Speedo Deel 4
Harlingen (NED),    28.3.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 2 en 3
28.03.2009 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marrit Steenbergen            Dz&pc                  1:41.81 0000086    1:40.55           
          1:40.55
  2. Eva Koster                    Wetterwille                 NT 0000728    1:50.54           
          1:50.54
  3. Tabitha de Haan               de Granaet             1:57.75 0000550    1:53.47           
          1:53.47
  4. Fardau van der Meulen         Wetterwille                 NT 0000408    1:54.82           
          1:54.82
  5. Danieke van der Kooi          de Granaet             1:55.57 0000552    1:54.89           
          1:54.89
  6. Anna Rozema                   F.Z.C.'54              2:01.70 0000622    1:56.04           
          1:56.04
  7. Janny Groos                   Dz&pc                  2:02.19 0000740    1:56.92           
          1:56.92
  8. Elsa Bremer                   Dz&pc                  2:13.50 0001050    2:04.96           
          2:04.96
  9. Nikita Postma                 SG Middelse-Skelp      2:06.95 00002188   2:05.54           
          2:05.54
 10. Janneke Weiland               Wetterwille                 NT 0100128    2:11.42           
          2:11.42
 11. Renske Postma                 Orca                        NT 00rpoag    2:20.70           
          2:20.70
 12. Devra van Gelder              Orca                        NT 01dgeag    2:25.84           
          2:25.84
 13. Chantal Middelkamp            Dz&pc                       NT 0101010    2:35.95           
          2:35.95
 DIS Michelle Heddema              Dz&pc                       NT 0002530    2:20.06           
        SG - Na de 1e armslag na start en/of keerpunt de handen voorbij de heuplijn gebracht.
          2:20.06
NG.Z Myrthe Visser                 Orca                        NT 0002340                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
28.03.2009 - 14:43                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jacob de Roos                 Zpd                    1:15.43 9900553    1:14.31           
          1:14.31
  2. Jan-Arnoud Melse              Dz&pc                  1:37.61 9900785    1:23.64           
          1:23.64
  3. Stefan Reinderink             Dz&pc                  1:24.45 9900787    1:23.88           
          1:23.88
  4. Koendert Kellner              Dz&pc                  1:33.46 0000237    1:24.07           
          1:24.07
  5. Freek-Jan Melse               Dz&pc                  1:30.73 0000235    1:25.73           
          1:25.73
  6. Brent Molog                   Orca                   1:31.50 9900889    1:26.26           
          1:26.26
  7. Marcel Delfstra               de Granaet             1:40.32 0100037    1:33.63           
          1:33.63
  8. Auke Jan Ytsma                Orca                   1:38.62 9900905    1:33.74           
          1:33.74
  9. Tom van der Sar               Orca                   1:40.50 9901009    1:34.26           
          1:34.26
 10. Almar Kleefstra               Wetterwille            1:46.69 9900555    1:34.53           
          1:34.53
 11. Julian Freriks                Orca                        NT 99jfrag    1:37.30           
          1:37.30
 12. Jelle Betten                  Dz&pc                       NT 0001535    1:38.26           
          1:38.26
 13. Teun de Boer                  Orca                        NT 9902537    1:39.22           
          1:39.22
 14. Jesse Jacob Heslinga          SG Middelse-Skelp      1:46.64 0001453    1:39.86           
          1:39.86
 15. Leon Noord                    Dz&pc                       NT 9901527    1:44.34           
          1:44.34
 16. Jeroen de Boer                de Granaet             1:45.73 9901827    1:44.51           
          1:44.51
 17. Wesley Kuiper                 Orca                        NT 01wkuag    1:46.63           
          1:46.63
 18. Bas Koster                    Wetterwille                 NT 0000415    1:48.67           
          1:48.67
 19. Remco Witteveen               Orca                        NT 9902535    1:53.09           
          1:53.09
 20. Noah Vincent Stavorinus       Zpd                         NT 0000359    1:54.16           
          1:54.16
 DIS Thomas Hamstra                Orca                        NT 00thaag                      
        AM - Gebruik maken van hulpmiddelen .



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
28.03.2009 - 14:51                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Naomi Rozema                  Dz&pc                       NT 9901194    3:19.07           
          3:19.07
  2. Myrthe Offenga                zv de Vikings               NT 9901874    3:29.81           
          3:29.81
  3. Hinke Groos                   Dz&pc                       NT 9901768    3:30.39           
          3:30.39
  4. Feya Boomsma                  Orca                        NT 9901594    3:34.54           
          3:34.54
  5. Christa de Vries              F.Z.C.'54                   NT 9900416    3:35.19           
          3:35.19
  6. Rosalie Baarda                Orca                        NT 9903460    3:38.21           
          3:38.21
  7. Nyna Visser                   Orca                        NT 9901602    3:38.89           
          3:38.89
  8. Fenna Louwsma                 Orca                        NT 9901600    3:41.44           
          3:41.44
  9. Tessa Folkertsma              Dz&pc                       NT 9901322    3:43.91           
          3:43.91
 10. Sigrid Hogendorp              F.Z.C.'54                   NT 9900962    3:44.43 B         
          3:44.43
 10. Genna Visser                  Zpd                         NT 9900968    3:44.43 A         
          3:44.43
 12. Kirsten Westerhuis            Dz&pc                       NT 9901320    3:48.45           
          3:48.45
 13. Hanna Kellner                 Dz&pc                       NT 9901318    3:58.80           
          3:58.80
 14. Esther Meinsma                Dz&pc                       NT 9901810    4:07.54           
          4:07.54
 15. Douwina Woudwijk              Wetterwille                 NT 9901184    4:23.40           
          4:23.40
 DIS Femke Zijlstra                Orca                        NT 9903464    4:07.43           
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          4:07.43
 DIS Leonie Gemmel                 Orca                        NT 99lgeag    4:14.13           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
          4:14.13
 DIS Esther Pot                    Orca                        NT 9903462    4:24.30           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          4:24.30



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 5
28.03.2009 - 15:01                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirko van Ligtenberg          Wetterwille            1:43.99 9800735    1:41.68           
          1:41.68
  2. Kevin de Joode                de Granaet             1:42.33 9800371    1:44.66           
          1:44.66
  3. Theo Groenewoud               Dz&pc                  1:51.48 9801737    1:46.74           
          1:46.74
  4. Herman Buist                  PWC Buitenpost         1:49.72 9801525    1:47.53           
          1:47.53
  5. Roy Merkus                    Dz&pc                       NT 9803653    1:48.38           
          1:48.38
  6. Jorrit Mulder                 Wetterwille                 NT 9801391    1:51.54           
          1:51.54
  7. Wietze Woudwijk               Wetterwille                 NT 9800479    1:54.36           
          1:54.36
  7. Reinder Bouma                 F.Z.C.'54              1:50.48 9800805    1:54.36           
          1:54.36
  9. Aron Visser                   Dz&pc                  1:54.51 9801889    1:55.20           
          1:55.20
 10. Jurre Bakker                  Orca                        NT 9803681    1:58.61           
          1:58.61



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 5
28.03.2009 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nynke Klokman                 Dz&pc                  1:28.95 9801424    1:20.03           
          1:20.03
  2. Anneliene Zuidema             SG Middelse-Skelp      1:30.28 9800768    1:25.80           
          1:25.80
  3. Kinge Zandringa               SG Middelse-Skelp      1:29.84 9801422    1:27.78           
          1:27.78
  4. Carmen Weistra                Orca                   1:35.70 9802148    1:28.13           
          1:28.13
  5. Gwen Sieswerda                F.Z.C.'54              1:32.71 9802342    1:29.26           
          1:29.26
  6. Brigitte van de Veen          de Granaet             1:34.43 9802600    1:30.39           
          1:30.39
  7. Linda Noord                   Dz&pc                  1:37.92 9800454    1:32.25           
          1:32.25
  8. Marlies v/d Brug              Dz&pc                  1:40.94 9801428    1:35.08           
          1:35.08
  9. Meike Holdinga                de Granaet             1:34.94 9802602    1:35.76 A         
          1:35.76
  9. Nadine Smits                  Orca                   1:40.65 9801098    1:35.76 B         
          1:35.76
 11. Wendy van Cleef               Orca                   1:59.50 9802760    1:36.20           
          1:36.20
 12. Lara de Zeeuw                 Orca                        NT 9802144    1:36.77           
          1:36.77
 13. Rixt-Nynke Zijlstra           de Granaet             1:38.60 9801456    1:37.58           
          1:37.58
 14. Nienke Postma                 Orca                   1:45.54 9801096    1:39.03           
          1:39.03
 15. Nelie vd Kooi                 SG Middelse-Skelp           NT 9802652    1:40.28           
          1:40.28
 16. Carolien Nauta                zv de Vikings          1:47.37 9803148    1:41.06           
          1:41.06
 17. Hanny van Dijk                SG Middelse-Skelp           NT 9804514    1:42.11           
          1:42.11
 18. Lisanne Boonstra              Dz&pc                       NT 9804454    1:50.54           
          1:50.54
 DIS Ellen Jager                   PWC Buitenpost         1:27.84 9801384    1:24.29           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:24.29
 DIS Danielle Trippenzee           Orca                   1:40.20 9802146    1:31.09           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:31.09



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 6
28.03.2009 - 15:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorn Steenbergen              Dz&pc                  1:31.55 9700039    1:29.54           
          1:29.54
  2. Marcel van der Heide          zv de Vikings          1:31.85 9701503    1:36.04           
          1:36.04
  3. Koen van der Eems             Wetterwille            1:39.84 9700807    1:36.61           
          1:36.61
  4. Stuart Vis                    Orca                   1:50.46 9702991    1:36.74           
          1:36.74
  5. Daniel Borghardt              Orca                   1:39.65 9700973    1:39.38           
          1:39.38
  6. Jelmer Postma                 Orca                   1:39.67 9701631    1:40.32           
          1:40.32
  7. Thomas van Breemen            Zpd                    1:44.39 9701299    1:40.45           
          1:40.45
  8. Hotze van der Werf            SG Middelse-Skelp      1:42.59 9701329    1:41.76           
          1:41.76
  9. Patrick de Roos               Zpd                    1:53.02 9702671    1:42.32           
          1:42.32
 10. Daylam Dag                    Zpd                    1:40.77 9701301    1:42.70           
          1:42.70
 11. Jorn Lampers                  Wetterwille                 NT 9700801    1:44.54           
          1:44.54
 12. Danny Hayema                  PWC Buitenpost         1:47.21 9701043    1:44.78           
          1:44.78
 13. Derk Wiggers                  Wetterwille            1:45.47 9700425    1:45.07           
          1:45.07
 14. Jille v/d Weerd               Dz&pc                  1:50.49 9702727    1:45.35           
          1:45.35
 15. Kevin Rozema                  Dz&pc                  1:50.00 9701451    1:46.87           
          1:46.87
 16. Wiebe Auke Postma             Wetterwille                 NT 9702657    1:46.95           
          1:46.95
 17. Arend Toering                 zv de Vikings          1:47.91 9703183    1:47.10           
          1:47.10
 18. Jelmer de Groot               Dz&pc                  1:47.57 9701945    1:47.63           
          1:47.63
 19. Hidde Zijlstra                Orca                   1:49.20 9700473    1:48.09           
          1:48.09
 20. Willem Heijting               Orca                        NT 9704169    1:48.25           
          1:48.25
 21. Bart Weiland                  Wetterwille            1:47.57 9700777    1:50.22           
          1:50.22
 22. Zino Holwerda                 Orca                   1:49.88 9700975    1:50.98           
          1:50.98
 23. Hoaran Overeem                SG Middelse-Skelp      1:44.78 9702335    1:55.54           
          1:55.54
 DIS Jilles Kootstra               SG Middelse-Skelp      1:42.95 9701327    1:44.21           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:44.21
 DIS Rico Tjepkema                 Wetterwille                 NT 9702303    2:01.01           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:01.01



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 200m vlinderslag            Meisjes Junioren 1 en 2
28.03.2009 - 15:26                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rixt Menger                   Dz&pc                  3:06.08 9602052    2:59.11           
          1:23.31  2:59.11
  2. Rixt-Nynke Baron              F.Z.C.'54              3:27.07 9601896    2:59.77           
          2:59.77
  3. Jill Muller                   Dz&pc                  3:21.98 9600728    3:05.25           
          1:26.77  3:05.25
  4. Simone Mus                    SG Middelse-Skelp      3:15.01 9601932    3:11.61           
          1:28.81  3:11.61
  5. Esther Visser                 zv de Vikings               NT 9700544    3:21.03           
          1:33.65  3:21.03
  6. Martine van Sluis             zv de Vikings               NT 9702888    3:27.36           
          1:38.55  3:27.36
  7. Amber Bosch                   F.Z.C.'54                   NT 9703368    3:39.98           
          3:39.98
  8. Annemiek Halma                zv de Vikings               NT 9702884    3:46.08           
          1:49.16  3:46.08
  9. Marike de Boer                de Granaet                  NT 9705302    3:47.95           
          1:48.59  3:47.95
 10. Anne Vlottes                  zv de Vikings               NT 9702120    4:18.14           
          4:18.14
 DIS Nynke Ytsma                   Wetterwille                 NT 9701654    3:29.36           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:35.67  3:29.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 200m vlinderslag            Jongens Junioren 1 en 2
28.03.2009 - 15:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin de Joode                de Granaet                  NT 9601371    2:55.01           
          1:20.09  2:55.01
  2. Mark Folkertsma               Dz&pc                  3:29.95 9601413    3:24.56           
          1:34.44  3:24.56
  3. Matthijs Jansen               Wetterwille                 NT 9602379    3:48.23           
          3:48.23
  4. Bram v.d. Sar                 Orca                        NT 9603871    3:53.29           
          3:53.29
  5. Dennis Rauwerda               Orca                        NT 9603517    3:54.65           
          1:52.30  3:54.65
 DIS Rick Halma                    zv de Vikings               NT 9505121    3:16.72           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:27.38  3:16.72




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 2 en 3
28.03.2009 - 15:57                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marrit Steenbergen            Dz&pc                    37.17 0000086      39.72           
  2. Danieke van der Kooi          de Granaet               48.69 0000552      45.53           
  3. Anna Rozema                   F.Z.C.'54                   NT 0000622      46.57           
  4. Elsa Bremer                   Dz&pc                       NT 0001050      49.20           
  5. Nikita Postma                 SG Middelse-Skelp           NT 00002188     55.06           
  6. Eva Koster                    Wetterwille                 NT 0000728      55.25           
  7. Janny Groos                   Dz&pc                       NT 0000740      55.37           
  8. Tabitha de Haan               de Granaet                  NT 0000550      56.25           
  9. Janneke Weiland               Wetterwille                 NT 0100128    1:05.13           
 DIS Fardau van der Meulen         Wetterwille                 NT 0000408      54.51           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 100m rugslag           Jongens Minioren 2, 3 en 4
28.03.2009 - 15:59                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jacob de Roos                 Zpd                    1:24.11 9900553    1:22.03           
          1:22.03
  2. Jan-Arnoud Melse              Dz&pc                  1:36.42 9900785    1:36.23           
          1:36.23
  3. Koendert Kellner              Dz&pc                  1:48.24 0000237    1:37.79           
          1:37.79
  4. Stefan Reinderink             Dz&pc                  1:38.15 9900787    1:38.40           
          1:38.40
  5. Brent Molog                   Orca                   1:46.03 9900889    1:41.52           
          1:41.52
  6. Almar Kleefstra               Wetterwille            1:48.61 9900555    1:43.21           
          1:43.21
  7. Julian Freriks                Orca                        NT 99jfrag    1:45.25           
          1:45.25
  8. Tom van der Sar               Orca                   1:55.23 9901009    1:48.91           
          1:48.91
  9. Teun de Boer                  Orca                        NT 9902537    1:49.35           
          1:49.35
 10. Marcel Delfstra               de Granaet             1:58.40 0100037    1:50.37           
          1:50.37
 11. Leon Noord                    Dz&pc                       NT 9901527    1:51.28           
          1:51.28
 12. Thomas Hamstra                Orca                        NT 00thaag    1:52.19           
          1:52.19
 13. Auke Jan Ytsma                Orca                   1:55.93 9900905    1:52.56           
          1:52.56
 14. Remco Witteveen               Orca                        NT 9902535    1:54.18           
          1:54.18
 15. Bas Koster                    Wetterwille                 NT 0000415    2:00.97           
          2:00.97
 16. Wesley Kuiper                 Orca                        NT 01wkuag    2:02.30           
          2:02.30
 DIS Jesse Jacob Heslinga          SG Middelse-Skelp      1:58.87 0001453                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
 DIS Freek-Jan Melse               Dz&pc                  1:44.04 0000235    1:40.38           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:40.38
 DIS Jelle Betten                  Dz&pc                       NT 0001535    1:59.66           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:59.66
 DIS Jeroen de Boer                de Granaet             2:02.67 9901827    2:03.20           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          2:03.20



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
28.03.2009 - 16:09                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Naomi Rozema                  Dz&pc                  1:30.01 9901194    1:25.03           
          1:25.03
  2. Myrthe Offenga                zv de Vikings          1:24.72 9901874    1:25.97           
          1:25.97
  3. Hinke Groos                   Dz&pc                  1:24.58 9901768    1:26.26           
          1:26.26
  4. Feya Boomsma                  Orca                   1:30.80 9901594    1:27.82           
          1:27.82
  5. Sigrid Hogendorp              F.Z.C.'54              1:28.57 9900962    1:28.40           
          1:28.40
  6. Rosalie Baarda                Orca                   1:30.78 9903460    1:29.49           
          1:29.49
  7. Genna Visser                  Zpd                    1:32.01 9900968    1:30.22           
          1:30.22
  8. Fenna Louwsma                 Orca                   1:30.09 9901600    1:31.04           
          1:31.04
  9. Christa de Vries              F.Z.C.'54              1:32.97 9900416    1:33.23           
          1:33.23
 10. Nyna Visser                   Orca                   1:36.20 9901602    1:33.44           
          1:33.44
 11. Hanna Kellner                 Dz&pc                  1:40.90 9901318    1:35.46           
          1:35.46
 12. Tessa Folkertsma              Dz&pc                  1:36.09 9901322    1:38.06           
          1:38.06
 13. Arianne van Willigenburg      Orca                        NT 99awiag    1:38.99           
          1:38.99
 14. Kirsten Westerhuis            Dz&pc                  1:40.16 9901320    1:42.46           
          1:42.46
 15. Esther Meinsma                Dz&pc                  1:47.96 9901810    1:45.40           
          1:45.40
 16. Femke Zijlstra                Orca                        NT 9903464    1:46.19           
          1:46.19
 17. Douwina Woudwijk              Wetterwille            2:01.11 9901184    1:51.90           
          1:51.90
 18. Esther Pot                    Orca                   2:01.89 9903462    1:59.18           
          1:59.18
 19. Leonie Gemmel                 Orca                        NT 99lgeag    2:04.42           
          2:04.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
28.03.2009 - 16:18                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin de Joode                de Granaet             1:26.89 9800371    1:24.70           
          1:24.70
  2. Mirko van Ligtenberg          Wetterwille            1:27.43 9800735    1:26.89           
          1:26.89
  3. Theo Groenewoud               Dz&pc                  1:35.47 9801737    1:31.15           
          1:31.15
  4. Aron Visser                   Dz&pc                  1:34.76 9801889    1:32.01           
          1:32.01
  5. Roy Merkus                    Dz&pc                       NT 9803653    1:38.81           
          1:38.81
  6. Reinder Bouma                 F.Z.C.'54              1:41.96 9800805    1:43.84           
          1:43.84
  7. Wietze Woudwijk               Wetterwille                 NT 9800479    2:04.33           
          2:04.33
 DIS Herman Buist                  PWC Buitenpost         1:45.11 9801525    1:43.90           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:43.90
 DIS Jorrit Mulder                 Wetterwille                 NT 9801391    1:46.62           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:46.62
 DIS Jurre Bakker                  Orca                        NT 9803681    1:50.98           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:50.98



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 400m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
28.03.2009 - 16:22                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nynke Klokman                 Dz&pc                       NT 9801424    5:55.94           
          1:22.20  2:53.58  4:25.39  5:55.94
  2. Ellen Jager                   PWC Buitenpost              NT 9801384    6:03.48           
          1:27.31  3:02.36  4:38.44  6:03.48
  3. Kinge Zandringa               SG Middelse-Skelp           NT 9801422    6:05.29           
          1:26.53  3:00.96  4:36.75  6:05.29
  4. Anneliene Zuidema             SG Middelse-Skelp           NT 9800768    6:12.78           
          1:28.24  3:03.37  4:39.71  6:12.78
  5. Carmen Weistra                Orca                        NT 9802148    6:15.37           
          1:26.49  3:06.28  4:46.70  6:15.37
  6. Rixt-Nynke Zijlstra           de Granaet             6:45.47 9801456    6:17.10           
          1:29.24  3:05.80  4:44.30  6:17.10
  7. Marlies v/d Brug              Dz&pc                       NT 9801428    6:26.43           
          1:28.84  3:08.12  4:48.81  6:26.43
  8. Brigitte van de Veen          de Granaet                  NT 9802600    6:26.68           
          1:33.31  3:14.28  4:54.86  6:26.68
  9. Linda Noord                   Dz&pc                       NT 9800454    6:28.94           
          1:35.24  3:16.56  4:54.93  6:28.94
 10. Danielle Trippenzee           Orca                        NT 9802146    6:37.77           
          1:31.99  3:15.77  4:58.62  6:37.77
 11. Meike Holdinga                de Granaet             7:05.91 9802602    6:38.42           
          1:34.16  3:16.53  5:00.69  6:38.42
 12. Gwen Sieswerda                F.Z.C.'54                   NT 9802342    6:42.40           
          1:32.50  3:13.96  4:59.23  6:42.40
 13. Wendy van Cleef               Orca                        NT 9802760    6:50.26           
          6:50.26
 14. Nadine Smits                  Orca                        NT 9801098    6:57.69           
          1:36.96  3:25.83  5:15.77  6:57.69
 15. Nienke Postma                 Orca                        NT 9801096    7:00.94           
          7:00.94
 16. Lara de Zeeuw                 Orca                        NT 9802144    7:04.35           
          1:36.77  7:04.35
 17. Nelie vd Kooi                 SG Middelse-Skelp           NT 9802652    7:08.63           
          7:08.63
 18. Hanny van Dijk                SG Middelse-Skelp           NT 9804514    7:11.02           
          1:38.95  3:29.08  5:19.02  7:11.02
 19. Carolien Nauta                zv de Vikings               NT 9803148    7:32.01           
          7:32.01



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag                 Jongens Minioren 6
28.03.2009 - 16:46                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorn Steenbergen              Dz&pc                  1:25.76 9700039    1:25.85           
          1:25.85
  2. Marcel van der Heide          zv de Vikings          1:31.85 9701503    1:26.19           
          1:26.19
  3. Hotze van der Werf            SG Middelse-Skelp      1:33.59 9701329    1:32.17           
          1:32.17
  4. Derk Wiggers                  Wetterwille                 NT 9700425    1:35.00           
          1:35.00
  5. Bart Weiland                  Wetterwille                 NT 9700777    1:35.98           
          1:35.98
  6. Daniel Borghardt              Orca                        NT 9700973    1:36.58           
          1:36.58
  7. Patrick de Roos               Zpd                    1:48.75 9702671    1:37.28           
          1:37.28
  8. Jelmer Postma                 Orca                        NT 9701631    1:40.39           
          1:40.39
  9. Koen van der Eems             Wetterwille                 NT 9700807    1:43.58           
          1:43.58
 10. Stuart Vis                    Orca                        NT 9702991    1:44.20           
          1:44.20
 11. Jille v/d Weerd               Dz&pc                       NT 9702727    1:45.16           
          1:45.16
 12. Kevin Rozema                  Dz&pc                       NT 9701451    1:47.64           
          1:47.64
 13. Jorn Lampers                  Wetterwille                 NT 9700801    1:52.13           
          1:52.13
 14. Zino Holwerda                 Orca                        NT 9700975    1:52.90           
          1:52.90
 15. Jelmer de Groot               Dz&pc                       NT 9701945    1:53.56           
          1:53.56
 16. Arend Toering                 zv de Vikings               NT 9703183    1:53.94           
          1:53.94
 17. Thomas van Breemen            Zpd                    1:45.28 9701299    1:54.38           
          1:54.38
 18. Danny Hayema                  PWC Buitenpost              NT 9701043    1:59.75           
          1:59.75
 19. Wiebe Auke Postma             Wetterwille                 NT 9702657    2:17.36           
          2:17.36
 DIS Willem Heijting               Orca                        NT 9704169    1:50.02           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:50.02
  NG Hidde Zijlstra                Orca                        NT 9700473                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Meisjes, 200m rugslag              Meisjes Junioren 1 en 2
28.03.2009 - 16:53                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claudia Hacke                 Orca                        NT 9602936    2:41.52           
          1:19.83  2:41.52
  2. Rixt Menger                   Dz&pc                  2:48.03 9602052    2:43.07           
          1:18.99  2:43.07
  3. Melissa Nauta                 zv de Vikings          2:49.43 9602388    2:43.12           
          1:21.83  2:43.12
  4. Mirthe Alkema                 Orca                   2:45.16 9603616    2:45.97           
          1:20.77  2:45.97
  5. Lisa Rozema                   F.Z.C.'54              2:55.35 9600860    2:47.29           
          1:21.56  2:47.29
  6. Jill Muller                   Dz&pc                  2:59.89 9600728    2:50.96           
          1:23.97  2:50.96
  7. Esther Visser                 zv de Vikings          2:59.39 9700544    2:55.00           
          2:55.00
  8. Martine van Sluis             zv de Vikings               NT 9702888    3:07.98           
          1:33.12  3:07.98
  9. Rixt-Nynke Baron              F.Z.C.'54              3:07.48 9601896    3:08.51           
          1:34.37  3:08.51
 10. Mare Zijlstra                 Dz&pc                  3:24.87 9702700    3:12.75           
          1:34.49  3:12.75
 11. Femke de Meer                 Zpd                    3:22.70 9703080    3:14.71           
          1:35.53  3:14.71
 12. Nynke Ytsma                   Wetterwille                 NT 9701654    3:15.12           
          1:36.48  3:15.12
 13. Annemiek Halma                zv de Vikings          3:34.19 9702884    3:15.18           
          1:38.38  3:15.18
 14. Maaike de Ruijter             Orca                        NT 9704684    3:15.69           
          1:34.36  3:15.69
 15. Tessa Walda                   Dz&pc                  3:28.35 9704304    3:17.47           
          1:36.02  3:17.47
 16. Amber Bosch                   F.Z.C.'54              3:39.47 9703368    3:18.01           
          1:39.37  3:18.01
 17. Swanet van der Wal            Zpd                    3:31.36 9701930    3:18.34           
          1:37.31  3:18.34
 18. Kira Savannah Stavorinus      Zpd                         NT 9704122    3:24.12           
          1:38.25  3:24.12
 19. Rinske Bouma                  F.Z.C.'54                   NT 9601914    3:25.37           
          1:39.77  3:25.37
 20. Karen Suradi                  Orca                        NT 9703926    3:26.65           
          3:26.65
 21. Anne Vlottes                  zv de Vikings          3:47.48 9702120    3:32.20           
          1:44.86  3:32.20
 DIS Simone Mus                    SG Middelse-Skelp      2:55.35 9601932    2:52.03           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:26.55  2:52.03
 DIS Marike de Boer                de Granaet                  NT 9705302    3:10.15           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:33.74  3:10.15



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Jongens, 200m rugslag              Jongens Junioren 1 en 2
28.03.2009 - 17:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin de Joode                de Granaet             2:39.75 9601371    2:36.94           
          1:16.32  2:36.94
  2. Dirk van der Eems             Wetterwille                 NT 9501565    2:46.86           
          1:21.72  2:46.86
  3. Jelmer Groos                  Dz&pc                  2:50.67 9602945    2:46.91           
          1:21.23  2:46.91
  4. Rick Halma                    zv de Vikings          2:55.26 9505121    2:54.12           
          2:54.12
  5. Oebele v/d Velde              Dz&pc                  2:57.84 9502731    2:54.38           
          1:25.90  2:54.38
  6. Dennis Rauwerda               Orca                        NT 9603517    3:09.27           
          1:33.50  3:09.27
  7. Mark Folkertsma               Dz&pc                  3:17.08 9601413    3:11.08           
          1:34.64  3:11.08
  8. Matthijs Jansen               Wetterwille                 NT 9602379    3:15.60           
          1:35.75  3:15.60
  9. Bram v.d. Sar                 Orca                        NT 9603871    3:16.16           
          1:38.00  3:16.16



Splash Meet Manager 2007Registered to de Vikings