Nr. 1. Alle, 25m vlinderslag  Mix Minioren 1 en 2
Nr. 2. Jongens, 25m vlinderslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 25m vlinderslag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 4. Jongens, 25m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 25m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Alle, 25m vrije slag  Mix Minioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 9. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 10. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 13. Alle, 4 x 25m schoolslag  5 - 8 jaar
Nr. 14. Meisjes, 4 x 25m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later


Swimkick 2007-2008 deel 4
Kerkrade, 12.4.2008


Programmanr. 1
12.4.08
25m vlinderslag
vlinderslag of schoolslag
Mix Minioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 en 2, Jongens

1.Bas DijkstraNimo25.28000004333.64
2.Mila EvertzNimo32.17000053139.65

Meisjes Minioren 1 en 2, Meisjes

1.Chayenne OdenhovenNimo28.37000046834.74
2.Maud FrissenKZPCNT000014837.86


<< TOP >>
Programmanr. 2
12.4.08
Jongens, 25m vlinderslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Quint JacobsNimo26.35980167128.42


<< TOP >>
Programmanr. 3
12.4.08
Meisjes, 25m vlinderslagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Venya EvertzNimo24.84980323827.43
2.Kassandra WolfNimo40.09990148234.64
3.Michelle KuyerNimo48.26980343842.54


<< TOP >>
Programmanr. 4
12.4.08
Jongens, 25m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brian ScholsKZPCNT970329542.42
2.Jimmy Linden van derNimo57.93970347151.91


<< TOP >>
Programmanr. 5
12.4.08
Meisjes, 25m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Shannon OdenhovenNimo21.16970360823.63
2.Kelsey DriessenKZPCNT970366229.89


<< TOP >>
Programmanr. 6
12.4.08
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 7
12.4.08
25m vrije slagMix Minioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 en 2, Jongens

1.Bas DijkstraNimo25.28000004325.81
2.Mila EvertzNimo32.17000053134.08

Meisjes Minioren 1 en 2, Meisjes

1.Chayenne OdenhovenNimo28.37000046825.95
2.Maud FrissenKZPCNT000014831.61


<< TOP >>
Programmanr. 8
12.4.08
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Quint JacobsNimo52.26980167154.01


<< TOP >>
Programmanr. 9
12.4.08
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Venya EvertzNimo53.56980323849.48
2.Kassandra WolfNimo1:11.0999014821:01.04
3.Manon SalobirKZPCNT98032821:01.71
4.Michelle KuyerNimo1:23.4298034381:11.98
5.Maud RoelofsenKZPCNT98030841:20.42


<< TOP >>
Programmanr. 10
12.4.08
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brian ScholsKZPCNT970329553.60
2.Jimmy Linden van derNimo1:09.4597034711:10.51


<< TOP >>
Programmanr. 11
12.4.08
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Shannon OdenhovenNimo42.10970360843.11
2.Kelsey DriessenKZPCNT97036621:10.07


<< TOP >>
Programmanr. 12
12.4.08
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 13
12.4.08
4 x 25m schoolslag
meisje, jongen, meisje, jongen
5 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.KZPCKZPCNT2:02.51
Manon Salobir
Brian Schols
98
97
Maud Frissen
Maud Roelofsen
00
98
2.Nimo 1Nimo2:18.452:21.06
Chayenne Odenhoven
Mila Evertz
00
00
Michelle Kuyer
Bas Dijkstra
98
00


<< TOP >>
Programmanr. 14
12.4.08
Meisjes, 4 x 25m schoolslag
meisje, jongen, meisje, jongen
Meisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nimo 1Nimo2:05.042:04.45
Shannon Odenhoven
Quint Jacobs
97
98
Kassandra Wolf
Jimmy Linden van der
99
97