Nr. 1. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedocompetitie deel 4-2008/2009
Sittard, 22.3.2009


Programmanr. 1
22.03.2009 - 14:00
Meisjes, 100m schoolslag Meisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Amber Kerkhofs Zwemclub Eijsden 1:54.87 0000074 1:47.60
2. Kirsten Theunissen Zwemclub Eijsden 2:01.64 0000072 1:55.97
3. Britt Cornelissens Hellas-Glana 2:11.67 0000632 2:02.98
4. Kim Rebergen Hellas-Glana NT 0100676 2:08.36
5. Julie Ouillon Kimbria NT 0000704 2:12.40
6. Michelle Lemmens Hellas-Glana 2:12.73 0000540 2:12.64
7. Robin Schnijderberg Hellas-Glana 2:31.67 0100256 2:19.20
DIS Amber Raadschilders Kimbria NT 0000534 2:05.12
SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 2
22.03.2009 - 14:05
Jongens, 100m vrije slag Jongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Toine Willigers Zwemclub Eijsden 1:14.73 9902155 1:15.73
2. Vincent de Munter Brunssum 1:19.36 0000181 1:17.28
3. Daan Jente Brunssum 1:22.48 9900277 1:19.92
4. Stan Stelten Hellas-Glana 1:27.07 9900461 1:26.58
5. Lars van der Haijden Brunssum 1:30.39 9900225 1:27.02
6. Timo Warnier Zwemclub Eijsden 1:33.75 9900145 1:30.35
7. Jussi Dirks ZEPS NT 9901309 1:39.04
8. Jonathan Benjamins Brunssum 1:53.60 9900565 1:39.45
9. Luc Arnoldussen Brunssum 1:57.76 9900543 1:42.56
10. Lex Carter Hellas-Glana NT 0001275 1:52.16
11. Roel Hustinx Hellas-Glana 2:06.07 9900885 1:54.75
12. Robert Jansen Hellas-Glana NT 0000823 2:01.68
AFGEM Liam Meuldijk Hellas-Glana 1:55.04 0100225


<< TOP >>
Programmanr. 3
22.03.2009 - 14:10
Meisjes, 200m wisselslag Meisjes Minioren 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Renee Roosen Zwemclub Eijsden 3:09.60 9900074 3:09.54
50m: 41.16 200m: 3:09.54
2. Myrthe Goertz ZEPS NT 9901902 3:38.11
50m: 51.45 200m: 3:38.11
3. Kayleigh Fortuin Hellas-Glana 3:41.16 9902072 3:40.62
50m: 51.12 200m: 3:40.62
4. Erin-Lisa Dalm Brunssum 3:40.75 9900398 3:41.18
50m: 52.79 200m: 3:41.18
DIS Fleur Geerssen Brunssum NT 9900058 4:11.95
SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m: 59.52 200m: 4:11.95
DIS Esmee Dietzenbacher Brunssum NT 9901986 4:15.92
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VG - .bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht
50m: 1:08.02 200m: 4:15.92


<< TOP >>
Programmanr. 4
22.03.2009 - 14:15
Jongens, 100m schoolslag Jongens Minioren 5
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Dylan Wolters Hellas-Glana 1:37.60 9800287 1:38.86
2. Caio Passos-newman Kimbria 1:48.14 9801043 1:45.91
3. Bart Khlen Hellas-Glana 1:56.59 9802453 1:54.81
4. Thijmen Bruist Brunssum 2:02.80 9802597 1:55.44
5. Sander Cox ZEPS 2:00.33 9803249 1:56.16
6. Dennis Niemark Brunssum 2:04.84 9800801 2:02.77 J2
DIS Jhamiro Habets Brunssum 2:01.22 9800803 1:54.80
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DIS Quintijn van Hees Brunssum 2:14.13 9802253 2:02.77 J1
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SL - met een hand keer- en/of eindpunt aangetikt
DIS Daan Rosenboom ZEPS 2:28.60 9801495 2:22.94
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).


<< TOP >>
Programmanr. 5
22.03.2009 - 14:25
Meisjes, 100m rugslag Meisjes Minioren 5
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Audrey Bams Zwemclub Eijsden 1:21.59 9803700 1:23.07
2. Celine Kerkhofs Zwemclub Eijsden 1:35.09 9800548 1:32.10
3. Jacqueline Charpentier Zwemclub Eijsden 1:39.47 9801378 1:33.80
4. Amber Winkelhuijzen ZEPS 1:43.78 9802092 1:38.54
5. Myrthe van der Haijden Brunssum 1:41.15 9801174 1:39.97
6. Kyra Janssen Kimbria 1:51.17 9800990 1:44.10
7. Lynn Meijers Hellas-Glana 1:50.95 9803732 1:44.35
8. Dahnee de la Croix Zwemclub Eijsden 1:47.95 9803064 1:44.97
9. Merel Knibbeler Brunssum 1:57.26 9800342 1:47.57
10. Renee Schauwaert Kimbria 2:04.46 9801482 2:08.41
DIS Tobie Saparuwe Kimbria 1:26.18 9802954 1:21.84
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DIS Jessica van Dijk Kimbria 1:31.83 9800552 1:26.28
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DIS Gaby van Dijk Brunssum NT 9804622 2:04.65
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 6
22.03.2009 - 14:30
Jongens, 100m schoolslag Jongens Minioren 6
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Killian von den Hoff Brunssum 1:36.68 9700013 1:33.78
2. Lars van Didden ZEPS 1:32.12 9701615 1:34.39
3. Michaily Pappas Kimbria 1:37.89 9700285 1:38.04
4. Ivo Nemeth Brunssum 1:42.86 9700075 1:40.86
5. Kevin Janssen Kimbria 1:41.20 9700585 1:43.30
6. Joey Derhaag Hellas-Glana NT 9703941 1:50.84
7. Emiel Jacob ZEPS 2:00.82 9702521 1:54.86
8. Ruben Dietzenbacher Brunssum 2:00.00 9703259 1:55.82
9. Victor Knibbeler Brunssum 2:01.72 9700795 2:02.00


<< TOP >>
Programmanr. 7
22.03.2009 - 14:35
Meisjes, 200m vlinderslag Meisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Lisanne Jente Brunssum 2:38.95 9600788 2:37.23
100m: 1:14.73 200m: 2:37.23
2. Wendy Bex Hellas-Glana 3:04.27 9701232 2:54.06
100m: 1:20.63 200m: 2:54.06
3. Ellen Borger Brunssum 3:29.50 9600786 3:04.76
100m: 1:30.32 200m: 3:04.76
4. Ina Willigers Zwemclub Eijsden 3:18.38 9702678 3:10.20
100m: 1:27.34 200m: 3:10.20
5. Clara Willigers Zwemclub Eijsden 3:43.67 9604088 3:26.39
100m: 1:38.57 200m: 3:26.39
6. Beau Warnier Zwemclub Eijsden 3:30.70 9600118 3:27.76
100m: 1:37.15 200m: 3:27.76
7. Irma van den Brandt Zwemclub Eijsden 3:28.83 9702676 3:28.10
100m: 1:37.23 200m: 3:28.10
8. Janelle van den Heuvel Brunssum NT 9700842 3:28.96
100m: 1:36.26 200m: 3:28.96
9. Julie Theunissen Zwemclub Eijsden 3:56.03 9700248 3:51.48
100m: 1:46.89 200m: 3:51.48
10. Kendra Viehmann Brunssum 4:12.54 9702128 3:54.75
100m: 1:51.07 200m: 3:54.75
11. Charissa Drost Hellas-Glana NT 9704750 4:02.69
100m: 1:57.79 200m: 4:02.69
12. Jolle Houben Hellas-Glana 4:31.28 9601416 4:05.08
100m: 1:53.51 200m: 4:05.08
13. Maja Andric Hellas-Glana NT 9701302 4:26.48
100m: 2:05.33 200m: 4:26.48
14. Sela de Wolff Brunssum 4:38.60 9704266 4:35.00
100m: 2:11.79 200m: 4:35.00
DIS Celine Smeets Brunssum 3:50.70 9703366 3:45.30
VI - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt., VB en VC
100m: 1:37.63 200m: 3:45.30
DIS Mariska Craemers Brunssum 3:47.34 9700650 3:49.38
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
100m: 1:48.53 200m: 3:49.38
AFGEM Dominika Vanhouwe ZEPS 4:06.58 9701890


<< TOP >>
Programmanr. 8
22.03.2009 - 14:50
Jongens, 200m vlinderslag Jongens Junioren 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Laurent Bams Zwemclub Eijsden 2:42.73 9600193 2:46.32
100m: 1:17.51 200m: 2:46.32
2. Philip Bams Zwemclub Eijsden 2:58.30 9600195 2:54.66
100m: 1:20.22 200m: 2:54.66
3. Bart de Heer ZEPS 3:08.98 9500359 3:08.12
100m: 1:28.21 200m: 3:08.12
4. Mike Driessen Brunssum 3:56.59 9601175 3:39.36
100m: 1:39.48 200m: 3:39.36
DIS Tom Niemark Brunssum 3:29.11 9502397 3:19.07
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.,  VC
100m: 1:32.60 200m: 3:19.07
DIS Jochim Herben Zwemclub Eijsden 3:40.42 9503407 3:27.36
VI - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m: 1:34.64 200m: 3:27.36
DIS Wouter Knibbeler Brunssum 4:00.06 9601617 3:55.93
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.,  VD
100m: 1:53.28 200m: 3:55.93
DIS Jeroen Savelkoul Brunssum 4:42.16 9602811 4:40.92
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.,  VH
100m: 2:12.80 200m: 4:40.92


<< TOP >>
Programmanr. 9
22.03.2009 - 15:15
Meisjes, 50m vlinderslag Meisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Amber Kerkhofs Zwemclub Eijsden 58.34 0000074 51.88
2. Julie Ouillon Kimbria NT 0000704 53.81
3. Kirsten Theunissen Zwemclub Eijsden 57.37 0000072 56.26
4. Robin Schnijderberg Hellas-Glana 1:02.66 0100256 57.26
5. Kim Rebergen Hellas-Glana NT 0100676 58.24
6. Amber Raadschilders Kimbria 1:02.86 0000534 1:00.07
7. Michelle Lemmens Hellas-Glana 1:09.31 0000540 1:06.20
DIS Britt Cornelissens Hellas-Glana 1:03.86 0000632 1:04.88
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 10
22.03.2009 - 15:20
Jongens, 100m rugslag Jongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Toine Willigers Zwemclub Eijsden 1:31.95 9902155 1:24.47
2. Daan Jente Brunssum 1:33.33 9900277 1:27.89
3. Vincent de Munter Brunssum 1:28.76 0000181 1:29.29
4. Stan Stelten Hellas-Glana 1:38.62 9900461 1:38.15
5. Lars van der Haijden Brunssum 1:41.65 9900225 1:40.47
6. Timo Warnier Zwemclub Eijsden 1:45.61 9900145 1:42.51
7. Luc Arnoldussen Brunssum 1:51.68 9900543 1:50.00
8. Jussi Dirks ZEPS NT 9901309 1:54.64
9. Jonathan Benjamins Brunssum 2:08.42 9900565 1:57.69
10. Lex Carter Hellas-Glana NT 0001275 2:04.29
11. Robert Jansen Hellas-Glana NT 0000823 2:15.05
DIS Roel Hustinx Hellas-Glana 2:28.57 9900885 2:20.24
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEM Liam Meuldijk Hellas-Glana 2:12.67 0100225


<< TOP >>
Programmanr. 11
22.03.2009 - 15:25
Meisjes, 100m vrije slag Meisjes Minioren 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Renee Roosen Zwemclub Eijsden 1:18.48 9900074 1:20.48
2. Kayleigh Fortuin Hellas-Glana 1:29.72 9902072 1:31.62
3. Erin-Lisa Dalm Brunssum 1:36.08 9900398 1:32.00
4. Myrthe Goertz ZEPS 1:31.37 9901902 1:34.02
5. Esmee Dietzenbacher Brunssum 1:44.87 9901986 1:46.48
5. Sonja Jansen Hellas-Glana 1:58.36 9902506 1:46.48
7. Fleur Geerssen Brunssum 1:43.23 9900058 1:47.75
8. Yentl Ramakers Hellas-Glana NT 9902934 1:58.88
9. Miriam Rucks Hellas-Glana NT 9901678 2:02.40
10. Jasmin Rucks Hellas-Glana NT 9901676 2:07.56


<< TOP >>
Programmanr. 12
22.03.2009 - 15:30
Jongens, 100m rugslag Jongens Minioren 5
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Dylan Wolters Hellas-Glana 1:35.72 9800287 1:36.04
2. Bart Khlen Hellas-Glana 1:48.11 9802453 1:39.72
3. Caio Passos-newman Kimbria 1:49.45 9801043 1:40.04
4. Jhamiro Habets Brunssum 1:48.92 9800803 1:42.85
5. Thijmen Bruist Brunssum 1:51.32 9802597 1:45.70
6. Quintijn van Hees Brunssum 1:40.25 9802253 1:47.72
7. Dennis Niemark Brunssum 2:03.70 9800801 1:49.37
8. Sander Cox ZEPS 1:53.64 9803249 1:49.51
9. Daan Rosenboom ZEPS 2:00.07 9801495 2:06.22


<< TOP >>
Programmanr. 13
22.03.2009 - 15:35
Meisjes, 400m vrije slag Meisjes Minioren 5
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Audrey Bams Zwemclub Eijsden NT 9803700 5:33.52
100m: 1:16.99 200m: 2:42.76 400m: 5:33.52
2. Jessica van Dijk Kimbria 6:03.04 9800552 5:44.76
100m: 1:17.89 200m: 2:45.16 400m: 5:44.76
3. Celine Kerkhofs Zwemclub Eijsden NT 9800548 5:48.79
100m: 1:21.34 200m: 2:51.50 400m: 5:48.79
4. Tobie Saparuwe Kimbria 6:19.78 9802954 6:03.68
100m: 1:21.18 200m: 2:54.06 400m: 6:03.68
5. Jacqueline Charpentier Zwemclub Eijsden NT 9801378 6:24.22
100m: 1:29.00 200m: 3:08.06 400m: 6:24.22
6. Kyra Janssen Kimbria NT 9800990 6:59.04
100m: 1:37.73 200m: 3:24.02 400m: 6:59.04
7. Amber Winkelhuijzen ZEPS NT 9802092 6:59.60
100m: 1:37.64 200m: 3:26.54 400m: 6:59.60
8. Dahnee de la Croix Zwemclub Eijsden NT 9803064 7:06.15
100m: 1:37.51 200m: 3:29.40 400m: 7:06.15
9. Myrthe van der Haijden Brunssum 7:16.74 9801174 7:22.69
100m: 1:41.51 200m: 3:36.53 400m: 7:22.69
10. Merel Knibbeler Brunssum NT 9800342 7:26.06
100m: 1:40.53 200m: 3:37.10 400m: 7:26.06
11. Gaby van Dijk Brunssum NT 9804622 8:16.15
100m: 1:51.64 200m: 3:58.25 400m: 8:16.15


<< TOP >>
Programmanr. 14
22.03.2009 - 15:50
Jongens, 100m vlinderslag Jongens Minioren 6
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Lars van Didden ZEPS 1:19.61 9701615 1:21.92
2. Killian von den Hoff Brunssum NT 9700013 1:30.11
3. Ivo Nemeth Brunssum NT 9700075 1:40.49
4. Michaily Pappas Kimbria NT 9700285 1:47.76
5. Kevin Janssen Kimbria 1:51.45 9700585 1:53.84
6. Ruben Dietzenbacher Brunssum NT 9703259 1:56.34
DIS Joey Derhaag Hellas-Glana NT 9703941 1:56.66
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
DIS Victor Knibbeler Brunssum 2:13.19 9700795 2:08.15
VD - Schoolslagbenen gezwommen.


<< TOP >>
Programmanr. 15
22.03.2009 - 15:55
Meisjes, 200m rugslag Meisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Lisanne Jente Brunssum 2:40.21 9600788 2:37.64
100m: 1:18.00 200m: 2:37.64
2. Wendy Bex Hellas-Glana 2:49.86 9701232 2:43.22
100m: 1:21.44 200m: 2:43.22
3. Ina Willigers Zwemclub Eijsden 2:57.79 9702678 2:52.31
100m: 1:23.79 200m: 2:52.31
4. Loes Arnoldussen Brunssum 3:00.98 9603146 2:55.14
100m: 1:24.49 200m: 2:55.14
5. Beau Warnier Zwemclub Eijsden 2:58.66 9600118 2:59.93
100m: 1:28.27 200m: 2:59.93
6. Irma van den Brandt Zwemclub Eijsden 3:06.57 9702676 3:02.11
100m: 1:30.26 200m: 3:02.11
7. Janelle van den Heuvel Brunssum NT 9700842 3:04.50
100m: 1:30.66 200m: 3:04.50
8. Clara Willigers Zwemclub Eijsden 3:12.29 9604088 3:07.48
100m: 1:33.51 200m: 3:07.48
9. Jolle Houben Hellas-Glana 3:13.31 9601416 3:09.97
100m: 1:34.10 200m: 3:09.97
10. Kelly Craenen Hellas-Glana 3:17.46 9700714 3:10.11
100m: 1:36.24 200m: 3:10.11
11. Celine Smeets Brunssum 3:15.52 9703366 3:14.13
100m: 1:33.99 200m: 3:14.13
12. Ellen Borger Brunssum 3:23.27 9600786 3:14.80
100m: 1:37.29 200m: 3:14.80
13. Mariska Craemers Brunssum 3:24.12 9700650 3:20.64
100m: 1:37.26 200m: 3:20.64
14. Julie Theunissen Zwemclub Eijsden 3:28.92 9700248 3:25.76
100m: 1:39.38 200m: 3:25.76
15. Kendra Viehmann Brunssum 3:41.31 9702128 3:33.42
100m: 1:45.94 200m: 3:33.42
16. Sela de Wolff Brunssum 4:00.71 9704266 3:37.96
100m: 1:49.18 200m: 3:37.96
17. Lin Haane Hellas-Glana NT 9704752 3:38.36
100m: 1:47.54 200m: 3:38.36
18. Maja Andric Hellas-Glana NT 9701302 3:39.89
100m: 1:51.85 200m: 3:39.89
19. Vera Dijksma Hellas-Glana 4:03.65 9605216 4:00.86
100m: 1:55.48 200m: 4:00.86
DIS Marjolijn Kleijer Hellas-Glana NT 9705116
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DIS Charissa Drost Hellas-Glana 3:43.33 9704750 3:41.21
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m: 1:49.44 200m: 3:41.21
AFGEM Dominika Vanhouwe ZEPS 3:20.26 9701890


<< TOP >>
Programmanr. 16
22.03.2009 - 16:10
Jongens, 200m rugslag Jongens Junioren 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Laurent Bams Zwemclub Eijsden 2:31.25 9600193 2:32.02
100m: 1:13.23 200m: 2:32.02
2. Philip Bams Zwemclub Eijsden 2:46.70 9600195 2:44.97
100m: 1:21.76 200m: 2:44.97
3. Bart de Heer ZEPS 2:51.73 9500359 2:47.37
100m: 1:23.70 200m: 2:47.37
4. Jochim Herben Zwemclub Eijsden 3:03.53 9503407 2:55.45
100m: 1:26.86 200m: 2:55.45
5. Tom Niemark Brunssum 3:09.57 9502397 3:05.13
100m: 1:29.23 200m: 3:05.13
6. Niels Hoogerwerf Hellas-Glana NT 9505409 3:09.16
100m: 1:34.32 200m: 3:09.16
7. Mike Driessen Brunssum 3:38.06 9601175 3:23.20
100m: 1:40.48 200m: 3:23.20
8. Wouter Knibbeler Brunssum 3:47.17 9601617 3:33.75
100m: 1:45.60 200m: 3:33.75
9. Koen Ritzen ZEPS 3:44.18 9604275 3:34.42
100m: 1:47.45 200m: 3:34.42
10. Michiel Leenders Hellas-Glana NT 9604637 3:38.44
100m: 1:41.66 200m: 3:38.44
11. Jeroen Savelkoul Brunssum 3:58.91 9602811 4:08.07
100m: 2:02.75 200m: 4:08.07
12. Jordy Westhovens ZEPS NT 9604155 4:26.03
100m: 2:05.47 200m: 4:26.03
DIS Swen Cox ZEPS NT 9604679 3:14.83
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m: 1:33.85 200m: 3:14.83
DIS Jari Geurts Hellas-Glana NT 9505407 3:32.92
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
100m: 1:43.44 200m: 3:32.92