Deel 3 E.ON Nationale zwemcompetitie district klasse 1/2
Sittard (NED),    17.1.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vlinderslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 16. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 17. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 26. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 28. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 30. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 31. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 32. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 39. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
17.01.2010 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:27.65            4:33.54           
        Roy Hoogerwerf, 92                         Johan Derks, 87
        Pieter de Heer, 89                         Marc Verhaeg, 89
          1:11.23  4:33.54

  2. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       4:42.05            4:37.21           
        Laurent Bams, 96                           Sven Bams, 94
        Ivo Bakker, 92                             Philip Bams, 96
          1:06.22  4:37.21

  3. ZEPS 1                        ZEPS                   4:38.87            4:41.02           
        Sander Heijnen, 90                         Roy Kleijkers, 81
        Mike Storcken, 78                          Robin Leers, 92
          1:11.32  4:41.02

  4. Eurode KZC 1                  Eurode KZC             4:42.29            4:42.77           
        Jordy Vroomen, 94                          Timo Billman, 96
        Jeffrey Schijns, 94                        Jordy Severins, 98
          4:42.77




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Dames, 4 x 100m vrije slag          Dames Senioren 2 en later
17.01.2010 - 14:06                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       4:32.13            4:24.73           
        Astrid van den Brandt, 95                  Audrey Bams, 98
        Meggie Schreppers, 94                      Ina Willigers, 97
          1:04.48  4:24.73

  2. Eurode KZC 1                  Eurode KZC             4:33.76            4:39.23           
        Janina Beckers, 98                         Leonora Arets, 95
        Joëlle Savelberg, 97                       Rebecca Vroomen, 93
          1:08.02  4:39.23

  3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:45.75            4:52.96           
        Anouk Hustinx, 94                          Joëlle Houben, 96
        Wynona Wilms, 95                           Munirah Braaf, 93
          1:08.37  4:52.96

  4. Hellas-Glana 2                Hellas-Glana           5:13.62            5:16.29           
        Kelly Craenen, 97                          Veerle Wauben, 95
        Charlotte Bex, 93                          Rosien Meesen, 94
          1:15.04  5:16.29

  5. ZEPS 1                        ZEPS                   5:05.52            5:30.29           
        Amber Winkelhuijzen, 98                    Sanne Boelhouwers, 94
        Maxime Brandts, 98                         Annemieke de Heer, 92
          1:19.96  5:30.29




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 25m vlinderslag         Jongens Minioren 4 en later
17.01.2010 - 14:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Liam Meuldijk                 Hellas-Glana                NT 0100225      28.23           
  2. Mika Sieben                   Hellas-Glana                NT 0100195      28.67           
  3. Joey Sieben                   Hellas-Glana                NT 0100193      31.64           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 25m vlinderslag         Meisjes Minioren 4 en later
17.01.2010 - 14:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Rebergen                  Hellas-Glana                NT 0100676      22.80           
  2. Carolien Beckers              Eurode KZC               31.29 0200078      24.41           
  3. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana                NT 0100256      24.54           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
17.01.2010 - 14:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shania Haenen                 Eurode KZC               42.45 9802528      43.33           
  2. Bente Seijkens                Hellas-Glana             48.72 9802832      44.33           
  3. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden         46.28 9900074      45.26           
  4. Lynn Meijers                  Hellas-Glana             46.56 9803732      45.42           
  5. Amber Kerkhofs                Zwemclub Eijsden         46.48 0000074      45.78           
  6. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden         46.72 9803064      46.23           
  7. Celine Kerkhofs               Zwemclub Eijsden         48.01 9800548      46.29           
  8. Myrthe Goertz                 ZEPS                     49.12 9901902      47.25           
  9. Jody Savelberg                Eurode KZC               48.76 9900438      47.73           
 10. Lieve Göbbels                 Eurode KZC               49.66 0000514      48.48 FJ 1      
 11. Hannah Billman                Eurode KZC               49.61 9800576      48.48 FJ 2      
 12. Sabine Vertommen              Zwemclub Eijsden         50.70 9804546      48.48 FJ 3      
 13. Quinty Schoens                ZEPS                     53.48 9903246      49.23           
 14. Sonja Jansen                  Hellas-Glana             55.06 9902506      52.23           
 15. Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden         53.03 0000072      52.29           
 16. Britt Cornelissens            Hellas-Glana             55.48 0000632      52.57           
 17. Romy Radermacher              ZEPS                     55.06 0001070      52.98           
 18. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden         53.95 9903116      53.42           
 19. Anne Ostendorf                ZEPS                     53.74 9901030      54.39           
 20. Laura Larue                   Hellas-Glana             56.78 9802844      55.10           
 21. Eva Dewaide                   ZEPS                     55.70 9903244      55.34           
 22. Loes Willigers                Zwemclub Eijsden         57.98 0001232      59.02           
 23. Lauraine Drost                Hellas-Glana           1:01.58 9903480    1:00.10           
  NG Sjuul Gommans                 Hellas-Glana             53.66 9902502                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
17.01.2010 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode KZC               44.45 9800559      42.16           
  2. Timo Warnier                  Zwemclub Eijsden         45.36 9900145      45.64           
  3. Kjell Bakker                  Eurode KZC               49.88 0000297      47.67           
  4. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden         49.71 9902155      48.35           
  5. Jules Sinsel                  Zwemclub Eijsden         51.23 9800389      49.10           
  6. Gilian Hubers                 ZEPS                     51.91 9901551      49.86           
  7. Tijn Wolfhagen                Eurode KZC               55.20 9800427      50.13           
  8. Sander Cox                    ZEPS                     51.21 9803249      51.13           
  9. Reuben Smits                  Eurode KZC               51.39 9800055      52.48           
 10. Lard Seijkens                 Hellas-Glana             57.89 9902111      52.60           
 11. Jussi Dirks                   ZEPS                     58.18 9901309      53.36           
 12. Robert Jansen                 Hellas-Glana           1:02.42 0000823    1:00.61           
 13. Roel Hustinx                  Hellas-Glana           1:03.07 9900885    1:06.93           
AFGE Lex Carter                    Hellas-Glana           1:01.93 0001275                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 50m vlinderslag         Meisjes Junioren 3 en later
17.01.2010 - 14:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden         38.18 9702676      34.17           
  2. Joëlle Savelberg              Eurode KZC               38.02 9702464      35.86           
  3. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden         38.88 9604088      37.59           
  4. Jennifer Nelissen             Eurode KZC               40.26 9602546      39.04           
  5. Kelly Craenen                 Hellas-Glana             40.30 9700714      40.61           
  6. Charissa Drost                Hellas-Glana             47.64 9704750      41.10           
  7. Lianne Bonné                  Hellas-Glana             40.13 9700844      41.26           
  8. Amber Winkelhuijzen           ZEPS                     44.34 9802092      43.10           
  9. Kelly Geelen                  Zwemclub Eijsden         47.80 9703408      44.60           
 10. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden         50.66 9704996      46.64           
 11. Leonie Pachen                 Zwemclub Eijsden         49.60 9803062      46.82           
 12. Joëlle Houben                 Hellas-Glana             44.20 9601416      47.39           
 13. Renee Frijns                  Zwemclub Eijsden         48.06 9801830      47.54           
 14. Maja Andric                   Hellas-Glana             53.42 9701302      47.89           
 DIS Maxime Brandts                ZEPS                        NT 9805006    1:02.34           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Junioren 2 en later
17.01.2010 - 14:28                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden         33.64 9600195      32.86           
  2. Swen Cox                      ZEPS                     41.63 9604679      35.07           
  3. Tim Siegl                     Hellas-Glana             41.95 9603783      38.78           
  4. Raoul van Lijf                Zwemclub Eijsden         44.39 9802271      38.86           
  5. Joey Derhaag                  Hellas-Glana             49.80 9703941      40.23           
  6. Brando Bocken                 ZEPS                     43.81 9600215      41.20           
  7. Stan Ceha                     Zwemclub Eijsden         53.13 9700733      43.20           
  8. Marciano Wolfs                Zwemclub Eijsden         47.63 9803395      45.02           
  9. Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden         54.33 9803213      48.75           
 10. Stan Keulen                   Eurode KZC               58.14 9702421      52.70           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
17.01.2010 - 14:32                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       1:18.86 9702678    1:16.54           
  2. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       1:20.56 9505226    1:17.07           
  3. Céline Jennes                 Eurode KZC             1:21.53 9602154    1:19.50           
  4. Janina Beckers                Eurode KZC             1:23.65 9800574    1:23.42           
  5. Denise Wetsels                Zwemclub Eijsden       1:52.50 9506316    1:53.16           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 50m rugslag              Meisjes Jeugd 2 en later
17.01.2010 - 14:34                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosien Meesen                 Hellas-Glana             40.19 9402268      38.83           
  2. Wynona Wilms                  Hellas-Glana             40.57 9503970      39.63           
  3. Sanne Boelhouwers             ZEPS                     38.82 9403506      40.02           
  4. Inge Bonné                    Hellas-Glana             41.73 9404300      41.57           
  5. Laura van Kessel              Hellas-Glana             45.03 9504040      45.42           
  6. Veerle Wauben                 Hellas-Glana             45.95 9502734      47.87           
  7. Bojana Andric                 Hellas-Glana             45.60 9503998      49.02           
  NG Marly Conings                 ZEPS                     45.59 9502892                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
17.01.2010 - 14:38                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             1:03.92 9400341    1:03.74           
  2. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       1:07.41 9600193    1:07.89           
  3. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden       1:17.59 9503407    1:15.53           
  4. Timo Billman                  Eurode KZC             1:26.99 9601033    1:24.54           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Junioren 4 en later
17.01.2010 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart de Heer                  ZEPS                     37.37 9500359      36.89           
  2. Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana             37.49 9505409      37.53           
  3. Eric Scheijen                 Hellas-Glana             37.07 9405753      37.61           
  4. Jan Aken, van                 Hellas-Glana             37.51 9504369      38.45           
  5. Jari Geurts                   Hellas-Glana             43.15 9505407      38.88           
  6. Lars van Didden               ZEPS                     40.98 9701615      38.95           
  7. Vincent Wijsman               Hellas-Glana             42.73 9405499      44.13           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
17.01.2010 - 14:44                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode KZC               30.13 9301772      30.42           
  2. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden         31.51 9803700      30.95           
  3. Annemieke de Heer             ZEPS                     31.70 9200704      31.60           
  4. Anouk Hustinx                 Hellas-Glana             31.40 9402266      31.69           
  5. Beau Warnier                  Zwemclub Eijsden         33.50 9600118      33.42           
  6. Munirah Braaf                 Hellas-Glana             31.26 9305322      33.58           
  7. Carmen Keuten                 Zwemclub Eijsden         34.33 9304432      33.89           
  8. Charlotte Bex                 Hellas-Glana             35.46 9306214      37.10           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
17.01.2010 - 14:46                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Leers                   ZEPS                     26.45 9202885      26.26           
  2. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden         28.10 9405853      27.42           
  3. Wilco van der Sluis           Hellas-Glana             27.61 9300469      28.16           
  4. Roy Hoogerwerf                Hellas-Glana             27.43 9203053      28.26           
  5. Laurence Smits                Eurode KZC               30.68 9500007      30.48           
  6. Brian Schijns                 Eurode KZC               31.63 9500713      30.74           
  7. Luuk Nguyen                   Hellas-Glana             34.92 9306511      32.77           
  8. Tim Hustinx                   Hellas-Glana             35.51 9203397      35.19           
AFGE Rob Driessen                  ZEPS                     29.87 9306263                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
17.01.2010 - 14:48                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Leonora Arets                 Eurode KZC             3:00.64 9504690    2:56.20           
          1:24.51  2:56.20
  2. Roos Lemmen                   Eurode KZC             3:10.62 8403078    3:08.98           
          1:29.80  3:08.98
  3. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       3:20.60 9700248    3:10.59           
          1:30.87  3:10.59
  4. Meggie Schreppers             Zwemclub Eijsden            NT 9400512    3:13.11           
          1:32.45  3:13.11
  5. Fabienne Jeukens              Zwemclub Eijsden       3:50.64 8401156    3:38.64           
          1:42.02  3:38.64
  6. Susan Stappers                Zwemclub Eijsden       3:39.10 8201594    3:41.48           
          1:45.86  3:41.48
 DIS Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden            NT 9103432    3:22.34           
        SP - De eerste slag na start/keerpunt een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
          1:37.12  3:22.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
17.01.2010 - 14:58                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fleur Boelhouwers             ZEPS                   1:19.42 9007408    1:21.76           
  2. Silvana Klander               Hellas-Glana           1:26.57 8902252    1:29.20           
  3. Rian Lensen                   Hellas-Glana           1:27.20 8805688    1:31.31           
  4. Silvy Collin                  Hellas-Glana           1:32.77 8900802    1:33.04           
  5. Meidrie Lensen                Hellas-Glana           1:35.40 9002302    1:33.74           
  6. Mieke Vranken                 ZEPS                   1:39.34 8302508    1:41.62           
  7. Kim de Groot                  ZEPS                   1:47.02 8601318    1:43.53           
AFGE Alicia Icario                 Hellas-Glana           1:31.33 8901944                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
17.01.2010 - 15:02                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Schijns               Eurode KZC             2:50.63 9401797    2:48.98           
          1:19.67  2:48.98
  2. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden            NT 9204561    2:58.23           
          1:24.32  2:58.23
  3. Bart de Heer                  ZEPS                   3:05.16 9500359    2:58.73           
          1:25.80  2:58.73
  4. Karl Schutt                   Zwemclub Eijsden       3:06.42 9504147    2:59.97           
          1:25.10  2:59.97
  5. Dion Peelen                   Eurode KZC             3:14.13 9304051    3:06.29           
          1:28.60  3:06.29
  6. Michael Schlijper             Eurode KZC             3:49.34 9303691    3:12.26           
          1:32.54  3:12.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
17.01.2010 - 15:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pieter de Heer                Hellas-Glana           1:12.89 8901141    1:14.51           
  2. Johan Derks                   Hellas-Glana           1:18.86 8700673    1:19.29           
  3. Sander Heijnen                ZEPS                   1:21.51 9001199    1:21.14           
  4. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana           1:21.64 8905665    1:22.70           
  5. Mike Storcken                 ZEPS                   1:19.84 7801019    1:22.81           
  6. Roy Kleijkers                 ZEPS                   1:20.76 8100881    1:24.29           
  7. Martijn Pregled               Hellas-Glana           1:28.07 8602465    1:31.28           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 4 en later
17.01.2010 - 15:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mika Sieben                   Hellas-Glana                NT 0100195      53.26           
  2. Liam Meuldijk                 Hellas-Glana             56.57 0100225      55.22           
  3. Joey Sieben                   Hellas-Glana             56.92 0100193      58.36           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Minioren 4 en later
17.01.2010 - 15:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana             48.08 0100256      47.95           
  2. Kim Rebergen                  Hellas-Glana             51.82 0100676      49.61           
  3. Carolien Beckers              Eurode KZC             1:03.13 0200078      55.13           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 1 en later
17.01.2010 - 15:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shania Haenen                 Eurode KZC             1:31.26 9802528    1:25.44           
  2. Celine Kerkhofs               Zwemclub Eijsden       1:27.86 9800548    1:26.21           
  3. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden       1:28.95 9900074    1:28.29           
  4. Amber Kerkhofs                Zwemclub Eijsden       1:31.50 0000074    1:31.54           
  5. Lynn Meijers                  Hellas-Glana           1:44.35 9803732    1:35.00           
  6. Myrthe Goertz                 ZEPS                   1:39.17 9901902    1:36.72           
  7. Lieve Göbbels                 Eurode KZC             1:37.54 0000514    1:37.38           
  8. Jody Savelberg                Eurode KZC             1:42.39 9900438    1:37.61           
  9. Quinty Schoens                ZEPS                   1:45.91 9903246    1:39.00           
 10. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden       1:40.63 9903116    1:39.50           
 11. Sabine Vertommen              Zwemclub Eijsden       1:40.60 9804546    1:39.54           
 12. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden       1:41.25 9803064    1:40.45           
 13. Laura Larue                   Hellas-Glana           1:45.95 9802844    1:42.82           
 14. Hannah Billman                Eurode KZC             1:45.75 9800576    1:43.04           
 15. Loes Willigers                Zwemclub Eijsden       1:48.54 0001232    1:45.57           
 16. Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden       1:47.12 0000072    1:45.66           
 17. Sonja Jansen                  Hellas-Glana           1:50.42 9902506    1:48.92           
 18. Britt Cornelissens            Hellas-Glana           1:46.83 0000632    1:50.36           
 19. Romy Radermacher              ZEPS                   1:42.07 0001070    1:51.36           
 20. Eva Dewaide                   ZEPS                   2:01.82 9903244    1:51.70           
 21. Anne Ostendorf                ZEPS                   1:59.89 9901030    1:52.22           
 22. Lauraine Drost                Hellas-Glana           2:07.48 9903480    2:00.98           
 DIS Bente Seijkens                Hellas-Glana           1:36.90 9802832                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
  NG Sjuul Gommans                 Hellas-Glana           2:12.04 9902502                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Minioren 6 en later
17.01.2010 - 15:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden       1:22.32 9902155    1:20.26           
  2. Jordy Severins                Eurode KZC             1:24.21 9800559    1:20.51           
  3. Tijn Wolfhagen                Eurode KZC             1:38.13 9800427    1:38.54 FJ 1      
  4. Reuben Smits                  Eurode KZC             1:35.90 9800055    1:38.54 FJ 2      
  5. Kjell Bakker                  Eurode KZC             1:49.29 0000297    1:40.80           
  6. Sander Cox                    ZEPS                   1:49.09 9803249    1:41.88           
  7. Timo Warnier                  Zwemclub Eijsden       1:41.08 9900145    1:42.07           
  8. Jules Sinsel                  Zwemclub Eijsden       1:48.02 9800389    1:43.80           
  9. Jussi Dirks                   ZEPS                   1:54.64 9901309    1:45.54           
 10. Gilian Hubers                 ZEPS                   1:52.23 9901551    1:46.20           
 11. Robert Jansen                 Hellas-Glana           2:02.67 0000823    2:03.81           
 12. Roel Hustinx                  Hellas-Glana           2:20.30 9900885    2:17.57           
 DIS Lard Seijkens                 Hellas-Glana           1:51.39 9902111    1:49.61           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Lex Carter                    Hellas-Glana           2:04.29 0001275                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
17.01.2010 - 15:32                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden         31.95 9702676      30.90           
  2. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden         31.96 9604088      31.82           
  3. Joëlle Savelberg              Eurode KZC               32.79 9702464      32.81           
  4. Jennifer Nelissen             Eurode KZC               34.02 9602546      33.45           
  5. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden         34.85 9704996      34.50           
  6. Kelly Craenen                 Hellas-Glana             34.48 9700714      35.17           
  7. Joëlle Houben                 Hellas-Glana             34.42 9601416      35.36           
  8. Amber Winkelhuijzen           ZEPS                     35.54 9802092      36.70           
  9. Renee Frijns                  Zwemclub Eijsden         36.39 9801830      37.38           
 10. Kelly Geelen                  Zwemclub Eijsden         41.98 9703408      37.92           
 11. Charissa Drost                Hellas-Glana             37.89 9704750      38.04           
 12. Maja Andric                   Hellas-Glana             38.42 9701302      38.13           
 13. Lianne Bonné                  Hellas-Glana             37.29 9700844      39.02           
 14. Leonie Pachen                 Zwemclub Eijsden         40.45 9803062      40.35           
 15. Maxime Brandts                ZEPS                     51.42 9805006      50.68           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
17.01.2010 - 15:36                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden         29.55 9600195      28.94           
  2. Joey Derhaag                  Hellas-Glana             32.57 9703941      30.70           
  3. Swen Cox                      ZEPS                     32.86 9604679      31.07           
  4. Tim Siegl                     Hellas-Glana             33.20 9603783      31.70           
  5. Brando Bocken                 ZEPS                     34.42 9600215      31.80           
  6. Raoul van Lijf                Zwemclub Eijsden         41.14 9802271      34.73           
  7. Stan Ceha                     Zwemclub Eijsden         37.11 9700733      35.72           
  8. Marciano Wolfs                Zwemclub Eijsden         37.42 9803395      36.52           
  9. Stan Keulen                   Eurode KZC               37.93 9702421      37.76           
 10. Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden         40.80 9803213      39.00           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Meisjes, 200m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
17.01.2010 - 15:38                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden            NT 9702678    2:46.10           
          2:46.10
  2. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       2:53.92 9505226    2:49.73           
          2:49.73
  3. Janina Beckers                Eurode KZC             2:47.59 9800574    2:49.80           
          2:49.80
  4. Céline Jennes                 Eurode KZC                  NT 9602154    2:50.25           
          2:50.25



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 100m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
17.01.2010 - 15:42                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosien Meesen                 Hellas-Glana           1:20.54 9402268    1:21.15           
  2. Wynona Wilms                  Hellas-Glana           1:24.08 9503970    1:24.78           
  3. Sanne Boelhouwers             ZEPS                   1:23.82 9403506    1:25.67           
  4. Inge Bonné                    Hellas-Glana           1:24.54 9404300    1:27.51           
  5. Laura van Kessel              Hellas-Glana           1:37.25 9504040    1:39.02           
  6. Veerle Wauben                 Hellas-Glana           1:36.42 9502734    1:40.86           
  7. Bojana Andric                 Hellas-Glana           1:43.32 9503998    1:41.04           
  NG Marly Conings                 ZEPS                   1:32.18 9502892                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
17.01.2010 - 15:46                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             2:22.80 9400341    2:16.98           
          2:16.98
  2. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       2:32.48 9600193    2:25.64           
          2:25.64
  3. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden       3:26.36 9503407    2:44.48           
          2:44.48
  4. Timo Billman                  Eurode KZC             2:44.52 9601033    2:45.72           
          2:45.72



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
17.01.2010 - 15:52                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart de Heer                  ZEPS                   1:16.48 9500359    1:18.65           
  2. Jan Aken, van                 Hellas-Glana           1:19.60 9504369    1:19.57           
  3. Eric Scheijen                 Hellas-Glana           1:22.58 9405753    1:19.98           
  4. Lars van Didden               ZEPS                   1:21.42 9701615    1:21.03           
  5. Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana           1:23.89 9505409    1:21.60           
  6. Jari Geurts                   Hellas-Glana           1:49.25 9505407    1:32.12           
 DIS Vincent Wijsman               Hellas-Glana           1:34.80 9405499    1:26.23           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
17.01.2010 - 15:56                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             2:27.38 9301772    2:34.10           
          2:34.10
  2. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       2:50.02 9803700    2:54.02           
          2:54.02
  3. Beau Warnier                  Zwemclub Eijsden       2:58.66 9600118    2:55.91           
          2:55.91
  4. Carmen Keuten                 Zwemclub Eijsden       3:08.77 9304432    3:11.95           
          3:11.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
17.01.2010 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Annemieke de Heer             ZEPS                   1:19.41 9200704    1:20.01           
  2. Anouk Hustinx                 Hellas-Glana           1:21.57 9402266    1:26.61           
  3. Munirah Braaf                 Hellas-Glana           1:35.07 9305322    1:35.39           
  4. Charlotte Bex                 Hellas-Glana           1:33.66 9306214    1:36.13           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
17.01.2010 - 16:02                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       2:38.57 9405853    2:33.12           
          2:33.12
  2. Laurence Smits                Eurode KZC             2:52.63 9500007    2:55.57           
          2:55.57
  3. Brian Schijns                 Eurode KZC                  NT 9500713    3:09.06           
          3:09.06



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
17.01.2010 - 16:06                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Leers                   ZEPS                   1:12.36 9202885    1:10.02           
  2. Roy Hoogerwerf                Hellas-Glana           1:06.45 9203053    1:14.39           
  3. Wilco van der Sluis           Hellas-Glana           1:18.43 9300469    1:19.98           
  4. Luuk Nguyen                   Hellas-Glana           1:30.26 9306511    1:27.52           
  5. Tim Hustinx                   Hellas-Glana           1:28.64 9203397    1:29.10           
AFGE Rob Driessen                  ZEPS                   1:18.29 9306263                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
17.01.2010 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden       1:03.44 9103432    1:04.45           
  2. Meggie Schreppers             Zwemclub Eijsden       1:10.57 9400512    1:08.20           
  3. Roos Lemmen                   Eurode KZC             1:07.35 8403078    1:08.69           
  4. Silvy Collin                  Hellas-Glana           1:09.72 8900802    1:09.17           
  5. Fleur Boelhouwers             ZEPS                   1:05.07 9007408    1:09.60           
  6. Leonora Arets                 Eurode KZC             1:10.23 9504690    1:10.38           
  7. Meidrie Lensen                Hellas-Glana           1:09.20 9002302    1:11.80           
  8. Silvana Klander               Hellas-Glana           1:11.43 8902252    1:13.50           
  9. Fabienne Jeukens              Zwemclub Eijsden       1:15.76 8401156    1:15.11           
 10. Kim de Groot                  ZEPS                   1:20.78 8601318    1:17.26           
 11. Susan Stappers                Zwemclub Eijsden       1:18.89 8201594    1:17.44           
 12. Mieke Vranken                 ZEPS                   1:13.45 8302508    1:18.70           
 13. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       1:25.10 9700248    1:18.97           
 14. Rian Lensen                   Hellas-Glana           1:16.07 8805688    1:23.41           
 15. Denise Wetsels                Zwemclub Eijsden       1:30.12 9506316    1:28.51           
AFGE Alicia Icario                 Hellas-Glana           1:10.54 8901944                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
17.01.2010 - 16:16                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Johan Derks                   Hellas-Glana             58.15 8700673      57.91           
  2. Pieter de Heer                Hellas-Glana             57.96 8901141      58.16           
  3. Roy Kleijkers                 ZEPS                     57.26 8100881      59.32           
  4. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden         59.58 9204561      59.36           
  5. Sander Heijnen                ZEPS                   1:00.11 9001199    1:00.54           
  6. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana           1:00.41 8905665    1:00.90           
  7. Mike Storcken                 ZEPS                     58.77 7801019    1:01.60           
  8. Jeffrey Schijns               Eurode KZC             1:03.48 9401797    1:04.23           
  9. Karl Schutt                   Zwemclub Eijsden       1:06.57 9504147    1:05.98           
 10. Martijn Pregled               Hellas-Glana           1:05.04 8602465    1:06.97           
 11. Dion Peelen                   Eurode KZC             1:10.16 9304051    1:09.95           
 12. Michael Schlijper             Eurode KZC             1:10.55 9303691    1:13.64           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag          Meisjes Jeugd 2 en later
17.01.2010 - 16:18                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:25.17            2:25.02           
        Meggie Schreppers, 94                      Audrey Bams, 98
        Ina Willigers, 97                          Astrid van den Brandt, 95
            37.72  2:25.02

  2. Eurode KZC 1                  Eurode KZC             2:27.41            2:25.57           
        Céline Jennes, 96                          Janina Beckers, 98
        Leonora Arets, 95                          Shania Haenen, 98
            38.86  2:25.57

  3. Zwemclub Eijsden 2            Zwemclub Eijsden       2:33.45            2:32.42           
        Sabine Wetsels, 97                         Irma van den Brandt, 97
        Julie Theunissen, 97                       Clara Willigers, 96
            42.08  2:32.42

  4. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:31.78            2:33.56           
        Kelly Craenen, 97                          Inge Bonné, 94
        Rosien Meesen, 94                          Anouk Hustinx, 94
            41.56  2:33.56

  5. Hellas-Glana 2                Hellas-Glana           2:51.81            2:57.39           
        Laura van Kessel, 95                       Wynona Wilms, 95
        Bojana Andric, 95                          Veerle Wauben, 95
            45.23  2:57.39

  NG ZEPS 1                        ZEPS                   2:58.80                              
        Sanne Boelhouwers, 94                      Marly Conings, 95
        Amber Winkelhuijzen, 98                    Maxime Brandts, 98




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Alle, 4 x 25m schoolslag Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
17.01.2010 - 16:22                     (1j, 1m, 1j, 1m)                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eurode KZC 1                  Eurode KZC                  NT            1:24.78           
        Jordy Severins, 98                         Tijn Wolfhagen, 98
        Shania Haenen, 98                          Lieve Göbbels, 00
          1:24.78

  2. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden            NT            1:27.20           
        Timo Warnier, 99                           Toine Willigers, 99
        Amber Kerkhofs, 00                         Renee Roosen, 99
          1:27.20

  3. Zwemclub Eijsden 2            Zwemclub Eijsden            NT            1:27.43           
        Marciano Wolfs, 98                         Raoul van Lijf, 98
        Celine Kerkhofs, 98                        Dahnee de la Croix, 98
          1:27.43

  4. Eurode KZC 2                  Eurode KZC                  NT            1:32.54           
        Reuben Smits, 98                           Kjell Bakker, 00
        Hannah Billman, 98                         Jody Savelberg, 99
          1:32.54

  5. ZEPS 1                        ZEPS                   1:40.87            1:35.44           
        Jussi Dirks, 99                            Gilian Hubers, 99
        Anne Ostendorf, 99                         Myrthe Goertz, 99
          1:35.44

  6. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           1:41.14            1:41.86           
        Robert Jansen, 00                          Roel Hustinx, 99
        Lynn Meijers, 98                           Laura Larue, 98
          1:41.86

  7. Zwemclub Eijsden 3            Zwemclub Eijsden            NT            1:44.71           
        Jules Sinsel, 98                           Stefan Willigers, 98
        Sabine Vertommen, 98                       Renee Frijns, 98
          1:44.71




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Hellas-Glana