Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 11. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 16. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 17. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 18. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 19. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 20. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 21. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 22. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 23. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 24. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 26. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 27. Heren, 200m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 28. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 29. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 30. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later


C-Competitie 2007-2008 deel 4
Landgraaf, 9.3.2008


Programmanr. 1
9.3.08
Heren, 4 x 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zon/S&s 1Zon/S&s8:22.618:25.08
2.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)8:29.968:39.25
3.Nimo 1Nimo9:10.099:06.81


<< TOP >>
Programmanr. 2
9.3.08
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Merel JaspersNimo39.57960254438.15
2.Chayenne PoortsNimo37.99980067039.79
3.Elishia SinkiewiczZon/S&s43.70970211041.41
4.Danae RemmelZon/S&s45.19960058842.27
5.Céline JennesZon/S&s43.11960215442.72
6.Mignon PeetersNimo42.06970104843.30
7.Naomi EuwesNoord Limburg(SG)44.23970137444.42
8.Chantal VeldmanNimo46.73970300044.78
9.Emmy LinssenZon/S&s51.22960059045.23
10.Melanie LeunissenNimo50.12980067245.36
11.Sarah BosNoord Limburg(SG)46.82970091845.98
12.Nieske JanssenNimo47.97960132846.06
13.Joanna VerjansZon/S&s43.57980058247.88
14.Lotte v. MegenNoord Limburg(SG)47.90970137648.00
15.Meta v. DurenNoord Limburg(SG)55.02960301448.32
16.Maxime RintjemaNoord Limburg(SG)48.29970091648.63
17.Fenne VervoortNoord Limburg(SG)NT980291648.79
18.Evi ScholsNoord Limburg(SG)53.32960291251.69
19.Naomi van SoestNoord Limburg(SG)NT96053561:11.94


<< TOP >>
Programmanr. 3
9.3.08
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martijn WeinbergNimo1:17.4696009551:16.14
2.Tim RamaekersZon/S&s1:19.3696006291:17.90
3.Nik HeerenNoord Limburg(SG)1:22.1396022771:20.90
4.Devi WeberNimo1:25.1098012151:24.20
5.Vincent JacobsNimo1:33.9198016691:28.38
6.Daniël IzbasZon/S&s1:41.3797029191:37.90
DISHugo v. IerselNoord Limburg(SG)1:25.309702287
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 4
9.3.08
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 5
9.3.08
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jona PistersNimo2:27.7695017842:24.53
2.Vera HendriksNoord Limburg(SG)2:30.5694052702:27.17
3.Rylana SlaghuisNimo2:33.5494012862:32.83
4.Margot v. IerselNoord Limburg(SG)2:46.9496030982:41.71
5.Bo KerkhoffNimo2:40.9095023762:43.00
6.Mandy WetzelsZon/S&s2:53.1494010122:43.78
7.Karin van der AalstZon/S&s2:50.0695013562:46.72
8.Judith MingersNimo2:47.9695055442:48.30
9.Lisa PeetersNoord Limburg(SG)2:57.3895031363:02.71
10.Fatma KhalfallaNoord Limburg(SG)3:20.2794069163:29.12


<< TOP >>
Programmanr. 6
9.3.08
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alex BosNoord Limburg(SG)1:27.0095012731:27.15
2.Boy CoortZon/S&s1:29.9894022831:30.00
3.Nick WientjensNoord Limburg(SG)1:34.5595036911:33.99
4.Camiel SmeetsNimo1:35.6494009111:36.25
5.Christian v. IerselNoord Limburg(SG)1:37.5794042171:36.50
6.Andreas WaldusNimo1:36.7095035811:36.86
7.Mateusz CzuryloZon/S&s1:40.8995037171:38.25
8.Vince WeberNimo1:43.2694042331:41.89
9.Joeri KerkhoffNimo1:44.0495016891:43.52
10.Yannic van de KuitZon/S&s1:48.5595048251:45.21
DISStan GorreeNoord Limburg(SG)1:24.4294013251:23.94
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 7
9.3.08
Dames, 200m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Suzanne DuijkersZon/S&s2:37.7087010242:39.13
2.Lydia ColijnNimo2:48.3686007182:42.17
3.Michelle HackingNimo2:45.7591076462:43.43
4.Vera WeinbergNimo2:44.9993021442:43.86
5.Minke JanssenNoord Limburg(SG)NT94008302:44.24
6.Bernadette VerstegenNoord Limburg(SG)2:53.7691078782:47.38
7.Cato VrouenraetsZon/S&s2:56.7890062723:06.47


<< TOP >>
Programmanr. 8
9.3.08
Heren, 100m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Math SmeetsNimo1:07.9287041531:07.99
2.Freddie GeerlingsZon/S&s1:08.4179003791:08.98
3.Job v. DuijnhovenNoord Limburg(SG)1:08.5188008871:09.65
4.Sander van den BergNimo1:08.4887002111:10.93
5.Fernando de LeonNoord Limburg(SG)NT82024611:14.18
6.Mark SnijdersZon/S&s1:16.0688031871:14.68
7.Leon HendriksNoord Limburg(SG)1:14.1591069751:16.47
8.Sander SlaghuisNimo1:17.1288053051:16.93
9.Rob ArtsNoord Limburg(SG)1:16.2988050051:17.58
10.Rick HellenbrandNimo1:18.8789011731:22.25


<< TOP >>
Programmanr. 9
9.3.08
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa MeijerNimo3:00.9293043743:03.65
2.Chloé RutzerveldNimo3:06.5692034503:07.50
3.Daphne de BoerNoord Limburg(SG)3:05.9793068283:08.96
4.Chidi HennigfeldZon/S&s3:17.7793033323:11.90
5.Sanne KerkhoffNimo3:39.1793055303:19.28
6.Lisette RamaekersZon/S&s3:28.4294039843:26.42
7.Sophie MelssenNoord Limburg(SG)NT95042283:26.65
8.Jamilla FranssenZon/S&s3:30.5794048723:26.85
9.Babet BoereboomNoord Limburg(SG)NT93063623:34.46


<< TOP >>
Programmanr. 10
9.3.08
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kasper v. DijkNoord Limburg(SG)1:04.7392002491:04.49
2.Robin RamaekersZon/S&s1:05.3893043851:06.09
3.Geoff EbskampNoord Limburg(SG)1:10.2293018171:11.35
4.Ronald WaldusNimo1:16.5392062751:17.60
5.Scott van't LandNimo1:16.7992050431:18.56
6.Bjorn van de KuitZon/S&s1:28.1893066931:23.73
7.Yoeri CuijpersNimo1:26.5194039691:26.09
DISVasily OrosZon/S&s1:23.0393043291:39.23
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 11
9.3.08
Dames, 200m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Fanny RobbertsenNimo2:37.0591026222:41.38
2.Maureen MuyenZon/S&s2:37.0491028742:43.34
3.Leslie JacobsNimoNT91081022:50.57
4.Denise PeetersNoord Limburg(SG)2:57.5394064182:54.34
5.Melissa GeilenZon/S&s2:52.9190011282:54.46
6.Anke SnijkersNimo2:50.2492016382:54.71
7.Laura van der AalstZon/S&s2:56.7190000062:56.56
8.Bo PeetersNimo2:52.9293065642:58.43
9.Kelly AgterbergNoord Limburg(SG)2:59.0692048822:58.67
10.Silvia VoustenNoord Limburg(SG)3:03.4290040682:59.92
11.Renee HarkxNoord Limburg(SG)2:58.2892022203:10.79


<< TOP >>
Programmanr. 12
9.3.08
Jongens, 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Frabrice AriësZon/S&s57.20900006356.89
2.Imre DehnerZon/S&s59.32900619557.59
3.Alec EbskampNoord Limburg(SG)1:01.76910430559.22
4.Jelmer v. DijkNoord Limburg(SG)57.7090006531:01.97
5.Martyn SlaghuisNimo1:03.2191030351:03.00
6.Thijs VillevoyeNimo1:01.8191065891:04.24
7.Thijs QuaedvliegNoord Limburg(SG)1:08.7792041291:07.50
8.Erik de BoerNoord Limburg(SG)1:06.3091069731:08.64
9.Hans WesterkampNoord Limburg(SG)1:13.1693027451:12.74
10.Jeffrey AgterbergNoord Limburg(SG)1:14.9290072831:14.37


<< TOP >>
Programmanr. 13
9.3.08
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lydia ColijnNimo28.84860071828.58
2.Vera WeinbergNimo30.21930214429.93
3.Melissa GeilenZon/S&s29.80900112830.22
3.Lauke KnoopZon/S&s30.21900200830.22
5.Jela CnubbenNimo30.98880079630.52
6.Danique UbagsZon/S&s30.39900378030.69
7.Michelle HackingNimo31.23910764631.18
8.Cato VrouenraetsZon/S&s30.21900627231.26
9.Suzanne DuijkersZon/S&s31.71870102431.35
10.Ingrid JansenNimo31.16870559231.71
11.Renske NielenNoord Limburg(SG)31.65880555032.69
12.Mariska VerstegenNoord Limburg(SG)31.27850300833.11
13.Hilary PainNimo38.35950198036.70


<< TOP >>
Programmanr. 14
9.3.08
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tristan EisankZon/S&s2:20.0490007732:23.14
2.Job v. DuijnhovenNoord Limburg(SG)2:25.9588008872:26.61
3.Fernando de LeonNoord Limburg(SG)2:27.2582024612:27.12
4.Jérôme AriësZon/S&s2:35.0790000652:29.78
5.Math SmeetsNimo2:30.1387041532:30.96
6.Bob GoffinNimo2:32.6189042632:40.37
7.Sander SlaghuisNimo2:38.3488053052:40.43
8.Sjoerd v. DijkNoord Limburg(SG)2:38.6285035932:43.68


<< TOP >>
Programmanr. 15
9.3.08
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elishia SinkiewiczZon/S&s1:18.8197021101:16.46
2.Merel JaspersNimo1:14.5096025441:16.65
3.Chayenne PoortsNimo1:14.8598006701:16.93
4.Danae RemmelZon/S&s1:17.8496005881:18.09
4.Mignon PeetersNimo1:18.0897010481:18.09
6.Sarah BosNoord Limburg(SG)1:24.8297009181:20.87
7.Chantal VeldmanNimo1:22.5997030001:21.80
8.Céline JennesZon/S&s1:23.5496021541:22.31
9.Nieske JanssenNimo1:25.5096013281:23.18
10.Naomi EuwesNoord Limburg(SG)1:23.0297013741:26.45
11.Emmy LinssenZon/S&s1:32.6796005901:27.42
12.Melanie LeunissenNimo1:25.3998006721:27.51
13.Meta v. DurenNoord Limburg(SG)1:38.8296030141:28.53
14.Joanna VerjansZon/S&s1:26.3998005821:28.55
15.Lotte v. MegenNoord Limburg(SG)1:36.1097013761:31.05
16.Maxime RintjemaNoord Limburg(SG)1:33.2597009161:31.44
17.Evi ScholsNoord Limburg(SG)1:33.3296029121:34.82
18.Fenne VervoortNoord Limburg(SG)1:38.1498029161:37.83
19.Naomi van SoestNoord Limburg(SG)NT96053561:47.98


<< TOP >>
Programmanr. 16
9.3.08
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim RamaekersZon/S&s38.73960062939.70
2.Martijn WeinbergNimo41.80960095540.80
3.Devi WeberNimo45.86980121543.42
4.Nik HeerenNoord Limburg(SG)41.56960227743.43
5.Hugo v. IerselNoord Limburg(SG)46.35970228749.20
6.Vincent JacobsNimo59.4298016691:01.51
DISDaniël IzbasZon/S&sNT97029191:07.98
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 17
9.3.08
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jona PistersNimo1:27.5195017841:28.02
2.Rylana SlaghuisNimo1:31.8094012861:34.40
3.Mandy WetzelsZon/S&s1:38.2194010121:34.54
4.Judith MingersNimo1:35.9895055441:34.67
5.Vera HendriksNoord Limburg(SG)1:33.6194052701:35.04
6.Lisa PeetersNoord Limburg(SG)1:36.6695031361:37.14
7.Margot v. IerselNoord Limburg(SG)1:39.3796030981:39.60
8.Lisette RamaekersZon/S&s1:35.8394039841:39.99
9.Bo KerkhoffNimo1:41.8095023761:43.14
10.Fatma KhalfallaNoord Limburg(SG)1:47.4394069161:48.20
DISKarin van der AalstZon/S&s1:38.5695013561:39.94
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 18
9.3.08
Jongens, 400m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 19
9.3.08
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stan GorreeNoord Limburg(SG)2:28.7494013252:25.54
2.Boy CoortZon/S&s2:32.5194022832:31.35
3.Camiel SmeetsNimo2:44.7494009112:35.89
4.Alex BosNoord Limburg(SG)2:39.9895012732:37.12
5.Mateusz CzuryloZon/S&s2:37.8395037172:39.83
6.Vince WeberNimo2:42.8094042332:42.40
7.Andreas WaldusNimo2:45.2295035812:43.16
8.Joeri KerkhoffNimo2:45.6495016892:45.07
9.Nick WientjensNoord Limburg(SG)2:50.4695036912:51.73
10.Christian v. IerselNoord Limburg(SG)2:59.0194042173:00.52
11.Yannic van de KuitZon/S&s3:22.8395048253:27.07


<< TOP >>
Programmanr. 20
9.3.08
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bernadette VerstegenNoord Limburg(SG)2:39.6091078782:33.36
2.Lydia ColijnNimo2:34.9486007182:36.48
3.Vera WeinbergNimo2:46.8993021442:42.02
4.Lauke KnoopZon/S&s2:43.4690020082:42.26
5.Jela CnubbenNimo2:43.9088007962:44.14
6.Michelle HackingNimo2:47.8591076462:49.52
7.Danique UbagsZon/S&s2:44.0590037802:51.62
8.Mariska VerstegenNoord Limburg(SG)2:49.3885030082:59.13
9.Renske NielenNoord Limburg(SG)2:51.5688055503:16.98


<< TOP >>
Programmanr. 21
9.3.08
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Fernando de LeonNoord Limburg(SG)26.22820246126.34
2.Jérôme AriësZon/S&s26.09900006526.73
3.Math SmeetsNimo27.17870415327.08
4.Freddie GeerlingsZon/S&s27.06790037927.67
5.Mark SnijdersZon/S&s27.31880318728.07
6.Sander SlaghuisNimo28.29880530528.52
7.Sjoerd v. DijkNoord Limburg(SG)28.08850359328.80
8.Leon HendriksNoord Limburg(SG)29.72910697529.07
9.Erik de BoerNoord Limburg(SG)29.78910697329.21
10.Rob ArtsNoord Limburg(SG)30.81880500531.13
11.Rick HellenbrandNimo29.17890117332.39


<< TOP >>
Programmanr. 22
9.3.08
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa MeijerNimo1:16.1593043741:16.80
2.Chidi HennigfeldZon/S&s1:18.6093033321:19.54
3.Chloé RutzerveldNimo1:19.5792034501:20.40
4.Daphne de BoerNoord Limburg(SG)1:20.1993068281:21.25
5.Jamilla FranssenZon/S&s1:24.6294048721:25.04
6.Sophie MelssenNoord Limburg(SG)NT95042281:32.54
7.Sanne KerkhoffNimo1:33.1493055301:36.11
DISBabet BoereboomNoord Limburg(SG)1:41.1193063621:41.17
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 23
9.3.08
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kasper v. DijkNoord Limburg(SG)2:31.8892002492:35.70
2.Robin RamaekersZon/S&s3:21.4293043852:54.16
3.Ronald WaldusNimo3:21.0092062753:14.36
4.Hans WesterkampNoord Limburg(SG)3:25.0093027453:21.38
5.Scott van't LandNimo3:21.0092050433:25.14
6.Vasily OrosZon/S&s3:30.0093043293:26.60
DISGeoff EbskampNoord Limburg(SG)2:43.0993018172:43.37
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISYoeri CuijpersNimo3:32.3994039693:32.63
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISBjorn van de KuitZon/S&s3:30.0093066933:34.10
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 24
9.3.08
Dames, 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa GeilenZon/S&s1:04.8990011281:06.70
2.Bo PeetersNimo1:08.0593065641:07.29
3.Fanny RobbertsenNimo1:06.9591026221:08.68
4.Leslie JacobsNimo1:10.1091081021:10.21
5.Kelly AgterbergNoord Limburg(SG)1:10.0292048821:10.41
6.Maureen MuyenZon/S&s1:10.1991028741:10.67
7.Silvia VoustenNoord Limburg(SG)1:13.8990040681:11.64
8.Renee HarkxNoord Limburg(SG)1:11.0692022201:12.96
8.Anke SnijkersNimo1:13.0692016381:12.96
10.Laura van der AalstZon/S&s1:14.5490000061:13.08
11.Denise PeetersNoord Limburg(SG)1:14.6194064181:14.10


<< TOP >>
Programmanr. 25
9.3.08
Jongens, 200m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jelmer v. DijkNoord Limburg(SG)2:24.2290006532:26.23
2.Imre DehnerZon/S&s2:30.0090061952:26.79
3.Frabrice AriësZon/S&s2:30.4690000632:30.73
4.Martyn SlaghuisNimo2:41.3591030352:36.56
5.Thijs VillevoyeNimo2:45.5191065892:41.86
6.Alec EbskampNoord Limburg(SG)2:42.1191043052:42.12
7.Thijs QuaedvliegNoord Limburg(SG)2:58.2292041292:55.86
8.Jeffrey AgterbergNoord Limburg(SG)NT90072833:22.45


<< TOP >>
Programmanr. 26
9.3.08
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Minke JanssenNoord Limburg(SG)NT94008301:12.38
2.Lydia ColijnNimo1:12.5186007181:13.13
3.Bernadette VerstegenNoord Limburg(SG)1:14.6491078781:14.82
4.Jela CnubbenNimo1:13.5588007961:16.33
5.Suzanne DuijkersZon/S&s1:21.2287010241:17.67
6.Lauke KnoopZon/S&s1:17.9490020081:18.82
7.Cato VrouenraetsZon/S&s1:18.4590062721:20.72
8.Vera WeinbergNimo1:21.2193021441:21.34
9.Michelle HackingNimo1:22.3291076461:21.92
10.Mariska VerstegenNoord Limburg(SG)1:19.1485030081:25.29
11.Renske NielenNoord Limburg(SG)1:17.6188055501:25.31
12.Danique UbagsZon/S&s1:20.4390037801:26.33
13.Ingrid JansenNimoNT87055921:27.37
14.Hilary PainNimo1:31.7195019801:33.39
15.Meta v. DurenNoord Limburg(SG)1:52.3496030141:42.51


<< TOP >>
Programmanr. 27
9.3.08
Heren, 200m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Job v. DuijnhovenNoord Limburg(SG)2:27.4288008872:33.80
2.Sander van den BergNimo2:45.0187002112:43.04
3.Math SmeetsNimo2:46.6387041532:45.26
4.Tristan EisankZon/S&s2:37.8690007732:46.73
5.Bob GoffinNimo2:45.0089042632:48.10
6.Leon HendriksNoord Limburg(SG)2:51.1591069752:48.74
7.Freddie GeerlingsZon/S&s2:47.8379003792:51.16
8.Rick HellenbrandNimo2:46.6289011732:55.18
9.Mark SnijdersZon/S&s3:13.1588031873:00.61
10.Rob ArtsNoord Limburg(SG)3:16.8688050053:01.75


<< TOP >>
Programmanr. 28
9.3.08
Jongens, 4 x 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 29
9.3.08
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)1:55.031:54.82
2.Zon/S&s 1Zon/S&s2:03.501:59.66
3.Nimo 1Nimo2:06.062:03.86
4.Nimo 2Nimo2:18.872:13.75
5.Zon/S&s 2Zon/S&s2:26.372:32.28


<< TOP >>
Programmanr. 30
9.3.08
Meisjes, 4 x 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)5:14.655:16.80
2.Nimo 1Nimo5:25.675:22.33
3.Zon/S&s 1Zon/S&s5:49.955:50.45