Nr. 1. Alle, 50m schoolslag  6 - 7 jaar
Nr. 2. Alle, 50m rugslag  8 - 9 jaar
Nr. 3. Heren, 100m vlinderslag  12 jaar en ouder
Nr. 4. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 5. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 6. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 5 en junioren 1
Nr. 7. Alle, 50m rugslag  5 - 7 jaar
Nr. 8. Heren, 100m schoolslag  12 jaar en ouder
Nr. 9. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 10. Jongens, 50m vrije slag  Jongens minioren 5 + 6
Nr. 11. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 5 en junioren 1
Nr. 12. Alle, 50m vrije slag  8 - 9 jaar
Nr. 13. Heren, 100m rugslag  12 jaar en ouder
Nr. 14. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 15. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 16. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 5 en junioren 1
Nr. 17. Alle, 50m vrije slag  6 - 7 jaar
Nr. 18. Alle, 50m schoolslag  8 - 9 jaar
Nr. 19. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 20. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 5 en junioren 1
Nr. 21. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 100m vrije slag  12 jaar en ouder


Clubkampioenschap 2009
Waddinxveen, 5.4.2009


Programmanr. 1
5.4.09
50m schoolslag6 - 7 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
6 - 7 jaar, Meisjes

1.Melissa van OudenaardenVan Uden-De Gouwe1:01.00010077458.39

Jongens minioren 1 + 2, Jongens

1.Niels van Noort (*)Van Uden-De Gouwe1:08.2502000791:03.53


<< TOP >>
Programmanr. 2
5.4.09
50m rugslag8 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Sterre van der BijlVan Uden-De Gouwe43.71990053043.49
2.Francisca van VarkVan Uden-De Gouwe52.07990235650.43
3.Sophie KuipersVan Uden-De Gouwe1:04.91000131857.73
4.Federica ClaesVan Uden-De GouweNT00016181:01.41
5.Isa TolVan Uden-De Gouwe1:05.9700016161:03.52
6.Debby MerkestijnVan Uden-De Gouwe1:07.1300013201:03.53

Jongens Minioren 3 en 4, Jongens

1.Bryan MazaVan Uden-De GouweNT000082153.87
2.Max NonkesVan Uden-De Gouwe58.77000136156.81
3.Mart van der HoekVan Uden-De Gouwe59.07000081958.62
4.Wilco de HeerVan Uden-De Gouwe1:05.7699011251:07.86
AFGEMIndy VoskuilenVan Uden-De Gouwe57.019902005


<< TOP >>
Programmanr. 3
5.4.09
Heren, 100m vlinderslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Jongens Junioren 1 en 2

1.Yannick van KootenVan Uden-De Gouwe1:21.84950109335.001:18.28
2.Niels de JongVan Uden-De Gouwe1:23.00950209536.881:23.25
3.Mark HoutmanVan Uden-De Gouwe1:36.42950109141.341:36.10
4.Mark DrosWidex Gzc Donk1:35.33960150943.271:37.24
5.Freek KeizerVan Uden-De GouweNT960200547.591:51.30
AFGEMRemco de MikVan Uden-De Gouwe1:18.059502065
AFGEMJeroen van der MeerVan Uden-De Gouwe1:22.119502535

Jongens Junioren 3 en 4

1.Luke RijnbeekVan Uden-De Gouwe1:04.96930176129.231:02.82
2.Rolf BoersVan Uden-De Gouwe1:09.42930155530.471:07.63
3.Raymond ZijderhandVan Uden-De Gouwe1:16.03930175131.081:08.36
4.Jeffrey BakkerVan Uden-De Gouwe1:12.26940231733.151:12.38
5.Joeri de MikVan Uden-De Gouwe1:10.73930490333.481:14.54

Heren jeugd 1 e.o.

1.Davey de VosVan Uden-De Gouwe1:03.05890345128.711:02.27
2.Koen de LeeuwVan Uden-De Gouwe1:15.55920296133.741:13.95


<< TOP >>
Programmanr. 4
5.4.09
Dames, 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Meisjes Junioren 2 en 3

1.Sanne van RijsVan Uden-De Gouwe1:10.62950008232.611:07.71
2.Manon de VosVan Uden-De Gouwe1:13.14950163833.821:11.14
3.Amanda SelsVan Uden-De Gouwe1:21.66960317436.501:16.81
4.Laura AsschemanVan Uden-De Gouwe1:20.71950521038.201:18.33

Dames Jeugd 1 en 2

1.Kimberley van WijkVan Uden-De Gouwe1:01.29940204029.621:00.99
2.Maaike de LeeuwVan Uden-De Gouwe1:06.12940448631.741:07.24
3.Daphne SchippersVan Uden-De Gouwe1:19.65940199236.771:16.77

Dames senioren

1.Lis Kop JansenVan Uden-De Gouwe1:02.10910174029.661:01.74
2.Nathalie SchoonderwoerdVan Uden-De Gouwe1:03.75860318830.561:04.03
3.Daniëlle WijnenWidex Gzc Donk1:08.29900430432.451:07.42
4.Mayke StolwijkVan Uden-De Gouwe1:06.38910754432.461:08.21

BMEline van KrimpenWidex Gzc Donk1:13.54970422634.881:12.63
BMAnnelou de JongWidex Gzc Donk1:18.54970173237.541:18.26


<< TOP >>
Programmanr. 5
5.4.09
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erwin van KootenVan Uden-De Gouwe39.21980098339.45
2.Wessel van KootenVan Uden-De Gouwe40.66970103739.78
3.Bart CokVan Uden-De Gouwe39.74970192139.88
4.Bart HoutmanVan Uden-De Gouwe45.88970170544.16
5.Lorenzo BakkerVan Uden-De Gouwe47.01980173344.59
6.Erwin van NoortVan Uden-De Gouwe50.79970344148.83
7.Billy VerboomVan Uden-De Gouwe1:06.72980347955.21
8.Rida el YousfiVan Uden-De GouweNT980304958.14


<< TOP >>
Programmanr. 6
5.4.09
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 5 en junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Angelique van VarkVan Uden-De Gouwe41.97970147843.27
2.Saskia de MikVan Uden-De Gouwe47.93970265644.89
3.Daisy NonkesVan Uden-De Gouwe51.34980136049.38
4.Merel te MarveldeVan Uden-De Gouwe53.55980279253.04
5.Amber ZijderhandVan Uden-De Gouwe56.06980135653.22
6.Ilse van PolanenVan Uden-De Gouwe52.06970516053.89
7.Esther van KlinkVan Uden-De Gouwe54.90970497454.65
8.Janine HendriksVan Uden-De Gouwe57.19970265455.78
DISStephanie RoskamVan Uden-De Gouwe53.13970147652.09
SN - Keerpunt of eindpunt in het geheel niet aangeraakt (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 7
5.4.09
50m rugslag5 - 7 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes minioren 1 + 2, Meisjes

1.Melissa van OudenaardenVan Uden-De GouweNT01007741:02.64

Jongens minioren 1 + 2, Jongens

1.Niels van Noort (*)Van Uden-De GouweNT02000791:06.93


<< TOP >>
Programmanr. 8
5.4.09
Heren, 100m schoolslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Jongens Junioren 1 en 2

1.Yannick van KootenVan Uden-De Gouwe1:29.07950109341.121:26.09
2.Niels de JongVan Uden-De Gouwe1:29.28950209541.681:29.33
3.Mark HoutmanVan Uden-De Gouwe1:34.62950109144.351:34.74
4.Mark DrosWidex Gzc Donk1:37.31960150946.061:37.80
5.Freek KeizerVan Uden-De Gouwe1:40.15960200548.591:45.44
6.Marvin VermaatVan Uden-De Gouwe1:53.34950532949.121:45.66
AFGEMJeroen van der MeerVan Uden-De Gouwe1:29.209502535
AFGEMRemco de MikVan Uden-De Gouwe1:16.269502065

Jongens Junioren 3 en 4

1.Luke RijnbeekVan Uden-De Gouwe1:18.18930176135.761:14.92
2.Jeffrey BakkerVan Uden-De Gouwe1:18.82940231738.181:19.36
3.Raymond ZijderhandVan Uden-De Gouwe1:16.20930175139.281:24.50
4.Joeri de MikVan Uden-De Gouwe1:24.73930490341.541:29.03
DISRolf BoersVan Uden-De Gouwe1:16.00930155535.341:16.19
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.

Heren jeugd 1 e.o.

1.Davey de VosVan Uden-De Gouwe1:08.59890345132.021:07.58
2.Koen de LeeuwVan Uden-De Gouwe1:14.73920296134.041:12.48
3.Remco OskamWidex Gzc Donk1:20.09920558337.721:21.17
4.Pascal HollemanVan Uden-De Gouwe1:22.64800204338.421:21.26


<< TOP >>
Programmanr. 9
5.4.09
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Meisjes Junioren 2 en 3

1.Sanne van RijsVan Uden-De Gouwe1:17.23950008237.071:15.86
2.Amanda SelsVan Uden-De Gouwe1:23.29960317440.181:22.15
3.Manon de VosVan Uden-De Gouwe1:25.08950163841.661:25.19
4.Laura AsschemanVan Uden-De Gouwe1:43.73950521045.591:33.18

Dames Jeugd 1 en 2

1.Kimberley van WijkVan Uden-De Gouwe1:10.59940204033.901:09.04
2.Maaike de LeeuwVan Uden-De Gouwe1:18.60940448640.621:23.09
3.Daphne SchippersVan Uden-De Gouwe1:25.57940199242.331:26.95

Dames senioren

1.Lis Kop JansenVan Uden-De Gouwe1:08.52910174033.651:08.87
2.Mayke StolwijkVan Uden-De Gouwe1:16.21910754438.331:18.98
3.Daniëlle WijnenWidex Gzc Donk1:24.36900430440.151:22.84

BMEline van KrimpenWidex Gzc Donk1:20.01970422639.701:21.95


<< TOP >>
Programmanr. 10
5.4.09
Jongens, 50m vrije slagJongens minioren 5 + 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wessel van KootenVan Uden-De Gouwe34.03970103733.52
2.Bart CokVan Uden-De Gouwe34.03970192133.69FJ 1
3.Erwin van KootenVan Uden-De Gouwe36.00980098333.69FJ 2
4.Bart HoutmanVan Uden-De Gouwe39.07970170537.76
5.Erwin van NoortVan Uden-De Gouwe39.26970344138.22
6.Lorenzo BakkerVan Uden-De Gouwe42.45980173342.52
7.Billy VerboomVan Uden-De Gouwe1:03.16980347950.15
8.Rida el YousfiVan Uden-De Gouwe51.36980304952.20


<< TOP >>
Programmanr. 11
5.4.09
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 5 en junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Angelique van VarkVan Uden-De Gouwe40.76970147840.36
2.Saskia de MikVan Uden-De Gouwe48.73970265650.49
3.Merel te MarveldeVan Uden-De Gouwe49.73980279252.25
4.Daisy NonkesVan Uden-De Gouwe55.57980136054.04
5.Amber ZijderhandVan Uden-De Gouwe53.22980135654.30
6.Stephanie RoskamVan Uden-De Gouwe53.52970147657.15
7.Ilse van PolanenVan Uden-De GouweNT970516057.21
8.Esther van KlinkVan Uden-De Gouwe1:07.15970497459.83
9.Janine HendriksVan Uden-De Gouwe1:06.65970265459.93


<< TOP >>
Programmanr. 12
5.4.09
50m vrije slag8 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Sterre van der BijlVan Uden-De Gouwe37.70990053038.22
2.Francisca van VarkVan Uden-De Gouwe46.40990235645.64
3.Debby MerkestijnVan Uden-De Gouwe56.52000132054.50
4.Sophie KuipersVan Uden-De Gouwe55.66000131854.56
5.Isa TolVan Uden-De Gouwe59.02000161655.92
6.Federica ClaesVan Uden-De GouweNT000161858.88

Jongens Minioren 3 en 4, Jongens

1.Bryan MazaVan Uden-De Gouwe55.47000082154.68
2.Mart van der HoekVan Uden-De GouweNT000081955.32
3.Max NonkesVan Uden-De Gouwe54.99000136158.27
4.Wilco de HeerVan Uden-De Gouwe56.6999011251:01.64
AFGEMIndy VoskuilenVan Uden-De Gouwe52.269902005


<< TOP >>
Programmanr. 13
5.4.09
Heren, 100m rugslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Jongens Junioren 1 en 2

1.Yannick van KootenVan Uden-De Gouwe1:16.59950109337.931:17.95
2.Niels de JongVan Uden-De Gouwe1:18.29950209539.091:20.34
3.Mark HoutmanVan Uden-De Gouwe1:22.11950109142.161:26.04
4.Mark DrosWidex Gzc Donk1:28.16960150944.151:28.88
5.Marvin VermaatVan Uden-De Gouwe1:45.47950532943.951:34.13
6.Freek KeizerVan Uden-De GouweNT960200545.181:34.17
AFGEMJeroen van der MeerVan Uden-De Gouwe1:18.039502535
AFGEMRemco de MikVan Uden-De Gouwe1:13.619502065

Jongens Junioren 3 en 4

1.Joeri de MikVan Uden-De Gouwe1:07.95930490332.361:08.44
2.Jeffrey BakkerVan Uden-De Gouwe1:09.96940231733.901:08.84
3.Luke RijnbeekVan Uden-De Gouwe1:09.64930176135.861:11.51
4.Rolf BoersVan Uden-De Gouwe1:11.91930155535.161:12.65
DISRaymond ZijderhandVan Uden-De Gouwe1:25.36930175137.841:16.39
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

16 jaar en ouder

1.Davey de VosVan Uden-De Gouwe1:06.77890345132.301:05.29
2.Koen de LeeuwVan Uden-De Gouwe1:11.19920296135.821:12.12
3.Pascal HollemanVan Uden-De Gouwe1:10.93800204336.031:13.41


<< TOP >>
Programmanr. 14
5.4.09
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Meisjes Junioren 3 en later

1.Sanne van RijsVan Uden-De Gouwe1:25.79950008236.361:21.70
2.Manon de VosVan Uden-De Gouwe1:28.72950163839.741:27.41
3.Annelou de JongWidex Gzc Donk1:33.86970173240.431:29.28
4.Eline van KrimpenWidex Gzc DonkNT970422642.681:33.30
5.Laura AsschemanVan Uden-De GouweNT950521046.441:43.65
6.Amanda SelsVan Uden-De Gouwe1:45.09960317446.091:44.22

Dames Jeugd 1 en 2

1.Kimberley van WijkVan Uden-De Gouwe1:10.45940204032.871:11.15
2.Maaike de LeeuwVan Uden-De Gouwe1:18.83940448637.451:22.89
3.Daphne SchippersVan Uden-De Gouwe1:26.86940199238.721:29.84

Dames senioren

1.Lis Kop JansenVan Uden-De Gouwe1:10.37910174033.131:11.90
2.Nathalie SchoonderwoerdVan Uden-De Gouwe1:16.32860318834.061:15.91
3.Daniëlle WijnenWidex Gzc Donk1:18.02900430435.881:18.66
4.Mayke StolwijkVan Uden-De Gouwe1:17.60910754436.371:19.76


<< TOP >>
Programmanr. 15
5.4.09
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erwin van KootenVan Uden-De Gouwe42.87980098342.68
2.Wessel van KootenVan Uden-De Gouwe45.15970103744.94
3.Bart CokVan Uden-De Gouwe46.98970192147.51
4.Bart HoutmanVan Uden-De Gouwe49.59970170548.31
5.Lorenzo BakkerVan Uden-De Gouwe49.26980173351.54
6.Erwin van NoortVan Uden-De Gouwe51.42970344154.75
7.Rida el YousfiVan Uden-De GouweNT98030491:01.84
8.Billy VerboomVan Uden-De Gouwe1:02.4798034791:04.59


<< TOP >>
Programmanr. 16
5.4.09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 5 en junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Angelique van VarkVan Uden-De Gouwe32.15970147832.17
2.Stephanie RoskamVan Uden-De Gouwe40.80970147638.96
3.Amber ZijderhandVan Uden-De Gouwe40.71980135639.98
4.Saskia de MikVan Uden-De Gouwe40.35970265640.09
5.Daisy NonkesVan Uden-De Gouwe40.53980136040.84
6.Merel te MarveldeVan Uden-De Gouwe42.14980279241.31
7.Janine HendriksVan Uden-De Gouwe48.22970265447.81
8.Ilse van PolanenVan Uden-De Gouwe46.86970516049.01
9.Esther van KlinkVan Uden-De Gouwe53.19970497450.13


<< TOP >>
Programmanr. 17
5.4.09
50m vrije slag6 - 7 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes minioren 1 + 2, Meisjes

1.Melissa van OudenaardenVan Uden-De Gouwe57.88010077458.04

Jongens minioren 1 + 2, Jongens

1.Niels van Noort (*)Van Uden-De Gouwe1:02.3002000791:07.82


<< TOP >>
Programmanr. 18
5.4.09
50m schoolslag8 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Sterre van der BijlVan Uden-De Gouwe51.92990053049.87
2.Francisca van VarkVan Uden-De Gouwe53.18990235652.54
3.Sophie KuipersVan Uden-De Gouwe1:00.00000131859.79
4.Isa TolVan Uden-De Gouwe1:00.9400016161:04.07
5.Debby MerkestijnVan Uden-De Gouwe1:03.1500013201:06.81
6.Federica ClaesVan Uden-De GouweNT00016181:13.34

Jongens Minioren 3 en 4, Jongens

1.Bryan MazaVan Uden-De Gouwe1:01.0800008211:01.62
2.Max NonkesVan Uden-De GouweNT00013611:04.11
3.Mart van der HoekVan Uden-De Gouwe1:04.0600008191:09.28
4.Wilco de HeerVan Uden-De Gouwe1:06.9099011251:12.86
AFGEMIndy VoskuilenVan Uden-De Gouwe1:06.959902005


<< TOP >>
Programmanr. 19
5.4.09
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erwin van KootenVan Uden-De Gouwe39.77980098340.22
2.Wessel van KootenVan Uden-De Gouwe42.61970103742.06
3.Bart CokVan Uden-De Gouwe42.20970192144.36
4.Bart HoutmanVan Uden-De Gouwe43.34970170546.65
5.Lorenzo BakkerVan Uden-De Gouwe51.29980173352.56
6.Erwin van NoortVan Uden-De Gouwe52.93970344157.97
DISBilly VerboomVan Uden-De Gouwe1:23.5698034791:23.08
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISRida el YousfiVan Uden-De Gouwe1:15.9298030491:25.74
VD - Schoolslagbenen gezwommen.


<< TOP >>
Programmanr. 20
5.4.09
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 5 en junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Angelique van VarkVan Uden-De Gouwe36.16970147837.11
2.Saskia de MikVan Uden-De Gouwe50.23970265644.62
3.Stephanie RoskamVan Uden-De Gouwe49.16970147645.25
4.Merel te MarveldeVan Uden-De Gouwe48.50980279245.88
5.Daisy NonkesVan Uden-De Gouwe48.31980136046.38
6.Amber ZijderhandVan Uden-De Gouwe48.70980135649.50
7.Janine HendriksVan Uden-De Gouwe55.43970265454.84
8.Esther van KlinkVan Uden-De Gouwe1:03.70970497456.62
DISIlse van PolanenVan Uden-De Gouwe59.14970516050.74
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 21
5.4.09
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Meisjes Junioren 2 en 3

1.Manon de VosVan Uden-De Gouwe1:29.29950163842.261:28.94
2.Sanne van RijsVan Uden-De Gouwe1:30.74950008241.841:29.41
3.Amanda SelsVan Uden-De Gouwe1:34.77960317445.981:35.26
4.Laura AsschemanVan Uden-De Gouwe1:36.00950521048.381:38.94

Dames Jeugd 1 en 2

1.Maaike de LeeuwVan Uden-De Gouwe1:23.05940448641.111:26.82
2.Kimberley van WijkVan Uden-De Gouwe1:24.07940204041.251:27.65
3.Daphne SchippersVan Uden-De Gouwe1:31.19940199244.661:34.66

Dames senioren

1.Lis Kop JansenVan Uden-De Gouwe1:18.92910174038.651:21.00
2.Nathalie SchoonderwoerdVan Uden-De Gouwe1:22.58860318838.561:21.91
3.Mayke StolwijkVan Uden-De Gouwe1:28.54910754442.881:29.75

BMAnnelou de JongWidex Gzc Donk1:35.29970173245.781:35.82


<< TOP >>
Programmanr. 22
5.4.09
Heren, 100m vrije slag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Jongens Junioren 1 en 2

1.Yannick van KootenVan Uden-De Gouwe1:04.89950109330.301:02.91
2.Niels de JongVan Uden-De Gouwe1:09.69950209532.151:09.28
3.Mark HoutmanVan Uden-De Gouwe1:15.51950109134.391:14.46
4.Freek KeizerVan Uden-De Gouwe1:33.80960200536.131:19.25
5.Marvin VermaatVan Uden-De GouweNT950532938.121:26.08
AFGEMJeroen van der MeerVan Uden-De Gouwe1:10.899502535
AFGEMRemco de MikVan Uden-De Gouwe1:05.209502065

Jongens Junioren 3 en 4

1.Luke RijnbeekVan Uden-De Gouwe55.39930176126.9255.61
2.Joeri de MikVan Uden-De Gouwe57.50930490327.6058.03
3.Rolf BoersVan Uden-De Gouwe58.42930155527.4458.12
4.Jeffrey BakkerVan Uden-De Gouwe59.58940231729.1959.78
5.Raymond ZijderhandVan Uden-De Gouwe1:01.36930175129.681:01.31

Heren senioren

1.Pascal HollemanVan Uden-De Gouwe59.06800204328.0759.29
2.Koen de LeeuwVan Uden-De Gouwe59.71920296128.6859.84
3.Remco OskamWidex Gzc Donk58.20920558327.101:00.43
DISDavey de VosVan Uden-De Gouwe55.788903451
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.