Nr. 1. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 2. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 3. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 4. Jongens, 50m vrije slag  Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 5. Heren, 50m vrije slag  18 jaar en ouder
Nr. 6. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 8. Meisjes, 50m vlinderslag  Dames Jeugd 1 en 2
Nr. 9. Dames, 50m vlinderslag  16 jaar en ouder
Nr. 10. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1
Nr. 11. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 2
Nr. 12. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 3
Nr. 13. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 4
Nr. 14. Jongens, 200m schoolslag  Heren Jeugd 1
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Heren Jeugd 2
Nr. 16. Heren, 200m schoolslag  17 jaar en ouder
Nr. 24. Dames, 400m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 25. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 1
Nr. 27. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 2
Nr. 28. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 3
Nr. 29. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4
Nr. 30. Jongens, 100m rugslag  Heren Jeugd 1
Nr. 31. Jongens, 100m rugslag  Heren Jeugd 2
Nr. 32. Heren, 100m rugslag  18 jaar en ouder
Nr. 33. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 34. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 2
Nr. 35. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 3
Nr. 36. Meisjes, 100m schoolslag  Dames Jeugd 1
Nr. 37. Meisjes, 100m schoolslag  Dames Jeugd 2
Nr. 38. Meisjes, 100m schoolslag  Dames Senioren 1
Nr. 39. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren 2
Nr. 40. Dames, 100m schoolslag  18 jaar en ouder
Nr. 41. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 42. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1
Nr. 43. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 2
Nr. 44. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 3
Nr. 45. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 4
Nr. 46. Jongens, 200m wisselslag  Heren Jeugd 1
Nr. 47. Jongens, 200m wisselslag  Heren Jeugd 2
Nr. 48. Heren, 200m wisselslag  18 jaar en ouder
Nr. 49. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 50. Dames, 4 x 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 51. Jongens, 4 x 200m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 52. Heren, 4 x 200m vrije slag  Heren Senioren Open


Brabantse Kampioenschappen lange baan
Eindhoven, 17. - 25.5.2008


Programmanr. 1
17.5.08
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stan PijnenburgEiffel Swimmers PSV29.70960042728.85
2.Mike van HerkEiffel Swimmers PSV32.29960100730.22
3.Stef van ZitterenEiffel Swimmers PSV31.19960145930.84
4.Ramon VerhulstHieronymus31.59960175131.24
5.Floris LafeberTRB/RES31.60960214331.46
6.Floris van MierloZPK Budel31.28970048931.61
7.Peter RietveldTRB/RES30.65960108131.71
8.Pepijn SmitsEiffel Swimmers PSV32.39960069131.92
9.Wimar LindenbergDe Krabben32.00960185731.94
10.Thijs van GalenZeester-Meerval33.28960202133.22
11.Richie van EmpelZegenwerp34.04960363133.31
12.Jeroen WillemsenTritium (SG)32.96960041333.59
13.Jim Luca WiddershovenDe Dommelbaarzen33.93960306733.67
14.Jan-Willem VanekerZVDO '7433.70960106733.92
15.Jason VerbovenDe Wildert33.66960337733.95
16.Bart GubbelsTRB/RES32.98960201534.71
17.Luuc VerburghO.Z. & P.C. De Warande31.78960202935.52


<< TOP >>
Programmanr. 2
17.5.08
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey ThijssenZeester-Meerval26.88940044527.26
2.Remy den BoerO.Z. & P.C. De Warande27.04940175927.33
3.Stan BrokAquAmigos28.87940147328.70
4.Walter van der SteltDen Doorn28.55940132728.81
5.Jarmo van ZwolZ & PV Nuenen28.57940298328.92
6.Huub LeijssenDZT '6228.70940275528.97
7.Leander van BraamZeester-Meerval29.92940519329.12
8.Thomas RietveldTRB/RES28.74940180329.20
9.Mark v. DintherNeptunus '5829.32940147129.21
10.Ted ReniersDe Dommelbaarzen29.90940051929.92
11.Joep van GrunsvenArethusa30.54950046929.94
12.Guus van StiphoutNautilus30.49950108130.17
12.Bart SchoutenDe Biesboschzwemmers30.60940045330.17
14.Iwan ElshoutZVDO '7430.23940025730.25
15.Koen SeurenTritium (SG)29.86940101330.74
16.Bart de BontWZV30.49940272531.00
17.Martino ValentijnZ & PC Dio30.58940391331.24
18.Jop SmitArgo30.57940415131.29
DISBram van de WaterDen Doorn30.209501629
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 3
17.5.08
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.John VerhagenEiffel Swimmers PSV24.68920532525.50
2.Johnno SmuldersEiffel Swimmers PSV26.00920267526.21
3.Mart HendriksTritium (SG)25.66930407926.30
4.Paul KosterZ & PC Dio25.45930446526.33
5.Coen de BruijnHieronymus26.63920515126.50
6.Maurice SoudantEiffel Swimmers PSV26.55930212526.71
7.Thomas van MierloZPK Budel26.09930035326.89
8.Ferry J. ClaassenZPK Budel26.04920221726.93
9.Miguel CorreiaZeester-Meerval26.88930010327.13
10.Donny van AlphenZeester-Meerval26.37920237727.22
11.Ramon BastiaansenZ & PC Dio27.21930379727.39
12.Christian BingelZ & PC Dio27.07930320727.40
12.Luuk OnrustZeester-Meerval26.68920512527.40
14.Frans SlaatsEiffel Swimmers PSV27.56930046127.41
15.Wim CrielaardZVDO '7427.50920571327.56
16.Kevin JanssenZeester-Meerval26.89920410927.63
17.Ruud van HeerbeekEiffel Swimmers PSV27.39930176927.70
18.Rick v. HamondNeptunus '5827.24920587327.85
19.Robert GrootSBC200027.74930199727.91
20.Gerben de LaatDe Vennen27.61920541128.17
21.Aron HeerkensNautilus27.79920175128.26
22.Bram van OevelenDe Wildert28.12920666128.28
23.Kevin VermeulenArethusa27.73930546928.45
24.Mark SchellekensNeptunus '5827.29920115328.47
25.Dirk VogelsZeester-Meerval28.17930242728.53
26.Mike van LeukenZeester-Meerval28.20930116728.60
27.Tristan BronDZT '6228.14930113128.67
28.Jeroen KrielaartZegenwerp28.36920288128.82
29.Wouter SijmonsZ & PV Nuenen28.06930269528.84
30.Roy SmitsDe Vennen27.87920225928.85
31.Enzo DiependaalTRB/RES27.48920669128.90
32.Mitchel HeesakkersTiamat27.31920047928.91
33.Pim SollieZeester-Meerval27.86920123328.97
34.Matti de BruijnTRB/RES28.18930507129.09
NG.ZARemco JonkersDe Vennen27.239201717
NG.ZAJarst van BelleAquAmigos27.709200061
AFGEMTian TjioeTRB/RES27.619306093


<< TOP >>
Programmanr. 4
17.5.08
Jongens, 50m vrije slagHeren Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jasper van MierloZPK Budel23.92900200524.12
2.Micael CorreiaZeester-Meerval24.13900056924.97
3.Tom LommersWZV24.59900184725.21
4.Gerben FiereO.Z. & P.C. De Warande24.93910282525.62
5.Sil HovingEiffel Swimmers PSV25.10910394725.92
6.Lars v.d. HeijdenEiffel Swimmers PSV25.99900516726.11
7.Rens van EijkZ & PV Nuenen25.72910057326.22
8.Robin den BoerO.Z. & P.C. De Warande25.70900617726.35
9.Wietse SterkenburgZVDO '74NT910220526.39
10.Tim VinckxDe Wildert26.07900536726.40
11.Kenny van KriekenBZV25.76900167526.69
11.Jasper GroothelmDBD26.75900573526.69
13.Roel v.d. KleijNeptunus '5826.33900157126.70
14.Wouter de MolHieronymus25.37910160326.80
15.Jelte SchuurmansTritium (SG)26.40910484126.90
16.Mehmet DemirciBZV26.37910045126.95
17.Kevin KuijpersE.O.Z.C.26.38900675127.19
18.Rik BakkerTRB/RES26.16910462527.27
19.Pieter JoordensTiamat26.07910113327.34
20.Loek HerbertsZeester-Meerval26.41900117327.47
AFGEMGiel van DijkDe Biesboschzwemmers26.009104211


<< TOP >>
Programmanr. 5
17.5.08
Heren, 50m vrije slag18 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Raga FloresBZV23.89890090324.65
2.Rick de GreefZPK Budel23.99840074924.74
3.Bram WisseDZT '6224.19850303524.94
4.Hermie MinkelsBZV23.96870224925.07
5.Ronald SmitsEiffel Swimmers PSV24.64780098125.17
6.Bart van der AarBZV24.91890000525.18
7.Tommie KerstenEiffel Swimmers PSV25.13880181725.50
8.Dirk FilippiniDZT '6225.19850355925.65
9.Tim van DoesburgTRB/RES25.23880081725.82
10.Lars RongenE.O.Z.C.25.54890263525.93
11.Joey van DoesburgTRB/RES25.31870073526.10
12.Joppe SchuurmansTritium (SG)25.20890544726.39
13.Gert-Jan den DekkerZVDO '7425.64850051926.58
14.Hugo de GreefZPK Budel25.70880117526.73


<< TOP >>
Programmanr. 6
17.5.08
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bente v. BergenNeptunus '5834.62960033633.02
Brabants Record
2.Kayleigh BrouwersTRB/RES34.65960347234.28
3.Madelon van DamEiffel Swimmers PSV35.71960162435.37
4.Lotte LangenhoffZeester-Meerval35.45960258035.45
5.Nikki BurcksenHieronymus36.36970142436.35
6.Marceline de CloeDe Vennen35.62960205036.45
7.Laura van LeeuwenEiffel Swimmers PSV36.28970176236.55
8.Hilde GrondhoutArgo38.20960230036.92
9.Jaimy MousNjord36.65960257637.24
10.Danique ScheepersZPK Budel35.84970083637.48
11.Esmée SixEiffel Swimmers PSV38.64970049037.64
12.Paulien KoenenEiffel Swimmers PSV38.12970185637.77
13.Amy van LierDe Vennen39.96960302238.04
14.Davina BranderhorstDen Doorn38.29960104638.23
15.Robin HilgerdenaarZegenwerp37.86960519038.36
16.Renate PeppensterTRB/RES39.07960429838.66
17.Jo-Eny PolsbroekArethusa40.20970223838.80
18.Rosanne van WierstEiffel Swimmers PSV36.86960023438.82
18.Chantal VervoortNjord40.48960313438.82
20.Jessica MandersZ & PV Nuenen39.71960400439.22
21.Anne VerhoefWZV40.36970251039.47
22.Vera van der SteltDen Doorn39.95970247639.76
23.Carmen KoperO.Z. & P.C. De Warande39.84960388839.83
24.Sanne van der SchansWZV41.19960271440.03
25.Lara v.d. VenNeptunus '5841.38960289240.28
26.Femke van HestTRB/RES40.80960429440.49
27.Aniek PenningsNeptunus '5841.04960011440.80
28.Mandy StevensDZT '6240.30970286640.96
29.Nikki HabersZeester-Meerval40.90960059441.10
30.Femke BeskersO.Z. & P.C. De Warande38.99960249641.22
31.Kathy GrootSBC200040.88970044441.33
32.Lonne BeskersO.Z. & P.C. De Warande41.57970221841.71
33.Manouschka van BeekE.O.Z.C.41.16960362841.72
34.Ida van de WaterDen Doorn38.63970247241.82
35.Elke van den HurkZ & PV Nuenen40.23960181441.86
36.Marlijn van VonderenArethusa41.41970034841.93
37.Sharina VerwijmerenDe Dommelbaarzen41.24960364041.99
38.Evy UlijnArethusa41.38960410042.00
39.Renske RietraeE.O.Z.C.40.48970048842.01
40.Madelon van UchelenDe Krabben41.71960418042.15
41.Ylva HendriksDe Dommelbaarzen41.50970401242.32
42.Juliette van den BergZeester-Meerval41.15960128642.38
43.Anouk van SchaikTempo41.01960163642.45
44.Eva van GinnekenDe Vennen40.76980016442.68
45.Cheyenne MelisZPK Budel41.45960408243.11
46.Claudia RomboutsDe Wildert40.96960464244.68


<< TOP >>
Programmanr. 7
17.5.08
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Karlijn HoogstedeArethusa32.03940480031.33
2.Sophie SollieZeester-Meerval31.56940014031.63
3.Michelle de BruijnTRB/RES32.16950309031.93
4.Sahar HamamDZT '6231.47940541232.46
5.Suzan van BoxtelTRB/RES32.90940257833.09
6.Vera van den OordNautilus33.16940543233.16
7.Kim SmuldersTRB/RES33.74950124833.37
8.Ananda VeugenDZT '6233.69950207033.54
9.Simone SoudantEiffel Swimmers PSV33.40950043033.58
10.Dashney VerweijBZV33.25940391633.90
11.Nelly VelthuijsNjord32.93940402834.03
12.Samantha KardolZ & PV Nuenen34.32950297234.16
13.Nikki van der ZeeDe Krabben35.26950334034.34
14.Kim LoeffenTritium (SG)34.73940343234.80
15.Maxime SchoonesZPK Budel34.11950352034.82
15.Tamarah v.d. PaschE.O.Z.C.34.23940330834.82
17.Anneke de RondZ & PC Dio34.86940413034.89
17.Mariska van LeeuwenEiffel Swimmers PSV35.58950378034.89
19.Judith van de WijdevenNjord36.29950382034.95
20.Kimberley PardoelNautilus35.92940164634.96
21.Ashley VosTempo35.82950313835.30
22.Anouk GoesDe Biesboschzwemmers35.47940034035.33
23.Judith VosZeester-Meerval35.47950214035.60
24.Kelly MekesTRB/RES34.50940272435.62
25.Fieke NelissenTritium (SG)35.01940158235.66
26.Kelly HoegeeZVDO '7436.12950040435.67
27.Nikey van de WeteringZeester-Meerval35.86950033635.83
28.Esra PenningsNeptunus '5835.43940218035.87
29.Vera VinkenDZT '6234.23940192836.11
30.Rebecca SchmidtDe Biesboschzwemmers35.90940034836.14
31.Maike KorthoutWZV35.51940603436.18
32.Elise PenningsArgo36.48950360836.27
33.Milena van SchijndelDZT '6235.39940081836.30
34.Arja den BoerBZV37.22940563436.73
35.Emma van DelstZeester-Meerval36.93950456436.83
36.Estee VerdonkTRB/RES36.66940586636.85
37.Anouk v. HelvoirtNeptunus '5836.96940560636.92
38.Esma van VonderenArethusa36.71950111236.95
39.Anouk v. LokvenNeptunus '5836.95940268037.30
40.Indy DiependaalTRB/RES36.49950497637.45
41.Patty PeetersO.Z. & P.C. De Warande37.44940139837.63
42.Tjitske FetterEiffel Swimmers PSV37.02950137237.80
43.Esther KrielaartDe Dommelbaarzen37.31940405438.22
44.Madelon SchellekensDe Vennen36.71950188838.28
45.Shirley VoetsNeptunus '5837.66950486238.62
46.Vanessa van SchijndelDZT '6237.36950040038.70
47.Lindsay van HoutumWZV37.04940654639.72
DISLisa KoolenDZT '6235.679502072
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGTisja JanssenBZV35.619501810
NGSanne de LaatAquAmigos36.049502730


<< TOP >>
Programmanr. 8
17.5.08
Meisjes, 50m vlinderslagDames Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lotte GoosenZeester-Meerval28.75920530629.38
2.Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers30.79930001231.37
3.Petri VeldhuisZVDO '7431.60930079431.40
4.Wilma VerhoevenNjord31.76930461031.50
5.Inge MaalsenZeester-Meerval31.66920223631.84
6.Renée RoksSBC200030.87930384432.11
7.Marissa MinkmanDe Krabben33.74930605432.29
8.Daphne KievitO.Z. & P.C. De Warande32.39920705832.37
9.Désirée EmmenDe Vennen32.10920486232.58
10.Robina HoegeeZVDO '7432.84920075432.82
11.Cyril LandstraZeester-Meerval32.75930572232.88
12.Chantalle van der LindenZ & PC Dio33.53920452434.27
13.Agaath BontDe Dommelbaarzen34.09920468834.30
14.Ilse ResinkZ & PC Dio34.51930363234.31
15.Margot van RielArethusa34.06920383834.49
16.Emma VerhoevenZegenwerp34.44930332634.67
17.Ingrid BakkerTRB/RES33.94930287235.13
18.Jennemieke AanraadSBC200033.61930183435.40
19.Petra SchuivensTritium (SG)34.44930503635.67
NG.ZAManouk van MaanenOZC '57 34.409204324


<< TOP >>
Programmanr. 9
17.5.08
Dames, 50m vlinderslag16 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stephanie JanssenZeester-Meerval29.63910145029.65
2.Cora van DorstHieronymus30.32910621830.22
3.Linda SchellekensNeptunus '5831.16880385431.01
4.Daniëlle ScheepersNjord31.45900542831.02
5.Kim vd BeekEiffel Swimmers PSV30.42870019631.06
6.Marjolijn WuismanTRB/RES30.51860420231.10
6.Jolanda PostZ & PC Dio30.69900484831.10
8.Nilshaira IseniaEiffel Swimmers PSV30.57890723431.14
9.Femke HendrikxDZT '6230.76880169831.23
10.Laura de JongZ & PV Nuenen31.54910388031.74
11.Maike op het VeldTRB/RES31.31870304631.80
12.Idoia HidalgoEiffel Swimmers PSV31.39910435631.96
13.Chantal VerhoeffSBC200032.20790091232.18
14.Chantal WillemsTritium (SG)31.42910548232.62
15.Jacky MettlerArgo31.63900649632.72
16.Juliska PeynenburgDe Dommelbaarzen32.20900289233.05
17.Janneke KaptheynsTempo31.71870209633.94


<< TOP >>
Programmanr. 10
17.5.08
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joep van GrunsvenArethusa3:09.2795004693:02.54
50m:40.45100m:1:27.87150m:2:16.35200m:3:02.54
2.Rick HoekstraTRB/RES2:58.3595014373:04.54
50m:40.97100m:1:27.11150m:2:15.82200m:3:04.54
3.Jordy JongenelenDe Krabben3:06.5195049953:14.09
50m:43.52100m:1:32.87150m:2:24.32200m:3:14.09
4.Marc TrompEiffel Swimmers PSV3:09.3295021513:16.72
50m:44.20100m:1:34.06150m:2:26.14200m:3:16.72
5.Loek van HoutertDe Dommelbaarzen3:20.8995045153:20.87
50m:45.58100m:1:37.28150m:2:29.54200m:3:20.87


<< TOP >>
Programmanr. 11
17.5.08
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Remy den BoerO.Z. & P.C. De Warande2:48.5394017592:50.30
50m:37.97100m:1:22.05150m:2:07.39200m:2:50.30
2.Bas de BruijnHieronymus2:55.7294025092:53.54
50m:37.39100m:1:22.08150m:2:07.52200m:2:53.54
3.Jeffrey DuifBZV3:03.6894013652:56.70
50m:39.06100m:1:23.96150m:2:11.59200m:2:56.70
4.Walter van der SteltDen Doorn2:53.4394013272:59.27
50m:39.81100m:1:24.85150m:2:12.13200m:2:59.27
5.Jeffrey ThijssenZeester-Meerval2:55.7894004452:59.54
50m:40.26100m:1:28.01150m:2:13.17200m:2:59.54
6.Sam BeenhakkerO.Z. & P.C. De Warande3:10.5194035793:19.10
50m:43.85100m:1:34.60150m:2:27.24200m:3:19.10
7.Ted ReniersDe Dommelbaarzen3:06.2994005193:23.95
50m:44.92100m:1:37.40150m:2:29.69200m:3:23.95
NGWiebe van de RijtTRB/RES3:01.809400931


<< TOP >>
Programmanr. 12
17.5.08
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruud van HeerbeekEiffel Swimmers PSV2:34.7893017692:39.12
50m:35.99100m:1:16.31150m:1:58.42200m:2:39.12
2.Miguel CorreiaZeester-Meerval2:39.4393001032:48.23
50m:36.74100m:1:19.67150m:2:04.61200m:2:48.23
3.Luuk van DoremalenDe Dommelbaarzen2:53.2793034872:50.38
50m:37.22100m:1:21.55150m:2:06.41200m:2:50.38
4.Christian BingelZ & PC Dio2:41.2893032072:50.40
50m:38.50100m:1:22.38150m:2:07.07200m:2:50.40
5.Robert GrootSBC20002:46.2293019972:53.62
50m:39.00100m:1:23.24150m:2:08.77200m:2:53.62
6.Sebastian de BeenO.Z. & P.C. De Warande2:46.5993022332:54.25
50m:37.77100m:1:21.88150m:2:07.96200m:2:54.25
7.Mike van LeukenZeester-Meerval2:44.7293011672:55.44
50m:38.48100m:1:22.95150m:2:09.55200m:2:55.44
8.Stef v.d. StruijkEiffel Swimmers PSV2:55.7393054732:57.87
50m:38.84100m:1:24.39150m:2:12.08200m:2:57.87
9.Mart HendriksTritium (SG)2:54.0293040792:59.65
50m:39.79100m:1:25.54150m:2:12.49200m:2:59.65
10.Harm DonkersO.Z. & P.C. De WarandeNT93018093:00.82
50m:40.80100m:1:27.03150m:2:14.29200m:3:00.82
11.Jeroen van den CorputHydraNT93034193:03.02
50m:39.34100m:1:26.00150m:2:14.96200m:3:03.02
12.Pieter PijnenburgO.Z. & P.C. De WarandeNT93052273:03.56
50m:41.64100m:1:28.28150m:2:16.38200m:3:03.56
13.Ebe GremmerDe BiesboschzwemmersNT93061333:08.73
50m:42.06100m:1:29.31150m:2:18.50200m:3:08.73
14.Jesper SpeekenbrinkAquAmigosNT93011973:13.56
50m:41.54100m:1:31.00150m:2:22.18200m:3:13.56
NGJoep vd BersselaarArethusa2:55.069303709


<< TOP >>
Programmanr. 13
17.5.08
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin JanssenZeester-Meerval2:34.1892041092:38.93
50m:36.77100m:1:17.47150m:1:58.31200m:2:38.93
2.Mark SchellekensNeptunus '582:37.8992011532:40.47
50m:36.30100m:1:16.81150m:1:58.25200m:2:40.47
3.Geert JanssenEiffel Swimmers PSV2:45.8092016212:45.93
50m:37.10100m:1:18.92150m:2:02.44200m:2:45.93
4.Coen de BruijnHieronymus2:44.7092051512:50.26
50m:37.39100m:1:20.35150m:2:04.52200m:2:50.26
5.Donny van AlphenZeester-Meerval2:45.8192023772:55.25
50m:38.02100m:1:22.53150m:2:08.16200m:2:55.25
6.Roy SmitsDe Vennen2:49.0792022592:57.31
50m:39.42100m:1:24.90150m:2:11.03200m:2:57.31
7.Enzo DiependaalTRB/RES2:53.9292066913:00.71
50m:39.55100m:1:25.40150m:2:12.72200m:3:00.71
8.Jeroen KrielaartZegenwerp2:55.5092028813:07.35
50m:41.82100m:1:28.93150m:2:17.68200m:3:07.35


<< TOP >>
Programmanr. 14
17.5.08
Jongens, 200m schoolslag

Heren Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wouter de MolHieronymus2:35.9891016032:42.54
50m:34.88100m:1:16.00150m:1:58.98200m:2:42.54
2.Rens van EijkZ & PV Nuenen2:44.6791005732:47.49
50m:37.25100m:1:19.84150m:2:03.86200m:2:47.49
3.Pieter JoordensTiamat2:42.6291011332:48.45
50m:37.37100m:1:20.59150m:2:05.44200m:2:48.45
4.Thom van de WeteringZeester-Meerval2:42.9691025512:51.91
50m:37.53100m:1:20.05150m:2:04.85200m:2:51.91
5.Wouter WesselsHydra2:48.7491025412:53.69
50m:38.11100m:1:22.18150m:2:07.51200m:2:53.69
6.Bob van HeesZ & PC Dio2:45.8991038512:55.89
50m:38.32100m:1:23.06150m:2:09.18200m:2:55.89
7.Jules van ZundertHieronymus2:49.5491043732:56.67
50m:38.32100m:1:23.21150m:2:09.40200m:2:56.67


<< TOP >>
Programmanr. 15
17.5.08
Jongens, 200m schoolslag

Heren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kenny van KriekenBZVNT90016752:42.61
50m:34.38100m:1:14.69150m:1:57.54200m:2:42.61
2.Tom LommersWZVNT90018472:52.22
50m:36.95100m:1:20.75150m:2:05.96200m:2:52.22


<< TOP >>
Programmanr. 16
17.5.08
Heren, 200m schoolslag17 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joppe WisseDZT '622:21.2089036452:27.44
50m:32.26100m:1:08.82150m:1:47.47200m:2:27.44
2.Ralph de BieZeester-Meerval2:30.3487002432:41.73
50m:35.92100m:1:17.42150m:2:00.63200m:2:41.73
3.Wietse BeerensDe Dommelbaarzen2:33.7187001592:41.92
50m:35.66100m:1:18.05150m:2:01.26200m:2:41.92
4.Bart van der AarBZV2:40.0289000052:45.00
50m:34.57100m:1:15.60150m:1:59.28200m:2:45.00
5.Daan van ErpTRB/RES2:36.7689038332:45.11
50m:36.03100m:1:17.43150m:2:00.79200m:2:45.11
6.Joey van DoesburgTRB/RES2:40.9587007352:48.47
50m:37.71100m:1:20.91150m:2:04.77200m:2:48.47
7.Pim DonkersO.Z. & P.C. De Warande2:39.3087007652:52.57
50m:38.29100m:1:21.57150m:2:06.73200m:2:52.57


<< TOP >>
Programmanr. 24
17.5.08
Dames, 400m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Junioren 1

1.Madelon van DamEiffel Swimmers PSV5:28.4996016245:28.16
50m:
100m:
36.10
1:15.94
150m:
200m:
1:57.24
2:38.59
250m:
300m:
3:20.28
4:03.32
350m:
400m:
4:46.59
5:28.16
2.Lotte LangenhoffZeester-Meerval5:32.6196025805:32.20
50m:
100m:
36.93
1:17.76
150m:
200m:
1:59.83
2:41.97
250m:
300m:
3:24.87
4:08.32
350m:
400m:
4:50.46
5:32.20
3.Jeanine KockenEiffel Swimmers PSV5:35.4396018165:40.82
50m:
100m:
36.81
1:17.53
150m:
200m:
2:00.18
2:43.36
250m:
300m:
3:28.22
4:13.97
350m:
400m:
4:59.15
5:40.82
4.Kayleigh BrouwersTRB/RES6:01.9496034725:41.53
50m:
100m:
38.13
1:21.28
150m:
200m:
2:05.88
2:50.33
250m:
300m:
3:35.50
4:21.60
350m:
400m:
5:05.90
5:41.53
5.Marceline de CloeDe Vennen5:28.4696020505:42.59
50m:
100m:
35.81
1:17.12
150m:
200m:
1:59.58
2:43.77
250m:
300m:
3:28.64
4:14.17
350m:
400m:
4:59.01
5:42.59
6.Femke BeskersO.Z. & P.C. De Warande5:37.9996024965:44.01
50m:
100m:
36.97
1:19.21
150m:
200m:
2:02.23
2:47.17
250m:
300m:
3:33.23
4:18.37
350m:
400m:
5:04.15
5:44.01
7.Femke van HestTRB/RES6:16.7596042945:47.92
50m:
100m:
37.10
1:20.17
150m:
200m:
2:04.51
2:49.27
250m:
300m:
3:34.63
4:22.13
350m:
400m:
5:05.56
5:47.92
8.Robin HilgerdenaarZegenwerp6:03.3096051905:48.65
50m:
100m:
38.09
1:20.52
150m:
200m:
2:05.21
2:51.17
250m:
300m:
3:37.50
4:23.33
350m:
400m:
5:08.51
5:48.65
9.Amy van LierDe Vennen6:03.4296030225:51.08
50m:
100m:
37.41
1:21.00
150m:
200m:
2:05.07
2:51.00
250m:
300m:
3:36.81
4:23.38
350m:
400m:
5:08.88
5:51.08
10.Marie-Rose HeijkoopDaphnia5:58.5896025846:05.07
50m:
100m:
38.62
1:21.49
150m:
200m:
2:06.95
2:52.82
250m:
300m:
3:39.81
4:27.69
350m:
400m:
5:15.74
6:05.07
11.Evy UlijnArethusa6:12.1296041006:25.13
50m:
100m:
38.88
1:25.07
150m:
200m:
2:13.48
3:03.92
250m:
300m:
3:55.13
4:46.39
350m:
400m:
5:38.48
6:25.13
12.Anne GibbelsArgo6:13.9396022986:31.10
50m:
100m:
40.39
1:27.18
150m:
200m:
2:17.74
3:09.04
250m:
300m:
4:01.27
4:54.18
350m:
400m:
5:44.08
6:31.10
DISSharina VerwijmerenDe Dommelbaarzen6:13.829603640
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Meisjes Junioren 2

1.Maya KingmaSBC20005:01.5895038244:59.48
50m:
100m:
34.85
1:12.79
150m:
200m:
1:51.30
2:29.85
250m:
300m:
3:08.28
3:46.15
350m:
400m:
4:23.74
4:59.48
2.Claudia den OttelanderSBC20004:52.8195005525:05.45
50m:
100m:
33.89
1:11.37
150m:
200m:
1:50.80
2:30.47
250m:
300m:
3:10.17
3:49.81
350m:
400m:
4:29.33
5:05.45
3.Kim SmuldersTRB/RES5:02.2295012485:10.23
50m:
100m:
33.90
1:12.10
150m:
200m:
1:51.71
2:31.96
250m:
300m:
3:12.53
3:53.20
350m:
400m:
4:32.98
5:10.23
4.Lindi VerkooijenSBC20005:13.7095038265:15.53
50m:
100m:
35.17
1:14.66
150m:
200m:
1:54.42
2:35.03
250m:
300m:
3:15.22
3:56.99
350m:
400m:
4:37.02
5:15.53
5.Janine VerhaeghEiffel Swimmers PSV5:21.0495007545:18.84
50m:
100m:
35.64
1:15.67
150m:
200m:
1:55.25
2:37.01
250m:
300m:
3:17.83
3:58.80
350m:
400m:
4:39.55
5:18.84
6.Sanne Ter BurgEiffel Swimmers PSV5:30.6495010585:20.21
50m:
100m:
36.68
1:16.78
150m:
200m:
1:57.25
2:37.56
250m:
300m:
3:18.17
3:59.18
350m:
400m:
4:40.27
5:20.21
7.Samantha KardolZ & PV Nuenen5:18.5895029725:23.70
50m:
100m:
35.26
1:14.21
150m:
200m:
1:56.26
2:38.65
250m:
300m:
3:21.84
4:04.13
350m:
400m:
4:45.46
5:23.70
8.Evelien SchatEiffel Swimmers PSV5:28.2995047305:25.61
50m:
100m:
34.56
1:14.11
150m:
200m:
1:55.75
2:38.06
250m:
300m:
3:21.00
4:03.18
350m:
400m:
4:45.55
5:25.61
9.Esma van VonderenArethusa5:28.6495011125:30.09
50m:
100m:
35.12
1:15.75
150m:
200m:
1:57.77
2:40.25
250m:
300m:
3:23.06
4:05.79
350m:
400m:
4:48.76
5:30.09
10.Claudia BloksDe Dommelbaarzen5:35.8495018785:31.33
50m:
100m:
36.01
1:15.83
150m:
200m:
1:58.37
2:40.64
250m:
300m:
3:24.20
4:06.96
350m:
400m:
4:50.65
5:31.33
11.Anne KlijbergWZV5:32.1695039745:32.26
50m:
100m:
35.08
1:16.10
150m:
200m:
1:57.80
2:42.25
250m:
300m:
3:25.57
4:09.75
350m:
400m:
4:51.17
5:32.26
12.Indy DiependaalTRB/RES5:33.7695049765:35.73
50m:
100m:
37.31
1:19.57
150m:
200m:
2:02.21
2:46.03
250m:
300m:
3:28.82
4:13.82
350m:
400m:
4:55.07
5:35.73
13.Birgit AdriaansenDe Krabben5:35.4895033425:36.48
50m:
100m:
37.16
1:19.05
150m:
200m:
2:01.09
2:44.96
250m:
300m:
3:28.78
4:13.56
350m:
400m:
4:56.29
5:36.48

Meisjes Junioren 3

1.Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV4:45.4994005744:46.17
50m:
100m:
33.08
1:09.64
150m:
200m:
1:45.88
2:22.66
250m:
300m:
2:58.03
3:33.99
350m:
400m:
4:10.24
4:46.17
2.Sophie SollieZeester-Meerval4:50.7994001405:02.50
50m:
100m:
34.47
1:12.31
150m:
200m:
1:50.45
2:28.98
250m:
300m:
3:07.31
3:45.81
350m:
400m:
4:24.75
5:02.50
3.Sahar HamamDZT '624:53.1794054125:03.61
50m:
100m:
33.97
1:11.67
150m:
200m:
1:51.00
2:30.37
250m:
300m:
3:10.29
3:49.80
350m:
400m:
4:28.84
5:03.61
4.Kim LoeffenTritium (SG)5:10.5194034325:06.86
50m:
100m:
33.62
1:11.60
150m:
200m:
1:50.44
2:29.94
250m:
300m:
3:09.32
3:49.30
350m:
400m:
4:28.08
5:06.86

Dames Jeugd 1

1.Malissa van de HeuvelEiffel Swimmers PSV4:40.7393049224:40.78
50m:
100m:
33.28
1:09.94
150m:
200m:
1:46.46
2:23.58
250m:
300m:
2:59.54
3:34.94
350m:
400m:
4:07.84
4:40.78
2.Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers4:43.7393000124:42.55
50m:
100m:
32.40
1:08.30
150m:
200m:
1:44.66
2:21.57
250m:
300m:
2:57.53
3:34.08
350m:
400m:
4:09.28
4:42.55
3.Pascalle RoversTRB/RES4:56.7393010645:05.04
50m:
100m:
32.65
1:10.78
150m:
200m:
1:49.04
2:28.46
250m:
300m:
3:08.92
3:48.38
350m:
400m:
4:27.48
5:05.04
4.Petri VeldhuisZVDO '745:08.9593007945:11.25
50m:
100m:
34.08
1:12.52
150m:
200m:
1:52.48
2:32.91
250m:
300m:
3:13.59
3:54.27
350m:
400m:
4:34.53
5:11.25
5.Ilse ResinkZ & PC Dio5:06.7093036325:14.75
50m:
100m:
34.73
1:13.47
150m:
200m:
1:53.38
2:34.23
250m:
300m:
3:14.96
3:55.78
350m:
400m:
4:36.04
5:14.75
6.Susette LauwenZ & PC Dio5:04.6793023985:29.02
50m:
100m:
34.49
1:13.28
150m:
200m:
1:53.85
2:35.80
250m:
300m:
3:18.73
4:02.83
350m:
400m:
4:47.23
5:29.02

Dames Jeugd 2

1.Désirée EmmenDe Vennen4:50.6092048624:53.76
50m:
100m:
32.77
1:09.21
150m:
200m:
1:46.95
2:24.95
250m:
300m:
3:02.80
3:40.36
350m:
400m:
4:18.04
4:53.76
2.Inge MaalsenZeester-Meerval4:47.5592022364:57.38
50m:
100m:
33.95
1:11.32
150m:
200m:
1:49.05
2:27.08
250m:
300m:
3:05.20
3:42.94
350m:
400m:
4:20.50
4:57.38
3.Robina HoegeeZVDO '744:52.0792007545:01.33
50m:
100m:
32.81
1:09.98
150m:
200m:
1:49.06
2:28.20
250m:
300m:
3:07.21
3:46.10
350m:
400m:
4:24.62
5:01.33
4.Laura vd LaarDZT '624:59.6192010545:12.02
50m:
100m:
33.59
1:11.86
150m:
200m:
1:51.14
2:31.23
250m:
300m:
3:11.27
3:52.00
350m:
400m:
4:32.20
5:12.02

Dames Senioren 1

1.Stephanie JanssenZeester-Meerval4:33.5691014504:41.04
50m:
100m:
32.92
1:09.44
150m:
200m:
1:45.36
2:21.53
250m:
300m:
2:56.87
3:32.21
350m:
400m:
4:07.45
4:41.04
2.Laura de JongZ & PV Nuenen4:53.1591038805:00.69
50m:
100m:
33.69
1:11.36
150m:
200m:
1:49.81
2:28.92
250m:
300m:
3:07.72
3:46.54
350m:
400m:
4:24.72
5:00.69
3.Eveline WoutersNjord4:56.9291049345:10.42
50m:
100m:
34.22
1:11.89
150m:
200m:
1:50.99
2:30.49
250m:
300m:
3:10.08
3:50.47
350m:
400m:
4:30.47
5:10.42

Dames Senioren 2

1.Daniëlle ScheepersNjord5:08.8990054285:08.55
50m:
100m:
33.51
1:11.00
150m:
200m:
1:49.90
2:30.26
250m:
300m:
3:10.39
3:50.79
350m:
400m:
4:29.95
5:08.55
2.Anne PelO.Z. & P.C. De Warande4:56.3590028945:20.69
50m:
100m:
33.70
1:12.05
150m:
200m:
1:51.78
2:32.86
250m:
300m:
3:14.24
3:56.75
350m:
400m:
4:38.70
5:20.69

18 jaar en ouder

1.Femke HendrikxDZT '624:43.4288016984:53.02
50m:
100m:
31.71
1:07.92
150m:
200m:
1:45.27
2:22.38
250m:
300m:
2:59.59
3:36.98
350m:
400m:
4:14.62
4:53.02
2.Maike op het VeldTRB/RES4:49.6087030464:58.69
50m:
100m:
32.70
1:09.30
150m:
200m:
1:46.26
2:24.11
250m:
300m:
3:01.94
3:40.47
350m:
400m:
4:19.32
4:58.69
3.Roos van EschTRB/RES4:43.1682004685:00.97
50m:
100m:
33.61
1:10.37
150m:
200m:
1:48.31
2:26.93
250m:
300m:
3:05.42
3:44.43
350m:
400m:
4:23.06
5:00.97
4.Linda SchellekensNeptunus '584:56.7288038545:03.45
50m:
100m:
34.09
1:11.80
150m:
200m:
1:50.80
2:30.00
250m:
300m:
3:09.59
3:49.23
350m:
400m:
4:27.95
5:03.45


<< TOP >>
Programmanr. 25
17.5.08
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike van HerkEiffel Swimmers PSV1:13.9196010071:13.31
Brabants Record
50m:35.69100m:1:13.31
2.Stan PijnenburgEiffel Swimmers PSV1:15.3196004271:17.31
50m:38.14100m:1:17.31
3.Ramon VerhulstHieronymus1:21.0296017511:18.48
50m:38.01100m:1:18.48
4.Pepijn SmitsEiffel Swimmers PSV1:18.6796006911:22.06
50m:40.84100m:1:22.06
5.Stef van ZitterenEiffel Swimmers PSV1:21.9396014591:24.05
50m:41.58100m:1:24.05
6.Thijs van GalenZeester-Meerval1:24.2396020211:24.30
50m:42.03100m:1:24.30
7.Casper de BruinZeester-Meerval1:24.1096020191:24.53
50m:40.64100m:1:24.53
8.Jim Luca WiddershovenDe Dommelbaarzen1:23.9796030671:25.03
50m:41.42100m:1:25.03
9.Wimar LindenbergDe Krabben1:25.0796018571:25.38
50m:43.41100m:1:25.38
10.Peter RietveldTRB/RES1:21.8096010811:26.10
50m:42.90100m:1:26.10
11.Jan-Willem VanekerZVDO '741:26.6796010671:27.15
50m:43.07100m:1:27.15
12.Roy van der HeydenDZT '621:25.0397012091:27.19
50m:40.68100m:1:27.19
13.Loed JacobsDZT '621:27.6798004411:27.61
50m:42.55100m:1:27.61
14.Bram van HeuvenDe Treffers1:25.2596005231:29.45
15.Floris van MierloZPK Budel1:22.3597004891:29.99
50m:41.81100m:1:29.99
16.Floris LafeberTRB/RES1:28.9596021431:30.32
50m:44.24100m:1:30.32
17.Rodney den UijlArethusaNT96028611:31.02
50m:44.32100m:1:31.02
18.Hein LafeberTRB/RESNT98004351:31.31
50m:44.48100m:1:31.31
19.Jeroen WillemsenTritium (SG)1:28.4596004131:32.53
50m:44.31100m:1:32.53
20.Bart GubbelsTRB/RES1:27.1596020151:38.92
50m:44.80100m:1:38.92
DISRichie van EmpelZegenwerpNT9603631
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.ZAWillem KleinendorstBZV1:28.989602443
AFGEMBob ScheiberlichDBD1:28.899601005


<< TOP >>
Programmanr. 26
17.5.08
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maarten BrzoskowskiEiffel Swimmers PSV1:11.7195007691:13.69
50m:35.52100m:1:13.69
2.Diederick GroeneveldBZV1:19.0995021231:18.38
50m:38.24100m:1:18.38
3.Jordy JongenelenDe Krabben1:23.1895049951:19.30
50m:39.68100m:1:19.30
4.Wouter KwintAegir1:19.4895008931:19.60
50m:37.13100m:1:19.60
5.Joep van GrunsvenArethusa1:19.0495004691:20.18
50m:39.97100m:1:20.18
6.Guus van StiphoutNautilus1:21.8995010811:20.46
50m:38.69100m:1:20.46
7.Fabian SebregtsHieronymus1:19.3895006891:20.95
50m:39.30100m:1:20.95
8.Dieder SchuurmansTritium (SG)1:18.5095004471:21.50
50m:40.54100m:1:21.50
9.Marc TrompEiffel Swimmers PSV1:20.0595021511:22.44
50m:40.30100m:1:22.44
10.Daryl PolderDBD1:23.7095046711:23.27
50m:39.67100m:1:23.27
11.Bram van de WaterDen Doorn1:23.3295016291:23.74
50m:40.75100m:1:23.74
12.Alex in 't GroenDe Vennen1:20.1295026831:24.26
50m:42.75100m:1:24.26
13.Koen NuchelmansDe Dommelbaarzen1:24.3895017611:24.92
50m:40.58100m:1:24.92
14.Rick HoekstraTRB/RES1:21.2995014371:26.40
50m:41.36100m:1:26.40


<< TOP >>
Programmanr. 27
17.5.08
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Date v.d. ZaagEiffel Swimmers PSV1:06.6394039191:07.96
50m:33.17100m:1:07.96
2.Jeffrey ThijssenZeester-Meerval1:07.2294004451:10.28
50m:34.06100m:1:10.28
3.Mitchell VerburgEiffel Swimmers PSV1:10.6794002771:11.78
50m:34.81100m:1:11.78
4.Jarmo van ZwolZ & PV Nuenen1:13.5794029831:16.97
50m:36.50100m:1:16.97
5.Thomas RietveldTRB/RES1:15.5594018031:19.03
50m:39.29100m:1:19.03
6.Ted ReniersDe Dommelbaarzen1:19.1694005191:19.86
50m:38.73100m:1:19.86
7.Rens van HeeschArgo1:18.2894026831:19.89
50m:38.94100m:1:19.89
8.Bas de BruijnHieronymus1:20.4894025091:23.19
50m:39.04100m:1:23.19
9.Leander van BraamZeester-Meerval1:18.1294051931:23.43
50m:38.59100m:1:23.43


<< TOP >>
Programmanr. 28
17.5.08
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sven KardolZ & PV Nuenen1:02.6293021351:04.49
Brabants Record
50m:31.78100m:1:04.49
2.Sebastian de BeenO.Z. & P.C. De Warande1:05.9593022331:07.05
50m:32.58100m:1:07.05
3.Miguel CorreiaZeester-Meerval1:04.7793001031:08.59
50m:33.26100m:1:08.59
4.Maurice SoudantEiffel Swimmers PSV1:07.3593021251:09.15
50m:33.83100m:1:09.15
5.Frans SlaatsEiffel Swimmers PSV1:08.1493004611:10.12
50m:33.81100m:1:10.12
6.Paul KosterZ & PC Dio1:08.8793044651:10.22
50m:34.30100m:1:10.22
7.Dirk VogelsZeester-Meerval1:07.8393024271:10.49
50m:33.93100m:1:10.49
8.Robert GrootSBC20001:11.4893019971:11.04
50m:34.94100m:1:11.04
9.Ramon BastiaansenZ & PC Dio1:10.2493037971:11.16
50m:34.66100m:1:11.16
10.Kevin VermeulenArethusa1:11.5293054691:11.91
50m:34.98100m:1:11.91
11.Mart HendriksTritium (SG)1:09.0093040791:12.19
50m:34.31100m:1:12.19
12.Marco van der AalstTiamat1:13.7193022171:13.61
50m:36.27100m:1:13.61
13.Harm DonkersO.Z. & P.C. De Warande1:13.0693018091:14.00
50m:36.15100m:1:14.00
14.Luuk van DoremalenDe Dommelbaarzen1:12.6193034871:14.24
50m:36.64100m:1:14.24
15.Jeroen van den CorputHydra1:12.2693034191:14.29
50m:36.43100m:1:14.29
16.Wouter SijmonsZ & PV Nuenen1:12.3493026951:16.35
50m:37.28100m:1:16.35
17.Matti de BruijnTRB/RES1:13.3593050711:16.44
50m:36.86100m:1:16.44
18.Tom TamerusTiamat1:15.0693022051:18.24
50m:38.59100m:1:18.24
19.Joey SmitsDZT '621:15.3593060291:18.25
50m:38.15100m:1:18.25
NGJoep vd BersselaarArethusa1:13.719303709


<< TOP >>
Programmanr. 29
17.5.08
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Donny van AlphenZeester-Meerval1:05.6192023771:05.96
50m:32.28100m:1:05.96
2.John VerhagenEiffel Swimmers PSV1:02.5792053251:06.37
50m:31.48100m:1:06.37
3.Johnno SmuldersEiffel Swimmers PSV1:08.2692026751:08.81
50m:33.21100m:1:08.81
4.Mitchel HeesakkersTiamat1:03.8592004791:09.57
50m:33.57100m:1:09.57
5.Cas HendriksLutra1:09.6892053031:10.60
50m:32.15100m:1:10.60
6.Ferry J. ClaassenZPK Budel1:10.2092022171:11.53
50m:34.27100m:1:11.53
7.Luuk OnrustZeester-Meerval1:08.6092051251:11.71
50m:34.81100m:1:11.71
8.Mark SchellekensNeptunus '581:08.1192011531:12.60
50m:34.94100m:1:12.60
9.Coen de BruijnHieronymus1:08.6792051511:13.91
50m:35.21100m:1:13.91


<< TOP >>
Programmanr. 30
17.5.08
Jongens, 100m rugslagHeren Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Gerben FiereO.Z. & P.C. De Warande1:00.9291028251:04.82
50m:30.91100m:1:04.82
2.Jelte SchuurmansTritium (SG)1:06.6391048411:07.10
50m:32.64100m:1:07.10
3.Sil HovingEiffel Swimmers PSV1:05.9091039471:07.89
50m:33.68100m:1:07.89
4.Thom van de WeteringZeester-Meerval1:07.0691025511:10.06
50m:34.22100m:1:10.06
5.Rik BakkerTRB/RES1:09.1391046251:12.30
50m:35.91100m:1:12.30
6.Bob van HeesZ & PC Dio1:08.4491038511:13.29
50m:35.91100m:1:13.29
7.Mehmet DemirciBZV1:10.2991004511:13.81
50m:35.80100m:1:13.81
8.Rens van EijkZ & PV Nuenen1:08.1891005731:14.08
50m:35.81100m:1:14.08


<< TOP >>
Programmanr. 31
17.5.08
Jongens, 100m rugslagHeren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Micael CorreiaZeester-Meerval58.7190005691:01.77
50m:29.64100m:1:01.77
2.Robin den BoerO.Z. & P.C. De Warande1:03.4890061771:05.72
50m:32.29100m:1:05.72
3.Loek HerbertsZeester-Meerval1:02.1990011731:06.16
50m:32.42100m:1:06.16
4.Tom LommersWZV1:03.2090018471:07.92
50m:32.80100m:1:07.92
5.Lars v.d. HeijdenEiffel Swimmers PSV1:05.7690051671:08.33
50m:33.23100m:1:08.33
6.Tim VinckxDe Wildert1:08.4790053671:09.45
50m:33.55100m:1:09.45


<< TOP >>
Programmanr. 32
17.5.08
Heren, 100m rugslag18 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hermie MinkelsBZV1:02.0287022491:03.90
50m:31.00100m:1:03.90
2.Wietse BeerensDe Dommelbaarzen1:02.4887001591:04.22
50m:31.45100m:1:04.22
3.Ronald SmitsEiffel Swimmers PSV1:03.5478009811:05.20
50m:32.40100m:1:05.20
4.Joppe SchuurmansTritium (SG)1:03.0389054471:05.60
50m:32.55100m:1:05.60
5.Tim van DoesburgTRB/RES1:03.9388008171:05.74
50m:31.63100m:1:05.74
6.Rick de GreefZPK Budel1:02.7684007491:05.88
50m:32.50100m:1:05.88
7.Gert-Jan den DekkerZVDO '741:03.4685005191:06.17
50m:32.03100m:1:06.17
8.Martijn RongenE.O.Z.C.1:03.7287050731:07.53
50m:32.53100m:1:07.53
9.Dirk FilippiniDZT '621:04.9485035591:08.15
50m:33.39100m:1:08.15


<< TOP >>
Programmanr. 33
17.5.08
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Emmely ToonenTritium (SG)1:33.3896033741:32.33
50m:43.54100m:1:32.33
2.Lotte LangenhoffZeester-Meerval1:31.3396025801:32.36
50m:44.56100m:1:32.36
3.Nikki HabersZeester-Meerval1:31.2196005941:33.18
50m:44.78100m:1:33.18
4.Robin HilgerdenaarZegenwerp1:34.4096051901:33.52
50m:43.24100m:1:33.52
5.Rosanne van WierstEiffel Swimmers PSV1:32.8396002341:33.78
50m:45.06100m:1:33.78
6.Marceline de CloeDe Vennen1:32.5796020501:33.98
50m:45.03100m:1:33.98
7.Sanne van der SchansWZV1:33.1096027141:34.08
50m:44.40100m:1:34.08
8.Laura van LeeuwenEiffel Swimmers PSV1:32.1597017621:34.72
50m:45.86100m:1:34.72
9.Jaimy MousNjord1:34.8296025761:34.79
50m:44.01100m:1:34.79
10.Kayleigh BrouwersTRB/RES1:35.0396034721:35.39
50m:45.47100m:1:35.39
11.Jo-Eny PolsbroekArethusa1:35.4097022381:35.77
50m:44.33100m:1:35.77
12.Femke van HestTRB/RES1:34.6996042941:36.33
50m:46.22100m:1:36.33
13.Esmée SixEiffel Swimmers PSV1:36.4597004901:37.26
50m:46.70100m:1:37.26
14.Thelma van BeekTempo1:34.5396016341:37.36
50m:46.58100m:1:37.36
15.Elke van den HurkZ & PV Nuenen1:35.2296018141:37.69
50m:45.06100m:1:37.69
16.Femke BeskersO.Z. & P.C. De Warande1:35.8196024961:37.78
50m:46.63100m:1:37.78
17.Isolde D'hertEiffel Swimmers PSV1:36.0997025641:38.00
50m:46.19100m:1:38.00
18.Hilde GrondhoutArgo1:37.9096023001:38.01
50m:45.37100m:1:38.01
19.Paulien KoenenEiffel Swimmers PSV1:34.2697018561:38.47
50m:46.65100m:1:38.47
20.Jeanine KockenEiffel Swimmers PSV1:34.4296018161:38.66
50m:47.50100m:1:38.66
21.Juliette van den BergZeester-Meerval1:36.6896012861:38.96
50m:46.26100m:1:38.96
22.Amber RommelseEiffel Swimmers PSV1:35.7897025621:39.40
50m:47.31100m:1:39.40
23.Julia MarasabessyBZV1:34.9696018201:39.51
50m:47.44100m:1:39.51
24.Kathy GrootSBC20001:35.5797004441:39.87
50m:46.45100m:1:39.87
25.Lara v.d. VenNeptunus '581:38.3596028921:40.22
50m:48.37100m:1:40.22
26.Marlijn van VonderenArethusa1:37.6497003481:40.42
50m:48.24100m:1:40.42
27.Anouk van SchaikTempo1:37.1396016361:41.74
50m:48.60100m:1:41.74
28.Simone van den ElzenBZV1:36.4497019801:42.00
50m:48.56100m:1:42.00
29.Wiyanna van BelleAquAmigos1:36.9296008001:42.56
50m:48.08100m:1:42.56


<< TOP >>
Programmanr. 34
17.5.08
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Simone SoudantEiffel Swimmers PSV1:23.4595004301:25.29
50m:40.62100m:1:25.29
2.Nikey van de WeteringZeester-Meerval1:25.1495003361:26.26
50m:40.89100m:1:26.26
3.Elise PenningsArgo1:24.1995036081:27.78
50m:42.28100m:1:27.78
4.Julie KleijzenBZV1:31.2095029581:28.27
50m:41.25100m:1:28.27
5.Sanne Ter BurgEiffel Swimmers PSV1:27.0295010581:29.69
50m:42.53100m:1:29.69
6.Evelien SchatEiffel Swimmers PSV1:28.7395047301:29.77
50m:42.16100m:1:29.77
7.Kelly HoegeeZVDO '741:27.6995004041:30.33
50m:42.08100m:1:30.33
8.Kim SmuldersTRB/RES1:29.4595012481:30.40
50m:42.39100m:1:30.40
9.Claudia den OttelanderSBC20001:29.7795005521:30.44
50m:43.52100m:1:30.44
10.Janine VerhaeghEiffel Swimmers PSV1:26.4395007541:30.63
50m:42.57100m:1:30.63
11.Tjitske FetterEiffel Swimmers PSV1:27.5895013721:31.14
50m:42.62100m:1:31.14
12.Laura RendersDBD1:30.8695005381:31.25
50m:42.76100m:1:31.25
13.Michelle de BruijnTRB/RES1:29.8695030901:31.32
50m:42.69100m:1:31.32
14.Mariska van LeeuwenEiffel Swimmers PSV1:28.8395037801:31.39
50m:43.56100m:1:31.39
15.Indy DiependaalTRB/RES1:28.7395049761:32.58
50m:43.73100m:1:32.58
16.Nikki van der ZeeDe Krabben1:32.2795033401:33.56
50m:43.96100m:1:33.56
17.Ananda VeugenDZT '621:33.8095020701:33.67
50m:44.50100m:1:33.67
18.Birgit AdriaansenDe Krabben1:35.0095033421:33.76
50m:44.88100m:1:33.76
19.Emma van DelstZeester-MeervalNT95045641:33.97
50m:44.17100m:1:33.97
20.Vera EelkemaHydra1:34.0695060461:34.25
50m:43.26100m:1:34.25
21.Lindi VerkooijenSBC20001:32.5495038261:34.80
50m:44.19100m:1:34.80
22.Judith van de WijdevenNjord1:34.2395038201:35.30
50m:44.85100m:1:35.30
23.Emy LiebregtsNjord1:34.8095050201:35.47
50m:45.50100m:1:35.47
24.Lois KlompNjord1:34.6495038741:35.49
50m:44.11100m:1:35.49
25.Anne KlijbergWZV1:30.9295039741:35.60
50m:44.51100m:1:35.60
26.Ashley VosTempo1:32.2295031381:35.77
50m:44.99100m:1:35.77
27.Louise van de MeerTRB/RES1:31.1895041981:36.16
50m:44.06100m:1:36.16
28.Esma van VonderenArethusa1:34.9795011121:39.52
50m:46.23100m:1:39.52
29.Vanessa van SchijndelDZT '62NT95004001:39.73
50m:48.00100m:1:39.73
30.Maxime SchoonesZPK Budel1:31.2895035201:39.77
50m:45.04100m:1:39.77
31.Susan TeijkenZ & PV Nuenen1:34.5095045921:40.51
50m:47.12100m:1:40.51
NGSanne de LaatAquAmigosNT9502730
NGTisja JanssenBZV1:30.909501810


<< TOP >>
Programmanr. 35
17.5.08
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kristie DekkersZ & PC Dio1:22.1494020681:24.75
50m:40.56100m:1:24.75
2.Sahar HamamDZT '621:23.6794054121:24.84
50m:40.29100m:1:24.84
3.Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV1:24.4694005741:25.42
50m:40.32100m:1:25.42
4.Kim LoeffenTritium (SG)1:26.8994034321:25.94
50m:40.54100m:1:25.94
5.Monique VanekerZVDO '741:27.5194013621:27.25
50m:41.24100m:1:27.25
6.Whitney van HoeckelZ & PC Dio1:25.0794023901:27.78
50m:41.79100m:1:27.78
7.Kelly MekesTRB/RES1:27.1694027241:28.74
50m:41.55100m:1:28.74
8.Arja den BoerBZV1:27.0994056341:28.83
50m:40.98100m:1:28.83
9.Dashney VerweijBZV1:28.6794039161:29.34
50m:42.38100m:1:29.34
10.Kimberley PardoelNautilus1:28.2694016461:30.41
50m:42.85100m:1:30.41
11.Karlijn HoogstedeArethusa1:27.5594048001:30.53
50m:42.09100m:1:30.53
12.Suzan van BoxtelTRB/RES1:28.0594025781:31.23
50m:43.49100m:1:31.23
13.Esther KrielaartDe Dommelbaarzen1:28.9494040541:32.26
50m:43.23100m:1:32.26
14.Ilse van der HeijdenNjord1:30.2194028781:32.40
50m:42.89100m:1:32.40
15.Anouk GoesDe Biesboschzwemmers1:29.5994003401:33.25
50m:43.76100m:1:33.25
16.Anneke de RondZ & PC Dio1:30.5094041301:33.97
50m:44.17100m:1:33.97
DISColet ClaessensZ & PV Nuenen1:26.039405182
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISVera VinkenDZT '621:29.599401928
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 36
17.5.08
Meisjes, 100m schoolslag

Dames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Emily HarksEiffel Swimmers PSV1:20.3693024841:20.59
50m:38.18100m:1:20.59
2.Cyril LandstraZeester-Meerval1:18.5293057221:24.08
50m:39.38100m:1:24.08
3.Marissa MinkmanDe Krabben1:24.2793060541:24.42
50m:39.83100m:1:24.42
4.Lotte NederstigtDe Krabben1:21.3093030621:24.54
50m:39.82100m:1:24.54
5.Pascalle RoversTRB/RES1:23.9393010641:28.75
50m:40.67100m:1:28.75
6.Jolijn van der SchootZegenwerp1:27.7293022781:29.72
50m:41.48100m:1:29.72
7.Edith van den ElzenZeester-Meerval1:27.5393020181:30.67
50m:43.11100m:1:30.67
8.Hanneke van der SteenZegenwerp1:28.1693022801:31.46
50m:43.38100m:1:31.46
9.Renée RoksSBC20001:26.3293038441:32.77
50m:42.26100m:1:32.77
10.Laura KorsmanDe BiesboschzwemmersNT93020341:32.92
50m:43.46100m:1:32.92
NGVeerle SauvéTRB/RES1:27.239304400


<< TOP >>
Programmanr. 37
17.5.08
Meisjes, 100m schoolslag

Dames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Esther WittermansZ & PV NuenenNT92043461:28.48
50m:41.26100m:1:28.48


<< TOP >>
Programmanr. 38
17.5.08
Meisjes, 100m schoolslagDames Senioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tanja PeetersEiffel Swimmers PSV1:17.1291024281:19.29
50m:36.94100m:1:19.29
2.Yvon de WitDZT '621:20.2991035761:26.05
50m:39.58100m:1:26.05
3.Sofie OostvogelsDe Vennen1:24.3891023721:28.65
50m:40.86100m:1:28.65
4.Eveline WoutersNjord1:23.8691049341:28.67
50m:41.45100m:1:28.67


<< TOP >>
Programmanr. 39
17.5.08
Dames, 100m schoolslagDames Senioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Laura van BelleAquAmigosNT90002041:20.33
50m:36.80100m:1:20.33
2.Jantine JongenotterEiffel Swimmers PSVNT90018001:24.81
50m:39.84100m:1:24.81


<< TOP >>
Programmanr. 40
17.5.08
Dames, 100m schoolslag18 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Suzan v.d. BogaardEiffel Swimmers PSV1:12.3489004501:15.12
50m:35.78100m:1:15.12
2.Femke HendrikxDZT '621:15.8688016981:18.68
50m:37.08100m:1:18.68
3.Marjolijn WuismanTRB/RES1:19.1686042021:21.18
50m:38.18100m:1:21.18
4.Susanne van der LindenZ & PC Dio1:20.5488027361:24.86
50m:40.29100m:1:24.86
5.Kim vd BeekEiffel Swimmers PSV1:22.5987001961:25.48
50m:39.64100m:1:25.48
6.Linda SchellekensNeptunus '581:21.8188038541:25.77
50m:39.91100m:1:25.77


<< TOP >>
Programmanr. 41
17.5.08
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike van HerkEiffel Swimmers PSV2:58.8696010072:44.95
50m:37.81100m:1:18.73150m:2:08.69200m:2:44.95
2.Stan PijnenburgEiffel Swimmers PSV2:50.5196004272:47.87
50m:39.66100m:1:23.31150m:2:12.16200m:2:47.87
3.Pepijn SmitsEiffel Swimmers PSV2:47.5796006912:50.26
50m:35.98100m:1:19.61150m:2:12.56200m:2:50.26
4.Stef van ZitterenEiffel Swimmers PSV2:49.7696014592:51.48
50m:37.42100m:1:22.79150m:2:13.74200m:2:51.48
5.Peter RietveldTRB/RES2:55.0996010812:57.79
50m:37.11100m:1:24.40150m:2:19.58200m:2:57.79
6.Floris van MierloZPK Budel2:54.8397004892:58.80
50m:36.52100m:1:24.46150m:2:18.82200m:2:58.80
7.Floris LafeberTRB/RES3:04.0396021433:03.03
50m:41.36100m:1:29.56150m:2:22.22200m:3:03.03
8.Wimar LindenbergDe Krabben3:01.1696018573:05.17
50m:40.32100m:1:31.89150m:2:26.15200m:3:05.17
9.Bart GubbelsTRB/RES3:05.0996020153:11.22
50m:43.45100m:1:34.90150m:2:27.35200m:3:11.22
10.Casper de BruinZeester-Meerval3:10.8096020193:20.71
50m:48.26100m:1:36.20150m:2:37.14200m:3:20.71
DISRamon VerhulstHieronymusNT96017513:02.39
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:38.72100m:1:26.52150m:2:21.12200m:3:02.39


<< TOP >>
Programmanr. 42
17.5.08
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maarten BrzoskowskiEiffel Swimmers PSV2:40.5395007692:41.54
50m:34.15100m:1:14.10150m:2:05.58200m:2:41.54
2.Jordy JongenelenDe Krabben2:39.9895049952:46.80
50m:35.68100m:1:20.49150m:2:09.22200m:2:46.80
3.Joep van GrunsvenArethusa2:40.1995004692:47.33
50m:38.06100m:1:22.66150m:2:11.20200m:2:47.33
4.Guus van StiphoutNautilus2:54.3295010812:53.94
50m:36.51100m:1:21.40150m:2:16.33200m:2:53.94
5.Diederick GroeneveldBZV2:54.5795021232:55.46
50m:39.88100m:1:21.33150m:2:16.59200m:2:55.46
6.Loek van HoutertDe Dommelbaarzen2:53.0495045152:55.53
50m:37.49100m:1:24.00150m:2:15.64200m:2:55.53
7.Rick HoekstraTRB/RES2:51.8095014372:56.45
50m:41.77100m:1:27.71150m:2:16.05200m:2:56.45
8.Wouter KwintAegir2:55.3595008932:57.31
50m:37.48100m:1:22.17150m:2:17.45200m:2:57.31
9.Daryl PolderDBD2:56.5995046712:58.86
50m:39.33100m:1:25.78150m:2:21.07200m:2:58.86
10.Bram van de WaterDen DoornNT95016293:00.70
50m:39.73100m:1:26.90150m:2:21.71200m:3:00.70
11.Fabian SebregtsHieronymus2:52.9595006893:01.18
50m:38.67100m:1:24.56150m:2:19.41200m:3:01.18
12.Alex in 't GroenDe VennenNT95026833:04.45
50m:46.17100m:1:33.53150m:2:28.21200m:3:04.45
13.Koen NuchelmansDe DommelbaarzenNT95017613:07.42
50m:41.13100m:1:28.32150m:2:24.77200m:3:07.42


<< TOP >>
Programmanr. 43
17.5.08
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey ThijssenZeester-Meerval2:25.1294004452:28.51
50m:31.09100m:1:09.59150m:1:55.87200m:2:28.51
2.Date v.d. ZaagEiffel Swimmers PSV2:30.7994039192:31.58
50m:31.70100m:1:09.74150m:1:57.82200m:2:31.58
3.Remy den BoerO.Z. & P.C. De Warande2:30.6994017592:31.63
50m:33.44100m:1:14.15150m:1:57.89200m:2:31.63
4.Mitchell VerburgEiffel Swimmers PSV2:42.5194002772:41.05
50m:34.38100m:1:13.84150m:2:04.31200m:2:41.05
5.Thomas RietveldTRB/RES2:38.1694018032:41.36
50m:33.95100m:1:16.43150m:2:06.55200m:2:41.36
6.Mark v. DintherNeptunus '582:52.4294014712:46.44
50m:36.50100m:1:20.85150m:2:10.11200m:2:46.44
7.Ted ReniersDe Dommelbaarzen2:43.2994005192:48.79
50m:37.12100m:1:20.35150m:2:11.19200m:2:48.79
8.Walter van der SteltDen Doorn2:51.4894013272:48.90
50m:36.81100m:1:22.41150m:2:08.71200m:2:48.90
9.Jarmo van ZwolZ & PV Nuenen2:43.4994029832:49.94
50m:36.52100m:1:20.07150m:2:12.28200m:2:49.94
10.Bas de BruijnHieronymus2:44.2894025092:51.42
50m:39.28100m:1:25.30150m:2:11.42200m:2:51.42
11.Jeffrey DuifBZV2:49.7694013652:57.04
50m:38.74100m:1:25.72150m:2:13.87200m:2:57.04
NGWiebe van de RijtTRB/RES2:49.759400931


<< TOP >>
Programmanr. 44
17.5.08
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sven KardolZ & PV Nuenen2:19.2693021352:22.49
50m:30.07100m:1:05.81150m:1:50.13200m:2:22.49
2.Ruud van HeerbeekEiffel Swimmers PSV2:23.7393017692:27.39
50m:31.40100m:1:12.79150m:1:56.30200m:2:27.39
3.Maurice SoudantEiffel Swimmers PSV2:21.8693021252:27.81
50m:28.93100m:1:07.80150m:1:55.26200m:2:27.81
4.Sebastian de BeenO.Z. & P.C. De Warande2:24.1793022332:28.36
50m:31.49100m:1:09.16150m:1:54.40200m:2:28.36
5.Frans SlaatsEiffel Swimmers PSV2:27.7293004612:30.46
50m:30.64100m:1:09.52150m:1:55.89200m:2:30.46
6.Paul KosterZ & PC Dio2:27.4393044652:32.76
50m:31.12100m:1:11.41150m:1:58.68200m:2:32.76
7.Dirk VogelsZeester-Meerval2:33.5693024272:33.27
50m:33.75100m:1:12.28150m:1:58.68200m:2:33.27
8.Thomas van MierloZPK Budel2:31.2893003532:34.88
50m:32.79100m:1:14.43150m:2:00.85200m:2:34.88
9.Luuk van DoremalenDe Dommelbaarzen2:34.7593034872:37.55
50m:35.39100m:1:17.63150m:2:02.09200m:2:37.55
10.Robert GrootSBC20002:34.6693019972:38.40
50m:33.32100m:1:15.08150m:2:00.98200m:2:38.40
11.Ramon BastiaansenZ & PC Dio2:33.2593037972:38.51
50m:33.73100m:1:14.58150m:2:03.25200m:2:38.51
12.Mart HendriksTritium (SG)2:29.5793040792:38.61
50m:31.37100m:1:13.29150m:2:03.38200m:2:38.61
13.Harm DonkersO.Z. & P.C. De Warande2:39.0493018092:43.04
50m:38.60100m:1:18.37150m:2:05.84200m:2:43.04
14.Wouter SijmonsZ & PV Nuenen2:40.2093026952:45.61
50m:34.52100m:1:16.69150m:2:08.82200m:2:45.61
15.Wesley BeckHieronymus2:40.5393021232:45.71
50m:35.29100m:1:17.07150m:2:07.38200m:2:45.71
16.Jeroen van den CorputHydra2:37.9193034192:46.34
50m:35.32100m:1:17.94150m:2:06.75200m:2:46.34
17.Tristan BronDZT '622:42.9693011312:48.86
50m:36.31100m:1:19.17150m:2:10.09200m:2:48.86
DISStef v.d. StruijkEiffel Swimmers PSV2:29.289305473
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISJoey SmitsDZT '622:40.2993060292:44.35
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:35.82100m:1:20.22150m:2:06.87200m:2:44.35
NGJoep vd BersselaarArethusa2:34.699303709


<< TOP >>
Programmanr. 45
17.5.08
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.John VerhagenEiffel Swimmers PSV2:12.8292053252:20.19
50m:27.76100m:1:04.85150m:1:47.72200m:2:20.19
2.Johnno SmuldersEiffel Swimmers PSV2:24.4592026752:23.46
50m:29.27100m:1:07.58150m:1:51.07200m:2:23.46
3.Donny van AlphenZeester-Meerval2:22.5492023772:24.97
50m:30.24100m:1:07.83150m:1:52.29200m:2:24.97
4.Geert JanssenEiffel Swimmers PSV2:25.7092016212:27.01
50m:30.79100m:1:09.21150m:1:52.50200m:2:27.01
5.Luuk OnrustZeester-Meerval2:24.5792051252:30.39
50m:29.37100m:1:09.20150m:1:57.12200m:2:30.39
6.Ferry J. ClaassenZPK Budel2:31.3592022172:31.43
50m:31.56100m:1:12.21150m:1:59.20200m:2:31.43
7.Mark SchellekensNeptunus '582:23.6492011532:32.32
50m:32.58100m:1:12.42150m:1:56.36200m:2:32.32
8.Kevin JanssenZeester-Meerval2:28.5092041092:33.03
50m:33.79100m:1:16.19150m:1:57.70200m:2:33.03
9.Roy SmitsDe Vennen2:33.7392022592:36.73
50m:31.70100m:1:11.53150m:1:59.65200m:2:36.73
10.Cas HendriksLutra2:30.9892053032:36.96
50m:32.05100m:1:11.40150m:2:02.55200m:2:36.96
11.Remco JonkersDe Vennen2:34.7592017172:37.99
50m:30.25100m:1:10.90150m:2:02.15200m:2:37.99
12.Enzo DiependaalTRB/RES2:35.2692066912:42.92
50m:36.01100m:1:23.51150m:2:08.95200m:2:42.92
13.Tom PelO.Z. & P.C. De Warande2:35.9892032372:43.68
50m:34.73100m:1:17.53150m:2:08.81200m:2:43.68
14.Gerben de LaatDe Vennen2:36.4292054112:43.74
50m:33.22100m:1:16.98150m:2:06.58200m:2:43.74


<< TOP >>
Programmanr. 46
17.5.08
Jongens, 200m wisselslag

Heren Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wouter de MolHieronymus2:19.5391016032:25.36
50m:29.20100m:1:08.69150m:1:51.88200m:2:25.36
2.Sil HovingEiffel Swimmers PSV2:26.8991039472:26.35
50m:30.69100m:1:09.83150m:1:53.86200m:2:26.35
3.Rens van EijkZ & PV Nuenen2:25.2191005732:30.43
50m:32.20100m:1:12.26150m:1:57.10200m:2:30.43
4.Pieter JoordensTiamat2:23.9491011332:32.38
50m:30.92100m:1:13.83150m:1:58.32200m:2:32.38
5.Thom van de WeteringZeester-Meerval2:24.9191025512:32.68
50m:32.48100m:1:11.62150m:1:58.05200m:2:32.68
6.Bob van HeesZ & PC Dio2:30.7191038512:33.21
50m:32.46100m:1:13.80150m:1:59.67200m:2:33.21
7.Rik BakkerTRB/RES2:30.9391046252:39.30
50m:31.95100m:1:14.29150m:2:03.09200m:2:39.30
DISGerben FiereO.Z. & P.C. De Warande2:15.5791028252:21.62
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:28.20100m:1:05.50150m:1:49.96200m:2:21.62
AFGEMGiel van DijkDe Biesboschzwemmers2:22.189104211


<< TOP >>
Programmanr. 47
17.5.08
Jongens, 200m wisselslag

Heren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Micael CorreiaZeester-Meerval2:11.2390005692:17.47
50m:29.19100m:1:04.63150m:1:45.13200m:2:17.47
2.Robin den BoerO.Z. & P.C. De Warande2:19.6790061772:22.55
50m:30.15100m:1:07.00150m:1:51.93200m:2:22.55
3.Lex HabrakenArgo2:23.2090041072:24.26
50m:29.59100m:1:07.74150m:1:51.09200m:2:24.26
4.Kenny van KriekenBZV2:19.9690016752:24.89
50m:29.84100m:1:08.57150m:1:51.02200m:2:24.89
5.Tom LommersWZV2:19.7890018472:26.46
50m:31.06100m:1:11.42150m:1:55.51200m:2:26.46
5.Loek HerbertsZeester-Meerval2:20.8090011732:26.46
50m:31.90100m:1:08.52150m:1:54.24200m:2:26.46
7.Tim VinckxDe Wildert2:26.4990053672:32.15
50m:30.76100m:1:10.28150m:1:57.45200m:2:32.15
8.Roel v.d. KleijNeptunus '582:27.4590015712:42.33
50m:31.62100m:1:15.94150m:2:06.95200m:2:42.33


<< TOP >>
Programmanr. 48
17.5.08
Heren, 200m wisselslag18 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joppe WisseDZT '622:12.3289036452:18.59
50m:29.59100m:1:06.29150m:1:46.21200m:2:18.59
2.Bram WisseDZT '622:12.2385030352:18.79
50m:28.58100m:1:07.17150m:1:48.09200m:2:18.79
3.Wietse BeerensDe Dommelbaarzen2:15.9587001592:21.45
50m:30.22100m:1:06.86150m:1:49.52200m:2:21.45
4.Rick de GreefZPK Budel2:16.6984007492:22.10
50m:28.94100m:1:07.04150m:1:48.82200m:2:22.10
5.Joey van DoesburgTRB/RES2:16.3187007352:24.22
50m:29.31100m:1:07.28150m:1:50.46200m:2:24.22
6.Dirk FilippiniDZT '622:20.2785035592:25.60
50m:31.11100m:1:10.81150m:1:53.72200m:2:25.60
7.Ian van der HulstTRB/RES2:18.8684001032:25.91
50m:29.31100m:1:08.75150m:1:52.62200m:2:25.91
8.Daan van ErpTRB/RES2:23.8689038332:29.18
50m:31.37100m:1:11.17150m:1:53.18200m:2:29.18
9.Bart van der AarBZV2:23.0089000052:30.17
50m:30.49100m:1:12.12150m:1:53.97200m:2:30.17
10.Martijn RongenE.O.Z.C.2:18.2887050732:33.69
50m:30.64100m:1:09.32150m:2:00.18200m:2:33.69
11.Ralph de BieZeester-Meerval2:23.4887002432:36.96
50m:34.42100m:1:17.54150m:2:00.91200m:2:36.96
12.Hermie MinkelsBZV2:19.1087022492:48.73
50m:35.50100m:1:19.67150m:2:10.92200m:2:48.73
DISTommie KerstenEiffel Swimmers PSV2:17.9788018172:21.83
SH - Bij de achterwaartse beweging van de beenslag de voeten niet buitenwaarts bewogen.
50m:29.00100m:1:07.13150m:1:51.23200m:2:21.83
AFGEMTim van DoesburgTRB/RES2:17.438800817


<< TOP >>
Programmanr. 49
17.5.08
Meisjes, 4 x 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.TRB/RES 1TRB/RES5:01.925:10.61
Michelle de Bruijn
Indy Diependaal
+0,73
+0,45
35.61
43.50
1:14.20
1:32.25
Suzan van Boxtel
Kelly Mekes
+0,66
+0,67
34.90
32.12
1:15.95
1:08.21
2.DZT '62 1DZT '625:11.955:21.26
Ananda Veugen
Vera Vinken
+0,66
+0,76
40.17
43.82
1:22.46
1:31.92
Sahar Hamam
Milena van Schijndel
+0,77
+0,44
34.09
33.84
1:16.18
1:10.70
3.Z & PV Nuenen 1Z & PV Nuenen5:16.915:24.23
Colet Claessens
Meike Nauta
+0,71
+0,48
39.40
42.49
1:21.26
1:31.62
Samantha Kardol
Susan Teijken
+0,63
+0,52
36.19
34.62
1:19.56
1:11.79
4.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval5:16.445:28.28
Nikki Habers
Nikey van de Wetering
+0,72
+0,65
42.22
41.46
1:26.12
1:28.64
Lotte Langenhoff
Lisa van Casteren
+0,31
+0,43
37.87
32.64
1:26.10
1:07.42
5.Tritium (SG)Tritium (SG)5:27.335:30.22
Kim Loeffen
Emmely Toonen
+0,66
+0,87
37.55
43.95
1:18.11
1:34.01
Fieke Nelissen
Charessa Feider
+0,77
+0,50
37.95
34.62
1:23.82
1:14.28
6.TRB/RES 2TRB/RES5:20.665:32.46
Louise van de Meer
Femke van Hest
+0,76
+0,58
39.89
44.98
1:23.13
1:36.79
Kim Smulders
Estee Verdonk
+0,80
+0,60
37.21
33.78
1:21.50
1:11.04
7.Neptunus '58 1Neptunus '585:30.285:36.41
Bente v. Bergen
Anouk v. Lokven
+0,70
+0,66
40.51
43.83
1:25.98
1:33.93
Anouk v. Helvoirt
Esra Pennings
+0,69
+0,14
37.87
33.29
1:23.12
1:13.38
8.SBC2000 1SBC20005:28.685:37.54
Daisy van den Bos
Lindi Verkooijen
+0,80
+0,68
40.95
44.04
1:26.45
1:37.73
Claudia den Ottelander
Maya Kingma
+0,59
+0,61
38.41
32.75
1:25.69
1:07.67
9.BZV 1BZV5:20.985:38.22
Julie Kleijzen
Arja den Boer
+0,71
+0,82
40.19
42.84
1:26.14
1:31.16
Dashney Verweij
Sietske van Zijl
+0,63
+0,50
37.04
36.67
1:23.11
1:17.81
10.WZV 1WZV5:28.285:50.97
Manon Balvers
Sanne van der Schans
+0,82
+0,59
40.74
44.82
1:25.50
1:38.68
Anne Klijberg
Maike Korthout
+0,52
+0,43
42.47
34.78
1:34.67
1:12.12
11.De Vennen 1De Vennen5:30.955:58.15
Marceline de Cloe
Manon van Leijsen
+0,87
+0,55
38.67
45.79
1:21.67
1:37.80
Madelon Schellekens
Amy van Lier
+0,60
+0,19
41.39
35.52
1:38.68
1:20.00


<< TOP >>
Programmanr. 50
17.5.08
Dames, 4 x 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV4:37.694:48.45
Tanja Peeters
Emily Harks
+0,69
+0,25
33.88
38.06
1:10.12
1:21.80
Kim vd Beek
Jantine Jongenotter
+0,43
+0,33
32.96
30.25
1:12.26
1:04.27
2.TRB/RES 1TRB/RES4:38.254:50.16
Maike op het Veld
Marjolijn Wuisman
+0,78
+0,47
34.73
37.73
1:11.47
1:21.37
Roos van Esch
Pascalle Rovers
+0,66
+0,46
33.39
30.89
1:12.35
1:04.97
3.DZT '62 1DZT '624:48.825:01.48
Laura vd Laar
Yvon de Wit
+0,89
+0,64
36.80
41.00
1:16.90
1:27.03
Femke Hendrikx
Chantal van Herpen
+0,43
+0,26
31.28
31.14
1:10.52
1:07.03
4.De Biesboschzwemmers 1De Biesboschzwemmers4:54.195:07.29
Francijna de Kooter
Annette Wijnja-Visser
+0,71
+0,36
38.45
39.68
1:21.42
1:24.87
Marcha Admiraal
Tonny Methorst
+0,68
+0,48
32.94
31.89
1:11.75
1:09.25
5.Z & PC Dio 1Z & PC Dio4:53.835:09.08
Ilse Resink
Susanne van der Linden
+0,64
+0,62
36.84
41.06
1:16.57
1:26.64
Whitney van Hoeckel
Kristie Dekkers
+0,55
+0,43
35.21
31.65
1:17.46
1:08.41
6.Tritium (SG)Tritium (SG)5:02.165:11.58
Merel Siroen
Loes Cornelissen
+0,92
+0,60
37.13
41.15
1:15.67
1:32.81
Chantal Willems
Petra Schuivens
+0,26
+0,35
33.31
31.39
1:16.92
1:06.18
7.Z & PV Nuenen 1Z & PV Nuenen4:56.375:12.09
Mandy Stoop
Esther Wittermans
+0,68
+0,44
37.35
42.40
1:17.64
1:31.67
Laura de Jong
Lieke Jager
+0,39
+0,46
32.97
32.12
1:14.96
1:07.82
8.O.Z. & P.C. De Warande 1O.Z. & P.C. De Warande4:58.295:12.10
Anne Pel
Gabriëlla van Oerle
+0,76
+0,42
37.13
40.59
1:17.48
1:29.33
Christel Peeters
Daphne Kievit
+0,59
+0,83
34.34
32.38
1:17.91
1:07.38
9.ZVDO '74 1ZVDO '744:59.975:13.29
Narissa Lobregt
Kelly Hoegee
+0,64
+0,23
37.51
42.88
1:20.01
1:33.45
Robina Hoegee
Petri Veldhuis
+0,41
+0,06
33.16
30.65
1:14.92
1:04.91
NG.ZAZeester-Meerval 1Zeester-Meerval4:34.91
Stephanie Janssen, Cyril Landstra, Lotte Goosen, Inge Maalsen


<< TOP >>
Programmanr. 51
17.5.08
Jongens, 4 x 200m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV8:23.848:36.99
Ruud van Heerbeek
John Verhagen
Johnno Smulders
Frans Slaats
93
92
92
93
+0,78
+0,49
+0,48
+0,52
30.56
27.97
28.26
29.42
1:04.04
1:00.05
59.76
1:03.32
1:39.84
1:32.26
1:33.20
1:39.14
2:12.70
2:02.93
2:06.74
2:14.62
2:12.70
2:02.93
2:06.74
2:14.62
2.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval8:22.168:41.54
Donny van Alphen
Miguel Correia
Jeffrey Thijssen
Luuk Onrust
92
93
94
92
+0,79
+0,26
+0,38
+0,54
30.03
29.15
28.98
29.06
1:03.55
1:02.68
1:03.52
1:01.99
1:37.67
1:36.84
1:39.60
1:34.79
2:10.21
2:10.27
2:14.21
2:06.85
2:10.21
2:10.27
2:14.21
2:06.85
3.Eiffel Swimmers PSV 2Eiffel Swimmers PSV9:08.929:19.00
Geert Janssen
Date v.d. Zaag
Stef v.d. Struijk
Maarten Brzoskowski
92
94
93
95
+0,73
+0,55
+0,37
+0,60
31.07
31.14
30.98
31.98
1:04.85
1:06.65
1:07.66
1:08.22
1:40.30
1:43.01
1:45.89
1:46.08
2:14.55
2:18.93
2:22.06
2:23.46
2:14.55
2:18.93
2:22.06
2:23.46
4.O.Z. & P.C. De Warande 1O.Z. & P.C. De Warande9:00.819:25.40
Sebastian de Been
Harm Donkers
Tom Pel
Remy den Boer
93
93
92
94
+0,84
+0,50
+0,47
+0,30
30.12
32.93
34.40
30.62
1:03.22
1:10.33
1:12.82
1:05.87
1:38.16
1:49.23
1:51.65
1:41.94
2:13.19
2:26.81
2:28.66
2:16.74
2:13.19
2:26.81
2:28.66
2:16.74
5.TRB/RES 1TRB/RES9:09.919:44.13
Peter Rietveld
Matti de Bruijn
Thomas Rietveld
Enzo Diependaal
96
93
94
92
+0,8734.811:15.30
1:14.83
1:14.69
1:14.79
1:56.43
37.93
38.45
38.29
3:42.46
2:24.51
2:22.37
1:14.79
3:42.46
2:24.51
2:22.37
1:14.79
DISDe Vennen 1De Vennen9:27.02
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
Remco Jonkers, Gerben de Laat, Roy Smits, Bob Trommelen


<< TOP >>
Programmanr. 52
17.5.08
Heren, 4 x 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.DZT '62 1DZT '628:07.588:31.77
Dirk Filippini
Aad Vogelaar
Joppe Wisse
Bram Wisse
85
61
89
85
+0,87
+0,41
+0,61
+0,27
28.90
30.12
28.01
27.88
1:01.45
1:04.07
58.82
59.75
1:34.96
1:40.31
1:30.99
1:33.07
2:06.98
2:16.14
2:02.75
2:05.90
2:06.98
2:16.14
2:02.75
2:05.90
2.TRB/RES 1TRB/RES8:21.198:38.19
Ian van der Hulst
Rik Bakker
Tim van Doesburg
Joey van Doesburg
84
91
88
87
+0,85
+0,53
+0,38
+0,50
29.20
30.37
28.14
28.16
1:01.80
1:04.90
1:00.73
59.58
1:35.73
1:41.50
1:34.89
1:32.45
2:10.02
2:14.58
2:08.62
2:04.97
2:10.02
2:14.58
2:08.62
2:04.97
3.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval8:18.678:38.80
Micael Correia
Loek Herberts
Thom van de Wetering
Dirk Vogels
90
90
91
93
+0,87
+0,32
+0,24
+0,47
28.81
29.46
30.26
30.95
1:00.82
1:01.87
1:04.51
1:04.65
1:33.40
1:35.14
1:38.88
1:39.32
2:04.86
2:07.83
2:12.80
2:13.31
2:04.86
2:07.83
2:12.80
2:13.31
4.BZV 1BZV8:19.608:40.41
Raga Flores
Mehmet Demirci
Bart van der Aar
Hermie Minkels
89
91
89
87
+0,79
+0,01
+0,53
+0,41
28.41
29.65
29.97
27.44
1:00.59
1:03.19
1:03.67
59.81
1:33.46
1:38.73
1:39.16
1:34.39
2:05.52
2:13.59
2:15.63
2:05.67
2:05.52
2:13.59
2:15.63
2:05.67
5.Z & PV Nuenen 1Z & PV Nuenen8:35.638:49.73
Rens van Eijk
Akke Toeter
Martin de Wildt
Sven Kardol
91
90
74
93
+0,86
+0,46
+0,13
+0,33
28.92
29.48
28.40
29.52
1:02.08
1:04.62
1:01.23
1:02.32
1:37.03
1:41.33
1:35.83
1:36.93
2:10.27
2:18.79
2:10.66
2:10.01
2:10.27
2:18.79
2:10.66
2:10.01
DISO.Z. & P.C. De Warande 1O.Z. & P.C. De Warande8:27.88
EA - Te vroeg overgenomen.
Robin den Boer
Guido Mols
Pim Donkers
Gerben Fiere
90
89
87
91
+0,75
+0,41
+0,45
-0,24
28.75
29.16
32.53
27.96
1:00.31
1:01.73
1:09.47
1:00.80
1:31.33
1:37.53
1:51.35
1:35.23
2:01.70
2:15.16
2:35.08
2:01.70
2:15.16
2:35.08