Nr. 1. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 1 en 2
Nr. 2. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 4. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 11. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 12. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 13. Alle, 4 x 25m wisselslag  Mix Minioren 1 en 2
Nr. 14. Meisjes, 4 x 25m wisselslag  Meisjes Minioren 3, 4 en 5
Nr. 15. Jongens, 4 x 25m wisselslag  8 - 11 jaar


Swimkickwedstrijd 2007/2008 deel 3
Haarlem, 3.2.2008


Programmanr. 1
3.2.08 - 15:00
25m schoolslagMix Minioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 en 2, Jongens

1.Jason MacleodDAW-FinenzoNT00agvjm28.13
2.Marc CastricumZ.V.Hoorn-Aurik28.08000032128.50
3.Niels MartensKennemer Zwem ClubNT010011128.74
4.Phil BrantjesKennemer Zwem ClubNT000048530.13
5.Thomas HeemskerkZv Aquarius33.49000041130.76
6.Koen Kaars SijpesteinHpcNT000049131.06
7.Baran MattagiAllianceNT00mbavg31.15
8.Iwan VosHpc33.97010003533.62

Meisjes Minioren 1 en 2, Meisjes

1.Hannah BervoetsZV Nereus29.74000072628.03
2.Femke RitmanKennemer Zwem ClubNT010028629.23
3.Yara GaljeZV Nereus30.8401avgyg31.57
4.Bente KoelemijAllianceNT00beko31.93
5.Kirsten DijkmanKennemer Zwem ClubNT000048232.32
6.Caitlin BerkelZ.V.Hoorn-Aurik33.02000060833.27
7.Chayenne MoskKennemer Zwem ClubNT000102233.48
8.Laura MinneboDe Ham41.3400lmagv33.62
9.Jamie BleekerZV Nereus40.1400avgjam34.42
10.Charissa OudejansAllianceNT010028234.96
AFGEMRoos SpeeRapido '82NT0001016


<< TOP >>
Programmanr. 2
3.2.08 - 15:05
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joost van ErkelensDAW-FinenzoNT99agvje53.03
2.Otto BervoetsZV Nereus53.51980119356.41
3.Niels OsingaRapido '82NT980237757.04
4.Joppe van BeekDAW-FinenzoNT99agvjb57.59
5.Jordi de NijsNoordkop-Zeemacht SG1:02.56980185158.54
6.Sven MartensKennemer Zwem Club57.39980144558.98
7.Jeremy TuijnNva/HhcNT990147359.44
8.Victor van der HorstRapido '82NT99015151:00.00
9.Ian BerkelZ.V.Hoorn-Aurik1:00.0398011991:00.24
10.Jeroen HuijerRapido '82NT98025231:00.30
11.Pepijn KerssensKennemer Zwem ClubNT99013211:01.41
12.Job RozemeijerDe HamNT98-018411:01.98
13.Wesley BosHpc1:05.3299012411:02.44
14.Jesper LutenDe Ham59.3298-011011:03.40
15.Joost VisserNva/HhcNT999-agv1:05.65
16.Sebastiaan de LeeuwRapido '821:10.1599012971:06.47
17.Romeo AartsZV NereusNT99005991:06.69
18.Fabian NijhofRapido '82NT98025271:08.10
19.Floris van RuttenRapido '821:15.5298023471:08.15
20.Tim TapperwijnZV NereusNT98014731:08.33
21.Martijn NikkelsRapido '82NT98025291:09.57
22.Roy VrijenhoekZv Aquarius1:16.8399011371:17.73
DISSander SchleeperDe Ham58.7698-0184355.98
SP - Tijdens de eerste slag onder water na een dolfijnbeenslag geen schoolslag beenslag gemaakt.
DISThomas SapKennemer Zwem ClubNT98thsa58.57
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISDaan In de BraektZV NereusNT99005711:00.21
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISRoy VlielandKennemer Zwem ClubNT99015171:01.76
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMilan ProsecZV NereusNT99005691:04.08
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISKasper LubbersKennemer Zwem ClubNT99019121:17.16
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NGBart KlootwijkNoordkop-Zeemacht SG56.929801353


<< TOP >>
Programmanr. 3
3.2.08 - 15:15
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kyra WijnkerNoordkop-Zeemacht SGNT980334252.43
2.Anouk DijkmanKennemer Zwem Club54.96980151854.60
3.Nika MarinusNoordkop-Zeemacht SG56.05980121255.01
4.Sara BraaijNva/HhcNT988-agv55.50
5.Saviël KuikenNoordkop-Zeemacht SG57.15980201456.25
6.Kimberley DerksRapido '8256.11980185856.29
7.Regina van het VeerDe Ham58.7099-0078456.96
8.Leonie VosDAW-FinenzoNT99agvlv57.35
9.Maartje KrijnenDe HamNT99-agv.59.89
10.Britt HoffslagAllianceNT98bhavg59.97
11.Merel JacobsRapido '82NT98034021:00.18
12.Ilse van GinkelZ.V.Hoorn-Aurik58.2998016601:00.67
13.Skye DoerkDe HamNT98-032281:00.75
14.Edith KristRapido '82NT99019541:00.77
15.Odette HelslootZ.V.Hoorn-AurikNT98027641:00.95
16.Thalita DekkerZv Aquarius1:01.6998032201:01.01
17.Julia VerheijenDe HamNT99jvagv1:01.32
18.Anouk ZandbergenNoordkop-Zeemacht SGNT98027741:01.44
19.Anna BruinsDe Ham1:06.4199-019661:01.86
20.Marieke KorsRapido '82NT98034041:02.03
20.Eline van ZijlAllianceNT98033821:02.03
22.Ilham Taj-dineZV NereusNT98avgit1:02.59
23.Myrthe van BeekDAW-FinenzoNT99agvmb1:02.96
24.Laura HartmanHpc1:03.3998005541:03.11
25.Kim KenbeekDe HamNT99kkagv1:03.66
26.Rim AardenRapido '82NT99021761:03.96
27.Marije van den HoffNoordkop-Zeemacht SG1:04.9998025601:04.28
28.Lot KuilboerZv Aquarius1:01.9799017461:04.48
29.Sacha SchepersZ.V.Hoorn-Aurik1:01.5098016641:04.97
30.Elvira PreenenNva/Hhc1:05.3299elpre1:05.31
31.Anniek KuijperNva/Hhc1:18.6598033081:07.47
32.Rachèl LubbersKennemer Zwem ClubNT99019241:07.50
33.Judith HeupemanAllianceNT99013061:08.09
34.Alinka OsingaRapido '82NT98032121:08.76
35.Fleur den DunnenZv Aquarius53.1898030221:11.89
36.Tessa WesterborgKennemer Zwem ClubNT99019141:12.41
37.Denise BoonstraDAW-FinenzoNT99agvdb1:13.44
38.Iona van SteltenDe Ham1:14.6199isagv1:13.60
39.Cleo KeyzerNva/HhcNT98keyze1:17.47
40.Mila SorberZV NereusNT99agvms1:17.78
41.Sascha de GrootKennemer Zwem ClubNT99021621:17.96
42.Naomi AartsZV NereusNT99avgna1:18.29
43.Giuliette HelslootZ.V.Hoorn-AurikNT99016141:19.77
44.Sidney van EgdomZV NereusNT99agvse1:24.23
45.Houda IsakimenZV NereusNT99agvhi1:36.92
DISIsabel van den NieuwndijkZv Aquarius57.36980322253.45
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISNathalie MeijerAllianceNT980267055.76
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
DISTessa TobbenRapido '821:09.3398031681:02.73
SG - Na de 1e armslag na start en/of keerpunt de handen voorbij de heuplijn gebracht.
DISAnouck lubbersKennemer Zwem ClubNT99013151:03.00
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISNikki ZandbergenNoordkop-Zeemacht SGNT98027761:03.69
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISJella KliffenAllianceNT99013001:06.69
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISKirsty RosKennemer Zwem ClubNT99021781:15.50
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMTanya SpeeRapido '82NT9803400


<< TOP >>
Programmanr. 4
3.2.08 - 15:30
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martijn BraspenningHpc49.88970287549.92
2.Daan Kaars SijpesteinHpc54.25970110752.65
3.Simon GerritsenNva/Hhc59.94970330755.25
4.Roald TentinkRapido '82NT970335555.98
5.Jesse ZandvlietRapido '82NT970336159.51
6.Aernout PetersRapido '82NT97033571:03.03
DISCas HartogNva/Hhc59.90970330556.97
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
DISBram KerkhofHpc1:04.5897032131:02.18
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
DISRuben van het HekZ.V.Hoorn-Aurik1:08.1697030011:03.78
SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 5
3.2.08 - 15:30
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Cheyenne BreekerNoordkop-Zeemacht SGNT970449853.62
2.Sanne de JongDe Ham56.8997-0440254.85
3.Heather BoumanNoordkop-Zeemacht SG56.14970245654.99
4.Elin NielandNva/HhcNT970446056.81
5.Emily MikhailZV NereusNT970342657.46
6.Sarissa WiersumAllianceNT970451857.58
7.Daphne DuinkerkeZV Nereus57.51970217657.76
8.Floor TobbenRapido '82NT97043601:04.41
9.Jaimee MeierZV Nereus1:02.8597042401:05.34


<< TOP >>
Programmanr. 6
3.2.08 - 15:35
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alphonse de KosterZ.V.Hoorn-Aurik51.30960369553.27
2.Leon CovicNoordkop-Zeemacht SG55.99960390155.15
3.Lukas CovicNoordkop-Zeemacht SG57.74960389957.78
4.Quin JacobsRapido '82NT960424558.08
5.Dani HoetmerDAW-FinenzoNT96agvdh1:04.08
DISJeffrey DekkerZv Aquarius56.69960415753.75
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
NGRuben LaZ.V.Hoorn-Aurik55.349601637


<< TOP >>
Programmanr. 7
3.2.08 - 15:40
25m rugslagMix Minioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 en 2, Jongens

1.Marc CastricumZ.V.Hoorn-Aurik27.21000032125.69
2.Phil BrantjesKennemer Zwem ClubNT000048529.62
3.Niels MartensKennemer Zwem ClubNT010011130.41
4.Jason MacleodDAW-FinenzoNT00agvjm30.99
5.Baran MattagiAllianceNT00mbavg32.09
6.Koen Kaars SijpesteinHpc34.62000049132.84
7.Thomas HeemskerkZv Aquarius31.26000041135.21
DISIwan VosHpc31.75010003533.65
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Meisjes Minioren 1 en 2, Meisjes

1.Bente KoelemijAllianceNT00beko26.47
2.Hannah BervoetsZV Nereus26.47000072627.79
3.Kirsten DijkmanKennemer Zwem ClubNT000048228.50
4.Charissa OudejansAllianceNT010028229.41
5.Femke RitmanKennemer Zwem ClubNT010028630.81
6.Yara GaljeZV NereusNT01avgyg31.46
7.Caitlin BerkelZ.V.Hoorn-Aurik35.87000060833.25
8.Chayenne MoskKennemer Zwem ClubNT000102234.80
9.Laura MinneboDe HamNT00lmagv35.48
10.Jamie BleekerZV NereusNT00avgjam40.97
AFGEMRoos SpeeRapido '82NT0001016


<< TOP >>
Programmanr. 8
3.2.08 - 15:40
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sander SchleeperDe HamNT98-0184350.58
2.Jordi de NijsNoordkop-Zeemacht SG55.31980185152.58
3.Ian BerkelZ.V.Hoorn-Aurik51.94980119956.32
4.Joost van ErkelensDAW-FinenzoNT99agvje56.98
5.Sebastiaan de LeeuwRapido '821:00.34990129757.16
6.Otto BervoetsZV NereusNT980119357.25
7.Wesley BosHpc1:01.9899012411:00.12
8.Thomas SapKennemer Zwem ClubNT98thsa1:00.23
9.Daan In de BraektZV NereusNT99005711:00.44
10.Job RozemeijerDe HamNT98-018411:00.60
11.Jeremy TuijnNva/HhcNT99014731:02.40
12.Joppe van BeekDAW-FinenzoNT99agvjb1:02.53
13.Martijn NikkelsRapido '82NT98025291:03.38
14.Jeroen HuijerRapido '82NT98025231:04.30
15.Jesper LutenDe HamNT98-011011:05.46
16.Milan ProsecZV NereusNT99005691:06.55
17.Roy VrijenhoekZv AquariusNT99011371:08.11
18.Niels OsingaRapido '82NT98023771:09.37
19.Fabian NijhofRapido '82NT98025271:09.52
20.Floris van RuttenRapido '82NT98023471:09.65
21.Romeo AartsZV NereusNT99005991:10.00
22.Sven MartensKennemer Zwem Club1:08.0498014451:10.09
23.Victor van der HorstRapido '82NT99015151:10.12
24.Roy VlielandKennemer Zwem ClubNT99015171:14.56
25.Kasper LubbersKennemer Zwem ClubNT99019121:19.06
26.Joost VisserNva/HhcNT999-agv1:28.46
27.Tim TapperwijnZV NereusNT98014731:32.76
DISPepijn KerssensKennemer Zwem ClubNT99013211:07.40
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NGBart KlootwijkNoordkop-Zeemacht SG51.089801353


<< TOP >>
Programmanr. 9
3.2.08 - 15:50
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius51.21980322251.05
2.Kimberley DerksRapido '8251.35980185851.25
3.Kyra WijnkerNoordkop-Zeemacht SGNT980334252.62
4.Anouk DijkmanKennemer Zwem ClubNT980151853.16
5.Anouk ZandbergenNoordkop-Zeemacht SGNT980277454.10
6.Nika MarinusNoordkop-Zeemacht SG54.78980121254.83
7.Skye DoerkDe HamNT98-0322855.23
8.Saviël KuikenNoordkop-Zeemacht SG56.35980201455.39
9.Regina van het VeerDe HamNT99-0078455.62
10.Eline van ZijlAllianceNT980338256.81
11.Denise BoonstraDAW-FinenzoNT99agvdb58.08
12.Leonie VosDAW-FinenzoNT99agvlv58.12
13.Thalita DekkerZv Aquarius1:00.32980322058.21
14.Edith KristRapido '82NT990195459.41
15.Lot KuilboerZv Aquarius57.48990174659.53
16.Sara BraaijNva/HhcNT988-agv59.86
17.Nathalie MeijerAllianceNT980267059.94
18.Britt HoffslagAllianceNT98bhavg1:00.20
19.Marije van den HoffNoordkop-Zeemacht SG55.4798025601:00.25
20.Jella KliffenAllianceNT99013001:00.61
21.Laura HartmanHpc57.2598005541:01.08
22.Merel JacobsRapido '82NT98034021:01.47
23.Anna BruinsDe HamNT99-019661:01.90
24.Iona van SteltenDe HamNT99isagv1:01.92
25.Tessa TobbenRapido '821:09.0998031681:03.12
26.Rim AardenRapido '82NT99021761:03.28
27.Fleur den DunnenZv AquariusNT98030221:04.40
28.Alinka OsingaRapido '82NT98032121:05.29
29.Myrthe van BeekDAW-FinenzoNT99agvmb1:06.08
30.Suzanne van den AardwegNva/Hhc1:09.9998suaar1:07.48
31.Sacha SchepersZ.V.Hoorn-Aurik1:04.5198016641:08.00
32.Anniek KuijperNva/HhcNT98033081:08.24
33.Maartje KrijnenDe HamNT99-agv.1:09.20
34.Mila SorberZV NereusNT99agvms1:09.22
35.Anouck lubbersKennemer Zwem ClubNT99013151:10.70
36.Nikki ZandbergenNoordkop-Zeemacht SGNT98027761:11.11
37.Odette HelslootZ.V.Hoorn-AurikNT98027641:11.82
38.Ilse van GinkelZ.V.Hoorn-Aurik1:17.8698016601:13.44
39.Julia VerheijenDe HamNT99jvagv1:13.62
40.Sidney van EgdomZV NereusNT99agvse1:18.84
41.Tessa WesterborgKennemer Zwem ClubNT99019141:19.15
42.Kirsty RosKennemer Zwem ClubNT99021781:20.33
43.Cleo KeyzerNva/HhcNT98keyze1:23.03
44.Giuliette HelslootZ.V.Hoorn-AurikNT99016141:23.37
45.Houda IsakimenZV NereusNT99agvhi1:27.93
DISKim KenbeekDe HamNT99kkagv1:05.57
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISMarieke KorsRapido '82NT98034041:06.59
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISIlham Taj-dineZV NereusNT98avgit1:09.77
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISJudith HeupemanAllianceNT99013061:15.96
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISRachèl LubbersKennemer Zwem ClubNT99019241:21.58
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISNaomi AartsZV NereusNT99avgna1:27.24
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISSascha de GrootKennemer Zwem ClubNT99021621:31.42
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMTanya SpeeRapido '82NT9803400


<< TOP >>
Programmanr. 10
3.2.08 - 16:05
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Simon GerritsenNva/HhcNT970330750.37
2.Jesse ZandvlietRapido '82NT970336151.00
3.Daan Kaars SijpesteinHpc55.96970110755.87
4.Ruben van het HekZ.V.Hoorn-Aurik1:00.91970300159.87
5.Aernout PetersRapido '82NT97033571:06.88
DISMartijn BraspenningHpcNT970287552.58
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISCas HartogNva/HhcNT970330553.57
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISRoald TentinkRapido '82NT97033551:01.08
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISBram KerkhofHpcNT97032131:16.42
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 11
3.2.08 - 16:05
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Heather BoumanNoordkop-Zeemacht SG53.61970245654.36
2.Sanne de JongDe HamNT97-0440255.77
3.Cheyenne BreekerNoordkop-Zeemacht SGNT970449856.86
4.Jaimee MeierZV NereusNT970424057.91FJ 1
5.Elin NielandNva/HhcNT970446057.91FJ 2
6.Floor TobbenRapido '82NT970436059.03
7.Emily MikhailZV NereusNT97034261:00.82
8.Daphne DuinkerkeZV Nereus1:02.0497021761:01.55
9.Sarissa WiersumAllianceNT97045181:03.46


<< TOP >>
Programmanr. 12
3.2.08 - 16:10
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alphonse de KosterZ.V.Hoorn-AurikNT960369547.95
2.Quin JacobsRapido '82NT960424550.40
3.Dani HoetmerDAW-FinenzoNT96agvdh50.46
4.Lukas CovicNoordkop-Zeemacht SG51.13960389951.12
5.Jeffrey DekkerZv Aquarius52.42960415752.75
6.Leon CovicNoordkop-Zeemacht SG55.68960390154.90
NGRuben LaZ.V.Hoorn-Aurik1:00.889601637


<< TOP >>
Programmanr. 13
3.2.08 - 16:10
4 x 25m wisselslag
2 jongens 2 meisjes minioren 1-2
Mix Minioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 14
3.2.08 - 16:10
Meisjes, 4 x 25m wisselslagMeisjes Minioren 3, 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Noordkop-Zeemacht SG 1Noordkop-Zeemacht SGNT1:40.68
Heather Bouman
Nika Marinus
97
98
Saviël Kuiken
Marije van den Hoff
98
98
2.Zv Aquarius 1Zv AquariusNT1:41.31
Fleur den Dunnen
Thalita Dekker
98
98
Isabel van den Nieuwndijk
Lot Kuilboer
98
99
3.De Ham 1De HamNT1:48.55
Regina van het Veer
Sanne de Jong
99
97
Skye Doerk
Maartje Krijnen
98
99
4.Rapido '82 1Rapido '82NT1:48.92
Rim Aarden
Merel Jacobs
99
98
Edith Krist
Marieke Kors
99
98
5.Kennemer Zwem Club 1Kennemer Zwem ClubNT1:51.15


6.Alliance 1AllianceNT1:56.05
Sarissa Wiersum
Nathalie Meijer
97
98
Eline van Zijl
Britt Hoffslag
98
98
7.Rapido '82 2Rapido '82NT1:56.77
Kimberley Derks
Alinka Osinga
98
98
Floor Tobben
Tessa Tobben
97
98
8.ZV Nereus 1ZV NereusNT1:56.93
Daphne Duinkerke
Jaimee Meier
97
97
Emily Mikhail
Naomi Aarts
97
99
9.Nva/Hhc 1Nva/HhcNT1:57.20
Suzanne van den Aardweg
Elin Nieland
98
97
Sara Braaij
Elvira Preenen
98
99
DISDe Ham 2De HamNT2:31.43
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
Anna Bruins
Kim Kenbeek
99
99
Iona van Stelten
Julia Verheijen
99
99
AFGEMNva/Hhc 2Nva/HhcNT
Anniek Kuijper
Cleo Keyzer
98
98
Elin Nieland
Sara Braaij
97
98


<< TOP >>
Programmanr. 15
3.2.08 - 16:15
Jongens, 4 x 25m wisselslag8 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hpc 1HpcNT1:42.19
Daan Kaars Sijpestein
Bram Kerkhof
97
97
Wesley Bos
Martijn Braspenning
99
97
2.Rapido '82 2Rapido '82NT1:42.68
Roald Tentink
Martijn Nikkels
97
98
Quin Jacobs
Jesse Zandvliet
96
97
3.Rapido '82 1Rapido '82NT1:50.71
Fabian Nijhof
Sebastiaan de Leeuw
98
99
Niels Osinga
Floris van Rutten
98
98
NGNoordkop-Zeemacht SG 1Noordkop-Zeemacht SGNT
Lukas Covic
Leon Covic
96
96
Jordi de Nijs
Bart Klootwijk
98
98