Competitie deel 1
Cuijk (NED),    2-10-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag, Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 5. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 11. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 14. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 24. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 26. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open

FINA Point Scoring 2010


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2               Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      5:11.25   299       
        Ellen van Duren, 99                    Sharon Aerdts, 99
        Caitlin Rizzo, 99                      Fenne Vervoort, 98
          1:13.21  5:11.25

    2.  Tritium (SG) 1                     Tritium (SG)           5:22.00   270       
        Flo Bosmans, 00                        Kiki Hengst, 99
        Sabien Timmers, 99                     Vera Daman, 98
          1:15.11  5:22.00




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Alle, 4 x 50m wisselslag Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      2:58.14   119       
        Channa van Boxtel, 01                  Neri Euwes, 02
        Dylan Hoven, 00                        Wouter de Groot, 00
            46.89  2:58.14

    2.  Tritium (SG) 1                     Tritium (SG)           3:02.76   110       
        Flo Bosmans, 00                        Jarno Koster, 02
        Nica van Rossenberg, 01                Chiel Hendriks, 00
            39.76  3:02.76

 AFGEM  Dzt'62 1                           Dzt'62                                     
        Gerwin van den Heuvel, 01              Madelon van Mullekom, 00
        Dirk Kerkers, 00                       Kato Kuijpers, 00




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Dames, 100m schoolslag             Dames Senioren Open
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bernadette Verstegen          91   Noord Limburg(SG)      1:19.20   496       
            37.65  1:19.20
    2.  Chantal Willems               91   Tritium (SG)           1:25.86   389       
            39.89  1:25.86
    3.  Petra Schuivens               93   Tritium (SG)           1:27.23   371       
            41.10  1:27.23
    4.  Ananda Veugen                 95   Dzt'62                 1:29.76   340       
            42.02  1:29.76
    5.  Naomi Feider                  91   Tritium (SG)           1:31.03   326       
            41.64  1:31.03
    6.  Silvia Vousten                90   Noord Limburg(SG)      1:32.32   313       
            43.51  1:32.32
    7.  Kelly Agterberg               92   Noord Limburg(SG)      1:35.23   285       
            44.20  1:35.23
    8.  Elodie Siroen                 90   Tritium (SG)           1:37.42   266       
            44.89  1:37.42
    9.  Renske Nielen                 88   Noord Limburg(SG)      1:43.19   224  FJ 1 
            47.54  1:43.19
   10.  Mónica van Schijndel          92   Dzt'62                 1:43.19   224  FJ 2 
            48.20  1:43.19



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                  Heren, 400m vrije slag             Heren Senioren Open
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelte Schuurmans              91   Tritium (SG)           4:26.48   509       
          1:01.45  2:10.64  4:26.48
    2.  Kasper v. Dijk                92   Noord Limburg(SG)      4:40.92   434       
          1:00.22  2:11.26  4:40.92
    3.  Loed Jacobs                   98   Dzt'62                 4:45.70   413       
          1:06.89  2:21.45  4:45.70
    4.  Bas Berndes                   89   Tritium (SG)           4:49.45   397       
          1:05.11  2:17.86  4:49.45
    5.  Mark Effing                   86   Tritium (SG)           4:57.23   366       
          1:07.08  2:21.08  4:57.23
    6.  Leon Hendriks                 91   Noord Limburg(SG)      5:05.20   338       
          1:11.67  2:29.06  5:05.20
    7.  Daan van Brussel              91   Dzt'62                 5:07.11   332       
          1:14.20  2:32.58  5:07.11
    8.  Thijs Quaedvlieg              92   Noord Limburg(SG)      5:12.45   315       
          1:13.13  2:31.80  5:12.45
    9.  Tom Clarke                    91   Noord Limburg(SG)      5:25.39   279       
          1:09.02  2:32.89  5:25.39



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Dames, 100m rugslag         Dames Senioren 2 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Minke Janssen                 94   Noord Limburg(SG)      1:12.77   437       
            35.30  1:12.77
    2.  Denise Peeters                94   Noord Limburg(SG)      1:16.82   371       
            37.13  1:16.82
    3.  Charessa Feider               94   Tritium (SG)           1:18.10   353       
            37.32  1:18.10
    4.  Emmely Toonen                 96   Tritium (SG)           1:20.20   326       
            39.58  1:20.20
    5.  Vanessa van Schijndel         95   Dzt'62                 1:23.42   290       
            40.67  1:23.42
    6.  Hildy Siroen                  95   Tritium (SG)           1:24.26   281       
            40.39  1:24.26
    7.  Nicky Teunissen               95   Noord Limburg(SG)      1:24.51   279       
            41.86  1:24.51
    8.  Milena van Schijndel          94   Dzt'62                 1:26.70   258       
            42.02  1:26.70
    9.  Maura Evers                   98   Noord Limburg(SG)      1:49.39   128       
            50.42  1:49.39



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 200m schoolslag       Jongens Jeugd 2 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alex Bos                      95   Noord Limburg(SG)      2:44.15   397       
            36.83  1:18.85  2:44.15
    2.  Dieder Schuurmans             95   Tritium (SG)           3:02.63   288       
            36.26  1:21.22  3:02.63
    3.  Koen Seuren                   94   Tritium (SG)           3:06.29   271       
            39.36  1:25.82  3:06.29
    4.  Nick Wientjens                95   Noord Limburg(SG)      3:06.39   271       
            41.07  1:28.07  3:06.39
    5.  Sander Barten                 94   Tritium (SG)           3:12.73   245       
            41.16  1:29.80  3:12.73
    6.  Karim El Samman               95   Tritium (SG)           3:32.07   184       
            45.13  1:37.36  3:32.07
 AFGEM  Jelle de Munck                95   Noord Limburg(SG)                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 200m vrije slag       Meisjes Jeugd 2 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Barten                  97   Tritium (SG)           2:34.46   372  FJ 1 
            35.80  1:16.10  2:34.46
    2.  Eva van de Kerkhof            97   Dzt'62                 2:34.46   372  FJ 2 
            35.76  1:15.79  2:34.46
    3.  Christa Schuivens             96   Tritium (SG)           2:44.42   309       
            37.00  1:19.07  2:44.42
    4.  Naomi Euwes                   97   Noord Limburg(SG)      2:46.70   296       
            38.76  1:21.54  2:46.70
    5.  Maxime Rintjema               97   Noord Limburg(SG)      2:47.67   291       
            37.57  1:19.80  2:47.67
    6.  Joël Hoven                    97   Noord Limburg(SG)      2:49.13   283       
            39.07  1:22.36  2:49.13
    7.  Evi Schols                    96   Noord Limburg(SG)      2:50.02   279       
            37.17  1:19.39  2:50.02
    8.  Floortje Elemans              96   Tritium (SG)           3:20.76   169       
            44.82  1:36.00  3:20.76
 AFGEM  Linda Schellekens             97   Noord Limburg(SG)                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Jongens, 100m schoolslag    Jongens Junioren 4 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Teun Strijbosch               96   Tritium (SG)           1:10.57   489       
            33.20  1:10.57
    2.  Scout Mosmüller               96   Tritium (SG)           1:31.04   227       
            42.13  1:31.04
    3.  Luca van de Coevering         98   Dzt'62                 1:32.69   215       
            43.41  1:32.69
    4.  Bart Versteegen               97   Noord Limburg(SG)      1:40.51   169       
            48.86  1:40.51
    5.  Kevin Evers                   96   Noord Limburg(SG)      1:41.13   166       
            48.02  1:41.13
    6.  Yoran van der Krabben         97   Tritium (SG)           1:42.07   161       
            46.60  1:42.07
    7.  Brayen Janz                   96   Noord Limburg(SG)      1:49.48   131       
            50.92  1:49.48
    8.  Sjoerd Fransen                97   Dzt'62                 1:53.45   117       
            53.95  1:53.45
    9.  Martien van den Broek         96   Dzt'62                 2:02.73    93       
            56.39  2:02.73



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Dames, 50m rugslag               Dames Senioren Open
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chantal Willems               91   Tritium (SG)             34.32   419  FJ 1 
    2.  Bernadette Verstegen          91   Noord Limburg(SG)        34.32   419  FJ 2 
    3.  Merel Siroen                  88   Tritium (SG)             34.32   419  FJ 3 
    4.  Ananda Veugen                 95   Dzt'62                   35.75   371       
    5.  Petra Schuivens               93   Tritium (SG)             36.45   350       
    6.  Elodie Siroen                 90   Tritium (SG)             38.48   297       
    7.  Silvia Vousten                90   Noord Limburg(SG)        38.89   288       
    8.  Mónica van Schijndel          92   Dzt'62                   40.04   264       
    9.  Renske Nielen                 88   Noord Limburg(SG)        40.80   249       
 AFGEM  Anne Reijntjes                93   Noord Limburg(SG)                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Heren, 100m wisselslag             Heren Senioren Open
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelte Schuurmans              91   Tritium (SG)           1:03.64   507       
          1:03.64
    2.  Joppe Schuurmans              89   Tritium (SG)           1:05.80   459       
          1:05.80
    3.  Kasper v. Dijk                92   Noord Limburg(SG)      1:06.00   454       
          1:06.00
    4.  Simon van den Broek           93   Tritium (SG)           1:06.39   446       
          1:06.39
    5.  Ronald Vullings               87   Tritium (SG)           1:07.34   428       
          1:07.34
    6.  Loed Jacobs                   98   Dzt'62                 1:10.30   376       
          1:10.30
    7.  Jelmer v. Dijk                90   Noord Limburg(SG)      1:10.73   369       
          1:10.73
    8.  Daan van Brussel              91   Dzt'62                 1:15.29   306       
          1:15.29
    9.  Rob Arts                      88   Noord Limburg(SG)      1:18.48   270       
          1:18.48
   10.  Ogi Babic                     93   Tritium (SG)           1:20.89   247       
          1:20.89
 AFGEM  Twan Venner                   93   Dzt'62                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12               Meisjes, 100m vlinderslag    Meisjes Junioren 3 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fenne Vervoort                98   Noord Limburg(SG)      1:21.51   308       
            35.48  1:21.51
    2.  Sharon Aerdts                 99   Noord Limburg(SG)      1:35.51   191       
            43.00  1:35.51
    3.  Ellen van Duren               99   Noord Limburg(SG)      1:37.02   182       
            42.29  1:37.02
    4.  Lieke Krebbers                99   Dzt'62                 1:39.57   168       
            45.45  1:39.57
    5.  Kiki Hengst                   99   Tritium (SG)           1:42.74   153       
            46.00  1:42.74
    6.  Vera Daman                    98   Tritium (SG)           1:45.77   140       
            45.77  1:45.77
    7.  Hanna Schaminee               99   Noord Limburg(SG)      1:47.39   134       
            49.67  1:47.39
    8.  Sabien Timmers                99   Tritium (SG)           1:55.82   107       
            51.73  1:55.82
    9.  Marissa Rutten                98   Tritium (SG)           2:09.98    75       
            59.13  2:09.98
   DIS  Marieke Schouten              98   Tritium (SG)           2:02.88             
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            57.32  2:02.88
 AFGEM  Lisanne Haazen                98   Dzt'62                                     




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Junioren 2 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cristhian van Schijndel       98   Dzt'62                 1:14.21   286       
            35.50  1:14.21
    2.  Sieb Wesseling                98   Noord Limburg(SG)      1:17.70   249       
            36.86  1:17.70
    3.  Jelle Post                    98   Dzt'62                 1:29.04   166       
            43.86  1:29.04
    4.  Joppe Bosmans                 98   Tritium (SG)           1:32.29   149       
            44.10  1:32.29
    5.  Jesse v.d. A                  99   Noord Limburg(SG)      1:37.20   127       
            44.77  1:37.20
    6.  Stan Kerkhof                  99   Tritium (SG)           1:41.55   111       
            49.05  1:41.55
    7.  Matthieu Wiggers              99   Tritium (SG)           1:54.54    78       
            54.67  1:54.54
   DIS  Sam Kuijpers                  98   Dzt'62                                     
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Meisjes, 50m vrije slag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Flo Bosmans                   00   Tritium (SG)             35.06   291       
    2.  Isabelle Flintrop             00   Tritium (SG)             39.89   198       
    3.  Kato Kuijpers                 00   Dzt'62                   40.36   191       
    4.  Denise Geulen                 00   Tritium (SG)             41.54   175       
    5.  Nica van Rossenberg           01   Tritium (SG)             41.70   173       
    6.  Zeyda Koc                     01   Noord Limburg(SG)        43.32   154       
    7.  Channa van Boxtel             01   Noord Limburg(SG)        44.42   143       
    8.  Neri Euwes                    02   Noord Limburg(SG)        45.04   137       
    9.  Renee Schinck                 00   Noord Limburg(SG)        45.76   131       
   10.  Ciel Hesen                    00   Noord Limburg(SG)        46.07   128       
   11.  Lotta Bosmans                 02   Tritium (SG)             52.33    87       
   12.  Lisa Kuijpers                 02   Dzt'62                   59.64    59       
 AFGEM  Madelon van Mullekom          00   Dzt'62                                     
 AFGEM  Nina van Hees                 01   Dzt'62                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 100m wisselslag         Jongens Minioren 4,5,6
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter de Groot               00   Noord Limburg(SG)      1:39.54   132       
          1:39.54
    2.  Jarno Koster                  02   Tritium (SG)           1:41.89   123       
          1:41.89
    3.  Dirk Kerkers                  00   Dzt'62                 1:46.20   109       
          1:46.20
    4.  Dylan Hoven                   00   Noord Limburg(SG)      1:48.92   101       
          1:48.92
    5.  Chiel Hendriks                00   Tritium (SG)           2:02.95    70       
          2:02.95
   DIS  Jochem Schouten               00   Tritium (SG)           1:52.45             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          1:52.45
   DIS  Gerwin van den Heuvel         01   Dzt'62                 1:54.85             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:54.85
 AFGEM  Dahli Koskamp                 00   Tritium (SG)                               
 AFGEM  Thomas van Tiel               02   Noord Limburg(SG)                          
 AFGEM  Rik Pepping                   00   Noord Limburg(SG)                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Dames, 400m vrije slag             Dames Senioren Open
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bernadette Verstegen          91   Noord Limburg(SG)      4:51.48   523       
          1:07.36  2:23.00  4:51.48
    2.  Merel Siroen                  88   Tritium (SG)           5:07.89   444       
          1:10.80  2:28.72  5:07.89
    3.  Rebecca Thijssen              93   Tritium (SG)           5:11.32   429       
          1:08.93  2:28.54  5:11.32
    4.  Elodie Siroen                 90   Tritium (SG)           5:33.01   351       
          1:17.62  2:43.86  5:33.01
    5.  Lindsay van Lierop            90   Dzt'62                 5:47.70   308       
          1:18.00  2:45.57  5:47.70
    6.  Naomi Feider                  91   Tritium (SG)           5:53.33   293       
          1:19.89  2:48.64  5:53.33
    7.  Suzanne van de Wijst          78   Noord Limburg(SG)      5:59.88   278       
          1:20.42  2:51.81  5:59.88
 AFGEM  Anne Reijntjes                93   Noord Limburg(SG)                          
 AFGEM  Wilma Scheepers               88   Tritium (SG)                               



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Heren, 100m schoolslag             Heren Senioren Open
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kasper v. Dijk                92   Noord Limburg(SG)      1:12.50   451       
            33.67  1:12.50
    2.  Joppe Schuurmans              89   Tritium (SG)           1:16.99   376       
            36.28  1:16.99
    3.  Bas Berndes                   89   Tritium (SG)           1:17.26   372       
            35.89  1:17.26
    4.  Simon van den Broek           93   Tritium (SG)           1:18.62   353       
            36.96  1:18.62
    5.  Jelmer v. Dijk                90   Noord Limburg(SG)      1:18.63   353       
            36.95  1:18.63
    6.  Ronald Vullings               87   Tritium (SG)           1:18.75   352       
            36.97  1:18.75
    7.  Daan van Brussel              91   Dzt'62                 1:21.39   318       
            38.20  1:21.39
    8.  Leon Hendriks                 91   Noord Limburg(SG)      1:21.75   314       
            38.11  1:21.75
    9.  Mark Effing                   86   Tritium (SG)           1:24.68   283  FJ 1 
            39.13  1:24.68
   10.  Loed Jacobs                   98   Dzt'62                 1:24.68   283  FJ 2 
            38.75  1:24.68
   11.  Thijs Quaedvlieg              92   Noord Limburg(SG)      1:26.71   263       
            40.43  1:26.71
   12.  Rob Arts                      88   Noord Limburg(SG)      1:29.31   241       
            42.10  1:29.31
   13.  Rens Mahler                   92   Tritium (SG)           1:29.93   236       
            40.78  1:29.93
 AFGEM  Twan Venner                   93   Dzt'62                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Dames, 200m schoolslag       Dames Senioren 2 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Emmely Toonen                 96   Tritium (SG)           3:02.26   402       
            41.06  1:27.07  3:02.26
    2.  Minke Janssen                 94   Noord Limburg(SG)      3:06.79   373       
            42.72  1:30.34  3:06.79
    3.  Charessa Feider               94   Tritium (SG)           3:15.64   325       
            42.53  1:32.43  3:15.64
    4.  Milena van Schijndel          94   Dzt'62                 3:26.08   278       
            45.64  1:36.77  3:26.08
    5.  Vanessa van Schijndel         95   Dzt'62                 3:30.04   262       
            47.60  1:39.51  3:30.04
    6.  Denise Peeters                94   Noord Limburg(SG)      3:34.45   247       
            48.37  1:43.91  3:34.45
    7.  Nicky Teunissen               95   Noord Limburg(SG)      3:42.26   221       
            48.43  1:44.15  3:42.26
    8.  Maura Evers                   98   Noord Limburg(SG)      3:45.93   211       
            50.92  1:48.96  3:45.93
    9.  Hildy Siroen                  95   Tritium (SG)           3:48.32   204       
            50.39  1:48.64  3:48.32



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Jongens, 100m rugslag         Jongens Jeugd 2 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dieder Schuurmans             95   Tritium (SG)           1:04.73   432       
            31.41  1:04.73
    2.  Alex Bos                      95   Noord Limburg(SG)      1:13.49   295  FJ 1 
            35.15  1:13.49
    3.  Sander Barten                 94   Tritium (SG)           1:13.49   295  FJ 2 
            35.05  1:13.49
    4.  Nick Wientjens                95   Noord Limburg(SG)      1:16.73   259       
            36.89  1:16.73
    5.  Koen Seuren                   94   Tritium (SG)           1:17.90   247       
            37.12  1:17.90
    6.  Karim El Samman               95   Tritium (SG)           1:22.43   209       
            39.79  1:22.43
 AFGEM  Jelle de Munck                95   Noord Limburg(SG)                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                Meisjes, 100m schoolslag       Meisjes Jeugd 2 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Barten                  97   Tritium (SG)           1:29.34   345       
            42.06  1:29.34
    2.  Christa Schuivens             96   Tritium (SG)           1:30.87   328       
            41.96  1:30.87
    3.  Naomi Euwes                   97   Noord Limburg(SG)      1:35.91   279       
            45.68  1:35.91
    4.  Evi Schols                    96   Noord Limburg(SG)      1:39.96   246       
            47.33  1:39.96
    5.  Maxime Rintjema               97   Noord Limburg(SG)      1:40.67   241       
            47.13  1:40.67
    6.  Joël Hoven                    97   Noord Limburg(SG)      1:51.07   179       
            52.30  1:51.07
    7.  Floortje Elemans              96   Tritium (SG)           1:59.82   143       
            56.13  1:59.82
   DIS  Eva van de Kerkhof            97   Dzt'62                 2:20.96             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:05.50  2:20.96
 AFGEM  Linda Schellekens             97   Noord Limburg(SG)                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Jongens, 200m vrije slag    Jongens Junioren 4 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Teun Strijbosch               96   Tritium (SG)           2:04.29   511       
            28.42  1:00.36  2:04.29
    2.  Luca van de Coevering         98   Dzt'62                 2:28.93   297       
            34.83  1:12.76  2:28.93
    3.  Yoran van der Krabben         97   Tritium (SG)           2:46.42   212       
            35.70  1:19.10  2:46.42
    4.  Scout Mosmüller               96   Tritium (SG)           2:51.01   196       
            36.96  1:19.54  2:51.01
    5.  Bart Versteegen               97   Noord Limburg(SG)      3:00.80   166       
            40.20  1:26.07  3:00.80
    6.  Kevin Evers                   96   Noord Limburg(SG)      3:02.37   161       
            40.50  1:28.26  3:02.37
    7.  Brayen Janz                   96   Noord Limburg(SG)      3:03.49   158       
            40.30  1:28.21  3:03.49
    8.  Sjoerd Fransen                97   Dzt'62                 3:10.82   141       
            41.61  1:31.89  3:10.82
    9.  Martien van den Broek         96   Dzt'62                 4:43.83    42       
          1:01.58  2:15.20  4:43.83



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Dames, 100m wisselslag             Dames Senioren Open
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bernadette Verstegen          91   Noord Limburg(SG)      1:10.65   545       
          1:10.65
    2.  Chantal Willems               91   Tritium (SG)           1:16.39   431       
          1:16.39
    3.  Ananda Veugen                 95   Dzt'62                 1:17.15   419       
          1:17.15
    4.  Petra Schuivens               93   Tritium (SG)           1:18.86   392       
          1:18.86
    5.  Rebecca Thijssen              93   Tritium (SG)           1:19.20   387       
          1:19.20
    6.  Lindsay van Lierop            90   Dzt'62                 1:20.36   370       
          1:20.36
    7.  Silvia Vousten                90   Noord Limburg(SG)      1:21.39   357       
          1:21.39
    8.  Kelly Agterberg               92   Noord Limburg(SG)      1:21.75   352       
          1:21.75
    9.  Mónica van Schijndel          92   Dzt'62                 1:26.54   297       
          1:26.54
   10.  Suzanne van de Wijst          78   Noord Limburg(SG)      1:27.21   290       
          1:27.21
   11.  Renske Nielen                 88   Noord Limburg(SG)      1:29.52   268       
          1:29.52
 AFGEM  Wilma Scheepers               88   Tritium (SG)                               
 AFGEM  Elodie Siroen                 90   Tritium (SG)                               



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Heren, 50m rugslag               Heren Senioren Open
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelte Schuurmans              91   Tritium (SG)             28.95   476       
    2.  Joppe Schuurmans              89   Tritium (SG)             29.08   470       
    3.  Kasper v. Dijk                92   Noord Limburg(SG)        29.78   437       
    4.  Simon van den Broek           93   Tritium (SG)             31.16   382       
    5.  Leon Hendriks                 91   Noord Limburg(SG)        34.36   284       
    6.  Jelmer v. Dijk                90   Noord Limburg(SG)        34.39   284       
    7.  Daan van Brussel              91   Dzt'62                   34.58   279       
    8.  Rens Mahler                   92   Tritium (SG)             36.77   232       
    9.  Tom Clarke                    91   Noord Limburg(SG)        37.67   216       
   10.  Ogi Babic                     93   Tritium (SG)             40.14   178       
 AFGEM  Twan Venner                   93   Dzt'62                                     




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Meisjes, 100m rugslag      Meisjes Junioren 3 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fenne Vervoort                98   Noord Limburg(SG)      1:19.90   330       
            39.71  1:19.90
    2.  Ellen van Duren               99   Noord Limburg(SG)      1:19.96   329       
            38.90  1:19.96
    3.  Lieke Krebbers                99   Dzt'62                 1:29.22   237       
            43.00  1:29.22
    4.  Vera Daman                    98   Tritium (SG)           1:35.13   195       
            47.45  1:35.13
    5.  Sharon Aerdts                 99   Noord Limburg(SG)      1:36.38   188       
            47.03  1:36.38
    6.  Kiki Hengst                   99   Tritium (SG)           1:38.41   176       
            47.41  1:38.41
    7.  Marieke Schouten              98   Tritium (SG)           1:38.71   175       
            49.02  1:38.71
    8.  Sabien Timmers                99   Tritium (SG)           1:39.53   170       
            49.76  1:39.53
    9.  Caitlin Rizzo                 99   Noord Limburg(SG)      1:47.54   135       
            54.02  1:47.54
   10.  Hanna Schaminee               99   Noord Limburg(SG)      1:50.29   125       
            54.26  1:50.29
   DIS  Marissa Rutten                98   Tritium (SG)           2:13.40             
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:11.11  2:13.40
 AFGEM  Lisanne Haazen                98   Dzt'62                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27               Jongens, 100m vlinderslag    Jongens Junioren 2 en later
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cristhian van Schijndel       98   Dzt'62                 1:13.00   292       
            34.20  1:13.00
    2.  Sieb Wesseling                98   Noord Limburg(SG)      1:19.73   224       
            35.61  1:19.73
    3.  Jelle Post                    98   Dzt'62                 1:34.34   135       
            43.18  1:34.34
    4.  Jesse v.d. A                  99   Noord Limburg(SG)      1:44.61    99       
            45.03  1:44.61
    5.  Joppe Bosmans                 98   Tritium (SG)           1:46.04    95       
            46.51  1:46.04
    6.  Stan Kerkhof                  99   Tritium (SG)           1:56.30    72       
            54.06  1:56.30
    7.  Matthieu Wiggers              99   Tritium (SG)           2:08.75    53       
            59.18  2:08.75
   DIS  Sam Kuijpers                  98   Dzt'62                 2:09.56             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            59.98  2:09.56



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Meisjes, 100m wisselslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Flo Bosmans                   00   Tritium (SG)           1:28.51   277       
          1:28.51
    2.  Kato Kuijpers                 00   Dzt'62                 1:43.34   174       
          1:43.34
    3.  Neri Euwes                    02   Noord Limburg(SG)      1:44.13   170       
          1:44.13
    4.  Nica van Rossenberg           01   Tritium (SG)           1:44.44   168       
          1:44.44
    5.  Zeyda Koc                     01   Noord Limburg(SG)      1:46.66   158       
          1:46.66
    6.  Denise Geulen                 00   Tritium (SG)           1:47.96   152       
          1:47.96
    7.  Isabelle Flintrop             00   Tritium (SG)           1:48.46   150       
          1:48.46
    8.  Renee Schinck                 00   Noord Limburg(SG)      1:52.67   134       
          1:52.67
    9.  Ciel Hesen                    00   Noord Limburg(SG)      2:01.07   108       
          2:01.07
   10.  Lotta Bosmans                 02   Tritium (SG)           2:23.20    65       
          2:23.20
   DIS  Channa van Boxtel             01   Noord Limburg(SG)      1:46.45             
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:46.45
   DIS  Lisa Kuijpers                 02   Dzt'62                 2:35.26             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:35.26
 AFGEM  Madelon van Mullekom          00   Dzt'62                                     
 AFGEM  Nina van Hees                 01   Dzt'62                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Jongens, 50m vrije slag          Jongens Minioren 4,5,6
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter de Groot               00   Noord Limburg(SG)        39.46   136       
    2.  Jochem Schouten               00   Tritium (SG)             44.25    96       
    3.  Dirk Kerkers                  00   Dzt'62                   44.30    96       
    4.  Dylan Hoven                   00   Noord Limburg(SG)        44.47    95       
    5.  Jarno Koster                  02   Tritium (SG)             44.64    94       
    6.  Gerwin van den Heuvel         01   Dzt'62                   45.81    87       
    7.  Chiel Hendriks                00   Tritium (SG)             50.64    64       
 AFGEM  Dahli Koskamp                 00   Tritium (SG)                               
 AFGEM  Thomas van Tiel               02   Noord Limburg(SG)                          
 AFGEM  Rik Pepping                   00   Noord Limburg(SG)                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30               Dames, 4 x 100m wisselslag           Dames Senioren Open
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      4:57.51   449       
        Denise Peeters, 94                     Minke Janssen, 94
        Bernadette Verstegen, 91               Fenne Vervoort, 98
          1:20.00  4:57.51

    2.  Tritium (SG) 1                     Tritium (SG)           5:08.83   402       
        Chantal Willems, 91                    Charessa Feider, 94
        Emmely Toonen, 96                      Merel Siroen, 88
          1:18.09  5:08.83

    3.  Dzt'62 1                           Dzt'62                 5:22.22   354       
        Vanessa van Schijndel, 95              Ananda Veugen, 95
        Lindsay van Lierop, 90                 Eva van de Kerkhof, 97
          1:23.72  5:22.22




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31               Heren, 4 x 100m vrije slag           Heren Senioren Open
2-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tritium (SG) 1                     Tritium (SG)           3:44.84   541       
        Joppe Schuurmans, 89                   Teun Strijbosch, 96
        Jelte Schuurmans, 91                   Simon van den Broek, 93
            57.56  3:44.84

    2.  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)      4:06.83   409       
        Jelmer v. Dijk, 90                     Alex Bos, 95
        Leon Hendriks, 91                      Kasper v. Dijk, 92
          1:05.95  4:06.83

    3.  Dzt'62 1                           Dzt'62                 4:15.96   367       
        Daan van Brussel, 91                   Cristhian van Schijndel, 98
        Loed Jacobs, 98                        Luca van de Coevering, 98
          1:03.55  4:15.96




SPLASH Meet Manager 11Registered to Tritium (SG)