swimkick deel2+4kamp
Cuijk (NED),    30.11.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 25m vlinderslag, 6 - 8 jaar    Nr. 2. Alle, 25m vlinderslag, 9 - 11 jaar
Nr. 4. Alle, 50m vlinderslag, 9 - 11 jaar    Nr. 5. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 7. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 8. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 10. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 3, 4 en 5    Nr. 11. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 12. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 13. Alle, 50m vrije slag, 6 - 8 jaar
Nr. 14. Alle, 50m vrije slag, 9 - 11 jaar    Nr. 15. Alle, 100m vrije slag, 9 - 11 jaar
Nr. 16. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 17. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 19. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 3, 4 en 5    Nr. 20. Alle, 25m vrije slag, Mix Minioren 1, 2 en 3
Nr. 21. Alle, 25m vrije slag, 9 - 11 jaar    Nr. 22. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 23. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 24. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 25. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 26. Alle, 4 x 25m schoolslag, 6 - 8 jaar
Nr. 27. Gemengd, 4 x 25m schoolslag, 9 - 11 jaar    Nr. 28. Gemengd, 4 x 50m vrije slag, 8 - 10 jaar
Nr. 29. Gemengd, 8 x 50m vlinderslag, 11 jaar en ouder    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Alle, 25m vlinderslag                           6 - 8 jaar
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig     28.31 0000524      23.44           
  2. Lexi Swinkels                 Heldense Zwemverenig     27.45 0000526      25.16           
  3. Rik Cillissen                 Tritium (SG)             36.53 0000599      27.46           
  4. ZoŽ Pauwels                   Heldense Zwemverenig     35.84 0001034      27.72           
  5. Nica van Rossenberg           Tritium (SG)             29.63 0100268      29.48           
  6. Jelle Smid                    Tritium (SG)                NT 0100627      32.91           
  7. Gijs Janssen                  Tritium (SG)                NT 01GJAGV      39.91           
 DIS Romy Brands                   Tritium (SG)                NT 00RBAGV      43.53           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Alle, 25m vlinderslag                          9 - 11 jaar
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Hermsen                 Tritium (SG)                NT 9803169      23.83           
  2. Dewin Jansen                  Tritium (SG)                NT 9703881      24.62           
  3. Nadim Tama                    Heldense Zwemverenig     27.77 9900847      24.99           
  4. Steef Halmans                 Heldense Zwemverenig        NT 9703861      27.29           
  5. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig     29.13 9902186      27.34           
  6. Kim van Sebille               Heldense Zwemverenig        NT 9902712      28.84           
  7. Sabien Timmers                Tritium (SG)                NT 99STAGV      35.85           
  8. Laura Peeters                 Tritium (SG)                NT 9903062      40.98           
 DIS Jolien Terpstra               Tritium (SG)                NT 98JTAGV      32.13           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Tanja Lucas                   Tritium (SG)                NT 9803632      36.11           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Alle, 50m vlinderslag                          9 - 11 jaar
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel van Dijk               Tritium (SG)             43.76 9701577      40.67           
  2. Sieb Wesseling                Tritium (SG)             47.03 9800489      44.80           
  3. Aukje Toonen                  Tritium (SG)             47.83 9901086      45.23           
  4. Helena Havekes                Tritium (SG)           1:02.76 9902968    1:02.67           
  5. Donja Schutte                 Tritium (SG)                NT 9901468    1:05.04           
 DIS Tigo Toonen                   Tritium (SG)           1:06.64 9702551      56.35           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 400m wisselslag                  Heren Senioren Open
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bram in 't Zandt              MOSA~regio                  NT 9601257    6:14.08           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 400m wisselslag                  Dames Senioren Open
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa van de Steeg          Tritium (SG)           6:06.83 9202444    5:59.82           
  2. Naomi Feider                  Tritium (SG)           6:17.35 9107956    6:22.42           
 DIS Shauny Feider                 Tritium (SG)           6:30.92 9305940    6:07.24           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        57.58 8800887      56.95           
  2. Mart Hendriks                 Tritium (SG)             57.96 9304079      57.02           
  3. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:00.27 8900033      59.70           
  4. Bart Maas                     Tritium (SG)           1:03.23 9205139    1:02.82           
  5. Shing Long Lin                MOSA~regio             1:03.34 9305999    1:03.48           
  6. Luuk Janssen                  MOSA~regio             1:04.27 9503497    1:03.89           
  7. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:02.64 9106975    1:04.01           
  8. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)      1:05.74 9204129    1:04.70           
  9. Koen Seuren                   Tritium (SG)           1:08.25 9401013    1:06.42           
 10. Jeroen Steinbruckner          Tritium (SG)                NT 9206657    1:06.55           
 11. Joop van der Linden           MOSA~regio             1:05.79 9104839    1:07.44           
 12. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   1:06.75 9204443    1:07.57           
 13. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)           1:08.29 9500447    1:09.15           
 14. Jeffrey Agterberg             Noord Limburg(SG)      1:10.64 9007283    1:09.29           
 14. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:08.71 9503691    1:09.29           
 16. Ted Wilders                   MOSA~regio             1:10.26 9701177    1:10.52           
 17. Bas Ottenheim                 Heldense Zwemverenig   1:09.76 9404109    1:10.53           
 18. Jeroen Willemsen              Tritium (SG)           1:11.96 9600413    1:11.10           
 19. Bas Geenen                    Heldense Zwemverenig   1:13.18 9305339    1:14.39           
 20. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig   1:19.91 9406127    1:15.41           
 21. Djeremy Hesseling             MOSA~regio             1:16.99 9603197    1:17.73           
 22. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig   1:30.08 9405739    1:25.61           
 23. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig   1:27.67 9602921    1:27.57           
 24. Scout MosmŁller               Tritium (SG)           1:37.27 9604377    1:32.20           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Loeffen                   Tritium (SG)           1:03.67 9403432    1:03.26           
  2. Petra Schuivens               Tritium (SG)           1:05.22 9305036    1:04.38           
  3. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:03.68 9500752    1:04.53           
  4. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:07.33 9405270    1:04.78           
  5. Chantal Willems               Tritium (SG)           1:02.51 9105482    1:05.67           
  6. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:05.05 9105162    1:06.26           
  7. Alon Hopman                   Tritium (SG)           1:07.29 9301184    1:08.64           
  8. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:09.40 9503450    1:09.11           
  9. Charessa Feider               Tritium (SG)           1:14.95 9404340    1:09.31           
 10. Fieke Nelissen                Tritium (SG)           1:07.79 9401582    1:09.39           
 11. Rianne Voesten                Tritium (SG)           1:11.98 9202508    1:11.23           
 12. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig   1:12.95 9403792    1:11.85           
        A
 12. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig   1:12.50 9402102    1:11.85           
        B
 14. Yael Hopman                   Tritium (SG)           1:12.17 9103708    1:13.68           
 15. Linda Roeffen                 Heldense Zwemverenig   1:13.37 9404154    1:13.78           
 16. Angela Baadjou                Heldense Zwemverenig   1:14.68 9303212    1:15.91           
 17. Christa Schuivens             Tritium (SG)           1:14.73 9603730    1:16.33           
 18. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig   1:14.31 9202912    1:16.64           
 19. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   1:16.23 9404962    1:16.69           
 20. Hildy Siroen                  Tritium (SG)           1:18.83 9502154    1:17.07           
 21. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:23.02 9701374    1:20.62           
 22. Rianne Mooren                 MOSA~regio             1:23.22 9703018    1:23.70           
 23. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      1:31.44 9700916    1:28.00           
 24. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      1:33.32 9602912    1:29.06           
 25. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig        NT 9704548    1:30.12           
 26. Vivian Bouwmans               Heldense Zwemverenig   1:28.65 9305218    1:31.47           
 27. JoŽl Hoven                    Noord Limburg(SG)           NT 9704816    1:34.73           
 28. Elke Loeffen                  Tritium (SG)           1:52.48 9705102    1:44.54           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Minioren 5 en later
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig        NT 0000267      50.82           
  2. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig        NT 0000263      55.91           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 50m vlinderslag          Meisjes Minioren 3, 4 en 5
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig     48.43 9801362      46.32           
  2. Flo Bosmans                   Tritium (SG)             58.13 0000104      52.42           
  3. Romy Ewalds                   MOSA~regio               54.72 0000164      52.43           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joppe Schuurmans              Tritium (SG)             29.00 8905447      29.26           
  2. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)             30.72 9104841      30.60           
  3. Mart Hendriks                 Tritium (SG)             30.60 9304079      33.66           
  4. Bart Maas                     Tritium (SG)             34.77 9205139      34.76           
  5. Sander Barten                 Tritium (SG)             35.03 9401899      35.02           
  6. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)             36.03 9500447      36.33           
  7. Koen van Weelden              Tritium (SG)             38.39 9401009      38.77           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel Siroen                  Tritium (SG)             33.30 8804006      33.86           
  2. Alon Hopman                   Tritium (SG)             36.45 9301184      37.57           
  3. Manon Barten                  Tritium (SG)             40.60 9701452      39.67           
  4. Carley Donders                Heldense Zwemverenig     40.78 9602096      40.06           
  5. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig     41.90 9702664      40.20           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Alle, 50m vrije slag                            6 - 8 jaar
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lexi Swinkels                 Heldense Zwemverenig     46.75 0000526      44.07           
  2. Rik Cillissen                 Tritium (SG)                NT 0000599      46.38           
  3. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig     49.60 0000524      47.20           
  4. Lotte Terburg                 Tritium (SG)                NT 0000344      49.26           
  5. ZoŽ Pauwels                   Heldense Zwemverenig     51.25 0001034      49.89           
  6. Jessie Lamber                 Heldense Zwemverenig   1:02.62 0100546      58.48           
  7. Dahli Koskamp                 Tritium (SG)                NT 0000963    1:17.08           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Alle, 50m vrije slag                           9 - 11 jaar
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Hermsen                 Tritium (SG)             43.82 9803169      41.70           
  2. Dewin Jansen                  Tritium (SG)             44.92 9703881      42.29           
  3. Steef Halmans                 Heldense Zwemverenig     44.67 9703861      43.40           
  4. Daan Terburg                  Tritium (SG)             48.69 9900637      46.99           
  5. Joppe Bosmans                 Tritium (SG)                NT 9803275      49.36           
  6. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig     52.97 9902186      52.22           
  7. Jolien Terpstra               Tritium (SG)                NT 98JTAGV      52.42           
  8. Donja Schutte                 Tritium (SG)             56.45 9901468      54.73           
  9. Sabien Timmers                Tritium (SG)                NT 99STAGV      55.48           
 10. Helena Havekes                Tritium (SG)             55.39 9902968      56.48           
 11. Kim van Sebille               Heldense Zwemverenig     56.47 9902712      57.51           
 12. Tanja Lucas                   Tritium (SG)                NT 9803632    1:05.04           
 13. Laura Peeters                 Tritium (SG)                NT 9903062    1:14.15           
 DIS Mitchell Nikkessen            Tritium (SG)                NT 99MNAGV                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Alle, 100m vrije slag                          9 - 11 jaar
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sieb Wesseling                Tritium (SG)           1:17.45 9800489    1:19.11           
  2. Daniel van Dijk               Tritium (SG)           1:21.80 9701577    1:19.42           
  3. Aukje Toonen                  Tritium (SG)                NT 9901086    1:30.07           
  4. Nadim Tama                    Heldense Zwemverenig   1:51.46 9900847    1:36.92           
  5. Tigo Toonen                   Tritium (SG)           1:46.38 9702551    1:40.72           
  6. Rick Delvaux                  MOSA~regio             1:44.30 9901099    1:48.07           
 DIS Vera Daman                    Tritium (SG)                NT 9803040                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     34.74 8900033      34.40           
  2. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        33.44 8800887      35.24           
  3. Mart Hendriks                 Tritium (SG)             35.19 9304079      35.40           
  4. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)        35.93 9106975      35.80           
  5. Bart Maas                     Tritium (SG)             37.13 9205139      36.76           
  6. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)             36.04 9104841      36.90           
  7. Luuk Janssen                  MOSA~regio               38.99 9503497      38.30           
  8. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)        39.69 9204129      39.48           
  9. Yassin Chatoani               Tritium (SG)             42.26 9304421      39.84           
 10. Jeroen Steinbruckner          Tritium (SG)                NT 9206657      40.00           
 11. Bas Geenen                    Heldense Zwemverenig     40.85 9305339      40.65           
 12. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig     39.37 9204443      40.75           
 13. Ted Wilders                   MOSA~regio               40.44 9701177      40.98           
 14. Jeffrey Agterberg             Noord Limburg(SG)        39.56 9007283      41.08           
 15. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)        42.06 9503691      41.88           
 16. Sander Barten                 Tritium (SG)             45.13 9401899      42.22           
 17. Shing Long Lin                MOSA~regio               42.52 9305999      42.76           
 18. Teun Strijbosch               Tritium (SG)             44.62 9603041      42.81           
 19. Koen van Weelden              Tritium (SG)             45.00 9401009      43.51           
 20. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig     45.46 9406127      45.28           
 21. Jeroen Willemsen              Tritium (SG)             47.34 9600413      45.94           
 22. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig     49.10 9405739      49.38           
 23. Djeremy Hesseling             MOSA~regio               54.08 9603197      51.48           
 24. Scout MosmŁller               Tritium (SG)                NT 9604377      53.28           
 25. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig     54.11 9602921      54.97           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     36.70 9500752      36.85           
  2. Kim Loeffen                   Tritium (SG)             38.54 9403432      37.84           
  3. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig     39.62 9404962      38.68           
  4. Yael Hopman                   Tritium (SG)             39.79 9103708      39.44           
  5. Naomi Feider                  Tritium (SG)             40.17 9107956      40.34           
  6. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig     42.89 9702664      40.86           
  7. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig     40.37 9503450      41.30           
  8. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig     41.27 9402102      41.44           
  9. Carley Donders                Heldense Zwemverenig     44.17 9602096      42.00           
 10. Rianne Voesten                Tritium (SG)             42.36 9202508      42.05           
 11. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)        42.62 9405270      42.27           
 12. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig     42.62 9403792      42.88           
 13. Linda Roeffen                 Heldense Zwemverenig     43.22 9404154      43.66           
 14. Suleika Vullings              Heldense Zwemverenig     40.03 8904526      44.08           
 15. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig     43.36 9202912      44.79           
 16. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)        43.93 9701374      45.70           
 17. Manon Barten                  Tritium (SG)             46.56 9701452      45.81           
 18. Christa Schuivens             Tritium (SG)             46.98 9603730      46.55           
 19. Vivian Bouwmans               Heldense Zwemverenig     45.34 9305218      46.70           
 20. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig     46.32 9704548      46.80           
 21. Angela Baadjou                Heldense Zwemverenig     45.96 9303212      47.09           
 22. Rianne Mooren                 MOSA~regio               48.72 9703018      48.38           
 23. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)        47.18 9602912      49.31           
 24. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)        48.46 9700916      50.07           
 25. Hildy Siroen                  Tritium (SG)             55.44 9502154      51.07           
 26. Elke Loeffen                  Tritium (SG)                NT 9705102      53.37           
 27. JoŽl Hoven                    Noord Limburg(SG)        59.57 9704816      58.60           




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Meisjes, 100m rugslag           Meisjes Minioren 3, 4 en 5
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig   1:42.60 9801362    1:40.22           
  2. Flo Bosmans                   Tritium (SG)           1:53.23 0000104    1:43.09           
  3. Romy Ewalds                   MOSA~regio                  NT 0000164    1:47.37           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Alle, 25m vrije slag                Mix Minioren 1, 2 en 3
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Terburg                 Tritium (SG)             21.35 0000344      19.25           
  2. Lexi Swinkels                 Heldense Zwemverenig     21.19 0000526      19.48           
  3. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig     21.70 0000524      20.39           
  4. ZoŽ Pauwels                   Heldense Zwemverenig     20.29 0001034      20.85           
  5. Nica van Rossenberg           Tritium (SG)             23.73 0100268      21.51           
  6. Jelle Smid                    Tritium (SG)             25.62 0100627      23.89           
  7. Jessie Lamber                 Heldense Zwemverenig     25.33 0100546      25.00           
  8. Gijs Janssen                  Tritium (SG)                NT 01GJAGV      25.94           
  9. Romy Brands                   Tritium (SG)                NT 00RBAGV      27.95           
 10. Dahli Koskamp                 Tritium (SG)                NT 0000963      31.51           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Alle, 25m vrije slag                           9 - 11 jaar
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nadim Tama                    Heldense Zwemverenig     19.69 9900847      19.06           
  2. Daan Terburg                  Tritium (SG)             22.17 9900637      20.69           
  3. Joppe Bosmans                 Tritium (SG)                NT 9803275      21.56           
  4. Steef Halmans                 Heldense Zwemverenig        NT 9703861      22.36           
  5. Helena Havekes                Tritium (SG)             27.78 9902968      22.48           
  6. Kim van Sebille               Heldense Zwemverenig     23.52 9902712      22.80           
  7. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig     21.19 9902186      23.50           
  8. Donja Schutte                 Tritium (SG)             33.33 9901468      24.09           
  9. Mitchell Nikkessen            Tritium (SG)                NT 99MNAGV      26.33           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joop van der Linden           MOSA~regio             2:56.78 9104839    3:03.88           
  2. Teun Strijbosch               Tritium (SG)                NT 9603041    3:10.69           
  3. Bram in 't Zandt              MOSA~regio             3:30.96 9601257    3:15.56           
  4. Djeremy Hesseling             MOSA~regio                  NT 9603197    3:36.40           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Petra Schuivens               Tritium (SG)           3:10.75 9305036    2:56.16           
  2. Chantal Willems               Tritium (SG)           3:02.13 9105482    3:10.13           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joppe Schuurmans              Tritium (SG)             25.19 8905447      25.53           
  2. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        25.94 8800887      25.60           
  3. Mart Hendriks                 Tritium (SG)             25.66 9304079      26.00           
  4. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)             26.40 9104841      26.83           
  5. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     27.81 8900033      27.76           
  6. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)        28.93 9106975      28.50           
  7. Shing Long Lin                MOSA~regio               28.91 9305999      28.85           
  8. Luuk Janssen                  MOSA~regio               30.44 9503497      29.02           
  9. Koen Seuren                   Tritium (SG)             29.57 9401013      29.69           
 10. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)        29.96 9204129      29.78           
 11. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig     29.62 9204443      30.15           
 12. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)             31.68 9500447      30.68           
 13. Jeffrey Agterberg             Noord Limburg(SG)        30.56 9007283      30.97           
 14. Sander Barten                 Tritium (SG)             31.02 9401899      31.36           
 15. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)        30.53 9503691      31.52           
 16. Bas Ottenheim                 Heldense Zwemverenig     31.06 9404109      31.64           
 17. Bas Geenen                    Heldense Zwemverenig     31.66 9305339      32.33           
 18. Ted Wilders                   MOSA~regio               33.36 9701177      33.12           
 19. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig        NT 9406127      34.10           
 20. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig     39.62 9602921      38.17           
 21. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig     36.94 9405739      38.30           
 22. Scout MosmŁller               Tritium (SG)             49.95 9604377      40.09           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel Siroen                  Tritium (SG)             28.09 8804006      28.66           
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     28.70 9500752      29.34           
  3. Kim Loeffen                   Tritium (SG)             29.37 9403432      29.53           
  4. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)        30.50 9405270      29.76           
  5. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     30.41 9105162      29.96           
  6. Fieke Nelissen                Tritium (SG)             30.37 9401582      30.15           
  7. Alon Hopman                   Tritium (SG)             30.82 9301184      31.12           
  8. Shauny Feider                 Tritium (SG)             31.98 9305940      31.24           
  9. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig     31.40 9503450      31.44           
 10. Melissa van de Steeg          Tritium (SG)             31.72 9202444      31.72           
 11. Charessa Feider               Tritium (SG)             33.64 9404340      31.83           
 12. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig     32.93 9402102      32.19           
 13. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig     32.35 9403792      33.29           
 14. Linda Roeffen                 Heldense Zwemverenig     33.76 9404154      33.74           
 15. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig     34.53 9702664      34.48           
 16. Angela Baadjou                Heldense Zwemverenig     32.94 9303212      34.87           
 17. Carley Donders                Heldense Zwemverenig     34.26 9602096      34.95           
 18. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig     33.99 9404962      35.03           
 19. Suleika Vullings              Heldense Zwemverenig     32.16 8904526      35.11           
 20. Hildy Siroen                  Tritium (SG)             35.47 9502154      35.58           
 21. Manon Barten                  Tritium (SG)             37.26 9701452      36.76           
 22. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig     34.03 9202912      37.14           
 22. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)        36.75 9701374      37.14           
 24. Rianne Mooren                 MOSA~regio               36.30 9703018      37.98           
 25. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)        37.64 9700916      38.83           
 26. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)        39.60 9602912      39.22           
 27. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig     40.13 9704548      39.62           
 28. Vivian Bouwmans               Heldense Zwemverenig     38.59 9305218      40.88           
 29. JoŽl Hoven                    Noord Limburg(SG)        41.73 9704816      42.42           
 30. Elke Loeffen                  Tritium (SG)             47.65 9705102      45.88           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Alle, 4 x 25m schoolslag                          6 - 8 jaar
30-11-2008                    2 jongens 2 meisjes minioren 1/2/3                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)           1:59.41            1:51.01           
        Nica van Rossenberg, 01                    Flo Bosmans, 00
        Jelle Smid, 01                             Rik Cillissen, 00




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                   Gemengd, 4 x 25m schoolslag                       9 - 11 jaar
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)                NT            1:39.60           
        Daniel van Dijk, 97                        Ruben Hermsen, 98
        Joppe Bosmans, 97                          Dewin Jansen, 97

  2. Tritium (SG) 2                Tritium (SG)                NT            1:47.37           
        Helena Havekes, 99                         Donja Schutte, 99
        Tanja Lucas, 98                            Aukje Toonen, 99

  3. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   1:45.76            1:49.34           
        Kim van Sebille, 99                        Michelle Kurvers, 99
        Nadim Tama, 99                             Steef Halmans, 97




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                   Gemengd, 4 x 50m vrije slag                       8 - 10 jaar
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   2:49.81            2:48.38           
        m/j/m/j
        Max Janssen, 00                            Jesse Janssen, 00
        Lexi Swinkels, 00                          Maud Bruynen, 98




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                  Gemengd, 8 x 50m vlinderslag                  11 jaar en ouder
30-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tritium (SG) 2                Tritium (SG)           4:20.63            4:17.68           
        m/j/m/j/m/j/m/j
        Merel Siroen, 88                           Kim Loeffen, 94
        Jeroen Steinbruckner, 92                   Mart Hendriks, 93
        Petra Schuivens, 93                        Chantal Willems, 91
        Sander Barten, 94                          Joppe Schuurmans, 89

  2. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   4:40.82            4:39.68           
        Bas Ottenheim, 94                          Michel Ebisch, 92
        Kyani Vullings, 94                         Melanie van den Beuken, 91
        Bas Geenen, 93                             Bart Alberts, 89
        Angelique Schouten, 95                     Lizzy Janssen, 95

  3. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      4:49.71            5:03.62           
        Job v. Duijnhoven, 88                      Nick Wientjens, 95
        Evi Schols, 96                             Maxime Rintjema, 97
        Thijs Quaedvlieg, 92                       Leon Hendriks, 91
        Vera Hendriks, 94                          Naomi Euwes, 97

  4. Tritium (SG) 3                Tritium (SG)           5:39.37            5:26.04           
        Fieke Nelissen, 94                         Shauny Feider, 93
        Koen Seuren, 94                            Koen van Weelden, 94
        Christa Schuivens, 96                      Naomi Feider, 91
        Tigo Toonen, 97                            Dieder Schuurmans, 95

  5. MOSA~regio 1                  MOSA~regio             5:45.90            6:00.40           
        Ted Wilders, 97                            Luuk Janssen, 95
        Rick Delvaux, 99                           Rianne Mooren, 97
        Romy Ewalds, 00                            Djeremy Hesseling, 96
        Bram in 't Zandt, 96                       Joop van der Linden, 91




Splash Meet Manager 2007Registered to Tritium(SG)