SportEmotion Youth Swimming Cup
Amsterdam, Netherlands,    21-/22-4-2007,     50m-baan
Nr. 1 100m vlinderslag Dames Jgd 2-   Nr. 2 100m vlinderslag Heren 12-17   
Nr. 3 100m schoolslag Dames Jgd 2-   Nr. 4 100m schoolslag Heren 12-17   
Nr. 5 400m wisselslag Dames Jgd 2-   Nr. 6 400m wisselslag Heren 12-17   
Nr. 7 50m rugslag Dames Jgd 2-   Nr. 8 50m rugslag Heren 12-17   
Nr. 9 50m vrije slag Dames Jgd 2-   Nr. 10 50m vrije slag Heren 12-17   
Nr. 11 800m vrije slag Gemengd Sen 2-   Nr. 12 4 x 100m wisselslag Dames Jun 2-   
Nr. 13 4 x 100m wisselslag Heren 12-15   Nr. 14 200m vrije slag Dames Jgd 2-   
Nr. 15 200m vrije slag Heren 12-17   Nr. 16 200m wisselslag Dames Jgd 2-   
Nr. 17 200m wisselslag Heren 12-17   Nr. 7 50m rugslag Dames Jgd 2-   
Nr. 8 50m rugslag Heren 12-17   Nr. 1 100m vlinderslag Dames Jgd 2-   
Nr. 2 100m vlinderslag Heren 12-17   Nr. 3 100m schoolslag Dames Jgd 2-   
Nr. 4 100m schoolslag Heren 12-17   Nr. 24 200m rugslag Dames Jgd 2-   
Nr. 25 200m rugslag Heren 12-17   Nr. 9 50m vrije slag Dames Jgd 2-   
Nr. 10 50m vrije slag Heren 12-17      


Nr. 1   100m vlinderslag Dames                         Meisjes Junioren 2 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Andrea Kneppers                93  Hoorn–Auriks      1:05.21   1:04.64
    2. Daniëlle van der Veer          93  PSV               1:06.08   1:04.95
    3. Chantal Senden                 93  ZCV               1:09.36   1:10.08
    4. Estelle Moorman                93  ZVZ               1:11.06   1:12.60
    5. Jamie de Jong                  93  De Dolfijn        1:12.44   1:13.48
    7. Malissa van de Heuvel          93  PSV               1:12.92   1:15.03
    9. Jamie Schepers                 93  ZCV               1:14.44   1:15.30
   10. Lodi Broeder                   93  De Gelenberg      1:15.29   1:16.95
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Géke Heinsbroek                93  WVZ               1:12.75  Afzeggen
   10. Merle Verkijk                  94  WVZ               1:13.07  Afzeggen
   11. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)      1:15.59
   12. Marjolein Maris                94  De Houtrib        1:16.14
   13. Christel Vinke                 94  ZVZ               1:17.03
   14. Macy Oortwijn                  95  Aquapoldro        1:17.10
   15. Danique Agterberg              94  Hellas-Glana      1:17.15
   16. Linda v.d. Hout                93  WestlandDijkgl    1:17.57
   17. Danique Olof                   93  Hoorn–Auriks      1:17.66
   18. Nadia du Fossé                 94  HPC               1:18.40               *
   19. Vera van Delden                93  WVZ               1:18.54
   20. Janet van der Poel             93  LZ1886            1:18.81
   21. Eva van Etten                  94  Poseidon'56       1:20.33
   22. Jakonien Koster                94  Hoogeveen         1:21.33
   23. Claire de Winter               94  GoSwim            1:21.75
   24. Lisanne Dikkers                93  DeWhee            1:22.05
   25. Iris van de Hoef               94  De Meer           1:22.41
   26. Kimberley van Wijk             94  VanUden-DeGou     1:22.63
   27. Liona Timmers                  94  LAC               1:22.82
   28. Demi Kool                      94  De Columbiaan     1:22.84
   29. Chiara Ligthart                94  VanVliet-Barra    1:23.78
   30. Wasifa Gittens                 93  De Dolfijn        1:23.91
   31. Monique van der Struik         95  Ritola-Zwemmen    1:27.36
   32. Dashney Verweij                94  BZV               1:29.03
  dis. Annelies Rijstenberg           93  Ritola-Zwemmen                          AB
  dis. Danielle Grootes               95  DeZijl/LGB                              AB



Nr. 1   100m vlinderslag Dames                                  Dames Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Jessica Spruit                 91  PSV               1:04.04   1:04.86
    2. Kelly de Jong                  91  De Dolfijn        1:05.21   1:04.55
    3. Lisa Dreesens                  91  HZPC              1:07.28   1:05.92
    5. Lotte Goosen                   92  DIO               1:08.44   1:08.84
    6. Aukje Jenster                  92  Hoogeveen         1:08.95   1:08.33
    7. Tessa Vreeburg                 91  De Columbiaan     1:11.20   1:12.64
  opg. Judith van Meijel              91  HZPC              1:11.41               AF
    9. Linda van der Voort            92  DeZijl/LGB        1:12.48   1:12.82
----------------------------------------------------------------------------------
       Elise Bouwens                  91  Zwemlust-denHo    1:07.30  Afzeggen
   10. Melissa Zwaan                  91  Zaanstad(SG)      1:13.09
   11. Mirte Tummers                  92  Hellas-Glana      1:13.39
   12. Kelly Teunissen                92  OZ&PC             1:13.56
   13. Mieke Goeyenbier               91  WVZ               1:13.89
   14. Ester Sasbrink                 91  HetRavijn         1:14.05
   15. Charlotte Maris                92  De Houtrib        1:14.10
   16. Yvette Kars                    92  De OttersHetG     1:15.57
   17. Mieke Jansen                   92  NDD               1:16.47
   18. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo       1:18.92
   19. Monique van der Wijk           92  Hoogeveen         1:20.29
   20. Esmee Janssen                  92  Ritola-Zwemmen    1:24.91
  dis. Maud van der Meer              92  Zeester-Meerval                         AA



TOP
Nr. 2   100m vlinderslag Heren                                 Junioren 4 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Mike Marissen                  92  Nunspeet            59.73   1:00.34
    2. Joey de Ruiter                 91  ZCV               1:01.77   1:02.36
    3. Niels van Polanen              91  De Columbiaan     1:02.30   1:01.73
    5. John Verhagen                  92  Neptunus'58       1:03.45   1:03.31
    6. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          1:03.66   1:06.72
    7. Fabian Beimin                  91  OZ&PC             1:03.80   1:03.65
    8. Robert Klinkhamer              91  Hoogeveen         1:04.41   1:04.85
   ng. Vincent van Iperen             91  Orca              1:04.60          
----------------------------------------------------------------------------------
       Gerben Fiere                   91  DeWarande         1:03.17  Afzeggen
   10. Mitch Notten                   92  ZCV               1:04.62
   11. Yannick Mommers                91  ZCV               1:05.26
   12. Étiënne Vrieling               91  TriVia            1:05.30
   13. Roy Visser                     91  De OttersHetG     1:05.32
   14. Michel de Maesschalck          91  Noordkop-Zeemac   1:05.37
   15. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB        1:05.73
   16. Ensger Kotterink               94  EZC               1:05.76
   17. Bart Mansier                   92  Hoogeveen         1:05.89
       Aschwin van Zoest              91  LZ1886            1:05.89
   19. Tim van Deutekom               91  DWK-XCESS         1:05.91
   20. Johnno Smulders                92  PSV               1:05.93
   21. Ralph van Megen                92  HZPC              1:06.36
   22. Lars Sieval                    93  LZ1886            1:06.47
   23. Chris van Vliet                91  DZ&PC             1:06.49
   24. Dean Coert                     91  ZCV               1:07.01
   25. Jeroen Eggeraat                92  De Columbiaan     1:07.83
   26. Huub Scholing                  93  HetRavijn         1:08.17
   27. Fred Smink                     91  De OttersHetG     1:08.81
   28. Tom Kalse                      92  De Dolfijn        1:10.35
   29. Stef Heijnekamp                94  HZC-Weusthag      1:11.42
   30. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)      1:11.49
   31. Mike Hoonakker                 93  Zaanstad(SG)      1:12.93
   32. Stan Tummers                   94  Hellas-Glana      1:13.24
   33. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend    1:13.51
   34. Mike Verweij                   93  DeAalscholver     1:14.38
   35. Niels van Basten-Batenburg     94  Hellas-Glana      1:14.77
   36. Max Galjaart                   94  Oceanus           1:14.95
   37. Marciano Lynch                 94  WVZ               1:14.96
   38. Date v.d. Zaag                 94  PSV               1:15.29               *
   39. Ivan Jöbsis                    93  AZ&PC             1:15.46               *
   40. Sebastiaan Haffert             92  WVZ               1:15.96
   41. Christopher Ayoub              93  De Dolfijn        1:17.61
   42. Remon van Mil                  93  WVZ               1:17.90
   43. Tarik Faria                    93  LAC               1:22.59
   44. Quincy Hélant Muller           93  De Dolfijn        1:22.73



Nr. 2   100m vlinderslag Heren                                  Heren Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Marvin Kruin                   89  Zwemlust-denHo      57.21     57.15
    2. Jurjen Willemsen               90  Aquapoldro          57.91     57.79
    3. Marc Kremer                    90  TriVia              59.08     59.80
    4. Vincent de Ruiter              90  Poseidon'56       1:00.76   1:01.25
    5. Dingeman van der Pluijm        90  DeZijl/LGB        1:01.02   1:03.48
    6. Kay Beimin                     89  OZ&PC             1:01.31   1:00.00
    8. Raga Flores                    89  BZV               1:01.43   1:00.39
   10. Vince Polak                    89  De Columbiaan     1:03.15   1:03.90
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Bo Wullings                    89  De Dolfijn        1:01.36  Afzeggen
   10. Rutger van Oosterhout          90  WVZ               1:03.08  Afzeggen
   11. Aljan Tempel                   90  Hoogeveen         1:03.56
   12. Lars v.d. Heijden              90  PSV               1:04.91
   13. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB        1:05.05
   14. Martijn Mulder                 89  De Meer           1:05.97
   15. Raoul Engelenburg              89  De Dolfijn        1:06.64
   16. Remco Kamps                    90  DZ&PC             1:07.50
   17. Erik van de Hoeff              90  De Meer           1:07.99
   18. Timothy Philips                89  De Dolfijn        1:08.05
   19. Herman Hofman                  90  Ritola-Zwemmen    1:08.39
   20. Jeroen Derksen                 89  DWK-XCESS         1:09.75
   21. Brian Narain                   89  ZCOoievaar(SG     1:11.02
   22. Randy Wajwakana                90  DES               1:12.03



TOP
Nr. 3   100m schoolslag Dames                          Meisjes Junioren 2 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S           1:18.65   1:18.46
    2. Lonne Dijkhuis                 94  De Dinkel         1:22.38   1:22.47
    4. Carlie Mennen                  93  PSV               1:22.96   1:23.19
    5. Jocelyn Spruit                 93  PSV               1:23.28   1:24.35
    6. Myrna Schasfoort               93  De Dinkel         1:23.31   1:23.75
    7. Kristel Doreleijers            93  PSV               1:23.61   1:24.14
    9. Sanne Scheerder                94  ZCV               1:23.91   1:24.76
   10. Milou ten Heggeler             93  DeWhee            1:24.30   1:24.75
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Lin He Yu                      95  Poseidon'56       1:22.66  Afzeggen
   10. Naomi Stens                    93  Zaanstad(SG)      1:23.79  Afzeggen
   11. Shannen Diphoorn               93  Hoogeveen         1:24.32
   12. Michelle Schouten              94  DeWhee            1:24.53
   13. Lotte Nederstigt               93  De Krabben        1:25.15
   14. Anne Marleen van Keulen        94  WVZ               1:25.16
   15. Emily Harks                    93  PSV               1:25.48
   16. Femke Swier                    93  Hoorn–Auriks      1:26.18
   17. Sanne Huisman                  93  'tTolhekke        1:26.28
   18. Maud Hesselink                 94  De Dinkel         1:26.54
   19. Malou Memelink                 94  NDD               1:26.73
   20. Yvette de Gier                 94  De Columbiaan     1:27.08
   21. Nadia du Fossé                 94  HPC               1:28.32
   22. Laura Moormann                 93  DeWhee            1:28.43
   23. Celine Dekker                  94  ZCV               1:28.84
   24. Rosien Meesen                  94  Hellas-Glana      1:29.24
   25. Leonie Groeneweg               95  HZC-Weusthag      1:29.56
   26. Tania Jacobs                   94  De Columbiaan     1:29.57
   27. Margreet Laar                  93  NDD               1:29.64
   28. Kelly van der Hoeven           94  NDD               1:29.87
   29. Pauline van Dam                93  PSV               1:30.07               *
   30. Cecily Sadowski                95  Aquapoldro        1:30.13
   31. Lisette Doeven                 93  Ritola-Zwemmen    1:30.57
   32. Marissa Minkman                93  De Krabben        1:31.21
   33. Beau Rijpers                   94  Hoogeveen         1:31.22
   34. Sanne Bommer                   95  Zaanstad(SG)      1:31.49
   35. Nicole Klijnstra               94  De Dolfijn        1:31.72
   36. Arja den Boer                  94  BZV               1:31.75               *
   37. Marijke Kommers                93  VanVliet-Barra    1:31.92
   38. Sofie Kalse                    94  De Dolfijn        1:32.37
   39. Daniëlle Brouwer               93  De Futen          1:32.67
   40. Jeanine Burgers                94  DWK-XCESS         1:34.08
   41. Larissa Immerzeel              95  WVZ               1:34.71
   42. Lisa Witvliet                  94  Zoetermeer        1:35.06
   43. Julie Kleijzen                 95  BZV               1:36.20
   44. Jip Mulkens                    94  Aquarijn          1:36.51
   45. Judith Koudijs                 93  WVZ               1:36.96
   46. Christina van der Laan         95  Ritola-Zwemmen    1:39.39
   47. Selena den Besten              93  VanVliet-Barra    1:39.45
   48. Hanna van Gessel               95  De Dolfijn        1:39.92



Nr. 3   100m schoolslag Dames                                   Dames Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    2. Lisa Nijland                   91  DeWhee            1:14.88   1:14.65
    3. Tessa Brouwer                  91  De Dolfijn        1:14.90   1:13.84
    4. Valerie Hemesath               91  PSV               1:17.09   1:16.84
    5. Nienke van Eck                 91  Hoogeveen         1:19.55   1:19.13
    6. Tanja Peeters                  91  PSV               1:20.19   1:23.04
    7. Sharayah Diphoorn              91  Hoogeveen         1:20.31   1:20.81
    8. Elise Wijnker                  91  Hellas-Glana      1:20.34   1:22.90
   10. Kelly van Velzen               91  LZ1886            1:22.73   1:23.70
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Eline Boers                    91  De Columbiaan     1:13.90  Afzeggen
   10. Mariëlle ter Stege             91  Hoogeveen         1:21.23  Afzeggen
   11. Sharon van der Leest           92  WZ&PCPurmerend    1:23.00
   12. Carola van Dam                 91  Zoetermeer        1:23.73
   13. Caroline Goedhart              91  DeAalscholver     1:25.11
   14. Monique van de Hoeff           92  De Meer           1:25.29
   15. Sandra Verheijen               92  ZCV               1:26.29               *
   16. Ines Muilwijk                  92  VanVliet-Barra    1:28.20
   17. Rianne Burgers                 92  DWK-XCESS         1:30.42
   18. Cindy van Heusden              92  Zaanstad(SG)      1:30.94
   19. Fiona Stenveld                 91  Ritola-Zwemmen    1:32.98
   20. Lisa Petersen                  91  VanVliet-Barra    1:33.45



TOP
Nr. 4   100m schoolslag Heren                                  Junioren 4 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Kay op den Kamp                91  ZCV               1:07.94   1:09.18
    2. Sjoerd Zanderink               91  De Dinkel         1:09.71   1:09.82
    3. Stefan Hazeleger               91  De Meer           1:11.26   1:14.40
    5. Scott Delbressine              92  ZCV               1:13.00   1:13.21
    6. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver     1:13.61   1:12.34
    7. Rico Ramaker                   91  Hoogeveen         1:13.66   1:12.67
    8. Gavin van der Werf             93  HZ&PCHeerenvee    1:13.70   1:14.82
    9. Jens Bakker                    93  De Dolfijn        1:13.85   1:14.68
----------------------------------------------------------------------------------
       Patrick Janssen                91  PSV               1:12.21  Afzeggen
   10. Bjorn de Jonge                 92  Hellas-Glana      1:13.93
   11. Aaron Eisank                   91  ZON/S&S           1:14.15
   12. Roald Blok                     93  HattoHeim         1:14.32
   13. Ruud van Heerbeek              93  PSV               1:14.65
   14. Jordy Zuidhoek                 92  De Columbiaan     1:15.31
   15. Sander Beekman                 91  De Columbiaan     1:15.66
   16. Steffen Hillmer                93  De Dinkel         1:16.49
   17. Kevin Eltink                   91  NDD               1:16.70
   18. Jorke Willemse                 93  Orca              1:16.82
   19. Jeroen Feijs                   92  ZCV               1:17.31
   20. Maik Steenkamp                 91  NDD               1:17.49
   21. Jort Keetman                   92  HZC-Weusthag      1:17.80
   22. Handy Widjaja                  91  PSV               1:17.85
   23. Timo Suaka                     92  DES               1:17.98
   24. Wouter Kaman                   93  Aquarijn          1:18.78
   25. Michael Yallop                 91  HZC-Weusthag      1:19.37
   26. Alex van der Hoeven            92  NDD               1:19.76
   27. Gijs Gertsen                   93  DeVikings         1:20.14
   28. Bas Udinga                     92  DeAalscholver     1:20.30
   29. Mart de Boer                   93  DAW-Finenzo       1:20.72
   30. Ben Zwerink                    93  De Dolfijn        1:20.93
   31. Mark Schellekens               92  Neptunus'58       1:20.95
   32. Freek Schoffelmeer             93  De Dolfijn        1:21.05
   33. Daan Remmelzwaal               93  Zaanstad(SG)      1:21.09
   34. Mike ter Horst                 94  De Dolfijn        1:21.45
   35. Robert Groot                   93  De Krabben        1:21.71
   36. Julian Branquinho              92  De Dolfijn        1:21.86
   37. Stefan van Beelen              92  De Columbiaan     1:21.88
   38. Maarten Arntz                  93  De Gelenberg      1:22.05
   39. Thijmen van de Waal            92  Aquarijn          1:22.11
       Erik de Nijs                   92  DeVikings         1:22.11
   41. Nick Baron                     91  WVZ               1:23.05
   42. Jelle Derksen                  94  DWK-XCESS         1:24.32
   43. Tim Verwest                    92  LAC               1:25.39
   44. Zhivago Holwijn                92  De Futen          1:25.41
   45. Max Spiering                   94  LAC               1:28.69
   46. Daan Wester                    91  Zoetermeer        1:30.18
   47. Sebastiaan Haffert             92  WVZ               1:30.71
   48. Nathan Stittelaar              93  ZCOoievaar(SG     1:43.62



Nr. 4   100m schoolslag Heren                                       jeugd en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Bram Dekker                    89  ZCV               1:06.15   1:07.06
    2. Erik Talma                     89  TriVia            1:08.35   1:07.38
    3. Tom Odding                     89  TriVia            1:08.65   1:08.41
    4. Niels van Eck                  89  Hoogeveen         1:09.04   1:10.39
    5. Rens van den Berg              89  De OttersHetG     1:10.49   1:11.46
    6. Remco Peerdeman                89  Hoorn–Auriks      1:10.50   1:11.13
    7. Pieter Jan de Vries            90  ZVZ               1:11.98   1:13.40
    8. Thomas Kersten                 90  WVZ               1:12.80   1:13.34
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Thijs Greven                   89  ZCV               1:13.16
   10. Edward Buitenwerf              89  DZ&PC             1:13.93
   11. Herman van Dijk                89  HZ&PCHeerenvee    1:14.44
   12. Bart Janssen                   89  Ritola-Zwemmen    1:18.32
   13. Michiel van Nesselrooij        90  UZSC              1:20.74
   14. Silvan Biesheuvel              90  LAC               1:22.86



TOP
Nr. 5   400m wisselslag Dames                     Meisjes Junioren 2 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        5:25.76
    2. Jamie Schepers                 93  ZCV               5:33.62     *
    3. Michelle Verouden              94  PSV               5:44.42
    4. Noortje van den Boom           94  PSV               5:50.69



Nr. 5   400m wisselslag Dames                         Dames Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kelly ter Doest                91  DeWhee            5:20.27
    2. Joëlle Scheps                  92  VanUden-DeGou     5:21.08
    3. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo       5:25.20
    4. Dimphy van de Laar             92  ZCV               5:30.01



TOP
Nr. 6   400m wisselslag Heren                        Junioren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Erik Hagting                   91  Nova              4:53.97
    2. Jordi Dijkhuis                 91  De Dinkel         5:04.77
    3. Yannick Mommers                91  ZCV               5:06.28
    4. Ensger Kotterink               94  EZC               5:13.43
    5. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB        5:17.48
    6. Donald Hillebregt              92  DeZijl/LGB        5:18.39
    7. Demi de Rooij                  91  DAW-Finenzo       5:20.75
    8. Bas Onderstal                  92  LZ1886            5:20.85
    9. Philippe Rivard                93  DES               5:22.28
   10. Vincent Moolhuijsen            94  Oceanus           5:32.38     *
   11. Gijs Verhagen                  93  Neptunus'58       5:35.41
   12. Robin Ramaekers                93  ZON/S&S           5:41.19
   13. Brandon van Voskuilen          93  DeAalscholver     5:41.45
   14. Mike ter Horst                 94  De Dolfijn        5:52.89



Nr. 6   400m wisselslag Heren                         Heren Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Davy Verreussel                89  Hellas-Glana      4:36.79
    2. Yvo op den Kamp                89  ZCV               4:43.51
    3. Felix Broekhuizen              90  DWK-XCESS         4:52.89
    4. Wouter Houtman                 90  PSV               4:54.78
    5. Jelmer Meijer                  90  HZ&PCHeerenvee    5:07.11
    6. Jacky Coumans                  90  ZCV               5:10.33
    7. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana      5:15.56
    8. Erik van de Hoeff              90  De Meer           5:23.77



TOP
Nr. 7   50m rugslag Dames                              Meisjes Junioren 2 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Ashley Verburg                 93  PSV                 32.86     32.88
    2. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)        33.89     33.25
    3. Eefje Subroto                  94  WVZ                 34.02     34.09
    4. Malissa van de Heuvel          93  PSV                 34.24     36.58
    5. Tamara Boeff                   93  De Columbiaan       34.65     34.39
    6. Kira Toussaint                 94  De Futen            34.79     34.34
    7. Fiona van Heerde               94  DeVikings           34.87     38.38
afgew. Lin He Yu                      95  Poseidon'56         35.00          
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Manon Kuiper                   94  'tTolhekke          35.14
   10. Claire de Winter               94  GoSwim              35.37
   11. Liset Jansen                   95  De Columbiaan       35.91
   12. Iris Pijtak                    93  AZ&PC               36.04
   13. Margreet Laar                  93  NDD                 36.10
   14. Tessa van der Aa               93  DWK-XCESS           36.37
   15. Marjolein van Kleef            93  LZ1886              36.63
   16. Jakonien Koster                94  Hoogeveen           36.79
   17. Natasja Boers                  95  De Columbiaan       37.10
   18. Annelies Rijstenberg           93  Ritola-Zwemmen      37.15               *
   19. Emily Harks                    93  PSV                 37.55
   20. Pieternel Braam                95  DeZijl/LGB          38.66
   21. Emmy v/d Riet                  93  DeWhee              38.92
   22. Dashney Verweij                94  BZV                 38.99
   23. Shireen Post                   95  AZ&PC               39.47
   24. Lisa Witvliet                  94  Zoetermeer          39.94
   25. Maxime Verschuur               95  De Dolfijn          40.40
   26. Daniëlle Brouwer               93  De Futen            40.99
   27. Amber Reijm                    94  VanVliet-Barra      41.56
   28. Leonie Groeneweg               95  HZC-Weusthag        41.88
   29. Alyssa Rijnschot               95  Zoetermeer          43.05
   30. Hanna van Gessel               95  De Dolfijn          49.34



Nr. 7   50m rugslag Dames                                       Dames Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo      32.27     32.52
    2. Tanja Peeters                  91  PSV                 32.38     33.05
    3. Miranda Nijenhuis              92  De Columbiaan       32.45     33.42
    4. Wendan Poelstra                91  HZ&PCHeerenvee      32.58     32.71
    5. Mariël Borgerink               92  De Dinkel           32.96     33.36     *
    6. Mariëlle ter Stege             91  Hoogeveen           33.06     32.92     *
    7. Judith van Meijel              91  HZPC                33.50     33.96     *
    8. Simone v/d Wal                 91  DZ&PC               33.69     33.96
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Lisa Edelaar                   92  De Columbiaan       33.76
   10. Charlotte Maris                92  De Houtrib          34.30
   11. Maartje Veenstra               92  DeWhee              34.87
   12. Lisanne Kranenberg             92  DeWhee              35.67
   13. Eva Martens                    92  ZCV                 35.78
   14. Corine Rooker                  92  WZ&PCPurmerend      36.21
   15. Laura Gieltjes                 92  De Meer             37.46
   16. Lisa Petersen                  91  VanVliet-Barra      38.25



TOP
Nr. 8   50m rugslag Heren                                      Junioren 4 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Arvid Munsters                 92  ZCV                 28.93     30.18
    2. Albert Dijkstra                92  DZ&PC               30.72     30.64
    3. Robert Ligtenberg              94  HetRavijn           31.75     31.10
    4. Sven Alkema                    93  DeVikings           31.90     32.28
    6. Jos de Graaf                   91  Aquapoldro          32.42     31.49
   ng. Lawrence Cross                 92  LAC                 33.22          
   ng. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)        33.24          
    9. Koen Spaanderman               92  Zoetermeer          33.41          
----------------------------------------------------------------------------------
       Bart Mansier                   92  Hoogeveen           32.39  Afzeggen
       Maarten Arntz                  93  De Gelenberg        33.41
   11. Sibrand Rinzema                93  De Columbiaan       33.64               *
   12. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo      34.02
   13. Ben Zwerink                    93  De Dolfijn          34.07               *
   14. Melvin Dobbe                   93  WVZ                 34.39
   15. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB          34.80               H
   16. Roy Vens                       93  Zaanstad(SG)        35.23
   17. Maxiem Wagenaar                93  Ritola-Zwemmen      36.69



Nr. 8   50m rugslag Heren                                       Heren Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Robert Yallop                  89  HZC-Weusthag        28.33     28.21
    2. Micael Correia                 90  Zeester-Meerval     28.51     28.74
    3. Aljan Tempel                   90  Hoogeveen           28.92     29.11
    4. Davy Verreussel                89  Hellas-Glana        29.01     29.14
    5. Henk van Niejenhuis            89  De Dolfijn          29.14     28.74
    6. Peter van Heukelem             89  TriVia              29.27     29.45
    7. Bastiaan Lijesen               90  VanVliet-Barra      29.40     28.77
    8. Dingeman van der Pluijm        90  DeZijl/LGB          29.59     30.53
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Nick Stocker                   89  De Dolfijn          30.01
   10. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB          30.19
   11. Camiel Villa Rikkers           89  De Meer             30.64
   12. Hjalmar de Ruiter              89  NDD                 31.34
   13. Lars Hamming                   90  Ritola-Zwemmen      32.09
   14. Matthijs Dekker                90  Zaanstad(SG)        32.62
   15. Herman Hofman                  90  Ritola-Zwemmen      32.89



TOP
Nr. 9   50m vrije slag Dames                           Meisjes Junioren 2 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Chantal Senden                 93  ZCV                 27.73     27.75
    2. Andrea Kneppers                93  Hoorn–Auriks        27.98     27.77
    3. Femke Swier                    93  Hoorn–Auriks        28.76     28.38
    4. Sanne Huisman                  93  'tTolhekke          28.87     28.28
    5. Vera van Delden                93  WVZ                 29.09     29.08
    6. Estelle Moorman                93  ZVZ                 29.23     29.51
    7. Renske de Groot                93  'tTolhekke          29.37     28.93
    8. Tamara van Vliet               94  De Columbiaan       29.41     29.18
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Carlie Mennen                  93  PSV                 29.58
   10. Linda v.d. Hout                93  WestlandDijkgl      29.60
       Jocelyn Spruit                 93  PSV                 29.60
   12. Pauline van Dam                93  PSV                 29.71
       Sanne Scheerder                94  ZCV                 29.71
   14. Jovanna Koens                  95  PSV                 29.77
       Parand Zarekiani               94  De Dolfijn          29.77
   16. Lodi Broeder                   93  De Gelenberg        29.80
   17. Danique Olof                   93  Hoorn–Auriks        30.03
   18. Lisette Doeven                 93  Ritola-Zwemmen      30.04
   19. Eefje Subroto                  94  WVZ                 30.05
   20. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)        30.12
   21. Ashley Verburg                 93  PSV                 30.17
   22. Jamie de Jong                  93  De Dolfijn          30.19
   23. Fiona van Heerde               94  DeVikings           30.34
   24. Macy Oortwijn                  95  Aquapoldro          30.40
   25. Janet van der Poel             93  LZ1886              30.45
   26. Marleen Braakhuis              93  De Dinkel           30.50
   27. Marjolein Maris                94  De Houtrib          30.56
   28. Christel Vinke                 94  ZVZ                 30.65
   29. Claire de Winter               94  GoSwim              30.77
   30. Anne de Vries                  93  NDD                 30.85
   31. Danique Thijert                94  De Dinkel           30.94
   32. Kristel Doreleijers            93  PSV                 31.07
   33. Isabelle Grootes               93  DeZijl/LGB          31.21
   34. Margreet Laar                  93  NDD                 31.31
   35. Demi Kool                      94  De Columbiaan       31.37
   36. Marjolein van Kleef            93  LZ1886              31.43
   37. Danique Agterberg              94  Hellas-Glana        31.54
   38. Cecily Sadowski                95  Aquapoldro          31.55
   39. Chiara Ligthart                94  VanVliet-Barra      31.57
   40. Iris Pijtak                    93  AZ&PC               31.64
   41. Malou Memelink                 94  NDD                 31.75
   42. Kimberley van Wijk             94  VanUden-DeGou       31.77
   43. Jip Mulkens                    94  Aquarijn            31.81
   44. Emily Harks                    93  PSV                 31.82
   45. Marissa Minkman                93  De Krabben          31.86
   46. Danielle Grootes               95  DeZijl/LGB          31.89
   47. Tania Jacobs                   94  De Columbiaan       31.94
   48. Shannen Diphoorn               93  Hoogeveen           32.02
   49. Liona Timmers                  94  LAC                 32.09
   50. Beau Rijpers                   94  Hoogeveen           32.18
   51. Marijke Kommers                93  VanVliet-Barra      32.19
   52. Deborah Wissink                95  HZC-Weusthag        32.36
   53. Milou ten Heggeler             93  DeWhee              32.38
   54. Laura Moormann                 93  DeWhee              32.41
   55. Shireen Post                   95  AZ&PC               32.52
   56. Pieternel Braam                95  DeZijl/LGB          32.72
   57. Lisanne Dikkers                93  DeWhee              32.86
   58. Antoinette van den Brink       94  UZSC                32.96
   59. Emmy v/d Riet                  93  DeWhee              33.11
   60. Liselotte Mulder               95  De Columbiaan       33.17
   61. Arja den Boer                  94  BZV                 33.18
   62. Lisa Witvliet                  94  Zoetermeer          33.19
   63. Monique van der Struik         95  Ritola-Zwemmen      33.35
   64. Michelle Schouten              94  DeWhee              33.49
   65. Maxime Verschuur               95  De Dolfijn          33.67
   66. Sofie Kalse                    94  De Dolfijn          33.72
   67. Christina van der Laan         95  Ritola-Zwemmen      34.30
   68. Wasifa Gittens                 93  De Dolfijn          34.38
   69. Julie Kleijzen                 95  BZV                 35.44
   70. Amber Reijm                    94  VanVliet-Barra      35.96
   71. Selena den Besten              93  VanVliet-Barra      36.42
   72. Hanna van Gessel               95  De Dolfijn          44.78



Nr. 9   50m vrije slag Dames                                    Dames Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Eline Boers                    91  De Columbiaan       26.86     26.59
  dis. Maud van der Meer              92  Zeester-Meerval     27.04          
    3. Charlotte Mol                  91  Hoogeveen           27.26     27.43
    4. Clarissa van Rheenen           91  SSKSkjettensv       27.38     27.60
    6. Elise Bouwens                  91  Zwemlust-denHo      27.65     28.01
    7. Lisa Dreesens                  91  HZPC                28.03     28.43
    8. Roxanne Linders                92  PSV                 28.25     28.39
    9. Lotte Goosen                   92  DIO                 28.54     28.73
----------------------------------------------------------------------------------
       Karen van der Wal              91  De Lansingh         27.45  Afzeggen
   10. Miranda Nijenhuis              92  De Columbiaan       28.56
   11. Joëlle Scheps                  92  VanUden-DeGou       28.97
   12. Kelly de Jong                  91  De Dolfijn          29.10
   13. Kelly ter Doest                91  DeWhee              29.15
   14. Aukje Jenster                  92  Hoogeveen           29.39
   15. Idoia Hidalgo                  91  PSV                 29.44
   16. Maartje Veenstra               92  DeWhee              29.61
   17. Mieke Jansen                   92  NDD                 29.77
   18. Manon Houtman                  91  PSV                 29.81
   19. Ines Muilwijk                  92  VanVliet-Barra      29.82
   20. Linda van der Voort            92  DeZijl/LGB          29.90
   21. Melissa Zwaan                  91  Zaanstad(SG)        29.92
   22. Nienke van Eck                 91  Hoogeveen           30.00
       Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo         30.00
   24. Ilse Blankvoort                92  'tTolhekke          30.17
   25. Lisa Nijland                   91  DeWhee              30.25
   26. Kelly van Velzen               91  LZ1886              30.43
   27. Loes Karemaker                 92  NDD                 30.57
   28. Lisanne Kranenberg             92  DeWhee              30.75
   29. Carola van Dam                 91  Zoetermeer          30.91
   30. Priscilla Appeldooren          92  Zoetermeer          30.98
   31. Monique van der Wijk           92  Hoogeveen           31.29
   32. Caroline Goedhart              91  DeAalscholver       31.65
   33. Lisa Petersen                  91  VanVliet-Barra      32.12
   34. Esmee Janssen                  92  Ritola-Zwemmen      32.52
   35. Rianne Burgers                 92  DWK-XCESS           32.79
   36. Fiona Stenveld                 91  Ritola-Zwemmen      33.65



TOP
Nr. 10   50m vrije slag Heren                                  Junioren 4 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Patrick Janssen                91  PSV                 25.39     25.62
    2. Mike Marissen                  92  Nunspeet            25.54     25.85
    3. John Verhagen                  92  Neptunus'58         25.71     25.64
    4. Tim van Deutekom               91  DWK-XCESS           25.93     25.99
    5. Robert Klinkhamer              91  Hoogeveen           26.37     26.41
    7. Ralph van Megen                92  HZPC                26.48     26.66
    8. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn            26.49     26.83
   ng. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB          26.53          
----------------------------------------------------------------------------------
       Gerben Fiere                   91  DeWarande           26.42  Afzeggen
   10. Étiënne Vrieling               91  TriVia              26.57
   11. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo         26.59
   12. Sil Hoving                     91  PSV                 26.71
   13. Sjoerd Zanderink               91  De Dinkel           26.92
   14. Dion Dreesens                  93  HZPC                26.94
   15. Roy Visser                     91  De OttersHetG       27.01
   16. Stef Heijnekamp                94  HZC-Weusthag        27.05
   17. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver       27.13
   18. Bjorn de Jonge                 92  Hellas-Glana        27.14
   19. Stefan Hazeleger               91  De Meer             27.20
   20. Lars Sieval                    93  LZ1886              27.22
       Jelle Blok                     92  WVZ                 27.22
   22. Eduard Bremmer                 92  De Columbiaan       27.31
   23. Bas Ebbers                     92  NDD                 27.33
   24. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo      27.37
   25. Mike Liefhebber                91  WVZ                 27.41
   26. Kevin Eltink                   91  NDD                 27.42
   27. Wouter Kaman                   93  Aquarijn            27.44
   28. Jordy Zuidhoek                 92  De Columbiaan       27.67
   29. Johnno Smulders                92  PSV                 27.70
   30. Tobias Dues                    92  De Dinkel           27.72
   31. Fabian Beimin                  91  OZ&PC               27.73
   32. Jens Bakker                    93  De Dolfijn          27.79
   33. Tommy Possel                   91  De Dolfijn          27.86
   34. Aschwin van Zoest              91  LZ1886              27.87
   35. Timo Suaka                     92  DES                 27.92
   36. Scott Delbressine              92  ZCV                 27.93
   37. Jeroen Eggeraat                92  De Columbiaan       28.11
   38. Handy Widjaja                  91  PSV                 28.13
   39. Melvin Dobbe                   93  WVZ                 28.18
   40. Michael Yallop                 91  HZC-Weusthag        28.19
   41. Thijmen van de Waal            92  Aquarijn            28.20
   42. Maxim Veldhuis                 94  HZ&PCHeerenvee      28.36
   43. Chester Hautvast               92  Torpedo             28.44
   44. Gijs Verhagen                  93  Neptunus'58         28.46
   45. Lawrence Cross                 92  LAC                 28.47
   46. Mike Hoonakker                 93  Zaanstad(SG)        28.53
   47. Koen Spaanderman               92  Zoetermeer          28.60
   48. Stefan van Beelen              92  De Columbiaan       28.61
   49. Erik de Nijs                   92  DeVikings           28.68
   50. Remon van Mil                  93  WVZ                 28.82
   51. Bastiaan Waanders              93  DeZijl/LGB          28.93
   52. Rick Hesen                     93  HZPC                28.94
   53. Roald Blok                     93  HattoHeim           28.96
       Bas Onderstal                  92  LZ1886              28.96
   55. Jort Keetman                   92  HZC-Weusthag        29.06
   56. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)        29.10
   57. Maik Steenkamp                 91  NDD                 29.14
   58. Sander Beekman                 91  De Columbiaan       29.16
   59. Ruud van Heerbeek              93  PSV                 29.38
   60. Mike Verweij                   93  DeAalscholver       29.49
   61. Lester Snackers                94  ZCV                 29.54
   62. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB          29.59
   63. Mark Schellekens               92  Neptunus'58         29.65
   64. Date v.d. Zaag                 94  PSV                 29.75
   65. Tom Kalse                      92  De Dolfijn          29.81
   66. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend      29.84
   67. Zhivago Holwijn                92  De Futen            29.85
   68. Julian Branquinho              92  De Dolfijn          29.89
   69. Tim Verwest                    92  LAC                 30.05
   70. Mart de Boer                   93  DAW-Finenzo         30.07
   71. Roy Vens                       93  Zaanstad(SG)        30.09
   72. Ivan Jöbsis                    93  AZ&PC               30.15
   73. Maxiem Wagenaar                93  Ritola-Zwemmen      30.25
       Freek Schoffelmeer             93  De Dolfijn          30.25
   75. Quincy Hélant Muller           93  De Dolfijn          30.27
   76. Tarik Faria                    93  LAC                 32.11
   77. Nathan Stittelaar              93  ZCOoievaar(SG       32.30
   78. Max Spiering                   94  LAC                 32.34



Nr. 10   50m vrije slag Heren                                       Jeugd en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Dennis Mooij                   89  HZ&PCHeerenvee      24.29     24.12
    2. Floor Verhaar                  90  De OttersHetG       24.94     25.10
    3. Remco Peerdeman                89  Hoorn–Auriks        24.95     24.60
    4. Raga Flores                    89  BZV                 25.23     25.21
    5. Niels van Eck                  89  Hoogeveen           25.32     25.59
    6. Rutger van Oosterhout          90  WVZ                 25.39     24.75
    7. Jimmy Hendriksen               89  DES                 25.43     25.53
    8. Vincent de Ruiter              90  Poseidon'56         25.65     25.58
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Tom Odding                     89  TriVia              25.71
   10. Martijn Mulder                 89  De Meer             25.92
   11. Bo Wullings                    89  De Dolfijn          25.94
   12. Pieter Jan de Vries            90  ZVZ                 26.00
   13. Kay Beimin                     89  OZ&PC               26.13
   14. Tjarko Dijkstra                90  TriVia              26.14
   15. Lars Hamming                   90  Ritola-Zwemmen      26.22
   16. Martijn Heinsbroek             89  WVZ                 26.31
   17. Timothy Philips                89  De Dolfijn          26.34
   18. Nick Stocker                   89  De Dolfijn          26.38
   19. Marc Kremer                    90  TriVia              26.57
   20. Vince Polak                    89  De Columbiaan       26.65
   21. Lars v.d. Heijden              90  PSV                 26.71
   22. Jeroen Derksen                 89  DWK-XCESS           26.77
   23. Dennis Overhage                90  De OttersHetG       26.88
   24. Randy Wajwakana                90  DES                 26.97
   25. Hjalmar de Ruiter              89  NDD                 27.01
   26. Bart Janssen                   89  Ritola-Zwemmen      27.29
   27. Brian Narain                   89  ZCOoievaar(SG       27.32
   28. Silvan Biesheuvel              90  LAC                 27.46
   29. Raoul Engelenburg              89  De Dolfijn          27.78
   30. Michel Popken                  90  Ritola-Zwemmen      28.14
   31. Matthijs Dekker                90  Zaanstad(SG)        28.31
   32. Michiel van Nesselrooij        90  UZSC                29.79



TOP
Nr. 11   800m vrije slag Gemengd                  Meisjes Junioren 2 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot




Nr. 11   800m vrije slag Gemengd                      Dames Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Clarissa van Rheenen           91  SSKSkjettensv     9:35.63
    2. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo       9:48.42
    3. Britt Bakker                   91  De Dolfijn        9:49.76
    4. Tessa Kerkvliet                92  LZ1886           10:02.36



Nr. 11   800m vrije slag Gemengd                     Junioren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot




Nr. 11   800m vrije slag Gemengd                      Heren Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Job Kienhuis                   89  De Dinkel         8:26.38
    2. Jorrit Visser                  89  DZ&PC             8:56.38
    3. Sietse v/d Hoeven              89  DZ&PC             9:09.52
    4. Robin den Boer                 90  DeWarande         9:16.14



TOP
Nr. 12   4 x 100m wisselslag Dames                Meisjes Junioren 2 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. PSV 1                              PSV               4:44.70
    2. De Columbiaan 1                    De Columbiaan     5:07.87
    3. De Dolfijn 1                       De Dolfijn        5:12.82
    4. De Whee 1                          DeWhee            5:18.99
    5. De Zijl/LGB 1                      DeZijl/LGB        5:19.65
    6. NDD 1                              NDD               5:27.26
    7. Ritola-Zwemmen en Waterpolo 1      Ritola-Zwemmen    5:34.50
  dis. PSV 2                              PSV                           EA



TOP
Nr. 13   4 x 100m wisselslag Heren                   Junioren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. ZCV 1                              ZCV               4:07.85
    2. ZCV 2                              ZCV               4:25.41
    3. PSV 1                              PSV               4:30.07
    4. Aquarijn 1                         Aquarijn          4:39.32
    5. De Zijl/LGB 1                      DeZijl/LGB        4:40.87
    6. NDD 1                              NDD               4:41.24
    7. De Dolfijn 1                       De Dolfijn        4:42.46



   bm. De Dolfijn 2                       De Dolfijn        4:56.82     H
TOP
Nr. 14   200m vrije slag Dames                    Meisjes Junioren 2 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Andrea Kneppers                93  Hoorn–Auriks      2:09.88
    2. Leonie van Noort               93  DeZijl/LGB        2:16.77     *
    3. Carlie Mennen                  93  PSV               2:17.21
    4. Pauline van Dam                93  PSV               2:18.74
    5. Renske de Groot                93  'tTolhekke        2:19.09     *
    6. Danique Olof                   93  Hoorn–Auriks      2:19.15
    7. Femke Swier                    93  Hoorn–Auriks      2:20.31
    8. Kira Toussaint                 94  De Futen          2:21.12
    9. Sanne Huisman                  93  'tTolhekke        2:22.17
   10. Lodi Broeder                   93  De Gelenberg      2:22.75
   11. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo       2:23.64
   12. Jovanna Koens                  95  PSV               2:24.10
   13. Fiona van Heerde               94  DeVikings         2:24.11
   14. Vera van Delden                93  WVZ               2:24.17
   15. Linda v.d. Hout                93  WestlandDijkgl    2:24.38
   16. Lisette Doeven                 93  Ritola-Zwemmen    2:24.57
   17. Marleen Braakhuis              93  De Dinkel         2:24.77
   18. Tamara van Vliet               94  De Columbiaan     2:25.25
   19. Maud Hesselink                 94  De Dinkel         2:26.30
   20. Sanne Scheerder                94  ZCV               2:27.10
   21. Isabelle Grootes               93  DeZijl/LGB        2:29.11
   22. Nicole Klijnstra               94  De Dolfijn        2:29.42
   23. Macy Oortwijn                  95  Aquapoldro        2:29.77     *
   24. Manon Kuiper                   94  'tTolhekke        2:29.90
   25. Danique Thijert                94  De Dinkel         2:29.93
   26. Yvette de Gier                 94  De Columbiaan     2:30.50



Nr. 14   200m vrije slag Dames                        Dames Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Clarissa van Rheenen           91  SSKSkjettensv     2:07.73
    2. Roxanne Linders                92  PSV               2:08.76
    3. Marieke Nijhuis                92  OZ&PC             2:09.06
    4. Jessica Spruit                 91  PSV               2:09.48
    5. Elise Bouwens                  91  Zwemlust-denHo    2:09.53
    6. Charlotte Mol                  91  Hoogeveen         2:12.57
    7. Lana Voinov                    91  De Dolfijn        2:15.59
    8. Iris Bioch                     91  DeZijl/LGB        2:16.66
    9. Simone v/d Wal                 91  DZ&PC             2:18.91
   10. Melissa Zwaan                  91  Zaanstad(SG)      2:19.17
   11. Britt Bakker                   91  De Dolfijn        2:19.42
   12. Dimphy van de Laar             92  ZCV               2:19.47
   13. Linda van der Voort            92  DeZijl/LGB        2:21.02
   14. Ilse Blankvoort                92  'tTolhekke        2:21.06
   15. Manon Houtman                  91  PSV               2:21.10
   16. Tessa Vreeburg                 91  De Columbiaan     2:22.44
   17. Lotte Aal                      91  De Dolfijn        2:22.54
   18. Lisanne Kranenberg             92  DeWhee            2:24.92
   19. Monique van de Hoeff           92  De Meer           2:26.89
   20. Corine Rooker                  92  WZ&PCPurmerend    2:27.46



TOP
Nr. 15   200m vrije slag Heren                       Junioren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mike Marissen                  92  Nunspeet          1:59.41
    2. Patrick Janssen                91  PSV               2:00.74
    3. Sebastiaan Rosendaal           91  DeSchotejil       2:01.27
    4. Chris van Vliet                91  DZ&PC             2:05.46
    5. Sjoerd Zanderink               91  De Dinkel         2:05.97
    6. Rico Ramaker                   91  Hoogeveen         2:06.09
    7. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn          2:07.07
       Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          2:07.07
    9. Mitch Notten                   92  ZCV               2:07.10
   10. Jorke Willemse                 93  Orca              2:07.15
   11. Niels van Polanen              91  De Columbiaan     2:07.29
   12. Vincent van Iperen             91  Orca              2:07.67
   13. Jeroen Feijs                   92  ZCV               2:07.99
   14. Dion Dreesens                  93  HZPC              2:08.49
   15. Tim van Deutekom               91  DWK-XCESS         2:08.59
   16. Fred Smink                     91  De OttersHetG     2:08.87
   17. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB        2:09.59
   18. Johnno Smulders                92  PSV               2:10.07
   19. Yannick Mommers                91  ZCV               2:10.25
   20. Hans Peter Hartog              91  Zaanstad(SG)      2:10.41
   21. Jelmar Kluiwstra               92  LZ1886            2:10.45
   22. Robert Klinkhamer              91  Hoogeveen         2:11.53
   23. Tommy Possel                   91  De Dolfijn        2:12.48
   24. Demi de Rooij                  91  DAW-Finenzo       2:12.53
   25. Bart Knijn                     91  WZ&PCPurmerend    2:12.87
   26. Jos de Graaf                   91  Aquapoldro        2:13.16
   27. Handy Widjaja                  91  PSV               2:13.32
   28. Wouter Kaman                   93  Aquarijn          2:13.98
   29. Melvin Dobbe                   93  WVZ               2:14.04
   30. Kevin Eltink                   91  NDD               2:14.35
   31. Stef Heijnekamp                94  HZC-Weusthag      2:15.00
   32. Donald Hillebregt              92  DeZijl/LGB        2:15.15
   33. Stefan Hazeleger               91  De Meer           2:15.96
   34. Alex van der Hoeven            92  NDD               2:16.82
   35. Étiënne Vrieling               91  TriVia            2:17.09     *
   36. Freek Schoffelmeer             93  De Dolfijn        2:22.51



Nr. 15   200m vrije slag Heren                        Heren Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bo Wullings                    89  De Dolfijn        1:58.99
    2. Peter van Heukelem             89  TriVia            2:00.68
    3. Jorrit Visser                  89  DZ&PC             2:01.42
    4. Floor Verhaar                  90  De OttersHetG     2:01.66
    5. Mark Moussa                    90  Zwemlust-denHo    2:02.53
    6. Robin den Boer                 90  DeWarande         2:02.75
    7. Niels van Eck                  89  Hoogeveen         2:04.25
    8. Sietse v/d Hoeven              89  DZ&PC             2:05.40
    9. Rutger van Oosterhout          90  WVZ               2:05.99
   10. Ivor Mollema                   90  DeZijl/LGB        2:06.70
   11. Jimmy Hendriksen               89  DES               2:07.33
   12. Raoul Engelenburg              89  De Dolfijn        2:07.48
   13. Martijn Heinsbroek             89  WVZ               2:09.74
   14. Timothy Philips                89  De Dolfijn        2:09.81
   15. Rik van Klaveren               89  WVZ               2:10.46
   16. Jacky Coumans                  90  ZCV               2:11.02
   17. Martijn Mulder                 89  De Meer           2:11.99
   18. Jeroen Derksen                 89  DWK-XCESS         2:14.77
   19. Bart Janssen                   89  Ritola-Zwemmen    2:15.24
   20. Erik van de Hoeff              90  De Meer           2:16.67



TOP
Nr. 16   200m wisselslag Dames                    Meisjes Junioren 2 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Daniëlle van der Veer          93  PSV               2:30.60
    2. Malissa van de Heuvel          93  PSV               2:37.12
    3. Kristel Doreleijers            93  PSV               2:38.69
    4. Michelle Verouden              94  PSV               2:38.80
    5. Jocelyn Spruit                 93  PSV               2:38.91
    6. Jamie Schepers                 93  ZCV               2:39.73
    7. Merle Verkijk                  94  WVZ               2:40.07
    8. Jamie de Jong                  93  De Dolfijn        2:40.48
    9. Fleur Hamilton                 93  WVZ               2:40.69
   10. Géke Heinsbroek                93  WVZ               2:42.26
   11. Noortje van den Boom           94  PSV               2:43.16
   12. Parand Zarekiani               94  De Dolfijn        2:43.90
   13. Lonne Dijkhuis                 94  De Dinkel         2:44.35
   14. Marleen Braakhuis              93  De Dinkel         2:47.74



Nr. 16   200m wisselslag Dames                        Dames Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kelly ter Doest                91  DeWhee            2:27.69
    2. Tessa Brouwer                  91  De Dolfijn        2:31.86
    3. Marloes Giesselink             92  OZ&PC             2:34.34
    4. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo       2:35.50
    5. Miranda Nijenhuis              92  De Columbiaan     2:36.48
    6. Sharon van der Leest           92  WZ&PCPurmerend    2:39.45
    7. Evelien Kip                    92  OZ&PC             2:40.44
    8. Mieke Goeyenbier               91  WVZ               2:40.70
    9. Elise Wijnker                  91  Hellas-Glana      2:42.66
   10. Ester Sasbrink                 91  HetRavijn         2:44.63



TOP
Nr. 17   200m wisselslag Heren                       Junioren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Erik Hagting                   91  Nova              2:19.22
    2. Arvid Munsters                 92  ZCV               2:20.68
    3. Jordi Dijkhuis                 91  De Dinkel         2:22.19
    4. Jens Bakker                    93  De Dolfijn        2:23.21
    5. Roy Visser                     91  De OttersHetG     2:25.18
    6. Ensger Kotterink               94  EZC               2:25.28
    7. Steffen Hillmer                93  De Dinkel         2:25.38
    8. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          2:25.59
    9. Vincent van Iperen             91  Orca              2:26.02
   10. Bryan Mannaart                 91  WVZ               2:26.25
   11. Gavin van der Werf             93  HZ&PCHeerenvee    2:27.33
   12. Aschwin van Zoest              91  LZ1886            2:28.06
   13. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver     2:29.69
   14. Philippe Rivard                93  DES               2:29.74
   15. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn          2:29.90
   16. Timo v.d. Veen                 91  HPC               2:32.04
   17. Huub Scholing                  93  HetRavijn         2:32.67
   18. Bas Onderstal                  92  LZ1886            2:37.16
   19. Jelle Derksen                  94  DWK-XCESS         2:38.16
   20. Maik Steenkamp                 91  NDD               2:39.48
   21. Robin Ramaekers                93  ZON/S&S           2:40.05
   22. Melvin Dobbe                   93  WVZ               2:43.84
  dis. Dennis Bos                     92  HZ&PCHeerenvee    2:34.64     RH



Nr. 17   200m wisselslag Heren                        Heren Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bram Dekker                    89  ZCV               2:09.71
    2. Felix Broekhuizen              90  DWK-XCESS         2:11.09
    3. Yvo op den Kamp                89  ZCV               2:13.11
    4. Wouter Houtman                 90  PSV               2:20.91
    5. Tjarko Dijkstra                90  TriVia            2:24.53
    6. Camiel Villa Rikkers           89  De Meer           2:26.40
    7. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana      2:28.91



TOP
Nr. 7   50m rugslag Dames                              Meisjes Junioren 2 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Ashley Verburg                 93  PSV                 32.86     32.88
    2. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)        33.89     33.25
    3. Eefje Subroto                  94  WVZ                 34.02     34.09
    4. Malissa van de Heuvel          93  PSV                 34.24     36.58
    5. Tamara Boeff                   93  De Columbiaan       34.65     34.39
    6. Kira Toussaint                 94  De Futen            34.79     34.34
    7. Fiona van Heerde               94  DeVikings           34.87     38.38
afgew. Lin He Yu                      95  Poseidon'56         35.00          
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Manon Kuiper                   94  'tTolhekke          35.14
   10. Claire de Winter               94  GoSwim              35.37
   11. Liset Jansen                   95  De Columbiaan       35.91
   12. Iris Pijtak                    93  AZ&PC               36.04
   13. Margreet Laar                  93  NDD                 36.10
   14. Tessa van der Aa               93  DWK-XCESS           36.37
   15. Marjolein van Kleef            93  LZ1886              36.63
   16. Jakonien Koster                94  Hoogeveen           36.79
   17. Natasja Boers                  95  De Columbiaan       37.10
   18. Annelies Rijstenberg           93  Ritola-Zwemmen      37.15               *
   19. Emily Harks                    93  PSV                 37.55
   20. Pieternel Braam                95  DeZijl/LGB          38.66
   21. Emmy v/d Riet                  93  DeWhee              38.92
   22. Dashney Verweij                94  BZV                 38.99
   23. Shireen Post                   95  AZ&PC               39.47
   24. Lisa Witvliet                  94  Zoetermeer          39.94
   25. Maxime Verschuur               95  De Dolfijn          40.40
   26. Daniëlle Brouwer               93  De Futen            40.99
   27. Amber Reijm                    94  VanVliet-Barra      41.56
   28. Leonie Groeneweg               95  HZC-Weusthag        41.88
   29. Alyssa Rijnschot               95  Zoetermeer          43.05
   30. Hanna van Gessel               95  De Dolfijn          49.34



Nr. 7   50m rugslag Dames                                       Dames Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo      32.27     32.52
    2. Tanja Peeters                  91  PSV                 32.38     33.05
    3. Miranda Nijenhuis              92  De Columbiaan       32.45     33.42
    4. Wendan Poelstra                91  HZ&PCHeerenvee      32.58     32.71
    5. Mariël Borgerink               92  De Dinkel           32.96     33.36     *
    6. Mariëlle ter Stege             91  Hoogeveen           33.06     32.92     *
    7. Judith van Meijel              91  HZPC                33.50     33.96     *
    8. Simone v/d Wal                 91  DZ&PC               33.69     33.96
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Lisa Edelaar                   92  De Columbiaan       33.76
   10. Charlotte Maris                92  De Houtrib          34.30
   11. Maartje Veenstra               92  DeWhee              34.87
   12. Lisanne Kranenberg             92  DeWhee              35.67
   13. Eva Martens                    92  ZCV                 35.78
   14. Corine Rooker                  92  WZ&PCPurmerend      36.21
   15. Laura Gieltjes                 92  De Meer             37.46
   16. Lisa Petersen                  91  VanVliet-Barra      38.25



TOP
Nr. 8   50m rugslag Heren                                      Junioren 4 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Arvid Munsters                 92  ZCV                 28.93     30.18
    2. Albert Dijkstra                92  DZ&PC               30.72     30.64
    3. Robert Ligtenberg              94  HetRavijn           31.75     31.10
    4. Sven Alkema                    93  DeVikings           31.90     32.28
    6. Jos de Graaf                   91  Aquapoldro          32.42     31.49
   ng. Lawrence Cross                 92  LAC                 33.22          
   ng. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)        33.24          
    9. Koen Spaanderman               92  Zoetermeer          33.41          
----------------------------------------------------------------------------------
       Bart Mansier                   92  Hoogeveen           32.39  Afzeggen
       Maarten Arntz                  93  De Gelenberg        33.41
   11. Sibrand Rinzema                93  De Columbiaan       33.64               *
   12. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo      34.02
   13. Ben Zwerink                    93  De Dolfijn          34.07               *
   14. Melvin Dobbe                   93  WVZ                 34.39
   15. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB          34.80               H
   16. Roy Vens                       93  Zaanstad(SG)        35.23
   17. Maxiem Wagenaar                93  Ritola-Zwemmen      36.69



Nr. 8   50m rugslag Heren                                       Heren Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Robert Yallop                  89  HZC-Weusthag        28.33     28.21
    2. Micael Correia                 90  Zeester-Meerval     28.51     28.74
    3. Aljan Tempel                   90  Hoogeveen           28.92     29.11
    4. Davy Verreussel                89  Hellas-Glana        29.01     29.14
    5. Henk van Niejenhuis            89  De Dolfijn          29.14     28.74
    6. Peter van Heukelem             89  TriVia              29.27     29.45
    7. Bastiaan Lijesen               90  VanVliet-Barra      29.40     28.77
    8. Dingeman van der Pluijm        90  DeZijl/LGB          29.59     30.53
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Nick Stocker                   89  De Dolfijn          30.01
   10. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB          30.19
   11. Camiel Villa Rikkers           89  De Meer             30.64
   12. Hjalmar de Ruiter              89  NDD                 31.34
   13. Lars Hamming                   90  Ritola-Zwemmen      32.09
   14. Matthijs Dekker                90  Zaanstad(SG)        32.62
   15. Herman Hofman                  90  Ritola-Zwemmen      32.89



TOP
Nr. 1   100m vlinderslag Dames                         Meisjes Junioren 2 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Andrea Kneppers                93  Hoorn–Auriks      1:05.21   1:04.64
    2. Daniëlle van der Veer          93  PSV               1:06.08   1:04.95
    3. Chantal Senden                 93  ZCV               1:09.36   1:10.08
    4. Estelle Moorman                93  ZVZ               1:11.06   1:12.60
    5. Jamie de Jong                  93  De Dolfijn        1:12.44   1:13.48
    7. Malissa van de Heuvel          93  PSV               1:12.92   1:15.03
    9. Jamie Schepers                 93  ZCV               1:14.44   1:15.30
   10. Lodi Broeder                   93  De Gelenberg      1:15.29   1:16.95
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Géke Heinsbroek                93  WVZ               1:12.75  Afzeggen
   10. Merle Verkijk                  94  WVZ               1:13.07  Afzeggen
   11. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)      1:15.59
   12. Marjolein Maris                94  De Houtrib        1:16.14
   13. Christel Vinke                 94  ZVZ               1:17.03
   14. Macy Oortwijn                  95  Aquapoldro        1:17.10
   15. Danique Agterberg              94  Hellas-Glana      1:17.15
   16. Linda v.d. Hout                93  WestlandDijkgl    1:17.57
   17. Danique Olof                   93  Hoorn–Auriks      1:17.66
   18. Nadia du Fossé                 94  HPC               1:18.40               *
   19. Vera van Delden                93  WVZ               1:18.54
   20. Janet van der Poel             93  LZ1886            1:18.81
   21. Eva van Etten                  94  Poseidon'56       1:20.33
   22. Jakonien Koster                94  Hoogeveen         1:21.33
   23. Claire de Winter               94  GoSwim            1:21.75
   24. Lisanne Dikkers                93  DeWhee            1:22.05
   25. Iris van de Hoef               94  De Meer           1:22.41
   26. Kimberley van Wijk             94  VanUden-DeGou     1:22.63
   27. Liona Timmers                  94  LAC               1:22.82
   28. Demi Kool                      94  De Columbiaan     1:22.84
   29. Chiara Ligthart                94  VanVliet-Barra    1:23.78
   30. Wasifa Gittens                 93  De Dolfijn        1:23.91
   31. Monique van der Struik         95  Ritola-Zwemmen    1:27.36
   32. Dashney Verweij                94  BZV               1:29.03
  dis. Annelies Rijstenberg           93  Ritola-Zwemmen                          AB
  dis. Danielle Grootes               95  DeZijl/LGB                              AB



Nr. 1   100m vlinderslag Dames                                  Dames Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Jessica Spruit                 91  PSV               1:04.04   1:04.86
    2. Kelly de Jong                  91  De Dolfijn        1:05.21   1:04.55
    3. Lisa Dreesens                  91  HZPC              1:07.28   1:05.92
    5. Lotte Goosen                   92  DIO               1:08.44   1:08.84
    6. Aukje Jenster                  92  Hoogeveen         1:08.95   1:08.33
    7. Tessa Vreeburg                 91  De Columbiaan     1:11.20   1:12.64
  opg. Judith van Meijel              91  HZPC              1:11.41               AF
    9. Linda van der Voort            92  DeZijl/LGB        1:12.48   1:12.82
----------------------------------------------------------------------------------
       Elise Bouwens                  91  Zwemlust-denHo    1:07.30  Afzeggen
   10. Melissa Zwaan                  91  Zaanstad(SG)      1:13.09
   11. Mirte Tummers                  92  Hellas-Glana      1:13.39
   12. Kelly Teunissen                92  OZ&PC             1:13.56
   13. Mieke Goeyenbier               91  WVZ               1:13.89
   14. Ester Sasbrink                 91  HetRavijn         1:14.05
   15. Charlotte Maris                92  De Houtrib        1:14.10
   16. Yvette Kars                    92  De OttersHetG     1:15.57
   17. Mieke Jansen                   92  NDD               1:16.47
   18. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo       1:18.92
   19. Monique van der Wijk           92  Hoogeveen         1:20.29
   20. Esmee Janssen                  92  Ritola-Zwemmen    1:24.91
  dis. Maud van der Meer              92  Zeester-Meerval                         AA



TOP
Nr. 2   100m vlinderslag Heren                                 Junioren 4 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Mike Marissen                  92  Nunspeet            59.73   1:00.34
    2. Joey de Ruiter                 91  ZCV               1:01.77   1:02.36
    3. Niels van Polanen              91  De Columbiaan     1:02.30   1:01.73
    5. John Verhagen                  92  Neptunus'58       1:03.45   1:03.31
    6. Tim Wagenmans                  91  Aquarijn          1:03.66   1:06.72
    7. Fabian Beimin                  91  OZ&PC             1:03.80   1:03.65
    8. Robert Klinkhamer              91  Hoogeveen         1:04.41   1:04.85
   ng. Vincent van Iperen             91  Orca              1:04.60          
----------------------------------------------------------------------------------
       Gerben Fiere                   91  DeWarande         1:03.17  Afzeggen
   10. Mitch Notten                   92  ZCV               1:04.62
   11. Yannick Mommers                91  ZCV               1:05.26
   12. Étiënne Vrieling               91  TriVia            1:05.30
   13. Roy Visser                     91  De OttersHetG     1:05.32
   14. Michel de Maesschalck          91  Noordkop-Zeemac   1:05.37
   15. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB        1:05.73
   16. Ensger Kotterink               94  EZC               1:05.76
   17. Bart Mansier                   92  Hoogeveen         1:05.89
       Aschwin van Zoest              91  LZ1886            1:05.89
   19. Tim van Deutekom               91  DWK-XCESS         1:05.91
   20. Johnno Smulders                92  PSV               1:05.93
   21. Ralph van Megen                92  HZPC              1:06.36
   22. Lars Sieval                    93  LZ1886            1:06.47
   23. Chris van Vliet                91  DZ&PC             1:06.49
   24. Dean Coert                     91  ZCV               1:07.01
   25. Jeroen Eggeraat                92  De Columbiaan     1:07.83
   26. Huub Scholing                  93  HetRavijn         1:08.17
   27. Fred Smink                     91  De OttersHetG     1:08.81
   28. Tom Kalse                      92  De Dolfijn        1:10.35
   29. Stef Heijnekamp                94  HZC-Weusthag      1:11.42
   30. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)      1:11.49
   31. Mike Hoonakker                 93  Zaanstad(SG)      1:12.93
   32. Stan Tummers                   94  Hellas-Glana      1:13.24
   33. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend    1:13.51
   34. Mike Verweij                   93  DeAalscholver     1:14.38
   35. Niels van Basten-Batenburg     94  Hellas-Glana      1:14.77
   36. Max Galjaart                   94  Oceanus           1:14.95
   37. Marciano Lynch                 94  WVZ               1:14.96
   38. Date v.d. Zaag                 94  PSV               1:15.29               *
   39. Ivan Jöbsis                    93  AZ&PC             1:15.46               *
   40. Sebastiaan Haffert             92  WVZ               1:15.96
   41. Christopher Ayoub              93  De Dolfijn        1:17.61
   42. Remon van Mil                  93  WVZ               1:17.90
   43. Tarik Faria                    93  LAC               1:22.59
   44. Quincy Hélant Muller           93  De Dolfijn        1:22.73



Nr. 2   100m vlinderslag Heren                                  Heren Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Marvin Kruin                   89  Zwemlust-denHo      57.21     57.15
    2. Jurjen Willemsen               90  Aquapoldro          57.91     57.79
    3. Marc Kremer                    90  TriVia              59.08     59.80
    4. Vincent de Ruiter              90  Poseidon'56       1:00.76   1:01.25
    5. Dingeman van der Pluijm        90  DeZijl/LGB        1:01.02   1:03.48
    6. Kay Beimin                     89  OZ&PC             1:01.31   1:00.00
    8. Raga Flores                    89  BZV               1:01.43   1:00.39
   10. Vince Polak                    89  De Columbiaan     1:03.15   1:03.90
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Bo Wullings                    89  De Dolfijn        1:01.36  Afzeggen
   10. Rutger van Oosterhout          90  WVZ               1:03.08  Afzeggen
   11. Aljan Tempel                   90  Hoogeveen         1:03.56
   12. Lars v.d. Heijden              90  PSV               1:04.91
   13. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB        1:05.05
   14. Martijn Mulder                 89  De Meer           1:05.97
   15. Raoul Engelenburg              89  De Dolfijn        1:06.64
   16. Remco Kamps                    90  DZ&PC             1:07.50
   17. Erik van de Hoeff              90  De Meer           1:07.99
   18. Timothy Philips                89  De Dolfijn        1:08.05
   19. Herman Hofman                  90  Ritola-Zwemmen    1:08.39
   20. Jeroen Derksen                 89  DWK-XCESS         1:09.75
   21. Brian Narain                   89  ZCOoievaar(SG     1:11.02
   22. Randy Wajwakana                90  DES               1:12.03



TOP
Nr. 3   100m schoolslag Dames                          Meisjes Junioren 2 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S           1:18.65   1:18.46
    2. Lonne Dijkhuis                 94  De Dinkel         1:22.38   1:22.47
    4. Carlie Mennen                  93  PSV               1:22.96   1:23.19
    5. Jocelyn Spruit                 93  PSV               1:23.28   1:24.35
    6. Myrna Schasfoort               93  De Dinkel         1:23.31   1:23.75
    7. Kristel Doreleijers            93  PSV               1:23.61   1:24.14
    9. Sanne Scheerder                94  ZCV               1:23.91   1:24.76
   10. Milou ten Heggeler             93  DeWhee            1:24.30   1:24.75
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Lin He Yu                      95  Poseidon'56       1:22.66  Afzeggen
   10. Naomi Stens                    93  Zaanstad(SG)      1:23.79  Afzeggen
   11. Shannen Diphoorn               93  Hoogeveen         1:24.32
   12. Michelle Schouten              94  DeWhee            1:24.53
   13. Lotte Nederstigt               93  De Krabben        1:25.15
   14. Anne Marleen van Keulen        94  WVZ               1:25.16
   15. Emily Harks                    93  PSV               1:25.48
   16. Femke Swier                    93  Hoorn–Auriks      1:26.18
   17. Sanne Huisman                  93  'tTolhekke        1:26.28
   18. Maud Hesselink                 94  De Dinkel         1:26.54
   19. Malou Memelink                 94  NDD               1:26.73
   20. Yvette de Gier                 94  De Columbiaan     1:27.08
   21. Nadia du Fossé                 94  HPC               1:28.32
   22. Laura Moormann                 93  DeWhee            1:28.43
   23. Celine Dekker                  94  ZCV               1:28.84
   24. Rosien Meesen                  94  Hellas-Glana      1:29.24
   25. Leonie Groeneweg               95  HZC-Weusthag      1:29.56
   26. Tania Jacobs                   94  De Columbiaan     1:29.57
   27. Margreet Laar                  93  NDD               1:29.64
   28. Kelly van der Hoeven           94  NDD               1:29.87
   29. Pauline van Dam                93  PSV               1:30.07               *
   30. Cecily Sadowski                95  Aquapoldro        1:30.13
   31. Lisette Doeven                 93  Ritola-Zwemmen    1:30.57
   32. Marissa Minkman                93  De Krabben        1:31.21
   33. Beau Rijpers                   94  Hoogeveen         1:31.22
   34. Sanne Bommer                   95  Zaanstad(SG)      1:31.49
   35. Nicole Klijnstra               94  De Dolfijn        1:31.72
   36. Arja den Boer                  94  BZV               1:31.75               *
   37. Marijke Kommers                93  VanVliet-Barra    1:31.92
   38. Sofie Kalse                    94  De Dolfijn        1:32.37
   39. Daniëlle Brouwer               93  De Futen          1:32.67
   40. Jeanine Burgers                94  DWK-XCESS         1:34.08
   41. Larissa Immerzeel              95  WVZ               1:34.71
   42. Lisa Witvliet                  94  Zoetermeer        1:35.06
   43. Julie Kleijzen                 95  BZV               1:36.20
   44. Jip Mulkens                    94  Aquarijn          1:36.51
   45. Judith Koudijs                 93  WVZ               1:36.96
   46. Christina van der Laan         95  Ritola-Zwemmen    1:39.39
   47. Selena den Besten              93  VanVliet-Barra    1:39.45
   48. Hanna van Gessel               95  De Dolfijn        1:39.92



Nr. 3   100m schoolslag Dames                                   Dames Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    2. Lisa Nijland                   91  DeWhee            1:14.88   1:14.65
    3. Tessa Brouwer                  91  De Dolfijn        1:14.90   1:13.84
    4. Valerie Hemesath               91  PSV               1:17.09   1:16.84
    5. Nienke van Eck                 91  Hoogeveen         1:19.55   1:19.13
    6. Tanja Peeters                  91  PSV               1:20.19   1:23.04
    7. Sharayah Diphoorn              91  Hoogeveen         1:20.31   1:20.81
    8. Elise Wijnker                  91  Hellas-Glana      1:20.34   1:22.90
   10. Kelly van Velzen               91  LZ1886            1:22.73   1:23.70
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Eline Boers                    91  De Columbiaan     1:13.90  Afzeggen
   10. Mariëlle ter Stege             91  Hoogeveen         1:21.23  Afzeggen
   11. Sharon van der Leest           92  WZ&PCPurmerend    1:23.00
   12. Carola van Dam                 91  Zoetermeer        1:23.73
   13. Caroline Goedhart              91  DeAalscholver     1:25.11
   14. Monique van de Hoeff           92  De Meer           1:25.29
   15. Sandra Verheijen               92  ZCV               1:26.29               *
   16. Ines Muilwijk                  92  VanVliet-Barra    1:28.20
   17. Rianne Burgers                 92  DWK-XCESS         1:30.42
   18. Cindy van Heusden              92  Zaanstad(SG)      1:30.94
   19. Fiona Stenveld                 91  Ritola-Zwemmen    1:32.98
   20. Lisa Petersen                  91  VanVliet-Barra    1:33.45



TOP
Nr. 4   100m schoolslag Heren                                  Junioren 4 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Kay op den Kamp                91  ZCV               1:07.94   1:09.18
    2. Sjoerd Zanderink               91  De Dinkel         1:09.71   1:09.82
    3. Stefan Hazeleger               91  De Meer           1:11.26   1:14.40
    5. Scott Delbressine              92  ZCV               1:13.00   1:13.21
    6. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver     1:13.61   1:12.34
    7. Rico Ramaker                   91  Hoogeveen         1:13.66   1:12.67
    8. Gavin van der Werf             93  HZ&PCHeerenvee    1:13.70   1:14.82
    9. Jens Bakker                    93  De Dolfijn        1:13.85   1:14.68
----------------------------------------------------------------------------------
       Patrick Janssen                91  PSV               1:12.21  Afzeggen
   10. Bjorn de Jonge                 92  Hellas-Glana      1:13.93
   11. Aaron Eisank                   91  ZON/S&S           1:14.15
   12. Roald Blok                     93  HattoHeim         1:14.32
   13. Ruud van Heerbeek              93  PSV               1:14.65
   14. Jordy Zuidhoek                 92  De Columbiaan     1:15.31
   15. Sander Beekman                 91  De Columbiaan     1:15.66
   16. Steffen Hillmer                93  De Dinkel         1:16.49
   17. Kevin Eltink                   91  NDD               1:16.70
   18. Jorke Willemse                 93  Orca              1:16.82
   19. Jeroen Feijs                   92  ZCV               1:17.31
   20. Maik Steenkamp                 91  NDD               1:17.49
   21. Jort Keetman                   92  HZC-Weusthag      1:17.80
   22. Handy Widjaja                  91  PSV               1:17.85
   23. Timo Suaka                     92  DES               1:17.98
   24. Wouter Kaman                   93  Aquarijn          1:18.78
   25. Michael Yallop                 91  HZC-Weusthag      1:19.37
   26. Alex van der Hoeven            92  NDD               1:19.76
   27. Gijs Gertsen                   93  DeVikings         1:20.14
   28. Bas Udinga                     92  DeAalscholver     1:20.30
   29. Mart de Boer                   93  DAW-Finenzo       1:20.72
   30. Ben Zwerink                    93  De Dolfijn        1:20.93
   31. Mark Schellekens               92  Neptunus'58       1:20.95
   32. Freek Schoffelmeer             93  De Dolfijn        1:21.05
   33. Daan Remmelzwaal               93  Zaanstad(SG)      1:21.09
   34. Mike ter Horst                 94  De Dolfijn        1:21.45
   35. Robert Groot                   93  De Krabben        1:21.71
   36. Julian Branquinho              92  De Dolfijn        1:21.86
   37. Stefan van Beelen              92  De Columbiaan     1:21.88
   38. Maarten Arntz                  93  De Gelenberg      1:22.05
   39. Thijmen van de Waal            92  Aquarijn          1:22.11
       Erik de Nijs                   92  DeVikings         1:22.11
   41. Nick Baron                     91  WVZ               1:23.05
   42. Jelle Derksen                  94  DWK-XCESS         1:24.32
   43. Tim Verwest                    92  LAC               1:25.39
   44. Zhivago Holwijn                92  De Futen          1:25.41
   45. Max Spiering                   94  LAC               1:28.69
   46. Daan Wester                    91  Zoetermeer        1:30.18
   47. Sebastiaan Haffert             92  WVZ               1:30.71
   48. Nathan Stittelaar              93  ZCOoievaar(SG     1:43.62



Nr. 4   100m schoolslag Heren                                       jeugd en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Bram Dekker                    89  ZCV               1:06.15   1:07.06
    2. Erik Talma                     89  TriVia            1:08.35   1:07.38
    3. Tom Odding                     89  TriVia            1:08.65   1:08.41
    4. Niels van Eck                  89  Hoogeveen         1:09.04   1:10.39
    5. Rens van den Berg              89  De OttersHetG     1:10.49   1:11.46
    6. Remco Peerdeman                89  Hoorn–Auriks      1:10.50   1:11.13
    7. Pieter Jan de Vries            90  ZVZ               1:11.98   1:13.40
    8. Thomas Kersten                 90  WVZ               1:12.80   1:13.34
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Thijs Greven                   89  ZCV               1:13.16
   10. Edward Buitenwerf              89  DZ&PC             1:13.93
   11. Herman van Dijk                89  HZ&PCHeerenvee    1:14.44
   12. Bart Janssen                   89  Ritola-Zwemmen    1:18.32
   13. Michiel van Nesselrooij        90  UZSC              1:20.74
   14. Silvan Biesheuvel              90  LAC               1:22.86



TOP
Nr. 24   200m rugslag Dames                       Meisjes Junioren 2 en 
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kira Toussaint                 94  De Futen          2:37.37
    2. Fleur Hamilton                 93  WVZ               2:38.60
    3. Tamara Boeff                   93  De Columbiaan     2:40.71
    4. Jakonien Koster                94  Hoogeveen         2:41.54
    5. Fiona van Heerde               94  DeVikings         2:43.84
    6. Myrthe Sytsema                 95  HZ&PCHeerenvee    2:43.94
    7. Jamie Schepers                 93  ZCV               2:44.86
    8. Annelies Rijstenberg           93  Ritola-Zwemmen    2:45.71
    9. Ashley Verburg                 93  PSV               2:46.63
   10. Anna Visser                    94  HZ&PCHeerenvee    2:46.88
   11. Tessa van der Aa               93  DWK-XCESS         2:46.91
   12. Manon Kuiper                   94  'tTolhekke        2:47.43
   13. Marjolein Maris                94  De Houtrib        2:47.80
   14. Janet van der Poel             93  LZ1886            2:49.99
   15. Ivana Lingen                   93  WIDEXGZCDONK      2:50.45



Nr. 24   200m rugslag Dames                           Dames Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Wendan Poelstra                91  HZ&PCHeerenvee    2:23.13
    2. Nadine Straten                 91  De Dolfijn        2:27.90     *
    3. Mariëlle ter Stege             91  Hoogeveen         2:29.49
    4. Mariël Borgerink               92  De Dinkel         2:30.25
    5. Malissa van der Horst          92  Zwemlust-denHo    2:31.64
    6. Tanja Peeters                  91  PSV               2:36.53
    7. Simone v/d Wal                 91  DZ&PC             2:36.89
    8. Lisa Edelaar                   92  De Columbiaan     2:37.30
    9. Judith van Meijel              91  HZPC              2:38.34
   10. Dimphy van de Laar             92  ZCV               2:39.47
   11. Charlotte Maris                92  De Houtrib        2:41.02
   12. Sandra Verheijen               92  ZCV               2:41.36
   13. Corine Rooker                  92  WZ&PCPurmerend    2:42.30
   14. Maartje Veenstra               92  DeWhee            2:42.83
   15. Lysbeth Wiersma                92  HZ&PCHeerenvee    2:45.90
   16. Eva Martens                    92  ZCV               2:46.41
   17. Ilse Blankvoort                92  'tTolhekke        2:46.76



TOP
Nr. 25   200m rugslag Heren                          Junioren 4 en later
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Arvid Munsters                 92  ZCV               2:16.28
    2. Erik Hagting                   91  Nova              2:20.24
    3. Jeroen Feijs                   92  ZCV               2:21.09
    4. Mitch Notten                   92  ZCV               2:21.21
    5. Philippe Rivard                93  DES               2:24.11
    6. Joey de Ruiter                 91  ZCV               2:24.34
    7. Albert Dijkstra                92  DZ&PC             2:24.37
    8. Dean Coert                     91  ZCV               2:25.39
    9. Jorke Willemse                 93  Orca              2:26.73
   10. Steffen Hillmer                93  De Dinkel         2:28.68
   11. Bryan Mannaart                 91  WVZ               2:28.81
   12. Jos de Graaf                   91  Aquapoldro        2:29.42
   13. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB        2:32.15
   14. Hans Peter Hartog              91  Zaanstad(SG)      2:32.36
   15. Robert Ligtenberg              94  HetRavijn         2:32.43
   16. Bastiaan Waanders              93  DeZijl/LGB        2:35.89
   17. Erik Koops                     91  Zwemlust-denHo    2:37.50
   18. Jelmar Kluiwstra               92  LZ1886            2:38.63



Nr. 25   200m rugslag Heren                           Heren Jeugd 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Henk van Niejenhuis            89  De Dolfijn        2:10.43
    2. Davy Verreussel                89  Hellas-Glana      2:15.84
    3. Theo Beglinger                 90  DeZijl/LGB        2:18.47
    4. Micael Correia                 90  Zeester-Meerval   2:19.39
    5. Jelmer Meijer                  90  HZ&PCHeerenvee    2:19.84
    6. Joost Awater                   90  DWK-XCESS         2:20.20
    7. Dingeman van der Pluijm        90  DeZijl/LGB        2:23.75
    8. Jacky Coumans                  90  ZCV               2:24.03
    9. Camiel Villa Rikkers           89  De Meer           2:27.68
   10. Bastiaan Lijesen               90  VanVliet-Barra    2:30.36
   11. Herman Hofman                  90  Ritola-Zwemmen    2:31.30
   12. Michel Popken                  90  Ritola-Zwemmen    2:37.79



TOP
Nr. 9   50m vrije slag Dames                           Meisjes Junioren 2 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Chantal Senden                 93  ZCV                 27.73     27.75
    2. Andrea Kneppers                93  Hoorn–Auriks        27.98     27.77
    3. Femke Swier                    93  Hoorn–Auriks        28.76     28.38
    4. Sanne Huisman                  93  'tTolhekke          28.87     28.28
    5. Vera van Delden                93  WVZ                 29.09     29.08
    6. Estelle Moorman                93  ZVZ                 29.23     29.51
    7. Renske de Groot                93  'tTolhekke          29.37     28.93
    8. Tamara van Vliet               94  De Columbiaan       29.41     29.18
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Carlie Mennen                  93  PSV                 29.58
   10. Linda v.d. Hout                93  WestlandDijkgl      29.60
       Jocelyn Spruit                 93  PSV                 29.60
   12. Pauline van Dam                93  PSV                 29.71
       Sanne Scheerder                94  ZCV                 29.71
   14. Jovanna Koens                  95  PSV                 29.77
       Parand Zarekiani               94  De Dolfijn          29.77
   16. Lodi Broeder                   93  De Gelenberg        29.80
   17. Danique Olof                   93  Hoorn–Auriks        30.03
   18. Lisette Doeven                 93  Ritola-Zwemmen      30.04
   19. Eefje Subroto                  94  WVZ                 30.05
   20. Shelley de Boer                93  Zaanstad(SG)        30.12
   21. Ashley Verburg                 93  PSV                 30.17
   22. Jamie de Jong                  93  De Dolfijn          30.19
   23. Fiona van Heerde               94  DeVikings           30.34
   24. Macy Oortwijn                  95  Aquapoldro          30.40
   25. Janet van der Poel             93  LZ1886              30.45
   26. Marleen Braakhuis              93  De Dinkel           30.50
   27. Marjolein Maris                94  De Houtrib          30.56
   28. Christel Vinke                 94  ZVZ                 30.65
   29. Claire de Winter               94  GoSwim              30.77
   30. Anne de Vries                  93  NDD                 30.85
   31. Danique Thijert                94  De Dinkel           30.94
   32. Kristel Doreleijers            93  PSV                 31.07
   33. Isabelle Grootes               93  DeZijl/LGB          31.21
   34. Margreet Laar                  93  NDD                 31.31
   35. Demi Kool                      94  De Columbiaan       31.37
   36. Marjolein van Kleef            93  LZ1886              31.43
   37. Danique Agterberg              94  Hellas-Glana        31.54
   38. Cecily Sadowski                95  Aquapoldro          31.55
   39. Chiara Ligthart                94  VanVliet-Barra      31.57
   40. Iris Pijtak                    93  AZ&PC               31.64
   41. Malou Memelink                 94  NDD                 31.75
   42. Kimberley van Wijk             94  VanUden-DeGou       31.77
   43. Jip Mulkens                    94  Aquarijn            31.81
   44. Emily Harks                    93  PSV                 31.82
   45. Marissa Minkman                93  De Krabben          31.86
   46. Danielle Grootes               95  DeZijl/LGB          31.89
   47. Tania Jacobs                   94  De Columbiaan       31.94
   48. Shannen Diphoorn               93  Hoogeveen           32.02
   49. Liona Timmers                  94  LAC                 32.09
   50. Beau Rijpers                   94  Hoogeveen           32.18
   51. Marijke Kommers                93  VanVliet-Barra      32.19
   52. Deborah Wissink                95  HZC-Weusthag        32.36
   53. Milou ten Heggeler             93  DeWhee              32.38
   54. Laura Moormann                 93  DeWhee              32.41
   55. Shireen Post                   95  AZ&PC               32.52
   56. Pieternel Braam                95  DeZijl/LGB          32.72
   57. Lisanne Dikkers                93  DeWhee              32.86
   58. Antoinette van den Brink       94  UZSC                32.96
   59. Emmy v/d Riet                  93  DeWhee              33.11
   60. Liselotte Mulder               95  De Columbiaan       33.17
   61. Arja den Boer                  94  BZV                 33.18
   62. Lisa Witvliet                  94  Zoetermeer          33.19
   63. Monique van der Struik         95  Ritola-Zwemmen      33.35
   64. Michelle Schouten              94  DeWhee              33.49
   65. Maxime Verschuur               95  De Dolfijn          33.67
   66. Sofie Kalse                    94  De Dolfijn          33.72
   67. Christina van der Laan         95  Ritola-Zwemmen      34.30
   68. Wasifa Gittens                 93  De Dolfijn          34.38
   69. Julie Kleijzen                 95  BZV                 35.44
   70. Amber Reijm                    94  VanVliet-Barra      35.96
   71. Selena den Besten              93  VanVliet-Barra      36.42
   72. Hanna van Gessel               95  De Dolfijn          44.78



Nr. 9   50m vrije slag Dames                                    Dames Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Eline Boers                    91  De Columbiaan       26.86     26.59
  dis. Maud van der Meer              92  Zeester-Meerval     27.04          
    3. Charlotte Mol                  91  Hoogeveen           27.26     27.43
    4. Clarissa van Rheenen           91  SSKSkjettensv       27.38     27.60
    6. Elise Bouwens                  91  Zwemlust-denHo      27.65     28.01
    7. Lisa Dreesens                  91  HZPC                28.03     28.43
    8. Roxanne Linders                92  PSV                 28.25     28.39
    9. Lotte Goosen                   92  DIO                 28.54     28.73
----------------------------------------------------------------------------------
       Karen van der Wal              91  De Lansingh         27.45  Afzeggen
   10. Miranda Nijenhuis              92  De Columbiaan       28.56
   11. Joëlle Scheps                  92  VanUden-DeGou       28.97
   12. Kelly de Jong                  91  De Dolfijn          29.10
   13. Kelly ter Doest                91  DeWhee              29.15
   14. Aukje Jenster                  92  Hoogeveen           29.39
   15. Idoia Hidalgo                  91  PSV                 29.44
   16. Maartje Veenstra               92  DeWhee              29.61
   17. Mieke Jansen                   92  NDD                 29.77
   18. Manon Houtman                  91  PSV                 29.81
   19. Ines Muilwijk                  92  VanVliet-Barra      29.82
   20. Linda van der Voort            92  DeZijl/LGB          29.90
   21. Melissa Zwaan                  91  Zaanstad(SG)        29.92
   22. Nienke van Eck                 91  Hoogeveen           30.00
       Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo         30.00
   24. Ilse Blankvoort                92  'tTolhekke          30.17
   25. Lisa Nijland                   91  DeWhee              30.25
   26. Kelly van Velzen               91  LZ1886              30.43
   27. Loes Karemaker                 92  NDD                 30.57
   28. Lisanne Kranenberg             92  DeWhee              30.75
   29. Carola van Dam                 91  Zoetermeer          30.91
   30. Priscilla Appeldooren          92  Zoetermeer          30.98
   31. Monique van der Wijk           92  Hoogeveen           31.29
   32. Caroline Goedhart              91  DeAalscholver       31.65
   33. Lisa Petersen                  91  VanVliet-Barra      32.12
   34. Esmee Janssen                  92  Ritola-Zwemmen      32.52
   35. Rianne Burgers                 92  DWK-XCESS           32.79
   36. Fiona Stenveld                 91  Ritola-Zwemmen      33.65



TOP
Nr. 10   50m vrije slag Heren                                  Junioren 4 en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Patrick Janssen                91  PSV                 25.39     25.62
    2. Mike Marissen                  92  Nunspeet            25.54     25.85
    3. John Verhagen                  92  Neptunus'58         25.71     25.64
    4. Tim van Deutekom               91  DWK-XCESS           25.93     25.99
    5. Robert Klinkhamer              91  Hoogeveen           26.37     26.41
    7. Ralph van Megen                92  HZPC                26.48     26.66
    8. Peter-Jan Plasmans             91  Aquarijn            26.49     26.83
   ng. Joost Rijntjes                 91  DeZijl/LGB          26.53          
----------------------------------------------------------------------------------
       Gerben Fiere                   91  DeWarande           26.42  Afzeggen
   10. Étiënne Vrieling               91  TriVia              26.57
   11. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo         26.59
   12. Sil Hoving                     91  PSV                 26.71
   13. Sjoerd Zanderink               91  De Dinkel           26.92
   14. Dion Dreesens                  93  HZPC                26.94
   15. Roy Visser                     91  De OttersHetG       27.01
   16. Stef Heijnekamp                94  HZC-Weusthag        27.05
   17. Ryan van Voskuilen             91  DeAalscholver       27.13
   18. Bjorn de Jonge                 92  Hellas-Glana        27.14
   19. Stefan Hazeleger               91  De Meer             27.20
   20. Lars Sieval                    93  LZ1886              27.22
       Jelle Blok                     92  WVZ                 27.22
   22. Eduard Bremmer                 92  De Columbiaan       27.31
   23. Bas Ebbers                     92  NDD                 27.33
   24. Robin Veenstra                 92  Zwemlust-denHo      27.37
   25. Mike Liefhebber                91  WVZ                 27.41
   26. Kevin Eltink                   91  NDD                 27.42
   27. Wouter Kaman                   93  Aquarijn            27.44
   28. Jordy Zuidhoek                 92  De Columbiaan       27.67
   29. Johnno Smulders                92  PSV                 27.70
   30. Tobias Dues                    92  De Dinkel           27.72
   31. Fabian Beimin                  91  OZ&PC               27.73
   32. Jens Bakker                    93  De Dolfijn          27.79
   33. Tommy Possel                   91  De Dolfijn          27.86
   34. Aschwin van Zoest              91  LZ1886              27.87
   35. Timo Suaka                     92  DES                 27.92
   36. Scott Delbressine              92  ZCV                 27.93
   37. Jeroen Eggeraat                92  De Columbiaan       28.11
   38. Handy Widjaja                  91  PSV                 28.13
   39. Melvin Dobbe                   93  WVZ                 28.18
   40. Michael Yallop                 91  HZC-Weusthag        28.19
   41. Thijmen van de Waal            92  Aquarijn            28.20
   42. Maxim Veldhuis                 94  HZ&PCHeerenvee      28.36
   43. Chester Hautvast               92  Torpedo             28.44
   44. Gijs Verhagen                  93  Neptunus'58         28.46
   45. Lawrence Cross                 92  LAC                 28.47
   46. Mike Hoonakker                 93  Zaanstad(SG)        28.53
   47. Koen Spaanderman               92  Zoetermeer          28.60
   48. Stefan van Beelen              92  De Columbiaan       28.61
   49. Erik de Nijs                   92  DeVikings           28.68
   50. Remon van Mil                  93  WVZ                 28.82
   51. Bastiaan Waanders              93  DeZijl/LGB          28.93
   52. Rick Hesen                     93  HZPC                28.94
   53. Roald Blok                     93  HattoHeim           28.96
       Bas Onderstal                  92  LZ1886              28.96
   55. Jort Keetman                   92  HZC-Weusthag        29.06
   56. Ruben Dekker                   93  Zaanstad(SG)        29.10
   57. Maik Steenkamp                 91  NDD                 29.14
   58. Sander Beekman                 91  De Columbiaan       29.16
   59. Ruud van Heerbeek              93  PSV                 29.38
   60. Mike Verweij                   93  DeAalscholver       29.49
   61. Lester Snackers                94  ZCV                 29.54
   62. Nils Mollema                   93  DeZijl/LGB          29.59
   63. Mark Schellekens               92  Neptunus'58         29.65
   64. Date v.d. Zaag                 94  PSV                 29.75
   65. Tom Kalse                      92  De Dolfijn          29.81
   66. Ritchoberto Peternella         93  WZ&PCPurmerend      29.84
   67. Zhivago Holwijn                92  De Futen            29.85
   68. Julian Branquinho              92  De Dolfijn          29.89
   69. Tim Verwest                    92  LAC                 30.05
   70. Mart de Boer                   93  DAW-Finenzo         30.07
   71. Roy Vens                       93  Zaanstad(SG)        30.09
   72. Ivan Jöbsis                    93  AZ&PC               30.15
   73. Maxiem Wagenaar                93  Ritola-Zwemmen      30.25
       Freek Schoffelmeer             93  De Dolfijn          30.25
   75. Quincy Hélant Muller           93  De Dolfijn          30.27
   76. Tarik Faria                    93  LAC                 32.11
   77. Nathan Stittelaar              93  ZCOoievaar(SG       32.30
   78. Max Spiering                   94  LAC                 32.34



Nr. 10   50m vrije slag Heren                                       Jeugd en later
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Dennis Mooij                   89  HZ&PCHeerenvee      24.29     24.12
    2. Floor Verhaar                  90  De OttersHetG       24.94     25.10
    3. Remco Peerdeman                89  Hoorn–Auriks        24.95     24.60
    4. Raga Flores                    89  BZV                 25.23     25.21
    5. Niels van Eck                  89  Hoogeveen           25.32     25.59
    6. Rutger van Oosterhout          90  WVZ                 25.39     24.75
    7. Jimmy Hendriksen               89  DES                 25.43     25.53
    8. Vincent de Ruiter              90  Poseidon'56         25.65     25.58
----------------------------------------------------------------------------------
    9. Tom Odding                     89  TriVia              25.71
   10. Martijn Mulder                 89  De Meer             25.92
   11. Bo Wullings                    89  De Dolfijn          25.94
   12. Pieter Jan de Vries            90  ZVZ                 26.00
   13. Kay Beimin                     89  OZ&PC               26.13
   14. Tjarko Dijkstra                90  TriVia              26.14
   15. Lars Hamming                   90  Ritola-Zwemmen      26.22
   16. Martijn Heinsbroek             89  WVZ                 26.31
   17. Timothy Philips                89  De Dolfijn          26.34
   18. Nick Stocker                   89  De Dolfijn          26.38
   19. Marc Kremer                    90  TriVia              26.57
   20. Vince Polak                    89  De Columbiaan       26.65
   21. Lars v.d. Heijden              90  PSV                 26.71
   22. Jeroen Derksen                 89  DWK-XCESS           26.77
   23. Dennis Overhage                90  De OttersHetG       26.88
   24. Randy Wajwakana                90  DES                 26.97
   25. Hjalmar de Ruiter              89  NDD                 27.01
   26. Bart Janssen                   89  Ritola-Zwemmen      27.29
   27. Brian Narain                   89  ZCOoievaar(SG       27.32
   28. Silvan Biesheuvel              90  LAC                 27.46
   29. Raoul Engelenburg              89  De Dolfijn          27.78
   30. Michel Popken                  90  Ritola-Zwemmen      28.14
   31. Matthijs Dekker                90  Zaanstad(SG)        28.31
   32. Michiel van Nesselrooij        90  UZSC                29.79