Nr. 1. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 3. Heren, 400m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 4. Dames, 400m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 7. Heren, 50m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 8. Dames, 50m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 9. Jongens, 200m rugslag  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 11. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 12. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 14. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 15. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 16. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 17. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 18. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 19. Gemengd, 8 x 50m vrije slag  11 jaar en ouder


4-kamp 2008-2009 deel 2
Landgraaf, 1.11.2008


Programmanr. 1
1.11.08
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daan JenteBrunssum42.82990027743.01
2.Devi WeberNimo41.02980121543.57FJ 1
3.Vincent de MunterBrunssum52.78000018143.57FJ 2
4.Koen KosterHzpc47.00990051746.15
5.Vincent JacobsNimo53.92980166949.03
6.Pieter OttenHzpc57.82980093755.07
7.Max PeutenHzpc1:05.87980043155.84
8.Jhamiro HabetsBrunssum1:03.08980080357.88
9.Giel van MegenHzpcNT00002651:00.81


<< TOP >>
Programmanr. 2
1.11.08
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chayenne PoortsNimo37.10980067036.70
2.Renee RoosenZwemclub Eijsden45.36990007443.82
3.Melanie LeunissenNimo45.36980067245.81
4.Myrthe van der HaijdenBrunssum51.87980117451.82
5.Fleur GeerssenBrunssum51.41990005852.26
6.Erin-Lisa DalmBrunssum53.41990039855.36
7.Kirsten TheunissenZwemclub EijsdenNT000007257.37
8.Dahnee de la CroixZwemclub EijsdenNT980306457.42
9.Milou PeetersHzpc57.11980066857.81
10.Amber KerkhofsZwemclub EijsdenNT000007458.34
11.Chayenne OdenhovenNimoNT00004681:00.33
DISCeline BuijssenHzpc53.439801484
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 3
1.11.08
Heren, 400m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin RamaekersZon/S&s4:31.6493043854:28.32
100m:1:03.321:03.32200m:2:09.861:06.54400m:4:28.322:18.46
2.Mark van EnckevortHzpc4:35.8590007974:36.80
100m:1:05.181:05.18200m:2:14.941:09.76400m:4:36.802:21.86
3.Sander SlaghuisNimo5:12.5088053054:46.56
100m:1:06.611:06.61150m:2:19.451:12.84400m:4:46.562:27.11
4.Freddie GeerlingsNimo4:56.2279003794:54.41
100m:1:07.071:07.07200m:2:20.351:13.28400m:4:54.412:34.06
5.Martyn SlaghuisNimo4:53.5491030354:58.56
100m:1:06.101:06.10200m:2:19.601:13.50400m:4:58.562:38.96
6.Philip BamsZwemclub Eijsden5:13.3096001955:05.23
100m:1:13.071:13.07200m:2:31.451:18.38400m:5:05.232:33.78
7.Bjorn van de KuitZon/S&s6:03.6293066935:05.64
100m:1:14.441:14.44200m:2:32.591:18.15400m:5:05.642:33.05
8.Vince WeberNimo6:13.7294042335:20.10
100m:1:14.671:14.67200m:2:37.671:23.00400m:5:20.102:42.43
9.Max HermansHzpc6:12.2497008795:29.29
100m:1:17.571:17.57200m:2:41.771:24.20400m:5:29.292:47.52
10.Kay ThijssenHzpc6:08.2596017996:13.44
100m:1:26.441:26.44200m:3:00.471:34.03400m:6:13.443:12.97
11.Killian von den HoffBrunssum6:49.3397000136:13.78
100m:1:27.201:27.20200m:3:04.351:37.15400m:6:13.783:09.43
12.Sven ClaessensZwemclub EijsdenNT97002136:42.41
100m:1:32.221:32.22200m:3:15.351:43.13400m:6:42.413:27.06


<< TOP >>
Programmanr. 4
1.11.08
Dames, 400m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Judith van MeijelHzpc4:41.3691020764:39.48
100m:1:07.161:07.16200m:2:18.361:11.20400m:4:39.482:21.12
2.Melissa MeijerNimo5:12.1993043745:07.56
100m:1:08.601:08.60200m:2:26.161:17.56400m:5:07.562:41.40
3.Rylana SlaghuisNimo5:25.7794012865:22.12
100m:1:12.631:12.63200m:2:34.221:21.59400m:5:22.122:47.90
4.Chidi HennigfeldZon/S&s6:13.1193033325:28.06
100m:1:15.231:15.23200m:2:36.331:21.10400m:5:28.062:51.73
5.Mandy WetzelsZon/S&s6:04.3494010125:35.45
100m:1:16.161:16.16200m:2:41.201:25.04400m:5:35.452:54.25
6.Jannie JanssenHzpc5:35.7089020225:36.61
100m:1:19.381:19.38200m:2:44.311:24.93400m:5:36.612:52.30
7.Elishia SinkiewiczZon/S&s6:00.6597021105:37.44
100m:1:20.781:20.78200m:2:46.211:25.43400m:5:37.442:51.23
8.Suzanne LeetersZwemclub Eijsden5:47.0695057185:43.06
100m:1:20.841:20.84200m:2:48.811:27.97400m:5:43.062:54.25
9.Ina WilligersZwemclub Eijsden5:44.3297026785:44.67
100m:1:20.921:20.92200m:2:48.921:28.00400m:5:44.672:55.75
10.Manon KosterHzpc5:43.3297013125:51.19
100m:1:20.841:20.84200m:2:51.021:30.18400m:5:51.193:00.17
11.Karin van der AalstZon/S&s6:20.6995013565:53.45
100m:1:21.991:21.99200m:2:52.671:30.68400m:5:53.453:00.78
12.Danae RemmelZon/S&s6:17.1296005885:56.34
100m:1:22.941:22.94200m:2:54.721:31.78400m:5:56.343:01.62
13.Denise van der KlijHzpc5:58.5496004825:57.79
100m:1:22.841:22.84200m:2:55.631:32.79400m:5:57.793:02.16
14.Céline JennesZon/S&s6:23.8996021545:58.91
100m:1:25.931:25.93200m:2:57.901:31.97400m:5:58.913:01.01
15.Lieke JanssenNimoNT93059546:03.75
100m:1:22.821:22.82200m:2:56.941:34.12400m:6:03.753:06.81
16.Chantal VeldmanNimo5:56.9497030006:10.56
100m:1:24.061:24.06200m:3:00.031:35.97400m:6:10.563:10.53
17.Celine SmeetsBrunssum6:39.7797033666:35.82
100m:1:29.761:29.76200m:3:12.321:42.56400m:6:35.823:23.50
18.Kendra ViehmannBrunssum7:32.1797021286:50.86
100m:1:34.901:34.90200m:3:20.131:45.23400m:6:50.863:30.73


<< TOP >>
Programmanr. 5
1.11.08
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Toine WilligersZwemclub Eijsden1:22.9599021551:20.84
2.Koen KosterHzpc1:22.2999005171:22.07
3.Vincent de MunterBrunssum1:22.2300001811:26.02
4.Daan JenteBrunssum1:22.4899002771:26.69
5.Timo WarnierZwemclub EijsdenNT99001451:33.75
6.Stefan WilligersZwemclub EijsdenNT98032131:35.41
7.Max PeutenHzpcNT98004311:36.26
8.Lars van der HaijdenBrunssum1:30.3999002251:38.19
9.Rowan SteengraverZon/S&s1:49.7700001351:39.45
10.Milo SimonsZon/S&s1:44.8600005131:40.91
11.Quint JacobsNimo1:54.0298016711:45.58
12.Leroy Brouwer deNimo1:47.8399007391:46.56
13.Joshua SinkiewiczZon/S&s1:40.3199004311:46.80
14.Pieter OttenHzpc1:58.5798009371:47.09
15.Sander AertsHzpc2:02.7199020451:57.02
16.Luc ArnoldussenBrunssum1:47.3299005431:57.76
DISKjell BakkerZon/S&s1:41.470000297
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 6
1.11.08
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Audrey BamsZwemclub Eijsden1:12.0898037001:11.95
2.Celine KerkhofsZwemclub Eijsden1:22.6698005481:24.54
3.Renee RoosenZwemclub Eijsden1:28.3799000741:26.38
4.Celine BuijssenHzpc1:31.7998014841:30.06
5.Eva HietkampHzpc1:40.3498039901:33.09
6.Myrthe van der HaijdenBrunssum1:36.5798011741:33.23
7.Milou PeetersHzpc1:39.9898006681:35.20
8.Stella PeetersNimo1:46.6999008121:40.38
9.Demi KievitZon/S&s1:44.3599009781:46.63
10.Fleur GeerssenBrunssumNT99000581:47.06
11.Lotte OffermansZon/S&s2:14.6198041262:06.29
12.Laura KoutersZon/S&sNT99027142:25.31
DISDaphne ErkensNimo1:35.119802372
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 7
1.11.08
Heren, 50m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ralph van MegenHzpc28.02920161328.39
2.Tristan EisankZon/S&s29.29900077328.75
3.Sander van den BergNimo30.02870021129.78
4.Imre DehnerZon/S&s32.46900619530.64
5.Math SmeetsNimo31.20870415330.75
6.Freddie GeerlingsNimo29.15790037930.82
7.Mark SnijdersZon/S&s31.75880318731.73
8.Ivo BakkerZwemclub Eijsden35.48920456131.78
9.Laurent BamsZwemclub Eijsden32.87960019332.04
10.Thijs VillevoyeNimo32.36910658932.24
11.Scott van't LandNimo32.38920504332.28
12.Sven BamsZwemclub EijsdenNT940585332.70
13.Sem HermansHzpc34.58960125933.30
14.Yoeri CuijpersNimo32.85940396933.65
15.Sam DerksHzpc37.57960071936.79
16.Joeri KerkhoffNimo38.93950168937.10
17.Jeroen WolthuisZon/S&s37.94930159938.16
18.Nando BroerenHzpc43.18960144138.51
19.Camiel SmeetsNimo42.13940091139.40
20.Tim RamaekersZon/S&s38.73960062939.45
21.Andreas WaldusNimo41.54950358139.75
22.Martijn WeinbergNimo40.80960095541.50
23.Yannic van de KuitZon/S&s50.74950482545.48
24.Dylan BosHzpc52.18960071748.47
25.Wouter KnibbelerBrunssum49.11960161748.79
26.Teun van RensHzpc49.73950394949.34
DISEddie SoruvskisHzpc52.689702081
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISBjörn PiketHzpc42.87960213343.76
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISBas GeurtsHzpcNT950530750.26
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMark LinssenHzpc52.03950053551.35
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMJordy HeuschenZwemclub Eijsden48.979503405
AFGEMDejan LazarevicZon/S&sNT9703899


<< TOP >>
Programmanr. 8
1.11.08
Dames, 50m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jona PistersNimo31.45950178431.95
2.Maureen MuyenZon/S&s33.95910287432.07
3.Vera WeinbergNimo32.02930214432.15
4.Ingrid van HorenHzpc32.23920406032.39
5.Suzanne DuijkersZon/S&s31.88870102432.75
6.Natalie WarnierZwemclub Eijsden32.17910343232.88
7.Alice JanssenHzpc32.97890201233.07FJ 1
8.Bo PeetersNimo33.23930656433.07FJ 2
9.Lisanne JenteBrunssum33.34960078833.25
10.Michelle HackingNimo32.65910764633.42
11.Chloé RutzerveldNimo33.70920345033.57
12.Mara PfefferNimo35.24910547833.73
13.Lauke KnoopZon/S&s34.29900200834.69
14.Sophie CleurenHzpc34.29930015835.39
15.Danique UbagsZon/S&s34.56900378035.50
16.Rinske BecksHzpc35.72940309835.56
17.Fanny RobbertsenNimo35.60910262235.97
18.Bo KerkhoffNimo36.41950237636.04
19.Sanne KerkhoffNimo36.19930553036.12
20.Ingrid JansenNimo34.77870559236.40
21.Merel JaspersNimo37.70960254436.45
22.Jannie JanssenHzpc36.43890202237.64
23.Irma van den BrandtZwemclub Eijsden37.97970267638.18
24.Ilse MasselingHzpc38.87920212438.60
25.Mignon PeetersNimo40.50970104838.76
26.Vicky SimonsHzpc39.18940493239.01FJ 1
27.Suzanne LeetersZwemclub Eijsden38.97950571839.01FJ 2
28.Astrid van den BrandtZwemclub Eijsden40.26950522639.06
29.Denise van der KlijHzpc38.85960048239.80
30.Carlijn JaspersNimo39.78940579839.84
31.Manon KosterHzpc39.91970131240.25
32.Ellen BorgerBrunssum40.79960078641.16
33.Lisette RamaekersZon/S&s43.16940398441.70
34.Jamilla FranssenZon/S&s41.43940487241.75
35.Clara WilligersZwemclub Eijsden48.08960408842.08
36.Ilse LitjensHzpc43.15960264042.99
37.Chantal VeldmanNimo42.36970300043.37
38.Nikki ViehmannBrunssum48.03950560643.41
39.Lotte van MegenHzpc46.26970137643.79
40.Emmy LinssenZon/S&s45.23960059044.81
41.Julie TheunissenZwemclub Eijsden53.03970024844.91
42.Nieske JanssenNimo46.06960132845.70
43.Kathleen de BeerZon/S&s52.36970263846.11
44.Verena di BartolomeoNimo43.53960243846.71
45.Kendra ViehmannBrunssum49.53970212849.12
46.Celine SmeetsBrunssum44.58970336649.38
47.Sabine WetselsZwemclub EijsdenNT970499650.66
48.Shannon OdenhovenNimo49.56970360850.76
49.Kelly GeelenZwemclub Eijsden59.42970340856.56
50.Myrthe SimonsZon/S&sNT97043301:06.44
DISKimberley Brouwer deNimo44.909505392
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISJane NieuwkamerZon/S&sNT970471855.10
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 9
1.11.08
Jongens, 200m rugslagJongens Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Devi WeberNimoNT98012153:05.24
100m:1:32.451:32.45200m:3:05.241:32.79
2.Vincent JacobsNimoNT98016693:16.48
100m:1:37.921:37.92200m:3:16.481:38.56
3.Lars van der HaijdenBrunssumNT99002253:48.65
100m:1:52.031:52.03200m:3:48.651:56.62


<< TOP >>
Programmanr. 10
1.11.08
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chayenne PoortsNimo3:03.8498006703:01.63
100m:1:28.171:28.17200m:3:01.631:33.46
2.Melanie LeunissenNimoNT98006723:29.20
100m:1:43.391:43.39200m:3:29.201:45.81
DISMariecke de BeerZon/S&sNT99005243:47.45
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:49.951:49.95200m:3:47.451:57.50


<< TOP >>
Programmanr. 11
1.11.08
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tristan EisankZon/S&s1:02.9590007731:06.00
2.Ralph van MegenHzpc1:09.0292016131:07.09
3.Mark van EnckevortHzpc1:07.2790007971:07.34
4.Freddie GeerlingsNimo1:06.6779003791:09.36
5.Mark SnijdersZon/S&s1:10.7688031871:12.32
6.Thijs VillevoyeNimo1:13.5191065891:13.66
7.Ronald WaldusNimo1:15.9492062751:14.18
8.Sem HermansHzpc1:17.9696012591:15.08
9.Scott van't LandNimo1:15.9592050431:15.96
10.Yoeri CuijpersNimo1:18.6394039691:16.00
11.Camiel SmeetsNimo1:18.6494009111:19.42
12.Bjorn van de KuitZon/S&s1:20.8693066931:19.43
13.Vince WeberNimo1:22.0394042331:19.79
14.Max HermansHzpc1:20.3997008791:22.56
15.Andreas WaldusNimo1:33.8095035811:24.94
16.Jeroen WolthuisZon/S&s1:25.3393015991:26.23
17.Kay ThijssenHzpc1:35.2296017991:29.54
18.Killian von den HoffBrunssum1:32.0097000131:34.66
19.Martijn WeinbergNimo1:31.8296009551:35.34
20.Sven ClaessensZwemclub Eijsden1:35.0397002131:37.53
21.Joey GeelenZwemclub Eijsden2:01.6296024971:54.14
DISWouter KnibbelerBrunssum1:50.5396016171:42.36
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMIvo BakkerZwemclub Eijsden1:13.829204561
AFGEMJordy HeuschenZwemclub Eijsden1:22.199503405


<< TOP >>
Programmanr. 12
1.11.08
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ingrid van HorenHzpc1:11.6092040601:11.48
2.Melissa MeijerNimo1:11.8693043741:12.98
3.Chloé RutzerveldNimo1:15.7792034501:14.60
4.Vera WeinbergNimo1:15.1393021441:14.88
5.Fanny RobbertsenNimo1:15.1591026221:15.37
6.Suzanne DuijkersZon/S&s1:12.9287010241:15.45
7.Lauke KnoopZon/S&s1:12.9290020081:15.62
8.Rinske BecksHzpc1:21.1094030981:17.13
9.Michelle HackingNimo1:19.8391076461:17.71
10.Danique UbagsZon/S&s1:17.6590037801:19.00
11.Bo PeetersNimo1:17.2693065641:19.81
12.Bo KerkhoffNimo1:24.6295023761:20.23
12.Natalie WarnierZwemclub Eijsden1:16.3391034321:20.23
14.Anke SnijkersNimo1:22.0992016381:20.38
15.Merel JaspersNimo1:22.4996025441:21.31
16.Rylana SlaghuisNimo1:23.9694012861:23.21
17.Beau WarnierZwemclub Eijsden1:31.6096001181:23.41
18.Astrid van den BrandtZwemclub Eijsden1:25.5895052261:23.70
19.Juul van BerloHzpc1:31.6395014901:24.65
20.Mandy WetzelsZon/S&s1:24.3394010121:25.28
21.Denise van der KlijHzpc1:26.5196004821:26.25
22.Danae RemmelZon/S&s1:28.6996005881:26.96
23.Carlijn JaspersNimo1:29.5094057981:27.44
24.Lieke JanssenNimo1:29.6293059541:29.49
25.Chantal VeldmanNimo1:30.9397030001:30.80
26.Ellen BorgerBrunssum1:30.7896007861:30.90
27.Verena di BartolomeoNimo1:35.6896024381:33.28
28.Nikki ViehmannBrunssumNT95056061:33.41
29.Julie TheunissenZwemclub Eijsden1:44.3497002481:33.89
30.Nieske JanssenNimo1:40.0296013281:35.16
31.Lisette RamaekersZon/S&s1:30.8294039841:35.51
32.Celine SmeetsBrunssum1:29.2797033661:38.48
33.Kendra ViehmannBrunssum1:40.1897021281:39.70
34.Sabine WetselsZwemclub EijsdenNT97049961:40.59
35.Kris PeutenHzpcNT95062801:47.13
DISMaud GeerssenBrunssum1:30.7195019281:24.52
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISIrma van den BrandtZwemclub Eijsden1:27.6597026761:29.58
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISJane NieuwkamerZon/S&s1:52.4097047181:48.28
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht., DIS - SL


<< TOP >>
Programmanr. 13
1.11.08
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Timo WarnierZwemclub Eijsden52.89990014548.68
2.Joshua SinkiewiczZon/S&s51.18990043150.95
3.Koen KosterHzpc49.14990051751.36
4.Daan JenteBrunssum54.34990027753.37
5.Vincent de MunterBrunssum54.60000018153.60
6.Pieter OttenHzpc51.32980093753.62
7.Rowan SteengraverZon/S&sNT000013554.64
8.Kjell BakkerZon/S&s58.05000029755.53
9.Toine WilligersZwemclub EijsdenNT990215556.18
10.Quint JacobsNimo54.06980167157.21
11.Milo SimonsZon/S&s57.94000051357.28
12.Jhamiro HabetsBrunssum55.89980080357.34
13.Sander AertsHzpc59.19990204557.98
14.Giel van MegenHzpc57.1300002651:01.18
15.Luc ArnoldussenBrunssum1:15.9999005431:05.27
16.Leroy Brouwer deNimo1:07.4799007391:06.32
DISStefan WilligersZwemclub EijsdenNT980321354.50
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 14
1.11.08
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Audrey BamsZwemclub Eijsden49.37980370047.54
2.Celine BuijssenHzpc49.19980148450.03
3.Myrthe van der HaijdenBrunssum54.09980117450.50
4.Mariecke de BeerZon/S&s50.98990052450.54
5.Dahnee de la CroixZwemclub Eijsden53.98980306451.36
6.Erin-Lisa DalmBrunssum56.75990039851.87
7.Milou PeetersHzpc51.69980066851.92
8.Celine KerkhofsZwemclub Eijsden55.51980054854.64
9.Demi KievitZon/S&s58.16990097855.42
10.Kirsten TheunissenZwemclub Eijsden1:03.02000007255.75
11.Eva HietkampHzpc56.22980399057.31
12.Stella PeetersNimo56.94990081258.82
13.Laura KoutersZon/S&s1:06.4399027141:02.01
14.Lotte OffermansZon/S&sNT98041261:04.02
15.Chayenne OdenhovenNimo1:12.2800004681:10.02
DISDaphne ErkensNimo59.04980237251.77
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
DISAmber KerkhofsZwemclub Eijsden57.26000007454.42
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 15
1.11.08
Heren, 100m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin RamaekersZon/S&s1:03.4193043851:06.97
2.Math SmeetsNimo1:07.9287041531:08.01
3.Imre DehnerZon/S&s1:06.0890061951:09.64
4.Sander van den BergNimo1:07.9287002111:10.14
5.Laurent BamsZwemclub Eijsden1:12.8796001931:12.13
6.Ivo BakkerZwemclub Eijsden1:12.1092045611:13.09
7.Sander SlaghuisNimo1:16.9388053051:13.14
8.Ronald WaldusNimo1:13.8392062751:13.41
9.Martyn SlaghuisNimo1:11.8791030351:14.65
10.Sem HermansHzpc1:18.1896012591:16.51
11.Sam DerksHzpc1:18.3896007191:19.38
12.Joeri KerkhoffNimo1:22.2195016891:21.11
13.Sven BamsZwemclub Eijsden1:32.7094058531:23.24
14.Max HermansHzpc1:24.0697008791:25.11
15.Kay ThijssenHzpc1:29.0796017991:30.50
16.Teun van RensHzpc1:29.1395039491:30.65
17.Tim RamaekersZon/S&s1:32.4896006291:31.20
18.Nando BroerenHzpc1:30.6396014411:31.67
19.Björn PiketHzpc1:29.5596021331:31.84
20.Yannic van de KuitZon/S&s1:39.8095048251:32.33
21.Dylan BosHzpc1:34.9696007171:32.47
22.Mark LinssenHzpc1:36.3695005351:35.16
23.Bas GeurtsHzpcNT95053071:40.57
24.Joey GeelenZwemclub EijsdenNT96024971:47.10
25.Wouter KnibbelerBrunssum1:48.7996016171:49.02
26.Eddie SoruvskisHzpc1:53.4697020811:50.25
AFGEMDejan LazarevicZon/S&sNT9703899


<< TOP >>
Programmanr. 16
1.11.08
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Judith van MeijelHzpc1:07.5591020761:08.23
2.Maureen MuyenZon/S&s1:11.1691028741:11.92
3.Jona PistersNimo1:14.6495017841:12.53
4.Alice JanssenHzpc1:12.9289020121:14.16
5.Mara PfefferNimo1:15.7091054781:14.95
6.Lisanne JenteBrunssum1:17.2096007881:16.37
7.Ingrid van HorenHzpc1:13.8392040601:17.15
8.Chidi HennigfeldZon/S&s1:17.8093033321:17.28
9.Anke SnijkersNimo1:16.4192016381:17.37
10.Natalie WarnierZwemclub Eijsden1:14.6691034321:17.45
11.Sophie CleurenHzpc1:16.9893001581:20.14
12.Rinske BecksHzpc1:19.3394030981:22.02
13.Vicky SimonsHzpc1:22.0994049321:22.08
14.Ingrid JansenNimo1:27.3787055921:22.16
15.Mignon PeetersNimo1:25.6797010481:22.95
16.Maud GeerssenBrunssum1:24.2095019281:23.84
17.Kimberley Brouwer deNimo1:26.6795053921:24.34
18.Karin van der AalstZon/S&s1:25.1495013561:24.60
19.Suzanne LeetersZwemclub Eijsden1:23.1695057181:24.78
20.Ilse LitjensHzpc1:25.7196026401:25.41
21.Jamilla FranssenZon/S&s1:23.0294048721:26.01
22.Ina WilligersZwemclub Eijsden1:23.5997026781:26.28
23.Astrid van den BrandtZwemclub Eijsden1:37.0895052261:27.39
24.Elishia SinkiewiczZon/S&s1:23.7297021101:27.64
25.Ilse MasselingHzpc1:24.9892021241:27.93
26.Juul van BerloHzpc1:24.1395014901:29.05
27.Céline JennesZon/S&s1:27.8696021541:30.27
28.Irma van den BrandtZwemclub Eijsden1:34.2797026761:31.86
29.Sanne KerkhoffNimo1:33.1493055301:31.93
30.Celine SmeetsBrunssum1:33.1897033661:33.85
31.Lotte van MegenHzpc1:43.8797013761:34.68
32.Clara WilligersZwemclub Eijsden1:33.0496040881:36.64
33.Kathleen de BeerZon/S&s1:37.7897026381:38.97
34.Emmy LinssenZon/S&s1:38.8696005901:40.57
35.Kendra ViehmannBrunssum1:41.6697021281:45.42
36.Myrthe SimonsZon/S&s1:56.4297043301:46.40
37.Kelly GeelenZwemclub Eijsden2:00.2597034081:46.70
38.Shannon OdenhovenNimo1:59.8597036081:48.89


<< TOP >>
Programmanr. 17
1.11.08
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nimo 1Nimo3:03.273:08.29
Leroy Brouwer de
Quint Jacobs
99
98
Devi Weber
Vincent Jacobs
98
98
2.Brunssum 1Brunssum3:26.593:13.68
Luc Arnoldussen
Vincent de Munter
99
00
58.93Daan Jente
Lars van der Haijden
99
99
3.Hzpc 1Hzpc3:18.483:25.53
Giel van Megen
Sander Aerts
00
99
Koen Koster
Max Peuten
99
98
DISZon/S&s 1Zon/S&s3:47.593:36.77
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
Milo Simons
Rowan Steengraver
00
00
51.78Joshua Sinkiewicz
Kjell Bakker
99
00


<< TOP >>
Programmanr. 18
1.11.08
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nimo 1Nimo2:35.872:34.17
Melanie Leunissen
Daphne Erkens
98
98
36.57Stella Peeters
Chayenne Poorts
99
98
2.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsden2:33.522:38.40
Celine Kerkhofs
Dahnee de la Croix
98
98
Amber Kerkhofs
Audrey Bams
00
98
3.Zon/S&s 1Zon/S&s3:24.523:43.91
Demi Kievit
Laura Kouters
99
99
51.46Mariecke de Beer
Lotte Offermans
99
98


<< TOP >>
Programmanr. 19
1.11.08
Gemengd, 8 x 50m vrije slag

11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zon/S&s 1Zon/S&s3:47.253:50.82
Danique Ubags
Robin Ramaekers
Suzanne Duijkers
Imre Dehner
90
93
87
90
31.21Lauke Knoop
Mark Snijders
Maureen Muyen
Tristan Eisank
90
88
91
90
2.Hzpc 1Hzpc3:54.233:51.98
Ralph van Megen
Judith van Meijel
Max Hermans
Rinske Becks
92
91
97
94
26.02Sem Hermans
Alice Janssen
Mark van Enckevort
Ingrid van Horen
96
89
90
92
3.Nimo 1Nimo3:59.403:58.27
Jona Pisters
Yoeri Cuijpers
Merel Jaspers
Scott van't Land
95
94
96
92
29.95Fanny Robbertsen
Thijs Villevoye
Mara Pfeffer
Sander Slaghuis
91
91
91
88
4.Nimo 2Nimo3:59.363:59.56
Melissa Meijer
Andreas Waldus
Sanne Kerkhoff
Ronald Waldus
93
95
93
92
30.33Michelle Hacking
Freddie Geerlings
Rylana Slaghuis
Sander van den Berg
91
79
94
87
5.Nimo 3Nimo4:01.904:00.25
Vera Weinberg
Vince Weber
Bo Kerkhoff
Camiel Smeets
93
94
95
94
29.77Bo Peeters
Martyn Slaghuis
Chloé Rutzerveld
Math Smeets
93
91
92
87
6.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsden4:08.804:06.72
Laurent Bams
Irma van den Brandt
Sven Bams
Suzanne Leeters
96
97
94
95
28.68Philip Bams
Ina Willigers
Ivo Bakker
Natalie Warnier
96
97
92
91
7.Zon/S&s 2Zon/S&s4:33.884:27.80
Jamilla Franssen
Jeroen Wolthuis
Elishia Sinkiewicz
Yannic van de Kuit
94
93
97
95
35.32Chidi Hennigfeld
Tim Ramaekers
Mandy Wetzels
Bjorn van de Kuit
93
96
94
93
8.Hzpc 2Hzpc4:32.134:40.10
Kay Thijssen
Vicky Simons
Dylan Bos
Denise van der Klij
96
94
96
96
37.92Björn Piket
Manon Koster
Nando Broeren
Sophie Cleuren
96
97
96
93
9.Brunssum 1Brunssum5:02.894:50.00
Nikki Viehmann
Killian von den Hoff
Celine Smeets
Wouter Knibbeler
95
97
97
96
Kendra Viehmann
Ellen Borger
Maud Geerssen
Lisanne Jente
97
96
95
96
10.Hzpc 3Hzpc4:59.705:04.00
Eddie Soruvskis
Lotte van Megen
Bas Geurts
Jannie Janssen
97
97
95
89
43.18Mark Linssen
Ilse Litjens
Teun van Rens
Juul van Berlo
95
96
95
95