districtscompetitie deel 3
Gulpen (NED),    17.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Heren, 4 x 50m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 4. Alle, 25m vlinderslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 12. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 16. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 21. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 23. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 31. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 34. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 37. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 39. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kzpc 1                        Kzpc                   4:19.42            4:17.14           
        Bart Gorissen, 83                          Mark Gorissen, 86
        Dennis Stegerhütte, 86                     Ralf Peters, 76
          1:03.21  4:17.14

  2. kimbria 1                     Kimbria                4:51.02            4:52.50           
        Jeroen Custers, 91                         Pim van Zeijl, 90
        Glenn Rompelberg, 93                       Sjo van Rooij, 91
          1:12.06  4:52.50

  3. Mz&pc 1                       Mz&pc                  5:45.43            5:29.28           
        Peter Mertens, 85                          Tim Greven, 92
        Nando Ngandu, 95                           Ruben Delvoie, 97
          1:18.13  5:29.28




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Heren, 4 x 50m wisselslag                Heren Senioren Open
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nimo 1                        Nimo                   2:17.36            2:17.27           
        Marc Brouns, 80                            Franz te Lam, 64
        Tom Goffin, 86                             Ralf te Lam, 91
            37.84  2:17.27

  2. Mosaqua Gulpen 1              Mosaqua Gulpen         2:24.04            2:22.54           
        Peter Broers, 90                           Axel Skrabanja, 95
        Timo Przybylak, 85                         Erwin Eijsermans, 87
            36.51  2:22.54

  3. Nimo 2                        Nimo                   2:37.55            2:32.46           
        Tom Hinskens, 90                           Kiowa Kamaansing, 95
        Charan Splinter, 94                        Mel Laumen, 95
            38.10  2:32.46




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Dames, 4 x 100m vrije slag          Dames Senioren 2 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. kimbria 1                     Kimbria                4:52.09            5:02.35           
        Shelly Hollanders, 93                      Robin Janssen, 95
        Noortje van Zeijl, 92                      Aimee Janssen, 91
          1:11.38  5:02.35

  2. Mz&pc 1                       Mz&pc                  5:03.48            5:07.68           
        Nora Chrif, 95                             Maaike Greven, 95
        Simone Vroemen, 94                         Evelien Schwillens, 92
          1:18.38  5:07.68

  3. Kzpc 1                        Kzpc                   5:32.55            5:23.59           
        Mathilde Bulkens, 95                       Gianna Hoekstra, 93
        Celine Schoeters, 96                       Michelle Crombach, 92
          1:17.48  5:23.59




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 25m vlinderslag         Jongens Minioren 4 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valentijn Kokkelmans          Mosaqua Gulpen           25.51 9900317      21.51           
  2. Bas Dijkstra                  Nimo                     32.67 0000043      26.93           
 DIS Jarno Driessen                Kzpc                        NT 0100227      33.03           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., vd
 DIS Kamal Moustarieh              Kimbria                     NT 0100395      34.36           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., vc
AFGE Marc van Meyel                Kimbria                  31.39 9901597                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 25m vlinderslag         Meisjes Minioren 4 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julie Ouillon                 Kimbria                  22.29 0000704      21.51           
  2. Kelly Moonen                  Mosaqua Gulpen              NT 0001950      24.67           
  3. Chayenne Odenhoven            Nimo                     34.74 0000468      25.63           
  4. Robin-Marthe Ghijzen          Kimbria                  28.85 9901442      28.35           
 DIS Davine Ramakers               Kimbria                     NT 9903392      31.55           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Kim Crombach                  Kzpc                        NT 100592       35.95           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Nikita Paulussen              Kimbria                     NT 9902770                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jessica van Dijk              Kimbria                  44.15 9800552      43.34           
  2. Tobie Saparuwe                Kimbria                  46.12 9802954      45.66           
  3. Nina Vriezelaar               Mz&pc                    49.49 9900570      48.26           
  4. Michelle Ramakers             Kimbria                     NT 9705014      49.81           
  5. Kira Ackermans                Mz&pc                    56.16 9704962      50.21           
  6. Kelsey Driessen               Kzpc                     51.46 9703662      50.43           
  7. Iris Pelzer                   Mosaqua Gulpen           50.82 9701518      50.61           
  8. Rani Skrabanja                Mosaqua Gulpen           50.96 9800992      50.83           
  9. Arijana Alijagic              Kzpc                        NT 9902826      50.90           
 10. Nicole Lora                   Kimbria                  49.69 9703894      51.03           
 11. Kyra Janssen                  Kimbria                  51.97 9800990      51.28           
 12. Tayo Kamaansing               Nimo                        NT 9705290      52.31           
 13. Esmee Versteegen              Nimo                        NT 9804438      53.54           
 14. Denise Blok                   Mz&pc                    53.12 9900572      54.18           
 15. Michelle Bartelet             Mz&pc                    53.23 9802184      54.58           
 16. Jeannou Coerver               Kzpc                     58.14 9902824      54.80           
 17. Renee Schauwaert              Kimbria                  56.87 9801482      55.17           
 18. Shannon Odenhoven             Nimo                     57.69 9703608      55.55           
 19. Stella Peeters                Nimo                     56.60 9900812      55.98           
 20. Kassandra Wolf                Nimo                     57.61 9901482      56.60           
 21. Gwen Pelzer                   Mosaqua Gulpen           55.92 9800600      57.89           
 22. Lisa Snijkers                 Nimo                   1:00.03 9700112      59.20           
 23. Bianca Obrusnik               Mosaqua Gulpen         1:10.67 9802758    1:00.46           
 DIS Maud Roelofsen                Kzpc                        NT 9803084    1:08.16           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGE Esther Provaas                Mz&pc                    49.72 9803346                      
AFGE Iris Provaas                  Mz&pc                    52.40 9803344                      
AFGE Pilar Algera                  Nimo                     57.32 9803020                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Janssen                 Kimbria                  48.47 9700585      47.08           
  2. Caio Passos-newman            Kimbria                  49.15 9801043      48.10           
  3. Vincent Pitti                 Mosaqua Gulpen              NT 9902139      52.12           
  4. Kevin Moonen                  Mosaqua Gulpen           55.47 9803199      53.77           
  5. Youri Pleijers                Mosaqua Gulpen              NT 9703497      54.25           
  6. Roy Hameleers                 Kzpc                   1:03.50 9800401      56.54           
  7. David Paulissen               Nimo                     58.96 9703489      57.75           
  8. Rick Knops                    Mosaqua Gulpen           58.13 9701063      58.74           
  9. Quint Jacobs                  Nimo                     54.06 9801671      58.85           
 10. Leroy Brouwer de              Nimo                   1:05.88 9900739    1:08.20           
 11. Jimmy Linden van der          Nimo                   1:21.52 9703471    1:11.17           
 DIS Justus Donders                Kimbria                     NT 9703735      55.72           
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
 DIS Costia Sumtsov                Mz&pc                  1:00.02 9902109      59.78           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 50m vlinderslag         Meisjes Junioren 3 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Savannah Lukassen             Mosaqua Gulpen           42.13 9502400      37.01           
  2. Maaike Greven                 Mz&pc                    40.38 9500826      40.43           
  3. Verena di Bartolomeo          Nimo                     43.53 9602438      41.59           
  4. Vera Odekerken                Mosaqua Gulpen           45.11 9602464      43.18           
  5. Robin Janssen                 Kimbria                  41.77 9505602      43.57           
  6. Celine Schoeters              Kzpc                     52.87 9600044      43.71           
  7. Mathilde Bulkens              Kzpc                     44.48 9502306      44.03           
  8. Nora Chrif                    Mz&pc                    45.72 9501002      44.12           
  9. Katrien Kurvers               Nimo                     42.53 9503408      44.15           
 10. Anne van Meyel                Kimbria                  51.71 9704206      47.33           
 11. Jennifer Hermans              Kimbria                     NT 9505562      48.95           
 DIS Lisa Jongen                   Nimo                   1:04.92 9604924      49.82           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Shanna van Gelooven           Mz&pc                    47.35 9605444                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Junioren 2 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Axel Skrabanja                Mosaqua Gulpen           37.18 9503645      37.70           
  2. Kiowa Kamaansing              Nimo                     41.81 9506352      40.41           
  3. Ruben Delvoie                 Mz&pc                    42.31 9703833      42.72           
  4. Mel Laumen                    Nimo                     59.51 9502079      48.88           
  5. Dave Hameleers                Kzpc                        NT 9503523      50.20           
 DIS Roy Vink                      Mosaqua Gulpen           48.42 9601031      43.50           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 50m rugslag              Meisjes Jeugd 2 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nathalie Knops                Mosaqua Gulpen           36.29 9404026      36.60           
  2. Ashley Hensels                Mosaqua Gulpen           37.47 9400668      37.05           
  3. Emma Willems                  Nimo                     37.36 9301036      37.10           
  4. Mathilde Bulkens              Kzpc                     38.54 9502306      39.82           
  5. Tessa Lenoire                 Nimo                     42.90 9305226      41.39           
  6. Simone Vroemen                Mz&pc                    39.90 9405794      41.72           
  7. Simone Jongen                 Kimbria                  41.45 9402028      42.22           
  8. Carlijn Jaspers               Nimo                     43.44 9405798      42.66           
  9. Shelly Hollanders             Kimbria                  39.47 9303454      42.75           
 10. Joyce Veldman                 Nimo                     44.42 9307410      44.62           
 11. Nathalie Obrusnik             Mosaqua Gulpen           45.18 9505960      45.32           
 12. Vera Berghmans                Mz&pc                    48.19 9501918      46.06           
 13. Priscilla Brouwer de          Nimo                     47.29 9307448      47.51           
 DIS Gianna Hoekstra               Kzpc                     44.97 9307436      43.03           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Lisa Meyers                   Kimbria                  44.41 9605054                      
  NG Funda Yazar                   Kimbria                  52.40 9604178                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Junioren 4 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Glenn Rompelberg              Kimbria                  36.53 9303807      35.49           
  2. Sidney Vorstedt               Kzpc                     40.34 9400657      36.50           
  3. Menno Weustenraad             Mosaqua Gulpen           38.93 9505057      37.73           
  4. Bas van Zeijl                 Kimbria                  42.00 9400821      40.76           
  5. Charan Splinter               Nimo                     55.62 9406746      41.30           
  6. Roy Odekerken                 Mosaqua Gulpen           41.70 9305281      42.57           
  7. Bart Sevenich                 Kzpc                     41.89 9405037      42.80           
  8. Dwayne Houben                 Kzpc                     43.59 9400285      45.30           
  9. Loek Dohmen                   Mosaqua Gulpen           50.00 9504233      47.68           
 10. Benjamin Kamely               Kimbria                  50.52 9603765      48.08           
 11. David Aufdenkamp              Nimo                        NT 9501701      58.57           
 DIS Nando Ngandu                  Mz&pc                       NT 9505427      44.35           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
  NG Bart-Jan Ploumen              Nimo                     54.98 9306805                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Crombach             Kzpc                     31.52 9207494      32.08           
  2. Evelien Schwillens            Mz&pc                    31.70 9201602      32.23           
  3. Aimee Janssen                 Kimbria                  33.02 9104864      33.94           
  4. Noortje van Zeijl             Kimbria                  38.74 9204156      34.69           
  5. Shirley van Sundert           Kimbria                  36.58 9106504      35.81           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Custers                Kimbria                  26.29 9106319      26.90           
  2. Sjo van Rooij                 Kimbria                  28.37 9101943      27.58           
  3. Mitchel Vorstedt              Kzpc                     30.74 9201759      28.00           
  4. Tim Greven                    Mz&pc                    28.77 9202373      28.84           
  5. Brian Ritzerfeld              Kzpc                     32.35 9206895      32.28           
  6. Yessin Moustarieh             Kimbria                     NT 9604733      40.98           
AFGE Bart Berghmans                Mz&pc                    42.94 9205277                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Peggy Loffeld                 Kzpc                   1:21.72 7700468    1:23.42           
          1:23.42
  2. Linda van der Sande           Mz&pc                       NT 8806622    1:26.16           
          1:26.16
  3. Emerentia Knebel              Kzpc                   1:25.97 7600322    1:28.27           
          1:28.27
  4. Alana Miles                   Kzpc                   1:27.65 8001626    1:29.14           
          1:29.14
  5. Inge Snijkers                 Nimo                   1:31.92 9008112    1:30.99           
          1:30.99
  6. Audrey Hensels                Mosaqua Gulpen         1:33.51 9101226    1:32.94           
          1:32.94
  7. Kathinka Vertommen            Kimbria                1:28.52 8201712    1:35.21           
          1:35.21
  8. Kirsten Frusch                Kzpc                   1:35.11 8801314    1:36.34           
          1:36.34
  9. Lieke Janssen                 Nimo                   1:37.49 9305954    1:36.53           
          1:36.53
 10. Maud Jaspers                  Nimo                   2:16.93 9207616    1:58.75           
          1:58.75



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Stegerhütte            Kzpc                   1:11.98 8604397    1:13.42           
          1:13.42
  2. Bart Gorissen                 Kzpc                   1:17.19 8300755    1:14.59           
          1:14.59
  3. Ralf Peters                   Kzpc                   1:17.21 7600737    1:17.33           
          1:17.33
  4. Mark Gorissen                 Kzpc                   1:20.81 8600973    1:17.56           
          1:17.56
  5. Hugo Knebel                   Kzpc                   1:14.25 7900667    1:20.40           
          1:20.40
  6. Pim van Zeijl                 Kimbria                1:19.81 9003415    1:23.89           
          1:23.89
  7. Franz te Lam                  Nimo                   1:23.91 6400449    1:24.07           
          1:24.07
  8. Erwin Eijsermans              Mosaqua Gulpen         1:28.32 8700861    1:26.73           
          1:26.73
  9. Tom Hinskens                  Nimo                   1:31.43 9007241    1:29.10           
          1:29.10
 10. Ralf te Lam                   Nimo                   1:29.78 9101389    1:29.85           
          1:29.85
 11. Marc Brouns                   Nimo                        NT 8000217    1:29.90           
          1:29.90
 12. Peter Mertens                 Mz&pc                  1:37.56 8501725    1:31.05           
          1:31.05
 13. Roy Ritzerfeld                Kzpc                   1:33.00 9005583    1:32.49           
          1:32.49
 14. Timo Przybylak                Mosaqua Gulpen         1:34.48 8503429    1:33.57           
          1:33.57
 15. Peter Broers                  Mosaqua Gulpen         1:35.53 9007265    1:33.88           
          1:33.88
 16. Ivo Wanten                    Kimbria                1:38.60 9007239    1:37.33           
          1:37.33
 DIS Tom Goffin                    Nimo                   1:26.36 8604457    1:25.35           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
          1:25.35
NG.Z Stephan Evers                 Kimbria                1:34.00 9107409                      
AFGE Eloy Hoofs                    Mosaqua Gulpen         1:24.09 9001253                      
  NG David Burger                  Nimo                        NT 9107381                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 4 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent Pitti                 Mosaqua Gulpen              NT 9902139      56.09           
  2. Bas Dijkstra                  Nimo                     54.98 0000043      57.81           
  3. Jarno Driessen                Kzpc                        NT 0100227    1:08.68           
  4. Tom Roelofsen                 Kzpc                        NT 0100087    1:09.24           
 DIS Kamal Moustarieh              Kimbria                     NT 0100395    1:07.49           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen., rh
AFGE Marc van Meyel                Kimbria                1:03.02 9901597                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Minioren 4 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kelly Moonen                  Mosaqua Gulpen              NT 0001950      54.11           
  2. Chayenne Odenhoven            Nimo                     56.60 0000468      55.91           
  3. Davine Ramakers               Kimbria                     NT 9903392      59.19           
  4. Robin-Marthe Ghijzen          Kimbria                  56.45 9901442    1:00.37           
  5. Sara van Vlokhoven            Mosaqua Gulpen              NT 0100794    1:00.68           
  6. Kim Crombach                  Kzpc                        NT 100592     1:07.98           
 DIS Julie Ouillon                 Kimbria                  59.44 0000704      56.75           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGE Nikita Paulussen              Kimbria                     NT 9902770                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 1 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tobie Saparuwe                Kimbria                1:38.07 9802954    1:26.18           
          1:26.18
  2. Jessica van Dijk              Kimbria                1:31.83 9800552    1:33.94           
          1:33.94
  3. Denise Blok                   Mz&pc                  1:38.95 9900572    1:42.24           
          1:42.24
  4. Nina Vriezelaar               Mz&pc                  1:47.25 9900570    1:44.56           
          1:44.56
  5. Luca Cox                      Mz&pc                  1:44.36 9900576    1:49.24           
          1:49.24
  6. Michelle Bartelet             Mz&pc                  1:51.62 9802184    1:49.43           
          1:49.43
  7. Kyra Janssen                  Kimbria                     NT 9800990    1:51.17           
          1:51.17
  8. Renee Schauwaert              Kimbria                     NT 9801482    2:04.46           
          2:04.46
  9. Arijana Alijagic              Kzpc                        NT 9902826    2:07.55           
          2:07.55
 10. Jeannou Coerver               Kzpc                        NT 9902824    2:18.01           
          2:18.01
 DIS Kelsey Driessen               Kzpc                        NT 9703662    1:58.22           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:58.22
AFGE Iris Provaas                  Mz&pc                  1:56.11 9803344                      
AFGE Esther Provaas                Mz&pc                  1:49.36 9803346                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 1 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris Pelzer                   Mosaqua Gulpen           43.97 9701518      42.11           
  2. Rani Skrabanja                Mosaqua Gulpen           47.09 9800992      43.28           
  3. Shannon Odenhoven             Nimo                     52.42 9703608      47.05           
  4. Bianca Obrusnik               Mosaqua Gulpen              NT 9802758      49.39           
  5. Gwen Pelzer                   Mosaqua Gulpen           52.54 9800600      50.13 FJ 1      
  6. Lisa Snijkers                 Nimo                     49.99 9700112      50.13 FJ 2      
  7. Esmee Versteegen              Nimo                        NT 9804438      54.43           
  8. Stella Peeters                Nimo                     54.29 9900812      54.66           
  9. Tayo Kamaansing               Nimo                        NT 9705290    1:05.98           
 10. Kassandra Wolf                Nimo                   1:05.37 9901482    1:10.91           
AFGE Pilar Algera                  Nimo                     59.51 9803020                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Minioren 6 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Janssen                 Kimbria                1:38.11 9700585    1:40.16           
          1:40.16
  2. Caio Passos-newman            Kimbria                1:49.45 9801043    1:52.44           
          1:52.44
  3. Costia Sumtsov                Mz&pc                  2:13.29 9902109    2:05.97           
          2:05.97
  NG Roy Hameleers                 Kzpc                   2:29.89 9800401                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 6 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valentijn Kokkelmans          Mosaqua Gulpen           50.28 9900317      46.69           
  2. Rick Knops                    Mosaqua Gulpen           57.67 9701063      49.36           
  3. Leroy Brouwer de              Nimo                     50.20 9900739      50.37           
  4. Quint Jacobs                  Nimo                     59.05 9801671      54.21           
  5. David Paulissen               Nimo                     56.00 9703489      55.55           
  6. Jimmy Linden van der          Nimo                   1:02.44 9703471      57.96           
 DIS Kevin Moonen                  Mosaqua Gulpen              NT 9803199      52.03           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Savannah Lukassen             Mosaqua Gulpen           31.48 9502400      31.94           
  2. Mathilde Bulkens              Kzpc                     33.64 9502306      33.89           
  3. Nora Chrif                    Mz&pc                    33.90 9501002      34.79           
  4. Maaike Greven                 Mz&pc                    35.64 9500826      35.00           
  5. Vera Odekerken                Mosaqua Gulpen           34.48 9602464      35.32           
  6. Robin Janssen                 Kimbria                  37.21 9505602      35.88 FJ 1      
  7. Nicole Lora                   Kimbria                  37.85 9703894      35.88 FJ 2      
  8. Verena di Bartolomeo          Nimo                     36.83 9602438      36.43           
  9. Celine Schoeters              Kzpc                     40.49 9600044      37.56           
 10. Katrien Kurvers               Nimo                     37.98 9503408      38.05           
 11. Nathalie Obrusnik             Mosaqua Gulpen           38.07 9505960      38.10           
 12. Anne van Meyel                Kimbria                  38.21 9704206      39.56           
 13. Jennifer Hermans              Kimbria                  40.45 9505562      39.61 FJ 1      
 14. Lisa Jongen                   Nimo                     40.11 9604924      39.61 FJ 2      
 15. Michelle Ramakers             Kimbria                     NT 9705014      42.60           
 16. Kira Ackermans                Mz&pc                    49.12 9704962      45.67           
AFGE Lisa Meyers                   Kimbria                  40.18 9605054                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kiowa Kamaansing              Nimo                     31.11 9506352      31.60           
  2. Menno Weustenraad             Mosaqua Gulpen           35.00 9505057      33.68           
  3. Roy Vink                      Mosaqua Gulpen           37.20 9601031      34.57           
  4. Mel Laumen                    Nimo                     41.20 9502079      36.45           
  5. Nando Ngandu                  Mz&pc                       NT 9505427      37.46           
  6. Dave Hameleers                Kzpc                     43.45 9503523      38.16           
  7. Benjamin Kamely               Kimbria                  46.96 9603765      38.91           
  8. Youri Pleijers                Mosaqua Gulpen              NT 9703497      41.36           
  9. Justus Donders                Kimbria                  43.44 9703735      46.18           
 10. David Aufdenkamp              Nimo                     50.40 9501701      48.64           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 100m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ashley Hensels                Mosaqua Gulpen         1:22.10 9400668    1:21.84           
          1:21.84
  2. Nathalie Knops                Mosaqua Gulpen         1:24.14 9404026    1:23.03           
          1:23.03
  3. Shelly Hollanders             Kimbria                1:22.50 9303454    1:23.77           
          1:23.77
  4. Lieke Janssen                 Nimo                   1:29.49 9305954    1:26.24           
          1:26.24
  5. Emma Willems                  Nimo                   1:26.84 9301036    1:26.80 FJ 1      
          1:26.80
  6. Carlijn Jaspers               Nimo                   1:27.44 9405798    1:26.80 FJ 2      
          1:26.80
  7. Simone Jongen                 Kimbria                1:28.23 9402028    1:27.74           
          1:27.74
  8. Simone Vroemen                Mz&pc                  1:29.53 9405794    1:29.04           
          1:29.04
  9. Tessa Lenoire                 Nimo                   1:30.20 9305226    1:30.63           
          1:30.63
 10. Joyce Veldman                 Nimo                   1:33.18 9307410    1:36.77           
          1:36.77
 11. Vera Berghmans                Mz&pc                  1:39.70 9501918    1:39.89           
          1:39.89
 12. Priscilla Brouwer de          Nimo                   1:55.45 9307448    1:52.11           
          1:52.11
  NG Gianna Hoekstra               Kzpc                        NT 9307436                      
  NG Funda Yazar                   Kimbria                     NT 9604178                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Glenn Rompelberg              Kimbria                1:16.35 9303807    1:15.78           
          1:15.78
  2. Sidney Vorstedt               Kzpc                   1:24.50 9400657    1:16.53           
          1:16.53
  3. Axel Skrabanja                Mosaqua Gulpen         1:20.67 9503645    1:18.31           
          1:18.31
  4. Bas van Zeijl                 Kimbria                1:31.80 9400821    1:25.19           
          1:25.19
  5. Ruben Delvoie                 Mz&pc                  1:28.82 9703833    1:26.39           
          1:26.39
  6. Charan Splinter               Nimo                   1:31.82 9406746    1:28.38           
          1:28.38
  7. Dwayne Houben                 Kzpc                   1:45.92 9400285    1:33.14           
          1:33.14
  8. Roy Odekerken                 Mosaqua Gulpen         1:30.76 9305281    1:35.14           
          1:35.14
  9. Bart Sevenich                 Kzpc                        NT 9405037    1:37.62           
          1:37.62
 10. Loek Dohmen                   Mosaqua Gulpen         1:49.29 9504233    1:42.36           
          1:42.36
 DIS Yessin Moustarieh             Kimbria                     NT 9604733    1:57.19           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:57.19
  NG Bart-Jan Ploumen              Nimo                   2:01.35 9306805                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evelien Schwillens            Mz&pc                       NT 9201602    1:21.45           
          1:21.45
  2. Michelle Crombach             Kzpc                   1:31.73 9207494    1:27.85           
          1:27.85
  3. Aimee Janssen                 Kimbria                1:25.18 9104864    1:30.44           
          1:30.44
  4. Noortje van Zeijl             Kimbria                1:39.87 9204156    1:45.11           
          1:45.11



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Custers                Kimbria                1:11.02 9106319    1:12.25           
          1:12.25
  2. Tim Greven                    Mz&pc                  1:14.23 9202373    1:12.53           
          1:12.53
  3. Mitchel Vorstedt              Kzpc                   1:18.22 9201759    1:18.01           
          1:18.01
  4. Sjo van Rooij                 Kimbria                1:24.12 9101943    1:23.90           
          1:23.90
  5. Brian Ritzerfeld              Kzpc                   1:28.61 9206895    1:30.93           
          1:30.93



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emerentia Knebel              Kzpc                   1:04.46 7600322    1:04.79           
          1:04.79
  2. Linda van der Sande           Mz&pc                  1:07.30 8806622    1:05.43           
          1:05.43
  3. Alana Miles                   Kzpc                   1:06.77 8001626    1:06.96           
          1:06.96
  4. Kathinka Vertommen            Kimbria                1:06.61 8201712    1:09.25           
          1:09.25
  5. Peggy Loffeld                 Kzpc                   1:07.29 7700468    1:10.18           
          1:10.18
  6. Kirsten Frusch                Kzpc                   1:10.30 8801314    1:14.61           
          1:14.61
  7. Shirley van Sundert           Kimbria                1:19.22 9106504    1:22.26           
          1:22.26
  8. Indra Swerts                  Mz&pc                  1:17.14 9005896    1:32.04           
          1:32.04
AFGE Evelien Schwillens            Mz&pc                  1:12.74 9201602                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Savannah Lukassen             Mosaqua Gulpen           31.48 9502400      31.60           
  2. Audrey Hensels                Mosaqua Gulpen           32.07 9101226      33.40 FJ 1      
  3. Inge Snijkers                 Nimo                     34.23 9008112      33.40 FJ 2      
  4. Maud Jaspers                  Nimo                     43.01 9207616      41.83           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark Gorissen                 Kzpc                     58.64 8600973      58.64           
            58.64
  2. Ralf Peters                   Kzpc                     57.08 7600737      58.74           
            58.74
  3. Hugo Knebel                   Kzpc                     55.11 7900667      58.90           
            58.90
  4. Bart Gorissen                 Kzpc                        NT 8300755      59.18           
            59.18
  5. Dennis Stegerhütte            Kzpc                   1:00.14 8604397    1:02.38           
          1:02.38
  6. Pim van Zeijl                 Kimbria                1:01.86 9003415    1:03.68           
          1:03.68
  7. Peter Mertens                 Mz&pc                  1:05.35 8501725    1:06.96           
          1:06.96
  8. Roy Ritzerfeld                Kzpc                   1:12.82 9005583    1:17.11           
          1:17.11
  9. Ivo Wanten                    Kimbria                1:19.67 9007239    1:19.53           
          1:19.53
NG.Z Stephan Evers                 Kimbria                1:03.05 9107409                      
AFGE Bart Berghmans                Mz&pc                  1:38.34 9205277                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erwin Eijsermans              Mosaqua Gulpen           28.41 8700861      28.54           
  2. Ralf te Lam                   Nimo                     29.25 9101389      29.19           
  3. Peter Broers                  Mosaqua Gulpen           31.89 9007265      31.32           
  4. Marc Brouns                   Nimo                     32.40 8000217      32.17           
  5. Tom Goffin                    Nimo                     33.36 8604457      33.43           
  6. Timo Przybylak                Mosaqua Gulpen           34.60 8503429      34.15           
  7. Franz te Lam                  Nimo                     30.77 6400449      34.85           
  8. Tom Hinskens                  Nimo                     35.40 9007241      35.75           
AFGE Eloy Hoofs                    Mosaqua Gulpen           29.26 9001253                      
  NG David Burger                  Nimo                     33.39 9107381                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag          Meisjes Jeugd 2 en later
17-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nimo 1                        Nimo                   2:36.63            2:35.15           
        Emma Willems, 93                           Carlijn Jaspers, 94
        Lieke Janssen, 93                          Tessa Lenoire, 93
            37.17  2:35.15

  2. Mz&pc 1                       Mz&pc                  2:36.57            2:46.82           
        Vera Berghmans, 95                         Maaike Greven, 95
        Simone Vroemen, 94                         Nora Chrif, 95
            47.52  2:46.82

  3. kimbria 1                     Kimbria                2:45.58            2:47.31           
        Simone Jongen, 94                          Shelly Hollanders, 93
        Nicole Lora, 97                            Robin Janssen, 95
            43.14  2:47.31

  4. Nimo 2                        Nimo                   2:48.23            2:56.65           
        Joyce Veldman, 93                          Verena di Bartolomeo, 96
        Katrien Kurvers, 95                        Lisa Jongen, 96
            45.57  2:56.65

 DIS Mosaqua Gulpen 1              Mosaqua Gulpen         2:39.30                              
        dis EA
        Vera Odekerken, 96                         Nathalie Knops, 94
        Ashley Hensels, 94                         Savannah Lukassen, 95

  NG Kzpc 1                        Kzpc                   3:03.90                              
        Celine Schoeters, 96                       Mathilde Bulkens, 95
        Kelsey Driessen, 97                        Gianna Hoekstra, 93




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Alle, 4 x 25m schoolslag Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
17-1-2009                              (1j, 1m, 1j, 1m)                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. kimbria 1                     Kimbria                1:42.74            1:26.11           
        Kevin Janssen, 97                          Caio Passos-newman, 98
        Tobie Saparuwe, 98                         Jessica van Dijk, 98
          1:26.11

  2. Mosaqua Gulpen 2              Mosaqua Gulpen         1:34.79            1:38.15           
        Valentijn Kokkelmans, 99                   Kevin Moonen, 98
        Iris Pelzer, 97                            Rani Skrabanja, 98
          1:38.15

  3. Mz&pc 1                       Mz&pc                  1:42.68            1:38.86           
        Costia Sumtsov, 99                         Ruben Delvoie, 97
        Denise Blok, 99                            Nina Vriezelaar, 99
          1:38.86

  4. Mosaqua Gulpen 1              Mosaqua Gulpen         1:43.49            1:49.97           
        Vincent Pitti, 99                          Rick Knops, 97
        Bianca Obrusnik, 98                        Gwen Pelzer, 98
          1:49.97

  5. Nimo 1                        Nimo                   1:55.58            1:50.58           
        Quint Jacobs, 98                           David Paulissen, 97
        Stella Peeters, 99                         Lisa Snijkers, 97
          1:50.58

  6. Nimo 2                        Nimo                   2:04.04            1:54.05           
        Jimmy Linden van der, 97                   Leroy Brouwer de, 99
        Kassandra Wolf, 99                         Esmee Versteegen, 98
          1:54.05




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Mosaqua Gulpen