D2 Competitie
Utrecht (NED),    4.10.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 3. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m rugslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 6. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 16. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 31. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 33. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 35. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 36. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 37. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemlust/Utrecht(SG) 1        Zwemlust/Utrecht(SG)   4:19.43            4:23.21           
        Jacolien Kuypers, 92                       Eline van Suchtelen, 86
        Inge Hornis, 79                            Ellen de Goeij, 87
          1:11.49  4:23.21

  2. One Team Swimming 1           One Team Swimming      4:22.85            4:28.10           
        Ilse vd Wijngaard, 89                      Sandra van Meurs, 89
        Michelle Kleinveld, 92                     Erika Zwaneveld-Kastelein, 84
          1:04.11  4:28.10

  3. De Amer 1                     De Amer                4:30.49            4:33.54           
        Ingrid den Ouden, 87                       Kitty de Smit, 91
        Renske Eilers, 88                          Anne Duijst, 89
          1:07.94  4:33.54

  4. De Amer 2                     De Amer                5:02.47            4:58.80           
        Kathy van Zuilen, 93                       Nicole van Zuilen, 95
        Conny de Smit, 94                          Josca Scholten, 95
          1:09.88  4:58.80




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 4 x 50m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. One Team Swimming 1           One Team Swimming      2:36.71            2:30.63           
        Max de Voogt, 95                           Bart Klok, 96
        Paul Kastelein, 96                         Thijs van den End, 93
            34.07  2:30.63

  2. De Amer 1                     De Amer                2:42.07            2:30.84           
        Stefan Putman, 95                          Kjeld Jacobs, 93
        Tim van Koelen, 93                         Guido Vrieling, 96
            39.87  2:30.84

  3. Zwemlust/Utrecht(SG) 1        Zwemlust/Utrecht(SG)   2:37.03            2:39.00           
        Hein van Vliet, 95                         Emanuel Loboka, 93
        Yassin Amraoui, 93                         Zakaria el Mansori, 95
            42.40  2:39.00

  NG De Amer 2                     De Amer                3:14.52                              
        Dan Doan, 95                               Marc Bergen, 95
        Bas Dries, 95                              Dorus Raaijman, 95




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 25m rugslag           Jongens Minioren 4 en later
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Bond                      Zwemlust/Utrecht(SG)     23.40 9900605      21.43           
  2. Gijs van Eck                  Zwemlust/Utrecht(SG)     32.17 9900823      26.23           
  3. Kayn Wolfswinkel              De Amer                     NT 0100237      33.70           
  NG Bart van Meijgaarden          Zwemlust/Utrecht(SG)     31.49 9901201                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 25m rugslag           Meisjes Minioren 4 en later
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nicole Kleinveld              One Team Swimming        34.18 9900114      26.87           
  2. Heleen Lok                    De Amer                  30.20 0100138      27.70           
  3. Kiki Bertelink                De Amer                     NT 9901784      28.85           
  4. Cheyenne Wolfswinkel          De Amer                     NT 9902272      32.93           
  5. Anniek Reuijl                 De Amer                  32.51 0100246      34.54           
AFGE Melissa Rekoert               De Amer                     NT 9901930                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lieke Remmits                 One Team Swimming        49.92 9801880      43.72           
  2. Iris van Zuilen               De Amer                  56.05 9803036      50.89           
  3. Eva Werkman                   Zwemlust/Utrecht(SG)     53.13 9703458      51.35           
  4. Nynke Breeuwsma               One Team Swimming           NT 9704476      52.79           
  5. Marjolein Uittenbogaard       De Amer                  56.79 9803034      56.64           
  6. Sofia Assarrar                De Amer                     NT 9704610    1:08.08           
  7. Mariska Kuyl                  De Amer                1:07.61 9803032    1:08.56           
 DIS Roos Geerars                  One Team Swimming      1:00.85 9802380    1:01.63           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
  NG Beppie Arbeider               Zwemlust/Utrecht(SG)     53.67 9702890                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Duncan de Vos                 Zwemlust/Utrecht(SG)     51.67 9703177      48.68           
  2. Martijn de Leeuw              One Team Swimming        52.76 9800707      50.32           
  3. Omar Geran                    Zwemlust/Utrecht(SG)     51.60 9801799      51.14           
  4. Marouane Amraoui              Zwemlust/Utrecht(SG)     53.30 9703091      52.07           
  5. Koen van Heertum              Zwemlust/Utrecht(SG)     57.10 9801507      53.16           
  6. Daan Spijkers                 Zwemlust/Utrecht(SG)     57.45 9703175      56.53           
  7. Tijmen Linthorst              De Amer                1:00.39 9801165      59.10           
  8. Nassim Laari                  Zwemlust/Utrecht(SG)   1:05.76 9801375    1:02.35           
  9. Sil Bertelink                 De Amer                     NT 9703431    1:07.62           
NG.Z Nathan Houwaart               De Amer                  59.20 9802481                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Remmits                 One Team Swimming      1:20.17 9603692    1:18.10           
          1:18.10
  2. Lisanne vd Lelij              One Team Swimming      1:24.11 9600666    1:21.17           
          1:21.17
  3. Jamilla van Veen              One Team Swimming      1:26.63 9603192    1:24.30           
          1:24.30
  4. Josca Scholten                De Amer                1:27.02 9503796    1:25.50           
          1:25.50
  5. Wendy Kleinveld               One Team Swimming      1:29.25 9600382    1:25.95           
          1:25.95
  6. Evi Mathot                    De Amer                1:30.52 9505424    1:27.78           
          1:27.78
  7. Eline Boersma                 De Amer                1:43.07 9605286    1:29.89           
          1:29.89
  8. Geke Hasperhoven              Zwemlust/Utrecht(SG)   1:35.00 9504160    1:31.18           
          1:31.18
  9. Nadieh van Duijn              One Team Swimming      1:33.22 9601242    1:32.32           
          1:32.32
 10. Jacqueline van Rossum         Zwemlust/Utrecht(SG)   1:34.91 9601400    1:34.52           
          1:34.52
 11. Eline Waaijenburg             De Amer                1:43.13 9604356    1:35.79           
          1:35.79
 12. Nicole van Zuilen             De Amer                1:37.72 9505428    1:36.60           
          1:36.60
 13. Rachel Bootsman               De Amer                1:50.63 9605290    1:41.47           
          1:41.47
 14. Anne Mählmann                 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:54.53 9605246    1:47.45           
          1:47.45
 15. Marloes Jobse                 De Amer                     NT 9505412    1:48.25           
          1:48.25
 16. Buket Uludas                  De Amer                     NT 9605288    2:02.89           
          2:02.89
 DIS Francine Burema               De Amer                1:57.63 9604354                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Simone Groenewegen            De Amer                     NT 9506030    1:54.08           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:54.08



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max de Voogt                  One Team Swimming      1:20.79 9502325    1:14.95           
          1:14.95
  2. Bart Klok                     One Team Swimming      1:29.25 9600351    1:23.68           
          1:23.68
  3. Stefan Putman                 De Amer                1:31.47 9502955    1:28.94           
          1:28.94
  4. Dan Doan                      De Amer                1:50.12 9504317    1:30.29           
          1:30.29
  5. Paul Kastelein                One Team Swimming      1:38.25 9602103    1:30.30           
          1:30.30
  6. Dorus Raaijman                De Amer                1:38.01 9505051    1:33.51           
          1:33.51
  7. Zakaria el Mansori            Zwemlust/Utrecht(SG)   1:38.78 9503281    1:35.01           
          1:35.01
  8. Bas Dries                     De Amer                     NT 9505177    1:35.87           
          1:35.87
  9. Bas Andela                    Zwemlust/Utrecht(SG)   1:42.80 9603099    1:38.80           
          1:38.80
 10. Shi Shi Jie                   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:43.34 9604007    1:38.83           
          1:38.83
 11. Hein van Vliet                Zwemlust/Utrecht(SG)   1:40.38 9503213    1:39.18           
          1:39.18
 12. Rens Klok                     One Team Swimming      1:40.80 9602045    1:44.29           
          1:44.29
 DIS Guido Vrieling                De Amer                     NT 9604323    1:29.34           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:29.34
  NG Marc Bergen                   De Amer                1:43.53 9502373                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Meisjes, 50m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jamilla van Veen              One Team Swimming        33.04 9603192      32.37           
  2. Kathy van Zuilen              De Amer                  32.75 9306138      33.89           
  3. Conny de Smit                 De Amer                  34.24 9402622      34.00           
  4. Anne van Hoorn                One Team Swimming        35.28 9600664      34.14           
  5. Wendy Kleinveld               One Team Swimming        34.57 9600382      34.94           
  6. Geke Hasperhoven              Zwemlust/Utrecht(SG)     34.60 9504160      35.73           
  7. Elles vd Waarde               Zwemlust/Utrecht(SG)     38.63 9406854      41.75           
AFGE Shirley Versteeg              Zwemlust/Utrecht(SG)     43.36 9602880                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max de Voogt                  One Team Swimming        30.10 9502325      28.40           
  2. Emanuel Loboka                Zwemlust/Utrecht(SG)     31.57 9302793      31.32           
  3. Thijs van den End             One Team Swimming        32.86 9306803      32.06           
  4. Tim van Koelen                De Amer                     NT 9306779      33.92           
  5. Kjeld Jacobs                  De Amer                  34.90 9306795      34.28           
  6. Stefan Putman                 De Amer                  34.46 9502955      34.94           
  7. Yassin Amraoui                Zwemlust/Utrecht(SG)     34.91 9306767      36.68           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vlinderslag           Dames Senioren 2 en later
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Remmits                 One Team Swimming      1:17.00 9603692    1:20.71           
          1:20.71
  2. Jacolien Kuypers              Zwemlust/Utrecht(SG)   1:26.08 9206486    1:23.07           
          1:23.07
  3. Esmee In der Maur             One Team Swimming      1:27.16 9601912    1:26.81           
          1:26.81
  4. Michelle Kleinveld            One Team Swimming      1:21.72 9202454    1:27.10           
          1:27.10
  5. Kitty de Smit                 De Amer                1:32.31 9105424    1:33.02           
          1:33.02
  6. Denise Boele                  De Amer                1:40.25 9204724    1:33.92           
          1:33.92
  7. Kathy van Zuilen              De Amer                1:35.78 9306138    1:40.20           
          1:40.20
  8. Celeste Kettler               Zwemlust/Utrecht(SG)   1:36.79 9202408    1:43.87           
          1:43.87



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag           Jongens Jeugd 2 en later
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik vd Wijngaard             One Team Swimming      1:18.74 9102571    1:17.90           
          1:17.90
  2. Florian Edelenbosch           Zwemlust/Utrecht(SG)   1:44.09 9206673    1:26.14           
          1:26.14
  3. Emanuel Loboka                Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9302793    1:43.14           
          1:43.14
 DIS Kjeld Jacobs                  De Amer                     NT 9306795    1:24.89           
        VO - De armen niet de GEHELE race over water voorwaarts en onder water achterwaarts gebracht.
          1:24.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen de Goeij                Zwemlust/Utrecht(SG)     36.86 8701356      38.17           
  2. Eline van Suchtelen           Zwemlust/Utrecht(SG)     38.56 8603466      39.02           
  3. Anne Duijst                   De Amer                  40.28 8901030      40.24           
  4. Ilse vd Wijngaard             One Team Swimming        40.98 8904736      40.76           
  5. Sandra van Meurs              One Team Swimming        41.17 8905234      40.89           
  6. Ruth van Luijk                De Amer                     NT 8806666      40.92           
  7. Mirjam de Jong                One Team Swimming        43.05 8200778      43.22           
  8. Ingrid den Ouden              De Amer                  44.07 8703058      43.38           
  9. Stephanie Rap                 Zwemlust/Utrecht(SG)     42.31 8403260      44.40           
 10. Erika Zwaneveld-Kastelein     One Team Swimming        43.68 8401248      44.83           
 11. Renske Eilers                 De Amer                  45.45 8806072      45.08           
 12. René Kleinveld                One Team Swimming        48.09 9001966      45.66           
 13. Jorinde Veraar                De Amer                  47.76 9204726      48.33           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent Versteeg              Zwemlust/Utrecht(SG)     31.61 7701003      32.10           
  2. Erik van Hell                 De Amer                  32.82 8200643      33.71           
  3. Mark Zwart                    Zwemlust/Utrecht(SG)     31.58 7901461      33.79 FJ 1      
  4. Wouter Vink                   Zwemlust/Utrecht(SG)     33.27 8803609      33.79 FJ 2      
  5. van Nesselrooij Michiel       Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9006877      34.97           
  6. Ricardo Diaz                  Zwemlust/Utrecht(SG)     36.61 9000637      35.86           
  7. Dave Ligthart                 Zwemlust/Utrecht(SG)     36.97 8301349      37.58           
  8. Peter Oskam                   One Team Swimming        38.19 7700727      38.66           
  9. Dick Kampman                  De Amer                  38.26 8801789      39.54           
 10. Eric Kalee                    De Amer                  40.52 9005307      39.99           
 11. Jacco Beniest                 One Team Swimming        39.45 8503603      40.01           
 12. Sander vd Wijngaard           One Team Swimming        39.72 8703803      40.48           
 13. Jaap Galenkamp                De Amer                  39.98 9004515      40.70           
 14. Peter Marc de Rooij           Zwemlust/Utrecht(SG)     43.36 6100829      41.10           
 15. Mark Viersen                  Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 8704055      43.49           
 16. Marc Dekker                   De Amer                     NT 8604475      48.30           

  BM Tasoz Chatzimagitas           Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9107117      42.51           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Bond                      Zwemlust/Utrecht(SG)     43.30 9900605      41.31           
  2. Gijs van Eck                  Zwemlust/Utrecht(SG)   1:04.57 9900823      58.69           
  3. Kayn Wolfswinkel              De Amer                     NT 0100237    1:16.54           
  NG Bart van Meijgaarden          Zwemlust/Utrecht(SG)   1:08.42 9901201                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nicole Kleinveld              One Team Swimming        54.08 9900114      51.60           
  2. Kiki Bertelink                De Amer                  54.97 9901784      52.03           
  3. Heleen Lok                    De Amer                1:04.19 0100138      56.80           
  4. Cheyenne Wolfswinkel          De Amer                     NT 9902272    1:02.97           
  5. Anniek Reuijl                 De Amer                     NT 0100246    1:06.05           
AFGE Melissa Rekoert               De Amer                  59.97 9901930                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 1 en later
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lieke Remmits                 One Team Swimming        43.72 9801880      42.16           
  2. Eva Werkman                   Zwemlust/Utrecht(SG)     48.96 9703458      46.29           
  3. Nynke Breeuwsma               One Team Swimming           NT 9704476      48.33           
  4. Iris van Zuilen               De Amer                  53.79 9803036      48.88           
  5. Marjolein Uittenbogaard       De Amer                  54.51 9803034      55.73           
  6. Mariska Kuyl                  De Amer                1:04.39 9803032    1:06.54           
  7. Sofia Assarrar                De Amer                     NT 9704610    1:25.49           
 DIS Roos Geerars                  One Team Swimming        54.57 9802380      55.57           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Beppie Arbeider               Zwemlust/Utrecht(SG)     52.22 9702890                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 6 en later
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn de Leeuw              One Team Swimming        47.48 9800707      45.19           
  2. Duncan de Vos                 Zwemlust/Utrecht(SG)     51.04 9703177      46.23           
  3. Koen van Heertum              Zwemlust/Utrecht(SG)     49.89 9801507      47.70           
  4. Nassim Laari                  Zwemlust/Utrecht(SG)     51.82 9801375      50.29 FJ 1      
  5. Omar Geran                    Zwemlust/Utrecht(SG)     53.00 9801799      50.29 FJ 2      
  6. Daan Spijkers                 Zwemlust/Utrecht(SG)     58.30 9703175      53.61           
  7. Marouane Amraoui              Zwemlust/Utrecht(SG)     58.55 9703091      57.50           
  8. Tijmen Linthorst              De Amer                  55.96 9801165      57.97           
  9. Sil Bertelink                 De Amer                     NT 9703431    1:07.33           
NG.Z Nathan Houwaart               De Amer                  55.58 9802481                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Remmits                 One Team Swimming      1:07.63 9603692    1:07.50           
          1:07.50
  2. Lisanne vd Lelij              One Team Swimming      1:08.86 9600666    1:07.61           
          1:07.61
  3. Jamilla van Veen              One Team Swimming      1:12.33 9603192    1:11.26           
          1:11.26
  4. Josca Scholten                De Amer                1:14.82 9503796    1:11.86           
          1:11.86
  5. Wendy Kleinveld               One Team Swimming      1:14.22 9600382    1:15.57           
          1:15.57
  6. Esmee In der Maur             One Team Swimming      1:12.98 9601912    1:16.81           
          1:16.81
  7. Nadieh van Duijn              One Team Swimming      1:18.38 9601242    1:18.24           
          1:18.24
  8. Anne van Hoorn                One Team Swimming      1:15.73 9600664    1:18.71           
          1:18.71
  9. Evi Mathot                    De Amer                1:19.54 9505424    1:19.14           
          1:19.14
 10. Geke Hasperhoven              Zwemlust/Utrecht(SG)   1:17.88 9504160    1:19.54           
          1:19.54
 11. Francine Burema               De Amer                1:27.15 9604354    1:20.83           
          1:20.83
 12. Nicole van Zuilen             De Amer                1:25.06 9505428    1:23.57           
          1:23.57
 13. Jacqueline van Rossum         Zwemlust/Utrecht(SG)   1:22.67 9601400    1:23.73           
          1:23.73
 14. Eline Boersma                 De Amer                     NT 9605286    1:23.80           
          1:23.80
 15. Eline Waaijenburg             De Amer                1:33.43 9604356    1:26.91           
          1:26.91
 16. Rachel Bootsman               De Amer                1:47.71 9605290    1:30.39           
          1:30.39
 17. Marloes Jobse                 De Amer                1:39.57 9505412    1:37.16           
          1:37.16
 18. Anne Mählmann                 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:42.47 9605246    1:40.26           
          1:40.26
 19. Simone Groenewegen            De Amer                1:55.59 9506030    1:48.69           
          1:48.69
 20. Buket Uludas                  De Amer                     NT 9605288    1:58.37           
          1:58.37
AFGE Shirley Versteeg              Zwemlust/Utrecht(SG)   1:37.32 9602880                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max de Voogt                  One Team Swimming      1:00.51 9502325    1:02.33           
          1:02.33
  2. Bart Klok                     One Team Swimming      1:08.88 9600351    1:10.69           
          1:10.69
  3. Guido Vrieling                De Amer                1:16.59 9604323    1:19.08           
          1:19.08
  4. Paul Kastelein                One Team Swimming      1:22.51 9602103    1:19.56           
          1:19.56
  5. Stefan Putman                 De Amer                1:17.87 9502955    1:19.96           
          1:19.96
  6. Dan Doan                      De Amer                     NT 9504317    1:20.25           
          1:20.25
  7. Dorus Raaijman                De Amer                1:21.28 9505051    1:22.17           
          1:22.17
  8. Zakaria el Mansori            Zwemlust/Utrecht(SG)   1:18.96 9503281    1:23.07           
          1:23.07
  9. Bas Dries                     De Amer                1:23.01 9505177    1:23.21           
          1:23.21
 10. Bas Andela                    Zwemlust/Utrecht(SG)   1:33.91 9603099    1:25.72           
          1:25.72
 11. Hein van Vliet                Zwemlust/Utrecht(SG)   1:25.50 9503213    1:26.06           
          1:26.06
 12. Rens Klok                     One Team Swimming      1:27.57 9602045    1:29.00           
          1:29.00
 13. Shi Shi Jie                   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:37.09 9604007    1:36.65           
          1:36.65
  NG Marc Bergen                   De Amer                1:20.05 9502373                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne van Hoorn                One Team Swimming      1:34.09 9600664    1:28.77           
          1:28.77
  2. Kathy van Zuilen              De Amer                1:27.34 9306138    1:30.37           
          1:30.37
  3. Esmee In der Maur             One Team Swimming      1:41.25 9601912    1:37.42           
          1:37.42
  4. Conny de Smit                 De Amer                1:39.15 9402622    1:40.60           
          1:40.60
  5. Elles vd Waarde               Zwemlust/Utrecht(SG)   1:37.67 9406854    1:40.95           
          1:40.95
  6. Jacqueline van Rossum         Zwemlust/Utrecht(SG)   1:41.04 9601400    1:43.15           
          1:43.15
  7. Nadieh van Duijn              One Team Swimming      1:49.36 9601242    1:46.75           
          1:46.75



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emanuel Loboka                Zwemlust/Utrecht(SG)   1:36.28 9302793    1:34.26           
          1:34.26
  2. Tim van Koelen                De Amer                     NT 9306779    1:35.86           
          1:35.86
  3. Yassin Amraoui                Zwemlust/Utrecht(SG)   1:33.00 9306767    1:36.49           
          1:36.49
  4. Kjeld Jacobs                  De Amer                1:39.26 9306795    1:39.60           
          1:39.60
  5. Bart Klok                     One Team Swimming      1:43.16 9600351    1:40.47           
          1:40.47
  6. Stefan Putman                 De Amer                1:45.59 9502955    1:43.51           
          1:43.51
  7. Paul Kastelein                One Team Swimming      1:47.55 9602103    1:43.94           
          1:43.94
  8. Thijs van den End             One Team Swimming      1:47.61 9306803    1:47.48           
          1:47.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Dames, 200m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne vd Lelij              One Team Swimming      2:28.82 9600666    2:27.17           
          1:12.93  2:27.17
  2. Kitty de Smit                 De Amer                2:29.57 9105424    2:30.04           
          1:14.38  2:30.04
  3. Michelle Kleinveld            One Team Swimming      2:30.08 9202454    2:30.79           
          1:12.60  2:30.79
  4. Celeste Kettler               Zwemlust/Utrecht(SG)   2:36.96 9202408    2:48.41           
          1:21.94  2:48.41
  5. Jacolien Kuypers              Zwemlust/Utrecht(SG)   2:41.02 9206486    2:49.44           
          1:23.34  2:49.44
  6. Denise Boele                  De Amer                3:00.49 9204724    2:52.34           
          1:24.65  2:52.34
  7. Jorinde Veraar                De Amer                3:26.16 9204726    3:37.87           
          1:42.45  3:37.87



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                    Jongens, 200m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik vd Wijngaard             One Team Swimming      2:20.72 9102571    2:28.43           
          1:11.09  2:28.43
  2. Florian Edelenbosch           Zwemlust/Utrecht(SG)   2:58.64 9206673    2:41.82           
          1:19.65  2:41.82
  3. Kjeld Jacobs                  De Amer                2:52.72 9306795    2:43.88           
          1:21.98  2:43.88
  4. Rens Klok                     One Team Swimming      3:18.27 9602045    3:11.95           
          3:11.95
  NG Erik Koops                    Zwemlust/Utrecht(SG)   2:06.25 9104571                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen de Goeij                Zwemlust/Utrecht(SG)   1:06.71 8701356    1:08.90           
          1:08.90
  2. Eline van Suchtelen           Zwemlust/Utrecht(SG)   1:13.56 8603466    1:13.35           
          1:13.35
  3. Ilse vd Wijngaard             One Team Swimming      1:12.86 8904736    1:14.45           
          1:14.45
  4. Erika Zwaneveld-Kastelein     One Team Swimming      1:17.18 8401248    1:18.92           
          1:18.92
  5. Inge Hornis                   Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 7900364    1:19.76           
          1:19.76
  6. Anne Duijst                   De Amer                1:15.99 8901030    1:20.50           
          1:20.50
  7. Sandra van Meurs              One Team Swimming      1:19.36 8905234    1:21.24           
          1:21.24
  8. Ingrid den Ouden              De Amer                1:18.25 8703058    1:23.52           
          1:23.52
  9. René Kleinveld                One Team Swimming      1:23.39 9001966    1:24.18           
          1:24.18
 10. Ruth van Luijk                De Amer                     NT 8806666    1:24.44           
          1:24.44
 11. Renske Eilers                 De Amer                1:21.64 8806072    1:27.19           
          1:27.19
 12. Mirjam de Jong                One Team Swimming      1:27.22 8200778    1:28.48           
          1:28.48
 13. Stephanie Rap                 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:29.10 8403260    1:31.89           
          1:31.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark Zwart                    Zwemlust/Utrecht(SG)   1:05.22 7901461    1:04.72           
          1:04.72
  2. Dave Ligthart                 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:05.70 8301349    1:05.14           
          1:05.14
  3. Wouter Vink                   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:04.45 8803609    1:06.51           
          1:06.51
  4. Vincent Versteeg              Zwemlust/Utrecht(SG)   1:06.29 7701003    1:07.13           
          1:07.13
  5. Ricardo Diaz                  Zwemlust/Utrecht(SG)   1:09.73 9000637    1:09.47           
          1:09.47
  6. Erik van Hell                 De Amer                1:07.13 8200643    1:10.67           
          1:10.67
  7. Dick Kampman                  De Amer                1:10.32 8801789    1:12.32           
          1:12.32
  8. van Nesselrooij Michiel       Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9006877    1:13.10           
          1:13.10
  9. Sander vd Wijngaard           One Team Swimming      1:12.69 8703803    1:16.14           
          1:16.14
 10. Peter Oskam                   One Team Swimming      1:13.34 7700727    1:16.45           
          1:16.45
 11. Jaap Galenkamp                De Amer                1:15.45 9004515    1:17.28           
          1:17.28
 12. Mark Viersen                  Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 8704055    1:18.47           
          1:18.47
 13. Eric Kalee                    De Amer                1:21.36 9005307    1:21.64           
          1:21.64
 14. Jacco Beniest                 One Team Swimming      1:36.80 8503603    1:29.86           
          1:29.86
 15. Marc Dekker                   De Amer                1:32.84 8604475    1:33.84           
          1:33.84
 DIS Peter Marc de Rooij           Zwemlust/Utrecht(SG)   1:21.67 6100829    1:21.76           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:21.76

  BM Tasoz Chatzimagitas           Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9107117    1:32.73           
          1:32.73



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. One Team Swimming 1           One Team Swimming      2:09.60            2:11.01           
        Lisanne vd Lelij, 96                       Esmee In der Maur, 96
        Jamilla van Veen, 96                       Femke Remmits, 96
            32.57  2:11.01

  2. De Amer 1                     De Amer                2:23.15            2:18.75           
        Josca Scholten, 95                         Eline Boersma, 96
        Evi Mathot, 95                             Francine Burema, 96
            33.25  2:18.75

  3. Zwemlust/Utrecht(SG) 1        Zwemlust/Utrecht(SG)   2:37.42            2:35.47           
        Anne Mählmann, 96                          Jacqueline van Rossum, 96
        Eva Werkman, 97                            Geke Hasperhoven, 95
            43.58  2:35.47

  4. De Amer 2                     De Amer                2:46.34            2:36.58           
        Rachel Bootsman, 96                        Eline Waaijenburg, 96
        Marloes Jobse, 95                          Nicole van Zuilen, 95
            39.90  2:36.58




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                  Jongens, 4 x 100m vrije slag          Jongens Jeugd 2 en later
4.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. One Team Swimming 1           One Team Swimming      4:21.85            4:25.75           
        Erik vd Wijngaard, 91                      Thijs van den End, 93
        Bart Klok, 96                              Max de Voogt, 95
            59.63  4:25.75

  2. De Amer 1                     De Amer                5:13.11            5:10.22           
        Kjeld Jacobs, 93                           Stefan Putman, 95
        Tim van Koelen, 93                         Dorus Raaijman, 95
          1:09.25  5:10.22

  3. Zwemlust/Utrecht(SG) 1        Zwemlust/Utrecht(SG)   4:44.19            5:18.80           
        Emanuel Loboka, 93                         Zakaria el Mansori, 95
        Florian Edelenbosch, 92                    Yassin Amraoui, 93
          1:13.40  5:18.80

  NG De Amer 2                     De Amer                     NT                              
        Bas Dries, 95                              Guido Vrieling, 96
        Dan Doan, 95                               Marc Bergen, 95




SPLASH Meet Manager 2007Registered to GoSwim