ruiter              Zv Aquarius              25.76 9206069      26.15           
 10. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          25.90 9501403      26.21           
 11. Joey Stokx                    DAW-Finenzo              26.20 9301251      26.26           
 12. Rian Visser                   DAW-Finenzo              25.91 9007141      26.52           
     Mart de Boer                  DAW-Finenzo              26.10 9303589      26.52           
 14. Jesse Meijer                  De Dolfijn               26.15 9403633      26.85           
 15. Job Boersma                   DAW-Finenzo              27.09 9501185      26.92           
 16. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend          25.85 9303065      27.21           
 17. Brian van de Graaf            De Houtrib               26.57 9401653      27.27           
 18. Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend          28.00 9302447      27.88           
 19. Klaas Schoute                 DAW-Finenzo              27.99 9500891      28.23           
 20. Marvin Santana Sanz           De Houtrib               27.76 9302657      28.30           
 21. Marco Uppelschoten            De Houtrib               28.20 9500375      28.62           
 22. Ruben Hoogeveen               De Dolfijn               29.58 8902393      28.79           
 23. Sanjay Jagroep                DAW-Finenzo              30.04 9701625      29.74           
 24. Ivar de Jong                  De Dolfijn               31.35 9700869      30.19           
 25. Jordi Nijland                 De Houtrib               31.51 9703957      30.31           
 26. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend          31.32 9800975      30.51           
 27. Navin Keizer                  De Dolfijn               32.27 9701337      32.23           
 28. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend          33.85 9703033      32.86           
 29. Jesse Frankenhuizen           De Dolfijn               34.39 9703951      33.32           
 30. Fabian Boer                   De Houtrib               35.45 9800509      33.44           
 31. Albert van Nee                De Dolfijn               32.16 9602627      33.56           
 32. Sean Tuinstra                 OEZA                     35.43 9801685      34.24           
 33. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend          34.99 9802127      34.86           
 34. Raymon Zoetigheid             WZ&PC Purmerend          41.60 9804323      37.28           
 35. Muharem Yilmaz                De Dolfijn               38.51 9701931      38.93           
 36. Joe Julien Kassis             De Dolfijn               39.57 9704153      39.36           
 37. Matthew de Wit                OEZA                     42.79 9703831      40.83           
 DIS Barry Kleijne                 OEZA                     26.75 9300661                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Rowdy Spaltman                DAW-Finenzo              27.58 9501747                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Diego Hélant Muller           De Dolfijn               29.10 9500451                      
AFGE Arjan Baron                   DAW-Finenzo              26.26 9100067                      
AFGE Michael Tonsbeek              De Dolfijn               28.41 9701287                      
AFGE Dani Hoetmer                  DAW-Finenzo              33.24 9604503                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Alle, 50m vrije slag                           7 - 10 jaar
9-5-2010 - 16:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sam Haring                    Zwemvereniging Hoorn     31.29 9901491      31.96           
  2. Rafaëlla van Nee              De Dolfijn               32.84 9900358      33.63           
  3. Sophie Schagen                De Houtrib               34.89 9902218      34.00           
  4. Martin Ruiter                 De Houtrib               36.57 0001309      36.58           
  5. Nathalie Bakker               De Columbiaan            37.22 9903732      37.51           
  6. Kaylin Stel                   OEZA                     37.80 0100290      38.17           
  7. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend          38.60 9901627      38.54           
     Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend          38.96 0000412      38.54           
  9. Sabrin el Bacha               De Dolfijn               37.88 9900548      38.63           
 10. Barry van Engeldorp           Zv Aquarius              38.53 9900089      38.79           
 11. Suzanne Ivens                 OEZA                     39.24 9902904      39.50           
 12. Kyana van der Vegt            De Houtrib               39.12 9902612      39.64           
 13. Jeremiah de Roode             OEZA                     43.45 9903357      39.91           
 14. Valdemar de Jong              De Dolfijn               44.75 0100221      40.88           
 15. Tobias van den Nieuwendijk    Zv Aquarius              42.96 0100747      41.96           
 16. Stacey van Weenen             De Houtrib               43.76 0002450      44.41           
 17. Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend          48.36 0200689      45.34           
 18. Sharan Keizer                 De Dolfijn               46.94 0100366      48.02           
 19. Yasmin Lahlal                 WZ&PC Purmerend          49.58 0002142      49.62           
AFGE Moesha Wartes                 De Dolfijn               33.18 9901724                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to WZ&PC Purmerend