Kring Speedo Clubmeet
Venray (NED),    18.11.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 4 x 50m vrije slag, 8 - 11 jaar    Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 3
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 3
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6    Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 3
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 5    Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Minioren 6 en later    

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Alle, 4 x 50m vrije slag                    8 - 11 jaar
18.11.07                  meisjes min3-4-5 jongens min4-5-6                    Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZPC Nederweert 1                   ZPC Nederweert         2:41.71   149       
    2.  HZPC 1                             HZPC                   2:46.78   136       
    3.  Heldense Zwemvereniging 1          Heldense Zwemverenig   2:55.86   116       
    4.  RZL 1                              RZL                    2:59.63   109       
    5.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         3:11.93    89       
    NG  RZ 1                               RZ                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 50m schoolslag              Meisjes Minioren 3
18.11.07                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Schlicher Sterre              99   RZ                       54.04   176       
    2.  Hanssen Malon                 99   ROB                      54.87   168       
    3.  Thevissen Amber               99   De Roersoppers           55.59   161       
    4.  van Duren Ellen               99   Noord Limburg(SG)        55.75   160       
    5.  Rentoulis Zoey                99   De Roersoppers         1:03.30   109       
    6.  Vervoort Amber                99   RZ                     1:05.03   101       
    7.  Geboers Caroline              99   De Roersoppers         1:10.32    80       
   DIS  Litjens Hilde                 99   HZPC                   1:01.51             
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 3 en 4
18.11.07                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wijnands Koen                 98   De Roersoppers           51.93   136       
    2.  Koster Koen                   99   HZPC                     52.18   134       
    3.  Timmermans Finn               98   HZPC                     52.77   130       
    4.  Aertssen Aron                 98   ZPC Nederweert           53.27   126       
    5.  Nelissen Servé                99   RZ                       55.76   110       
    6.  van der Linden Bart           98   MOSA~regio               56.65   105       
    7.  Otten Pieter                  98   HZPC                     57.21   102       
    8.  Redman Justin                 98   RZL                      58.45    95       
    9.  Nijskens Noud                 99   ZPC Nederweert         1:01.00    84       
   10.  Linsen Tom                    98   ZPC Nederweert         1:01.37    82       
   11.  Gehlen Tjeu                   99   De Roersoppers         1:06.84    64       
   DIS  van der Zanden Bart           99   Noord Limburg(SG)        58.88             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   DIS  Delvaux Rick                  99   MOSA~regio             1:08.90             
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 AFGEM  Henkel Michel                 98   RZ                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 5
18.11.07                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van Haarst Lotte              97   De Roersoppers           39.27   290       
    2.  Koster Manon                  97   HZPC                     40.80   259       
    3.  Hanssen Birgit                97   ROB                      40.95   256       
    4.  Euwes Naomi                   97   Noord Limburg(SG)        44.23   203       
    5.  Brouwer Floor                 97   MOSA~regio               44.48   200       
    6.  Snijders Femke                97   RZL                      48.76   152       
    7.  Truijen Karlijn               97   ZPC Nederweert           52.70   120       
    8.  Jansen Celine                 97   De Roersoppers           54.89   106       
    9.  Winkelmolen Alice             97   ZPC Nederweert           57.35    93       
   10.  Nijskens Milou                97   ZPC Nederweert           59.34    84       
   11.  van Emmerik Lisan             97   ROB                    1:00.62    79       
   12.  Princen Anouk                 97   ZPC Nederweert         1:01.43    76       
   13.  Sonnemans Ismay               97   RZL                    1:02.39    72       
 AFGEM  de Block Daphne               97   Noord Limburg(SG)                          
 AFGEM  Rintjema Maxime               97   Noord Limburg(SG)                          



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 6
18.11.07                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hermans Sem                   96   HZPC                     35.94   260       
    2.  in 't Zandt Bram              96   MOSA~regio               38.35   214       
    3.  Heeren Nik                    96   Noord Limburg(SG)        43.20   150       
    4.  Allers Daan                   96   RZ                       45.11   132       
    5.  Wuts Xavier                   96   RZ                       47.72   111       
    6.  Venner Luc                    96   ZPC Nederweert           47.85   110       
    7.  Thijssen Kay                  96   HZPC                     50.57    93       
   DIS  Meuwissen Robin               96   Patrick                  39.79             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
   DIS  Piket Björn                   96   HZPC                     52.34             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Cichon Jeroen                 96   ROB                      54.57             
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 AFGEM  Bongers Jeroen                96   RZL                                        
        geblesseerd net voor wedstrijd



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 4
18.11.07                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vlijt Serafina                98   De Roersoppers         1:30.54   198       
    2.  Buijssen Celine               98   HZPC                   1:34.35   175       
    3.  Bloemers Tamara               98   ZPC Nederweert         1:36.00   166       
    4.  Bruynen Maud                  98   Heldense Zwemverenig   1:37.38   159       
    5.  Pilmeyer Nina                 98   Heldense Zwemverenig   1:39.22   151       
    6.  Thiessen Ayla                 98   ZPC Nederweert         1:41.87   139       
    7.  Cox Maud                      98   RZL                    1:42.53   137       
    8.  Feenstra Gina                 98   MOSA~regio             1:44.72   128       
    9.  Vervoort Fenne                98   Noord Limburg(SG)      1:45.14   127       
   10.  Vervoort Ydwien               98   De Roersoppers         1:49.31   113       
   11.  Martens Lisa                  98   Noord Limburg(SG)      1:49.53   112       
   12.  Schreurs Fannie               98   RZL                    1:53.25   101       
   13.  Kupper Rebecca                98   De Roersoppers         1:55.02    97       
   14.  Maessen Lisanne               98   De Roersoppers         1:55.58    95       
   15.  Schmitz Valerie               98   De Roersoppers         1:56.64    93       
   16.  van der Sterren Pien          98   Heldense Zwemverenig   1:57.69    90       
   17.  Cichon Mirthe                 98   ROB                    1:58.52    88       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 5
18.11.07                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hermans Max                   97   HZPC                   1:17.25   222       
    2.  Zonneveld Jitse               97   RZ                     1:18.29   213       
    3.  Wilders Ted                   97   MOSA~regio             1:18.41   212       
    4.  v. Iersel Hugo                97   Noord Limburg(SG)      1:26.18   160       
    5.  van Rijswick Roy              97   ROB                    1:27.40   153       
    6.  Nelissen Luc                  97   Patrick                1:28.50   148       
    7.  Wolswinkel Guus               97   RZ                     1:29.27   144       
    8.  Slobbe Jasper                 97   Patrick                1:30.38   139       
    9.  Peeters Tim                   97   RZ                     1:31.14   135       
   10.  Tiemersma Mark                97   De Roersoppers         1:36.80   113       
   11.  Meuwissen Damon               97   Patrick                1:41.13    99       
   12.  Wienhoven Tim                 97   MOSA~regio             1:41.23    99       
   13.  Verstappen Sean               97   RZL                    1:43.38    93       
   14.  Soruvskis Eddie               97   HZPC                   1:44.27    90       
   15.  Damen Ruben                   97   RZL                    1:49.40    78       
   16.  Gehlen Daan                   97   De Roersoppers         1:52.57    72       
   17.  Broens Erik                   97   RZL                    1:58.91    61       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Meisjes, 50m rugslag               Meisjes Minioren 3
18.11.07                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hanssen Malon                 99   ROB                      48.84   173       
    2.  Thevissen Amber               99   De Roersoppers           56.67   111       
    3.  Vervoort Amber                99   RZ                     1:01.56    87       
    4.  Geboers Caroline              99   De Roersoppers         1:08.28    63       
    5.  Steenbakkers Reneé            99   HZPC                   1:14.50    49       
   DIS  van Duren Ellen               99   Noord Limburg(SG)                          
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
   DIS  Schlicher Sterre              99   RZ                                         
        AM - Gebruik maken van hulpmiddelen.
   DIS  Litjens Hilde                 99   HZPC                   1:01.81             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Rentoulis Zoey                99   De Roersoppers         1:08.95             
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                   Jongens, 50m rugslag          Jongens Minioren 3 en 4
18.11.07                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Koster Koen                   99   HZPC                     47.36   126       
    2.  Vonk Robbin                   98   De Roersoppers           49.70   109       
    3.  van der Zanden Bart           99   Noord Limburg(SG)        51.54    98       
    4.  Aertssen Aron                 98   ZPC Nederweert           55.26    79       
    5.  van der Linden Bart           98   MOSA~regio               56.25    75       
    6.  Tama Nadim                    99   Heldense Zwemverenig     57.85    69       
    7.  Linsen Tom                    98   ZPC Nederweert         1:00.56    60       
    8.  Otten Pieter                  98   HZPC                   1:01.50    57       
    9.  Delvaux Rick                  99   MOSA~regio             1:01.51    57       
   10.  Redman Justin                 98   RZL                    1:03.72    52       
   11.  Gehlen Tjeu                   99   De Roersoppers         1:17.33    29       
   DIS  Nelissen Servé                99   RZ                       48.98             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
   DIS  Nijskens Noud                 99   ZPC Nederweert           58.63             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 AFGEM  Lemmen Jesper                 98   HZPC                                       
 AFGEM  Henkel Michel                 98   RZ                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 5
18.11.07                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Koster Manon                  97   HZPC                   1:29.56   304       
    2.  Hanssen Birgit                97   ROB                    1:33.92   263       
    3.  Bos Sarah                     97   Noord Limburg(SG)      1:34.20   261       
    4.  van Haarst Lotte              97   De Roersoppers         1:34.51   258       
    5.  van de Ven Eline              97   Heldense Zwemverenig   1:37.81   233       
    6.  Truijen Karlijn               97   ZPC Nederweert         1:40.99   212       
    7.  v. Megen Lotte                97   Noord Limburg(SG)      1:43.68   196       
    8.  Winkelmolen Alice             97   ZPC Nederweert         1:48.93   169       
    9.  Teijema Nienke                97   RZL                    1:50.19   163       
   10.  Theunissen Jiska              97   Patrick                1:53.10   151       
   11.  Hanepen Chayenne              97   RZL                    1:53.42   150       
   12.  Sonnemans Ismay               97   RZL                    1:56.22   139       
   13.  Nijskens Milou                97   ZPC Nederweert         1:57.22   135       
   14.  Vrehen Lucie                  97   Patrick                1:58.06   133       
   15.  Jansen Veerle                 97   RZL                    1:58.56   131       
   16.  van Emmerik Lisan             97   ROB                    1:58.87   130       
   DIS  Brouwer Floor                 97   MOSA~regio             1:38.46             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
   DIS  Jansen Celine                 97   De Roersoppers         1:53.51             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Princen Anouk                 97   ZPC Nederweert         2:17.44             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 AFGEM  van den Broek Evy             97   De Roersoppers                             
 AFGEM  de Block Daphne               97   Noord Limburg(SG)                          
    NG  van Oosterhout Celine         97   RZ                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Jongens, 100m wisselslag             Jongens Minioren 6
18.11.07                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hermans Sem                   96   HZPC                   1:20.18   294       
    2.  Derks Sam                     96   HZPC                   1:27.95   223       
    3.  in 't Zandt Bram              96   MOSA~regio             1:29.28   213       
    4.  Meuwissen Robin               96   Patrick                1:30.34   205       
    5.  Heeren Nik                    96   Noord Limburg(SG)      1:32.69   190       
    6.  Vervoort Max                  96   RZ                     1:35.41   174       
    7.  Venner Luc                    96   ZPC Nederweert         1:40.14   151       
    8.  Kurvers Jeroen                96   Heldense Zwemverenig   1:47.50   122       
    9.  Peters Nico                   96   De Roersoppers         1:51.52   109       
   10.  Cichon Jeroen                 96   ROB                    1:53.30   104       
   DIS  Allers Daan                   96   RZ                     1:34.41             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
   DIS  Knops Jordi                   96   RZL                    1:43.79             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Meisjes, 50m schoolslag              Meisjes Minioren 4
18.11.07                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cox Maud                      98   RZL                      49.32   231       
    2.  Ketelings Aniek               98   RZ                       52.41   193       
    3.  Peeters Milou                 98   HZPC                     54.12   175       
    4.  Vervoort Fenne                98   Noord Limburg(SG)        54.89   168       
    5.  Bloemers Tamara               98   ZPC Nederweert           55.19   165       
    6.  Maessen Lisanne               98   De Roersoppers           55.47   163       
    7.  Martens Lisa                  98   Noord Limburg(SG)        55.55   162       
    8.  van der Sterren Pien          98   Heldense Zwemverenig     56.08   157       
    9.  Thiessen Ayla                 98   ZPC Nederweert           56.44   154       
   10.  Schors Lieke                  98   RZL                      57.79   144       
   11.  Litjens Alette                98   HZPC                     59.09   134       
   12.  Pilmeyer Nina                 98   Heldense Zwemverenig     59.57   131       
   13.  Vervoort Ydwien               98   De Roersoppers           59.79   130       
   14.  Schreurs Fannie               98   RZL                    1:00.86   123       
   15.  Cichon Mirthe                 98   ROB                    1:00.90   123       
   16.  Schmitz Valerie               98   De Roersoppers         1:03.08   110       
   DIS  Feenstra Gina                 98   MOSA~regio               55.12             
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Jongens, 50m schoolslag              Jongens Minioren 5
18.11.07                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hermans Max                   97   HZPC                     44.44   217       
    2.  Nelissen Zjef                 97   RZ                       45.29   205       
    3.  Wilders Ted                   97   MOSA~regio               45.65   200       
    4.  Grosveld Ivo                  97   RZL                      47.51   178       
    5.  Zonneveld Jitse               97   RZ                       48.99   162       
    6.  van Rijswick Roy              97   ROB                      50.35   149       
    7.  v. Iersel Hugo                97   Noord Limburg(SG)        51.45   140       
    8.  Nelissen Luc                  97   Patrick                  51.65   138       
    9.  Wienhoven Tim                 97   MOSA~regio               53.30   126       
   10.  Peeters Tim                   97   RZ                       54.13   120       
   11.  Wolswinkel Guus               97   RZ                       55.72   110       
   12.  Damen Ruben                   97   RZL                      56.12   108       
   13.  Meuwissen Damon               97   Patrick                  57.85    98       
   14.  Soruvskis Eddie               97   HZPC                     58.59    95       
   15.  Hernaamt Erik                 97   De Roersoppers           58.79    94       
   16.  Broens Erik                   97   RZL                      59.33    91       
   17.  Slobbe Jasper                 97   Patrick                1:00.18    87       
   18.  Gehlen Daan                   97   De Roersoppers         1:07.92    61       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Meisjes, 50m vrije slag              Meisjes Minioren 3
18.11.07                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thevissen Amber               99   De Roersoppers           45.26   153       
    2.  Hanssen Malon                 99   ROB                      47.12   135       
    3.  Schlicher Sterre              99   RZ                       49.01   120       
    4.  Steenbakkers Reneé            99   HZPC                     58.21    72       
    5.  Litjens Hilde                 99   HZPC                     59.51    67       
    6.  Vervoort Amber                99   RZ                     1:07.89    45       
    7.  Rentoulis Zoey                99   De Roersoppers         1:08.53    44       
    8.  Geboers Caroline              99   De Roersoppers         1:09.75    42       
   DIS  van Duren Ellen               99   Noord Limburg(SG)                          
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 3 en 4
18.11.07                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vonk Robbin                   98   De Roersoppers           41.93   131       
    2.  Nelissen Servé                99   RZ                       42.22   128       
    3.  Koster Koen                   99   HZPC                     43.20   120       
    4.  Wijnands Koen                 98   De Roersoppers           45.74   101       
    5.  Aertssen Aron                 98   ZPC Nederweert           47.08    92       
    6.  van der Zanden Bart           99   Noord Limburg(SG)        48.23    86       
    7.  Timmermans Finn               98   HZPC                     49.42    80       
    8.  Tama Nadim                    99   Heldense Zwemverenig     52.90    65       
    9.  van der Linden Bart           98   MOSA~regio               54.82    58       
   10.  Delvaux Rick                  99   MOSA~regio               54.86    58       
   11.  Nijskens Noud                 99   ZPC Nederweert           59.08    47       
   12.  Redman Justin                 98   RZL                    1:00.02    45       
   13.  Gehlen Tjeu                   99   De Roersoppers         1:08.67    30       
   DIS  Linsen Tom                    98   ZPC Nederweert                             
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
 AFGEM  Lemmen Jesper                 98   HZPC                                       
    NG  Henkel Michel                 98   RZ                                         
        ziek gemeld voor wedstrijd



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 5
18.11.07                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Koster Manon                  97   HZPC                   1:19.11   297       
    2.  Euwes Naomi                   97   Noord Limburg(SG)      1:23.02   257       
    3.  Bos Sarah                     97   Noord Limburg(SG)      1:24.82   241       
    4.  Snijders Femke                97   RZL                    1:25.29   237       
    5.  van Haarst Lotte              97   De Roersoppers         1:25.46   236       
    6.  Truijen Karlijn               97   ZPC Nederweert         1:25.98   232       
    7.  Hanssen Birgit                97   ROB                    1:27.90   217       
    8.  Brouwer Floor                 97   MOSA~regio             1:31.04   195       
    9.  van de Ven Eline              97   Heldense Zwemverenig   1:31.07   195       
   10.  v. Megen Lotte                97   Noord Limburg(SG)      1:37.26   160       
   11.  Teijema Nienke                97   RZL                    1:39.04   152       
   12.  Winkelmolen Alice             97   ZPC Nederweert         1:43.40   133       
   13.  Theunissen Jiska              97   Patrick                1:47.23   119       
   14.  Vrehen Lucie                  97   Patrick                1:47.53   118       
   15.  Jansen Veerle                 97   RZL                    1:51.49   106       
   16.  Hanepen Chayenne              97   RZL                    1:52.08   105       
   17.  Nijskens Milou                97   ZPC Nederweert         1:52.51   103       
   18.  van Emmerik Lisan             97   ROB                    1:54.45    98       
   19.  Princen Anouk                 97   ZPC Nederweert         2:06.69    72       
 AFGEM  van den Broek Evy             97   De Roersoppers                             
 AFGEM  de Block Daphne               97   Noord Limburg(SG)                          
 AFGEM  Rintjema Maxime               97   Noord Limburg(SG)                          
    NG  van Oosterhout Celine         97   RZ                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 6
18.11.07                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hermans Sem                   96   HZPC                   1:11.21   284       
    2.  in 't Zandt Bram              96   MOSA~regio             1:19.51   204       
    3.  Meuwissen Robin               96   Patrick                1:21.75   187       
    4.  Heeren Nik                    96   Noord Limburg(SG)      1:24.65   169       
    5.  Vervoort Max                  96   RZ                     1:26.69   157       
    6.  Venner Luc                    96   ZPC Nederweert         1:27.25   154       
    7.  Wuts Xavier                   96   RZ                     1:28.22   149       
    8.  Piket Björn                   96   HZPC                   1:30.46   138       
    9.  Knops Jordi                   96   RZL                    1:32.48   130       
   10.  Peters Nico                   96   De Roersoppers         1:40.87   100       
   11.  Kurvers Jeroen                96   Heldense Zwemverenig   1:43.99    91       
   12.  Cichon Jeroen                 96   ROB                    1:48.41    80       
 AFGEM  Bongers Jeroen                96   RZL                                        
        geblesseerd net voor wedstrijd



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 4
18.11.07                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vlijt Serafina                98   De Roersoppers         1:40.62   214       
    2.  Bloemers Tamara               98   ZPC Nederweert         1:46.27   182       
    3.  Vervoort Fenne                98   Noord Limburg(SG)      1:47.58   175       
    4.  Ketelings Aniek               98   RZ                     1:49.44   166       
    5.  Cox Maud                      98   RZL                    1:51.09   159       
    6.  Thiessen Ayla                 98   ZPC Nederweert         1:52.97   151       
    7.  Bruynen Maud                  98   Heldense Zwemverenig   1:53.32   150       
    8.  Buijssen Celine               98   HZPC                   1:53.72   148       
    9.  Pilmeyer Nina                 98   Heldense Zwemverenig   1:54.99   143       
   10.  Feenstra Gina                 98   MOSA~regio             1:58.17   132       
   11.  Schors Lieke                  98   RZL                    2:04.32   114       
   12.  Kupper Rebecca                98   De Roersoppers         2:16.76    85       
    NG  Cichon Mirthe                 98   ROB                                        
        ziek tijdens wedstrijd



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Jongens, 100m wisselslag             Jongens Minioren 5
18.11.07                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hermans Max                   97   HZPC                   1:27.19   229       
    2.  Zonneveld Jitse               97   RZ                     1:31.60   197       
    3.  Wilders Ted                   97   MOSA~regio             1:33.05   188       
    4.  van Rijswick Roy              97   ROB                    1:35.64   173       
    5.  v. Iersel Hugo                97   Noord Limburg(SG)      1:37.32   164       
    6.  Nelissen Luc                  97   Patrick                1:38.78   157       
    7.  Peeters Tim                   97   RZ                     1:47.05   123       
    8.  Wienhoven Tim                 97   MOSA~regio             1:50.17   113       
    9.  Tiemersma Mark                97   De Roersoppers         1:51.77   109       
   10.  Slobbe Jasper                 97   Patrick                1:53.62   103       
   11.  Meuwissen Damon               97   Patrick                1:59.91    88       
   DIS  Grosveld Ivo                  97   RZL                    1:45.29             
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Verstappen Sean               97   RZL                    1:49.81             
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Soruvskis Eddie               97   HZPC                   1:58.62             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20              Meisjes, 4 x 50m wisselslag   Meisjes Minioren 5 en later
18.11.07                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RZL 1                              RZL                    3:15.07   176       
    2.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         3:35.18   131       
    3.  HZPC 1                             HZPC                   3:54.91   101       
   DIS  Noord Limburg(SG) 1                Noord Limburg(SG)                          
        EA - Te vroeg overgenomen.
   DIS  ZPC Nederweert 1                   ZPC Nederweert                             
        EA - Te vroeg overgenomen.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21              Jongens, 4 x 50m wisselslag   Jongens Minioren 6 en later
18.11.07                                                                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HZPC 1                             HZPC                   2:49.32   178       
    2.  RZ 1                               RZ                     3:08.06   130       
   DIS  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         3:46.80             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



Splash Meet Manager 2007Registered to Noord-Limburg (SG)