Nr. 1. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 2. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 3. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 4. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 5. Alle, 25m schoolslag  mix meisjes Min 3 en later mix jongens min 3 el
Nr. 6. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 7. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 8. Meisjes, 50m vlinderslag  Junioren 1 en later
Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 6 en later
Nr. 10. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 13. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 14. Heren, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 15. Dames, 4 x 50m wisselslag  Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 1 en later
Nr. 18. Jongens, 50m rugslag  Minioren 6 en later
Nr. 19. Alle, 25m vrije slag  mix meisjes Min 3 en later mix jongens min 3 el
Nr. 20. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 21. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 1 en later
Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 26. Alle, 25m rugslag  mix meisjes Min 3 en later mix jongens min 3 el
Nr. 27. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 28. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 29. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 30. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 31. Dames, 4 x 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 32. Heren, 4 x 50m vrije slag  Senioren Open


Clubkampioenschappen 2008
Venray, 9.11.2008


Programmanr. 1
9-11-2008
Meisjes, 50m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.EUWES, NaomiNoord Limburg(SG)44.15970137443.93
2.VERVOORT, FenneNoord Limburg(SG)52.93980291647.81
3.KEIZERWEERD, LindseyKon. AZ 187049.33970420449.10
4.RINTJEMA, MaximeNoord Limburg(SG)48.46970091649.78
5.BOS, SarahNoord Limburg(SG)50.14970091850.16
6.VAN DUREN, EllenNoord Limburg(SG)54.10990141251.41
7.KEIZERWEERD, LarissaKon. AZ 187052.38970420052.83
8.REIJNDERS, KikiNoord Limburg(SG)NT980378453.66
9.VELLINGA, MarianneKon. AZ 1870NT980399655.39
10.VAN DER LEM, SharonKon. AZ 187055.57980027055.74
11.BOUMAN, GabriëllaKon. AZ 18701:03.81970501258.29
12.HOVEN, JoëlNoord Limburg(SG)1:01.23970481659.57
13.MESTRUM, PaulaKon. AZ 18701:01.4899027341:01.86
14.LINDERS, ImkeNoord Limburg(SG)1:19.8899031761:11.98


Programmanr. 2
9-11-2008
Jongens, 50m schoolslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.V. IERSEL, HugoNoord Limburg(SG)51.03970228750.28
2.FUNG-A-LOI, Sam-LinKon. AZ 187056.28970340952.91
3.BLOEMEN, LucNoord Limburg(SG)NT990201353.19
4.VAN DER ZANDEN, BartNoord Limburg(SG)57.11990084957.15
5.EBSKAMP, OwenNoord Limburg(SG)NT980289158.11
6.HERPERS, WilcoNoord Limburg(SG)1:02.7599018031:03.30


Programmanr. 3
9-11-2008
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.JANSSEN, LizzyHeldense Zwemvereniging1:13.90950075232.901:10.52
2.JANSSEN, MinkeNoord Limburg(SG)1:14.0694008301:12.73
3.VERSTEGEN, BernadetteNoord Limburg(SG)1:12.8991078781:13.38
4.HENDRIKS, VeraNoord Limburg(SG)1:23.6994052701:19.41
5.AGTERBERG, KellyNoord Limburg(SG)1:18.6092048821:21.64
6.SCHOUTEN, AngeliqueHeldense Zwemvereniging1:22.5095034501:23.20
7.PEETERS, DeniseNoord Limburg(SG)1:30.0994064181:24.85
8.V. IERSEL, MargotNoord Limburg(SG)1:27.3896030981:25.63
9.LUBBERS, StephanieKon. AZ 18701:27.0090071501:32.11
10.PEETERS, LisaNoord Limburg(SG)1:34.6495031361:32.94
11.SCHOOFS, MerleNoord Limburg(SG)1:32.8896030161:33.06
12.V. DUREN, MetaNoord Limburg(SG)NT96030141:43.30
13.KHALFALLA, FatmaNoord Limburg(SG)NT94069161:52.32
14.SCHOLS, EviNoord Limburg(SG)1:57.5196029121:54.01
15.VAN SOEST, NaomiNoord Limburg(SG)NT96053562:17.32
DISPEETERS, SuzanneNoord Limburg(SG)NT92077042:07.88
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


Programmanr. 4
9-11-2008
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.V. DIJK, KasperNoord Limburg(SG)1:02.7892002491:00.38
2.EBSKAMP, GeoffNoord Limburg(SG)1:02.3693018171:01.71
3.V. DUIJNHOVEN, JobNoord Limburg(SG)1:03.58880088733.601:03.16
4.EBSKAMP, AlecNoord Limburg(SG)1:09.2291043051:09.51
5.QUAEDVLIEG, ThijsNoord Limburg(SG)1:13.2992041291:12.16
6.GORREE, StanNoord Limburg(SG)1:14.4494013251:13.66
7.DE BOER, ErikNoord Limburg(SG)1:18.0391069731:18.40
8.ARTS, RobNoord Limburg(SG)1:16.5788050051:20.09
9.WIENTJENS, NickNoord Limburg(SG)1:28.3295036911:22.01
10.BOS, AlexNoord Limburg(SG)1:23.1695012731:23.73
11.AGTERBERG, JeffreyNoord Limburg(SG)NT90072831:26.95
12.V. IERSEL, ChristianNoord Limburg(SG)1:45.1394042171:35.36


Programmanr. 5
9-11-2008
25m schoolslagmix meisjes Min 3 en later mix jongens min 3 el
Resultaten


RangIn.tijdTijd
6 - 8 jaar, Meisjes

1.KOKULU, EylinKon. AZ 187028.36000078429.01
4.HESEN, CielNoord Limburg(SG)29.59000137831.30
5.EUWES, NeriNoord Limburg(SG)33.37020007432.25
7.VAN BOXTEL, ChannaNoord Limburg(SG)33.67010048032.52
8.VAN DER LEM, CalinaKon. AZ 187030.55020008633.73

6 - 8 jaar, Jongens

1.VAN DER LEM, JordiKon. AZ 187026.37000018928.24
3.VAN AMPTING, StijnNoord Limburg(SG)31.30010034131.56
5.GEERKENS, WouterNoord Limburg(SG)30.70000090332.25


Programmanr. 6
9-11-2008
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.VAN DEN BEUKEN, MelanieHeldense Zwemvereniging2:41.2391051621:15.802:39.75
2.DE GALAN, CynthiaKon. AZ 18702:58.9192034161:20.502:47.70


Programmanr. 7
9-11-2008
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.VAN DER LEM, MarcelKon. AZ 18702:47.1065005631:19.242:52.00
2.VAN DER LEM, KaspurKon. AZ 18702:58.0096002791:24.002:53.67


Programmanr. 8
9-11-2008
Meisjes, 50m vlinderslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.KEIZERWEERD, LindseyKon. AZ 187045.37970420442.11
2.VERVOORT, FenneNoord Limburg(SG)44.57980291642.34FJ 1
3.EUWES, NaomiNoord Limburg(SG)42.29970137442.34FJ 2
4.BOS, SarahNoord Limburg(SG)44.03970091843.32
5.VAN DUREN, EllenNoord Limburg(SG)49.78990141246.70
6.RINTJEMA, MaximeNoord Limburg(SG)44.94970091647.36
DISHOVEN, JoëlNoord Limburg(SG)54.63970481657.70
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISREIJNDERS, KikiNoord Limburg(SG)NT98037841:07.35
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


Programmanr. 9
9-11-2008
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.V. IERSEL, HugoNoord Limburg(SG)46.35970228750.30
2.BLOEMEN, LucNoord Limburg(SG)NT99020131:02.82
DISVAN DER ZANDEN, BartNoord Limburg(SG)1:09.1599008491:02.51
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


Programmanr. 10
9-11-2008
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.VERSTEGEN, BernadetteNoord Limburg(SG)1:21.1691078781:24.20
2.JANSSEN, MinkeNoord Limburg(SG)1:27.0194008301:24.68
3.HENDRIKS, VeraNoord Limburg(SG)1:33.6194052701:30.56
4.LUBBERS, StephanieKon. AZ 1870NT90071501:33.19
5.DONDERS, CarleyHeldense Zwemvereniging1:37.0496020961:33.32
6.AGTERBERG, KellyNoord Limburg(SG)1:29.7192048821:35.48
7.LUBBERS, RoxaneKon. AZ 18701:32.7688062281:36.39
8.SCHOOFS, MerleNoord Limburg(SG)1:36.5196030161:38.12
9.PEETERS, LisaNoord Limburg(SG)1:35.7195031361:39.30
10.PEETERS, DeniseNoord Limburg(SG)1:42.589406418FJ 11:39.86
11.V. IERSEL, MargotNoord Limburg(SG)1:39.379603098FJ 21:39.86
12.V. DUREN, MetaNoord Limburg(SG)1:44.7396030141:41.21
13.SCHOLS, EviNoord Limburg(SG)1:48.1496029121:42.07
14.SAVUT, CesikaKon. AZ 18701:39.3892038741:42.41
15.KHALFALLA, FatmaNoord Limburg(SG)1:43.1194069161:43.45
16.SAVUT, DiyarKon. AZ 18701:45.0996034821:43.78
17.MILAN, JaniceKon. AZ 18701:47.4485034181:44.46
18.VAN SOEST, NaomiNoord Limburg(SG)1:54.7196053561:51.46
19.VELLINGA, ElianaKon. AZ 18701:58.4493076101:56.70
20.PEETERS, SuzanneNoord Limburg(SG)NT92077041:57.48
21.DE GALAN, EllyKon. AZ 18702:10.0058002081:58.70


Programmanr. 11
9-11-2008
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.V. DIJK, KasperNoord Limburg(SG)1:09.5792002491:09.38
2.EBSKAMP, GeoffNoord Limburg(SG)1:14.1493018171:14.62
3.EBSKAMP, AlecNoord Limburg(SG)1:15.9291043051:14.86
4.V. DUIJNHOVEN, JobNoord Limburg(SG)1:14.8988008871:16.33
5.GORREE, StanNoord Limburg(SG)1:23.2494013251:23.58
6.VAN DER LEM, MarcelKon. AZ 18701:18.2465005631:25.48
7.QUAEDVLIEG, ThijsNoord Limburg(SG)1:26.7092041291:25.89
8.BOS, AlexNoord Limburg(SG)1:27.0095012731:27.05
9.DE BOER, ErikNoord Limburg(SG)1:22.9991069731:28.20
10.AGTERBERG, JeffreyNoord Limburg(SG)1:28.5390072831:29.22
11.ARTS, RobNoord Limburg(SG)1:25.3688050051:30.51
12.WIENTJENS, NickNoord Limburg(SG)1:29.8695036911:32.12
13.V. IERSEL, ChristianNoord Limburg(SG)1:35.0494042171:35.51
14.SAKOER, TariqKon. AZ 18701:38.7394052191:41.98


Programmanr. 13
9-11-2008
Dames, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.ROEFFEN, LindaHeldense Zwemvereniging1:24.9894041541:23.18
2.BAADJOU, AngelaHeldense Zwemvereniging1:28.6793032121:26.54
3.SAVUT, SerenKon. AZ 18701:29.1295040781:30.62
4.MILAN, JaniceKon. AZ 18701:33.7985034181:33.73
5.KOKULU, SelinKon. AZ 18701:40.2394063301:43.35
6.KEIZERWEERD, LarissaKon. AZ 18701:42.5497042001:46.07


Programmanr. 14
9-11-2008
Heren, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.ALBERTS, BartHeldense Zwemvereniging1:08.4689000331:08.86
2.VAN DER LEM, KaspurKon. AZ 18701:22.7596002791:28.19


Programmanr. 15
9-11-2008
Dames, 4 x 50m wisselslag

Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Heldense Zwemvereniging 1Heldense Zwemvereniging2:21.282:19.45
VAN DEN BEUKEN, Melanie
VULLINGS, Kyani
91
94
34.70JANSSEN, Lizzy
SCHOUTEN, Angelique
95
95
2.Kon. AZ 1870 1Kon. AZ 18702:39.242:46.26
SAVUT, Cesika
SAVUT, Seren
92
95
48.17LUBBERS, Roxane
LUBBERS, Stephanie
88
90


Programmanr. 17
9-11-2008
Meisjes, 50m rugslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.VAN DUREN, EllenNoord Limburg(SG)45.82990141243.12
2.VERVOORT, FenneNoord Limburg(SG)47.33980291643.40FJ 1
3.BOS, SarahNoord Limburg(SG)41.84970091843.40FJ 2
4.EUWES, NaomiNoord Limburg(SG)44.03970137443.40FJ 3
5.RINTJEMA, MaximeNoord Limburg(SG)46.30970091643.89
6.HOVEN, JoëlNoord Limburg(SG)50.19970481648.84
7.MESTRUM, PaulaKon. AZ 18701:01.51990273450.84
8.VAN DER LEM, SharonKon. AZ 187053.41980027052.88
9.REIJNDERS, KikiNoord Limburg(SG)NT980378459.56
10.VELLINGA, MarianneKon. AZ 1870NT98039961:01.68
11.BOUMAN, GabriëllaKon. AZ 187059.7497050121:01.89


Programmanr. 18
9-11-2008
Jongens, 50m rugslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.V. IERSEL, HugoNoord Limburg(SG)42.25970228744.60
2.EBSKAMP, OwenNoord Limburg(SG)NT980289150.35
3.FUNG-A-LOI, Sam-LinKon. AZ 187058.83970340951.31
4.BLOEMEN, LucNoord Limburg(SG)NT990201351.89
5.VAN DER ZANDEN, BartNoord Limburg(SG)51.26990084952.52


Programmanr. 19
9-11-2008
25m vrije slagmix meisjes Min 3 en later mix jongens min 3 el
Resultaten


RangIn.tijdTijd
6 - 8 jaar, Jongens

1.VAN DER LEM, JordiKon. AZ 187021.64000018920.94
3.GEERKENS, WouterNoord Limburg(SG)32.49000090326.98
5.VAN AMPTING, StijnNoord Limburg(SG)33.94010034131.77

mix meisjes Min 3 en later mix jongens min 3 el

1.VAN DER LEM, JordiKon. AZ 187021.64000018920.94
2.KOKULU, EylinKon. AZ 1870NT000078422.49
3.VAN DER LEM, CalinaKon. AZ 187024.98020008623.20
5.GEERKENS, WouterNoord Limburg(SG)32.49000090326.98
9.HESEN, CielNoord Limburg(SG)31.03000137829.90
10.VAN AMPTING, StijnNoord Limburg(SG)33.94010034131.77
12.VAN BOXTEL, ChannaNoord Limburg(SG)33.72010048033.76
13.EUWES, NeriNoord Limburg(SG)36.96020007436.57


Programmanr. 20
9-11-2008
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.JANSSEN, MinkeNoord Limburg(SG)1:11.2694008301:11.86
2.VERSTEGEN, BernadetteNoord Limburg(SG)1:14.6491078781:13.28
3.PEETERS, DeniseNoord Limburg(SG)1:16.9194064181:18.24
4.DE GALAN, CynthiaKon. AZ 18701:16.9892034161:18.96
5.V. IERSEL, MargotNoord Limburg(SG)1:17.9596030981:19.09
6.HENDRIKS, VeraNoord Limburg(SG)1:19.9494052701:19.99
7.AGTERBERG, KellyNoord Limburg(SG)1:21.6392048821:25.82
8.SCHOOFS, MerleNoord Limburg(SG)1:30.4896030161:30.28
9.KHALFALLA, FatmaNoord Limburg(SG)1:32.6594069161:31.47
10.PEETERS, LisaNoord Limburg(SG)1:30.5495031361:32.89
11.V. DUREN, MetaNoord Limburg(SG)1:38.8496030141:37.41
12.SCHOLS, EviNoord Limburg(SG)1:39.2996029121:40.34
13.VELLINGA, ElianaKon. AZ 1870NT93076101:45.80
14.PEETERS, SuzanneNoord Limburg(SG)NT92077041:50.10
15.VAN SOEST, NaomiNoord Limburg(SG)2:02.7396053561:54.69


Programmanr. 21
9-11-2008
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.V. DIJK, KasperNoord Limburg(SG)1:04.4992002491:05.49
2.EBSKAMP, GeoffNoord Limburg(SG)1:07.4593018171:08.56
3.EBSKAMP, AlecNoord Limburg(SG)1:09.3591043051:10.80
4.V. DUIJNHOVEN, JobNoord Limburg(SG)1:08.5188008871:11.06
5.GORREE, StanNoord Limburg(SG)1:15.0594013251:15.33
6.ARTS, RobNoord Limburg(SG)1:14.5588050051:16.69
7.BOS, AlexNoord Limburg(SG)1:18.1195012731:20.48
8.QUAEDVLIEG, ThijsNoord Limburg(SG)1:22.9492041291:21.92
9.WIENTJENS, NickNoord Limburg(SG)1:24.2995036911:22.00
10.DE BOER, ErikNoord Limburg(SG)1:14.1391069731:23.18
11.V. IERSEL, ChristianNoord Limburg(SG)1:23.1894042171:24.36
12.AGTERBERG, JeffreyNoord Limburg(SG)1:30.4190072831:27.31
13.SAKOER, TariqKon. AZ 18701:30.7994052191:33.81


Programmanr. 24
9-11-2008
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.BOS, SarahNoord Limburg(SG)36.37970091835.95
2.VERVOORT, FenneNoord Limburg(SG)36.68980291636.46
3.EUWES, NaomiNoord Limburg(SG)36.92970137436.75
4.RINTJEMA, MaximeNoord Limburg(SG)39.80970091637.64
5.KEIZERWEERD, LarissaKon. AZ 187038.93970420039.08
6.KEIZERWEERD, LindseyKon. AZ 187038.51970420440.01
7.VAN DUREN, EllenNoord Limburg(SG)40.84990141240.71
8.HOVEN, JoëlNoord Limburg(SG)41.73970481643.45
9.VAN DER LEM, SharonKon. AZ 187045.32980027045.76
10.VELLINGA, MarianneKon. AZ 187054.79980399649.50
11.MESTRUM, PaulaKon. AZ 187049.04990273450.74
12.BOUMAN, GabriëllaKon. AZ 187049.88970501251.77
13.REIJNDERS, KikiNoord Limburg(SG)58.20980378454.89
14.LINDERS, ImkeNoord Limburg(SG)1:24.2399031761:25.43


Programmanr. 25
9-11-2008
Jongens, 50m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.V. IERSEL, HugoNoord Limburg(SG)36.23970228737.56
2.FUNG-A-LOI, Sam-LinKon. AZ 187044.42970340945.24
3.BLOEMEN, LucNoord Limburg(SG)NT990201345.50
4.EBSKAMP, OwenNoord Limburg(SG)47.28980289146.18
5.VAN DER ZANDEN, BartNoord Limburg(SG)45.97990084946.92
6.HERPERS, WilcoNoord Limburg(SG)1:02.5299018031:03.04


Programmanr. 26
9-11-2008
25m rugslagmix meisjes Min 3 en later mix jongens min 3 el
Resultaten


RangIn.tijdTijd
6 - 8 jaar, Jongens

1.VAN DER LEM, JordiKon. AZ 187026.24000018925.94
3.GEERKENS, WouterNoord Limburg(SG)30.49000090330.52
5.VAN AMPTING, StijnNoord Limburg(SG)30.32010034131.93

mix meisjes Min 3 en later mix jongens min 3 el

1.VAN DER LEM, JordiKon. AZ 187026.24000018925.94
2.KOKULU, EylinKon. AZ 187026.90000078426.45
3.VAN DER LEM, CalinaKon. AZ 187029.85020008626.99
4.VAN BOXTEL, ChannaNoord Limburg(SG)27.21010048029.28
5.HESEN, CielNoord Limburg(SG)28.87000137829.32
7.GEERKENS, WouterNoord Limburg(SG)30.49000090330.52
10.VAN AMPTING, StijnNoord Limburg(SG)30.32010034131.93
14.EUWES, NeriNoord Limburg(SG)31.03020007436.55


Programmanr. 27
9-11-2008
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.JANSSEN, LizzyHeldense Zwemvereniging1:04.5495007521:03.68
2.VERSTEGEN, BernadetteNoord Limburg(SG)1:04.2991078781:03.76
3.VAN DEN BEUKEN, MelanieHeldense Zwemvereniging1:05.0591051621:05.49
4.JANSSEN, MinkeNoord Limburg(SG)1:06.2094008301:05.80
5.HENDRIKS, VeraNoord Limburg(SG)1:07.3394052701:07.17
6.DE GALAN, CynthiaKon. AZ 18701:06.1192034161:09.20
7.SCHOUTEN, AngeliqueHeldense Zwemvereniging1:10.1495034501:09.40
8.AGTERBERG, KellyNoord Limburg(SG)1:10.0292048821:11.41
9.PEETERS, DeniseNoord Limburg(SG)1:11.0694064181:11.45
10.VULLINGS, KyaniHeldense Zwemvereniging1:13.1194021021:12.86
11.ROEFFEN, LindaHeldense Zwemvereniging1:13.5094041541:13.37
12.BAADJOU, AngelaHeldense Zwemvereniging1:15.3493032121:14.68
13.V. IERSEL, MargotNoord Limburg(SG)1:11.3596030981:14.90
14.SCHOOFS, MerleNoord Limburg(SG)1:18.4796030161:16.33
15.LUBBERS, StephanieKon. AZ 1870NT90071501:19.06
16.DONDERS, CarleyHeldense Zwemvereniging1:16.5996020961:19.81
17.PEETERS, LisaNoord Limburg(SG)1:20.3595031361:20.28
18.SAVUT, CesikaKon. AZ 18701:14.8992038741:21.12
19.LUBBERS, RoxaneKon. AZ 18701:18.2288062281:21.45
20.SAVUT, SerenKon. AZ 18701:20.8495040781:21.65
21.SAVUT, DiyarKon. AZ 18701:24.9496034821:23.00
22.MILAN, JaniceKon. AZ 18701:23.748503418FJ 11:24.53
23.V. DUREN, MetaNoord Limburg(SG)1:28.539603014FJ 21:24.53
24.KHALFALLA, FatmaNoord Limburg(SG)1:31.0894069161:24.69
25.SCHOLS, EviNoord Limburg(SG)1:33.3296029121:33.74
26.PEETERS, SuzanneNoord Limburg(SG)NT92077041:34.24
27.KOKULU, SelinKon. AZ 18701:28.5694063301:35.21
28.VELLINGA, ElianaKon. AZ 1870NT93076101:41.59
29.VAN SOEST, NaomiNoord Limburg(SG)1:43.6296053561:42.63
30.DE GALAN, EllyKon. AZ 18702:10.0058002081:48.33


Programmanr. 28
9-11-2008
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.V. DIJK, KasperNoord Limburg(SG)57.64920024956.60
2.V. DUIJNHOVEN, JobNoord Limburg(SG)58.39880088757.58
3.EBSKAMP, GeoffNoord Limburg(SG)59.18930181757.70
4.ALBERTS, BartHeldense Zwemvereniging1:00.4189000331:00.27
5.EBSKAMP, AlecNoord Limburg(SG)59.2291043051:02.03
6.VAN DER LEM, MarcelKon. AZ 18701:02.0165005631:03.26
7.GORREE, StanNoord Limburg(SG)1:05.5694013251:03.76
8.QUAEDVLIEG, ThijsNoord Limburg(SG)1:05.7492041291:06.46
9.WIENTJENS, NickNoord Limburg(SG)1:12.0395036911:08.71
10.BOS, AlexNoord Limburg(SG)1:10.2895012731:09.46
11.ARTS, RobNoord Limburg(SG)1:06.0688050051:10.23
12.VAN DER LEM, KaspurKon. AZ 18701:11.6196002791:10.52
13.AGTERBERG, JeffreyNoord Limburg(SG)1:14.3790072831:10.64
14.DE BOER, ErikNoord Limburg(SG)1:06.3091069731:14.55
15.SAKOER, TariqKon. AZ 18701:16.3394052191:15.37
16.V. IERSEL, ChristianNoord Limburg(SG)1:13.5994042171:16.95


Programmanr. 29
9-11-2008
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)NT3:14.80
VAN DUREN, Ellen
REIJNDERS, Kiki
99
98
40.92HESEN, Ciel
VERVOORT, Fenne
00
98
DISKon. AZ 1870 1Kon. AZ 18703:24.69
EA - Te vroeg overgenomen.
KOKULU, Eylin
VELLINGA, Marianne
00
98
55.87MESTRUM, Paula
VAN DER LEM, Sharon
99
98


Programmanr. 30
9-11-2008
Jongens, 4 x 50m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)3:46.433:38.28
VAN DER ZANDEN, Bart
HERPERS, Wilco
99
99
46.13GEERKENS, Wouter
EBSKAMP, Owen
00
98


Programmanr. 31
9-11-2008
Dames, 4 x 50m vrije slag

Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)2:01.302:02.19
VERSTEGEN, Bernadette
HENDRIKS, Vera
91
94
30.06AGTERBERG, Kelly
JANSSEN, Minke
92
94
2.Heldense Zwemvereniging 1Heldense Zwemvereniging2:03.542:05.00
BAADJOU, Angela
SCHOUTEN, Angelique
93
95
32.94VAN DEN BEUKEN, Melanie
JANSSEN, Lizzy
91
95
3.Noord Limburg(SG) 2Noord Limburg(SG)2:14.242:16.52
V. IERSEL, Margot
PEETERS, Denise
96
94
32.23SCHOOFS, Merle
KHALFALLA, Fatma
96
94
4.Kon. AZ 1870 1Kon. AZ 18702:23.562:30.52
KEIZERWEERD, Lindsey
KEIZERWEERD, Larissa
97
97
39.55MILAN, Janice
SAVUT, Cesika
85
92
5.Kon. AZ 1870 2Kon. AZ 18702:41.822:46.57
DE GALAN, Elly
VELLINGA, Eliana
58
93
45.06SAVUT, Diyar
KOKULU, Selin
96
94


Programmanr. 32
9-11-2008
Heren, 4 x 50m vrije slag

Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)1:45.761:45.81
V. DUIJNHOVEN, Job
EBSKAMP, Alec
88
91
26.67EBSKAMP, Geoff
V. DIJK, Kasper
93
92
2.Noord Limburg(SG) 2Noord Limburg(SG)2:00.032:04.67
DE BOER, Erik
QUAEDVLIEG, Thijs
91
92
30.64ARTS, Rob
WIENTJENS, Nick
88
95
3.Noord Limburg(SG) 3Noord Limburg(SG)2:09.112:05.22
AGTERBERG, Jeffrey
BOS, Alex
90
95
31.53GORREE, Stan
V. IERSEL, Christian
94
94
4.Kon. AZ 1870 1Kon. AZ 18702:16.362:17.30
FUNG-A-LOI, Sam-Lin
VAN DER LEM, Kaspur
97
96
45.34SAKOER, Tariq
VAN DER LEM, Marcel
94
65