Deel 1 KNZB zwemcompetitie landelijk
Oss, Netherlands,    01-10-2006,     25m-baan
Nr. 1 4 x 100m vrije slag Heren 11 +   Nr. 2 4 x 50m wisselslag Dames 11 +   
Nr. 3 50m rugslag Gemengd 7-9   Nr. 4 100m vrije slag Dames 9-11   
Nr. 5 100m wisselslag Heren 9-11   Nr. 6 200m vlinderslag Heren 11-19   
Nr. 7 200m rugslag Dames 11-15   Nr. 8 200m schoolslag Heren 11-15   
Nr. 9 100m vlinderslag Dames 11-13   Nr. 10 100m rugslag Heren 11-13   
Nr. 11 100m schoolslag Dames 11-17   Nr. 12 100m vrije slag Heren 11-17   
Nr. 13 200m wisselslag Heren 11-19   Nr. 14 100m vlinderslag Dames 11 +   
Nr. 15 100m rugslag Heren 11 +   Nr. 16 25m vrije slag Gemengd 7-9   
Nr. 17 50m rugslag Dames 9-11   Nr. 18 50m schoolslag Heren 9-11   
Nr. 19 100m vrije slag Dames 11-15   Nr. 20 100m vlinderslag Heren 11-15   
Nr. 21 200m schoolslag Dames 11-13   Nr. 22 200m vrije slag Heren 11-13   
Nr. 23 100m schoolslag Heren 11-19   Nr. 24 200m wisselslag Dames 11-17   
Nr. 25 200m rugslag Heren 11-17   Nr. 26 200m schoolslag Dames 11 +   
Nr. 27 200m vrije slag Heren 11 +   Nr. 28 4 x 50m vrije slag Dames 11-15   


Nr. 1   4 x 100m vrije slag Heren                                       Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. DZT'62 1                           13-018       3:41.84
       VOGELAAR, Aad             61   WISSE, Joppe              89
       FILIPPINI, Dirk           85   WISSE, Bram               85
          57.75  3:41.84 
    2. Arethusa 1                         13-004       3:55.61
       GRAAFF vd, Jan Willem     89   LINDEN vd, Job            89
       HERBERTS, Loek            90   EMONS, Nick               89
          57.42  3:55.61 
    3. Tritium(SG) 1                      13-095       3:56.81
       EFFING, Mark              86   SLUIS, Freek              86
       OS van, Pieter            86   SCHUURMANS, Joppe         89
        1:00.31  3:56.81 



TOP
TOP
Nr. 3   50m rugslag Gemengd                                  Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. BARTEN, Manon                  97  13-095         49.02



Nr. 3   50m rugslag Gemengd                                  Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. DIJK van, Daniel               97  13-095         51.25
    2. WESSELING, Sieb                98  13-095         53.51
    3. KOSKAMP, Giano                 97  13-095       1:00.08



TOP
Nr. 4   100m vrije slag Dames                                Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. VONDEREN van, Esma             95  13-004       1:13.05
    2. KOOLEN, Lisa                   95  13-018       1:14.73
    3. VEUGEN, Ananda                 95  13-018       1:16.50
    4. SCHIJNDEL van, Vanessa         95  13-018       1:23.72
    5. VERHEYEN, Lyvia                95  13-095       1:25.97
    6. SIROEN, Hildy                  95  13-095       1:28.98
    7. BIJEN, Nina                    95  13-004       1:32.51
    8. MIJNDERS, Rosan                95  13-095       1:33.05
    9. VONDEREN van, Marlijn          97  13-004       1:33.10
   10. SCHUIVENS, Christa             96  13-095       1:34.18
   11. BOERMA, Melissa                95  13-095       1:36.92



TOP
Nr. 5   100m wisselslag Heren                                Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. GRUNSVEN van, Joep             95  13-004       1:24.62
    2. SCHUURMANS, Dieder             95  13-095       1:26.00
    3. STRIJBOSCH, Teun               96  13-095       1:49.98
    4. KUSTERS, Jesse                 96  13-095       1:50.96
    5. HOOGSTRATEN van, Brian         95  13-004       1:59.19
    6. UIJL den, Rodney               96  13-004       1:59.92



TOP
TOP
Nr. 7   200m rugslag Dames                                      Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. JANSSEN, Stephanie             91  13-004       2:34.77
        1:14.92  2:34.77 
    2. LAAR vd, Laura                 92  13-018       2:37.50
        1:15.63  2:37.50 
    3. WIT de, Yvon                   91  13-018       2:41.11
        1:16.71  2:41.11 
    4. WILLEMS, Chantal               91  13-095       2:41.20
        1:16.42  2:41.20 
    5. RIEL van, Margot               92  13-004       2:51.74
        1:21.88  2:51.74 
    6. PRINCEN, Linda                 91  13-004       2:56.12
        1:25.82  2:56.12 
    7. SCHIJNDEL van, Monica          92  13-018       2:56.79
        1:26.52  2:56.79 
    8. STEEG van de, Melissa          92  13-095       3:00.57
        1:26.92  3:00.57 
    9. CORNELISSEN, Loes              91  13-095       3:00.61
   10. VERRIJT, Manon                 92  13-018       3:04.27
          43.22  1:30.65  3:04.27 
   11. HOPMAN, Alon                   93  13-095       3:08.59
        1:31.25  3:08.59 
   12. RUTTEN, Loretta                92  13-018       3:10.84
        1:32.45  3:10.84 



TOP
Nr. 8   200m schoolslag Heren                                Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. HORST vd, Ruud                 91  13-018       2:50.00
        1:21.96  2:50.00 
    2. JANSSEN, Kevin                 92  13-095       2:52.26
        1:21.98  2:52.26 
    3. MAAS, Bart                     92  13-095       3:15.48
        1:34.78  3:15.48 
    4. LEIJSSEN, Huub                 94  13-018       3:15.89
        1:34.64  3:15.89 
    5. WEERDENBURG van, Nils          91  13-004       3:16.77
        1:34.00  3:16.77 
    6. GRUNSVEN van, Joep             95  13-004       3:25.31
        1:40.63  3:25.31 
    7. MEIJER, Willem                 92  13-004       3:26.20
        1:40.21  3:26.20 
  dis. BERSSELAAR van den, Luuk       91  13-004       3:18.33     SJ
        1:36.37  3:18.33 
  dis. PALS, Barrie                   92  13-095       3:23.53     SD
        1:37.87  3:23.53 
  dis. TUIJL van, Jory                91  13-004       3:52.82     SL
        1:51.54  3:52.82 



TOP
Nr. 9   100m vlinderslag Dames                               Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. HAMAM, Sahar                   94  13-018       1:21.31
    2. GRAEF de, Lisanne              93  13-018       1:23.89
    3. SCHIJNDEL van, Milena          94  13-018       1:24.72
    4. VINKEN, Vera                   94  13-018       1:29.11
    5. HOOGSTEDE, Karlijn             94  13-004       1:29.37
    6. CALIS van, Liza                94  13-018       1:30.93
    7. STOFFELEN, Marissa             93  13-095       1:32.07
    8. LOEFFEN, Kim                   94  13-095       1:32.21
    9. NELISSEN, Fieke                94  13-095       1:32.46
   10. EIKHOLT, Elske                 93  13-095       1:33.30
   11. SCHUIVENS, Petra               93  13-095       1:35.29
   12. GOVERS, Laura                  93  13-004       1:39.82
   13. ZAMAN, Lisa                    94  13-004       1:40.57
  dis. ROOIJ van, Ellen               94  13-004                   AA



TOP
Nr. 10   100m rugslag Heren                                  Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. HENDRIKS, Mart                 93  13-095       1:15.22
    2. BRON, Tristan                  93  13-018       1:17.67
    3. VERMEULEN, Kevin               93  13-004       1:19.66
    4. BERSSELAAR van den, Joep       93  13-004       1:24.46
    5. SMITS, Joey                    93  13-018       1:29.37
    6. BARTEN, Sander                 94  13-095       1:31.42
    7. BROEK van den, Simon           93  13-095       1:32.50
    8. GENNIP van, Rick               94  13-004       1:41.24
    9. QUINT, Joris                   94  13-004       1:58.26
  dis. BAKEL van, Rick                93  13-004                   RE
  dis. LEIJSSEN, Huub                 94  13-018       1:23.78     RD



TOP
Nr. 11   100m schoolslag Dames                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. VERBURG, Nathalie              90  13-095       1:24.82
    2. RUTTEN, Lisanne                89  13-018       1:25.24
    3. BOKKERS, Evy                   92  13-004       1:27.86
    4. CRUIJSSEN van de, Renske       89  13-095       1:28.81
    5. KAMP van, Esther               91  13-004       1:28.98
    6. MIJNDERS, Myrte                90  13-095       1:29.29
    7. SIROEN, Elodie                 90  13-095       1:30.45
    8. LIEROP van, Lindsay            90  13-018       1:30.60
    9. RUTTEN, Larissa                91  13-018       1:30.83
   10. MARTENS, Carlijn               91  13-004       1:31.13
   11. PRINCEN, Linda                 91  13-004       1:34.51
   12. HELM van der, Sandra           90  13-004       1:40.64



TOP
Nr. 12   100m vrije slag Heren                                  Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. WISSE, Joppe                   89  13-018         55.64
    2. SCHUUR, Robert                 90  13-018         57.26
    3. BLEEKER, Wytse                 90  13-095       1:00.68
    4. ROESSEL van, Yannick           90  13-004       1:00.86
    5. EMONS, Nick                    89  13-004       1:00.98
    6. LINDEN vd, Job                 89  13-004       1:01.93
    7. SCHUURMANS, Jelte              91  13-095       1:02.09
    8. VERSTAPPEN, Marijn             90  13-018       1:03.10
    9. GREMMEN, Luuk                  90  13-004       1:11.74
   10. HERPEN van, Ad                 90  13-004       1:13.26
   11. PALS, Barrie                   92  13-095       1:13.95
   12. MAAS, Bart                     92  13-095       1:14.17



TOP
Nr. 13   200m wisselslag Heren                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. GRAAFF vd, Jan Willem          89  13-004       2:25.98
          30.72  2:25.98 
    2. HERBERTS, Loek                 90  13-004       2:26.82
          32.33  2:26.82 
    3. SCHUURMANS, Joppe              89  13-095       2:31.42
          32.45  2:31.42 
    4. DIJK van, Peter                88  13-018       2:34.93
          33.50  2:34.93 
    5. JANSSEN, Kevin                 92  13-095       2:45.47
          38.23  2:45.47 
    6. HASSEL van, Harm               87  13-018       2:50.32
          37.32  2:50.32 



TOP
Nr. 14   100m vlinderslag Dames                                         Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. JANSSEN, Stephanie             91  13-004       1:08.57
    2. HENDRIKX, Femke                88  13-018       1:10.20
    3. SIROEN, Merel                  88  13-095       1:15.17
    4. THOMASSEN, Julie               88  13-095       1:17.90
    5. BECKSHEBE, Maizie              82  13-018       1:18.39
    6. VEER de, Liset                 87  13-004       1:18.51
    7. MOERKERKEN, Leonie             80  13-018       1:18.88
    8. ARTS, Inge                     89  13-095       1:20.26
    9. LIEROP van, Judith             88  13-018       1:25.74
   10. KAMP van, Lisanne              88  13-004       1:26.69
   11. SANDEN van der, Marjolein      84  13-095       1:27.80
   12. VOSSEN vd, Mariwanda           89  13-004       1:33.11
   13. LIEROP van, Amy                86  13-018       1:38.15



TOP
Nr. 15   100m rugslag Heren                                             Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. FILIPPINI, Dirk                85  13-018       1:06.37
    2. WISSE, Bram                    85  13-018       1:06.53
    3. HORSSEN van, Ruud              86  13-018       1:07.95
    4. STOFFELS, Ruud                 84  13-018       1:09.83
    5. SLUIS, Freek                   86  13-095       1:09.92
    6. VOGELAAR, Aad                  61  13-018       1:12.16
    7. OS van, Pieter                 86  13-095       1:12.81
    8. EFFING, Mark                   86  13-095       1:13.41
    9. HERPEN van, Jan-Willem         70  13-004       1:14.56
   10. ELST van, Tom                  86  13-004       1:15.06
   11. EMONS, Nick                    89  13-004       1:17.80



TOP
Nr. 16   25m vrije slag Gemengd                              Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. BARTEN, Manon                  97  13-095         17.95



Nr. 16   25m vrije slag Gemengd                              Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. WESSELING, Sieb                98  13-095         19.61
    2. DIJK van, Daniel               97  13-095         20.40
    3. KOSKAMP, Giano                 97  13-095         23.73



TOP
Nr. 17   50m rugslag Dames                                   Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. VONDEREN van, Esma             95  13-004         39.10
    2. VEUGEN, Ananda                 95  13-018         39.21
    3. KOOLEN, Lisa                   95  13-018         42.73
    4. SCHIJNDEL van, Vanessa         95  13-018         42.83
    5. BIJEN, Nina                    95  13-004         47.87
    6. VERHEYEN, Lyvia                95  13-095         48.10
    7. BOERMA, Melissa                95  13-095         48.42
    8. SIROEN, Hildy                  95  13-095         49.01
    9. MIJNDERS, Rosan                95  13-095         51.17
   10. VONDEREN van, Marlijn          97  13-004         51.87
  dis. SCHUIVENS, Christa             96  13-095         47.45     RD



TOP
Nr. 18   50m schoolslag Heren                                Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. SCHUURMANS, Dieder             95  13-095         51.49
    2. KUSTERS, Jesse                 96  13-095         53.76
    3. UIJL den, Rodney               96  13-004         54.52
    4. STRIJBOSCH, Teun               96  13-095         54.81
    5. HOOGSTRATEN van, Brian         95  13-004       1:04.02



TOP
Nr. 19   100m vrije slag Dames                                  Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. CORNELISSEN, Loes              91  13-095       1:06.71     B
       WILLEMS, Chantal               91  13-095       1:06.71     A
    3. WIT de, Yvon                   91  13-018       1:09.20
    4. RIEL van, Margot               92  13-004       1:09.64
    5. LAAR vd, Laura                 92  13-018       1:10.12
    6. LOEFFEN, Kim                   94  13-095       1:10.57
    7. STEEG van de, Melissa          92  13-095       1:10.82
    8. BOKKERS, Evy                   92  13-004       1:12.16
    9. VERRIJT, Manon                 92  13-018       1:12.22
   10. KAMP van, Esther               91  13-004       1:13.27
   11. SCHIJNDEL van, Monica          92  13-018       1:14.02
   12. PRINCEN, Linda                 91  13-004       1:15.67
   13. MARTENS, Carlijn               91  13-004       1:15.92
        1:15.92 
   14. RUTTEN, Loretta                92  13-018       1:19.36
        1:19.36 



TOP
Nr. 20   100m vlinderslag Heren                              Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. HORST vd, Ruud                 91  13-018       1:06.64
    2. VERMEULEN, Kevin               93  13-004       1:22.97
    3. SCHUURMANS, Jelte              91  13-095       1:24.36
    4. MAAS, Bart                     92  13-095       1:31.82
    5. MEIJER, Willem                 92  13-004       1:34.75
    6. BERSSELAAR van den, Luuk       91  13-004       1:35.70
        1:35.70 
    7. PALS, Barrie                   92  13-095       1:40.99
    8. WEERDENBURG van, Nils          91  13-004       1:47.83
    9. TUIJL van, Jory                91  13-004       2:09.42



TOP
Nr. 21   200m schoolslag Dames                               Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. HAMAM, Sahar                   94  13-018       3:08.89
        1:31.64  3:08.89 
    2. HOOGSTEDE, Karlijn             94  13-004       3:18.24
          46.02  1:36.96  2:28.31  3:18.24 
    3. HOPMAN, Alon                   93  13-095       3:19.76
        1:35.19  3:19.76 
    4. CALIS van, Liza                94  13-018       3:20.13
        1:35.73  3:20.13 
    5. SCHIJNDEL van, Milena          94  13-018       3:22.83
          45.02  1:36.74  2:29.58  3:22.83 
    6. STOFFELEN, Marissa             93  13-095       3:25.81
        1:40.17  3:25.81 
    7. VINKEN, Vera                   94  13-018       3:25.95
        1:40.51  3:25.95 
    8. SCHUIVENS, Petra               93  13-095       3:26.00
        1:41.76  3:26.00 
    9. EIKHOLT, Elske                 93  13-095       3:34.74
        1:45.11  3:34.74 
   10. GRAEF de, Lisanne              93  13-018       3:38.54
        1:45.51  3:38.54 
   11. NELISSEN, Fieke                94  13-095       3:40.79
   12. ZAMAN, Lisa                    94  13-004       3:48.16
        1:52.29  3:48.16 
  dis. GOVERS, Laura                  93  13-004       3:41.00     SA
        1:44.29  3:41.00 
  dis. ROOIJ van, Ellen               94  13-004       3:44.55     SK
          50.67  1:48.08  3:44.55 



TOP
Nr. 22   200m vrije slag Heren                               Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. HENDRIKS, Mart                 93  13-095       2:32.01
        1:13.49  2:32.01 
    2. BRON, Tristan                  93  13-018       2:34.13
        1:15.23  2:34.13 
    3. LEIJSSEN, Huub                 94  13-018       2:37.49
        1:21.35  2:37.49 
    4. VERMEULEN, Kevin               93  13-004       2:38.02
        1:17.76  2:38.02 
    5. SMITS, Joey                    93  13-018       2:51.23
        1:21.13  2:51.23 
    6. BERSSELAAR van den, Joep       93  13-004       2:53.42
        1:22.48  2:53.42 
    7. GRUNSVEN van, Joep             95  13-004       2:58.46
          39.55  1:25.21  2:58.46 
    8. BROEK van den, Simon           93  13-095       3:05.42
        1:28.39  3:05.42 
    9. BARTEN, Sander                 94  13-095       3:12.08
        1:35.33  3:12.08 
   10. GENNIP van, Rick               94  13-004       3:23.63
        1:37.27  3:23.63 
   11. QUINT, Joris                   94  13-004       3:44.79
        1:51.00  3:44.79 
  dis. BAKEL van, Rick                93  13-004                   vr



TOP
Nr. 23   100m schoolslag Heren                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. LINDEN vd, Job                 89  13-004       1:15.32
    2. JANSSEN, Kevin                 92  13-095       1:17.76
    3. DIJK van, Peter                88  13-018       1:21.72
    4. GREMMEN, Luuk                  90  13-004       1:23.95
    5. BLEEKER, Wytse                 90  13-095       1:24.65
    6. VERSTAPPEN, Marijn             90  13-018       1:25.40
    7. HASSEL van, Harm               87  13-018       1:39.39
    8. HERPEN van, Ad                 90  13-004       1:41.27



TOP
Nr. 24   200m wisselslag Dames                               Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. JANSSEN, Stephanie             91  13-004       2:42.09
          33.31  2:42.09 
    2. RUTTEN, Lisanne                89  13-018       2:47.04
          36.34  2:47.04 
    3. CRUIJSSEN van de, Renske       89  13-095       2:51.92
          38.07  2:51.92 
    4. ARTS, Inge                     89  13-095       2:52.18
          34.94  2:52.18 
    5. RIEL van, Margot               92  13-004       2:57.20
          37.02  2:57.20 
    6. RUTTEN, Larissa                91  13-018       2:58.10
          40.22  2:58.10 
    7. SIROEN, Elodie                 90  13-095       3:01.89
          41.13  3:01.89 
    8. HELM van der, Sandra           90  13-004       3:03.10
    9. LIEROP van, Lindsay            90  13-018       3:03.33
          41.70  3:03.33 
   10. VOSSEN vd, Mariwanda           89  13-004       3:19.15
          45.02  3:19.15 



TOP
Nr. 25   200m rugslag Heren                                     Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. HERBERTS, Loek                 90  13-004       2:18.09
        1:07.05  2:18.09 
    2. WISSE, Joppe                   89  13-018       2:18.53
        1:09.07  2:18.53 
    3. GRAAFF vd, Jan Willem          89  13-004       2:24.16
        1:10.70  2:24.16 
    4. SCHUURMANS, Joppe              89  13-095       2:27.23
        1:11.76  2:27.23 
    5. SCHUUR, Robert                 90  13-018       2:39.92
        1:18.37  2:39.92 
    6. SCHUURMANS, Jelte              91  13-095       2:43.78
        1:20.49  2:43.78 
    7. LINDEN vd, Job                 89  13-004       2:44.14
        1:21.49  2:44.14 
    8. BLEEKER, Wytse                 90  13-095       2:44.20
        1:21.67  2:44.20 
    9. ROESSEL van, Yannick           90  13-004       2:59.47
        1:24.07  2:59.47 



TOP
Nr. 26   200m schoolslag Dames                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. HENDRIKX, Femke                88  13-018       2:49.91
        1:21.25  2:49.91 
    2. VERBURG, Nathalie              90  13-095       3:03.73
        1:28.00  3:03.73 
    3. MOERKERKEN, Leonie             80  13-018       3:04.07
        1:28.45  3:04.07 
    4. BOKKERS, Evy                   92  13-004       3:09.26
        1:32.11  3:09.26 
    5. VEEN v, Regina                 76  13-004       3:10.29
    6. KAMP van, Esther               91  13-004       3:12.40
        1:31.14  3:12.40 
    7. THOMASSEN, Julie               88  13-095       3:15.75
        1:36.14  3:15.75 
    8. MIJNDERS, Myrte                90  13-095       3:17.29
        1:34.26  3:17.29 
    9. SIROEN, Merel                  88  13-095       3:18.78
        1:33.86  3:18.78 
   10. VEER de, Liset                 87  13-004       3:26.07
        1:38.88  3:26.07 
   11. KAMP van, Lisanne              88  13-004       3:27.04
        1:40.70  3:27.04 
   12. LIEROP van, Amy                86  13-018       3:27.55
        1:37.99  3:27.55 
   13. SANDEN van der, Marjolein      84  13-095       3:33.48
        1:40.02  3:33.48 



TOP
Nr. 27   200m vrije slag Heren                                          Senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. WISSE, Bram                    85  13-018       2:02.02
          58.56  2:02.02 
    2. GRAAFF vd, Jan Willem          89  13-004       2:05.95
        1:02.16  2:05.95 
    3. FILIPPINI, Dirk                85  13-018       2:06.39
        1:04.02  2:06.39 
    4. VOGELAAR, Aad                  61  13-018       2:10.78
        1:03.13  2:10.78 
    5. HERBERTS, Loek                 90  13-004       2:12.08
        1:03.34  2:12.08 
    6. HORSSEN van, Ruud              86  13-018       2:14.18
        1:05.04  2:14.18 
    7. STOFFELS, Ruud                 84  13-018       2:14.42
        1:05.32  2:14.42 
    8. EFFING, Mark                   86  13-095       2:16.00
        1:04.79  2:16.00 
    9. SLUIS, Freek                   86  13-095       2:18.76
        1:04.76  2:18.76 
   10. EMONS, Nick                    89  13-004       2:20.00
        1:06.48  2:20.00 
   11. OS van, Pieter                 86  13-095       2:21.52
        1:09.77  2:21.52 
   12. ELST van, Tom                  86  13-004       2:25.52
        1:10.17  2:25.52 
   13. HERPEN van, Jan-Willem         70  13-004       2:33.33
        1:13.05  2:33.33 



TOP
    1. DZT'62 1                           13-018       2:03.07
       HAMAM, Sahar              94   SCHIJNDEL van, Milena     94
       LAAR vd, Laura            92   WIT de, Yvon              91
          30.10  2:03.07 
    2. Tritium(SG) 1                      13-095       2:04.09
       CORNELISSEN, Loes         91   HOPMAN, Alon              93
       STEEG van de, Melissa     92   WILLEMS, Chantal          91
          29.79  2:04.09 
    3. Arethusa 1                         13-004       2:05.33
       JANSSEN, Stephanie        91   MARTENS, Carlijn          91
       HOOGSTEDE, Karlijn        94   RIEL van, Margot          92
          29.59  2:05.33