4 - Kamp / Swimkick deel 3
Venray (NED),    24.2.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 25m schoolslag, 5 - 7 jaar    Nr. 2. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 3 en 4    Nr. 4. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 8. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 9. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 10. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 11. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 5 en later    Nr. 12. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 13. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 14. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 15. Alle, 25m rugslag, 5 - 7 jaar    Nr. 16. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 3 en 4    Nr. 18. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 5
Nr. 19. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 20. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 6
Nr. 21. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 22. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 24. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 25. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5 en later    Nr. 26. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 27. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 28. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Alle, 4 x 25m wisselslag, 5 - 7 jaar    Nr. 30. Meisjes, 4 x 25m wisselslag, Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 32. Heren, 4 x 50m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 33. Dames, 4 x 50m vrije slag, Dames Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 25m schoolslag            Jongens Minioren 1 en 2
24.2.08 - 14:00                           Swimkick                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Janssen                 0000267 HZV                      26.16     1.          
    2.  Giel van Megen                0000265 Noord Limburg(SG)        27.65     2.          
    3.  Max Janssen                   0000263 HZV                      28.30     3.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 25m schoolslag            Meisjes Minioren 1 en 2
24.2.08 - 14:00                           Swimkick                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Romy Ewalds                   0000164 MOSA~regio               25.97     1.          
    2.  Elise Simons                  0000666 MOSA~regio               27.32     2.          
    3.  Lisa Lamber                   0000524 HZV                      27.60     3.          
    4.  ZoŽ Pauwels                   0001034 HZV                      28.37     4.          
    5.  Lexi Swinkels                 0000526 HZV                      30.29     5.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 50m schoolslag            Jongens Minioren 3 en 4
24.2.08 - 14:05                           Swimkick                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart van der Zanden           9900849 Noord Limburg(SG)        57.11     1.          
   DIS  Nadim Tama                    9900847 HZV                    1:01.75    DIS          
        SJ -   Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
   DIS  Mees van der Sterren          9901519 HZV                    1:06.99    DIS          
        SK -   Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 50m schoolslag            Meisjes Minioren 3 en 4
24.2.08 - 14:05                           Swimkick                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fenne Vervoort                9802916 Noord Limburg(SG)        52.93     1.          
    2.  Ellen van Duren               9901412 Noord Limburg(SG)        54.10     2.          
    3.  Pien van der Sterren          9802532 HZV                      55.66     3.          
    4.  Nina Pilmeyer                 9801364 HZV                      56.72     4.          
    5.  Michelle Kurvers              9902186 HZV                    1:05.22     5.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 50m schoolslag                 Jongens Minioren 5
24.2.08 - 16:20                           Swimkick                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
 AFGEM  Dave Polman                   9702201 MOSA~regio                      AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 50m schoolslag                 Meisjes Minioren 5
24.2.08 - 14:05                           Swimkick                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniek van de Ven             9704548 HZV                      53.79     1.          
 AFGEM  Christine Wolff               9704162 MOSA~regio                      AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 50m schoolslag                 Jongens Minioren 6
24.2.08 - 14:10                           Swimkick                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Kurvers                9602921 HZV                      54.11     1.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 50m schoolslag                 Heren Senioren Open
24.2.08 - 14:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fernando de Leon              8202461 Noord Limburg(SG)        31.83     1.          
    2.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)        32.11     2.          
    3.  Alec Ebskamp                  9104305 Noord Limburg(SG)        32.91     3.          
    4.  Geoff Ebskamp                 9301817 Noord Limburg(SG)        34.47     4.          
    5.  Bart Alberts                  8900033 HZV                      35.21     5.          
    6.  Kevin van den Bekerom         9200057 Hzpc                     35.70     6.          
    7.  Luuk Janssen                  9503497 MOSA~regio               38.99     7.          
    8.  Erik de Boer                  9106973 Noord Limburg(SG)        39.04     8.          
    9.  Jeffrey Agterberg             9007283 Noord Limburg(SG)        40.01     9.          
   10.  Tim Smets                     9403931 HZV                      47.22    10.          
   11.  Djeremy Hesseling             9603197 MOSA~regio               56.32    11.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 50m schoolslag                 Dames Senioren Open
24.2.08 - 14:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maddy Thielen                 9003732 Hzpc                     38.13     1.          
    2.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)        38.69     2.          
    3.  Rinske Becks                  9403098 Hzpc                     40.28     3.          
    4.  Linda Maas                    9002440 MOSA~regio               40.89     4.          
    5.  Elke Euwes                    8801236 Hzpc                     43.08     5.          
    6.  Danielle de Pagter            9106306 Noord Limburg(SG)        43.12     6.          
    7.  Anouk Bloem                   9007908 MOSA~regio               45.74     7.FJ 1      
    8.  Carley Donders                9602096 HZV                      45.74     8.FJ 2      
    9.  Angela Baadjou                9303212 HZV                      46.37     9.          
   10.  Lia van der Linden            9205030 MOSA~regio               48.47    10.          
   11.  Ilona Duijkers                9505920 Hzpc                     54.58    11.          
   12.  Femke Tillemans               9602750 HZV                      54.99    12.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Heren, 100m schoolslag                 Heren Senioren Open
24.2.08 - 14:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Job v. Duijnhoven             8800887 Noord Limburg(SG)      1:15.74     1.          
          1:15.74
    2.  Tim Jacobs                    9201825 Hzpc                   1:19.58     2.          
          1:19.58
    3.  Leon Hendriks                 9106975 Noord Limburg(SG)      1:21.52     3.          
          1:21.52
    4.  Jeroen Schouten               9305715 HZV                    1:22.43     4.          
          1:22.43
    5.  Rob Arts                      8805005 Noord Limburg(SG)      1:26.46     5.          
          1:26.46
    6.  Alex Bos                      9501273 Noord Limburg(SG)      1:27.00     6.          
          1:27.00
    7.  Ricardo Vullings              9203627 HZV                    1:27.78     7.          
          1:27.78
    8.  Hans Westerkamp               9302745 Noord Limburg(SG)      1:27.79     8.          
          1:27.79
    9.  Thijs Quaedvlieg              9204129 Noord Limburg(SG)      1:28.19     9.          
          1:28.19
   10.  Michel Ebisch                 9204443 HZV                    1:32.03    10.          
          1:32.03
   11.  Nick Wientjens                9503691 Noord Limburg(SG)      1:34.55    11.          
          1:34.55
   12.  Christian v. Iersel           9404217 Noord Limburg(SG)      1:38.40    12.          
          1:38.40
   13.  Kay Thijssen                  9601799 Hzpc                   1:39.27    13.          
          1:39.27
   14.  Sam Derks                     9600719 Hzpc                   1:39.72    14.          
          1:39.72
   15.  Mark Linssen                  9500535 Hzpc                   1:46.18    15.          
          1:46.18
   16.  Wilco Geurts                  9405739 HZV                    1:46.96    16.          
          1:46.96
   17.  Nik Heeren                    9602277 Noord Limburg(SG)      1:52.68    17.          
          1:52.68
   18.  Nando Broeren                 9601441 Hzpc                   1:53.54    18.          
          1:53.54
   19.  Teun van Rens                 9503949 Hzpc                   1:54.49    19.          
          1:54.49
   20.  Dylan Bos                     9600717 Hzpc                   1:55.70    20.          
          1:55.70



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Dames, 100m schoolslag                 Dames Senioren Open
24.2.08 - 14:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bernadette Verstegen          9107878 Noord Limburg(SG)      1:21.50     1.          
          1:21.50
    2.  Lizzy Janssen                 9500752 HZV                    1:23.93     2.          
          1:23.93
    3.  Daphne de Boer                9306828 Noord Limburg(SG)      1:27.02     3.          
          1:27.02
    4.  Roxanne Vossen                9404962 HZV                    1:28.75     4.          
          1:28.75
    5.  Angelique Schouten            9503450 HZV                    1:29.33     5.          
          1:29.33
    6.  Kelly Agterberg               9204882 Noord Limburg(SG)      1:29.71     6.          
          1:29.71
    7.  Kyani Vullings                9402102 HZV                    1:30.60     7.          
          1:30.60
    8.  Mariska Verstegen             8503008 Noord Limburg(SG)      1:31.11     8.          
          1:31.11
    9.  Juul van Berlo                9501490 Hzpc                   1:31.86     9.          
          1:31.86
   10.  Britt Timmermans              9202912 HZV                    1:33.22    10.          
          1:33.22
   11.  Floor Rutten                  9403792 HZV                    1:33.49    11.          
          1:33.49
   12.  Vera Hendriks                 9405270 Noord Limburg(SG)      1:34.08    12.          
          1:34.08
   13.  Sophie Melssen                9504228 Noord Limburg(SG)      1:34.12    13.          
          1:34.12
   14.  Floor Weijmans                9502522 Hzpc                   1:34.40    14.          
          1:34.40
   15.  Lisa Peeters                  9503136 Noord Limburg(SG)      1:36.66    15.          
          1:36.66
   16.  Linda Roeffen                 9404154 HZV                    1:36.80    16.          
          1:36.80
   17.  Jessica Hesen                 9601194 Hzpc                   1:36.81    17.          
          1:36.81
   18.  Lori Leenen                   9305060 Noord Limburg(SG)      1:37.96    18.          
          1:37.96
   19.  Babet Boereboom               9306362 Noord Limburg(SG)      1:38.77    19.          
          1:38.77
   20.  Ilse Litjens                  9602640 Hzpc                   1:40.02    20.          
          1:40.02
   21.  Renske Nielen                 8805550 Noord Limburg(SG)      1:40.55    21.          
          1:40.55
   22.  Margot v. Iersel              9603098 Noord Limburg(SG)      1:42.45    22.          
          1:42.45
   23.  Vivian Bouwmans               9305218 HZV                    1:42.62    23.          
          1:42.62
   24.  Denise Peeters                9406418 Noord Limburg(SG)      1:44.22    24.          
          1:44.22
   25.  Fatma Khalfalla               9406916 Noord Limburg(SG)      1:47.43    25.          
          1:47.43
   26.  Meta v. Duren                 9603014 Noord Limburg(SG)      1:47.68    26.          
          1:47.68
   27.  Evi Schols                    9602912 Noord Limburg(SG)      1:51.58    27.          
          1:51.58
 AFGEM  Vicky Simons                  9404932 Hzpc                            AFGEM          
 AFGEM  Denise van der Klij           9600482 Hzpc                            AFGEM          
 AFGEM  Merle Schoofs                 9603016 Noord Limburg(SG)               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Jongens, 50m rugslag          Jongens Minioren 5 en later
24.2.08 - 14:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Hermans                   9700879 Hzpc                     40.34     1.          
    2.  Hugo v. Iersel                9702287 Noord Limburg(SG)        44.02     2.          
    3.  Koen Koster                   9900517 Hzpc                     45.57     3.          
    4.  Tim Wienhoven                 9702199 MOSA~regio               47.39     4.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 50m rugslag          Meisjes Minioren 5 en later
24.2.08 - 14:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Koster                  9701312 Hzpc                     39.66     1.          
    2.  Lynn Simons                   9703020 MOSA~regio               40.60     2.          
    3.  Sarah Bos                     9700918 Noord Limburg(SG)        42.20     3.          
    4.  Eline van de Ven              9702664 HZV                      43.78     4.          
    5.  Rianne Mooren                 9703018 MOSA~regio               45.58     5.          
    6.  Lotte v. Megen                9701376 Noord Limburg(SG)        45.88     6.          
    7.  Maxime Rintjema               9700916 Noord Limburg(SG)        46.30     7.          
    8.  Maud Bruynen                  9801362 HZV                      48.17     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Heren, 50m vlinderslag                 Heren Senioren Open
24.2.08 - 14:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ralph van Megen               9201613 Hzpc                     28.02     1.          
    2.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)        28.45     2.          
    3.  Alec Ebskamp                  9104305 Noord Limburg(SG)        29.02     3.          
    4.  Fernando de Leon              8202461 Noord Limburg(SG)        29.18     4.          
    5.  Jelmer v. Dijk                9000653 Noord Limburg(SG)        29.46     5.          
    6.  Geoff Ebskamp                 9301817 Noord Limburg(SG)        29.79     6.          
    7.  Mark van Enckevort            9000797 Hzpc                     31.20     7.          
    8.  Rick Hesen                    9300601 Hzpc                     31.70     8.          
    9.  Joop v.d. Linden              9104839 MOSA~regio               32.25     9.          
   10.  Bart Alberts                  8900033 HZV                      33.52    10.          
   11.  Sem Hermans                   9601259 Hzpc                     34.58    11.          
   12.  Jeffrey Agterberg             9007283 Noord Limburg(SG)        36.00    12.          
   13.  Bas Ottenheim                 9404109 HZV                      38.59    13.          
   14.  Tim Smets                     9403931 HZV                      44.46    14.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Dames, 50m vlinderslag                 Dames Senioren Open
24.2.08 - 14:50                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)        32.07     1.          
    2.  Alice Janssen                 8902012 Hzpc                     32.97     2.          
    3.  Sophie Cleuren                9300158 Hzpc                     34.29     3.          
    4.  Melanie van den Beuken        9105162 HZV                      34.93     4.          
    5.  Linda Maas                    9002440 MOSA~regio               35.98     5.          
    6.  Danielle de Pagter            9106306 Noord Limburg(SG)        38.62     6.          
    7.  Anouk Bloem                   9007908 MOSA~regio               41.29     7.          
    8.  Carley Donders                9602096 HZV                      42.59     8.          
 AFGEM  Renee Harkx                   9202220 Noord Limburg(SG)               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Jongens, 25m rugslag              Jongens Minioren 1 en 2
24.2.08 - 14:50                           Swimkick                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Janssen                 0000267 HZV                      25.00     1.          
    2.  Giel van Megen                0000265 Noord Limburg(SG)        27.43     2.          
    3.  Max Janssen                   0000263 HZV                      28.23     3.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 25m rugslag              Meisjes Minioren 1 en 2
24.2.08 - 14:50                           Swimkick                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Romy Ewalds                   0000164 MOSA~regio               26.47     1.          
    2.  Lisa Lamber                   0000524 HZV                      27.71     2.          
    3.  Lexi Swinkels                 0000526 HZV                      27.87     3.          
    4.  Elise Simons                  0000666 MOSA~regio               28.80     4.          
    5.  ZoŽ Pauwels                   0001034 HZV                      30.65     5.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Jongens, 50m rugslag              Jongens Minioren 3 en 4
24.2.08 - 14:55                           Swimkick                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart van der Zanden           9900849 Noord Limburg(SG)        51.26     1.          
    2.  Bart van der Linden           9801229 MOSA~regio               53.57     2.          
    3.  Nadim Tama                    9900847 HZV                      55.66     3.          
    4.  Mees van der Sterren          9901519 HZV                    1:11.50     4.          
   DIS  Rick Delvaux                  9901099 MOSA~regio               54.57    DIS          
        RC -   Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Meisjes, 50m rugslag              Meisjes Minioren 3 en 4
24.2.08 - 14:55                           Swimkick                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fenne Vervoort                9802916 Noord Limburg(SG)        47.33     1.          
    2.  Ellen van Duren               9901412 Noord Limburg(SG)        49.65     2.          
    3.  Nina Pilmeyer                 9801364 HZV                      53.18     3.          
    4.  Michelle Kurvers              9902186 HZV                    1:01.44     4.          
    5.  Pien van der Sterren          9802532 HZV                    1:03.78     5.          
   DIS  Natalia Vervoort              9802900 MOSA~regio                        DIS          
        AF -   Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m rugslag                   Jongens Minioren 5
24.2.08 - 14:55                           Swimkick                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
 AFGEM  Dave Polman                   9702201 MOSA~regio                      AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m rugslag                   Meisjes Minioren 5
24.2.08 - 15:00                           Swimkick                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniek van de Ven             9704548 HZV                      59.31     1.          
 AFGEM  Christine Wolff               9704162 MOSA~regio                      AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Jongens, 50m rugslag                   Jongens Minioren 6
24.2.08 - 15:00                           Swimkick                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Kurvers                9602921 HZV                      46.55     1.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 50m vrije slag                 Heren Senioren Open
24.2.08 - 15:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fernando de Leon              8202461 Noord Limburg(SG)        26.22     1.          
    2.  Alec Ebskamp                  9104305 Noord Limburg(SG)        26.62     2.          
    3.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)        26.63     3.          
    4.  Tim Jacobs                    9201825 Hzpc                     27.80     4.          
    5.  Geoff Ebskamp                 9301817 Noord Limburg(SG)        28.25     5.          
    6.  Joop v.d. Linden              9104839 MOSA~regio               29.52     6.          
    7.  Erik de Boer                  9106973 Noord Limburg(SG)        29.78     7.          
    8.  Ricardo Vullings              9203627 HZV                      30.03     8.          
    9.  Kevin van den Bekerom         9200057 Hzpc                     30.17     9.          
   10.  Bram in 't Zandt              9601257 MOSA~regio               31.68    10.          
   11.  Bas Ottenheim                 9404109 HZV                      33.25    11.          
   12.  Tim Smets                     9403931 HZV                      34.69    12.          
   13.  Wilco Geurts                  9405739 HZV                      36.94    13.          
   14.  Teun van Rens                 9503949 Hzpc                     39.24    14.          
   15.  Mark Linssen                  9500535 Hzpc                     41.92    15.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 50m vrije slag                 Dames Senioren Open
24.2.08 - 15:05                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)        30.03     1.FJ 1      
    2.  Alice Janssen                 8902012 Hzpc                     30.03     2.FJ 2      
    3.  Floor Weijmans                9502522 Hzpc                     32.79     3.          
    4.  Linda Roeffen                 9404154 HZV                      34.19     4.          
    5.  Jessica Hesen                 9601194 Hzpc                     34.29     5.          
    6.  Roxanne Vossen                9404962 HZV                      35.36     6.          
    7.  Angela Baadjou                9303212 HZV                      35.67     7.          
    8.  Lia van der Linden            9205030 MOSA~regio               36.34     8.          
    9.  Danielle de Pagter            9106306 Noord Limburg(SG)        36.85     9.          
   10.  Vivian Bouwmans               9305218 HZV                      40.17    10.          
   11.  Femke Tillemans               9602750 HZV                      43.47    11.          
   12.  Ilona Duijkers                9505920 Hzpc                     45.19    12.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Heren, 200m vrije slag                 Heren Senioren Open
24.2.08 - 15:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ralph van Megen               9201613 Hzpc                   2:07.05     1.          
          1:02.27  2:07.05
    2.  Mark van Enckevort            9000797 Hzpc                   2:07.99     2.          
          1:02.39  2:07.99
    3.  Jelmer v. Dijk                9000653 Noord Limburg(SG)      2:10.87     3.          
          1:04.00  2:10.87
    4.  Job v. Duijnhoven             8800887 Noord Limburg(SG)      2:11.05     4.          
          1:03.74  2:11.05
    5.  Bart Alberts                  8900033 HZV                    2:14.78     5.          
          1:04.30  2:14.78
    6.  Rick Hesen                    9300601 Hzpc                   2:20.48     6.          
          1:07.90  2:20.48
    7.  Leon Hendriks                 9106975 Noord Limburg(SG)      2:24.26     7.          
          1:07.95  2:24.26
    8.  Luuk Janssen                  9503497 MOSA~regio             2:35.28     8.          
          1:17.71  2:35.28
    9.  Rob Arts                      8805005 Noord Limburg(SG)      2:35.68     9.          
          1:15.75  2:35.68
   10.  Michel Ebisch                 9204443 HZV                    2:37.65    10.          
          1:12.63  2:37.65
   11.  Jeroen Schouten               9305715 HZV                    2:39.26    11.          
          1:16.76  2:39.26
   12.  Sam Derks                     9600719 Hzpc                   2:45.03    12.          
          1:21.16  2:45.03
   13.  Nick Wientjens                9503691 Noord Limburg(SG)      2:50.46    13.          
          1:22.76  2:50.46
   14.  Hans Westerkamp               9302745 Noord Limburg(SG)      2:51.85    14.          
          1:24.91  2:51.85
   15.  Jeffrey Agterberg             9007283 Noord Limburg(SG)      2:54.59    15.          
          1:18.13  2:54.59
   16.  Christian v. Iersel           9404217 Noord Limburg(SG)      2:59.01    16.          
          1:24.63  2:59.01
   17.  Nik Heeren                    9602277 Noord Limburg(SG)      3:02.34    17.          
          1:26.32  3:02.34
   18.  Djeremy Hesseling             9603197 MOSA~regio             3:04.91    18.          
          1:30.63  3:04.91
   19.  Nando Broeren                 9601441 Hzpc                   3:06.19    19.          
          1:30.82  3:06.19
   20.  Dylan Bos                     9600717 Hzpc                   3:06.56    20.          
          1:28.36  3:06.56
   21.  Kay Thijssen                  9601799 Hzpc                   3:07.50    21.          
          1:29.65  3:07.50
 NG.ZA  Stan Gorree                   9401325 Noord Limburg(SG)               NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Dames, 200m vrije slag                 Dames Senioren Open
24.2.08 - 15:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bernadette Verstegen          9107878 Noord Limburg(SG)      2:19.75     1.          
          1:05.34  2:19.75
    2.  Linda Custers                 8600738 Hzpc                   2:23.14     2.          
          1:08.46  2:23.14
    3.  Alice Janssen                 8902012 Hzpc                   2:23.35     3.          
          1:10.08  2:23.35
    4.  Sophie Cleuren                9300158 Hzpc                   2:27.48     4.          
          1:11.57  2:27.48
    5.  Rinske Becks                  9403098 Hzpc                   2:29.27     5.          
          1:12.15  2:29.27
    6.  Daphne de Boer                9306828 Noord Limburg(SG)      2:29.42     6.          
          1:10.23  2:29.42
    7.  Vera Hendriks                 9405270 Noord Limburg(SG)      2:30.56     7.          
          1:12.65  2:30.56
    8.  Melanie van den Beuken        9105162 HZV                    2:32.39     8.          
          1:10.97  2:32.39
    9.  Juul van Berlo                9501490 Hzpc                   2:37.40     9.          
          1:16.12  2:37.40
   10.  Kelly Agterberg               9204882 Noord Limburg(SG)      2:38.94    10.          
          1:13.83  2:38.94
   11.  Mariska Verstegen             8503008 Noord Limburg(SG)      2:40.75    11.          
          1:16.85  2:40.75
   12.  Denise Peeters                9406418 Noord Limburg(SG)      2:44.89    12.          
          1:19.84  2:44.89
   13.  Margot v. Iersel              9603098 Noord Limburg(SG)      2:46.72    13.          
          1:21.78  2:46.72
   14.  Lori Leenen                   9305060 Noord Limburg(SG)      2:47.77    14.          
          1:20.08  2:47.77
   15.  Britt Timmermans              9202912 HZV                    2:47.94    15.          
          1:22.25  2:47.94
   16.  Floor Rutten                  9403792 HZV                    2:48.34    16.          
          1:20.29  2:48.34
   17.  Ilse Litjens                  9602640 Hzpc                   2:49.23    17.          
          1:22.52  2:49.23
   18.  Kyani Vullings                9402102 HZV                    2:52.64    18.          
          1:23.89  2:52.64
   19.  Anouk Bloem                   9007908 MOSA~regio             2:52.73    19.          
          1:21.67  2:52.73
   20.  Sophie Melssen                9504228 Noord Limburg(SG)      2:54.36    20.          
          1:24.59  2:54.36
   21.  Renske Nielen                 8805550 Noord Limburg(SG)      2:54.60    21.          
          1:22.22  2:54.60
   22.  Lisa Peeters                  9503136 Noord Limburg(SG)      2:57.38    22.          
          1:23.76  2:57.38
   23.  Carley Donders                9602096 HZV                    3:09.25    23.          
          1:30.55  3:09.25
   24.  Babet Boereboom               9306362 Noord Limburg(SG)      3:14.63    24.          
          1:31.63  3:14.63
   25.  Fatma Khalfalla               9406916 Noord Limburg(SG)      3:20.27    25.          
          1:32.81  3:20.27
   26.  Meta v. Duren                 9603014 Noord Limburg(SG)      3:25.12    26.          
          1:40.22  3:25.12
   27.  Evi Schols                    9602912 Noord Limburg(SG)      3:31.39    27.          
          1:40.70  3:31.39
 AFGEM  Vicky Simons                  9404932 Hzpc                            AFGEM          
 AFGEM  Denise van der Klij           9600482 Hzpc                            AFGEM          
 AFGEM  Renee Harkx                   9202220 Noord Limburg(SG)               AFGEM          
 AFGEM  Merle Schoofs                 9603016 Noord Limburg(SG)               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                   Jongens, 100m schoolslag        Jongens Minioren 5 en later
24.2.08 - 15:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Hermans                   9700879 Hzpc                   1:33.75     1.          
          1:33.75
    2.  Hugo v. Iersel                9702287 Noord Limburg(SG)      1:52.18     2.          
          1:52.18
    3.  Tim Wienhoven                 9702199 MOSA~regio             2:02.08     3.          
          2:02.08
   DIS  Koen Koster                   9900517 Hzpc                   1:52.80    DIS          
        SK -   Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:52.80



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                   Meisjes, 100m schoolslag        Meisjes Minioren 5 en later
24.2.08 - 15:50                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eline van de Ven              9702664 HZV                    1:36.96     1.          
          1:36.96
    2.  Manon Koster                  9701312 Hzpc                   1:40.38     2.          
          1:40.38
    3.  Lynn Simons                   9703020 MOSA~regio             1:41.07     3.          
          1:41.07
    4.  Sarah Bos                     9700918 Noord Limburg(SG)      1:46.43     4.          
          1:46.43
    5.  Lotte v. Megen                9701376 Noord Limburg(SG)      1:46.69     5.          
          1:46.69
    6.  Rianne Mooren                 9703018 MOSA~regio             1:53.17     6.          
          1:53.17
    7.  Maxime Rintjema               9700916 Noord Limburg(SG)      1:57.50     7.          
          1:57.50
    8.  Maud Bruynen                  9801362 HZV                    2:02.61     8.          
          2:02.61



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Heren, 200m schoolslag                 Heren Senioren Open
24.2.08 - 15:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick Janssen               9302009 Hzpc                   2:56.19     1.          
          1:25.25  2:56.19
    2.  Alex Bos                      9501273 Noord Limburg(SG)      3:03.67     2.          
          1:28.26  3:03.67
    3.  Sem Hermans                   9601259 Hzpc                   3:04.71     3.          
          1:30.31  3:04.71
    4.  Ricardo Vullings              9203627 HZV                    3:08.61     4.          
          1:29.04  3:08.61
    5.  Thijs Quaedvlieg              9204129 Noord Limburg(SG)      3:11.78     5.          
          1:31.77  3:11.78
    6.  Bram in 't Zandt              9601257 MOSA~regio             3:30.59     6.          
          1:41.84  3:30.59



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Dames, 200m schoolslag                 Dames Senioren Open
24.2.08 - 16:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maddy Thielen                 9003732 Hzpc                   3:02.63     1.          
          1:27.29  3:02.63
    2.  Lizzy Janssen                 9500752 HZV                    3:05.15     2.          
          1:28.34  3:05.15
    3.  Angelique Schouten            9503450 HZV                    3:10.99     3.          
          1:32.03  3:10.99
    4.  Elke Euwes                    8801236 Hzpc                   3:17.27     4.          
          1:33.64  3:17.27
    5.  Roxanne Vossen                9404962 HZV                    3:20.87     5.          
          1:36.49  3:20.87
    6.  Linda Roeffen                 9404154 HZV                    3:33.66     6.          
          1:41.69  3:33.66



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                   Alle, 4 x 25m wisselslag                         5 - 7 jaar
24.2.08 - 16:05        Swimkick 2 jongens en 2 meisjes minioren 1/2/3                 Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HZV 1                                 HZV                    1:48.14     1.          
        Max Janssen, 00                           Jesse Janssen, 00
        Lisa Lamber, 00                           Lexi Swinkels, 00
          1:48.14




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                  Meisjes, 4 x 25m wisselslag      Meisjes Minioren 5 en later
24.2.08 - 16:05                    Swimkick minioren 3/4/5                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noord Limburg(SG) 1                   Noord Limburg(SG)      1:27.44     1.          
        Sarah Bos, 97                             Lotte v. Megen, 97
        Ellen van Duren, 99                       Fenne Vervoort, 98
          1:27.44

    2.  HZV 1                                 HZV                    1:41.15     2.          
        Michelle Kurvers, 99                      Nina Pilmeyer, 98
        Daniek van de Ven, 97                     Pien van der Sterren, 98
          1:41.15





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                   Heren, 4 x 50m wisselslag               Heren Senioren Open
24.2.08 - 16:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noord Limburg(SG) 1                   Noord Limburg(SG)      2:00.19     1.          
        Alec Ebskamp, 91                          Job v. Duijnhoven, 88
        Fernando de Leon, 82                      Kasper v. Dijk, 92
            32.28  2:00.19

    2.  Noord Limburg(SG) 2                   Noord Limburg(SG)      2:03.17     2.          
        Jelmer v. Dijk, 90                        Geoff Ebskamp, 93
        Erik de Boer, 91                          Leon Hendriks, 91
            34.69  2:03.17

    3.  HZV 1                                 HZV                    2:18.93     3.          
        Ricardo Vullings, 92                      Bart Alberts, 89
        Jeroen Schouten, 93                       Michel Ebisch, 92
            36.31  2:18.93

    4.  Noord Limburg(SG) 3                   Noord Limburg(SG)      2:26.07     4.          
        Rob Arts, 88                              Thijs Quaedvlieg, 92
        Hans Westerkamp, 93                       Alex Bos, 95
            36.94  2:26.07

    5.  MOSA~regio 999                        MOSA~regio             2:36.59     5.          
        Djeremy Hesseling, 96                     Bram in 't Zandt, 96
        Luuk Janssen, 95                          Joop v.d. Linden, 91
            46.17  2:36.59

    6.  Hzpc 2                                Hzpc                   2:40.57     6.          
        Patrick Janssen, 93                       Sem Hermans, 96
        Mark Linssen, 95                          Teun van Rens, 95
            37.32  2:40.57

   DIS  Hzpc 1                                Hzpc                   2:56.37    DIS          
        SD -   De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
        Kay Thijssen, 96                          Sam Derks, 96
        Dylan Bos, 96                             Nando Broeren, 96
            44.45  2:56.37




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                   Dames, 4 x 50m vrije slag               Dames Senioren Open
24.2.08 - 16:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noord Limburg(SG) 1                   Noord Limburg(SG)      2:01.78     1.          
        Bernadette Verstegen, 91                  Vera Hendriks, 94
        Daphne de Boer, 93                        Kimberley Teunissen, 92
            29.78  2:01.78

    2.  HZV 1                                 HZV                    2:07.23     2.          
        Lizzy Janssen, 95                         Angelique Schouten, 95
        Floor Rutten, 94                          Melanie van den Beuken, 91
            29.46  2:07.23

    3.  Hzpc 1                                Hzpc                   2:10.08     3.          
        Sophie Cleuren, 93                        Elke Euwes, 88
        Maddy Thielen, 90                         Alice Janssen, 89
            32.52  2:10.08

    4.  Hzpc 2                                Hzpc                   2:13.07     4.          
        Juul van Berlo, 95                        Floor Weijmans, 95
        Ilse Litjens, 96                          Rinske Becks, 94
            33.53  2:13.07

    5.  HZV 2                                 HZV                    2:16.26     5.          
        Suleika Vullings, 89                      Kyani Vullings, 94
        Linda Roeffen, 94                         Britt Timmermans, 92
            33.04  2:16.26

    6.  Noord Limburg(SG) 2                   Noord Limburg(SG)      2:21.28     6.          
        Denise Peeters, 94                        Lori Leenen, 93
        Evi Schols, 96                            Kelly Agterberg, 92
            33.43  2:21.28

    7.  Noord Limburg(SG) 3                   Noord Limburg(SG)      2:21.41     7.          
        Babet Boereboom, 93                       Margot v. Iersel, 96
        Mariska Verstegen, 85                     Renske Nielen, 88
            39.87  2:21.41

    8.  HZV 3                                 HZV                    2:23.95     8.          
        Angela Baadjou, 93                        Roxanne Vossen, 94
        Carley Donders, 96                        Vivian Bouwmans, 93
            35.54  2:23.95

    9.  Noord Limburg(SG) 4                   Noord Limburg(SG)      2:28.00     9.          
        Sophie Melssen, 95                        Meta v. Duren, 96
        Lisa Peeters, 95                          Danielle de Pagter, 91
            33.46  2:28.00




Splash Meet Manager 2007Registered to Noord-Limburg (SG)