A-Kringkampioenschappen deel 3 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to Kring Noord-Holland


Nr. 21  50m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 22  50m vlinderslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 23  200m schoolslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 24  400m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 25  100m rugslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 26  100m schoolslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 27  200m wisselslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 28  4 x 100m wisselslag  Heren  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 29  4 x 100m wisselslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 30  4 x 100m vrije slag  Dames  Meisjes Junioren 2 en later
Nr. 31  4 x 100m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open


Nr. 21
19-5-2007
50m vrije slag  DamesDames Jeugd 2 en later
Limiet    31.50


Jr.Afk./depotTijd
1.Andrea Kneppers93Hoorn – Aurik28.31
2.Danique Olof93Hoorn – Aurik29.02
3.Elisa Kerkhoven91Noordkop-Zeemac29.141
4.Maaike Vooren91DAW-Finenzo29.142
5.Femke Swier93Hoorn – Aurik29.19
6.Shelley de Boer93Zaanstad (SG)29.26
7.Lisa Boers94Noordkop-Zeemac29.59
8.Tessa Mosch91Noordkop-Zeemac29.73
9.Melissa Zwaan91Zaanstad (SG)29.83
10.Jessica de Ruiter93Aquarius29.96
11.Suzanne Mosch94Noordkop-Zeemac30.19
12.Lisa Koster94OEZA30.28
13.Cleo Denise Bol94WZ&PC Purmerend30.42
14.Ilana Schaap91DAW-Finenzo30.51
15.Rosanne Padt95DAW-Finenzo30.52
16.Daisy Molenaar93DAW-Finenzo30.68
17.Marjolein Vink93OEZA30.71
18.Britt Kraak93Hoorn – Aurik30.73
19.Daniëlle de Groot93OEZA30.871
20.Alouette Bakker93AZVD30.872
21.Anita Verkerk92WZ&PC Purmerend30.873
22.Pien Burger93DAW-Finenzo31.06
Sanne Essers91OEZA31.06
24.Chantalle van der Fluit92DAW-Finenzo31.07
25.Sharon van der Leest92WZ&PC Purmerend31.09
26.Ingrid Jongert91AZVD31.12
27.Annelies de Bruin92Rapido'8231.44
28.Maureen Udes91WZ&PC Purmerend31.56*
29.Dieuwertje Jorink93Aquarius31.59*
30.Sharona Mlcoch94DAW-Finenzo32.14*
Debbie Schleeper92Zaanstad (SG)32.14*
Tamara Sachs92Hoorn – Aurik32.14*
33.Rianne Koopman91DAW-Finenzo32.46*
34.Angela Gooijer92DWT32.74*
35.Romy Willemsen93AZVD32.88*
36.Diede Witkamp92DAW-Finenzo32.98*
37.Fabiën Hogema93OEZA33.51*
zk.Nicole Palmboom91OEZA


<< TOP >>
Nr. 21
19-5-2007
50m vrije slag  DamesDames Senioren Open
Limiet    30.50


Jr.Afk./depotTijd
1.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend28.331
2.Monique Jonker85ORZC'96 (SG)28.332
3.Xandra Groot90Hoorn – Aurik29.02
4.Simone de Wit86Hoorn – Aurik29.61
5.Marianne vd Poll89DAW-Finenzo29.66
6.Evelien Kok90AZVD30.18
7.Lisanne Duijst90Hoorn – Aurik30.31
8.Milenka Bakker90AZVD30.56*
9.Chantal Molenkamp90DAW-Finenzo30.62*
10.Daisy Kleijne89OEZA30.65*
11.Gitta Buskermolen90DAW-Finenzo30.70*
12.Bernadette Bol89DAW-Finenzo31.00*
13.Lidewij Vink90OEZA31.02*
14.Roos Burmanje87HPC31.13*
15.Lisette Wester90Aquafit31.44*
zk.Ellen Smit87EZV


<< TOP >>
Nr. 22
19-5-2007
50m vlinderslag  HerenHeren Jeugd 2 en later
Limiet    31.50


Jr.Afk./depotTijd
1.Fred Bond89Ed-Vo27.60
2.Mike Cornwall90Zaanstad (SG)28.24
3.Matthijs Boers91Noordkop-Zeemac28.82
4.Bart Schram91DAW-Finenzo28.97
5.Arjan Baron91DAW-Finenzo29.24
6.Michel de Maesschalck91Noordkop-Zeemac29.28
7.Wouter Breton89Aquarius29.39
8.João Schilder92Waterland30.57
9.Kees Veerman92Ed-Vo30.73
10.Wouter Allard90Rapido'8230.77
11.Joey Stokx93DAW-Finenzo30.86
12.Paul van Mer89AZVD31.07
Dennis Eliveld92Rapido'8231.07
14.Reinier Willemsen90AZVD31.12
Ferry Kemmeren91OEZA31.12
Shane Zoer91EZV31.12
17.Pieter Crok91OEZA31.18
18.Hans Peter Hartog91Zaanstad (SG)31.34
19.Ritchoberto Peternella93WZ&PC Purmerend31.59*
20.Ruben Dekker93Zaanstad (SG)31.61*1
21.Timo v.d. Veen91HPC31.61*2
22.Marco Noort90Aquafit31.67*
23.Koen Lamers91OEZA31.74*
24.Camiel Landheer93AZVD32.08*
25.Martijn Gras91Zaanstad (SG)32.16*
zk.Wouter van de Bor90DWT
zk.Pascal Palmboom89OEZA
zk.Kenneth Deinum89Rapido'82


<< TOP >>
Nr. 22
19-5-2007
50m vlinderslag  HerenHeren Senioren Open
Limiet    30.00


Jr.Afk./depotTijd
1.Kevin Lebis81DAW-Finenzo27.09
2.Daley Pinedoe85Noordkop-Zeemac27.33
3.Stanley Vleerlaag85DAW-Finenzo27.60
4.Joep Groot87Hoorn – Aurik28.14
5.Jeroen Beemster87WZ&PC Purmerend28.38
6.Michael Bes72Noordkop-Zeemac28.92
7.Bas Tietze87WZ&PC Purmerend28.97
8.Dirk Smit81EZV29.10
9.Bart Beemster87WZ&PC Purmerend29.43
10.Kevin vd Poll86DAW-Finenzo29.63
11.Ronald Hart78DAW-Finenzo29.71
12.Dennis de Graaf87DWT30.12*
13.Yorick van Tricht87Aquarius30.18*
14.Daan Glorie88OEZA30.34*
15.Jory van der Gracht87OEZA30.53*
16.Gerard Hoedjes87DAW-Finenzo30.88*
zk.Jeroen Leuverink86Noordkop-Zeemac


<< TOP >>
Nr. 23
19-5-2007
200m schoolslag  DamesMeisjes Minioren 6
Limiet  3:26.00


Jr.Afk./depotTijd
1.Sanne Bommer95Zaanstad (SG)3:17.76
2.Helena La95Hoorn – Aurik3:20.33
3.Mariska van Engeldorp95Aquarius3:20.94
4.Sabrina van der Vis95Waterland3:27.06*


<< TOP >>
Nr. 23
19-5-2007
200m schoolslag  DamesMeisjes Junioren 1
Limiet  3:22.50


Jr.Afk./depotTijd
1.Pascalle Spiekerman94WZ&PC Purmerend3:01.25
2.Nadia du Fossé94HPC3:05.42
3.Yvonne Verbeek94WZ&PC Purmerend3:12.78
4.Marsha Spaans94Zaanstad (SG)3:13.34
5.Neeltje Winkler94Rapido'823:20.37
6.Ilse van Niekerk94DAW-Finenzo3:21.42
7.Lisa Blok94Rapido'823:22.67*
8.Els de Bruin94Rapido'823:27.10*
9.Sallie Winkler94Rapido'823:28.06*


<< TOP >>
Nr. 23
19-5-2007
200m schoolslag  DamesMeisjes Junioren 2
Limiet  3:17.50


Jr.Afk./depotTijd
1.Naomi Stens93Zaanstad (SG)3:08.22
2.Alouette Bakker93AZVD3:09.35
3.Shelley de Boer93Zaanstad (SG)3:15.38
4.Femke Swier93Hoorn – Aurik3:16.41
5.Marjolein Vink93OEZA3:17.85*
6.Charlotte Buskermolen93DAW-Finenzo3:20.20*
7.Inge Verbeek93DAW-Finenzo3:20.62*
8.Jessica de Ruiter93Aquarius3:22.22*
9.Ashley Gravesteijn93Zaanstad (SG)3:23.00*
10.Danique Olof93Hoorn – Aurik3:27.93*


<< TOP >>
Nr. 23
19-5-2007
200m schoolslag  DamesDames Jeugd 1
Limiet  3:16.00


Jr.Afk./depotTijd
1.Sharon van der Leest92WZ&PC Purmerend2:56.32
2.Cindy van Heusden92Zaanstad (SG)3:09.82
3.Diede Witkamp92DAW-Finenzo3:20.28*
4.Debbie Schleeper92Zaanstad (SG)3:21.25*
5.Iris Niesten92OEZA3:22.38*
6.Anita Verkerk92WZ&PC Purmerend3:26.72*


<< TOP >>
Nr. 23
19-5-2007
200m schoolslag  DamesDames Jeugd 2
Limiet  3:09.00


Jr.Afk./depotTijd
1.Maaike Vooren91DAW-Finenzo3:01.51
2.Melissa Zwaan91Zaanstad (SG)3:17.69*
3.Esther Schouten91Rapido'823:24.56*
zk.Nicole Palmboom91OEZA


<< TOP >>
Nr. 23
19-5-2007
200m schoolslag  DamesDames Senioren Open
Limiet  3:07.50


Jr.Afk./depotTijd
1.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend3:07.48
2.Lies Rustenburg90EZV3:07.73*
3.Lisanne Duijst90Hoorn – Aurik3:10.07*
4.Roos Burmanje87HPC3:10.31*
5.Xandra Groot90Hoorn – Aurik3:10.53*
6.Evelien Kok90AZVD3:22.23*


<< TOP >>
Nr. 24
19-5-2007
400m vrije slag  HerenJongens Junioren 1
Limiet  5:23.00


Jr.Afk./depotTijd
1.Jorrick Druyven94OEZA5:02.61
2.Michael van Dam94HPC5:07.76
3.Rico Roels94DAW-Finenzo5:15.10
4.Roberto Visser94Aquarius5:21.35


<< TOP >>
Nr. 24
19-5-2007
400m vrije slag  HerenJongens Junioren 2
Limiet  5:06.00


Jr.Afk./depotTijd
1.Marcel Schouten93Rapido'824:46.66
2.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend4:51.59
3.Ruben Dekker93Zaanstad (SG)4:53.86
4.Joey Stokx93DAW-Finenzo4:59.82
5.Ritchoberto Peternella93WZ&PC Purmerend5:05.00
6.Barry Kleijne93OEZA5:15.92*


<< TOP >>
Nr. 24
19-5-2007
400m vrije slag  HerenJongens Junioren 3
Limiet  5:04.50


Jr.Afk./depotTijd
1.Dennis Eliveld92Rapido'824:41.17
2.Kees Veerman92Ed-Vo4:48.07


<< TOP >>
Nr. 24
19-5-2007
400m vrije slag  HerenJongens Junioren 4
Limiet  4:48.00


Jr.Afk./depotTijd
1.Matthijs Boers91Noordkop-Zeemac4:24.87
2.Hans Peter Hartog91Zaanstad (SG)4:34.82
3.Michel de Maesschalck91Noordkop-Zeemac4:35.38
4.Thom Wever91Hoorn – Aurik4:46.85
5.Kristian Stam91Zaanstad (SG)4:47.07
6.Arjan Baron91DAW-Finenzo4:48.16*
7.Timo v.d. Veen91HPC4:48.46*
8.Pieter Crok91OEZA4:54.78*


<< TOP >>
Nr. 24
19-5-2007
400m vrije slag  HerenHeren Senioren Open
Limiet  4:33.00


Jr.Afk./depotTijd
1.Jeroen Beemster87WZ&PC Purmerend4:31.53
2.Daan Glorie88OEZA4:42.15*
3.Martijn Butter79OEZA4:43.68*
4.Karel Bol87DAW-Finenzo4:43.94*


<< TOP >>
Nr. 25
19-5-2007
100m rugslag  DamesMeisjes Minioren 6
Limiet  1:26.00


Jr.Afk./depotTijd
1.Rosanne Padt95DAW-Finenzo1:19.42
2.Miloes Rozemuller95Hoorn – Aurik1:21.64
3.Mariska van Engeldorp95Aquarius1:23.67
4.Anouk Limburg95Noordkop-Zeemac1:23.85
5.Davina van Perge95DAW-Finenzo1:26.50*
6.Sanne Bommer95Zaanstad (SG)1:27.10*
7.Helena La95Hoorn – Aurik1:28.20*
8.Mandy Verhage95DAW-Finenzo1:28.38*
9.Britt Jansen95Rapido'821:28.42*
10.Dana van der Zee95Rapido'821:30.78*


<< TOP >>
Nr. 25
19-5-2007
100m rugslag  DamesMeisjes Junioren 1
Limiet  1:22.50


Jr.Afk./depotTijd
1.Lisa Boers94Noordkop-Zeemac1:13.75
2.Suzanne Mosch94Noordkop-Zeemac1:16.05
3.Cleo Denise Bol94WZ&PC Purmerend1:16.68
4.Lisa Koster94OEZA1:19.35
5.Linda Crok94OEZA1:19.65
6.Pascalle Spiekerman94WZ&PC Purmerend1:19.75
7.Sharona Mlcoch94DAW-Finenzo1:22.28
8.Yvonne Verbeek94WZ&PC Purmerend1:22.80*
9.Linda Abu El Hassan94HPC1:25.37*


<< TOP >>
Nr. 25
19-5-2007
100m rugslag  DamesMeisjes Junioren 2
Limiet  1:20.00


Jr.Afk./depotTijd
1.Andrea Kneppers93Hoorn – Aurik1:10.78
2.Shelley de Boer93Zaanstad (SG)1:15.47
3.Femke Swier93Hoorn – Aurik1:17.85
4.Danique Olof93Hoorn – Aurik1:19.13
5.Carmen Krijnen93WZ&PC Purmerend1:19.48
6.Jessica de Ruiter93Aquarius1:20.07*
7.Dieuwertje Jorink93Aquarius1:20.83*
8.Daisy Molenaar93DAW-Finenzo1:25.21*


<< TOP >>
Nr. 25
19-5-2007
100m rugslag  DamesDames Jeugd 1
Limiet  1:18.00


Jr.Afk./depotTijd
1.Sharon van der Leest92WZ&PC Purmerend1:16.05
2.Chantalle van der Fluit92DAW-Finenzo1:18.68*
3.Debbie Schleeper92Zaanstad (SG)1:20.83*
4.Anita Verkerk92WZ&PC Purmerend1:27.39*


<< TOP >>
Nr. 25
19-5-2007
100m rugslag  DamesDames Jeugd 2
Limiet  1:17.50


Jr.Afk./depotTijd
1.Tessa Mosch91Noordkop-Zeemac1:15.15
2.Ingrid Jongert91AZVD1:15.84
3.Maureen Udes91WZ&PC Purmerend1:19.21*
4.Melissa Zwaan91Zaanstad (SG)1:19.80*
5.Sanne Essers91OEZA1:21.65*
zk.Nicole Palmboom91OEZA


<< TOP >>
Nr. 25
19-5-2007
100m rugslag  DamesDames Senioren Open
Limiet  1:15.00


Jr.Afk./depotTijd
1.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend1:12.13
2.Monique Jonker85ORZC'96 (SG)1:13.29
3.Bernadette Bol89DAW-Finenzo1:14.86
4.Lisanne Duijst90Hoorn – Aurik1:15.14*
5.Simone de Wit86Hoorn – Aurik1:15.78*
6.Lisette Wester90Aquafit1:16.36*
7.Roos Burmanje87HPC1:18.56*
8.Daisy Kleijne89OEZA1:18.87*
9.Evelien Kok90AZVD1:18.92*
10.Marianne vd Poll89DAW-Finenzo1:20.66*
11.Xandra Groot90Hoorn – Aurik1:23.59*
zk.Ellen Smit87EZV


<< TOP >>
Nr. 26
19-5-2007
100m schoolslag  HerenJongens Junioren 1
Limiet  1:30.00


Jr.Afk./depotTijd
1.Milan Tump94Zaanstad (SG)1:23.40
2.Bryan Kroon94Ed-Vo1:25.42
3.Gerco Kalverboer94Waterland1:25.67
4.Jorrick Druyven94OEZA1:27.41
5.Roberto Visser94Aquarius1:28.15
6.Richard Langenberg94Zaanstad (SG)1:30.36*


<< TOP >>
Nr. 26
19-5-2007
100m schoolslag  HerenJongens Junioren 2
Limiet  1:24.50


Jr.Afk./depotTijd
1.Mart de Boer93DAW-Finenzo1:20.83
2.Stefan Schulte93Rapido'821:20.91
3.Ritchoberto Peternella93WZ&PC Purmerend1:22.94
4.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend1:26.25*
5.Marcel van Alphen93EZV1:27.68*
6.Joey Stokx93DAW-Finenzo1:30.74*


<< TOP >>
Nr. 26
19-5-2007
100m schoolslag  HerenJongens Junioren 3
Limiet  1:20.50


Jr.Afk./depotTijd
1.João Schilder92Waterland1:21.50*
2.Dennis Eliveld92Rapido'821:24.20*


<< TOP >>
Nr. 26
19-5-2007
100m schoolslag  HerenJongens Junioren 4
Limiet  1:19.50


Jr.Afk./depotTijd
1.Shane Zoer91EZV1:19.57*
2.Timo v.d. Veen91HPC1:19.86*
3.Bart Schram91DAW-Finenzo1:20.47*
4.Pieter Crok91OEZA1:23.26*
5.Martijn Gras91Zaanstad (SG)1:24.05*
6.Michel de Maesschalck91Noordkop-Zeemac1:26.39*


<< TOP >>
Nr. 26
19-5-2007
100m schoolslag  HerenHeren Jeugd 1
Limiet  1:18.50


Jr.Afk./depotTijd
1.Matthijs Dinkla90Waterland1:20.02*
2.Wouter van de Bor90DWT1:21.69*


<< TOP >>
Nr. 26
19-5-2007
100m schoolslag  HerenHeren Jeugd 2
Limiet  1:18.00


Jr.Afk./depotTijd
1.Wouter Breton89Aquarius1:12.88
2.Paul van Mer89AZVD1:20.97*
3.Fred Bond89Ed-Vo1:21.69*


<< TOP >>
Nr. 26
19-5-2007
100m schoolslag  HerenHeren Senioren Open
Limiet  1:16.00


Jr.Afk./depotTijd
1.Bas Tietze87WZ&PC Purmerend1:12.32
2.Ronald Hart78DAW-Finenzo1:12.45
3.Paul Oudendijk81OEZA1:13.88
4.Daley Pinedoe85Noordkop-Zeemac1:14.00
5.Stanley Vleerlaag85DAW-Finenzo1:14.44
6.Dirk Smit81EZV1:15.93
7.Karel Bol87DAW-Finenzo1:18.76*
8.Dennis de Graaf87DWT1:19.16*
9.Michael Bes72Noordkop-Zeemac1:19.96*
10.Patrick Molenkamp88DAW-Finenzo1:19.98*
11.Bart Beemster87WZ&PC Purmerend1:20.41*
12.Menno vd Eem77Zaanstad (SG)1:20.59*
13.Kevin Lebis81DAW-Finenzo1:21.46*
14.Pieter Bakker88Noordkop-Zeemac1:22.71*
15.Kevin vd Poll86DAW-Finenzo1:26.80*


<< TOP >>
Nr. 27
19-5-2007
200m wisselslag  DamesMeisjes Minioren 6
Limiet  2:59.00


Jr.Afk./depotTijd
1.Rosanne Padt95DAW-Finenzo2:48.88
2.Annemiek Suiker95ORZC'96 (SG)2:54.88
3.Miloes Rozemuller95Hoorn – Aurik2:55.60
4.Anouk Limburg95Noordkop-Zeemac2:58.66
5.Sanne Bommer95Zaanstad (SG)3:00.06*
6.Helena La95Hoorn – Aurik3:06.32*


<< TOP >>
Nr. 27
19-5-2007
200m wisselslag  DamesMeisjes Junioren 1
Limiet  2:57.00


Jr.Afk./depotTijd
1.Pascalle Spiekerman94WZ&PC Purmerend2:47.23
2.Yvonne Verbeek94WZ&PC Purmerend2:49.47
3.Nadia du Fossé94HPC2:54.76
4.Suzanne Mosch94Noordkop-Zeemac2:56.14
5.Sharona Mlcoch94DAW-Finenzo2:57.95*
6.Linda Crok94OEZA3:00.48*
zk.Lisa Koster94OEZA


<< TOP >>
Nr. 27
19-5-2007
200m wisselslag  DamesMeisjes Junioren 2
Limiet  2:55.00


Jr.Afk./depotTijd
1.Andrea Kneppers93Hoorn – Aurik2:33.43
2.Shelley de Boer93Zaanstad (SG)2:50.87
3.Pien Burger93DAW-Finenzo2:51.15
4.Dieuwertje Jorink93Aquarius2:51.41
5.Alouette Bakker93AZVD2:51.86
6.Britt Kraak93Hoorn – Aurik2:52.15
7.Jessica de Ruiter93Aquarius2:52.33
8.Carmen Krijnen93WZ&PC Purmerend2:52.72
9.Daniëlle de Groot93OEZA2:53.15
10.Danique Olof93Hoorn – Aurik2:55.64*
11.Daisy Molenaar93DAW-Finenzo2:57.04*
12.Lieke Bosman93EZV2:58.08*
13.Romy Willemsen93AZVD3:02.70*
zk.Femke Swier93Hoorn – Aurik


<< TOP >>
Nr. 27
19-5-2007
200m wisselslag  DamesDames Jeugd 1
Limiet  2:51.50


Jr.Afk./depotTijd
1.Sharon van der Leest92WZ&PC Purmerend2:38.79
2.Debbie Schleeper92Zaanstad (SG)2:54.13*
3.Anita Verkerk92WZ&PC Purmerend2:55.64*
4.Chantalle van der Fluit92DAW-Finenzo2:55.96*


<< TOP >>
Nr. 27
19-5-2007
200m wisselslag  DamesDames Jeugd 2
Limiet  2:46.00


Jr.Afk./depotTijd
1.Maaike Vooren91DAW-Finenzo2:34.53
2.Melissa Zwaan91Zaanstad (SG)2:42.29
3.Elisa Kerkhoven91Noordkop-Zeemac2:42.58
4.Ingrid Jongert91AZVD2:50.47*
5.Ilana Schaap91DAW-Finenzo2:55.64*
zk.Nicole Palmboom91OEZA


<< TOP >>
Nr. 27
19-5-2007
200m wisselslag  DamesDames Senioren Open
Limiet  2:44.00


Jr.Afk./depotTijd
1.Monique Jonker85ORZC'96 (SG)2:37.11
2.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend2:39.26
3.Lisanne Duijst90Hoorn – Aurik2:42.44
4.Xandra Groot90Hoorn – Aurik2:49.11*
5.Lidewij Vink90OEZA2:49.65*
6.Evelien Kok90AZVD2:52.67*
7.Lies Rustenburg90EZV2:52.72*
zk.Roos Burmanje87HPC
zk.Ellen Smit87EZV


<< TOP >>
Nr. 28
19-5-2007
4 x 100m wisselslag  HerenJongens Junioren 4 en later
Limiet  4:39.00


Afk./depotTijd
1.DAW-FINENZO 1DAW-Finenzo4:41.63*
Joey Stokx
Mart de Boer
93
93
1:13.441:13.44
-:--.--
Arjan Baron
Bart Schram
91
91
-:--.--
4:41.63
2.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)4:51.51*
Ruben Dekker
Milan Tump
93
94
1:11.901:11.90
-:--.--
Hans Peter Hartog
Martijn Gras
91
91
-:--.--
4:51.51


<< TOP >>
Nr. 29
19-5-2007
4 x 100m wisselslag  HerenHeren Senioren Open
Limiet  4:20.00


Afk./depotTijd
1.DAW-FINENZODAW-Finenzo4:13.79
Stanley Vleerlaag
Ronald Hart
85
78
1:03.241:03.24
-:--.--
Kevin Lebis
Kevin vd Poll
81
86
-:--.--
4:13.79
2.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend4:20.76*
Bart Beemster
Bas Tietze
87
87
1:05.541:05.54
-:--.--
Jeroen Beemster
Jordy de Klerk
87
93
-:--.--
4:20.76
3.Noordkop-Zeemacht (SG) 1Noordkop-Zeemac4:32.29*
Daley Pinedoe
Pieter Bakker
85
88
1:03.611:03.61
-:--.--
Matthijs Boers
Michel de Maesschalck
91
91
-:--.--
4:32.29


<< TOP >>
Nr. 30
19-5-2007
4 x 100m vrije slag  DamesMeisjes Junioren 2 en later
Limiet  4:37.00


Afk./depotTijd
1.ZV Hoorn-Aurik stukadoors 1Hoorn – Aurik4:21.95
Femke Swier
Danique Olof
93
93
1:04.601:04.60
-:--.--
Britt Kraak
Andrea Kneppers
93
93
-:--.--
4:21.95
2.DAW-FINENZO 1DAW-Finenzo4:31.48
Pien Burger
Rosanne Padt
93
95
1:10.001:10.00
-:--.--
Sharona Mlcoch
Daisy Molenaar
94
93
-:--.--
4:31.48
3.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend4:33.17
Cleo Denise Bol
Pascalle Spiekerman
94
94
1:07.971:07.97
-:--.--
Carmen Krijnen
Yvonne Verbeek
93
94
-:--.--
4:33.17
4.OEZA 1OEZA4:36.32
Marjolein Vink
Linda Crok
93
94
1:08.791:08.79
-:--.--
Daniëlle de Groot
Lisa Koster
93
94
-:--.--
4:36.32
5.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)4:55.13*
Shelley de Boer
Naomi Stens
93
93
1:06.941:06.94
-:--.--
Sanne Bommer
Marsha Spaans
95
94
-:--.--
4:55.13


<< TOP >>
Nr. 31
19-5-2007
4 x 100m vrije slag  DamesDames Senioren Open
Limiet  4:20.50


Afk./depotTijd
1.Noordkop-Zeemacht (SG) 1Noordkop-Zeemac4:19.63
Elisa Kerkhoven
Suzanne Mosch
91
94
1:04.761:04.76
-:--.--
Lisa Boers
Tessa Mosch
94
91
-:--.--
4:19.63
2.DAW-FINENZO 1DAW-Finenzo4:19.68
Ilana Schaap
Marianne vd Poll
91
89
1:06.211:06.21
-:--.--
Maaike Vooren
Bernadette Bol
91
89
-:--.--
4:19.68
3.ZV Hoorn-Aurik stukadoors 1Hoorn – Aurik4:30.51*
Xandra Groot
Tamara Sachs
90
92
1:05.881:05.88
-:--.--
Lisanne Duijst
Simone de Wit
90
86
-:--.--
4:30.51