2007-28-01 3 provincien
Gemert, Netherlands,    28-1-2007,     25m-baan
Nr. 1 100m vrije slag Dames Sen.   Nr. 2 100m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 3 100m schoolslag Dames 9-10   Nr. 4 100m schoolslag Heren 9-10   
Nr. 5 100m rugslag Dames Sen.   Nr. 6 200m rugslag Heren Sen.   
Nr. 7 50m vrije slag Dames 7-8   Nr. 8 50m vrije slag Heren 7-8   
Nr. 9 100m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 10 100m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 11 50m vlinderslag Dames 9-10   Nr. 12 50m vlinderslag Heren 9-10   
Nr. 13 200m schoolslag Dames Sen.   Nr. 14 100m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 15 50m rugslag Dames 7-8   Nr. 16 50m rugslag Heren 7-8   
Nr. 17 4 x 50m wisselslag Dames Sen.   Nr. 18 4 x 50m wisselslag Heren Sen.   


Nr. 1   100m vrije slag Dames                         dames-meisjes-min6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kimberley Teunissen            92  Noord-Limburg(    1:05.16
    2. Cyril Landstra                 93  Noord-Limburg(    1:06.57
    3. Daisy Janssen                  91  Hydra             1:09.39
    4. Joyce Janssen                  93  Hydra             1:11.63
    5. Charlot Timmers                92  Hydra             1:11.68
    6. Kelly Agterberg                92  Noord-Limburg(    1:11.86
    7. Elise Verhagen                 93  Hydra             1:12.85
    8. Lori Leenen                    93  Noord-Limburg(    1:13.13
    9. Vera Hendriks                  94  Noord-Limburg(    1:14.16
   10. Lisa Coenraad                  92  Hydra             1:14.92
   11. Inge Fransen                   92  Hydra             1:15.20
   12. Marthe van der Ven             89  Hydra             1:15.73
   13. Freddie Harkx                  93  Noord-Limburg(    1:18.76
   14. Chantal van der Horst          94  ZC'90             1:19.70
   15. Denise Peeters                 94  Noord-Limburg(    1:20.51
   16. Iris Janssen                   94  Hydra             1:23.92
   17. Lydia Sprengers                93  ZC'90             1:24.49
   18. Sophie Melssen                 95  Noord-Limburg(    1:24.70
   19. Iris Papavoine                 94  ZC'90             1:25.51
   20. Esmee Gouwentak                93  ZC'90             1:27.51
   21. Sanne Papavoine                94  ZC'90             1:35.28
   22. Sylvia v den Bovenkamp         95  ZC'90             1:49.32



TOP
Nr. 2   100m vrije slag Heren                        heren-jongens-min-6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Job v. Duijnhoven              88  Noord-Limburg(      59.77
    2. Mathieu van der Ven            84  Hydra             1:00.23
    3. Alec Ebskamp                   91  Noord-Limburg(    1:02.48
    4. Niels de Jong                  89  Hydra             1:03.95
    5. Wouter Wessels                 91  Hydra             1:04.60
    6. Leon Hendriks                  91  Noord-Limburg(    1:05.63
    7. Jochem Treffers                83  ZC'90             1:05.92
    8. Jop de Wit                     89  Hydra             1:06.18
    9. Wouter van Lierop              89  Hydra             1:06.95
   10. Stan Gorree                    94  Noord-Limburg(    1:07.73
   11. Daan van der Aa                91  Hydra             1:08.45
   12. Stijn van der Aa               90  Hydra             1:08.85
   13. Sjors Thomassen                91  Noord-Limburg(    1:09.81
   14. Jaap de Wit                    91  Hydra             1:11.13
   15. Thijs Quaedvlieg               92  Noord-Limburg(    1:12.44
   16. Alex Bos                       95  Noord-Limburg(    1:13.53
   17. Martijn Verhagen               91  Hydra             1:14.86
   18. Jarko Dales                    90  ZC'90             1:15.07
   19. Jesper Bergmans                93  Hydra             1:18.23
   20. Hans Westerkamp                93  Noord-Limburg(    1:19.48
   21. Nick Wientjens                 95  Noord-Limburg(    1:21.70
   22. Freek Verhagen                 95  Hydra             1:24.57
   23. Simon Sprengers                91  ZC'90             1:32.75
   24. Erwin van Lieshout             95  Hydra             1:35.04



TOP
Nr. 3   100m schoolslag Dames                          meisjes min 5.e.l
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Merle Schoofs                  96  Noord-Limburg(    1:40.64
    2. Lisanne van Gennip             97  Hydra             2:03.43
    3. Wilke Wessels                  97  Hydra             2:10.10
    4. Julia Janssen                  96  Hydra             2:12.29
    5. Elvire Landstra                97  Noord-Limburg(    2:14.45



TOP
Nr. 4   100m schoolslag Heren                          jongens min 5.e.l
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dave Weijers                   96  Hydra             1:49.23
    2. Richard van der Horst          97  ZC'90             1:50.51
    3. Robin van Melis                96  Hydra             1:56.54
    4. Remco van Kilsdonk             96  Hydra             2:00.77
    5. Lukas Sprengers                97  ZC'90             2:24.16



TOP
Nr. 5   100m rugslag Dames                            dames-meisjes-min6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Yoerike Rijkers                92  Hydra             1:17.40
    2. Annemieke Kuijpers             85  Hydra             1:21.16
    3. Anna Delissen                  93  Hydra             1:23.46
    4. Ine Dekkers                    89  Hydra             1:30.10
    5. Jessie van den Broek           95  Hydra             1:30.16
    6. Simone Fransen                 90  Hydra             1:30.48
    7. Marelke Rijkers                94  Hydra             1:32.73
    8. Eva Timmers                    93  Hydra             1:32.98
    9. Sharon Bijvelds                94  Hydra             1:33.19
   10. Esmee Gouwentak                93  ZC'90             1:35.10
   11. Iris Papavoine                 94  ZC'90             1:36.76
  dis. Tessa Quaedvlieg               90  Noord-Limburg(    1:27.15     RF



TOP
Nr. 6   200m rugslag Heren                            heren-jongens-min6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Niek Kouwenberg                86  Hydra             2:37.53
    2. Tom Bus                        87  Hydra             2:42.60
    3. Jeroen van den Corput          93  Hydra             2:50.20
    4. Koen Wessels                   94  Hydra             3:13.25
  dis. Simon Sprengers                91  ZC'90                         AF



TOP
TOP
Nr. 8   50m vrije slag Heren                            jongens min3.e.l
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Menno vd Bovenkamp             98  ZC'90               52.43



   bm. Lukas Sprengers                97  ZC'90             1:06.89
TOP
Nr. 9   100m vlinderslag Dames                        dames-meisjes-min6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Inge Arts                      92  Noord-Limburg(    1:09.04
    2. Kimberley Teunissen            92  Noord-Limburg(    1:13.83
    3. Daisy Janssen                  91  Hydra             1:19.98
    4. Charlot Timmers                92  Hydra             1:28.73
    5. Lori Leenen                    93  Noord-Limburg(    1:30.51
    6. Marthe van der Ven             89  Hydra             1:33.19
    7. Lisa Coenraad                  92  Hydra             1:37.95
    8. Iris Janssen                   94  Hydra             1:43.80
    9. Denise Peeters                 94  Noord-Limburg(    1:48.74
   10. Lydia Sprengers                93  ZC'90             1:49.12



TOP
Nr. 10   100m vlinderslag Heren                       heren-jongens-min6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Job v. Duijnhoven              88  Noord-Limburg(    1:08.23
    2. Mathieu van der Ven            84  Hydra             1:12.88
    3. Wouter Wessels                 91  Hydra             1:15.69
    4. Alec Ebskamp                   91  Noord-Limburg(    1:15.76
    5. Niels de Jong                  89  Hydra             1:16.07
    6. Stan Gorree                    94  Noord-Limburg(    1:16.77
    7. Daan van der Aa                91  Hydra             1:16.81
    8. Jop de Wit                     89  Hydra             1:17.69
    9. Sjors Thomassen                91  Noord-Limburg(    1:32.20
   10. Erwin van Lieshout             95  Hydra             1:47.33



TOP
Nr. 11   50m vlinderslag Dames                          meisjes-min-5.el
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Merle Schoofs                  96  Noord-Limburg(      44.14
    2. Lisanne van Gennip             97  Hydra               55.34
    3. Wilke Wessels                  97  Hydra             1:00.76
  dis. Elvire Landstra                97  Noord-Limburg(    1:28.71     VC



TOP
Nr. 12   50m vlinderslag Heren                          jongens-min-5.el
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Robin van Melis                96  Hydra             1:05.40
    2. Remco van Kilsdonk             96  Hydra             1:08.19
    3. Richard van der Horst          97  ZC'90             1:14.29
  dis. Dave Weijers                   96  Hydra             1:08.82     VC



TOP
Nr. 13   200m schoolslag Dames                       dames -meisjes-min6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Inge Arts                      92  Noord-Limburg(    2:59.10
    2. Cyril Landstra                 93  Noord-Limburg(    3:09.49
    3. Chantal van der Horst          94  ZC'90             3:13.79
    4. Joyce Janssen                  93  Hydra             3:17.42
    5. Kelly Agterberg                92  Noord-Limburg(    3:18.66
    6. Inge Fransen                   92  Hydra             3:19.24
    7. Yoerike Rijkers                92  Hydra             3:19.56
    8. Anna Delissen                  93  Hydra             3:20.09
    9. Annemieke Kuijpers             85  Hydra             3:20.21
   10. Elise Verhagen                 93  Hydra             3:22.98
   11. Freddie Harkx                  93  Noord-Limburg(    3:29.22
   12. Tessa Quaedvlieg               90  Noord-Limburg(    3:31.41
   13. Simone Fransen                 90  Hydra             3:31.92
   14. Vera Hendriks                  94  Noord-Limburg(    3:36.63
   15. Jessie van den Broek           95  Hydra             3:36.92
   16. Eva Timmers                    93  Hydra             3:41.04
   17. Sophie Melssen                 95  Noord-Limburg(    3:45.72
   18. Sharon Bijvelds                94  Hydra             3:49.91
   19. Lydia Sprengers                93  ZC'90             3:51.64
   20. Marelke Rijkers                94  Hydra             4:00.39
   21. Sanne Papavoine                94  ZC'90             4:03.72
   22. Sylvia v den Bovenkamp         95  ZC'90             4:16.72
  dis. Ine Dekkers                    89  Hydra             3:27.81     SK



TOP
Nr. 14   100m schoolslag Heren                      heren-jiongens--min6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Leon Hendriks                  91  Noord-Limburg(    1:21.85
    2. Niek Kouwenberg                86  Hydra             1:24.82
    3. Tom Bus                        87  Hydra             1:25.08
    4. Wouter van Lierop              89  Hydra             1:25.20
    5. Stijn van der Aa               90  Hydra             1:27.29
    6. Jeroen van den Corput          93  Hydra             1:28.36
    7. Martijn Verhagen               91  Hydra             1:29.40
    8. Alex Bos                       95  Noord-Limburg(    1:32.69
    9. Jesper Bergmans                93  Hydra             1:35.13
   10. Jaap de Wit                    91  Hydra             1:35.82
   11. Thijs Quaedvlieg               92  Noord-Limburg(    1:35.96
   12. Hans Westerkamp                93  Noord-Limburg(    1:36.35
   13. Koen Wessels                   94  Hydra             1:38.15
   14. Jarko Dales                    90  ZC'90             1:39.29
   15. Nick Wientjens                 95  Noord-Limburg(    1:39.57
   16. Freek Verhagen                 95  Hydra             1:41.83
   17. Simon Sprengers                91  ZC'90             1:49.15



TOP
TOP
Nr. 16   50m rugslag Heren                             jongens-min-3.e.l
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Menno vd Bovenkamp             98  ZC'90             1:10.20



  dis. Lukas Sprengers                97  ZC'90             1:12.61     RH
TOP
Nr. 17   4 x 50m wisselslag Dames                        estafette dames
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Noord-Limburg (SG) 1               Noord-Limburg(    2:19.54
    2. Hydra 2                            Hydra             2:23.62
    3. Hydra 1                            Hydra             2:25.06
    4. Noord-Limburg (SG) 2               Noord-Limburg(    2:39.50
    5. ZC'90 1                            ZC'90             2:57.07



TOP
Nr. 18   4 x 50m wisselslag Heren                        estafette heren
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Hydra 1                            Hydra             2:11.82
    2. Noord-Limburg (SG) 1               Noord-Limburg(    2:12.37
    3. Noord-Limburg (SG) 2               Noord-Limburg(    2:36.66
  dis. Hydra 2                            Hydra             2:13.92     RC