LVC deel 4
hoensbroek (NED),    27-2-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 10. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 20. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 25. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 200m vrije slag                Heren Senioren Open
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zce 1                         Zwemclub Eijsden       8:29.85            8:32.83           
        Philip Bams, 96                            Sven Bams, 94
        Jochim Herben, 95                          Laurent Bams, 96
          1:02.29  2:07.94  8:32.83

  2. Zon/s&s 1                     Zon/s&s                8:53.18            8:52.10           
        Robin Ramaekers, 93                        Bjorn van de Kuit, 93
        Mark Snijders, 88                          Jeroen Geurts, 88
          1:00.80  2:06.86  8:52.10

  3. RZL 1                         RZL                    8:37.74            8:52.76           
        Stijn Agten, 87                            Dick Duisters, 91
        Stefan Teley, 91                           Peter Crijns, 88
          1:04.38  2:12.15  8:52.76




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden         41.87 0000072      42.73           
  2. Mariecke de Beer              Zon/s&s                  47.36 9900524      45.23           
  3. Loes Willigers                Zwemclub Eijsden         46.66 0001232      46.18           
  4. Paulina Konig                 Zon/s&s                     NT 9905192      47.36           
  5. Manouk Verstappen             RZL                      55.64 9902322      48.30           
  6. Fleur Wolfs                   Zwemclub Eijsden         53.32 0100778      49.81           
  7. Jadzia van Kraaij             Zon/s&s                  52.82 0002178      49.98           
  8. Daphne Dols                   RZL                         NT 9904622      50.24           
  9. Iris Heugen                   Zwemclub Eijsden         55.53 9903114      57.06           
 10. Iris Willigers                Zwemclub Eijsden         57.60 0100384      57.64           
 11. Sara van Vlokhoven            Zwemclub Eijsden       1:00.64 0102484      59.85           
 12. Maartje Buijs                 Zwemclub Eijsden       1:03.21 9904134    1:01.55           
AFGE Beau Geenen                   RZL                      51.29 9902320                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Milo Simons                   Zon/s&s                1:13.53 0000513    1:15.05           
          1:15.05
  2. Luuk Roosen                   Zwemclub Eijsden       1:18.34 0100577    1:16.26           
          1:16.26
  3. Alex Buijs                    Zwemclub Eijsden       1:23.53 0100807    1:18.16           
          1:18.16
  4. Bo Snijders                   RZL                    1:21.28 0000033    1:19.26           
          1:19.26
  5. Youri van Lijf                Zwemclub Eijsden       1:23.02 0100811    1:21.51           
          1:21.51
  6. Sidney Duke                   Zwemclub Eijsden       1:24.45 0002875    1:25.22           
          1:25.22
  7. Czes Korczynski               Zwemclub Eijsden       1:36.88 0100815    1:27.83           
          1:27.83
  8. Thimo Elissen                 Zwemclub Eijsden       1:32.61 0100809    1:28.15           
          1:28.15
  9. Kornel Konig                  Zon/s&s                1:51.67 0003675    1:52.74           
          1:52.74
 DIS Tom Sinsel                    Zwemclub Eijsden       2:13.39 0100813                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       2:19.46 9803700    2:20.59           
          1:06.86  2:20.59
  2. Myrthe Simons                 Zon/s&s                2:37.49 9704330    2:36.30           
          1:14.45  2:36.30
  3. Kathleen de Beer              Zon/s&s                2:44.37 9702638    2:37.62           
          1:16.71  2:37.62
  4. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden       2:35.27 9900074    2:38.49           
          1:17.09  2:38.49
  5. Rian Bongers                  RZL                    2:58.29 9802022    2:40.89           
          1:18.55  2:40.89
  6. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden       2:56.56 9803064    2:41.85           
          1:19.40  2:41.85
  7. Femke Snijders                RZL                    2:47.35 9700814    2:47.82           
          1:17.20  2:47.82
  8. Lotte Offermans               Zon/s&s                3:12.00 9804126    3:01.70           
          1:26.64  3:01.70
  9. Nienke Teijema                RZL                    3:18.70 9700816    3:07.21           
          1:26.60  3:07.21
 10. Justine Hoeksel               Zwemclub Eijsden       3:27.12 9803060    3:19.67           
          1:34.89  3:19.67
AFGE Lieke Schors                  RZL                    2:47.55 9802024                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivo Grosveld                  RZL                    1:22.05 9702483    1:20.99           
          1:20.99
  2. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden       1:32.96 9902155    1:30.40           
          1:30.40
  3. Lars Hobus                    RZL                    1:33.89 9804935    1:31.94           
          1:31.94
  4. Timo Warnier                  Zwemclub Eijsden       1:33.53 9900145    1:32.51           
          1:32.51
  5. Joshua Sinkiewicz             Zon/s&s                1:34.54 9900431    1:36.13           
          1:36.13
  6. Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden       1:39.54 9803213    1:39.51           
          1:39.51
  7. Luuk Broens                   RZL                    2:09.73 9802693    2:04.51           
          2:04.51
 DIS Erik Broens                   RZL                    1:55.45 9702481    1:53.94           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:53.94
AFGE Sven Geenen                   RZL                    1:48.13 9802695                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       2:49.02 9702678    2:42.36           
          1:16.50  2:42.36
  2. Michelle Meusen               RZL                         NT 9400852    2:44.54           
          1:15.36  2:44.54
  3. Suzanne Duijkers              Zon/s&s                2:37.60 8701024    2:49.88           
          1:21.48  2:49.88
  4. Karin Bongers                 RZL                         NT 9303800    2:50.42           
          1:19.60  2:50.42
  5. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       3:07.23 9505226    2:55.52           
          1:19.46  2:55.52
  6. Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden            NT 9103432    2:58.76           
          1:21.50  2:58.76
  7. Saskia Coolen                 RZL                    2:55.53 8805440    3:00.70           
          1:23.08  3:00.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden         59.58 9600193      59.79           
            59.79
  2. Robin Ramaekers               Zon/s&s                1:03.04 9304385    1:04.51           
          1:04.51
  3. Peter Crijns                  RZL                    1:02.62 8800673    1:06.59           
          1:06.59
  4. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden       1:08.32 9204561    1:08.32           
          1:08.32
  5. Stefan Teley                  RZL                    1:12.58 9107153    1:11.26           
          1:11.26
  6. Martyn Slaghuis               Zon/s&s                1:11.22 9103035    1:11.34           
          1:11.34
  7. Stijn Agten                   RZL                    1:10.00 8700037    1:13.88           
          1:13.88
  8. Timo Tabak                    RZL                    1:13.27 8201697    1:15.67           
          1:15.67
  9. Mark van Melick               RZL                    1:18.60 8503671    1:25.00           
          1:25.00
 10. Dick Duisters                 RZL                    1:14.94 9107427    1:27.23           
          1:27.23
AFGE Bart Coolen                   RZL                    1:14.51 8603865                      
  NG Ruud Bex                      RZL                    1:09.45 9204133                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emmy Linssen                  Zon/s&s                1:28.35 9600590    1:28.32           
          1:28.32
  2. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       1:26.34 9700248    1:28.51           
          1:28.51
  3. Sabine Vertommen              Zwemclub Eijsden       1:32.71 9804546    1:35.01           
          1:35.01
  4. Karin van der Aalst           Zon/s&s                1:31.04 9501356    1:35.07           
          1:35.07
  5. Ismay Sonnemans               RZL                    1:34.45 9702694    1:35.39           
          1:35.39
  6. Daphne Dols                   RZL                    1:41.01 9904622    1:38.08 A         
          1:38.08
     Kelly Geelen                  Zwemclub Eijsden       1:41.00 9703408    1:38.08 B         
          1:38.08
  8. Denise Wetsels                Zwemclub Eijsden       1:41.05 9506316    1:38.89           
          1:38.89
  9. Leonie Pachen                 Zwemclub Eijsden       1:41.75 9803062    1:41.33           
          1:41.33
 10. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden       1:48.51 9903116    1:46.42           
          1:46.42
 11. Larissa Dirchs                RZL                    1:55.56 9604726    1:49.07           
          1:49.07
 12. Amber Knarren                 Zon/s&s                2:09.04 9706136    1:54.70           
          1:54.70
AFGE Marlou Jacobs                 RZL                    1:32.89 9502388                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Bongers                RZL                    1:09.64 9602629    1:08.68           
          1:08.68
  2. Yannic van de Kuit            Zon/s&s                1:12.97 9504825    1:09.74           
          1:09.74
  3. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       1:11.26 9600195    1:10.26           
          1:10.26
  4. Stan Snijders                 RZL                    1:08.57 9500485    1:13.98           
          1:13.98
  5. Tim Ramaekers                 Zon/s&s                1:15.60 9600629    1:15.64           
          1:15.64
  6. Bram Jansen                   RZL                    1:19.17 9501695    1:18.56           
          1:18.56
  7. Raoul van Lijf                Zwemclub Eijsden       1:26.47 9802271    1:26.45           
          1:26.45
  8. Bart Knarren                  Zon/s&s                1:38.98 9605387    1:27.51           
          1:27.51
  9. Jordi Knops                   RZL                    1:31.06 9601323    1:29.03           
          1:29.03
 10. Jules Sinsel                  Zwemclub Eijsden       1:37.02 9800389    1:34.70           
          1:34.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Meusen               RZL                    2:40.84 9400852    2:37.18           
          1:14.36  2:37.18
  2. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden       3:00.79 9704996    2:41.29           
          1:17.68  2:41.29
  3. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       2:47.02 9702676    2:42.16           
          1:18.39  2:42.16
  4. Karin Bongers                 RZL                    2:42.24 9303800    2:43.75           
          1:17.15  2:43.75
  5. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden       2:52.51 9604088    2:46.37           
          1:21.83  2:46.37
  6. Maaike Knops                  RZL                         NT 9404018    2:47.64           
          1:20.16  2:47.64
  7. Rylana Slaghuis               Zon/s&s                2:46.10 9401286    2:49.77           
          1:22.41  2:49.77
  8. Chidi Hennigfeld              Zon/s&s                2:44.39 9303332    2:51.98           
          1:21.57  2:51.98
  9. Ankie Meusen                  RZL                    2:55.17 9302180    2:55.55           
          1:24.75  2:55.55
 10. Jacqueline Teley              RZL                    3:14.30 9405944    3:06.39           
          1:30.37  3:06.39
 11. Lisette Ramaekers             Zon/s&s                3:11.94 9403984    3:13.89           
          1:34.54  3:13.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden         57.17 9405853      57.62           
            57.62
  2. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden         59.04 9503407    1:00.32           
          1:00.32
  3. Bjorn van de Kuit             Zon/s&s                1:01.47 9306693    1:00.52           
          1:00.52
  4. Tim Sonnemans                 RZL                    1:02.73 9403017    1:03.10           
          1:03.10
  5. Daan Jansen                   RZL                    1:03.72 9303621    1:04.68           
          1:04.68
  6. Vasily Oros                   Zon/s&s                1:09.14 9304329    1:06.72           
          1:06.72
  7. Casper van den Broek          RZL                    1:05.94 9500071    1:07.20           
          1:07.20
  8. Jeroen Criens                 RZL                    1:09.69 9403019    1:08.08           
          1:08.08
AFGE Ken Boonen                    RZL                      57.21 9401481                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden         27.87 9702678      28.84           
  2. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden         29.21 9505226      29.82           
  3. Cato Vrouenraets              Zon/s&s                  30.57 9006272      29.83           
  4. Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden         29.34 9103432      29.90           
  5. Saskia Coolen                 RZL                      28.45 8805440      30.36           
  6. Renske Venner                 RZL                      29.49 9008012      30.48           
  7. Kelly van Grimbergen          RZL                      32.66 9008016      32.98           
AFGE Majke Van Bommel              RZL                      29.87 9207738                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       2:12.34 9600193    2:14.84           
          2:14.84
  2. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden       2:29.42 9204561    2:33.07           
          2:33.07
  3. Stefan Teley                  RZL                    2:36.51 9107153    2:34.03           
          2:34.03
  4. Mark Snijders                 Zon/s&s                2:35.07 8803187    2:34.36           
          2:34.36
  5. Martyn Slaghuis               Zon/s&s                2:33.15 9103035    2:35.97           
          2:35.97
  6. Stijn Agten                   RZL                    2:36.18 8700037    2:37.61           
          2:37.61
  7. Dick Duisters                 RZL                    2:45.73 9107427    2:43.51           
          2:43.51
  8. Timo Tabak                    RZL                    2:36.17 8201697    2:47.01           
          2:47.01
 DIS Peter Crijns                  RZL                    2:19.28 8800673    2:26.23           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:26.23
 DIS Mark van Melick               RZL                    2:44.57 8503671    2:53.21           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:53.21
AFGE Bart Coolen                   RZL                    2:48.65 8603865                      
  NG Ruud Bex                      RZL                    2:39.73 9204133                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mariecke de Beer              Zon/s&s                1:18.00 9900524    1:17.21           
          1:17.21
  2. Loes Willigers                Zwemclub Eijsden       1:19.68 0001232    1:18.36           
          1:18.36
  3. Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden       1:21.27 0000072    1:20.45           
          1:20.45
  4. Daphne Dols                   RZL                         NT 9904622    1:24.98           
          1:24.98
  5. Manouk Verstappen             RZL                    1:30.26 9902322    1:28.02           
          1:28.02
  6. Iris Willigers                Zwemclub Eijsden       1:33.67 0100384    1:28.97           
          1:28.97
  7. Paulina Konig                 Zon/s&s                     NT 9905192    1:29.72           
          1:29.72
  8. Fleur Wolfs                   Zwemclub Eijsden       1:35.00 0100778    1:33.95           
          1:33.95
  9. Jadzia van Kraaij             Zon/s&s                1:40.54 0002178    1:37.06           
          1:37.06
 10. Iris Heugen                   Zwemclub Eijsden       1:56.03 9903114    1:37.47           
          1:37.47
 11. Maartje Buijs                 Zwemclub Eijsden       1:53.67 9904134    1:48.77 A         
          1:48.77
     Sara van Vlokhoven            Zwemclub Eijsden       1:49.70 0102484    1:48.77 B         
          1:48.77
AFGE Beau Geenen                   RZL                    1:27.66 9902320                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m vlinderslag              Jongens Minioren 4,5,6
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Roosen                   Zwemclub Eijsden         40.60 0100577      39.35           
  2. Youri van Lijf                Zwemclub Eijsden         51.22 0100811      42.70           
  3. Bo Snijders                   RZL                      42.94 0000033      42.72           
  4. Alex Buijs                    Zwemclub Eijsden         51.82 0100807      46.36           
  5. Milo Simons                   Zon/s&s                  47.24 0000513      49.10           
  6. Thimo Elissen                 Zwemclub Eijsden         51.83 0100809      53.27           
  7. Sidney Duke                   Zwemclub Eijsden         50.36 0002875      54.71           
  8. Kornel Konig                  Zon/s&s                     NT 0003675      56.53           
  9. Czes Korczynski               Zwemclub Eijsden         57.38 0100815      58.99           
 DIS Tom Sinsel                    Zwemclub Eijsden            NT 0100813    1:19.48           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VD Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kathleen de Beer              Zon/s&s                1:29.16 9702638    1:30.27           
          1:30.27
  2. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden       1:30.53 9900074    1:33.10           
          1:33.10
  3. Myrthe Simons                 Zon/s&s                1:33.29 9704330    1:34.02           
          1:34.02
  4. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       1:40.61 9803700    1:37.08           
          1:37.08
  5. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden       1:38.42 9803064    1:37.56           
          1:37.56
  6. Ismay Sonnemans               RZL                    1:34.45 9702694    1:38.17           
          1:38.17
  7. Femke Snijders                RZL                    1:33.69 9700814    1:39.49           
          1:39.49
  8. Lotte Offermans               Zon/s&s                1:48.48 9804126    1:46.76           
          1:46.76
  9. Nienke Teijema                RZL                    1:51.97 9700816    1:51.67           
          1:51.67
 10. Justine Hoeksel               Zwemclub Eijsden       2:01.11 9803060    2:03.64           
          2:03.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden       2:20.49 9902155    2:23.85           
          1:08.55  2:23.85
  2. Ivo Grosveld                  RZL                    2:33.75 9702483    2:28.22           
          1:08.75  2:28.22
  3. Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden       2:50.24 9803213    2:40.67           
          1:18.48  2:40.67
  4. Lars Hobus                    RZL                         NT 9804935    2:49.82           
          1:22.07  2:49.82
  5. Timo Warnier                  Zwemclub Eijsden            NT 9900145    2:51.02           
          2:51.02
  6. Joshua Sinkiewicz             Zon/s&s                2:51.16 9900431    2:57.56           
          1:23.45  2:57.56
  7. Erik Broens                   RZL                    3:38.44 9702481    3:30.75           
          1:39.79  3:30.75
  8. Luuk Broens                   RZL                    3:26.67 9802693    3:32.65           
          1:42.24  3:32.65
AFGE Sven Geenen                   RZL                    3:07.37 9802695                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Meusen               RZL                    2:37.03 9400852    2:36.79           
          2:36.79
  2. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       2:33.05 9702678    2:37.01           
          2:37.01
  3. Cato Vrouenraets              Zon/s&s                2:44.00 9006272    2:44.44           
          1:17.27  2:44.44
  4. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       2:42.63 9505226    2:45.76           
          2:45.76
  5. Karin Bongers                 RZL                    2:42.67 9303800    2:46.04           
          2:46.04
  6. Suzanne Duijkers              Zon/s&s                2:37.44 8701024    2:47.26           
          2:47.26
  7. Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden       2:40.06 9103432    2:48.24 A         
          2:48.24
     Renske Venner                 RZL                    2:41.97 9008012    2:48.24 B         
          2:48.24
  9. Saskia Coolen                 RZL                    2:52.13 8805440    2:56.17           
          2:56.17
 10. Kelly van Grimbergen          RZL                    2:57.85 9008016    3:11.36           
          3:11.36
AFGE Majke Van Bommel              RZL                    2:55.67 9207738                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden         24.61 9600193      24.93           
  2. Peter Crijns                  RZL                      24.02 8800673      25.27           
  3. Stefan Teley                  RZL                      25.82 9107153      26.54           
  4. Stijn Agten                   RZL                      26.02 8700037      26.61           
  5. Jeroen Geurts                 Zon/s&s                  25.83 8801099      26.93           
  6. Mark Snijders                 Zon/s&s                  26.80 8803187      27.00           
  7. Timo Tabak                    RZL                      27.17 8201697      27.22           
  8. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden         26.79 9204561      27.75           
  9. Dick Duisters                 RZL                      27.38 9107427      28.51           
 10. Mark van Melick               RZL                      29.05 8503671      30.22           
AFGE Bart Coolen                   RZL                      27.99 8603865                      
  NG Ruud Bex                      RZL                      25.96 9204133                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rian Bongers                  RZL                    1:20.73 9802022    1:20.13           
          1:20.13
  2. Karin van der Aalst           Zon/s&s                1:19.09 9501356    1:21.37           
          1:21.37
  3. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden       1:22.90 9903116    1:23.22           
          1:23.22
  4. Emmy Linssen                  Zon/s&s                1:22.98 9600590    1:24.64           
          1:24.64
  5. Sabine Vertommen              Zwemclub Eijsden       1:27.68 9804546    1:26.59           
          1:26.59
  6. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       1:26.72 9700248    1:27.26           
          1:27.26
  7. Leonie Pachen                 Zwemclub Eijsden       1:30.36 9803062    1:32.70           
          1:32.70
  8. Kelly Geelen                  Zwemclub Eijsden       1:34.06 9703408    1:34.35           
          1:34.35
  9. Larissa Dirchs                RZL                    1:34.60 9604726    1:38.04           
          1:38.04
 10. Denise Wetsels                Zwemclub Eijsden       1:38.63 9506316    1:38.20           
          1:38.20
AFGE Marlou Jacobs                 RZL                    1:13.87 9502388                      
AFGE Lieke Schors                  RZL                    1:23.80 9802024                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       1:21.15 9600195    1:19.58           
          1:19.58
  2. Yannic van de Kuit            Zon/s&s                1:25.02 9504825    1:21.67           
          1:21.67
  3. Ivo Grosveld                  RZL                    1:22.05 9702483    1:21.82           
          1:21.82
  4. Casper van den Broek          RZL                    1:22.90 9500071    1:23.07           
          1:23.07
  5. Bram Jansen                   RZL                    1:26.67 9501695    1:28.42           
          1:28.42
  6. Tim Ramaekers                 Zon/s&s                1:30.34 9600629    1:29.43           
          1:29.43
  7. Jules Sinsel                  Zwemclub Eijsden       1:36.60 9800389    1:36.97 A         
          1:36.97
     Raoul van Lijf                Zwemclub Eijsden       1:35.51 9802271    1:36.97 B         
          1:36.97
  9. Jordi Knops                   RZL                    1:31.60 9601323    1:38.73           
          1:38.73
 10. Bart Knarren                  Zon/s&s                     NT 9605387    1:45.68           
          1:45.68



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       1:03.81 9702676    1:04.23           
          1:04.23
  2. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden       1:03.59 9604088    1:06.66           
          1:06.66
  3. Rylana Slaghuis               Zon/s&s                1:06.50 9401286    1:07.28           
          1:07.28
  4. Maaike Knops                  RZL                    1:05.03 9404018    1:07.64           
          1:07.64
  5. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden       1:06.81 9704996    1:08.01           
          1:08.01
  6. Chidi Hennigfeld              Zon/s&s                1:06.61 9303332    1:08.92           
          1:08.92
  7. Jacqueline Teley              RZL                    1:10.69 9405944    1:11.64           
          1:11.64
  8. Ankie Meusen                  RZL                    1:10.17 9302180    1:11.91           
          1:11.91
  9. Lisette Ramaekers             Zon/s&s                1:14.34 9403984    1:20.39           
          1:20.39
 10. Amber Knarren                 Zon/s&s                     NT 9706136    1:56.32           
          1:56.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       2:33.12 9405853    2:28.59           
          1:12.94  2:28.59
  2. Jeroen Bongers                RZL                    2:52.92 9602629    2:33.78           
          1:13.90  2:33.78
  3. Bjorn van de Kuit             Zon/s&s                2:35.51 9306693    2:35.49           
          1:14.68  2:35.49
  4. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden       2:37.90 9503407    2:37.29           
          1:17.26  2:37.29
  5. Stan Snijders                 RZL                    2:35.67 9500485    2:42.02           
          1:18.45  2:42.02
  6. Tim Sonnemans                 RZL                    2:51.16 9403017    2:44.11           
          1:22.79  2:44.11
  7. Daan Jansen                   RZL                    2:56.92 9303621    2:54.82           
          1:24.39  2:54.82
  8. Vasily Oros                   Zon/s&s                2:55.00 9304329    2:58.46           
          1:24.55  2:58.46
  9. Jeroen Criens                 RZL                    3:22.68 9403019    3:04.36           
          1:33.02  3:04.36
AFGE Ken Boonen                    RZL                    2:37.89 9401481                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Meusen               RZL                    1:11.31 9400852    1:11.81           
          1:11.81
  2. Karin Bongers                 RZL                    1:13.70 9303800    1:14.20           
          1:14.20
  3. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       1:12.97 9702678    1:16.15           
          1:16.15
  4. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       1:14.60 9505226    1:16.32           
          1:16.32
  5. Cato Vrouenraets              Zon/s&s                1:17.51 9006272    1:17.09           
          1:17.09
  6. Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden       1:14.66 9103432    1:18.95           
          1:18.95
  7. Renske Venner                 RZL                    1:18.49 9008012    1:21.05           
          1:21.05
  8. Saskia Coolen                 RZL                    1:20.10 8805440    1:21.54           
          1:21.54
AFGE Majke Van Bommel              RZL                    1:18.70 9207738                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       2:13.98 9600193    2:15.70           
          1:04.18  2:15.70
  2. Peter Crijns                  RZL                    2:28.59 8800673    2:25.30           
          1:08.94  2:25.30
  3. Jeroen Geurts                 Zon/s&s                2:29.62 8801099    2:34.09           
          1:13.16  2:34.09
  4. Robin Ramaekers               Zon/s&s                2:29.33 9304385    2:40.70           
          1:09.29  2:40.70
  5. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden       2:47.82 9204561    2:45.13           
          1:14.68  2:45.13
  6. Dick Duisters                 RZL                         NT 9107427    2:45.92           
          1:12.97  2:45.92
 DIS Stijn Agten                   RZL                         NT 8700037                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. RZL 1                         RZL                    1:51.39            1:55.15           
        Casper van den Broek, 95                   Stan Snijders, 95
        Ivo Grosveld, 97                           Jeroen Bongers, 96
            29.76  1:55.15

  2. Zon/s&s 1                     Zon/s&s                2:08.67            2:12.69           
        Yannic van de Kuit, 95                     Bart Knarren, 96
        Joshua Sinkiewicz, 99                      Tim Ramaekers, 96
            28.57  2:12.69

  3. Zce 1                         Zwemclub Eijsden       2:20.67            2:15.01           
        Stefan Willigers, 98                       Jules Sinsel, 98
        Raoul van Lijf, 98                         Toine Willigers, 99
            36.08  2:15.01

  4. RZL 2                         RZL                    2:16.60            2:19.32           
        Luuk Broens, 98                            Lars Hobus, 98
        Jordi Knops, 96                            Bram Jansen, 95
            43.92  2:19.32




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zce 1                         Zwemclub Eijsden       4:54.79            5:04.57           
        Irma van den Brandt, 97                    Ina Willigers, 97
        Julie Theunissen, 97                       Audrey Bams, 98
          1:16.07  5:04.57

  2. Zce 2                         Zwemclub Eijsden       5:32.36            5:39.72           
        Sabine Wetsels, 97                         Renee Roosen, 99
        Sabine Vertommen, 98                       Dahnee de la Croix, 98
          1:15.91  5:39.72

  3. Zon/s&s 1                     Zon/s&s                5:51.84            5:56.32           
        Myrthe Simons, 97                          Kathleen de Beer, 97
        Mariecke de Beer, 99                       Lotte Offermans, 98
          1:21.68  5:56.32

  4. RZL 1                         RZL                    5:47.51            5:59.92           
        Femke Snijders, 97                         Rian Bongers, 98
        Ismay Sonnemans, 97                        Nienke Teijema, 97
          1:27.02  5:59.92




SPLASH Meet Manager 11Registered to ZON/S&S