Competitie ronde 5 05-04-2009
Vught (NED),    5.4.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 2. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 3. Alle, 100m wisselslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 12. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 14. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 18. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 22. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 2201. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 23. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 25. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 29. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 31. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 33. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 34. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 35. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 36. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 37. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 38. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 39. Alle, 8 x 50m vrije slag, Mix


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Jongens, 4 x 50m wisselslag          Jongens Jeugd 2 en later
5-4-2009 - 13:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Dommelbaarzen 1            De Dommelbaarzen       2:05.38            2:04.89           
        Loek van Houtert, 95                       Rick van Hamond, 92
        Luuk van Doremalen, 93                     Ted Reniers, 94
            33.92  2:04.89

  2. Argo 1                        Argo                   2:09.89            2:12.41           
        Fime Namwansa, 96                          Stefan van Vught, 92
        Martijn de Jong, 91                        Jop Smit, 94
            35.29  2:12.41

  3. Bzv 1                         BZV 's-hertogenbosch   2:12.04            2:14.81           
        Roberto Visser, 94                         Diederick Groeneveld, 95
        Jeffrey Duif, 94                           Willem Kleinendorst, 96
            31.99  2:14.81

  4. Wzv 1                         Wzv                    2:21.21            2:25.62           
        Bart de Bont, 94                           Rudy Chambon, 93
        Gerben de Laat, 92                         Luc de Bont, 96
            39.61  2:25.62

  5. Argo 2                        Argo                   2:40.23            2:39.42           
        Rens van Heesch, 94                        Bart van Eindhoven, 97
        Jorg van Heesch, 96                        Bart Schoonen, 94
            36.48  2:39.42




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Meisjes, 4 x 50m vrije slag          Meisjes Jeugd 2 en later
5-4-2009 - 13:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wzv 2                         Wzv                    2:03.14            2:05.24           
        Marlotte Spohr, 93                         Maike Korthout, 94
        Lindsay van Houtum, 94                     Anne Klijberg, 95
            30.65  2:05.24

  2. Argo 3                        Argo                   2:07.01            2:06.84           
        Marijke van der Heijden, 97                Hilde Grondhout, 96
        Anne Gibbels, 96                           Elise Pennings, 95
            35.02  2:06.84

  3. Bzv 1                         BZV 's-hertogenbosch   2:08.66            2:08.95           
        Julie Kleijzen, 95                         Julia Marasabessy, 96
        Sietske van Zijl, 94                       Arja den Boer, 94
            31.54  2:08.95

  4. De Dommelbaarzen 1            De Dommelbaarzen       2:11.44            2:10.26           
        Raissa Nuchelmans, 93                      Ylva Hendriks, 97
        Amy van Berkel, 96                         Esther Krielaart, 94
            33.02  2:10.26

  5. Wzv 3                         Wzv                    2:14.66            2:22.29           
        Celine van Houtum, 96                      Catrina Hagens, 93
        Laura van Beek, 94                         Desirée Kemmeren, 93
            37.26  2:22.29

AFGE Argo 4                        Argo                   2:21.41                              
        Joyce van Grinsven, 97                     Monica Asshauer, 96
        Meike Schoonen, 96                         Myrte De Juncker, 93




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m wisselslag         Jongens Minioren 4 en later
5-4-2009 - 13:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wessel Brands                 Argo                   1:41.73 9901563    1:39.00           
          1:39.00
  2. Sander Somers                 Argo                   1:45.26 9900951    1:45.90           
          1:45.90
  3. Luuk Kampers                  Argo                   1:50.89 9901995    1:50.89           
          1:50.89
  4. Luuk Santegoeds               Argo                   1:51.99 9902027    1:55.95           
          1:55.95
  5. Kevin Schollen                Wzv                         NT 0100365    2:04.92           
          2:04.92
 DIS Ries Schouten                 Argo                   2:05.37 9901991    1:57.00           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:57.00
 DIS Stefan Chambon                Wzv                         NT 0100609    2:33.73           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:33.73


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Minioren 4 en later
5-4-2009 - 13:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nicole Rabou                  De Dommelbaarzen       1:52.86 0001060    1:44.81           
          1:44.81
  2. Loes van Eindhoven            Argo                   1:47.68 9901522    1:47.10           
          1:47.10
  3. Colette van Happen            Argo                   1:59.66 9901524    1:50.20           
          1:50.20
  4. Femke van Eck                 Argo                   1:49.61 9901526    1:51.87           
          1:51.87
  5. Elise Jocaille                Wzv                    2:02.29 0000546    1:53.13           
          1:53.13
  6. Annemijn Spohr                Wzv                    2:31.43 0000548    1:56.92           
          1:56.92
  7. Eline Akkermans               Wzv                         NT 0100588    2:21.58           
          2:21.58
 DIS Jule Hensen                   Wzv                         NT 0100530    2:38.62           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:38.62



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 50m vlinderslag         Meisjes Junioren 1 en later
5-4-2009 - 13:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Verhoef                  Wzv                      38.00 9702510      38.98           
  2. Ylva Hendriks                 De Dommelbaarzen         37.86 9704012      39.16           
  3. Joyce Rabou                   De Dommelbaarzen         40.60 9801892      40.57           
  4. Marijke van der Heijden       Argo                     44.75 9704898      43.89           
  5. Simone van den Elzen          BZV 's-hertogenbosch     45.73 9701980      44.20           
  6. Eva Brands                    Argo                     45.13 9803266      45.96           
  7. Anne Bakker                   Wzv                      47.02 9802168      48.14           
  8. Saartje Vermeulen             BZV 's-hertogenbosch     52.12 9900934      48.36           
  9. Jessica Bloks                 De Dommelbaarzen         47.30 9900874      49.24           
 10. Carlijn Balvers               Wzv                      50.24 9701238      49.40           
 11. Micky Winkelmolen             Wzv                      55.87 9703624      51.15           
 12. Ardian Peijnenburg            Argo                     54.48 9802654      51.16           
 13. Esther de Wijs                Wzv                      50.70 9801732      52.14           
 14. Carlijn de Win                Wzv                    1:01.10 9703930      52.29           
 15. Renske Hornman                BZV 's-hertogenbosch        NT 9803562      52.45           
 16. Britt Wirtz                   De Dommelbaarzen         50.47 9902208      52.91           
 17. Lynn van Es                   Wzv                      52.82 9901462      53.34           
 18. Janneke Wouters               BZV 's-hertogenbosch     54.97 9900932      53.83           
 19. Tisha Nicasia                 Wzv                      50.41 9803890      55.16           
 20. Tessa van Helvoirt            BZV 's-hertogenbosch     58.20 9702978      56.64           
 DIS Anouk Verberne                BZV 's-hertogenbosch        NT 9704638      56.13           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Roxanne Kouwenberg            Wzv                    1:11.73 9802590    1:04.19           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Joyce van Grinsven            Argo                     52.68 9703918                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Minioren 6 en later
5-4-2009 - 13:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Guus Vermeulen                BZV 's-hertogenbosch     39.90 9701593      39.51           
  2. Ramón Pleijers                De Dommelbaarzen         42.26 9802013      40.80           
  3. Mitchell Schollen             Wzv                      42.89 9801543      41.45           
  4. Bart van Eindhoven            Argo                     46.41 9701093      44.51           
  5. Pascal van Bakel              Argo                     47.04 9803059      47.78           
  6. Ivar Wijfels                  De Dommelbaarzen         48.37 9801369      48.05           
  7. Joris te Booy                 De Dommelbaarzen         46.98 9901535      49.63           
  8. Yannick Spohr                 Wzv                      50.28 9703681      51.40           
  9. Jannus van Dinther            Argo                     48.84 9801971      51.67           
 10. Mees Schouten                 Argo                     57.92 9801975      53.18           
 11. Bas Gibbels                   Argo                     56.51 9801973      54.60           
 12. Marnix Verhoef                Wzv                      55.86 9900895      54.86           
 DIS Gijs Mulder                   BZV 's-hertogenbosch        NT 9900747    1:00.29           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
5-4-2009 - 14:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elise Pennings                Argo                   2:25.01 9503608    2:24.75           
            32.61  1:08.64  2:24.75
  2. Hilde Grondhout               Argo                   2:27.29 9602300    2:26.44           
            33.97  1:10.55  2:26.44
  3. Anne Klijberg                 Wzv                    2:28.58 9503974    2:29.23           
            33.42  1:11.04  2:29.23
  4. Julie Kleijzen                BZV 's-hertogenbosch   2:42.60 9502958    2:35.95           
            33.89  1:13.21  2:35.95
  5. Amy van Berkel                De Dommelbaarzen       2:45.80 9603642    2:36.51           
            35.45  1:15.86  2:36.51
  6. Ylva Hendriks                 De Dommelbaarzen       2:48.57 9704012    2:40.46           
            36.57  1:18.96  2:40.46
  7. Julia Marasabessy             BZV 's-hertogenbosch   2:59.48 9601820    2:42.52           
            37.14  1:17.89  2:00.48  2:42.52
  8. Manon Balvers                 Wzv                    2:40.29 9502042    2:43.29           
            36.42  1:17.00  2:43.29
  9. Simone Balvers                Wzv                    2:45.80 9600878    2:48.91           
            38.08  1:19.69  2:48.91
 10. Melissa van der Geld          Wzv                         NT 9506250    2:49.30           
            37.61  1:20.30  2:08.04  2:49.30
 11. Meike Schoonen                Argo                   2:50.98 9605414    2:50.45           
            38.37  1:20.65  2:50.45
 12. Monica Asshauer               Argo                   2:52.96 9605110    2:51.26           
            36.67  1:20.00  2:51.26
 13. Pety Viguurs                  De Dommelbaarzen       3:26.83 9506118    3:02.31           
            40.48  1:24.93  2:13.69  3:02.31



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
5-4-2009 - 14:10                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loek van Houtert              De Dommelbaarzen       2:19.73 9504515    2:13.47           
            32.02  1:05.99  2:13.47
  2. Diederick Groeneveld          BZV 's-hertogenbosch   2:31.70 9502123    2:21.31           
            32.34  1:08.31  2:21.31
  3. Fime Namwansa                 Argo                   2:33.44 9603827    2:34.48           
            32.74  1:11.17  2:34.48
  4. Marco Hoogenraad              BZV 's-hertogenbosch   2:42.47 9503051    2:36.14           
            36.75  1:16.24  2:36.14
  5. Koen Nuchelmans               De Dommelbaarzen       2:32.65 9501761    2:36.58           
            34.39  1:14.04  2:36.58
  6. Teun van Houtert              De Dommelbaarzen       2:42.37 9603065    2:43.64           
            36.82  1:19.26  2:43.64
  7. Willem Kleinendorst           BZV 's-hertogenbosch   2:51.23 9602443    2:45.27           
            37.47  1:19.94  2:45.27
  8. Jim Luca Widdershoven         De Dommelbaarzen       2:41.02 9603067    2:47.07           
            36.42  1:17.92  2:47.07
  9. Frans Peijnenburg             De Dommelbaarzen       2:50.76 9602017    2:53.00           
            39.49  1:24.65  2:53.00
 10. Sebastiaan Brands             Argo                   3:06.55 9604175    2:56.09           
            40.68  1:27.40  2:56.09
 11. Robin van Zijl                BZV 's-hertogenbosch   3:18.51 9601869    2:57.79           
            38.21  1:23.85  2:57.79
 12. Luc de Bont                   Wzv                    3:10.95 9601701    2:58.02           
            50.32  1:27.20  2:58.02
 13. Jorg van Heesch               Argo                   3:10.09 9601429    3:03.09           
            40.34  1:26.58  3:03.09
 14. Tom Bakker                    Wzv                    3:11.73 9604525    3:10.60           
            40.80  1:28.36  3:10.60
 15. Joren den Boer                BZV 's-hertogenbosch   3:36.17 9601463    3:15.89           
            43.65  1:34.26  3:15.89
 DIS Luke van Hamond               De Dommelbaarzen       2:57.89 9600945                      
        AB - Veroorzaakte valse start (uitgesloten voor prog.nr.).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
5-4-2009 - 14:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arja den Boer                 BZV 's-hertogenbosch   1:16.22 9405634    1:17.73           
          1:17.73
  2. Esther Krielaart              De Dommelbaarzen       1:20.43 9404054    1:19.79           
          1:19.79
  3. Catrina Hagens                Wzv                    1:19.62 9305382    1:22.26           
          1:22.26
  4. Sanne van der Schans          Wzv                    1:22.50 9602714    1:22.78           
          1:22.78
  5. Raissa Nuchelmans             De Dommelbaarzen       1:25.87 9305098    1:23.09           
          1:23.09
  6. Desirée Kemmeren              Wzv                    1:22.25 9303734    1:24.80           
          1:24.80
  7. Marcella Wijtmans             Wzv                    1:25.75 9403688    1:24.87           
          1:24.87
  8. Myrte De Juncker              Argo                   1:26.34 9304060    1:25.10           
          1:25.10
  9. Anne Gibbels                  Argo                   1:27.36 9602298    1:27.71           
          1:27.71
 10. Reana Oppier                  Wzv                    1:30.92 9401458    1:32.70           
          1:32.70
 11. Pety Viguurs                  De Dommelbaarzen       1:35.89 9506118    1:32.75           
          1:32.75
 12. Sietske van Zijl              BZV 's-hertogenbosch   1:28.28 9403232    1:33.42           
          1:33.42
 13. Mirella Kop                   Wzv                    1:44.26 9606020    1:38.91           
          1:38.91



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
5-4-2009 - 14:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk van Doremalen            De Dommelbaarzen       1:08.57 9303487    1:08.43           
          1:08.43
  2. Roberto Visser                BZV 's-hertogenbosch   1:12.00 9406151    1:11.23           
          1:11.23
  3. Ted Reniers                   De Dommelbaarzen       1:11.49 9400519    1:12.60           
          1:12.60
  4. Rudy Chambon                  Wzv                    1:14.82 9306775    1:15.00           
          1:15.00
  5. Jeffrey Duif                  BZV 's-hertogenbosch   1:16.42 9401365    1:16.92           
          1:16.92
  6. Jop Smit                      Argo                   1:16.75 9404151    1:18.07           
          1:18.07
  7. Rens van Heesch               Argo                   1:22.98 9402683    1:23.49           
          1:23.49
  8. Bart de Bont                  Wzv                    1:19.76 9402725    1:24.02           
          1:24.02
  9. Teun van Houtert              De Dommelbaarzen       1:20.39 9603065    1:24.15           
          1:24.15
 10. Bart Schoonen                 Argo                   1:24.48 9405907    1:26.13           
          1:26.13
 11. Vincent Keltjens              Wzv                         NT 9406225    1:33.98           
          1:33.98
 12. Pim van Helvoirt              BZV 's-hertogenbosch   1:52.01 9404327    1:41.19           
          1:41.19



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                       Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
5-4-2009 - 14:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Margit Tibosch                BZV 's-hertogenbosch   1:16.23 9104696    1:14.86           
            36.60  1:14.86
  2. Agaath Bont                   De Dommelbaarzen       1:15.84 9204688    1:16.03           
            37.41  1:16.03
  3. Marlotte Spohr                Wzv                    1:15.62 9305288    1:16.41           
            36.77  1:16.41
  4. Lotte van Schijndel           Argo                   1:20.62 9104192    1:17.88           
            38.68  1:17.88
  5. Sanne Bonekamp                Argo                   1:18.92 9104188    1:19.36           
            38.20  1:19.36
  6. Kinzie Pulles                 Wzv                    1:19.91 9202800    1:20.73           
            38.42  1:20.73
  7. Linda Coelingh                BZV 's-hertogenbosch   1:19.10 9104986    1:23.05           
            39.46  1:23.05
  8. Iris De Juncker               Argo                   1:25.96 9104274    1:23.94           
            40.87  1:23.94
  9. Lisa van Ewijk                De Dommelbaarzen       1:25.18 9204840    1:24.23           
            40.20  1:24.23
 10. Manouk van Maanen             De Dommelbaarzen       1:28.76 9204324    1:25.02           
            42.12  1:25.02
 11. Ellen Reniers                 De Dommelbaarzen       1:24.27 9106288    1:27.25           
            41.99  1:27.25
 12. Reina van der Velden          Argo                   1:27.57 9206000    1:27.39           
            43.39  1:27.39
 13. Lindsay van Houtum            Wzv                    1:30.97 9406546    1:27.49           
            43.56  1:27.49
 14. Julia Huveneers               De Dommelbaarzen       1:27.20 9106290    1:28.03           
            42.23  1:28.03
 15. Laura van Beek                Wzv                    1:32.89 9406548    1:35.16           
            47.26  1:35.16
 16. Celine van Houtum             Wzv                    1:38.08 9604508    1:35.41           
            46.94  1:35.41
 17. Janneke de Wijs               Wzv                    1:39.36 9602716    1:39.85           
            49.96  1:39.85
AFGE Sophie van den Akker          Argo                   1:24.62 9104186                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
5-4-2009 - 14:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk van Doremalen            De Dommelbaarzen       1:07.72 9303487    1:07.88           
            33.36  1:07.88
  2. Mehmet Demirci                BZV 's-hertogenbosch   1:10.29 9100451    1:08.64           
            33.20  1:08.64
  3. Rick van Hamond               De Dommelbaarzen       1:14.98 9205873    1:10.94           
            35.14  1:10.94
  4. Stefan van Vught              Argo                   1:17.76 9204345    1:11.70           
            35.09  1:11.70
  5. Mark Schellekens              BZV 's-hertogenbosch   1:08.11 9201153    1:12.03           
            35.50  1:12.03
  6. Gerben de Laat                Wzv                    1:14.80 9205411    1:16.42           
            37.02  1:16.42
  7. Jelle Dikker                  De Dommelbaarzen       1:17.33 9205203    1:17.40           
            37.59  1:17.40
  8. Martijn de Jong               Argo                   1:11.70 9103139    1:17.89           
            37.39  1:17.89
  9. Jitse Alsemgeest              De Dommelbaarzen       1:13.00 9201971    1:18.84           
            38.78  1:18.84
 10. Daan Horsten                  Wzv                    1:59.45 9703093    1:51.36           
            53.54  1:51.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
5-4-2009 - 14:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Klijberg                 Wzv                    2:47.57 9503974    2:48.64           
            38.36  2:48.64
  2. Juliska Peijnenburg           De Dommelbaarzen       2:46.68 9002892    2:50.42           
            34.13  2:50.42
  3. Marit van Weert               Argo                   2:56.12 9004190    2:53.55           
            37.40  2:53.55
  4. Maike Korthout                Wzv                    2:52.39 9406034    2:55.54           
            38.51  2:55.54
  5. Anick Spiekermann             De Dommelbaarzen       2:44.16 8804108    2:56.07           
            37.49  2:56.07
  6. Laura van Hassel              BZV 's-hertogenbosch   2:51.11 8302552    2:57.11           
            36.89  2:57.11
  7. Marjan de Jong                Argo                   2:56.71 8902090    3:00.45           
            41.29  3:00.45
  8. Marjolein Keltjens            Wzv                    3:05.29 9001866    3:04.28           
          3:04.28
  9. Esther Krielaart              De Dommelbaarzen       2:55.34 9404054    3:06.16 FJ 1 a    
        a
            42.28  3:06.16
 10. Annemijn van Grinsven         BZV 's-hertogenbosch   2:54.77 8801450    3:06.16 FJ 2 b    
        b
            38.57  3:06.16
 11. Lisette Huibers               Wzv                    3:06.33 8705764    3:08.32           
            41.48  3:08.32
 12. Kim van Vliet                 Wzv                    3:07.13 8704384    3:12.60           
            42.73  3:12.60
 13. Nina Haverkamp                Argo                   3:40.10 8806646    3:28.32           
            46.37  3:28.32
 DIS Agaath Bont                   De Dommelbaarzen       2:44.44 9204688    2:48.00           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            37.38  2:48.00
 DIS Vera van Bakel                Argo                   3:11.83 9007348    3:06.60           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            41.10  3:06.60
 DIS Kelly van Vliet               Wzv                    2:59.81 8907208    3:07.94           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            39.74  3:07.94



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
5-4-2009 - 15:10                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wietse Beerens                De Dommelbaarzen       2:15.95 8700159    2:14.96           
            29.57  2:14.96
  2. Jelle Beerens                 De Dommelbaarzen       2:15.21 8600159    2:16.57           
            29.67  2:16.57
  3. Raga Flores                   BZV 's-hertogenbosch   2:17.75 8900903    2:17.26           
            27.36  2:17.26
  4. Hermie Minkels                BZV 's-hertogenbosch   2:15.53 8702249    2:19.30           
            29.06  2:19.30
  5. Tom Lommers                   Wzv                    2:18.54 9001847    2:19.41           
            29.88  2:19.41
  6. Kenny van Krieken             BZV 's-hertogenbosch   2:21.56 9001675    2:20.80           
            28.73  2:20.80
  7. Bart van der Aar              BZV 's-hertogenbosch   2:22.15 8900005    2:26.30           
            30.80  2:26.30
  8. Lex Habraken                  Argo                   2:19.21 9004107    2:38.60           
            33.07  2:38.60
  9. Rudy Chambon                  Wzv                    2:42.63 9306775    2:40.48           
            34.60  2:40.48
 10. Wilm Cornelissen              Argo                   2:37.80 7801571    2:43.26           
            35.02  2:43.26
 11. Joris vd Weem                 De Dommelbaarzen       2:44.46 8502927    2:47.95           
            34.46  2:47.95
 12. Joost van Dongen              Argo                   2:52.11 8900743    2:49.78           
            37.63  2:49.78
 DIS Remco Driessen                BZV 's-hertogenbosch   2:24.46 8302627                      
        WB - De wisselslag niet gezwommen in de juiste volgorde (geen tijd noteren).
AFGE Bart van Kaathoven            Argo                   2:45.80 8906579                      
AFGE Anthony van Hout              Argo                   2:45.93 7501155                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Jongens, 25m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
5-4-2009 - 15:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Schollen                Wzv                         NT 0100365      28.23           
  2. Stefan Chambon                Wzv                         NT 0100609      29.73           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Meisjes, 25m schoolslag         Meisjes Minioren 4 en later
5-4-2009 - 15:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Annemijn Spohr                Wzv                      28.49 0000548      25.68           
  2. Elise Jocaille                Wzv                      28.04 0000546      25.75           
  3. Eline Akkermans               Wzv                      39.55 0100588      31.77           
  4. Jule Hensen                   Wzv                         NT 0100530      34.12           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2201                    Alle, 50m schoolslag               Mix Minioren 4 en later
5-4-2009 - 15:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wessel Brands                 Argo                     51.57 9901563      52.26           
  2. Sander Somers                 Argo                     53.47 9900951      52.92           
  3. Femke van Eck                 Argo                     53.48 9901526      53.24           
  4. Loes van Eindhoven            Argo                     54.34 9901522      56.86           
  5. Nicole Rabou                  De Dommelbaarzen         57.43 0001060      57.10           
  6. Colette van Happen            Argo                     57.16 9901524      57.51           
  7. Luuk Kampers                  Argo                     58.03 9901995      58.48           
  8. Luuk Santegoeds               Argo                   1:00.14 9902027    1:05.25           
 DIS Ries Schouten                 Argo                   1:02.22 9901991      59.21           
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2201                   Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Minioren 4 en later
5-4-2009 - 15:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke van Eck                 Argo                     53.48 9901526      53.24           
  2. Loes van Eindhoven            Argo                     54.34 9901522      56.86           
  3. Nicole Rabou                  De Dommelbaarzen         57.43 0001060      57.10           
  4. Colette van Happen            Argo                     57.16 9901524      57.51           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2201                   Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
5-4-2009 - 15:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wessel Brands                 Argo                     51.57 9901563      52.26           
  2. Sander Somers                 Argo                     53.47 9900951      52.92           
  3. Luuk Kampers                  Argo                     58.03 9901995      58.48           
  4. Luuk Santegoeds               Argo                   1:00.14 9902027    1:05.25           
 DIS Ries Schouten                 Argo                   1:02.22 9901991      59.21           
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
5-4-2009 - 15:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ylva Hendriks                 De Dommelbaarzen       1:13.52 9704012    1:14.04           
            35.86  1:14.04
  2. Simone van den Elzen          BZV 's-hertogenbosch   1:16.18 9701980    1:16.31           
            36.67  1:16.31
  3. Anne Verhoef                  Wzv                    1:13.97 9702510    1:17.12           
            36.82  1:17.12
  4. Marijke van der Heijden       Argo                   1:17.28 9704898    1:20.03           
            38.72  1:20.03
  5. Joyce Rabou                   De Dommelbaarzen       1:20.56 9801892    1:21.70           
            38.92  1:21.70
  6. Eva Brands                    Argo                   1:20.41 9803266    1:24.00           
            40.48  1:24.00
  7. Anne Bakker                   Wzv                    1:33.49 9802168    1:33.46           
            42.58  1:33.46
  8. Saartje Vermeulen             BZV 's-hertogenbosch   1:33.61 9900934    1:34.51           
            46.29  1:34.51
  9. Carlijn Balvers               Wzv                    1:30.28 9701238    1:34.96           
            45.03  1:34.96
 10. Jessica Bloks                 De Dommelbaarzen       1:40.20 9900874    1:35.45           
            44.10  1:35.45
 11. Micky Winkelmolen             Wzv                    1:35.20 9703624    1:36.07           
            47.20  1:36.07
 12. Tessa van Helvoirt            BZV 's-hertogenbosch   2:11.93 9702978    1:36.23           
            45.00  1:36.23
 13. Britt Wirtz                   De Dommelbaarzen       1:35.40 9902208    1:36.78           
            48.27  1:36.78
 14. Ardian Peijnenburg            Argo                   1:34.57 9802654    1:36.82           
            45.64  1:36.82
 15. Janneke Wouters               BZV 's-hertogenbosch   1:37.88 9900932    1:38.04           
            46.89  1:38.04
 16. Lynn van Es                   Wzv                    1:39.85 9901462    1:40.23           
            47.32  1:40.23
 17. Carlijn de Win                Wzv                    1:49.22 9703930    1:42.19           
            46.22  1:42.19
 18. Esther de Wijs                Wzv                    1:32.42 9801732    1:44.10           
            47.13  1:44.10
 19. Renske Hornman                BZV 's-hertogenbosch   1:42.20 9803562    1:44.31           
            48.50  1:44.31
 20. Anouk Verberne                BZV 's-hertogenbosch        NT 9704638    1:44.86           
            47.92  1:44.86
 21. Tisha Nicasia                 Wzv                    1:43.17 9803890    1:45.48           
            45.51  1:45.48
 22. Roxanne Kouwenberg            Wzv                    1:59.00 9802590    1:50.70           
            48.20  1:50.70
AFGE Joyce van Grinsven            Argo                   1:20.65 9703918                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
5-4-2009 - 15:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ramón Pleijers                De Dommelbaarzen       1:17.44 9802013    1:15.45           
            36.10  1:15.45
  2. Mitchell Schollen             Wzv                    1:18.85 9801543    1:20.89           
            37.82  1:20.89
  3. Bart van Eindhoven            Argo                   1:19.92 9701093    1:22.77           
            38.75  1:22.77
  4. Guus Vermeulen                BZV 's-hertogenbosch   1:26.02 9701593    1:24.04           
            39.13  1:24.04
  5. Joris te Booy                 De Dommelbaarzen            NT 9901535    1:25.70           
            40.42  1:25.70
  6. Pascal van Bakel              Argo                   1:23.69 9803059    1:27.57           
            42.80  1:27.57
  7. Ivar Wijfels                  De Dommelbaarzen       1:25.69 9801369    1:27.60           
            40.92  1:27.60
  8. Jannus van Dinther            Argo                   1:26.46 9801971    1:28.19           
          1:28.19
  9. Mees Schouten                 Argo                   1:31.02 9801975    1:31.16           
            42.11  1:31.16
 10. Bas Gibbels                   Argo                   1:33.66 9801973    1:37.38           
            47.11  1:37.38
 11. Yannick Spohr                 Wzv                    1:40.30 9703681    1:44.45           
            47.86  1:44.45
 12. Marnix Verhoef                Wzv                    1:38.31 9900895    1:45.73           
            51.45  1:45.73
 13. Daan Horsten                  Wzv                    1:55.99 9703093    1:54.56           
            52.35  1:54.56
 14. Gijs Mulder                   BZV 's-hertogenbosch   1:43.98 9900747    1:56.36           
            51.11  1:56.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
5-4-2009 - 15:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julie Kleijzen                BZV 's-hertogenbosch     38.92 9502958      39.67           
  2. Sanne van der Schans          Wzv                      40.71 9602714      41.32           
  3. Julia Marasabessy             BZV 's-hertogenbosch     42.67 9601820      43.39           
  4. Pety Viguurs                  De Dommelbaarzen         43.65 9506118      44.40           
  5. Anne Gibbels                  Argo                     45.39 9602298      45.36           
  6. Amy van Berkel                De Dommelbaarzen         45.79 9603642      45.54           
  7. Celine van Houtum             Wzv                      44.75 9604508      46.09           
  8. Janneke de Wijs               Wzv                      46.91 9602716      47.14           
  9. Monica Asshauer               Argo                     47.36 9605110      47.23           
 10. Meike Schoonen                Argo                     50.81 9605414      48.88           
 11. Mirella Kop                   Wzv                      51.64 9606020      50.54           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Jongens, 50m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
5-4-2009 - 15:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fime Namwansa                 Argo                     40.50 9603827      38.62           
  2. Loek van Houtert              De Dommelbaarzen         40.39 9504515      38.91           
  3. Diederick Groeneveld          BZV 's-hertogenbosch     40.10 9502123      39.82           
  4. Luke van Hamond               De Dommelbaarzen         45.50 9600945      44.70           
  5. Luc de Bont                   Wzv                      46.57 9601701      45.43           
  6. Robin van Zijl                BZV 's-hertogenbosch     47.18 9601869      45.64           
  7. Willem Kleinendorst           BZV 's-hertogenbosch     45.79 9602443      45.73           
  8. Teun van Houtert              De Dommelbaarzen         41.78 9603065      45.76           
  9. Koen Nuchelmans               De Dommelbaarzen         46.08 9501761      46.70           
 10. Marco Hoogenraad              BZV 's-hertogenbosch     47.22 9503051      47.10           
 11. Jorg van Heesch               Argo                     46.88 9601429      47.68           
 12. Sebastiaan Brands             Argo                     49.00 9604175      48.56           
 13. Frans Peijnenburg             De Dommelbaarzen         49.85 9602017      49.45           
 14. Tom Bakker                    Wzv                      48.38 9604525      49.87           
 15. Jardy van den Heuvel          Wzv                         NT 9505533      50.09           
 16. Jim Luca Widdershoven         De Dommelbaarzen         49.05 9603067      50.26           
 17. Joren den Boer                BZV 's-hertogenbosch     51.47 9601463      51.57           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Meisjes, 200m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
5-4-2009 - 15:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elise Pennings                Argo                   2:51.13 9503608    2:41.89           
            37.54  1:18.26  2:41.89
  2. Hilde Grondhout               Argo                   2:43.15 9602300    2:42.26           
            38.73  1:19.60  2:42.26
  3. Arja den Boer                 BZV 's-hertogenbosch   2:54.80 9405634    2:42.52           
            38.54  1:19.48  2:42.52
  4. Marlotte Spohr                Wzv                    2:54.52 9305288    2:49.89           
            39.48  1:23.20  2:49.89
  5. Manon Balvers                 Wzv                    2:55.42 9502042    2:57.29           
            41.26  1:26.02  2:57.29
  6. Amy van Berkel                De Dommelbaarzen       3:11.16 9603642    2:57.36           
            42.11  1:27.61  2:57.36
  7. Maike Korthout                Wzv                    2:53.20 9406034    2:58.96           
            42.54  1:27.12  2:58.96
  8. Raissa Nuchelmans             De Dommelbaarzen       3:02.15 9305098    2:59.00           
            42.32  1:27.09  2:59.00
  9. Melissa van der Geld          Wzv                    3:17.07 9506250    3:03.95           
            41.73  1:29.76  3:03.95
 10. Carlijn Balvers               Wzv                    3:13.39 9701238    3:10.70           
            44.67  1:33.39  3:10.70
 11. Myrte De Juncker              Argo                   3:02.02 9304060    3:11.94           
            44.12  1:32.44  3:11.94
 12. Sietske van Zijl              BZV 's-hertogenbosch   3:10.60 9403232    3:14.95           
            44.81  1:34.86  3:14.95
 13. Esther Krielaart              De Dommelbaarzen            NT 9404054    3:17.18           
            46.21  1:35.62  3:17.18



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
5-4-2009 - 16:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk van Doremalen            De Dommelbaarzen       2:32.17 9303487    2:31.32           
            36.43  1:15.66  2:31.32
  2. Roberto Visser                BZV 's-hertogenbosch   2:31.89 9406151    2:33.42           
            35.54  1:14.48  2:33.42
  3. Ted Reniers                   De Dommelbaarzen       2:46.08 9400519    2:38.93           
            38.34  1:18.74  2:38.93
  4. Rudy Chambon                  Wzv                    3:02.56 9306775    2:42.76           
            39.64  1:21.02  2:42.76
  5. Loek van Houtert              De Dommelbaarzen       2:48.18 9504515    2:42.89           
            39.36  1:21.36  2:42.89
  6. Jeffrey Duif                  BZV 's-hertogenbosch   2:51.12 9401365    2:49.00           
            40.02  1:22.39  2:49.00
  7. Rens van Heesch               Argo                   2:51.52 9402683    2:52.98           
            41.60  1:25.86  2:52.98
  8. Jim Luca Widdershoven         De Dommelbaarzen       3:00.50 9603067    2:59.37           
            42.75  1:28.31  2:59.37
  9. Bart Schoonen                 Argo                   3:15.72 9405907    3:09.52           
            42.74  3:09.52
 10. Bart de Bont                  Wzv                    2:59.86 9402725    3:15.51           
            48.15  1:39.18  3:15.51
 DIS Jop Smit                      Argo                   2:51.65 9404151                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
 DIS Pim van Helvoirt              BZV 's-hertogenbosch        NT 9404327    3:34.24           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            47.78  1:44.57  3:34.24



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
5-4-2009 - 16:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte van Schijndel           Argo                   1:05.20 9104192    1:05.92 FJ 1      
            32.21  1:05.92
  2. Agaath Bont                   De Dommelbaarzen       1:04.32 9204688    1:05.92 FJ 2      
            31.07  1:05.92
  3. Margit Tibosch                BZV 's-hertogenbosch   1:05.30 9104696    1:06.70           
            37.40  1:06.70
  4. Sanne Bonekamp                Argo                   1:06.38 9104188    1:07.81           
            32.79  1:07.81
  5. Linda Coelingh                BZV 's-hertogenbosch   1:08.27 9104986    1:08.36           
            32.14  1:08.36
  6. Anne Klijberg                 Wzv                    1:05.87 9503974    1:09.49           
            32.46  1:09.49
  7. Iris De Juncker               Argo                   1:09.53 9104274    1:09.80           
            33.82  1:09.80
  8. Reina van der Velden          Argo                   1:09.99 9206000    1:10.32           
            34.39  1:10.32
  9. Lisa van Ewijk                De Dommelbaarzen       1:07.92 9204840    1:10.78           
            32.70  1:10.78
 10. Manouk van Maanen             De Dommelbaarzen       1:13.23 9204324    1:10.90           
            35.25  1:10.90
 11. Ellen Reniers                 De Dommelbaarzen       1:07.92 9106288    1:11.83           
            33.74  1:11.83
 12. Julia Huveneers               De Dommelbaarzen       1:12.09 9106290    1:12.00           
            35.18  1:12.00
 13. Kinzie Pulles                 Wzv                    1:11.31 9202800    1:13.48           
            35.09  1:13.48
 14. Marcella Wijtmans             Wzv                    1:16.47 9403688    1:17.00           
            35.51  1:17.00
 15. Simone Balvers                Wzv                    1:15.13 9600878    1:17.89           
            37.63  1:17.89
 16. Laura van Beek                Wzv                    1:16.12 9406548    1:20.95           
            38.32  1:20.95
 17. Reana Oppier                  Wzv                    1:19.91 9401458    1:23.12           
            39.82  1:23.12
AFGE Sophie van den Akker          Argo                   1:06.72 9104186                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
5-4-2009 - 16:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mehmet Demirci                BZV 's-hertogenbosch     56.74 9100451      57.54           
            27.32    57.54
  2. Rick van Hamond               De Dommelbaarzen         58.71 9205873      58.12           
            28.36    58.12
  3. Stefan van Vught              Argo                   1:03.92 9204345    1:00.74           
            29.34  1:00.74
  4. Mark Schellekens              BZV 's-hertogenbosch     59.34 9201153    1:01.81           
            29.41  1:01.81
  5. Jitse Alsemgeest              De Dommelbaarzen       1:03.00 9201971    1:03.26           
            30.76  1:03.26
  6. Ted Reniers                   De Dommelbaarzen       1:02.70 9400519    1:03.36           
            30.26  1:03.36
  7. Gerben de Laat                Wzv                      59.84 9205411    1:03.70           
            30.41  1:03.70
  8. Martijn de Jong               Argo                   1:01.77 9103139    1:05.00           
            30.61  1:05.00
  9. Jelle Dikker                  De Dommelbaarzen       1:08.96 9205203    1:07.92           
            31.95  1:07.92
 10. Vincent Keltjens              Wzv                    1:39.68 9406225    1:31.70           
            43.60  1:31.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
5-4-2009 - 16:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van Hassel              BZV 's-hertogenbosch     30.50 8302552      31.36 FJ 1      
  2. Marit van Weert               Argo                     30.67 9004190      31.36 FJ 2      
  3. Juliska Peijnenburg           De Dommelbaarzen         30.64 9002892      31.68           
  4. Anick Spiekermann             De Dommelbaarzen         30.51 8804108      32.24           
  5. Marjan de Jong                Argo                     31.97 8902090      32.40           
  6. Sanne van der Schans          Wzv                      32.26 9602714      32.57           
  7. Julia Huveneers               De Dommelbaarzen         32.63 9106290      32.70           
  8. Lindsay van Houtum            Wzv                      32.00 9406546      32.89           
  9. Desirée Kemmeren              Wzv                      31.86 9303734      33.64           
 10. Annemijn van Grinsven         BZV 's-hertogenbosch     31.18 8801450      34.04           
 11. Kelly van Vliet               Wzv                      32.27 8907208      34.16           
 12. Catrina Hagens                Wzv                      32.84 9305382      34.30           
 13. Lisette Huibers               Wzv                      35.09 8705764      35.29           
 14. Nina Haverkamp                Argo                     33.32 8806646      35.43           
 15. Vera van Bakel                Argo                     35.13 9007348      35.49           
 16. Kim van Vliet                 Wzv                      33.57 8704384      35.54           
 17. Marjolein Keltjens            Wzv                      33.68 9001866      35.92           
 18. Jessica van Peer              Wzv                      37.90 9204868      39.70           
  NG Lisa van Ewijk                De Dommelbaarzen         31.71 9204840                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
5-4-2009 - 16:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raga Flores                   BZV 's-hertogenbosch     23.75 8900903      23.86           
  2. Tom Lommers                   Wzv                      24.12 9001847      24.53           
  3. Wietse Beerens                De Dommelbaarzen         25.00 8700159      25.20           
  4. Hermie Minkels                BZV 's-hertogenbosch     23.96 8702249      25.51           
  5. Kenny van Krieken             BZV 's-hertogenbosch     25.18 9001675      25.58           
  5. Bart van der Aar              BZV 's-hertogenbosch     24.91 8900005      25.58           
  7. Jelle Beerens                 De Dommelbaarzen         25.65 8600159      25.82           
  8. Bart van Kaathoven            Argo                     26.14 8906579      26.11           
  9. Lex Habraken                  Argo                     27.29 9004107      28.95           
 10. Remco Driessen                BZV 's-hertogenbosch     27.64 8302627      28.96           
 11. Joris vd Weem                 De Dommelbaarzen         28.20 8502927      29.23           
 12. Tijn Schmitz                  Wzv                      28.62 8803027      29.39           
 13. Joost van Dongen              Argo                     29.00 8900743      29.42           
 14. Wilm Cornelissen              Argo                     28.80 7801571      29.88           
AFGE Anthony van Hout              Argo                     29.75 7501155                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 2 en later
5-4-2009 - 16:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Dommelbaarzen 1            De Dommelbaarzen       2:07.63            2:07.36           
        Koen Nuchelmans, 95                        Teun van Houtert, 96
        Jim Luca Widdershoven, 96                  Loek van Houtert, 95
            32.16  2:07.36

  2. Bzv 1                         BZV 's-hertogenbosch   2:10.28            2:13.34           
        Guus Vermeulen, 97                         Willem Kleinendorst, 96
        Marco Hoogenraad, 95                       Diederick Groeneveld, 95
            35.21  2:13.34

  3. Argo 5                        Argo                   2:19.68            2:22.89           
        Sebastiaan Brands, 96                      Bart van Eindhoven, 97
        Jorg van Heesch, 96                        Fime Namwansa, 96
            36.09  2:22.89

  4. Wzv 4                         Wzv                    2:50.07            2:38.50           
        Jardy van den Heuvel, 95                   Tom Bakker, 96
        Luc de Bont, 96                            Yannick Spohr, 97
            38.25  2:38.50




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Alle, 4 x 25m schoolslag             Mix Minioren 4 en later
5-4-2009 - 16:40                       (1j, 1m, 1j, 1m)                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Argo 6                        Argo                   1:49.66            1:45.76           
        Sander Somers, 99                          Wessel Brands, 99
        Colette van Happen, 99                     Loes van Eindhoven, 99
          1:45.76

  2. Wzv 5                         Wzv                         NT            1:51.48           
        Marnix Verhoef, 99                         Kevin Schollen, 01
        Elise Jocaille, 00                         Lynn van Es, 99
          1:51.48




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Alle, 8 x 50m vrije slag                                 Mix
5-4-2009 - 16:40               (1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m)                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Argo 7                        Argo                   3:56.40            3:52.56           
        Fime Namwansa, 96                          Stefan van Vught, 92
        Hilde Grondhout, 96                        Lotte van Schijndel, 91
        Jop Smit, 94                               Lex Habraken, 90
        Elise Pennings, 95                         Marit van Weert, 90
            29.99  3:52.56

  2. De Dommelbaarzen 1            De Dommelbaarzen       3:52.60            3:54.82           
        Loek van Houtert, 95                       Rick van Hamond, 92
        Ylva Hendriks, 97                          Agaath Bont, 92
        Luuk van Doremalen, 93                     Wietse Beerens, 87
        Esther Krielaart, 94                       Juliska Peijnenburg, 90
            28.32  3:54.82

  3. Bzv 1                         BZV 's-hertogenbosch   3:51.71            3:55.58           
        Willem Kleinendorst, 96                    Mehmet Demirci, 91
        Julie Kleijzen, 95                         Margit Tibosch, 91
        Roberto Visser, 94                         Raga Flores, 89
        Arja den Boer, 94                          Laura van Hassel, 83
            32.48  3:55.58

  4. De Dommelbaarzen 2            De Dommelbaarzen       4:07.83            4:08.32           
        Koen Nuchelmans, 95                        Jitse Alsemgeest, 92
        Amy van Berkel, 96                         Lisa van Ewijk, 92
        Ted Reniers, 94                            Jelle Beerens, 86
        Raissa Nuchelmans, 93                      Anick Spiekermann, 88
            33.36  4:08.32

  5. Wzv 6                         Wzv                    4:00.03            4:10.34           
        Tom Bakker, 96                             Gerben de Laat, 92
        Sanne van der Schans, 96                   Anne Klijberg, 95
        Rudy Chambon, 93                           Tom Lommers, 90
        Maike Korthout, 94                         Marlotte Spohr, 93
            38.12  4:10.34

  6. Argo 8                        Argo                   4:12.92            4:11.70           
        Jorg van Heesch, 96                        Martijn de Jong, 91
        Anne Gibbels, 96                           Sanne Bonekamp, 91
        Rens van Heesch, 94                        Bart van Kaathoven, 89
        Myrte De Juncker, 93                       Reina van der Velden, 92
            35.95  4:11.70

 DIS Argo 9                        Argo                   4:26.49                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Sebastiaan Brands, 96                      Bart Schoonen, 94
        Marijke van der Heijden, 97                Iris De Juncker, 91
        Bart van Eindhoven, 97                     Joost van Dongen, 89
        Monica Asshauer, 96                        Marjan de Jong, 89




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Dommelbaarzen